PDA

View Full Version : M plqen, por urrej...


LuLjaa
02-02-08, 01:59
ka ju plqen, tani shtoni ka urreni lidhje me t..

M plqen dita, por e urrej se nuk mundem mu zgju hert.

SANTANA-29
02-02-08, 02:03
Me pelqen kur te takoj ty,,
E urrej kur iken ti,,,,,,,,...........................:wink:

LuLjaa
02-02-08, 02:06
Me pelqen dashuria , e urrej xhelozin ..

SANTANA-29
02-02-08, 02:09
Me pelqen Busqeshja,,
i urrej lotet.............................

LuLjaa
02-02-08, 02:12
Me pelqen shiu, e urrej te lagem ne te.

SANTANA-29
02-02-08, 02:14
Me pelqen Besa............
e urrej tradhtin,,,,,,,,

LuLjaa
02-02-08, 02:17
Me pelqen puna, por e urrej qe lodhem nganjehere shume.

SANTANA-29
02-02-08, 02:22
Me pelqen shoqeria
e urrej vetmin...................................

LuLjaa
02-02-08, 02:36
Me pelqen nata, por e urrej qe duhet me fjet :D

Sy_kaltra
02-02-08, 14:04
Me pelqen muzika :smile: por e urrej :mad: se lodhem duke vallzu pa pushim :biggrin:

Arkza
02-02-08, 14:08
Me Pelqen Shoqeria e F/D por e Urrej Bllokaten e e kesaj Faqes ! :redface:

Intuita
02-02-08, 14:09
Me pelqen shakaja, por urrej kur dikush qe ben shaka nuk e pranon te tjetrit:smile:

Elina
02-02-08, 14:14
Me pelqen stina e Pranveres,,,po nganjehere edhe e urreje :biggrin: se me dalin pikat neper fytyre :redface:

Albonita
02-02-08, 14:51
Me pelqen Dretsija..


e urrej te pa drejten ...

Zana04
02-02-08, 15:24
Me pelqen kur vjen ..
E urrej kur shkon ..

Albonita
02-02-08, 15:44
Me pelqen Djelli ...


e urrej Shiun....

Peja-Boy
02-02-08, 16:00
Me pelqen Djelli ...


e urrej Shiun....

Skoke Romantike hiq...!

Albonita
02-02-08, 16:05
Skoke Romantike hiq...! Me pelqen lodhjai urrej njerset :wink:

LuLjaa
02-02-08, 16:12
Me pelqen shoqeria, i urrej ata qe flasin mbas shpine.

Albonita
02-02-08, 16:18
Me pelqen koha verore...


e urrej vjeshten............

Luana
04-02-08, 21:40
Me pelqen online e urrej offline .... sidomos ne FD ....!

selvija
04-02-08, 22:01
Me pilqen te kem afer...e urrej largesine...
http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/12072.jpg (http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/12072.jpg)

e_martumja
04-02-08, 22:12
Me pelqen online e urrej offline .... sidomos ne FD ....!Me pelqen Luana por e urrej Avatarin e saj se ja kam inatin:biggrin:


ps: Mos gabo mem urrejt se te shkoqi per ty dola online :biggrin:

Luana
04-02-08, 22:22
Me pelqen Luana por e urrej Avatarin e saj se ja kam inatin:biggrin:


ps: Mos gabo mem urrejt se te shkoqi per ty dola online :biggrin:

Po pershkak qe e urren e kam qit qellimisht .....me urrej please..!

Cia-Ferizaj
04-02-08, 22:23
edhe mue me pelqen online a offline ncuk

lyra2
04-02-08, 23:15
..pelqimi dhe urrejtja sa large jaeee!!!!!!!!!!!
Ajo qe me pelqen nuk e urreje.

LuLjaa
05-02-08, 03:23
Me pelqen caffe-ja , por urrej me qit vet...

Oqeani
05-02-08, 03:26
Me pelqen birra por e urrej me nderrue shishet :(

LaCoStA
05-02-08, 03:30
Me pelqen puna , por urrej kur ka pune palidhje hahahah

LuLjaa
05-02-08, 03:37
Me pelqen kojshia, por urrej qe s'po e njoh ma shume :D

LaCoStA
05-02-08, 03:40
Me pelqejn fjalet e kojshikes por urrej se n'ket moment me te vertet nuk njihemi me shum , ne te ardhmen besoj qe kemi mu njoft , a po kojshike ???

LuLjaa
05-02-08, 03:53
Me pelqen se si thu ti kojshi, por urrejj veten tash se s'di far pergjegjje me ta kthy..
...por besoj qe po prap :))

LaCoStA
05-02-08, 03:55
Me pelqen optimizmi yt kojshike , por urrej qe nuk di se kur do te behet !!!

Oqeani
05-02-08, 03:57
A pelqej dimrin, por e urrej se nuk ka bore !!!

LaCoStA
05-02-08, 04:00
Me natyra , por urrej se nuk ka lule !!!

LuLjaa
05-02-08, 04:11
Me pelqen optimizmi yt kojshike , por urrej qe nuk di se kur do te behet !!!

Me pelqen mu njoftu ma shume, por urrej se diten e daten se di kur,,
( e lajm ne diten e Pavarsis ma mire ) :biggrin:

Arkza
06-02-08, 12:10
Me Pelqen Dashuria por e Urrej Lotet e Saj ! :mad:

Estella
22-03-08, 15:32
Cfare ju pelqen?Njekohesisht shtoni se cfare urreni diqka lidhje me te...Me pelqen shiu ,por s'me pelqen te lagem

Gjumashja
22-03-08, 15:46
Me pelqen sinqeriteti... por jo genjshtrat...!!!

Estella
22-03-08, 15:53
pelqej dashurin por urrej tradhetin

gazi-de
22-03-08, 15:54
Cigarja,me pelqen por e urrej..hahahahaha

Estella
22-03-08, 15:55
Cigarja,me pelqen por e urrej..hahahahaha

urren aromen apo (sepaske harru )

Gjumashja
22-03-08, 15:56
me pelqen vin diesel... por urrej gazin (shaka ishte kjo e dyta)...

gazi-de
22-03-08, 15:57
urren aromen apo (sepaske harru )
aromen jo,e dua po po pi shum moj me myti,per ate e urreje,ahhahah

gazi-de
22-03-08, 15:58
aromen jo,e dua po po pi shum moj me myti,per ate e urreje,ahhahah
Gjumashja me pelqen a,po gjumin e saj po e urrej bre..hahaahhahahahahahhahaha

Linka_pz
22-03-08, 16:17
Me pelqen te luaj por urrej humbjen .

Estella
22-03-08, 16:20
me pelqen bora por urrej t'ftohtin

Albonita
22-03-08, 16:21
Me pelqen shoqrija Shqiptare,,,,e urrej kur nuk kuptohem.!

Estella
22-03-08, 16:56
Me pelqen shoqeria por Urrej keqkuptimet

LuLjaa
22-03-08, 17:45
Me pelqen Estella, por urrej qe ma paska vjedh Temen hahahaha

http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=24026

Ama s'ki faj ti, se ke pa keta qe edhe une menxi e gjeta
ku kish pas met allah, allah n'fund gati hahahaaa

E per keta tash din Moderatort ka me ba krejt keto fjal mi gju qaty te une :D

Estella
22-03-08, 17:57
Me pelqen Estella, por urrej qe ma paska vjedh Temen hahahaha

http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=24026

Ama s'ki faj ti, se ke pa keta qe edhe une menxi e gjeta
ku kish pas met allah, allah n'fund gati hahahaaa

E per keta tash din Moderatort ka me ba krejt keto fjal mi gju qaty te une :D

Luljaaa kerkoj falje se paskam pa qe tema egziston

shume tema te ngjajshme kishte po lirisht munden me mbyll

LuLjaa
22-03-08, 18:05
Estella jo moj s'ka problem, qe tash mire eshte ..

Estella
22-03-08, 18:07
Estella jo moj s'ka problem, qe tash mire eshte ..

ehhh mire Luljaaa :)

LuLjaa
22-03-08, 18:08
Me pelqen Estella qe nuk idhnohet leht ... por urrej s'po di kan me than be :D

Estella
22-03-08, 18:12
Me pelqen Estella qe nuk idhnohet leht ... por urrej s'po di kan me than be :D

...........
ahhahahahahahah,...........

Sy_kaltra
23-03-08, 18:03
Me pelqen Zemra jote,,por i urrej sjelljet e tua :rolleyes:

gazi-de
23-03-08, 23:08
Me pelqejn syt e tu....por e urrej naten qe jam ne vetmi......

lovely
23-03-08, 23:17
me pelqen gjithqka tek ti, por urrej faktin se nuk je ketu!!!!

BreD
24-03-08, 00:31
Me pelqen po s'te urrej

Estella
24-03-08, 00:33
Me Pelqen shoqeria Por Urrrej Keqkuptimet

BreD
24-03-08, 00:35
Me Pelqen Shum qka Po i urrej njerzit t'boin me pas keqkutime

Estella
25-03-08, 15:27
me pelqen nje dit e lire apo pushimi por urrej kur koha s'eshte e mire

SANTANA-29
25-03-08, 15:32
Me pelqen shoqria e Dardanis e urrej kur skam koh te vij ketu mesin e juaj,

Diana007
17-04-08, 19:01
Me pelqen kur me thirr ne emer , e urrej kun nuk me thu zemer :rolleyes:

Albonita
17-04-08, 19:10
Me pelqen Shoqrija..


E urrej Vetmin........

Avan_Turist
17-04-08, 19:38
Me pelqejn protestat qe do te mbahen nga vetevendosja....por urrej hudhjen e vezeve....popullit i duhen vezet!!:biggrin:

vjeshta
23-04-08, 13:06
Me pelqejn takimet ,por i urrej pritjet ...kshtu qe nuk m'pelqejn takimet ...:biggrin:

Murgesha
23-04-08, 15:40
M plqen puna por e urrej orn q m tregon se sht koha....

Estella
23-04-08, 15:41
M plqen puna por e urrej orn q m tregon se sht koha....

ahahah valla po ani kur tja nish mengjes edhe garderob e she 6:45 thu kur sjellet mu vakt me hec ihaaaaaaaaa se kqyri hiqqq

Murgesha
23-04-08, 15:43
ahahah valla po ani kur tja nish mengjes edhe garderob e she 6:45 thu kur sjellet mu vakt me hec ihaaaaaaaaa se kqyri hiqqq


Ha,hahahaahahha un n ora 6:45 veshi pizhamat (nganjher medemek se shpesh flej edhe pa tohttp://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif ) me ra me fjet e kjo m plqen dhe nuk e urrej kt koh hahahahahahahahaha

SheTa
23-04-08, 15:44
Me pelqen shum qka :) po e urrej me zgju heret :)

Estella
23-04-08, 15:45
Ha,hahahaahahha un n ora 6:45 veshi pizhamat (nganjher medemek se shpesh flej edhe pa tohttp://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif ) me ra me fjet e kjo m plqen dhe nuk e urrej kt koh hahahahahahahahaha

epo ti po punojshe naten ta besoj set pelqen pra kjo kohe :)

selvija
23-04-08, 15:46
Me pelqen shum qka :) po e urrej me zgju heret :)Kush zgjohet heret e nxon nafaken e dites ,,,dita mir doket ne mengjes,,,sheta mos prito

Murgesha
23-04-08, 15:47
epo ti po punojshe naten ta besoj set pelqen pra kjo kohe :)

M plqen puna e nats, e urrej punn e dits hahahahahaahahahahah

Estella
23-04-08, 15:48
Me pelqen puna pa ndrrime urrej punen me ndrrime <(si timen )

SheTa
23-04-08, 15:49
selvija, Asgju kam ndegju se Punt mir dhe dita mbar t'shkon ne mengjes :)
Arysja: qe sme pelqen mu zgju heret se ma shum punoj me mbremje dhe ,mbes deri von :)

Kshtu qe mos perto kur te zgjohesh ti me ma bo ni You have just sent a Nudge!
:D

selvija
23-04-08, 20:39
selvija, Asgju kam ndegju se Punt mir dhe dita mbar t'shkon ne mengjes :)
Arysja: qe sme pelqen mu zgju heret se ma shum punoj me mbremje dhe ,mbes deri von :)

Kshtu qe mos perto kur te zgjohesh ti me ma bo ni You have just sent a Nudge!
:DSheta e du gjumin shum, zgjohem ora 6 aq shum e urrej por si dal nga dera ndihem aq mir dhe e fresket sikur nje pranver...

Diana007
25-04-08, 20:28
Me pelqen kur je me mua ..... e urrej kur iken :rolleyes:

egi
25-04-08, 21:36
Me pelqen vera dhe fustanat..por e urrej shiun dhe farmerkat :smile:

selvija
25-04-08, 22:38
Me pilqen kur jesh afer meje...urrej kur me ikesh....

Domira
25-04-08, 22:41
Me pelqen kur flet, por urrej kur hesht.

gazi-de
25-04-08, 22:43
:smile: ................:rolleyes: :mad: te flet heshtja..............

Diana007
09-05-08, 20:21
Me pelqen qe te shoh .... por e urrej qe nuk mundem te flas :mad:

Albonita
09-05-08, 21:06
Me pelqen ...ti them Dianes Naten e mire Loqk.!

Diana007
09-05-08, 21:15
Me pelqen ...ti them Dianes Naten e mire Loqk.!

Gjum te embel Alba ..............

Trina_1
09-12-08, 19:27
Me pelqen kur me thu Sy.... por urrej se nuk mund te jem Syn i yt :frown: :redface:

Jana
09-12-08, 20:01
Me pelqen qdo gje e mir...por e urrej NDARJEN....

Penelope
09-12-08, 20:47
Me pelqen dashuria e paster, urrej ata qe shkatrrojne nje dashuri...

Estella
09-12-08, 21:00
me pelqen bora qe po bjen
urrej mu shkri ....

shfletuesi_
09-12-08, 21:03
Urrej rrymen kur ndalet... E dua kur vjen...

ssara
10-01-09, 20:41
Me pelqen te lexoi gjera te ndryshme ksajde por e urrej se koha po me kalon teper shpejt ..........

Estella
14-01-09, 22:48
me pelqen cdo gj e emir po urrej te keqiat

LuLjaa
15-01-09, 18:00
Me pelqen ......... e urrej kur thot oo s'po kam kohe bee .. ihaa

Penelope
15-01-09, 19:21
Me pelqen qdo gje qe me ben te ndihem mire, urrej qdo gje qe demton e shkatrron, e ben te ndihesh keq...

ssara
15-01-09, 19:39
Me pelqen jeta po e urrej kur behet monotone.........

shfletuesi_
15-01-09, 20:55
Me pelqen kur te shoh edhe pse nuk te njoh...nuk te urrej..

romansa
16-01-09, 11:03
me pelqen te shetis..po urrej lodhjen

gazi-de
16-01-09, 14:00
PC :tongue::mad:

desert
16-01-09, 14:02
M plqen vera por urrej mizat :D

gazi-de
16-01-09, 14:04
Me pelqejn xhelozet.po e urrejt te jom avanturist..ahahhahahahah

LuLjaa
16-01-09, 14:24
Me pelqen humori, i urrej fjalt qe ti thojn mas shpine

elvio
04-07-10, 23:07
veshja me te bardha-urrej veshjen me pantallone trecerek tek burrat-si qesharake,kur s'ka moshe per ate stil veshje:biggrin:

tipi engjellor
05-07-10, 13:05
Me pelqen te lahem po jo te digjem ne diell.me pelqen dashurija po urrej tradhetine,me pelqen mirkuptimi por jo keqkuptimin.

Lapsi
05-07-10, 15:28
me pelqen debati, por urrej mendjemadhesine

elvio
05-07-10, 23:24
dialekti i paster i shqipes-urrej fjalet e huaja qe i perdorin politikanet ne te kryesisht

thellenza
07-07-10, 18:50
Me pelqen te shkoj ne Kosove, por e urrej gjithe ate stresin qe ke rruges:rolleyes:.

doGzona
07-07-10, 18:58
Me pelqen te shkoj ne Kosove, por e urrej gjithe ate stresin qe ke rruges:rolleyes:.

Nuk qenkeni larg, po te isha une aq afer, nuk do te me zinte muaji pa shkuar!

thellenza
07-07-10, 19:02
Nuk qenkeni larg, po te isha une aq afer, nuk do te me zinte muaji pa shkuar!hmmm, ku e pave moj ti sa larg qe jam une :tongue:? Te kisha kohe edhe une kisha shku cdo muaj por jo ne keta muajt ku jane rruget shume te ngarkuara, e sidomos ne shtetin ku une jetoj. :rolleyes:

doGzona
07-07-10, 19:06
hmmm, ku e pave moj ti sa larg qe jam une :tongue:? Te kisha kohe edhe une kisha shku cdo muaj por jo ne keta muajt ku jane rruget shume te ngarkuara, e sidomos ne shtetin ku une jetoj. :rolleyes:
Ne gjumuni , e pash ne profil! :DPo them dhe une nga malli, sepse jetoj shume larg nga Kosova,por po te isha aq afer besoj qe e kisha vizituar me shpesh se nje here ne vite!


.

Gentiani
08-07-10, 18:03
nje bazament te krijuar dhe qendrueshem, por urrej gjer ne palce fasadat e zbukuruara nga jashte por zbrazet nga mbrendesia ! neveri e papershkruar jane...:redface:

teutaA
08-07-10, 18:27
ehh more Gent sa u gzova thash ke than Teuten :wink:

Gentiani
08-07-10, 18:36
ehh more Gent sa u gzova thash ke than Teuten :wink:

rri pa vesvese ti Teute, se nuk vlen asnjera per ty ! :cool:

teutaA
08-07-10, 18:37
rri pa vesvese ti Teute, se nuk vlen asnjera per ty ! :cool:

hahahah okok per kete te dyten spo besoj veq hajt:wink:

Gentiani
08-07-10, 18:44
hahahah okok per kete te dyten spo besoj veq hajt:wink:

ka u kam more faj une, se vijne e ngjiten njerezit per llafa... A lixove qe shkruajta dikund Teute ketu ?

Idila
08-07-10, 18:48
M plqen krijimtaria letrare dhe far urrej nuk ua them dot! :cool:

teutaA
08-07-10, 19:06
ka u kam more faj une, se vijne e ngjiten njerezit per llafa... A lixove qe shkruajta dikund Teute ketu ?

sorry body

Fiora
08-07-10, 19:12
E pelqejne ca postime kendej,por urrej Disa qe behen lajkatare...

elvio
08-07-10, 23:24
c'do fjale e mire,
me pelqen kur drejtohen plot mirejellje e mirekuptim ne biseda antaret


urrej fjalet banale qe shkruhen .

LuLjaa
08-07-10, 23:30
c'do fjale e mire,
me pelqen kur drejtohen plot miresellje e mirekuptim ne biseda antaret


urrej fjalet banale qe shkruhen .

... qeshtu edhe une, bash si ti

elvio
08-07-10, 23:32
floket ti mbaj te shkurter pas,edhe pak te gjate para:biggrin:


urrej imoralitetin

Fiora
08-07-10, 23:38
....thjeshtesia dhe urrej mendjemadhesin.

MemphiSx
08-07-10, 23:42
Me pelqen e martumja...por e urrej se u martu pa m'kallxu :P

Guri i madh
08-07-10, 23:58
....thjeshtesia dhe urrej mendjemadhesin.ehh mir pra nuk po e urrejshe askend nuk ka te till


te pakten askush nuk e pranon se esht mendjemadh

e_martumja
09-07-10, 00:00
Me pelqen e martumja...por e urrej se u martu pa m'kallxu :P

Me pelqen qe po te pelqej... interesant spo kam urretje ndaj dicka apo ne dikend.

Lapsi
09-07-10, 09:47
me pelqen nje e martume, por e urrej kur e tradheton burrin :P

teutaA
17-07-10, 23:12
me shku ne ks por e urrej ate vend:mad:

Lapsi
17-07-10, 23:13
me pelqen...
urrej menyren konspirative te...

Daglasi
17-07-10, 23:15
Ulqini,


beligradin.

teutaA
17-07-10, 23:39
me pelqen...
urrej menyren konspirative te...

,,,???:confused:

elvio
17-07-10, 23:42
me shku ne ks por e urrej ate vend:mad:


vajzat shqiptare

s'me pelqen aspak thenia e kesaj vajze te kosoves:eek:

teutaA
18-07-10, 00:25
vajzat shqiptare

s'me pelqen aspak thenia e kesaj vajze te kosoves:eek:

e urrejt per padrejtist qe jan ber atje e urrejt per gjakun qe shkelet per dit e urrejt per mentalitetin a kaubojve atje e urrejjjjjj deri ne vdekje per keto arsye me pelqen eshte vendi im me pelqen per hir te atyre njerzve te mir qe ka atje me pelqen per ato familje dhe forca e tyre si mbiejtojn ne nje vend me aq pa drejtsi :redface:

teutaA
18-07-10, 00:27
ej ti tipi i urrej kaubojat si ty qe shkruajn rep,, pa emer e per serbin po do e viziotoj si turiste nese lind deshira ne mua ndonjeher pse jo a neper forum jojo sjom ka shke,,,,, tipi hiq mos u nxej ne akull ti

elvio
18-07-10, 12:03
e urrejt per padrejtist qe jan ber atje e urrejt per gjakun qe shkelet per dit e urrejt per mentalitetin a kaubojve atje e urrejjjjjj deri ne vdekje per keto arsye me pelqen eshte vendi im me pelqen per hir te atyre njerzve te mir qe ka atje me pelqen per ato familje dhe forca e tyre si mbiejtojn ne nje vend me aq pa drejtsi :redface:

Teuta

une vec isha i sinqerte ne ate postimin tim.

pak mos them fare s'kam degjuar te thoje kush per vendin e tij-E URREJ.

padrejtesite kush nuk i urren.
urrej politiken e ndjekur serviloze te autoriteteve shqiptare,urrej strategjine e tyre duke genjyer per vota e poste e karrike.
urrej ryshfetet e kerkuara nga ata qe perfaqesojne postet e ndryshme kur populli perplaset per hallet e tij.

por ne max dua vendin tim.
nuk e urrej kurre ate.


nqs dicka te mundoi-me vjen keq,por thjesht me erdhi habi.

ndoshta valle ke dashur te thuash dicka tjeter,edhe thua urrej ks.

shiko,edhe lexoi me gjakftohtesi vajze.

me pelqen te vizitoj vende te ndryshme qe kane kultura te ndryshme

urrej pabesine

Lapsi
18-07-10, 12:19
Teuta

une vec isha i sinqerte ne ate postimin tim.

pak mos them fare s'kam degjuar te thoje kush per vendin e tij-E URREJ.

padrejtesite kush nuk i urren.
urrej politiken e ndjekur serviloze te autoriteteve shqiptare,urrej strategjine e tyre duke genjyer per vota e poste e karrike.
urrej ryshfetet e kerkuara nga ata qe perfaqesojne postet e ndryshme kur populli perplaset per hallet e tij.

por ne max dua vendin tim.
nuk e urrej kurre ate.


nqs dicka te mundoi-me vjen keq,por thjesht me erdhi habi.

ndoshta valle ke dashur te thuash dicka tjeter,edhe thua urrej ks.

shiko,edhe lexoi me gjakftohtesi vajze.

me pelqen te vizitoj vende te ndryshme qe kane kultura te ndryshme

urrej pabesineme pelqejn fjalet e shkruara nga Elvio
edhe une urrej pabesine

elvio
18-07-10, 12:23
me pelqejne debatet me lapsin se ta ben koken te rende kur argumenton.

urrej politikanin shiptar Ilir Meta

Lapsi
18-07-10, 12:26
me pelqen sakrifica
urrej durimin e pavend (durimi eshte gjeja me e mire, por atdheu nuk shitet per hire te durimit, ashtu sic beri...)

teutaA
19-07-10, 17:41
Teuta

une vec isha i sinqerte ne ate postimin tim.

pak mos them fare s'kam degjuar te thoje kush per vendin e tij-E URREJ.

padrejtesite kush nuk i urren.
urrej politiken e ndjekur serviloze te autoriteteve shqiptare,urrej strategjine e tyre duke genjyer per vota e poste e karrike.
urrej ryshfetet e kerkuara nga ata qe perfaqesojne postet e ndryshme kur populli perplaset per hallet e tij.

por ne max dua vendin tim.
nuk e urrej kurre ate.


nqs dicka te mundoi-me vjen keq,por thjesht me erdhi habi.

ndoshta valle ke dashur te thuash dicka tjeter,edhe thua urrej ks.

shiko,edhe lexoi me gjakftohtesi vajze.

me pelqen te vizitoj vende te ndryshme qe kane kultura te ndryshme

urrej pabesine

ska njeri ne bot qe nuk e urren vendin ku i ndodhi tragjedia vendin qe ti shuen te gjitha enderrat e jetes mos harro qe bota eshte e rrumbullaket por njerzit jan ata qe e ndan me shtete e provinca dhe njerzit jan ata qe ja ndreqin dhe prishin imazhin po atyre shtetev dhe provincave qe vet i krijuan andaj e them perseri pa patriotizem me shkronja e urrej ate vend mas shkeljes se gjakut te njerzve te pafajeshm atje per mua ai eshte vend i mallkuar ndiej keqardhje per gjdo gjalles qe merr frym atje :frown:

elvio
19-07-10, 18:53
pelqej persona inteligjente-oratore

urrej aktrimin

Lapsi
19-07-10, 21:04
me pelqen atdheu keshtu sic eshte, Zoti me ka dhene mundesi te luftoj per te

Urrej ato qe ia zene frymen atdheut nga large

emine
19-07-10, 21:29
me pelqen kjo foto,per momentin asgje nuke urrej;)http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs410.snc3/24787_381631517382_267475147382_3572795_7426446_n. jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3136920&id=267475147382)

turisti
19-07-10, 21:33
me pelqen kjo foto,per momentin asgje nuke urrej;)http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs410.snc3/24787_381631517382_267475147382_3572795_7426446_n. jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3136920&id=267475147382)

Huazoma kete :biggrin: lepojke :biggrin: ta qoj ne ujedhesen e lumturise.......,hahahahahahahahahahahahahahahahah ahaha.

gazi-de
20-07-10, 09:13
Me pelqejn realistat/et, i urrej dy ftyrqat/et :tongue:

Lapsi
20-07-10, 09:46
me pelqen
urrej- ncuk

Albonita
07-01-11, 19:27
Me Pelcen....Drejtesia!

Hajra
07-01-11, 19:37
dardha por e urrej bishtin

emine
10-01-11, 22:57
bishti,urrej dardhen:biggrin:

Hajra
10-01-11, 23:02
bishti,urrej dardhen:biggrin:

a ja bojm keshtu une ty ti jap bishtat e ti mi jep dardhathttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

LuLjaa
27-01-11, 00:07
.. i pelqej vishnjet.. i urrej berthamat :P

LaCoStA
27-01-11, 00:53
Me pelqejn qokollatat* por i urrej mbeshtjelleset (letrat) e tyne* spo m'qesin pune mi qel :smile:

Hajra
27-01-11, 01:01
Nazmi Markeshi Pse Me Harrove

Albonita
20-06-11, 13:11
Me pelcen Dreitesija ------> E URREJJJJJJJJJJJJJJ PADREITESIN!

tipi engjellor
20-06-11, 14:05
me pelqen sinqeriteti tek nje person po kur te vjen tek vetja sme pelqen egoja e saj....aty del nga sinqeriteti...........

VoOoglushja
20-06-11, 20:49
http://www.gbbilder.net/gbbilder/Traenen/Traenen18.jpg


Kur te kam afer... e urrej kur mbes vetem...

AliSia
20-06-11, 20:51
M plqen..te isha aty ku je tiiiiiiiii :smile:...por urrej...largesin..!

Kaqanikasja
20-06-11, 21:09
me pelqen sinqeriteti por urrej ata qe keqperdorin sinqeritetin e dikujt

AliSia
19-07-11, 16:54
Me pelqen thjeshtesia por urrej mendjemadhesin..!

Diana007
19-07-11, 17:17
Me pelqen thjeshtesia por urrej mendjemadhesin..!


:biggrin:

Ani ti kogja mendje madhe je :biggrin::tongue:

AliSia
19-07-11, 17:37
:biggrin:

Ani ti kogja mendje madhe je :biggrin::tongue:


Ti dole e vetmja n'Kete Bote qe me the goxha Mendjemadhe jeee..!:eek::biggrin::cool::tongue:

emine
19-07-11, 19:58
Ti dole e vetmja n'Kete Bote qe me the goxha Mendjemadhe jeee..!:eek::biggrin::cool::tongue:
Une ste mendoje (mendjemadhe) perkundrazi shum te dashur dhe te thjesht!

AliSia
19-07-11, 20:01
Une ste mendoje (mendjemadhe) perkundrazi shum te dashur dhe te thjesht!
Te falenderoi shume se vertete jam nje Person shume e thjesht..Une shume i urrej, (Njerzit)..Mendjemdhej...!!!..

emine
19-07-11, 20:04
Te falenderoi shume se vertete jam nje Person shume e thjesht..Une shume i urrej, (Njerzit)..Mendjemdhej...!!!..
Me pelqejn pershendetjet tua,rrespekti qe ke ndaj personav qe ti diskuton ktu,e sidomos ndaj meje,per momentin nuk urrej asgje

AliSia
19-07-11, 20:12
Me pelqejn pershendetjet tua,rrespekti qe ke ndaj personav qe ti diskuton ktu,e sidomos ndaj meje,per momentin nuk urrej asgje
Me pelqen ti vlersoj disa ktu qe e meritoni ...me urrejt!!!!

Domira
20-07-11, 10:50
Me pelqen racionalja, por urrej genjeshtren.

Diana007
20-07-11, 14:32
Ti dole e vetmja n'Kete Bote qe me the goxha Mendjemadhe jeee..!:eek::biggrin::cool::tongue:


Ti moj vet ke thon :tongue:

Ps ,,, shendetje ty! :smile:

AliSia
20-07-11, 14:58
Ti moj vet ke thon :tongue:

Ps ,,, shendetje ty! :smile:
:rolleyes::biggrin: :biggrin:


PS edhe ty nje pershendetj.:)

Kaqanikasja
20-07-11, 15:00
me pelqen te jem me shume miq ama i urrej ata qe kqyrin te shfrytezojne deri ne maksimum

tipi engjellor
20-07-11, 15:02
me pelqen deshira qe ksiha dikur....e urrej ikjen e deshires...

Diana007
20-07-11, 16:38
:rolleyes::biggrin: :biggrin:


PS edhe ty nje pershendetj.:)


PO me pelqen se ja qellova se ka thon vet ,,,ama e urrej tash se kjo se pranon ahahhahahahahahahahahahahaa

AliSia
20-07-11, 19:29
PO me pelqen se ja qellova se ka thon vet ,,,ama e urrej tash se kjo se pranon ahahhahahahahahahahahahahaa


M plqen.....:smile::smile::smile:....... por urrrej:biggrin::biggrin::biggrin:

Kaqanikasja
22-07-11, 10:59
me pelqen te jem keshtu

http://fileserver.glam.com/glampress/wellness/slideshows/romance3.jpg

por urrej qe ka njerez qe kqyrin edhe mbremjen me te mire ta prishin

AliSia
23-07-11, 18:25
Me pelqen biseda por urrej thashethemet ..!!

Oltiana1
24-07-11, 11:06
.................... sinqeriteti yt , por urrej mendjemadhsin q ke :P:P:P

Daglasi
24-07-11, 11:14
Me pelqen Shqiptaret,urrej serbet dhe rumunet...

AliSia
24-07-11, 15:06
Me pelqen..Njerzit kur te thon ne Syt sikur fjalen e mire ashtu te keqen..:smile:...Por urrej Njerzit kur flasin mbrapa Shpine..!!

emine
25-07-11, 18:59
do me pelqente nje shkop magjik te sheroja cdo njeri te semure,te hiqja varferin dhe luftrat ,,,dhe do neveritem gjithmone perball se keqes dhe me se keqes kure njerzit ne emer se mires bejne keq

Zero Cool
25-07-11, 19:39
M`pelqen (http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/262123_126867567402248_100002370175843_189337_3192 514_n.jpg)

AliSia
26-07-11, 07:45
M plqen..miniqki..:biggrin:..urrej...kulet apo dimiat..:tongue:

tipi engjellor
03-08-11, 22:34
Me pelqen..Njerzit kur te thon ne Syt sikur fjalen e mire ashtu te keqen..:smile:...Por urrej Njerzit kur flasin mbrapa Shpine..!!
pajtohem me ty ketu po edhe pak po e shtoj ....qe se pranojen as ata qe e bjen ani hahahaha sidomos kur i zene ne pozite jasht loje...aq me e keqja more ksihe i qojn hunt vet a se bajn vet ne mend se qfare gabime bejn....

VoOoglushja
04-08-11, 10:09
..kur e kam mir e urrej kur sjam disponim:D *

AliSia
20-08-11, 11:18
Me pelqen Te kam afer ne cdo moment..Urrej kur jemi larg pran njeri tjetrit..!