PDA

View Full Version : Me hiqni gjithcka... por jo....


Gjumashja
27-01-08, 21:06
me hiqni gjithcka por jo gjumin......:biggrin: .....

Buqja_ch
27-01-08, 21:20
M hiqni gjithcka ..por jo .... MSN ..........

Gjumashja
27-01-08, 21:21
me hiqni gjithcka... por jo ... jastakun....

Buqja_ch
27-01-08, 21:25
M hiqni gjithcka ,,por jo ,,Muziken

selvija
27-01-08, 21:32
Me hiqeni gjithqka por jo...pe dini ju se kend...:tongue:

Xuki
27-01-08, 21:38
M hiqni gjithka, por jo shndetin e t gjith atyre q i dua dhe m dojn!

Buqja_ch
27-01-08, 22:16
M hiqni gjithka, por jo shndetin e t gjith atyre q i dua dhe m dojn!


M hiqni gjithcka ,,Nga forumi,, por jo Xukin ........

Sy_kaltra
27-01-08, 23:00
Veq Cigaret jo :mad:

uck_aksh
27-01-08, 23:07
me hiqni gjithqka por jo Photoshopin hahahahaha

Cia-Ferizaj
27-01-08, 23:08
me hiqni gjithqka ....por jo alltijat

Preshevar
28-01-08, 07:16
Me hiqni qfar sme nevojitet por jo gjithqka ! :biggrin:

lovely
28-01-08, 09:36
Me hiqeni gjithqka por jo...pe dini ju se kend...:tongue:


jo nuk po e di vallahin...... :biggrin: shangarepin a?? uuu qyqe.. ishalla as dushmanin s e shoh pa te... :tongue:


me hiqeni gjithqka , por jo mundesine te shoh djalin tim duke u rritur!!!!!! :smile:

selvija
28-01-08, 09:56
jo nuk po e di vallahin...... :biggrin: shangarepin a?? uuu qyqe.. ishalla as dushmanin s e shoh pa te... :tongue:


me hiqeni gjithqka , por jo mundesine te shoh djalin tim duke u rritur!!!!!! :smile:TY thefte ty shangarepi,,se spo ka shanagrepa boll ne bashqe mme a sende qe rriten ne natyre ....por,,haaaa le ma mir....

hiqem gjithqka veq pc..gati me ka plak e sdi se qka te baj pas se....

Linka_pz
28-01-08, 10:21
Me hiqni gjithcka por jo FORUMIN DARDAN ......

Buqja_ch
28-01-08, 10:44
Por jo,,ju lutem,,mos ma ndaloni rrugn t udhtoi pr Atje Larg

Gjumashja
28-01-08, 12:12
me hiqni gjithcka... por jo... miqet e mij...

Diana007
28-01-08, 14:05
Me hiqni gjithcka por jo , tel. dhe netin.

Sy_kaltra
28-01-08, 18:02
Veq kaffen edhe cigaret jo .

Sy_kaltra
30-01-08, 21:40
Muziken jo .

vjeshta
31-01-08, 00:27
Me hiqni gjitheqka ,por jo e gjithe ajo qka eshte mbrenda nje permiteri te ...km .http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

Lona
31-01-08, 11:12
Me hiqni gjithqka por jo cigaret dhe netin jo...

Gjumashja
31-01-08, 15:21
me hiqni gjithcka... por jo kete qe po ha tani...

sunrise
31-01-08, 15:47
me hiqni gjithecka ....por jo endren

Albonita
31-01-08, 19:19
Me hiq gjithqka veq Cigaren jooooooooo

Dardan Kastrati
31-01-08, 19:25
Phaa te gjithe cigaret mos mi hiqni , qy asnje tha zemren, po cigaret ahaahaha

Albonita
31-01-08, 19:27
Gjithqka me hiq po zemren nuk mundet as kush hahhaaa

Sy_kaltra
25-04-08, 21:14
Duhanin jo .

Dreni30
26-04-08, 09:14
Me hiqni gjithecka, por jo edhe lirine e fjales se ajo me mbane ne jete.

Gjumashja
23-07-08, 22:30
... taketuken hiq...

Paradox_13
23-07-08, 22:35
......kollin....qe na ben te ndjehemi ''burra''..........

Arkza
24-07-08, 16:33
...................Por jo Shpresat te mija ..........

Breshka
24-07-08, 20:16
................po jooo samarin :tongue:

Arkza
25-07-08, 13:16
.... Por jo Dashurin qe kam ndaj Teje ........:mad: :redface:

BIG
04-08-08, 19:17
.....por jo me shpejtsi:biggrin:

Gjumashja
04-08-08, 19:18
.... muziken....

Penelope
04-08-08, 20:30
Por jo ndjenjat e mia..

aLbaChiCk
04-08-08, 21:39
.....Por jo cigaren & caffen

romansa
04-08-08, 21:42
.....vetem moralin mos

Oqeani
04-08-08, 23:05
........ endjen

Arkza
06-08-08, 12:20
.......... Por jo qe mos te jem edhe une Nne !!!!!!!!!!!!!

Albonita
04-12-10, 09:03
Drejtat e mia!:cool:

Zanzi/M
04-12-10, 10:27
.. kompjuterin

~AnnA~
04-12-10, 10:55
...te drejten e fjales!

Lapsi
04-12-10, 10:57
shkrimin :P

AliSia
04-12-10, 11:03
Me hiqni gjithcka por jo kujtimet...!!

Kalimero
04-12-10, 12:23
.. qorapen

aaa mare dejuz,pa ta heken qituqene para krejt ktine pismiletava e me ti kshir sit se kom lonen.:biggrin:

Oltiana1
07-12-10, 13:33
......................... t drejtn e mendimit :S

Xuki
07-12-10, 14:17
....vetm CD-jat e Elvisit mi leni! :D

Cuca_Llapjane
07-12-10, 14:22
........ vetem dashurin jo

elvio
07-12-10, 14:32
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

por jo te shtrenjtat

tipi engjellor
07-12-10, 15:46
...............por jo drejtsine

roadrunner
07-12-10, 15:51
veren mbi tavoline :D

Peja-Boy
07-12-10, 17:56
Chipsat edhe Coca/Colen ...

Qika^Me^Kule
07-12-10, 18:07
Hamdi-en prej zemre.....

Dushku
08-12-10, 18:15
........ne publik :tongue::biggrin:

AliSia
08-12-10, 18:24
.. vetum Cigaren...:tongue::rolleyes: