PDA

View Full Version : Ksajde jam.....


Faqet : [1] 2 3 4 5 6

turisti
03-02-08, 21:51
Ksajde jam pėr tė treguar se afėr ėshtė PAMVARSIA !

e_martumja
03-02-08, 21:53
Ksajde jam pėr tė treguar se afėr ėshtė PAMVARSIA !Ksajde jam per me dite daten:biggrin:

Honesty^uk.
03-02-08, 21:55
Ksajde jam pėr tė treguar se afėr ėshtė PAMVARSIA !


Ksajde jam per ta shijuar ate dite

guri70
03-02-08, 22:02
Ksajde jam me pa qfar "pam"....varesie po na japin.

Xuki
03-02-08, 23:06
Ksajde jam pėr me filozofu!

turisti
03-02-08, 23:16
Ksajde jam pėr me filozofu!

Ksajde jam per me t'ngu...........:biggrin:

Pupi
03-02-08, 23:17
Ksajde jam edhe kur jam offline.
Edhe bash m'ka ra mall per ni kafe.
Hajt kush po ban rahmet m'u qu.

selvija
03-02-08, 23:17
Kesajde jam edhe pak minuta...se endrrat me presin...

Pupi
03-02-08, 23:18
Kesajde jam edhe pak minuta...se endrrat me presin...

STOP!
Prit Selvi ta pijm nga njė bashk.

selvija
03-02-08, 23:19
Ksajde jam edhe kur jam offline.
Edhe bash m'ka ra mall per ni kafe.
Hajt kush po ban rahmet m'u qu.Hjde pupi qesim short se kujt po i bi..se paskem postue njeten kohe..??

Pupi
03-02-08, 23:23
Ska short, masi si paske qit, prit se une i bana, me sheqer Selvi apo pa te.
Selvi une sdi me i gjet me foto, mos shih kusur aman

selvija
03-02-08, 23:25
Ska short, masi si paske qit, prit se une i bana, me sheqer Selvi apo pa te.
Selvi une sdi me i gjet me foto, mos shih kusur amanPo te embel si mir bile pupi per nje filgjan 2 luge sheqer..flm shum ta ngjehi keshtu edhe me mire,,
http://mm.denik.cz/1/6c/kava_kafe_denik-galerie.jpg

Elina
03-02-08, 23:25
Ksajde jam qe sa :biggrin:

Guri i madh
03-02-08, 23:27
kur qenka qel kjo qajtore

selvija
03-02-08, 23:34
kur qenka qel kjo qajtoreKur ke qen ti kesajde..do pish nje cigare me kamish,,???:tongue::wink:

Pupi
03-02-08, 23:36
Po te embel si mir bile pupi per nje filgjan 2 luge sheqer..flm shum ta ngjehi keshtu edhe me mire,,
http://mm.denik.cz/1/6c/kava_kafe_denik-galerie.jpg

Zemrush je moj Selvi, ja qė unė e kam ditur gjithmon, por hėpėr hė ta them.
S'ėshtė kjo punė pazari, malli i mirė shitet me sabah si do tė thonte dikush, pėrkundrazi malli i mirė shitet shtrenjėt, dhe po s'pati pare ta blej kush ai edhe kthehet nė shtėpi.

Guri i madh
03-02-08, 23:36
Kur ke qen ti kesajde..do pish nje cigare me kamish,,???:tongue::wink:po e dheza nji cigare duhan koqak po thash mos po del naj qaj apo kafe

LuLjaa
03-02-08, 23:40
Ksajde jam, qe tash erdha a mos um ka lyp kush :biggrin:

selvija
03-02-08, 23:40
Zemrush je moj Selvi, ja qė unė e kam ditur gjithmon, por hėpėr hė ta them.
Citim:
S'ėshtė kjo punė pazari, malli i mirė shitet me sabah si do tė thonte dikush, pėrkundrazi malli i mirė shitet shtrenjėt, dhe po s'pati pare ta blej kush ai edhe kthehet nė shtėpi.

Wowww pupi a paske zbulue nje sekeret te madh si duket,,me keto fjal qe thua ti..flm shum per kete komplimente qe moti skam has ne te...:smile:

selvija
03-02-08, 23:41
po e dheza nji cigare duhan koqak po thash mos po del naj qaj apo kafeEja te shkojm ne qajtore aty pim se qka pilqejme se po na nxon turisti ketu ne fyt hahaha:tongue:

Pupi
03-02-08, 23:43
Patjetėr patjetėr Selvi.
E di Selvi,( si une mo me kto filozofit e mija) Njerzit janė tė ēuditshėm, neve shpesh herė kėrkojm me milje kilometra larg nesh, duke mos ditur qė jemi tė rrethuar nga e mira!

Pupi
03-02-08, 23:45
Ksajde jam, qe tash erdha a mos um ka lyp kush :biggrin:
Po Si jo moj Qik e lales.
Ka sa kohė qė unė pyes pėr tya, qu bė me ty, dhe ja qe erdhe edhe shumė mirė bėre qė erdhe( qysh me gjet bre qeto me rrudh syrin).

Murgesha
03-02-08, 23:46
Ksajde jam .....

Po e shof qė Turisti ma paska "vjedhė" vendodhjen hahahahahahaha...

Guri i madh
03-02-08, 23:47
Eja te shkojm ne qajtore aty pim se qka pilqejme se po na nxon turisti ketu ne fyt hahaha:tongue:po shkojna nė qajtore se veq aty pihet duhani krejt mjegull shkon hhhaaaa

Pupi
03-02-08, 23:47
U nime qe edhe Murgesha erdhi, a muj dole murgeshe a ksajde je a? pėr pak me u korit me fol najsen pahiri

selvija
03-02-08, 23:48
Patjetėr patjetėr Selvi.
E di Selvi,( si une mo me kto filozofit e mija) Njerzit janė tė ēuditshėm, neve shpesh herė kėrkojm me milje kilometra larg nesh, duke mos ditur qė jemi tė rrethuar nga e mira!Po pupi shum e vertet eshte kjo..por qe fati kemi shum shum simpati nga ky forum ,,por kemi qellue gjysa e bashkebisedusve moll e ndaluar...e nuk ish dasht ndoshta ta kerkojm edhe aq large...:wink:

LuLjaa
03-02-08, 23:49
Po Si jo moj Qik e lales.
Ka sa kohė qė unė pyes pėr tya, qu bė me ty, dhe ja qe erdhe edhe shumė mirė bėre qė erdhe( qysh me gjet bre qeto me rrudh syrin).

Ksajde jam nese ki nevoj najsen shprehu :biggrin:
Bash per ty s'ma ka marr menja qe vet per mu ku jam e ku s'jam tybe se di pse hahaa
e per me rrudh syini hajne naj kumbell edhe e sheh tani :D

Guri i madh
03-02-08, 23:51
Ksajde jam .....

Po e shof qė Turisti ma paska "vjedhė" vendodhjen hahahahahahaha...murgesh mir se erdhe po sante kafe nuk po qitkan diqka qenkan demelav

qe nji orė e lypa nji qaj po nuk ka

Pupi
03-02-08, 23:54
Ksajde jam nese ki nevoj najsen shprehu :biggrin:
Bash per ty s'ma ka marr menja qe vet per mu ku jam e ku s'jam tybe se di pse hahaa
e per me rrudh syini hajne naj kumbell edhe e sheh tani :D
Jo spata kushedi ēfar nevoje veq spo muj i bie nfije qesaj me rrudh syrin, po ja qe ma dhe ti ilaqin dhe unė :wink: tya me tė shpejt.
Hiq/ kurrė mos thuja sma ka marr menja, eeee kismetit nuk i dihet, ( ēka me ba tash a duhet me rrudh synin a gojen ?).

Pupi
03-02-08, 23:56
Po pupi shum e vertet eshte kjo..por qe fati kemi shum shum simpati nga ky forum ,,por kemi qellue gjysa e bashkebisedusve moll e ndaluar...e nuk ish dasht ndoshta ta kerkojm edhe aq large...:wink:
Aaaaa, kqyr Selvi, Forumi, Forum! Mas Forumit nuk garanton kerkush apo!

LuLjaa
03-02-08, 23:57
Jo spata kushedi ēfar nevoje veq spo muj i bie nfije qesaj me rrudh syrin, po ja qe ma dhe ti ilaqin dhe unė :wink: tya me tė shpejt.
Hiq/ kurrė mos thuja sma ka marr menja, eeee kismetit nuk i dihet, ( ēka me ba tash a duhet me rrudh synin a gojen ?).

E po sa here ki nevoj diēka tash veē thuj ksjade jam edhe une trrap vi ,, :biggrin:
ilaq i mire eshte qaj qe s'ki ēka munohesh hiq , nime kismetit si dihet valla edhe bash jam ka menoj athu ka e kam at kismet qe s'erdh ma e mos ...... helbetna :biggrin:
Mos u habit ti tash kqyr mire e ndash rrudhe synin ndash gojen haha

Murgesha
04-02-08, 00:00
murgesh mir se erdhe po sante kafe nuk po qitkan diqka qenkan demelav

qe nji orė e lypa nji qaj po nuk ka

Shumė po mė vie keq o Guri qė tė paskan lėnė pa qaj, ani unė erdha ksajde me shpresė se kafja o qel e ban sevap kush me njė kafe.

Mirė se tė gjeta o Pupi....

selvija
04-02-08, 00:00
Aaaaa, kqyr Selvi, Forumi, Forum! Mas Forumit nuk garanton kerkush apo!Jo aspak pupi duhet nje thes krip nje fjal popullore pastaj zbarazet thesari...:wink::tongue:

Pupi
04-02-08, 00:02
E po sa here ki nevoj diēka tash veē thuj ksjade jam edhe une trrap vi ,, :biggrin:
ilaq i mire eshte qaj qe s'ki ēka munohesh hiq , nime kismetit si dihet valla edhe bash jam ka menoj athu ka e kam at kismet qe s'erdh ma e mos ...... helbetna :biggrin:
Mos u habit ti tash kqyr mire e ndash rrudhe synin ndash gojen haha

Pėr me rrudh syrin se kam problem se veq sa u ktheva nga shehri e ma futen nji boks, qeshtu kur goja s'pushon.
E ma e mira qe tash e di qe kur mė nevojitet diēka "trrap" Lulja n'kam, desha me than para kamve....( Synin veq e kam t'rrudhun).

Pupi
04-02-08, 00:04
Mirė se tė gjeta o Pupi....
Mirė se m'erdhe moj PĖR QEJFI.
Hė si e kalove sot, ta prishi kush tymin e duhanit ...?

Pupi
04-02-08, 00:05
Jo aspak pupi duhet nje thes krip nje fjal popullore pastaj zbarazet thesari...:wink::tongue:
Aiiiii ni thes kryp, ti a don me'm zeherlis a don me nejt me mu?!

Pupi
04-02-08, 00:08
Hapsit tė Temės


Ta bana ni argat, se konkurrenca e fort e thash qysh nė start nuk po tė ec qajtorja e po detyrohesh me myll.
Eeeeee, sa Kafja e Qajtorja jan qel ktu , E JANĖ MYLL!

Murgesha
04-02-08, 00:37
Mirė se m'erdhe moj PĖR QEJFI.
Hė si e kalove sot, ta prishi kush tymin e duhanit ...?

Jo aspak, e kush po mendon ti se guxon me ma prishė tymin e duhanit hahahahahah.
Nejse kur po jam jashtė e po e pi nga njė era pak po ja kthen drejtimin hahhahaahha/

LuLjaa
04-02-08, 01:38
Pėr me rrudh syrin se kam problem se veq sa u ktheva nga shehri e ma futen nji boks, qeshtu kur goja s'pushon.
E ma e mira qe tash e di qe kur mė nevojitet diēka "trrap" Lulja n'kam, desha me than para kamve....( Synin veq e kam t'rrudhun).

Ksajde jam eeej :biggrin: se rryma u nal ma la n'gjys muhabetin eu , t'paska sakatu qaj qe ta paska mshu boks po shyqyr nuk t'paska qorru mire, mire po pashe apet :D

turisti
04-02-08, 09:49
Ksajde jam .....

Po e shof qė Turisti ma paska "vjedhė" vendodhjen hahahahahahaha...

Hahahahahahahahahaahahahahahaahahahaha,normal qe - po -,sepse ti je kreatore i ketyre fjaleve tė bukura,une vetem deshta me ta :biggrin: letue :biggrin: punen dhe ashtu vazhdimish mi mbajt te gjithe qe nuk i permbajne rregullave >>>> nėr STRES tė vazhdueshem se JE KSAJDE......,hahahahahahahahaahahahaahahahahaha.


Ksajde jam...........

turisti
04-02-08, 09:50
Ksajde jam se po pritoj.............

Lona
04-02-08, 11:01
Ops ja edhe une ksajde jam duke shkruar...

LuLjaa
05-02-08, 13:44
Ksajde jam , kush don me ba llaf me mu hajde bujrum .. :D

Buqja_ch
05-02-08, 14:02
Ksajde jam , kush don me ba llaf me mu hajde bujrum .. :D


Ksajde um ki ,,,e se di pse sa po takohemi natén e sa ditén

LuLjaa
05-02-08, 14:10
Buqja, ksajde jam hala veē ti mos um hup edhe pak minuta..
ehh pse takohemi a s'pe din a :D

Oqeani
05-02-08, 14:11
Ksajde edhe une sa erdha ........

LuLjaa
05-02-08, 14:15
Ksajde edhe une sa erdha ........

Ej ti mos um kqyr mu ēka than " ksajde jam " ēka pom shtramon qyhh :biggrin:

..... Mire se erdhe, qysh je a pushove hiq.

Oqeani
05-02-08, 14:16
hahahaaa Luljaa jo moj se pake si shtrembet je, thashe te drejtoj hahhaha , po ti prej gjuli je ktu, une prej pune , ......... ncecccccc

LuLjaa
05-02-08, 14:18
Oqeani ksajde jam prej shpie si zakonisht, ani puno ti puno sa rrin badihava...

Oqeani
05-02-08, 14:19
Po po ahhaha prej mbreme hazer i zgjuar hahahaha

Diana007
05-02-08, 19:14
Ksajde jom me te uru per kete tem Tursit.

guri70
05-02-08, 20:28
ksajde jam me marrč vesh edhe sa po shtyhet "pa"varčsia?!

Pupi
05-02-08, 22:14
Ksajde jam edhe kur s'jam, ja qė sjam edhe kur jam.

turisti
06-02-08, 00:43
Ksajde jom me te uru per kete tem Tursit.

Faleminderit shume,por uroje she MURGESHEN,sepse Ksajde jam duke ju faleminderuar asaj......:biggrin:

selvija
06-02-08, 16:42
Kesajde jam ..veq nganiher po shkruj edhe ne MSN...

Oqeani
06-02-08, 16:44
Po edhe une erdha ........

selvija
06-02-08, 16:45
Po edhe une erdha ........Ani pra....http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/welcome/welcome024.gif (http://www.glittergraphicsnow.com/)

ReCoRd
06-02-08, 17:25
Ksajde jam edhe une !!!

gazi-de
06-02-08, 17:43
Edhe une ketu jom,ketu:smile:

Albonita
06-02-08, 17:53
Ksajde jam pėr tė treguar se afėr ėshtė PAMVARSIA ! Ksajde jam ,edhe per ta Uruar at dit ,,, po kur ??:smile:

Gjumashja
06-02-08, 17:55
ksajde jam.... me ju tregu qe nuk jam ne gjume....:biggrin: ....

Albonita
06-02-08, 17:57
Ksajder jasm , po heret moj per gjum ,,,

Gjumashja
06-02-08, 17:59
ksajde jam.... mos me te be shoqeri....

Albonita
06-02-08, 18:02
Ksajde jam , edhe me gjith shoqrim pajtohem ...

Diana007
06-02-08, 19:21
Faleminderit shume,por uroje she MURGESHEN,sepse Ksajde jam duke ju faleminderuar asaj......:biggrin:Ksajde jam per te ju pershendetur te dyve ...:smile:
Ksajde jam per mikpritje qe me ke dhon qysh ne shkrimet e para qe kam be ne FD , dhe te flm shum per kete ..:wink:

LaCoStA
06-02-08, 19:26
Edhe une jam ksajde , per juve se per kon ???!!!

LuLjaa
06-02-08, 20:08
Ksajde jam tash, masi koka edhe kjo kojshikja jem :D T'pershendes oj ti haha

Arkza
06-02-08, 20:10
Ksajde jam tash, masi koka edhe kjo kojshikja jem :D T'pershendes oj ti hahaqe qe a Erdhe ti a !! hahahahahahhah Hajte Ishalla unpo shkoj se syt spo muj me ti pa ! :tongue:

LuLjaa
06-02-08, 20:12
qe qe a Erdhe ti a !! hahahahahahhah Hajte Ishalla unpo shkoj se syt spo muj me ti pa ! :tongue:

Ja po, po qe erdha ksajde jam tash,
e po de ti zanat e ki qeshtu sa here t'vi me ik shtrigaaaa :P

LaCoStA
06-02-08, 20:13
Ja po, po qe erdha ksajde jam tash,
e po de ti zanat e ki qeshtu sa here t'vi me ik shtrigaaaa :P
Qe de , sa thash u banem na trija bashk hahaha

Dardan Kastrati
06-02-08, 20:14
Qe de , sa thash u banem na trija bashk hahaha
Ew ew qa keni more sonte vetem shtriga po thone a mos eshte nata e shtrigave a aahahahaahah
Erdha edhe une kesajde te shof qa po bahet ......

Arkza
06-02-08, 20:15
Ja po, po qe erdha ksajde jam tash,
e po de ti zanat e ki qeshtu sa here t'vi me ik shtrigaaaa :PHhahahahahahahha ja ja veq te kam rrejt se ketu jam e deri kur sdiii Mpuqqqqqqqqqqq ho ty ne Ball ! :smile:

LuLjaa
06-02-08, 20:35
Hhahahahahahahha ja ja veq te kam rrejt se ketu jam e deri kur sdiii Mpuqqqqqqqqqqq ho ty ne Ball ! :smile:

Ani mire rri sa dush une ika prap se rrjetin se pasna mire diēka, e keshtu s'pom kam nerva me prit deri sa po qelen faqet ... mpuqqq edhe ty e kalo mire shihum..

Linka_pz
06-02-08, 20:50
Ksajde jam ,njehere veq nese shkon rryma ,nuk jam .

Murgesha
06-02-08, 22:09
Hahahahahahahahahaahahahahahaahahahaha,normal qe - po -,sepse ti je kreatore i ketyre fjaleve tė bukura,une vetem deshta me ta :biggrin: letue :biggrin: punen dhe ashtu vazhdimish mi mbajt te gjithe qe nuk i permbajne rregullave >>>> nėr STRES tė vazhdueshem se JE KSAJDE......,hahahahahahahahaahahahaahahahahaha.


Ksajde jam...........

Erdha prapė ksajde pėr ta falėnderuar Turistin me gjithė magjinė e fjalėve tė tija.

Pupi
06-02-08, 23:05
Nuk jam mo ksajde.
Edhe nesėr ėshtė njė ditė!

Elina
06-02-08, 23:10
Ksajde jam edhe pak...:tongue:

Xuki
06-02-08, 23:14
Ksajde jam njo pesė minuta!

juskoster
07-02-08, 02:49
selvija nji kafe per ty e mos thuj se nuk jam i kujdeshem ne kto ora te vona hahaahaha !!! nji kafe per ty edhe te nxet bille !!! te bafte mire ne mengjes kure te zgjohesh prej gjumi !!!!
http://www.fotopolis.pl/obrazki/Lavazza06_1.jpg

Gjumashja
07-02-08, 11:32
kasajde jam . .. vetem me pi nje kafe nga labi . . .

LaCoStA
07-02-08, 11:38
ksajde jam .... e kqyr kush po pin kafe !!!

Gjumashja
07-02-08, 11:58
ksajde jam . . . edhe e piva nga gazi kafen. . . po nga ai e mendoja ta pija ama paskam sheni labi. . . hahahahahha. . .

Arkza
07-02-08, 12:00
Ksejde kokna edhe une vallla !!! :biggrin:
Pershendetje Tanve a Muj u qut a qysh jeni ! :wink:

Gjumashja
07-02-08, 12:04
ksajde jam. . . veq me te pershendet dhe ty arkza . . .

turisti
09-02-08, 01:10
Ksajde jam..........gjithmone edhe kur nuk figuroj online......

LuLjaa
09-02-08, 01:46
turisti normal qe gjithe je ksajde mu kan si kishe ba .. 30,221 postime ma i pari n' Dardani je :)

turisti
09-02-08, 01:55
turisti normal qe gjithe je ksajde mu kan si kishe ba .. 30,221 postime ma i pari n' Dardani je :)

Ksajde jam...me te tregue se postimet e mia vetem e pasqyrojne deshiren per te komunikuar me forumistat...............:smile:

LuLjaa
09-02-08, 02:06
Ksajde jam...me te tregue se postimet e mia vetem e pasqyrojne deshiren per te komunikuar me forumistat...............:smile:

Ehh, po super edhe une thash ashtu se per keq kurgja s'ke postu
normal se me fol me neve ketu hahahaa je i mire seriozisht..

turisti
09-02-08, 10:07
Ehh, po super edhe une thash ashtu se per keq kurgja s'ke postu
normal se me fol me neve ketu hahahaaje i mire seriozisht..

Ksajde jam mu tu faleminderu dhe met tregue se personat siq je ti ma letojne shume komunikimin dhe me gezojne.:smile:

Gjumashja
09-02-08, 10:16
kasajde jam . . . te shikoj buzeqeshjen e paharruar te turistit . . .

turisti
09-02-08, 11:39
kasajde jam . . . te shikoj buzeqeshjen e paharruar te turistit . . .

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ha - ketu ma ke ftof.

Ksajde jam - vetem per te me ndegjuar :smile: Gjumashja :smile: e nderuar.

LuLjaa
09-02-08, 13:39
Ksajde jam mu tu faleminderu dhe met tregue se personat siq je ti ma letojne shume komunikimin dhe me gezojne.:smile:

Ksajde jam,, erdha met than sps, s'ki ēka mu falenderu kur je ashtu dhe e meriton nje lavdat...

Estella
09-02-08, 22:56
ksajde do te jem edhe pak

LuLjaa
10-02-08, 02:58
Ksajde jam, po nese nuk shkruj ma dine se rryma u nal :D

Pupi
10-02-08, 10:45
A u qut, a mun u ngret hala a jo.
Mjesi per ata te hershmit.

turisti
11-02-08, 13:14
Ksajde jam,, erdha met than sps, s'ki ēka mu falenderu kur je ashtu dhe e meriton nje lavdat...

Flm shume.

Ksajde jam per ta lexuar mendimin tende.......:smile:

Buqja_ch
11-02-08, 18:28
Ksajde jom ,,por jom musafire

Virti
11-02-08, 18:35
leshona muziken Buqe. :cool:

Buqja_ch
11-02-08, 18:57
leshona muziken Buqe. :cool:


Ksajde jom me gjith muziken

Xuki
11-02-08, 20:55
Ksajde jam, por jo 100%!!!

vjeshta
12-02-08, 23:23
.....edhe pak .

Elina
12-02-08, 23:26
.....edhe pak .

Diqysh edhe une jam edhe pak ksajde :biggrin:

vjeshta
12-02-08, 23:29
Diqysh edhe une jam edhe pak ksajde :biggrin:

Kurqysh me i dal vetit ne fjal tash ...hahhah

e_martumja
12-02-08, 23:31
Ksajde jam me marr Vjeshten ne gryk :biggrin:

Paradox_13
12-02-08, 23:34
Ksajde jam mos po del naj kafe pa pare............

vjeshta
12-02-08, 23:37
Ksajde jam me marr Vjeshten ne gryk :biggrin:

Hahhaaa ,vetem mos ma ze frymen ...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

e_martumja
12-02-08, 23:37
Ksajde jam mos po del naj kafe pa pare............Ksajde jam me te tregu qe kan dek Budallt :biggrin:

vjeshta
12-02-08, 23:37
Ksajde jam mos po del naj kafe pa pare............

Vetem trego se prej kujt po e don ...hahaha

Murgesha
12-02-08, 23:41
Edhe unė ksajde jam sonte....http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

Paradox_13
12-02-08, 23:42
Vetem trego se prej kujt po e don ...hahaha

Ksajde jam pa dije ,,se ata nga te cilet doja kafe paskan vdek he tybe istikfa.........

vjeshta
12-02-08, 23:45
Ksajde jam pa dije ,,se ata nga te cilet doja kafe paskan vdek he tybe istikfa.........

Ksajde jam me t'ngushllu ,bahet mire ...hahahaaaa

e_martumja
12-02-08, 23:46
Ksajde jam pa dije ,,se ata nga te cilet doja kafe paskan vdek he tybe istikfa.........Ksajde jam me te tregu qe s'jam budall por budallic ndoshta e ha une e ta qes at kafen :biggrin:

Paradox_13
12-02-08, 23:51
Ksajde jam me te tregu qe s'jam budall por budallic ndoshta e ha une e ta qes at kafen :biggrin:

Ksajde jam e tybe ne lash pa e pi ate kafe.....edhe nese me shohin per budalle....:biggrin:

Pupi
12-02-08, 23:52
S'jam mo ksajde.
,,Edhe neser ėshtė njė ditė"!

e_martumja
12-02-08, 23:58
Ksajde jam e tybe ne lash pa e pi ate kafe.....edhe nese me shohin per budalle....:biggrin: Ksajde jam edhe disa minuta ishallah nuk ngutesh e pervlohesh :biggrin:

Paradox_13
13-02-08, 00:02
Ksajde jam edhe disa minuta ishallah nuk ngutesh e pervlohesh :biggrin:

Ksajde jam mos me u pervlu........

Gjumashja
13-02-08, 12:39
ksajde jam..... veq me ik koha....

LuLjaa
13-02-08, 12:50
Ksajde jam .. erdha perpak minuta..

Gjumashja
13-02-08, 12:51
ksajde jam.... me i thene lules si jane pikatt hahahahahaha

Buqja_ch
13-02-08, 12:52
Ksajde jam .. erdha perpak minuta..


Ksajde edhe un ma ep doren oj ti se po hupi na kun ,,ahhah

LuLjaa
13-02-08, 12:54
ksajde jam.... me i thene lules si jane pikatt hahahahahaha

Ksajde jam per mi than qato pika sot edhe ma t'shtira se dje,,
se pram um kan ba nervozz shume ( ........... ) uhhh bee

LuLjaa
13-02-08, 12:56
Ksajde edhe un ma ep doren oj ti se po hupi na kun ,,ahhah

Ksajde jam edhe une me ta marr doren ty, veē kallxom qysh po ki qef hahaha

Arkza
13-02-08, 13:13
Ksajde jam edhe une me ta marr doren ty, veē kallxom qysh po ki qef hahahaEdhe uen jam Kosove asiiiiii Ksejde ..........:tongue:

LuLjaa
13-02-08, 13:14
Arkza e di se t'pash hahaha qysh je oj ti , qe ksajde jam edhe pak..

Arkza
13-02-08, 14:13
Arkza e di se t'pash hahaha qysh je oj ti , qe ksajde jam edhe pak..qe tash e pash kete postim ncncncnn edhe une sot mu ka Pshtjll kryt krejt , qe e ti qysh je a te erdhe mysafirt dje qe i prite !? :tongue:

Linka_pz
13-02-08, 14:14
Ksajde jam ....per t`ju len pershendetje t`gjitheve !

Arkza
13-02-08, 14:15
Ksajde jam ....per t`ju len pershendetje t`gjitheve !Pershndetje edhe ty Linka , aje mir Shoqe a qysh kalon !?

Virti
13-02-08, 18:39
ehe !

Pupi
13-02-08, 23:01
S'jam mė ksajde.
Edhe neser ėshtė njė ditė!

gazi-de
13-02-08, 23:08
Ketu jom ketu,mos me kerkoj kush?! hahaha

Gjumashja
14-02-08, 12:46
ksajde jam.... me ju uru te dashuruarve diten e tyre....

Dardan Kastrati
14-02-08, 13:02
Ksajde jam edhe une ,pershendetje te gjitheve dhe urime atyre qe jane te dashuruar .....

vjeshta
14-02-08, 13:07
Ksajde jam me i pranua urime t juaja....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Diana007
14-02-08, 17:42
Ksajde jam :cool:

gazi-de
14-02-08, 21:08
PO..........................:smile:

Pupi
14-02-08, 21:33
Erdha.
T'shoh 'i her mos ka thao kush gjao......

Linka_pz
14-02-08, 21:39
Erdha.
T'shoh 'i her mos ka thao kush gjao......


Ksajde jam edhe une po s`degjova gje !!!

Pupi
14-02-08, 22:06
Ksajde jam edhe une po s`degjova gje !!!

Qysh mori s'kish tho kush gjo, po qesa kohė je ti ktu?
Ti nom ja pate nis me thon, ēka u ba qe tu hargjuan muhabetet ?!

Buqja_ch
19-02-08, 19:15
,, ksajde jom o njeri .......... ahhaahah

Estella
19-02-08, 19:27
ksajde jam ........ :))))

Virti
19-02-08, 19:35
ksajde (s)jam... :cool:

Estella
19-02-08, 22:14
jam edhe sjam ksajde ...............

gazi-de
19-02-08, 22:38
Nime ksajde qenkam hala...:tongue:

LuLjaa
19-02-08, 23:06
,, ksajde jom o njeri .......... ahhaahah

E tash a je ksajde o njeri, se une po :biggrin:

selvija
19-02-08, 23:40
Hjade Guri sa jam kesajde ta qes nje Kafe moderrne ,,se je mesu ti veq tamel dhis tuj pi...:wink:
http://www.fazergroup.com/upload/FazerAmica/Karl%20Fazer/kaakao_268x335.jpg

Virti
20-02-08, 00:58
cfare ka ksajde ?

gazi-de
20-02-08, 18:44
Po...................................:smile:

Estella
20-02-08, 20:26
ksajde jam :P...............

gazi-de
21-02-08, 16:47
Ksajde jom,tash erdha,po po me pihet nje kafe,a eshte kush ksajde qe eshte qu lete sote,ahahah

Buqja_ch
21-02-08, 17:11
E tash a je ksajde o njeri, se une po :biggrin:ojj ti ksajde jam tash ,,hajde bijo edhe ti pak

turisti
21-02-08, 23:46
Ksajde jam a.............:biggrin:

Elina
21-02-08, 23:51
Ksajde jam a.............:biggrin:


Op njeri, po shihesh ...:biggrin:


Edhe une ksajde jam ..............:tongue:

turisti
22-02-08, 01:33
Op njeri, po shihesh ...:biggrin:


Edhe une ksajde jam ..............:tongue:

Edhe ti po shihesh.......:biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahaha.

LaCoStA
22-02-08, 01:40
Hajt se erdha edhe une ksajde . A po me shihni a jo hahaha .

turisti
22-02-08, 01:52
Hajt se erdha edhe une ksajde . A po me shihni a jo hahaha .

Po zotriu :biggrin: aligator/krokodil :biggrin: ,ksajde qenke.............

LaCoStA
22-02-08, 01:56
Po zotriu :biggrin: aligator/krokodil :biggrin: ,ksajde qenke.............
Mire shume , me behet qefi . A po guxon mem kqyre bile hahahaha

LuLjaa
22-02-08, 01:58
Edhe une ksajde jam tash, e sa rri ni zot e di hehe

Oqeani
22-02-08, 01:58
Nuk po te vi pas, edhe pse jam ktu ;)

vendasi
22-02-08, 01:59
Edhe une ksajde jam tash, e sa rri ni zot e di hehe
a dite me ardh aa?/:smile:

LaCoStA
22-02-08, 02:01
Edhe une ksajde jam tash, e sa rri ni zot e di hehe
Cysh moj ni Zot e di , edhe une e di hahahahah.

LuLjaa
22-02-08, 02:04
a dite me ardh aa?/:smile:

Po se e kam mesu permensh tash bile me sy mshel vi .. :biggrin:

LuLjaa
22-02-08, 02:05
Cysh moj ni Zot e di , edhe une e di hahahahah.

Po de vetum zoti e di sa rri, po as ti s'munesh me dit kur se di as une per veti :biggrin:

Oqeani aa po nime se qashtu pi bjen me ardh se jo permas haha

Oqeani
22-02-08, 02:06
Po de vetum zoti e di sa rri, po as ti s'munesh me dit kur se di as une per veti :biggrin:

Oqeani aa po nime se qashtu pi bjen me ardh se jo permas haha
hahahahpo de e di por .... hajt se ma nuk te vi.... naten............. ;)

LuLjaa
22-02-08, 02:09
hahahahpo de e di por .... hajt se ma nuk te vi.... naten............. ;)

Pse more rri mos ik prej meje, se hajgare kam ba qyh

Edhe pse ksajde jam mos u tut, hajde shlir :)

Oqeani
22-02-08, 02:12
hmmmm po kam frge se nata !!!!!!!!!

LaCoStA
22-02-08, 02:12
Po de vetum zoti e di sa rri, po as ti s'munesh me dit kur se di as une per veti :biggrin:

Oqeani aa po nime se qashtu pi bjen me ardh se jo permas haha
Qyreeeee , po une e di qe veq Zoti e din deri kur rrin , ama edhe une e di kur te shkojsh hahaha

LuLjaa
22-02-08, 02:12
hmmmm po kam frge se nata !!!!!!!!!

E per ata se di une pra, qysh dush bonja..

LuLjaa
22-02-08, 02:13
Qyreeeee , po une e di qe veq Zoti e din deri kur rrin , ama edhe une e di kur te shkojsh hahaha

A po normal qe e din se pat than tung ty nuk dal qy hahaha

Oqeani
22-02-08, 02:14
E per ata se di une pra, qysh dush bonja..
Tuta e ka kuvetin e madhe !!!!!!

LaCoStA
22-02-08, 02:17
A po normal qe e din se pat than tung ty nuk dal qy hahaha
Jo veq thash hahahahaahahahahaha

LuLjaa
22-02-08, 02:20
Tuta e ka kuvetin e madhe !!!!!!

Ruaju pi naj lugates se tjeter sen s'ka ketu :D

LuLjaa
22-02-08, 02:21
Jo veq thash hahahahaahahahahaha

Mos mujsha me gerrma, di edhe ndryshe hahahahaaa
met than se ksajde jam po Forumi s'eshte tu ba tash si zakonisht qe po prishet ka sabahi :biggrin:

Oqeani
22-02-08, 02:21
Ruaju pi naj lugates se tjeter sen s'ka ketu :D
Perputhemi ;) ...................

LaCoStA
22-02-08, 02:24
Mos mujsha me gerrma, di edhe ndryshe hahahahaaa
met than se ksajde jam po Forumi s'eshte tu ba tash si zakonisht qe po prishet ka sabahi :biggrin:
Hahahaha , po de po . I kemi lan nja 6 minuta rezerve = 30 qe na takojne , mjafton a hahahahahahah

LuLjaa
22-02-08, 02:26
Hahahaha , po de po . I kemi lan nja 6 minuta rezerve = 30 qe na takojne , mjafton a hahahahahahah

Po ksajde jam ni here, kur t'pina caffe ulem e pushojm qatehere edhe qato 6 min..
i vazhdojm a ma shume s'dihet :biggrin:

LuLjaa
22-02-08, 02:27
Perputhemi ;) ...................

Shume serioz sonte hehe kush t'paska ba nervoz o ti.

Oqeani
22-02-08, 02:28
Shume serioz sonte hehe kush t'paska ba nervoz o ti.
hmmm Nervoza ne buze !!! hahaha jo moj ... ;) e din se jam coolllllllllllllllll

LaCoStA
22-02-08, 02:29
Po ksajde jam ni here, kur t'pina caffe ulem e pushojm qatehere edhe qato 6 min..
i vazhdojm a ma shume s'dihet :biggrin:
Normal , veret prej disponimit .

turisti
22-02-08, 02:34
Mire shume , me behet qefi . A po guxon mem kqyre bile hahahaha

Ksajde jam edhe me t'pershendet.:smile:

LaCoStA
22-02-08, 02:38
Ksajde jam edhe me t'pershendet.:smile:
Ksajde jam me te falenderu per pershendetjen dhe gjithashtu me te pershendet edhe une .

turisti
22-02-08, 02:53
Ksajde jam me te falenderu per pershendetjen dhe gjithashtu me te pershendet edhe une .

Ksajde jam me ta huazue veturen...........:biggrin:

http://image.blinkyou.com/glitter_images/presidentsday002.gif

LaCoStA
22-02-08, 02:58
Ksajde jam me ta huazue veturen...........:biggrin:

http://image.blinkyou.com/glitter_images/presidentsday002.gif
Ksajde jam , me plotesu deshiren tende .

LuLjaa
22-02-08, 03:05
A ka vend edhe per mu n'qat kerr ... :biggrin:

LaCoStA
22-02-08, 03:11
A ka vend edhe per mu n'qat kerr ... :biggrin:
Oooooo , tek e fundit une ne kam rri e ty vendin ta baj.

LuLjaa
22-02-08, 03:16
Jo more, vet ēka kome lyp aty, ja dyt ja as njani hahahaa

LaCoStA
22-02-08, 03:25
Jo more, vet ēka kome lyp aty, ja dyt ja as njani hahahaa
Po moj po te dyt , se vet nuk kesh ka t'la jo hahaha.

Nese eshte kerri veq per nje njeri , te uli ne preher , mos ta nin ty .

LuLjaa
22-02-08, 03:54
Hahahahahahaaa aj po kome dit a munesh mem majt se hahahahaaa

LaCoStA
22-02-08, 04:16
Hahahahahahaaa aj po kome dit a munesh mem majt se hahahahaaa
Cysh nuk muj moj , ton ky burre hahahaha.

gazi-de
22-02-08, 20:07
Ksajde jom apo isha se ika njehere,ndoshta dukem me von...........................

Albonita
22-02-08, 20:11
Ksjade jam,, edhe une gazi te pershendes kalo mir..

Dardan Kastrati
22-02-08, 20:25
Ksajde jam edhe une ,vetem asnje sme me deshiroj mire se ardhje , as pershendetjen s'ma kthej kush :D

Albonita
22-02-08, 20:27
Ksajde jam edhe une ,vetem asnje sme me deshiroj mire se ardhje , as pershendetjen s'ma kthej kush :D

Ksajde jam me than shko haj do Dredhza se ti solla :smile:

Dardan Kastrati
22-02-08, 20:29
Ksajde qe jam ska me hanger dredhza vetem asajde aaaa ... te flm...

Albonita
22-02-08, 20:30
Ksajde qe jam ska me hanger dredhza vetem asajde aaaa ... te flm... Ksajde jam,,, po natan lype diq me ngren ahhaha

gazi-de
22-02-08, 21:23
Ksajde erdhaaaaaaaaaaaa..........

Linka_pz
22-02-08, 21:28
Ksajde jam edhe une ,po degjoj muzike .

Albonita
22-02-08, 21:40
Ksjde jam,,, edhe pak mndej do dal pak....

gazi-de
23-02-08, 17:00
Ksajde erdhaaaa:smile: ................

Arkza
23-02-08, 17:02
A edhe ju Ksejde jeni a !!! :biggrin: P/S Kishe veq une !!! :rolleyes:

gazi-de
23-02-08, 17:04
A edhe ju Ksejde jeni a !!! :biggrin: P/S Kishe veq une !!! :rolleyes:
masi qenke edhe ti ksajde qitna nga nje kafe ortake...

LuLjaa
02-03-08, 00:18
Ksajde jam oooo eeej ...

Buqja_ch
02-03-08, 00:23
Ksajde jam oooo eeej ...Ksajde edhe uné ,,veq hijen se

LuLjaa
02-03-08, 00:27
Ksajde edhe uné ,,veq hijen se

Kishe ikee, jo rri edhe pak se nashta edhe mu m'nalet rryma hahah
eee ni here ksajde jam..

Buqja_ch
02-03-08, 00:37
Kishe ikee, jo rri edhe pak se nashta edhe mu m'nalet rryma hahah
eee ni here ksajde jam..


Ksajde jom por dikun dikun andej u nal rryma e mendova mos edhe ty ahhahah

LuLjaa
02-03-08, 00:42
Ksajde jom por dikun dikun andej u nal rryma e mendova mos edhe ty ahhahah

Jo ketu ka ora 22 erdh, e mos u nalt tash 1

LaCoStA
02-03-08, 10:07
Jo ketu ka ora 22 erdh, e mos u nalt tash 1
Edhe une ta niva eren e erdha ksajdeeeeeeeee . Pas ki vone po nuk kom mujt ma heret hahah

Linka_pz
02-03-08, 13:47
Ksajde jam ,por rrjeti katastrof !

Arkza
02-03-08, 13:50
Ksajde jam ,por rrjeti katastrof !Linka Ksejde jam edhe une , Por s'eshte Pytje Rrejti por Faqja e Dardanis Shoqe spo bon se Rrjeti Ok eshte !

Dardan Kastrati
02-03-08, 13:51
Ksajde jam ,por rrjeti katastrof !
Linka te njejtin problem edhe ti e paske si duket , atehere s'qenka puna e rrjetit por mos web faqja ka probleme ...

Linka_pz
02-03-08, 13:55
Eh , me siguri pra na qenka problemi tek Web - faqja ...

selvija
02-03-08, 17:25
Kesajde erdha...por edhe ju si me qen ne gjum qenkeni...:rolleyes:

Dukagjinas_i
03-03-08, 10:52
...........edhe pak !

Estella
03-03-08, 10:55
ksajde jam ..........

Lona
03-03-08, 16:04
OOOppppsssss ksajde qellova...

Arkza
03-03-08, 16:16
Opsssssss edhe eune jam Ketu Lona, Pershendetje Motrushe aje mir a qysh kalon !?

Lona
03-03-08, 16:25
Opsssssss edhe eune jam Ketu Lona, Pershendetje Motrushe aje mir a qysh kalon !?

pershendetje edhe per ty moter, mire jam falenderit mire po kaloj si zakonisht. Po hik nga forumi me shprese se je edhe ty mire dhe mire ia kalon.

Murgesha
03-03-08, 16:29
Edhe unė ksajde qenkam...

Tomori
03-03-08, 16:32
Lona urdhno cajin...

http://static.vip.hr/portal/slike/1314996_coup-of-tea-tc.jpgpo ashtu edhe ti Arkza,
http://static.vip.hr/portal/slike/1314996_coup-of-tea-tc.jpg

Tomori
03-03-08, 16:34
Edhe unė ksajde qenkam...

Oooo motrushja po me dule...urdhno cajin e te befte mire...

http://static.vip.hr/portal/slike/1314996_coup-of-tea-tc.jpg

Murgesha
03-03-08, 16:44
Oooo motrushja po me dule...urdhno cajin e te befte mire...

http://static.vip.hr/portal/slike/1314996_coup-of-tea-tc.jpg

Tė pastė motra, sot edhe pushkė kishe qit pėr mua. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Falemnderit shumė pėr kafe...

Arkza
03-03-08, 17:04
Lona urdhno cajin...

po ashtu edhe ti Arkza,
http://static.vip.hr/portal/slike/1314996_coup-of-tea-tc.jpgo tOMORI TE FLM SHUME SE tash e pash me fal , edhe njehere te flm shume .... :smile:

Lona Gezohem Motrushe qe je mir , po hy me Shpesht moj se valla me paska marre malli Motrushe ... :smile:

Arkza
03-03-08, 17:05
Tė pastė motra, sot edhe pushkė kishe qit pėr mua. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Falemnderit shumė pėr kafe...Qaj moj eshte qajjjjjjj ! :biggrin:

Tomori
03-03-08, 17:43
Qaj moj eshte qajjjjjjj ! :biggrin:

hahahahahhahaaaa,,po de CAJ eshte..:wink:

Linka_pz
03-03-08, 17:47
Ksajde jam ,po shkruaj here pas here ....

Buqja_ch
03-03-08, 20:06
ksajde jam .. por mos mendoni se su lodha deri sa erdha

Pupi
04-03-08, 22:25
Hė, e gjeta.
Kogja fort e lypa qet Tem more, ēka ish ra nė fun pusi, se boll tem e mir.
thjesht jam ksajde, s'jam ksajdeeeeeee........


Desha me than qe nuk jam ksajde, e mos mi lėkundeni eshtrat kur tė vdes, (gjumi gjys deke a!).
Se bėra ju shohė ėndėrr, e pasha zotėn. Pa u qu jerėm e me ju ardh si hije (fantazm) natėn e me ja'u shti thojt n'fyt se lė.

hajt tash ngėrrkni po deshet kur sjam ktu!

selvija
04-03-08, 22:32
Hė, e gjeta.
Kogja fort e lypa qet Tem more, ēka ish ra nė fun pusi, se boll tem e mir.
thjesht jam ksajde, s'jam ksajdeeeeeee........


Desha me than qe nuk jam ksajde, e mos mi lėkundeni eshtrat kur tė vdes, (gjumi gjys deke a!).
Se bėra ju shohė ėndėrr, e pasha zotėn. Pa u qu jerėm e me ju ardh si hije (fantazm) natėn e me ja'u shti thojt n'fyt se lė.

hajt tash ngėrrkni po deshet kur sjam ktu!Kuku pupi mos na shti tash ethet pik nates edhe ti,,,si lugat koke qu...
http://www.britfilms.tv/images/news/dracula%20christopher%20lee.jpg

Pupi
04-03-08, 22:37
Kuku pupi mos na shti tash ethet pik nates edhe ti,,,si lugat koke qu...
http://www.britfilms.tv/images/news/dracula%20christopher%20lee.jpg


Eh Selvije ta lumsha.
Sa pėr mua s'muj e kisha gjet ni vjet.
Bash qeshtu qysh e ki gjet ti asht/jam!

LuLjaa
04-03-08, 23:25
Ksajde jam valla :)

LaCoStA
04-03-08, 23:27
Ksajde jam valla :)
Edhe une mas teje valla

LuLjaa
04-03-08, 23:29
Edhe une mas teje valla

Edhe sa ti ?

LaCoStA
04-03-08, 23:34
Edhe pak minuta e ika tani

LuLjaa
04-03-08, 23:35
Hajrr ishalla,, ani pra veē kallxom kur don me ik
t'iki edhe une se pa ty sum rrihet hahaa

LaCoStA
04-03-08, 23:38
Hajrr ishalla,, ani pra veē kallxom kur don me ik
t'iki edhe une se pa ty sum rrihet hahaa
Hajt mos ta nin se pa t'kallzu ty skom ku shkoj .

LuLjaa
04-03-08, 23:40
Hajt mos ta nin se pa t'kallzu ty skom ku shkoj .

Lumja une ēfar qifti kam per qefii

LaCoStA
04-03-08, 23:43
Lumja une ēfar qifti kam per qefii
Eeee , kishe le naten e Katragjegjave ti hahahah

LuLjaa
04-03-08, 23:44
Eeee , kishe le naten e Katragjegjave ti hahahah

Ti diten e Bajramit, edhe ata Bajramit t'madhe :D

Gjumashja
05-03-08, 12:30
ksajde jam... sepse jasht eshte shume ftohet...

Arkza
05-03-08, 12:33
Po Nime edhe une jam ketu se po Bjer shi ... sa BUKUR SHIU.........:smile:

LuLjaa
06-03-08, 17:17
Ksajde jam :wink:

Buqja_ch
06-03-08, 17:30
Ksajde jam :wink:Ksajde je me rrumbullak 8,000 mi postime ....urime

LuLjaa
06-03-08, 17:34
Buqe flm.. gati jam met zan ty hahahaaa

Estella
07-03-08, 17:21
:) ksajde jom.................

Preshevar
07-03-08, 17:22
:) ksajde jom.................

eeeeeeh tani ??? :tongue:

Estella
07-03-08, 17:24
eeeeeeh tani ??? :tongue:


qka ehhhh tani$

a erdhe ti m nguc a :P

Preshevar
07-03-08, 17:28
qka ehhhh tani$

a erdhe ti m nguc a :P

Jo be s'tnguci po mos um bon nervoz :D

Estella
07-03-08, 17:29
Jo be s'tnguci po mos um bon nervoz :D


as qe guxon seeeeeeeeeeeee :P

Preshevar
07-03-08, 17:30
as qe guxon seeeeeeeeeeeee :P

:tongue: Marreeeeeeeeeeeee se, se sa per guxiiim :mad::biggrin: ( LOL )

Estella
07-03-08, 17:32
o sguxon po rri urt tash :P

Preshevar
07-03-08, 17:33
o sguxon po rri urt tash :P

Valla ki shanc qe s'guxoj se e kisha qka t'kish gjet !!!! :redface: