PDA

View Full Version : Mesazhi qe nuk e fshini asnjeher.....


Faqet : [1] 2 3

Gjumashja
27-01-08, 21:11
Cili eshte ai mesazh qe nuk e fshini asnjeher nga cel. juaj... dhe kush ju ka derguar? mund edhe ta shkruani...:biggrin: ....

Buqja_ch
27-01-08, 21:44
Eshté ora 6/30 u zgjova ,,me té hapur deren
hasa njé melaqe ,,qe priste té hyj mbrenda
mé fal qé ndoshta ke prit gjat ,,por mram ika heret né gjum..

Miré se vjen Buqe .......

???

Virti
27-01-08, 22:54
... blanco! :biggrin:

jadore
28-01-08, 00:05
accont numer valla te creditcartave , se kurqysh me i mbajt ne mend ..

Guri i madh
28-01-08, 00:17
une kurr nuk e fshij nji mesazh nga gjumashja qe e kam marr para disa mujve

cammi
28-01-08, 00:38
Meshazhi qe nuk e fshije kurre eshte nje mesazh qe me ka ardh gabimisht ahahhahhah , ok e kam nje mesazh qe se fshij kurre te pakten ashtu mendoj po smundem ta tregoj , ciaoooo kaloni nice !!!

rilinda
31-01-08, 00:14
Nuk e fshij njė mesazh qė ma ka dėrgu ni shoqe, Izabella. Mesazhi ishte kėshtu: "Unė tė dua pėrtej vdekjes- kėshtu dashuroj unė, dhe prap s'ja fal dot vetes si s'tė dua dhe mė shumė."
Ma ka qu n'orė t'Gjuhės Shqipe para ni viti edhe ende e kam n'telefon.

Edhe mesazhi tjetėr qė nuk e fshij ėshtė prej nanės tem:
"Akuzohesh pėr mbylljen e fabrikės sė qokolladave MILKA. Shitja e tyre ka shėnuar rėnie drastike prej se u vėrtetua se ti je mė e ėmbla."

gazi-de
31-01-08, 00:20
Kur nalet rryma,se fshisat nuk punojn...ahhahahahahah

Gjumashja
31-01-08, 00:30
nje shok,

Vajza fshisa dhe djali bishti i fshises e pershendesin marimangen ne muri dhe i urojne doreheqje me te shpejt..

rilinda
31-01-08, 00:34
Doni me mi ra fshisės msysh tu ma pėrmen kaq shpesh. Duhet me ja qit ni rruz t'kaltėrt patjetėr! :P:D

Gjumashja
31-01-08, 00:36
Doni me mi ra fshisės msysh tu ma pėrmen kaq shpesh. Duhet me ja qit ni rruz t'kaltėrt patjetėr! :P:D

fluturo me te askush nuk ka me permend...:tongue: ...

Intuita
31-01-08, 01:12
Kam pase shume mesazhe te mira...sdi por per momentin do e vecoja kte:Midis Ėndėrrės dhe Realitetit nuk ka asnjė ndryshim, sepse Ti di te besh Realitet gjithēka qė kam ėndėrruar!

Diana007
31-01-08, 11:28
Si te kam sonte ??po hy me u la a po vjen ferkoma shpine se i ke duar si fshise vendore ahahahah te mpuq ..
Nje shtrig ma dergoj, shoqe e imja pra :biggrin:

Gjumashja
31-01-08, 12:45
Si te kam sonte ??po hy me u la a po vjen ferkoma shpine se i ke duar si fshise vendore ahahahah te mpuq ..
Nje shtrig ma dergoj, shoqe e imja pra :biggrin:


(K) (K) (K)..................hahahahhaa

Diana007
31-01-08, 12:47
(K) (K) (K)..................hahahahhaa

Boll me se mi bere vred faqet :biggrin:

Gjumashja
31-01-08, 12:48
Boll me se mi bere vred faqet :biggrin:

a spo sheh qe macen e kam ne dore dhe po te (K)... hahahahahahahh te kam xhan...

Peja-Boy
03-02-08, 15:35
Marr shume Sms e nuk i ruaj Asnje se nuk i zen tel ..!

LuLjaa
05-02-08, 13:45
As une kurr si ruaj sms-t , s'di psee

LaCoStA
06-02-08, 00:39
Mue nuk pom qon kerkush SMS !!!

LuLjaa
06-02-08, 01:22
LaCoStA ama nr.. ta qoj nja :D

LaCoStA
06-02-08, 01:24
LaCoStA ama nr.. ta qoj nja :D
Tybe edhe une pa e rujt se la !!!

LuLjaa
06-02-08, 01:30
Veē mu mem qu une se ruaj , se jam mesu mi fshi tash sun ruaj sms hiq, ke ēfare ke hahaaa

LaCoStA
06-02-08, 01:33
Ti moderatore e fort e telefonit tan a hahahah ???!!!

LuLjaa
06-02-08, 01:39
Qe ku t'shkoj menja me than ashtu se hahahaaa

LaCoStA
06-02-08, 01:44
Paj ma kish djeg dikush ktu , per qata hahahahaha

LuLjaa
06-02-08, 01:50
Hahahaha ahaa ,,, ani a po ma jep a joo ,,, qat nr.. :D

LaCoStA
06-02-08, 01:54
Po moj po ta jepi, cysh jo ??? .......... po ktu e shohin krejt e ma keqperdorin hahaha !!!

LuLjaa
06-02-08, 02:03
Ja, jaa shkruje qetu qyhh , shih kyy pse nime dashte qetu me lan a hahahahaaa allah

LaCoStA
06-02-08, 02:10
Po moj pse jo ???......... nashta kerset najher tani se tash hiq spo kerset , i urte ka qellu i ngrati hic spo ban za , ka po shkoj me veti pe baj hahahahaha

LuLjaa
06-02-08, 02:15
Ahahahaha ani dee nese eshte ashtu leje hajtt, se ta cingrrojn prej neser n'sbah kush ta sheh nr.. :D

LaCoStA
06-02-08, 02:18
Ti bane men qe as numrin tem spe di ,se kurr kerkush nuk po ma lyp !!!

Lijanna
06-02-08, 15:27
"Ne zemren e njeriut ka vetmi te cilen nuk e largon pos duke iu drejtuar Zotit"

kete thenie moti ma ka dergu me sms nje shoqja e imja...

selvija
06-02-08, 16:24
Nje mesazh te veqante e kam fshi ashtu gabimish qe ne shpirte me dhimbet qe me ka humb...:confused:

Virti
07-02-08, 22:44
... akoma s'me ka ardhe! :biggrin:

aLbaChiCk
09-02-08, 11:20
Nuk ekziston nje mesazh i till

Virti
18-05-08, 00:15
ehmmm s'po kallxoj... :tongue:

Zero Cool
18-05-08, 01:13
Unė kam 3 mesazhe tė tilla:

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/ZC/Snap1.jpg

Virti
18-05-08, 01:14
ti bile, sigurisht, i paske te mira. :cool:

vjeshta
18-05-08, 01:18
Flm Zero qe ma spjegove kete teme ,se une krejt per tjera mesazhe kam mendu ...:frown:

Zero Cool
18-05-08, 01:20
ti bile, sigurisht, i paske te mira. :cool:

Not per se

Zero Cool
18-05-08, 01:21
Flm Zero qe ma spjegove kete teme ,se une krejt per tjera mesazhe kam mendu ...:frown:

vjeshta, ke mund mem pyt se ti bile e din qe shum gjera ndihmoj ksajde :biggrin:

vjeshta
18-05-08, 01:23
vjeshta, ke mund mem pyt se ti bile e din qe shum gjera ndihmoj ksajde :biggrin:

Kam mendu qe e dijesha :redface: ,se hiq me pritu ty me te pyet .:biggrin:

lyra2
18-05-08, 01:23
Flm Zero qe ma spjegove kete teme ,se une krejt per tjera mesazhe kam mendu ...:frown:
..sonte me mbytet me kurreshtje,pse moj cfare mesazhe tjera ke a?!!!!!!!!:P:P:P

Zero Cool
18-05-08, 01:25
Kam mendu qe e dijesha :redface: ,se hiq me pritu ty me te pyet .:biggrin:yeah... lexo firmen:


Z C : altijd bereid om te helpen (always prepared to help you) !

Murgesha
18-05-08, 01:29
..sonte me mbytet me kurreshtje,pse moj cfare mesazhe tjera ke a?!!!!!!!!:P:P:P


Aso qė vetėm njė herė dėrgohen de, mos u ban edhe ti kishe spo e din hahahahahahah

vjeshta
18-05-08, 01:31
..sonte me mbytet me kurreshtje,pse moj cfare mesazhe tjera ke a?!!!!!!!!:P:P:P

Hhahaha ,kam mendu per mesazhet ne celular ...:redface:

Tutkun njeri jam bre .:frown:


Ps: Kur te kam nevoj ,patjeter .:smile: (per cool djalin ishte kjo )

lyra2
18-05-08, 01:33
Hhahaha ,kam mendu per mesazhet ne celular ...:redface:

Tutkun njeri jam bre .:frown:


Ps: Kur te kam nevoj ,patjeter .:smile: (per cool djalin ishte kjo )

..aha...........:)

vjeshta
18-05-08, 01:58
..aha...........:)

Gjumashja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770) vbmenu_register("postmenu_1224251", true);

http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=16770&dateline=1196627509 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770)

Anėtarėsuar: 15-10-04
Vendndodhja: n'krevet
Postime: 18,871


http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon1.gif Mesazhi qe nuk e fshini asnjeher.....
Cili eshte ai mesazh qe nuk e fshini asnjeher nga cel. juaj... dhe kush ju ka derguar? mund edhe ta shkruani...:biggrin: ....
__________________


Jo moj ,mire e paskna kuptu unė !!

LuLjaa
18-05-08, 02:06
Ehh 1 sms e kam qe 3 muj gati ne tel.. qudi qata qysh se kam fshi hala
edhe pse nuk i ruaj sms-t hiq .. ata e kam prej Buqes
.....kur um pat tham paja , pajaa shpejt .......... :D

Buqja_ch
26-08-08, 20:03
Ehh 1 sms e kam qe 3 muj gati ne tel.. qudi qata qysh se kam fshi hala
edhe pse nuk i ruaj sms-t hiq .. ata e kam prej Buqes
.....kur um pat tham paja , pajaa shpejt .......... :D


ahahahha pajaa shpejt ........

desert
26-08-08, 21:16
nuk kam asnjė mesazh qė do e mbaja pa e fhsirė

Virti
26-08-08, 21:49
s'kam! :tongue:

~AmaZonA~
26-08-08, 21:51
E ruaj njė mesazh ne karten e telefonit nė qershor i bon 10 vite...

selvija
27-08-08, 13:41
Nje Link qe kurr se kisha fshire,,por per fat te keq kur pastrova PC me ka humb.:frown:

Jana
27-08-08, 13:43
Ka do qe i ruj amo qe si fshi kurr...ncuk....

e_martumja
27-08-08, 13:47
momentalisht i kam 215 sms ne natelin time dhe si kam fshi, hiq s'jam ka i fshi...

Arkza
27-08-08, 14:33
Te Gjitha i kam Fshi :redface:

Lona
27-08-08, 14:40
Ruaj mesazhin e nje miku te vjeter kur me merr malli e lexoj..

LuLjaa
27-08-08, 15:00
E kam nje sms qe 6 muaj , s'ka nodh sikur keta me majt e mos me fshi ...

e_martumja
27-08-08, 15:03
E kam nje sms qe 6 muaj , s'ka nodh sikur keta me majt e mos me fshi ...e qka shkrrun aty:biggrin: ajde te sallaonja me pi qaj ahahahha

Jana
27-08-08, 15:06
E kam nje sms qe 6 muaj , s'ka nodh sikur keta me majt e mos me fshi ...

Po de sms qe ta kam shkru une hahahahha

LuLjaa
27-08-08, 15:08
Po de sms qe ta kam shkru une hahahahha

Po bash qaj eshte ( ti s'je kan ksajde hiq kur e kam marr at sms :) :biggrin:

Rizuana
01-09-08, 20:06
Sot i kam fshi krejt rend.

aLbaChiCk
01-09-08, 20:29
ata i kam ne zemer e prej aty nuk fshihen kuurrrrr

Penelope
01-09-08, 20:31
Kam marre shume mesazhe interesante, dhe megjithese i kam fshi nga tel. nga mendja nuk do ti fshij lehte...

cati_
01-09-08, 22:17
wieso herzlichen dank wirst du dich jetzt fragen und ich werde es dir auch gleich sagen ,seit vielen jahren bist du immer lieb zu mir und die zeit war immer schön mit dir,dafür will ich dir danken und dir sagen das ich nichts bereue und mich jeden tag aufs neu auf dich freue ...deine maus !!!

Luana
26-01-09, 22:59
Kam shume mesazhe te pa fshire , nje nder te tera ishte edhe kjo ...

Saher qe te shkruaj me vien shume fjal ti tham,nga ato ma te thjeshtat e deri edhe ne thurrje poezish,por asnjeher nuk u njeva i ngopur dhe nuk gjeta fjalen e fundit me te cilen do te permbushja ate zbrazdesi dhe ate boshllak qe ne zemer kam per ty...!!
E di se edhe sot punon,e zakonishte pas punes ke obligime tjera apo si thua ti ke kohe me u rrugave,ahahahah...andaj me mbetet te deshiroj nje dite te mbare pune duke mos anashkaluar fjalen me te shpeshte qe kam per ty....te .............shpirti jem..!


Te puthe me shume malle Sy_madhi yte..........!

e_martumja
26-01-09, 23:01
Kam shume mesazhe te pa fshire , nje nder te tera ishte edhe kjo ...

Saher qe te shkruaj me vien shume fjal ti tham,nga ato ma te thjeshtat e deri edhe ne thurrje poezish,por asnjeher nuk u njeva i ngopur dhe nuk gjeta fjalen e fundit me te cilen do te permbushja ate zbrazdesi dhe ate boshllak qe ne zemer kam per ty...!!
E di se edhe sot punon,e zakonishte pas punes ke obligime tjera apo si thua ti ke kohe me u rrugave,ahahahah...andaj me mbetet te deshiroj nje dite te mbare pune duke mos anashkaluar fjalen me te shpeshte qe kam per ty....te .............shpirti jem..!


Te puthe me shume malle Sy_madhi yte..........!qy sa mire...Shpirti jem qe ja jep edhe nr teme, me behet zemra mal mem shkrujt qeshtu :biggrin:

Luana
26-01-09, 23:08
qy sa mire...Shpirti jem qe ja jep edhe nr teme, me behet zemra mal mem shkrujt qeshtu :biggrin:

E di qe e ke edhe ti ....po mos u lodhe me ma lyp mua se nuk ta jepi ....hahhaahh


Problematike je ti :biggrin:

jadore
26-01-09, 23:09
qe , po e bej publike valla..
pin-at e cartave te bankes
adresen e shtepise atje..'
(yyyyyy sa here me ka ndodhe me e harru nr e qytetit , keshtu ma mire , sigurte )

e_martumja
26-01-09, 23:12
E di qe e ke edhe ti ....po mos u lodhe me ma lyp mua se nuk ta jepi ....hahhaahh


Problematike je ti :biggrin:E disha :biggrin: E zemren atij, Lumja ti qe e ki :biggrin:

emine
26-01-09, 23:16
s'ju kallxoi jo:cool:

Luana
26-01-09, 23:17
E disha :biggrin: E zemren atij, Lumja ti qe e ki :biggrin:


E kisha se nuk e kam me .....:mad: vetem se me sjellin kujtimet e kaluara ndonjehere

e_martumja
26-01-09, 23:22
E kisha se nuk e kam me .....:mad: vetem se me sjellin kujtimet e kaluara ndonjehereNese ndin nevoj thirre te vjen Kujtimi ne te ardhmen :biggrin:

Gjumashja
01-02-09, 10:17
si eshte be 2009 te gjitha i kam fshi.... :biggrin:

shfletuesi_
01-02-09, 10:25
Jam pjes e jetes tende , aty ku je ti jam dhe une qdohere....!!!

Penelope
01-02-09, 22:47
te gjitha mesazhet nga tel, i shlyej por disa jo edhe nga mendja...

ritta
01-02-09, 22:49
Zakonisht i fshij gjitha mesazhet qe me vin me ka mbet shprehi..........

shfletuesi_
01-02-09, 22:51
Nuk po i ze te gjitha memoria e Telefonit :)

jadore
01-02-09, 22:53
http://www.youtube.com/watch?v=6B6bMrKwPZE&feature=related

nje nder sinjalet qe e ndjej ne ajer .. se shpejti do iku per Evrope ..filloj nostallgjia dhe patriotizmi ,,
ps..
Elines po ja ngrej kemben zhag...

jadore
01-02-09, 22:55
http://www.youtube.com/watch?v=6B6bMrKwPZE&feature=related

nje nder sinjalet qe e ndjej ne ajer .. se shpejti do iku per Evrope ..filloj nostallgjia dhe patriotizmi ,,
ps..
Elines po ja ngrej kemben zhag...

gabim adresimi ne teme , keshtu kur kryhen njekohesishte dy pune per nje kohe .. ju lutem fshini ..

Elina
01-02-09, 23:11
http://www.youtube.com/watch?v=6B6bMrKwPZE&feature=related

nje nder sinjalet qe e ndjej ne ajer .. se shpejti do iku per Evrope ..filloj nostallgjia dhe patriotizmi ,,
ps..
Elines po ja ngrej kemben zhag...

Te lumshin komt e durte besa moj Jadore! :smile:
Paske vendose me marre rrugen perseri per gyrbet a ? te dish qe ke me me fik pak valla :rolleyes:

E sa per teme...une e kam nje mesazh ne telefon qe po e mbaj qe nje kohe.... me pak fjale po shume domethenes :tongue:

Elina
01-02-09, 23:13
gabim adresimi ne teme , keshtu kur kryhen njekohesishte dy pune per nje kohe .. ju lutem fshini ..

Kuku,,,,ku paske dasht me shkru moj,,, hajde bre se nuk jem qaq jasht teme mos ta nin :tongue:

jadore
01-02-09, 23:25
Kuku,,,,ku paske dasht me shkru moj,,, hajde bre se nuk jem qaq jasht teme mos ta nin :tongue:

tek tema .. kenga qe po degjoni per momenin , kuku edhe ti kur te vish jashte cka ke me u bo patriote , veq keng per memedheun ke me degju , jemi gjalle e flasim .. hahhahaa

..p.s.

mos bre ,po thu qe edhe ketu po lo keq-a, haj medet kah me u nda une ma perpara , edhe ata atje po thone qe po i lo keq ..hahhahaha

mos e levdofsh veten tu kallt shtepija a thuhet , ani a me lone une shtepine me mu kall-a..!!!!

emine
02-02-09, 09:17
jo se keshni qy:biggrin:

speci
02-02-09, 09:40
c'do dite e re,me mesazhe t'reja

Jana
02-02-09, 10:06
Shumicen i fshi.....
P.s....Njo qe pi mbaj en tel eshte Ky....

Oj Shtrig Ule ata kry pak hahahahhaha

shfletuesi_
02-02-09, 10:08
Urime viti i ri

Virti
02-02-09, 16:47
s'kam cka ruaj sepse i kam fshi... :cool:

romansa
02-02-09, 16:57
..skam

Oqeani
02-02-09, 17:30
..skam

Kush ta paska derguar kete mesazh !!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

shfletuesi_
02-02-09, 17:31
Me jan fshir te gjithe, me ka shpetuar Teli nga dora dhe eshte fundosur ne njeren nga puqillat e Asfaltit te Kosoves..

Albonita
06-02-09, 12:39
( Mendja ta Ndalon...Por zemra ta Lejon )

Inxhja_Karimon
06-02-09, 12:46
e kom nja pej babes plak kurr se fshij keshtu qkrun...karimene oj kulumri hajde lujm se e kom gjet ni baski hohohohohoh hala pa martue ishum

baba-plak
06-02-09, 12:48
njo t`manks tybe sč fshij asiher kshtu thet, o thataniku i dreqit ku mete u merdhina tu t`prit tu xhamia

Inxhja_Karimon
06-02-09, 12:51
....edhe nja nuk e fshij asiher po spo kallxoj qysh esht se ky lugati gjelozon :P qysh sum len ven veq mas meje

baba-plak
06-02-09, 12:53
....edhe nja nuk e fshij asiher po spo kallxoj qysh esht se ky lugati gjelozon :P qysh sum len ven veq mas meje

pej hansi a? :mad:

Breshka
06-02-09, 14:53
( Mendja ta Ndalon...Por zemra ta Lejon )

ku tkom Trimreshe e DRENICES http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
PO QFAR MESAZHE BRE HIQ SJU BESOJ GERMAV AHAHAHHAHAHAHA

emine
06-02-09, 15:02
Ti je deq:biggrin:

Penelope
06-02-09, 15:45
Ka nje mesazh qe nga tel. kahere e kam fshi, por jo edhe nga mendja...

Albonita
06-02-09, 15:52
ku tkom Trimreshe e DRENICES http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
PO QFAR MESAZHE BRE HIQ SJU BESOJ GERMAV AHAHAHHAHAHAHA


( Aahahahaahaaaaa )

Trimresh praa..per havaje.!

Po bre kani her edhe gemat mbesin qe nuk shklyhen kurree :mad:


P/S..Qe ku jam bre po me duket hiq nuk po me shef per bes..se Breshkani i ka fajet..hahahaaaaa

Breshka
06-02-09, 16:18
( Aahahahaahaaaaa )

Trimresh praa..per havaje.!

Po bre kani her edhe gemat mbesin qe nuk shklyhen kurree :mad:


P/S..Qe ku jam bre po me duket hiq nuk po me shef per bes..se Breshkani i ka fajet..hahahaaaaa

ik bre se germav hiq sju besoj qka shkruhet tastatura qiko gjithqka shkrun qyy eh breshkanin e lshoft toka ahahahahaha

Albonita
06-02-09, 16:19
ik bre se germav hiq sju besoj qka shkruhet tastatura qiko gjithqka shkrun qyy eh breshkanin e lshoft toka ahahahahaha


Jo moj mesashi im ka qen nga tel..qy hahahhahah

Pse moj me leshu toka Breshkanin cka te ka ba ,a hahhahahaha

shfletuesi_
06-02-09, 17:59
Ti me urren....

Jana
06-02-09, 23:32
Jam nje pike vese ne mengjesin pranverore,
Do rreshqas po me mbajte ne dore,
Po me le ne diell, do avullohem, do tres,
E me lejo te lutem ne zemren tende te jetoj, te mbes.

Albonita
08-02-09, 10:13
( Mendja ta Ndalon...Por zemra ta Lejon )O,Ti ski zemer,se e ki te une...ma ke dhura,
me dy duart qysh ce 3vjet.:mad:

Trina_1
17-02-09, 23:06
ah sa mir esht ta dish se mendon dikush n ty ahhhhhhhhhh zot na mbron t gjith tmiret dhe ata c deshirojn ti bashkangjiten t mires :-) AMIN :-m fal motra ime :-( skam qen mir dhe ende jam pakes keq, gjindem m nj situation t veshtir dhe nuk i kma punet mir "finanziell" dhe keshtu po jetoj njehr vetem t perjetoj :-) st kam harru at mos e paramendo, t lutem mos u merzit...kur tm behen punet m mir atehere dot kontaktoj ok, dhe mos mendo c t kam harru, kursesi , un sdot haroj kurr aty binde vehten por jam momentan pakes labile se kam dhe probleme private etj etj....por dot behet mir at e di... Tung t puhi shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum shuuuuuuuuuuuuuuuuuum shuuuuuuuuuuuuuuuum ! Ah shtrig mu ke bo sikur t ishe motra ime, skam shans t ndaj anash :-) mpuuuuuuuuuuuuuuuuq motra jeme e 5-ta t dua shuuuuuuuuuuum dhe t pershendes me Respekt

Domira
18-02-09, 10:31
Kam disa qe i ruaj me perkushtim.

DEA
18-02-09, 17:20
Besa ma qit ndermend me kqyre kah mesazhet ,se une nuk i shlyj kurr veq kur te mbushet kutija kame thane kam me i shly, e deri ateher ka kohe:biggrin:

Jana
19-02-09, 13:23
Per te te treguar sa te dua Ty
Nuk e njo matematiken aq mir per
mi shumzu te gjitha ato shifra qe jan.


Kete s'po e fshi....

Albonita
26-02-09, 08:10
Te mpuq dirta se syve te mi te do Mami shum shum shum shum shum ,,,,,,, ta mabj ne gji gjithmon e ne zmer time ....!

Peja-Boy
28-02-09, 22:24
Ihhhhhh Njona ma ka Uru Ditlindjen bre e ate sms nuk e shlyj kurr derisa tem prishet tel e qe sbon mo hiq ... !

emine
28-02-09, 22:27
krejt i kam fshi:biggrin:

Fshatari
28-02-09, 23:06
Mesazhin ketu siper me ate figurinen me tre dhambe nuk e fshij per jete!

Qika^Me^Kule
19-03-09, 21:56
Asnje sot se kam lan te gjithve,,,, Löschen :frown: eh nje ne fakt me paska mbet,,,,,, ende,,, :frown:

Agroni22
20-03-09, 00:04
kete qe e kom ne forum

Albonita
07-05-09, 13:49
Keq qe nuk jma tash afer teje:confused:

Kisss ao buz fort ty..loqk je bre, po nuk me kupton doni her...

Volim te najvise u svetu slatko moja..


Ta ha zemren.:frown:

Jana
07-05-09, 14:06
...Te dashuroj....

Makresh
07-05-09, 14:48
sa pytje palidhje :P

Peja-Boy
07-05-09, 18:08
Alles Löchen ... se spo mi nxen Telefoni hauhauhahuahuauhauhaaha...

Peja-Boy
07-05-09, 18:13
Keq qe nuk jma tash afer teje:confused:

Kisss ao buz fort ty..loqk je bre, po nuk me kupton doni her...

Volim te najvise u svetu slatko moja..


Ta ha zemren.:frown:
:frown::frown::frown::frown::frown::frown::frown:: frown:

Idila
07-05-09, 19:46
"ik moj budallaqe" :biggrin:

Oqeani
07-05-09, 20:01
syni blu ...

Qika^Me^Kule
07-05-09, 20:21
Ne tel tim kam vetem 4 sms amo spo tregoj se cka ka te shenum me mir le te mbesin Anonim per ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Idila
07-05-09, 20:22
Ne tel tim kam vetem 4 sms amo spo tregoj se cka ka te shenum me mir le te mbesin Anonim per ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Hajt moj trego vetėm njėrėn se mė ngeli merak! :biggrin: :wink:

Qika^Me^Kule
07-05-09, 20:31
Hajt moj trego vetėm njėrėn se mė ngeli merak! :biggrin: :wink:

Jo se mos po te baj me qajt tash qy :biggrin: e ma mi hiq se mos ma ben ndokush keta sms coppy :tongue:

Idila
07-05-09, 20:34
Jo se mos po te baj me qajt tash qy :biggrin: e ma mi hiq se mos ma ben ndokush keta sms coppy :tongue:
Hajt se do t`a lexoj vec me njėrin sy, tė cilin e kam shumė tė duruar nuk lishon pikė loti, ndėrsa tė tjerėve ju themi t`i mbyllin veshėt! :biggrin:

Oqeani
07-05-09, 20:37
Hajt se do t`a lexoj vec me njėrin sy, tė cilin e kam shumė tė duruar nuk lishon pikė loti, ndėrsa tė tjerėve ju themi t`i mbyllin veshėt! :biggrin:


t'a - ta

t'i - ti

me nderime Oqeani ...

Idila
07-05-09, 20:39
t'a - ta

t'i - ti

me nderime Oqeani ...
C`bėn ore, klarinetės po i bie a? :tongue:

Qika^Me^Kule
07-05-09, 20:41
Hajt se do t`a lexoj vec me njėrin sy, tė cilin e kam shumė tė duruar nuk lishon pikė loti, ndėrsa tė tjerėve ju themi t`i mbyllin veshėt! :biggrin:

Jo moj , me mir spo te tregoj se vertet jan te shenuar hmmmmmm :frown:

Rozafa
07-05-09, 20:42
C`bėn ore, klarinetės po i bie a? :tongue:

Disa nga mesazhet tua embelsire i kam akoma..dhe nganjehere i rilexoj dhe them s“ka me motrushin tim !

Oqeani
07-05-09, 20:42
C`bėn ore, klarinetės po i bie a? :tongue:

Jo...

Ēka ...

Idila
07-05-09, 20:43
Disa nga mesazhet tua embelsire i kam akoma..dhe nganjehere i rilexoj dhe them s“ka me motrushin tim !
Edhe pak dhe nuk do tė duhen mė ato mesazhe! :smile:

GURI SYLAJ
07-05-09, 20:45
....Bac !

Rozafa
07-05-09, 20:45
Edhe pak dhe nuk do tė duhen mė ato mesazhe! :smile:

Une do i ruaj si kujtimin tim me te bukur..:smile:

Idila
07-05-09, 20:54
Une do i ruaj si kujtimin tim me te bukur..:smile:
Ti, emnes i pėrjetshėm do t`mė mbetesh!

Idila
07-05-09, 20:55
....Bac !
Eh bac o bac, vec njė bac e kam dhe atė m`a ruajtė Zoti!

Rozafa
07-05-09, 20:59
Eh bac o bac, vec njė bac e kam dhe atė m`a ruajtė Zoti!

Amin !!

Zhaneta
07-05-09, 23:45
Engjullusha......

Virti
07-05-09, 23:49
ehe :cool:

LuLjaa
07-05-09, 23:51
ėhė , uhu ... :D

SANTANA-29
07-05-09, 23:57
ėhė , uhu ... :D

po qfar mesazhi qenka ky ,rrush,,tregom,,:smile:

LuLjaa
08-05-09, 00:00
po qfar mesazhi qenka ky ,rrush,,tregom,,:smile:

.. shkurt i rash, se pritova me zgat ma shume :)

Domira
08-05-09, 00:03
Mesazhet e shkrume prej zemres...nuk fshihen:smile:

SANTANA-29
08-05-09, 00:33
KAM LIDUR ATY KU FLUTUROJNE SHQIPONJAT


http://www.avesphoto.com/website/pictures/EAGWTL-1.jpg

Peja-Boy
08-05-09, 13:54
Nuk e fshij Asnjo deri sa mbusht tel ...Kur me Lajmron qe ska vend ma ...veq Löchen Alles !!Gjdo here marr mesazhe te mira e te gjitha jan Per tu ruajtur por Tel spo i nxen :frown:

Qika^Me^Kule
08-05-09, 18:41
Nje sms nuk kam dasht ta fshi por e nje tazake e imja ma ka hjek nga tel,, por ai sms me ka ardh ne momentin ma te veshtir te jetes time , dhe se kma prit as qe do me lajm,,, ndo nje ehr me,,, ai person,,,,,, por shum her e kujtoj ate sms se shumicen e fjalve i mbaj mend,,,

Ku je dredhajkooo,,,, cka po ndodh me ty keshtu??? banu e fort e mos i humb shpresat e jetes se ke me pas sukses , ket jam teper i bindun,,, ke mi perballu gjitha dhe ke me qen sikur qe ishe me heret e mos u ban tucejk,,,, e di qe je:p por lufto per veten der maximum E kur te takoj ke me ja que me shishe nje her per mua Mos harro,,,, Se ............. Je dredhajk e diaspores te pershendes me gjith zemer sic cdo her ..........:frown: :frown: :frown: :frown: :frown: :frown:

selvija
08-05-09, 20:30
edhe nja 5ooo ikam pa lezu, pastaj ju tregoj

emine
09-05-09, 13:06
ti je beba jem

Qika^Me^Kule
14-05-09, 22:23
sms i par esh ky-----------> Motrushe a u bane nevoz a:tongue: 21:39:58

sms i dyt esht------------> A po flejm cka po thu ti??ahahaahaha 00:29:09


sms i tret------------------> Hyn ne net e ti vdeksh hooooo

Makresh
14-05-09, 22:24
ti je beba jem

po ti e madhe je mori per mu kon bebe

Amina
14-05-09, 22:26
Te gjitha mesazhet i fshij, se po mbushet tel heheheh

Luana
14-05-09, 22:31
Kjo eshte e kopjuar diku kah fundi i letres , por ai qe e ka shkruar ket duhet ta din .....akoma e ruaj ....


kure di nga je dhe me ken je sikur me behet me e lehte mungesa qe njej per ty.
Te qaf edhe njeher per nje dite te mbare........

Oqeani
14-05-09, 22:33
Syri bluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Elina
14-05-09, 22:33
Une e kam nje mesazh ne telefon qe po e mbaj qe nje kohe.... me pak fjale po shume domethenes :tongue:


E kam fshi ket mesazh :confused:

Makresh
14-05-09, 22:35
E kam fshi ket mesazh :confused:

Po e paske knaq bre ! :confused:

Elina
14-05-09, 22:38
Te gjitha mesazhet i fshij, se po mbushet tel heheheh

Une mesazhin tend e kam ne telefon hala :tongue:

Makresh
14-05-09, 22:39
Une mesazhin tend e kam ne telefon hala :tongue:


Huu,! Po cashtu kallxom ti qy, veq m'bone merak palidhje :tongue:

lovely
14-05-09, 22:41
edhe une e kom njo t forte valla:)

Elina
14-05-09, 22:44
Huu,! Po cashtu kallxom ti qy, veq m'bone merak palidhje :tongue:

Makresh, a ke ti ndonje mesazh qe nuk e fshin,,, apo ndoshta i ke ra vi edhe ti si une njanit :biggrin:
Oj Nan po te marr lakmi besa :tongue:

Makresh
14-05-09, 23:19
Makresh, a ke ti ndonje mesazh qe nuk e fshin,,, apo ndoshta i ke ra vi edhe ti si une njanit :biggrin:
Oj Nan po te marr lakmi besa :tongue:

Jo vi po dellete, se mu kish pas mush inboxi ahahahaha, hajgare pak se po besa, i kam do mesazha, bile njo ma kish qu sot Lovely e hala se kam fshi :tongue: m'ka met qaty :biggrin:

lovely
14-05-09, 23:22
Jo vi po dellete, se mu kish pas mush inboxi ahahahaha, hajgare pak se po besa, i kam do mesazha, bile njo ma kish qu sot Lovely e hala se kam fshi :tongue: m'ka met qaty :biggrin:

he, a tu ka prish susta dellete a?:biggrin: edhe mu m ka met i joti qaty :P:P

bile bile i kam do prej majit t `08 :P atehere ti s je kon le hala :P:P

Makresh
14-05-09, 23:24
he, a tu ka prish susta dellete a?:biggrin: edhe mu m ka met i joti qaty :P:P

bile bile i kam do prej majit t `08 :P

ish problem me fshie, mu dridhke diqysh dora, tash pe kuptoj pse ju nuk i fshini kurr mesazhet hahahahaa

lovely
14-05-09, 23:24
ish problem me fshie, mu dridhke diqysh dora, tash pe kuptoj pse ju nuk i fshini kurr mesazhet hahahahaa

jo valla Elina i kish fshi hahahahahahahahaha:P

Makresh
14-05-09, 23:29
jo valla Elina i kish fshi hahahahahahahahaha:P

ahahahahahaa

ti me fshi jo veq, me redaktue pe repshe krejt ahahahahaha

ps. ta fshina mesazhin, mos tum dalin naj bagatell me ty :)

lola.G
15-05-09, 08:25
E mora pc-ne ne pune me fol me ty !!!!!!nga Ag...

Ignis
16-05-09, 06:28
"Be Cool":cool:

Trina_1
16-05-09, 11:20
I kam mbi 300 e duna me hy nje dit me shiku qka me hek e qka me lon :eek:

gazi-de
16-05-09, 11:24
hmm edhe te miat don me i hijeq a,hhahahahahahahahah
po hiq pre se nuk hera e par,veq mos me thuj qe te ka then ajo prap me i hiq si njehere..ahhahahahhahahhahah

lovely
16-05-09, 14:44
ooo veq njo bre e kom t mire, sa here me iu kallxu :P:P

doGzona
16-05-09, 17:00
ooo veq njo bre e kom t mire, sa here me iu kallxu :P:P

Veetem nje here, te shofin dhe ne sa i mire eshte ai mesazhe!:biggrin:

lovely
17-05-09, 00:34
Veetem nje here, te shofin dhe ne sa i mire eshte ai mesazhe!:biggrin:

oj ti, po m vjen marre :D

Qika^Me^Kule
21-05-09, 23:22
Nese nuk ndihesh mir , shko ne spital . Nese mendon veq pak se te Dua... ateher nese te gjen dicka , mendo veq pak se cka me gjen mua , mendo e mos em le krejt jeten me vujt , per qka veq qe ke pritu me shku ne Spital..--mendo se me te gjet diq shum njerz ka qe te dojn, e qysh i len.... Jeto edhe per ata qe te dojn.
:frown: :frown: :frown: :frown: :frown: :frown: :frown:

Idila
29-05-09, 22:47
"Tė kam xhan"! :D

Oqeani
29-05-09, 22:48
Syri blu

Paradox_13
29-05-09, 22:58
...ende nuk hasa nje te tille qe verrtet ia vlen te mos fshihet.....

shfletuesi_
29-05-09, 23:05
.....te dua me shume se jeten time dhe ti kete se di....

Buqja_ch
16-06-09, 12:26
ooo qysh ju kum hi ni dit karate i kum sakatu,, llom i bana krejt ahahhaahah

ssara
16-06-09, 12:29
kam shumeeee..nga ato qe si kam fshi..i i lexoj qdohere kur ndjej mungezen e dikujt.....

Makresh
16-06-09, 12:44
Ma kishin fshie :mad:

lovely
16-06-09, 13:45
Ma kishin fshie :mad:

kush ejj? :rolleyes:

Makresh
16-06-09, 14:04
kush ejj? :rolleyes:


nuk e di, po e di qe veq pse m'kan gjet ma t'urtin ketu

lovely
16-06-09, 14:06
nuk e di, po e di qe veq pse m'kan gjet ma t'urtin ketu


hahahahahahahahahahaa

duhet me i pru KFOR-ovit edhe n forum, me na i ru mesazhet :biggrin:

Jana
16-06-09, 15:09
...shtriga qe je...hahahahhahaha

Giovanni
16-06-09, 15:10
Simpatija ime ne forum eshte ....... po ne publik nuk mujta me te shkru po ta qoj SMS ciao jana hihihii

Jana
16-06-09, 15:13
Simpatija ime ne forum eshte ....... po ne publik nuk mujta me te shkru po ta qoj SMS ciao jana hihihii

Hhahhahahhaha eh ti....

Makresh
16-06-09, 15:23
hahahahahahahahahahaa

duhet me i pru KFOR-ovit edhe n forum, me na i ru mesazhet :biggrin:

qy me rru,.. le be llovelly edhe ti,.. :D

Peja-Boy
16-06-09, 16:17
Aha Me ndodh diq Po amo qka ka me ndodh se , Haj kuku per mua hahahahaha i nxjerra vetes Pune !!

desert
16-06-09, 21:19
i ndrroj handy-it shume shpesh keshtu qe edhe mesazhat si mbaj kurr.

Virti
18-06-09, 14:37
te gjitha i fshijė menjehere! :cool:

Paradox_13
19-06-09, 21:52
...nuk ashte ardhe ende...

Rozafa
19-06-09, 21:55
...nuk ashte ardhe ende...

Ma shkruaj numrin :wink:

Paradox_13
19-06-09, 21:57
Ma shkruaj numrin :wink:


41...veres....

Qika^Me^Kule
19-06-09, 23:05
Aha Me ndodh diq Po amo qka ka me ndodh se , Haj kuku per mua hahahahaha i nxjerra vetes Pune !!

aghaghaghaghaghaaghaghaghaghagh kuku qy cka ka ba ky se hmmmmmmmmKam shum me duhet ti lexoj dhe nje her,,,,,,,,,,,,,,:biggrin:

Tomori
20-06-09, 01:47
aghaghaghaghaghaaghaghaghaghagh kuku qy cka ka ba ky se hmmmmmmmmKam shum me duhet ti lexoj dhe nje her,,,,,,,,,,,,,,:biggrin:
Po Qika lexo edhe nje heres ket mesazh qe ka kohe qe ta kam derguar..


Po te dergoj nje te puthur, ne buzen tende te bukur,
Po te dergoj nje te perqafuar, nese ndjehesh e vetmuar,
Kur te jesh ne vetmi, lexo mesazhin perseri.

Peja-Boy
26-06-09, 18:40
Dy Gjera ne Jete skam mu Ngi Kurr ....

(A..... ) dhe gjume !!


Gjume skam mu ngi Kurr deri sa te Egziston Ti !!

Qika^Me^Kule
26-06-09, 18:43
Po Qika lexo edhe nje heres ket mesazh qe ka kohe qe ta kam derguar..


Po te dergoj nje te puthur, ne buzen tende te bukur,
Po te dergoj nje te perqafuar, nese ndjehesh e vetmuar,
Kur te jesh ne vetmi, lexo mesazhin perseri.


OOO Tomor sa kg ke ??? aq her je tu rrej,, vallahi...... ka me te dal guha nje meter der sa te marish nr e tel tim,,,,:biggrin:

Qika^Me^Kule
26-06-09, 18:44
Dy Gjera ne Jete skam mu Ngi Kurr ....

(A..... ) dhe gjume !!


Gjume skam mu ngi Kurr deri sa te Egziston !!

Kush koka ajo pise qe spo dika mu ngi ashtu hiq bre aa????

Peja-Boy
26-06-09, 18:46
Vetem Nje Dije,
Zemra veq qe nuk mu ka ndal sa mire e ndi Veten :frown:

Edhe kurr mos met pa sen Merak so ka me jet !!!

Peja-Boy
26-06-09, 18:47
Kush koka ajo pise qe spo dika mu ngi ashtu hiq bre aa????

Le te mbetet Secret se mos po Gjelozon ti :redface:

Qika^Me^Kule
26-06-09, 18:49
Le te mbetet Secret se mos po Gjelozon ti :redface:

haj tybe menja sme shkon , vetem po mu dhimka qura......

Prishtinasja_
26-06-09, 23:04
Plot jane...s'po di cilin me fshi ma heret !:rolleyes:

Jana
27-06-09, 11:38
Shtriga jeme.....hahaahahhahaha

halla e madhe
27-06-09, 12:00
_Moter,i gezohem lajmit qe paske bere ma mire,t'uroj shnet ..... nga vllau yt E.:wink:

Zero Cool
27-06-09, 22:14
... omelcina jeme ..........

Zero Cool
02-07-09, 20:08
Ta .. pisin :tongue:

aLbaChiCk
02-07-09, 20:30
............."Ta ... pisajken mpuqqqqqqqi ty" :tongue:

Qika^Me^Kule
02-07-09, 20:46
As nje se kam...... kan shku me gjith karte.....

Peja-Boy
04-07-09, 18:55
Numri Ri Presim Mesazhet e reja :tongue:

Qika^Me^Kule
04-07-09, 20:22
Numri Ri Presim Mesazhet e reja :tongue:

A e paske ndrru edhe ti aa????

Jana
04-07-09, 23:18
....nese te harroj ty...D.M.TH. qe une nuk egzistoj me...

Arta-
05-07-09, 08:51
Je shpirti i trupit tim...!

Gjumashja
05-07-09, 20:17
shume i gjate osht..
veq e mbaj prej 1jan`09

aLbaChiCk
05-07-09, 20:41
" Me shkruaj nje fjale edhe nese eshte fjale qe me fyen vetem me shkruaj se nuk mundem dot pa ty...Te vdeksha une me jep nje shenje te jetes ...."

Peja-Boy
05-07-09, 20:45
" Me shkruaj nje fjale edhe nese eshte fjale qe me fyen vetem me shkruaj se nuk mundem dot pa ty...Te vdeksha une me jep nje shenje te jetes ...."

Oj e pa shpirt shkruja e mos e maltreto djalin se gjynah ...

Fshatari
05-07-09, 20:45
I ruaj dy mesazhe! njani i mire; tjetri i keq!

aLbaChiCk
05-07-09, 21:16
Oj e pa shpirt shkruja e mos e maltreto djalin se gjynah ...

Ncuk kur mbaron mbaron ska ma kili mili aty

Peja-Boy
05-07-09, 21:17
Ncuk kur mbaron mbaron ska ma kili mili aty

Uhh ty Hallall T“koft buka e Kollomoqit qe e han ...He be si ste kom ngja hiq Pak po por jo Taprrap kadale ne hapa te sigurt shkoj >Hmmmm

aLbaChiCk
05-07-09, 21:23
Uhh ty Hallall T“koft buka e Kollomoqit qe e han ...He be si ste kom ngja hiq Pak po por jo Taprrap kadale ne hapa te sigurt shkoj >Hmmmm

loqki kur te vjen te hunda ateher ska me ..... e ty si duket ende ste ka ardh deri aty se e ben edhe ti ... ti shume mire me njef edhe e din se toleroj shume ama gjdo gje ka nje kufi ,...

Peja-Boy
05-07-09, 21:25
loqki kur te vjen te hunda ateher ska me ..... e ty si duket ende ste ka ardh deri aty se e ben edhe ti ... ti shume mire me njef edhe e din se toleroj shume ama gjdo gje ka nje kufi ,...

Valla edhe mua qetash em doket se em ka ardh te hunda .... Edhe une njet duroj shume, e mundohem shume mos me pru Punen deri te perqamjet po kur e shoh se ska ma ateher e marr edhe une ate drejtim temin !!

aLbaChiCk
05-07-09, 21:27
Valla edhe mua qetash em doket se em ka ardh te hunda .... Edhe une njet duroj shume, e mundohem shume mos me pru Punen deri te perqamjet po kur e shoh se ska ma ateher e marr edhe une ate drejtim temin !!

Kshtu e ka jeta Rahul i vie koha kur duhet te (los lassen) si i bjen shqip :rolleyes: :frown:

Peja-Boy
06-07-09, 14:05
Kshtu e ka jeta Rahul i vie koha kur duhet te (los lassen) si i bjen shqip :rolleyes: :frown:

Edhe shqip i bjen Los Lasen ..! hahahaha

Makresh
06-07-09, 15:31
... nuk ruaj mesazhe, :rolleyes: pershkak inboxit lol

Qika^Me^Kule
06-07-09, 16:00
Mesazhe nuk e kam asnje , por disa fjal i mbaj cdo her ne mendje.....me mundojn teper.....

Qika^Me^Kule
07-07-09, 01:00
Eh kam tash 2 mesazhe , qe sdo i hjeku nga tel der sa te me prishet,,,,

1.Shtrig je se mbush tel guthaben veq mos mem shkrujt...hmmmmm

2. O ste kam afer se tkisha myt vallahin......

LaCoStA
07-07-09, 01:31
Boll shume kom tybe, qe i kom kogja moti, veq nuk do me than qe s'ko mi fshi kurre, se nashta m'djeget karta e fshihen vet ata :smile:

LuLjaa
07-07-09, 01:34
Mos e ki edhe naj temen helbetna :D

LaCoStA
07-07-09, 01:41
Mos e ki edhe naj temen helbetna :D

Po tybe, qaty n'tilifun eshte :biggrin: ......... mos po don me ta kujtu qka ke shkru? :biggrin:

Idila
07-07-09, 13:09
Tė gjitha i shlyej...!

Peja-Boy
07-07-09, 16:43
HuH... Shume kam !!

Gjumashja
07-07-09, 18:56
Delete.. Yes :biggrin:

Diana007
07-07-09, 19:44
Mami te perqafi shum , gjum te embel :wink:

Albonita
09-07-09, 09:03
Mami te perqafi shum , gjum te embel :wink:


Edhe une te percafoj shume e inshalla t eban dora me mire
e inshalla gjith te shkon jeta me gezim..
Te don Nena shume Drita e syve te mi.
MOJ ME DUKESH SE VERTET TE KAM CIKE.Mirembrama Llokum, aje mire?
CKA KA TE REJA?
aje ma mire nga dora,apo ke dhimbje akoma?
Me lajm per gjdo gje te re , shpresoj sherim te shpejt.
O jeta ime mami esht me ty , ishka ka flas me Nitin per tykur me ki shkrue.
Te uroj nat te cet mama asht ngat teje te ledhatoj ballin ce ti te flen e cet
Muq drita syve te mi.


O Llokum shpresoj se je duke ber gjum te mre,e pa dhimbje
te puth pak buzen leht mos ta prish gjumin ..Kiss naten e mire.Oki jete ime te uroj te flejsh mire e mos te kesh dhimbje
E Mamiesht afer teje , naten e mire te perqafoj fort e te shtrengoj shume
Gjum te embel.


Oh Zemr qysh te kam ??
Asht gjithcka ne rregull?
SHPRESOJ SE PO YLL..Mpucc pak per Albachick..e Fort Fort nga une.
gjum te qet Loqke.


Qikushi jem ishalla ke fjet mire, e je mire, vetem

Deshta te Muq ty shume ne ket mengjes...
P/S..Te fala ke nga Arti shume..

Te puth jeta ime shum Mami jot.!Poooo merre ani cysh jam ka ha buk me ka ardh shum ......ahhahahah

E TE USHQEJ ahhahahahhahhahahhha

TE kam cikush Rush jete gjithcka..hajt bre jete se tash vjen e knacesh me vellan.


Ta ha Loqken une ty oh Lorena pse sms that, Aahhaha
OH ME PAS TY AFER ISHIM KNAQ DY DOR THYM ...Aahahhahahahahahhaha

Mpuq ty t. hangsha krejt hooooooooooooooooo,


Gjum te ambel jeta ime te percafoj une edhe Babi te dojm Cika Jone.

Jam ka foli me babin e te duam shumeee..

Edhe ALBA...po te ban te fala...

Naten e mire Cika imee..te percafoj fort..!!

P/S...E SHUM E SHUM TJER SE NUK KAM MI SHKLY KURRE .
DHE JU FALNDEROJ SHUMeeeeeeee nga thellsija e zemres..!:smile:

shfletuesi_
09-07-09, 10:48
Jeta ime je ti ku do qe te shkosh....

Peja-Boy
09-07-09, 16:44
Nese Te Ndalen Dhimbet e krejt Trupit
Te puth e te Ledhatoj gjdo Pjes
Veq Dhimbje te mos Perjetosh !!!

Peja-Boy
09-07-09, 16:46
Inshala gjith ndjehesh mire ti..
Gjdo Puthje e Jotja pushon ne gjdo Pje te trupit Tim ..
Edhe une Po te puth ato Buze te Bukura veq ruaj dhembet se me Huj po te puth haha
Mpuucccc mpuccc Fort me gjith Ndjenjat qe kam per ty Ojj Dore perdredht !!

Peja-Boy
09-07-09, 16:50
Saher Kam lexu Sms e Tua nuk kam ndje asnjeher dhimbje ..
Veq jam ndje shume mire sa qe me ka zen gjumi gjith me Mendje tek Ti ..
E Them te verteten me shpirt se jam ndi qe te kam afer ..
Nuk po e zgjas ma shume veq Yll e Hen kan Shendrit Pran meje keto dite qe me ke shkruajt .. Sepse nuk e kam Prit !!

Ty Dhasht Zoti gjdo lutje e imja tu shperbleft,Q“do te keqe ta marsha une,edhe se shkoj ne fund te botes ti je i Pari person ne Mendjen Time ..

Te perqafoj shume Yll,shok, Mik, Dashni,krejt je ti dhe i kom perjetu me ty nga Larg !!

Te puth Ne Ball ..! ( :redface: )

Zero Cool
15-07-09, 01:10
"qatallavu tash"
"a pak jam e qatallavne a"

emine
16-07-09, 09:41
.................................puthje nga zemra te dhuroj ty e Dashura ime.......................... Te don perjete .......( i keqi yt).

emine
16-07-09, 09:42
Bebo mos u merzit .................banu e fort,qaffff..........

Kaqanikasja
16-07-09, 09:47
mesazhi qe nuk e fshi anjeher eshte nga nje anetar i ketij forumi e ay e din vet se kush eshte.... skam qka e zgjati me shumm

Tomori
16-07-09, 11:18
mesazhi qe nuk e fshi anjeher eshte nga nje anetar i ketij forumi e ay e din vet se kush eshte.... skam qka e zgjati me shumm
EGZAKT

shfletuesi_
16-07-09, 11:37
Mallku qofsh qe ma more Zemren.... - hahahhaha -

Urata
16-07-09, 14:38
Mallku qofsh qe ma more Zemren.... - hahahhaha -

shihne moj shfletuesin...!!! MARRES ZEMRASH, qenka ky...!!!

shfletuesi_
16-07-09, 14:43
shihne moj shfletuesin...!!! MARRES ZEMRASH, qenka ky...!!!

Skam faj une qe jam i embel ( omel ) hahahahha

Jana
16-07-09, 15:28
Te dua...

speci
16-07-09, 15:29
majmun breeee:tongue:

emine
16-07-09, 15:38
majmun breeee:tongue:

sa lezeqem ...hahhahahhhahhhah

emine
16-07-09, 15:39
shihne moj shfletuesin...!!! MARRES ZEMRASH, qenka ky...!!!

po de me thes ne krah rrike ky ka grabit zemra:tongue:

Prishtinasja_
16-07-09, 19:00
Nje mesazh nga gruaja e dajes te cilen e dua dhe e respektoj shume :biggrin:

"ooo shpirti i Tetes banu edhe njehere e vogel dhe hajde ti heku dhembet me pej!Hahha! Me ka marre malli me te pa dhe perqafoj shume ." (Vetem ate e kam lene dhembet me mi hjek :tongue:)