PDA

View Full Version : Cfare ju ben te ndjeheni mire gjate dites?


Faqet : [1] 2

Gjumashja
08-02-08, 12:20
Disa nga ne punojme, disa nuk punojme . . . pra cdo dite na eshte bere sikur e njejte, desha te dije. . . sa cka ju bene gjate dites te ndjeheni mire ?

LaCoStA
08-02-08, 13:24
Disa nga ne punojme, disa nuk punojme . . . pra cdo dite na eshte bere sikur e njejte, desha te dije. . . sa cka ju bene gjate dites te ndjeheni mire ?
Kur ndalet rryma hahahaha

Gjumashja
08-02-08, 17:25
pas nje gjumi te gjate dhe te lodhshem:tongue: . . .me ben mire kur dal pije kafe me miqet e mij. . .

selvija
08-02-08, 17:36
Kur ulem e ha Dreken..se po des uni...

Breshka
08-02-08, 18:09
kur lexoj FD edhe kur foli me dike msn :D:D:D:D:D

Dardan Kastrati
08-02-08, 18:39
Fjalet me te bukura ne mengjes ,kur me pershndesin "Miremenjgesi "

gazi-de
08-02-08, 21:26
Qa kur kom kohe me pi qaj e ndegjoj muzik me sharkia,me then:tongue:

Diana007
08-02-08, 21:54
Kur shoh dike qe buzeqesh...... ndone fjal e mir ... e tej

gazi-de
08-02-08, 21:57
Kur shoh dike qe buzeqesh...... ndone fjal e mir ... e tej
jo moj buzqeshjeve dhe fjalve te mira nuk ju besoj me qy,hahahahahahahhahahah

Diana007
08-02-08, 22:00
jo moj buzqeshjeve dhe fjalve te mira nuk ju besoj me qy,hahahahahahahhahahah
:eek: :rolleyes:

gazi-de
08-02-08, 22:06
:eek: :rolleyes:
:rolleyes: :frown: ......................

Diana007
08-02-08, 22:13
Se harrova te them me heret kur te shoh femi te vegjel , e sidomos posalindurit ...
http://i171.photobucket.com/albums/u291/richkiss/BABY.jpg

Gjumashja
22-07-08, 11:09
kur flas me dianen... se kjo gjysmen e fjalve dallash i thote ....:tongue:

Virti
22-07-08, 12:00
... gjumi dhe hijet e flladitshme! :cool:

Arkza
22-07-08, 12:19
Kur kam Pune.... :rolleyes:

Breshka
22-07-08, 12:26
Kur kam Pune.... :rolleyes:

valla arkza une kur e kryj punen ....

Jana
22-07-08, 12:27
Kur nuk i gjej kojshiket ty pi kaffe...me Mamin....

Arkza
22-07-08, 12:29
valla arkza une kur e kryj punen ....Valla Breshka ... me pas punue une te Shtetit Normal qe edhe une keshtu isha kan por une jam Pv , d.m.th ketu qe punoj eshte e jemja ... :mad:

lyra2
22-07-08, 13:31
..kur shoh njerz te gezuar.......;)

Gjumashja
22-07-08, 14:20
kur nuk i di planet per ma vone...

selvija
22-07-08, 17:22
Kur pe hane gjellen,,???:wink:

Diana007
22-07-08, 19:01
kur flas me dianen... se kjo gjysmen e fjalve dallash i thote ....:tongue:

Po kete e boj veq ti te ndihesh mir :biggrin:

Linka_pz
22-07-08, 20:15
Kur degjoj (marr) lajme te mira .

Virti
24-07-08, 13:52
kur nuk e shoh dikend...! :cool:

Arkza
24-07-08, 14:14
Oooo valla s'di a o marre me than se kur te ha buk .... :biggrin: :biggrin:

Jana
24-07-08, 15:09
P.S....kflej kur ngina gjum qat dit jam en form....

uliksi31
24-07-08, 21:30
Nje fjale e mire mundet me ma ndryshue mendjen edhe me pas nijet me vra diko..

luckyman
24-07-08, 21:48
Me nder me thone :biggrin:
"sexi i mengjesit "

Tinky-Winky
24-07-08, 22:01
Me nder me thone :biggrin:
"sexi i mengjesit "
Ev lucman shoqi qka mke shte me qeshen ,se bash edhe une deshta me shkruejten se nina mir kur i ha keksat e sabahit po tonashile ma von mra zhitoni se ti pa pik mare paske thonen qe tpelqen qaj far sexi i mnegjesit. Veq ruju jaran se mu mu kan pas teken do edupsuza e mzalibatshin e mthoshin se tka qiten baba me qish t sabahit , e ruju e ngrehe ruqnen se tonashile fmit e tu dalin leshkuqa e sti don kurkush. Hajt shnetje

Rizuana
28-07-08, 00:20
Kur jam me my family... (me njerez tjere s'me rrihet:biggrin: )

Jana
28-07-08, 00:23
Kur dal dhe kur kaloj mir.....

Arkza
28-07-08, 15:34
Kur jam pran Nipit tim .........:biggrin: :smile: http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon14.gif

Virti
28-07-08, 15:54
dada...! :cool:

lazdrani
28-07-08, 15:54
Kur jam ne mesin e 20 vajzave....haaaaaaaaaa

lovely
28-07-08, 15:57
Ev lucman shoqi qka mke shte me qeshen ,se bash edhe une deshta me shkruejten se nina mir kur i ha keksat e sabahit po tonashile ma von mra zhitoni se ti pa pik mare paske thonen qe tpelqen qaj far sexi i mnegjesit. Veq ruju jaran se mu mu kan pas teken do edupsuza e mzalibatshin e mthoshin se tka qiten baba me qish t sabahit , e ruju e ngrehe ruqnen se tonashile fmit e tu dalin leshkuqa e sti don kurkush. Hajt shnetje


hahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahaahahhaahh ahaa

lovely
28-07-08, 15:58
Nje fjale e mire mundet me ma ndryshue mendjen edhe me pas nijet me vra diko..


tybe istikfa ti njeri, qka ki kshtu???? :biggrin: :biggrin: :wink:

lovely
28-07-08, 15:59
Oooo valla s'di a o marre me than se kur te ha buk .... :biggrin: :biggrin:

he qyqe, ishalla po ngihesh hahahahahahahahahahahahahahahahaha

Arkza
28-07-08, 16:03
he qyqe, ishalla po ngihesh hahahahahahahahahahahahahahahahahaHhahahahahahahha hahahahahahahahahhahahahahahahahahh Qyre Miniqja se qka me thot ncncncncncnnc , paj pasi s'kam dashnij sikur ti bile bile te ngihna me buk ... e ti Ishalla po kercet me gjithe Dashnijen ton hooo .... :biggrin:

lovely
28-07-08, 16:04
Hhahahahahahahhahahahahahahahahahhahahahahahahahah h Qyre Miniqja se qka me thot ncncncncncnnc , paj pasi s'kam dashnij sikur ti bile bile te ngihna me buk ... e ti Ishalla po kercet me gjithe Dashnijen ton hooo .... :biggrin:


kcej kcej hiq gajle mos ki ti hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Arkza
28-07-08, 16:05
kcej kcej hiq gajle mos ki ti hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaHhahhaahah ahhahahah oooo e ke keq-kuptueeee se te kam than ishalla plast e jo me kcue .... :biggrin: hahahahahhahaha e di edi tybe po me doket se po te shoh ani me Miniq hahahahahahhaahhahaha :biggrin:

lovely
28-07-08, 16:09
Hhahhaahahahhahahah oooo e ke keq-kuptueeee se te kam than ishalla plast e jo me kcue .... :biggrin: hahahahahhahaha e di edi tybe po me doket se po te shoh ani me Miniq hahahahahahhaahhahaha :biggrin:


ooo jarabi dhami t dhimt edhe 50 euro t hupshin hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaa

nuk jena moj na pej plastike, mish e gjak njeriu jem :biggrin: :biggrin: :biggrin:

barku po m dhem tu kesh, don me m ra miniqi n toke, asi bikinet se s pasna miniq vesh nime :tongue: :biggrin:

Arkza
28-07-08, 16:20
ooo jarabi dhami t dhimt edhe 50 euro t hupshin hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaa

nuk jena moj na pej plastike, mish e gjak njeriu jem :biggrin: :biggrin: :biggrin:

barku po m dhem tu kesh, don me m ra miniqi n toke, asi bikinet se s pasna miniq vesh nime :tongue: :biggrin:Hhahahhahahahahahahahahahahhahahahah Phaaa qysh ma din Piken e dobte te paret .. mo moj mos me nem keshtu se s'kam pare me hup ,bre ty te rafshin Taqicat misdis Shehrit hooo hahahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahh :biggrin: :biggrin:

Rizuana
28-07-08, 16:45
dada...! :cool:

Edhe mu e jemja :D

lovely
28-07-08, 19:25
Hhahahhahahahahahahahahahahhahahahah Phaaa qysh ma din Piken e dobte te paret .. mo moj mos me nem keshtu se s'kam pare me hup ,bre ty te rafshin Taqicat misdis Shehrit hooo hahahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahh :biggrin: :biggrin:

qa o taqici moj? :rolleyes: :tongue:

Agolli
28-07-08, 20:02
Noti, ushtrimet fizike..

Jana
28-07-08, 22:16
Nganjeher mjafton nje keng e mir....

iliryan
28-07-08, 22:47
Nje fjal e mir me ban te ndihem mir

romansa
28-07-08, 22:48
...kur dikend e bej te lumtur nga vepra ime...ndjehem mire

Dukagjinas_i
29-07-08, 11:10
..nese kam kaluar tere naten ..........:wink: :biggrin:

lovely
29-07-08, 11:40
shume pak bre...krejt pak nese vjen nga x personi :wink:

Breshka
29-07-08, 14:50
shume pak bre...krejt pak nese vjen nga x personi :wink:

qe moj a spo te mbushi syyy aaaaa http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Vjollca
30-10-08, 09:20
Bisedat e kendshme ne familje dhe vazhdojm se cili ne punet e veta per tu taku ne mbramje http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

lovely
30-10-08, 09:27
qaji me limon :biggrin:

Vjollca
30-10-08, 09:29
qaji me limon :biggrin:

me limonin e shpis a te kojshis http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

lovely
30-10-08, 09:34
me limonin e shpis a te kojshis http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

hahahahahahahahhahahahahahahahahahahahaahhahahaahh ahaha


plaqqqq hooooooooooooooooooooooooooooooooo

^katunari^
30-10-08, 10:08
Kur um thrret hanmi: ooooo ti njeri, hajde se u zi pasuli

Giovanni
30-10-08, 14:10
Kur nuk kam shume pune e rri ne dardani hahaahahahahha

Rizuana
05-11-08, 18:37
...kur jam me familjen bashke.

selvija
05-11-08, 19:12
Kur me ik apetiti dhe ec deri ne 6 klm ne dit..ndihem superrr

Paradox_13
05-11-08, 19:20
...bisedat dhe konsultat gjate punes me koleg,ne veqanti kure keshillat nga une rezultojn pozitivisht.........

halla e madhe
05-11-08, 19:35
...kur fillon mengjesi me lajme te mira, tere dita me kalon per mrekulli(psh. sote):wink:

Jana
05-11-08, 22:37
Valla si ti qeli syt...e lshoj ni kong te mir...edhe gjith zgjona me disponim...e disponim ma prish...nganjehre edhe ni fjal e veteme...

LuLjaa
06-11-08, 00:33
Kur ta boj naj llaf t'mire me naj kan, nina super..

Paradox_13
06-11-08, 06:54
....zgjimi i hershem percjelle me nje vrapim te lehte ...qoft edhe mengjezeve te ftoheta...

flutra
06-11-08, 08:50
... kafja e mengjesit.....

lovely
06-11-08, 08:51
... kafja e mengjesit.....


edhe mu ............ i mengjesit :biggrin:

Lona
06-11-08, 09:21
Mire me ben te ndjehem kur ne mengjes e pije cafen e mengjesit ose nje nes cafe,,, me qejf ndez nje cigare...bej muhabet te mire...:biggrin:

DEA
06-11-08, 10:09
....zgjimi i hershem percjelle me nje vrapim te lehte ...qoft edhe mengjezeve te ftoheta...

Kete e kam ritem te dites, edhe pse nganjeher pritoj me duket se kam lene dicka mangut, e dal mandej mbremjeve te vrapoj per ta mbushur zbrazetin e lene gjate dites:biggrin:


E keshtu valla, kur femijet vijne ne shtepi me fletore ne dore e me nota te mira ( se kur marin nota te mira se fusin fare ne cante ):biggrin:
Gjithe dita me shkon mbare...

Domira
06-11-08, 10:55
Si ta sho diellin e qiellin...uhhh tjerat shkojn vet:biggrin:

Giovanni
06-11-08, 11:02
Kur te flej me gjate hihihihihii

LuLjaa
06-11-08, 15:52
Kur ta shoh shtriganin pi ballkonit ... :D

SANTANA-29
06-11-08, 15:54
Kur ta shoh shtriganin pi ballkonit ... :D

hahahahahahahahahahhahahahha....shriganin...:tongu e:

Coca-Cola
06-11-08, 16:55
Kur dita eshte 35-40 C nxehtehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Jana
24-11-09, 16:15
...kur zgjona dhe e perqafoj me shum Nenen time...diqysh eshte ndjenj teper e mir....m\pelqen kur em thot...'Mos u lazdro'...

Zhaneta
24-11-09, 16:21
Nje fjale e mir

LuLjaa
28-11-09, 01:16
... tash per tash vetum kur jam n'pushim ndina mire, knaqna tu fjet

thellenza
28-11-09, 13:01
..nje qaj qe e pij gjithemone, aty ka ora 17.

Oltiana1
28-11-09, 16:26
Ka shumė gjėra ore kuptohet tė mirat :):):)

Albonita
28-11-09, 16:31
Kur ja Ndegjoj Zerin vellavit...!

Lapsi
28-11-09, 19:23
kur ve gjthcka ne baraspeshe

Zhaneta
28-11-09, 19:31
Shum qka..Veq mase shumti fjalet e mira....

shfletuesi_
28-11-09, 21:19
Nje bised telefonike me njeriun e zemeres...

Murgesha
28-11-09, 22:18
..Dy ore gjum te patrazuar pasdite :smile:

halla e madhe
28-11-09, 22:37
..Dy ore gjum te patrazuar pasdite :smile:

e lumja ti,kame harru kur kame fjete pasedite,....mua me ndihmon kafja e pasedites te ndjehem mire,paradite ndihem gjithenje mire:wink:

Murgesha
28-11-09, 22:39
e lumja ti,kame harru kur kame fjete pasedite,....mua me ndihmon kafja e pasedites te ndjehem mire,paradite ndihem gjithenje mire:wink:

Valla une sot e ripertriva kenaqesin e te fjetmes pasdite, ka vite qe se kam ber ket gje..

Por tash sabah e kadal do ta baj se tybe ntkom mujt me fjet mo tere naten! :smile:

ShEjToNkA
28-11-09, 22:40
..Dy ore gjum te patrazuar pasdite :smile: Edhe mua mė bėn tė ndihem mirė po fjeta pasdite,,, kėshtu qė inshalla s'mė delė kush para se mė e mirė se nė mėngjes jam!!!

halla e madhe
28-11-09, 22:42
Valla une sot e ripertriva kenaqesin e te fjetmes pasdite, ka vite qe se kam ber ket gje..

Por tash sabah e kadal do ta baj se tybe ntkom mujt me fjet mo tere naten! :smile:

...ani moj, sonte eshte rendi te festojme naten e flamurit:smile:

Murgesha
28-11-09, 22:45
Edhe mua mė bėn tė ndihem mirė po fjeta pasdite,,, kėshtu qė inshalla s'mė delė kush para se mė e mirė se nė mėngjes jam!!!

Ha,hahahaahahahahaha ti thuj knaqesh me fjet mas darke se per ty pasditja o sabah http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Murgesha
28-11-09, 22:46
...ani moj, sonte eshte rendi te festojme naten e flamurit:smile:

Nime edhe festat me muzika me bejne te ndjehem mire. Bile ma se shumti kam qef me vallezu qyqekun ne mes te valltarve :wink:

lovely
28-11-09, 22:52
Nime edhe festat me muzika me bejne te ndjehem mire. Bile ma se shumti kam qef me vallezu qyqekun ne mes te valltarve :wink:

a po vjen shkojm n Oslo, po knojke Mahmuti me Shyhreten, e t mu kujtu ingjja me baben :biggrin:

Murgesha
28-11-09, 22:55
a po vjen shkojm n Oslo, po knojke Mahmuti me Shyhreten, e t mu kujtu ingjja me baben :biggrin:


Per dy ore me ke tek ti loqkum, e shkojme ha,hahahaahahahahaha!

halla e madhe
28-11-09, 22:56
Nime edhe festat me muzika me bejne te ndjehem mire. Bile ma se shumti kam qef me vallezu qyqekun ne mes te valltarve :wink:

po oj hanum inxhe,te shkon per shtati ty qyqeku:biggrin:

Murgesha
28-11-09, 22:57
po oj hanum inxhe,te shkon per shtati ty qyqeku:biggrin:

Ha,hahahaahahah Hallushe, shpresoj te na ipet rasti me u mbledh ndojher ne ndoj feste e me vallzu me ty http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Albonita
03-12-09, 07:45
Ndihem mire kur Zgjohem e Lumtur nga Gjumi e ja filloj punes me Vullnet.

Zhaneta
18-04-10, 10:28
Kur te jam pushim,dhe flej n'gjume deri von..!

elvio
02-06-10, 22:16
disa shkronja me interesimin qe paraqesin duke me prit sapo hap pc,duke me fol me fjale qe me lehtesojne shume shume

Idila
02-06-10, 22:18
Dielli rrezeartė, qė kohėn e fundit mė duket se mė ka harruar ose ka humbur rrugėn, nuk e di! :(

Oqeani
02-06-10, 22:19
Puna http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

LuLjaa
02-06-10, 23:28
Veē gjumi qe m'rahaton se kush tjeter

vjeshta
03-06-10, 00:07
Kur e boje temen .:tongue:

vjeshta
03-06-10, 00:08
disa shkronja me interesimin qe paraqesin duke me prit sapo hap pc,duke me fol me fjale qe me lehtesojne shume shume

I lumi si ti !

Buqja_ch
03-06-10, 05:33
Veē gjumi qe m'rahaton se kush tjeterhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Qika^Me^Kule
09-06-10, 19:23
Hmmmm Kur jam ne disponim.... si p.sh Sot..........

gazi-de
09-06-10, 19:54
nusja e sidomos kur ma thot naj fjal te mire :tongue:po nganjehere veq zeri i saj me shkon dita mbare

Diana007
09-06-10, 20:35
nusja e sidomos kur ma thot naj fjal te mire :tongue:po nganjehere veq zeri i saj me shkon dita mbare

Zoti ta lasht ate nuse ty :biggrin:

emine
09-06-10, 21:08
kure me jepet koha te kyqem ne net,sepse vetem ktu kam kohe me pushu,

Albonita
10-06-10, 06:37
Kur me thrret Andi ..ne mengjes ter diten ndjehm mire!

Qika^Me^Kule
16-06-10, 18:04
Kur kapi peglen en dore..... ghaaghaghaghaghaghagha ihaaaaaaaaaaaaaaaa:redface:

AliSia
14-11-10, 14:59
Nje Pershendetj

Albonita
14-11-10, 15:01
Cekjo Caffe se po e pija tani..!:wink:

Suelaa
14-11-10, 20:27
Gjimnastika e mengjesit,,,,..

tipi engjellor
14-11-10, 21:29
po tash varet qka punoj soe ku dal a ne shetitje a per me u ndje mire.

Virti
14-11-10, 23:46
masazha... :cool:

AliSia
15-11-10, 08:09
Shum cka...:)

LuLjaa
15-11-10, 23:48
Veē kur t'flej dej n'12 dites ,, ahhh shkrina kejt

Daglasi
16-11-10, 00:11
Kur sho endrra te bukura.:biggrin:

teutaA
16-11-10, 00:20
shopping me pas pare me hargju :smile:

Daglasi
16-11-10, 00:26
Kur e ha naj shpulle me mengjes.:smile:

mentor*
16-11-10, 00:30
Kur e ha naj shpulle me mengjes.:smile:

uuuu djal mos lyp tjeter send se per shpullaaa nuk hjek keq.....


.... kur edi se vjen schatzi me bujt te une :p

teutaA
16-11-10, 00:32
uuuu djal mos lyp tjeter send se per shpullaaa nuk hjek keq.....


.... kur edi se vjen schatzi me bujt te une :p

rrall po vika qe po te gzojka ende hahahah

mentor*
16-11-10, 00:35
rrall po vika qe po te gzojka ende hahahah


hahaha o nuk pe lan prind me ardhe cdo dite:(

teutaA
16-11-10, 00:36
hahaha o nuk pe lan prind me ardhe cdo dite:(

hahaha si KEKU ne ks edhe ajo po te gzojka me mir qe se lan me ardh shpesh:smile:

mentor*
16-11-10, 00:41
hahaha si KEKU ne ks edhe ajo po te gzojka me mir qe se lan me ardh shpesh:smile:

ashtu diqka hahahaha duhet me ba ni kompromis me prind e saj ....bile tish kan 8 me 8 !

AliSia
16-11-10, 07:31
Nje Fjal e mire..:)

Fshatari
16-11-10, 13:12
Nje Fjal e mire..:)
Ēike t'mire e kemi AliSiane!

emine
17-11-10, 00:37
npike sabahit kure ja nis zilja,masnej hendy,masnej kumonte e kish,momente ma te bukura ska veq ska ka ja maj,se isha hupe dikah:(,

Domira
17-11-10, 00:59
Kafja ne tavoline te punes...

AliSia
17-11-10, 08:51
Kafja ne tavoline te punes...


:smile::smile::smile::smile:

Fshatari
17-11-10, 19:10
Pastrimi i kopshtit nga gjethet e vjeshtes se moderuar!

Paradox_13
21-11-10, 21:25
....komplimentet qe shpesh vine edhe nga kalimtaret e rastit.....

speci
22-11-10, 09:45
suksesi ne pune

Albonita
24-11-10, 18:23
Kur kthehm heret ne Banese..edhe me presin familja me polt dashuri!

AliSia
28-11-10, 16:28
Ēike t'mire e kemi AliSiane!

Edhe pa te jjoooooo..!

Kur te foli me Familje ..:)

Lapsi
28-11-10, 21:26
organizimet qe u bene per 28 nentorin

roadrunner
28-11-10, 22:20
sms-at prej **************

lovely
28-11-10, 22:31
mvaret n qfare disponimi jom.. :biggrin:

e_martumja
28-11-10, 22:37
Kur jam me krejt rrobt e mi :tongue:

lovely
28-11-10, 22:43
Kur jam me krejt rrobt e mi :tongue:


mos t ka hup nejnjo? hahahahahahahaahha

e_martumja
28-11-10, 22:45
mos t ka hup nejnjo? hahahahahahahaahha
hahahahah veq ky djli i madh kanier pe lakon rrugen ahahaha

lovely
28-11-10, 22:46
hahahahah veq ky djli i madh kanier pe lakon rrugen ahahaha


te kojshikja a? hajt se nuk e han hahahahahahahhahahaha :P

e_martumja
28-11-10, 22:47
te kojshikja a? hajt se nuk e han hahahahahahahhahahaha :P
hahahhaahh mbasi ka mbi jetu deri tani spo frigohem ahhahahah

Qika^Me^Kule
30-11-10, 21:07
Kur nanushi nuk me pengon per asgje.... e em thot ban cfar ti te duash....:tongue:

AliSia
11-03-11, 23:42
Kur jam me krejt rrobt e mi :tongue:


Ahahahhh.....:tongue:


kur nuk ma prish kush disponimin,po nejse...:biggrin::tongue:

Jana
11-03-11, 23:45
...mjafton nje fjal e mir ... nje keng e mir ... nje perkedhelje ... nje perqafim ... nje takim me miq... nje dit me diell ... etj... etj...

LaCoStA
12-03-11, 00:13
Kur flej mire gjate nates :smile:

Luana
12-03-11, 08:55
Kur rri shtrir ne shtrat ter diten dhe kur nuk me vjen askush me nejt dhe kur kerkush nuk me thrret ne mobil :biggrin:

Buqja_ch
12-03-11, 09:05
Kur rri shtrir ne shtrat ter diten dhe kur nuk me vjen askush me nejt dhe kur kerkush nuk me thrret ne mobil :biggrin:

Sa kollaj e paske ti mbylli tak tak tak dhe knaqesh

une qenkam me e zorshme hahaa

.

Luana
12-03-11, 09:11
Sa kollaj e paske ti mbylli tak tak tak dhe knaqesh

une qenkam me e zorshme hahaa

.


Koheve te fundit me eshte merzit qdo gje ..aq jam lodhe nga puna e nga punet e shtepis sa qe vetem shtrati dhe vetmia me disponon ...per zotin po Buqe

AliSia
12-03-11, 09:19
nje pershendetj ...:P

Oltiana1
13-03-11, 12:23
Fjalėt e mira :)

AliSia
13-03-11, 12:36
Fjalėt e mira :)

:smile::smile:

elvio
13-03-11, 13:53
''Interesimi,,

Si kalove
c'hengre
u lodhe
mos u merzit

''Kur shoh qe ajo c'kam- c'jam -c'mund te arrij e ndaj me kenaqesi me ata qe dua,,:smile:

AliSia
19-07-11, 21:38
Cdo fjale e mire!!

Daglasi
20-07-11, 00:12
Kur mer koha e mire ,e qe e kam pushim prej pune,per me shkue ne liqen me ja fut gjume:biggrin:

LaDy_Diaspora
20-07-11, 07:16
Muzikaaaaaaaa!

emine
20-07-11, 18:26
Kur kam t lir e nxo 30 minuta (te fleje ne drek)

elvio
20-07-11, 21:41
http://www.molfettalive.it/imgnews/massaggio_uomo(3).jpg

turisti
20-07-11, 21:42
http://www.tanteloe.nl/Weblog/lachmuis2.gif

Daglasi
20-07-11, 22:17
Kur mesoj gjera,qe pak kush i din...

Dallandyshja_718
20-07-11, 22:57
Kur nuk kam pune shume...:smile:

AliSia
21-07-11, 16:18
Shume qka ne veqanti fjalet e mire kur ti ndegjoi.!

VoOoglushja
21-07-11, 16:43
muzika....

Giovanni
21-07-11, 16:44
vocrrakja ime..

VoOoglushja
21-07-11, 16:45
heheh


....bisedet ketuqyqy:P

Diana007
10-11-11, 19:34
Ivladi :smile:

emine
10-11-11, 19:36
Ivladi :smile:

eh fmija mushkunija:biggrin:

Diana007
10-11-11, 19:38
eh fmija mushkunija:biggrin:


Eh po ta knaqeke shpirtin diten,,,,, ama naten pak si po te len pagjum ahahahah

lugatja
10-11-11, 23:36
Vetėbesimi

emine
10-11-11, 23:38
Eh po ta knaqeke shpirtin diten,,,,, ama naten pak si po te len pagjum ahahahah
,,,sote rrine qut ka kan aj,e dikure se ka dal ne disko e pret kure kthehet

Alima
11-11-11, 01:05
...


...me bene te lumtur fakti se jam prej te priveligjuarave te jeme muslimane ,

pastai , namazi im , pastai madherimi Krijuesit , perulshemeria ime ndaj Tij !


.

Jana
14-11-11, 02:27
...zeri i Nenes sime ...

LaCoStA
14-11-11, 15:15
...zeri i Nenes sime ...


Ps, sot me beri te ndihem mire, kur e pash se Jana na paska vizituar dhe qenka mire e shendosh, si molla :smile:

LuLjaa
14-11-11, 17:52
Kur ta shoh nanen qe eshte mire :)

Albonita
14-11-11, 20:27
Ku kthehm ne Banes , dhe me rethoin te gjith me plot dashuri ... esht nje ndjenje ce nuk di ta pershkruai.

tipi engjellor
14-11-11, 23:12
gjumi koheve te fundit ama bash diten

Alima
14-11-11, 23:46
...

Kur te ngjitem ne mbremje ne shtepi , pas nje dite te sterngarkuar !

.

emine
15-11-11, 09:14
sen hiq,krejt po mdoken bajat,derisa sjan dy dite pune e pes pushim:tongue:

Albonita
16-11-11, 11:45
Sa her, ce po hy qiknenai..hahhahahhahahaa

jadore
16-11-11, 12:11
mua-a!
me bene te ndjehem mire e flakrohem krejte prej gezimit ,qjellin e shtate e preki bile , fjala e budallakafte e te tjereve ..hajt qik se ty cka te del perpara e kryne , spo ta bajme dertin ty..
e ti edhe atomin e fundit nganjehere e shpenzon vetem e vetem te qendrosh ne kemb e mos te biesh..

p.s.
ma popull qe fol e jeton pauschall hala s'kam pa..!

Albonita
16-11-11, 12:36
Sa her qe lezoja , Qiknenai dhe skuptoi asgje:biggrin:

winona
16-11-11, 13:26
Kur e kam te lire, edhe pse nentor kur dielli po ndriqon me bene te ndjehem mire.....

Hajra
16-11-11, 13:31
mua-a!
me bene te ndjehem mire e flakrohem krejte prej gezimit ,qjellin e shtate e preki bile , fjala e budallakafte e te tjereve ..hajt qik se ty cka te del perpara e kryne , spo ta bajme dertin ty..
e ti edhe atomin e fundit nganjehere e shpenzon vetem e vetem te qendrosh ne kemb e mos te biesh..

p.s.
ma popull qe fol e jeton pauschall hala s'kam pa..!
......jadore si do qe te jete ti mos u dorzo http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

emine
16-11-11, 19:50
eh qka,knaqem veq kur ta mendoi se x njerzt shkelmojne e bertasin sepse sju jap vemendje

Oqeani
16-11-11, 19:53
Kur tati mire naten .... ;)

Hajra
16-11-11, 20:47
Kur tati mire naten .... ;)


... thash sigurisht oqeani e ka shkru Jupileri e ban te ndihet mire, po ncuk http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

selvija
16-11-11, 21:10
Hajra kush po ti han germat hahhahah ska qka han ska faj,,lakmoj

e_martumja
16-11-11, 21:27
kur askush sma prish tymin :biggrin:

Hajra
16-11-11, 21:31
...ani si ti qohet kjo, jo guxon jo s guxon http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Buqja_ch
16-11-11, 21:33
kure prej e kepi vete ......


.

Daglasi
17-11-11, 01:08
Kur dikush te jep buzeqeshje e dashuri te sinqert,ne mengjes...

emine
17-11-11, 20:10
ndjenja ma e mire a kur vjen vakthi em fjet edhe ja nxerri guhen jetes e i tham ( a ta ftova) qe edhe sote per pike te inatit qe kam me ty ,kesha hangra piva punova,etj etj,edhe tash ja fus gjume,nese do nesra prep qeshtu ta baj:tongue:

Diana007
19-11-11, 13:55
Kur vallzoj ,,, e djali knaqet duke qesh :smile:

jadore
19-11-11, 13:59
ndjehem keq , jo mire , kur prej ngutise hy e dal ne shtepi me kepuce , e kur mama qellon aty e ma pret .. hajt se njerka po te pastron jo nena..!
..ku kupton ajo qe po hjeka e i vesha prap qizmet 10 min te kohes mi marrin ..!..

emine
19-11-11, 16:08
qe qysh isha ni mire me ma pas ba mama edhe nje zevendsuse timen e kure skam kohe e nerva me ba diqka me qu at tjetren,ka mendoi duhna me martu dikonde me ortake,mi da punte bashk:tongue:

Dallandyshja_718
19-11-11, 17:23
Nje telefonat ne mengjes vendlindjes, degjoj se krejt jane mire, pastaj kur shkoj te puna e m'thojne "she's not in today":biggrin: per menaxheren, valla dita mbare m'shkon dhe pse boll m'duket qe m'a din vleren...por disi e kam ma lehte kur m'jep urdhera permes e-mail se drejt n'sy:smile:

Buqja_ch
26-11-11, 23:52
qe nja 3 dite dikush ma tregoi ni perrall ende keshi ...

.

Virti
09-12-11, 23:36
mendja dhe trupi i shendoshe. :cool:

Jana
10-12-11, 00:03
..kur zgjohem ne mengjes dhe tek vetja e gjej forcen me te madhe ...dhe kur dita perfundon ...them:sa e shkurt ishte edhe kjo dite ...

LuLjaa
10-12-11, 01:17
..kur zgjohem ne mengjes dhe tek vetja e gjej forcen me te madhe ...dhe kur dita perfundon ...them:sa e shkurt ishte edhe kjo dite ...

Po de se u shkurtu dita tash :D
Jana jam ka t'njeki sonte, ma ban hallall :)

emine
10-12-11, 09:26
Puna ,si te filloje orari punes ajo qka i takone jetes private lihet mu para dere,dhe ajo qka duhem te bej e bej pa menduar a lodhem ,pastai momenti kure perfundone puna dhe i gzohem shtepis falmijes dhe gzohem gdo dite duke nda jeten privat anasha dhe punen anash ,kshtu ndertohet nje balanc nje jete e cilla me mundesone ti kem shume rrole,po prap te jem dhe vetvetja dhe te kem knaqsin te punoi te jetoi e pamvarure dhe te jem e lumtur per gjitha ato qka i kam ndertu dhe ti ruaj me nder dhe fanatizem

Daglasi
10-12-11, 18:25
Kur sho endrra te mira naten.....

LuLjaa
10-12-11, 18:28
... kur e shoh Daglas ksajde .. :D

Daglasi
10-12-11, 18:33
... kur e shoh Daglas ksajde .. :D

Mos,te lutem se tani me duhet shume her me mendue,para se me postue:wink:
keshtu kam qef qysh me vjen, edhe postoj si ne musika si ne shenime....

winona
10-12-11, 18:48
:Kur t'flej shumč...:biggrin:

Daglasi
10-12-11, 18:51
Kur nuk flej hiq diten/naten/diten:biggrin:

winona
10-12-11, 18:55
Kur flej shume naten edhe diten nja 2-3 ore ..ndjehem mire pastaj..:tongue:

Daglasi
10-12-11, 18:58
Kur zgjohem ne mengjes,e ne vend qe me ma qit guhen,ma ban me sy.....

winona
10-12-11, 19:02
Kur zgjohem ne mengjes posa e hapi dritaren e dielli me perkdhel me rrezet e tij...

Daglasi
10-12-11, 19:08
Kur zgjohem,i laj syte,edhe dal ne ballkon,dhe e shikoj e flas me diellin,e mbushna me energji.....

winona
10-12-11, 19:26
Kur zgjohem ne mengjes e bej kafen e mengjesit,dal ne ballkon e ndezi nje cigare e ajri i paster i mengjesit me bene te ndjehem mire,:biggrin:

Daglasi
11-12-11, 18:25
Kur zgjohem ne ora 6,e pi pak qumesht:biggrin:edhe dal nja nje ore,me ba vrapim/fiskultur....

Virti
12-12-11, 16:40
... fjalet e mencme. :cool:

thellenza
12-12-11, 18:04
..nje sms :(

tipi engjellor
12-12-11, 18:15
ani dy po u duhka me ti bere....

romansa
12-12-11, 18:19
kur te tjeret jane te kenaqqur me punen tende

Jana
13-12-11, 00:18
...eheeee kush pem ban te lumtur c"do dit ... rrushi jem ...

Fshatari
13-12-11, 11:46
Nje pize fshatarēe e pjekun mire ne oxhak!

Fshatari
13-12-11, 11:47
...eheeee kush pem ban te lumtur c"do dit ... rrushi jem ...


Veē rrush kjo! Na u ba vegjetariane!

Fshatari
13-12-11, 11:48
kur te tjeret jane te kenaqqur me punen tende

Ndjej kenaqesi kur i lexoj postimet e romanses!

Fshatari
13-12-11, 11:50
..nje sms :(

Kisha pas deshire me ia dergue nje sms heret n'mengjes po s'ia di numrin e tel! hiē s'po ndihem mire gjate dites...lol!

e-uritura
13-12-11, 13:22
Nje pize fshatarēe e pjekun mire ne oxhak!


Tė bėftė mirė :smile:

Giovanni
13-12-11, 13:36
POstimet qe i ben e uritura me bejn te nihem cool ...:P

Hajra
13-12-11, 14:09
......shume qka, kur marre pershendetje nga mikja ime AnnA si per shembulle http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Buqja_ch
18-12-11, 09:51
Per disa dite do te ndihem mire me endrren qe e pash sonte ,,po te kisha mundsi Alimes do ti tregoja http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

.

Diana007
18-12-11, 10:04
Djali tybe :smile:

Fshatari
18-12-11, 10:24
Propozime te shkrimi i vitit 2011.

Buqja_ch
18-12-11, 11:00
Djali tybe :smile:


e di tybe .. po cilli djal ....... !!!

.

Diana007
18-12-11, 11:21
e di tybe .. po cilli djal ....... !!!

.Dyt :biggrin: edhe i madhi edhe i vogli :smile:

Buqja_ch
18-12-11, 11:28
Dyt :biggrin: edhe i madhi edhe i vogli :smile:


Djemet pra http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif .. e dita tybe !!!

.

Diana007
18-12-11, 11:32
Djemet pra http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif .. e dita tybe !!!

.


ate moment isha vetem me te voglin :wink: per ate tash ashtu :smile:

Buqja_ch
18-12-11, 12:00
ate moment isha vetem me te voglin :wink: per ate tash ashtu :smile:


Ti mire tregove une ngatrrova temen,ta thash ne rep,nese te erdh ..klm te fala

.

thellenza
18-12-11, 13:44
gjithemone nje telefonate..!

Diana007
18-12-11, 15:42
Ti mire tregove une ngatrrova temen,ta thash ne rep,nese te erdh ..klm te fala

.


Flm shum pre rep... edhe un te pershendes shum e uroj te kalosh nje te diel te kendeshme :smile:

vendasi
18-12-11, 16:40
Nje lajm i mire!

vjeshta
18-12-11, 16:41
Kur ankohen ble .:tongue:

elvio
18-12-11, 16:43
Kur ankohen ble .:tongue:Thuj per dhotin:biggrin:


Pushim si kjo e sotmja me grade te shenuara 24 ne ambjentin e shtepise e pse termostati sikurse duket serish do jete shkalle ne rritje:smile:

Daglasi
18-12-11, 16:43
Kur ankohen ble .:tongue:

Kur hy ne forum,edhe shoh sa je e fuqishme me perballue sulmin,poashtu edhe mire kundersulmon:wink:

vjeshta
18-12-11, 16:47
Kur hy ne forum,edhe shoh sa je e fuqishme me perballue sulmin,poashtu edhe mire kundersulmon:wink:

Ta kom borgje nje kėngė m'doket?:wink:

Hajra
18-12-11, 16:48
....nje kujtim i bukur,

vendasi
18-12-11, 16:50
Kur ankohen ble .:tongue:

Ku qetash ma rroki sa mot skam qen knena ....vjeshta paska peparue koka ba Moderatore!
Urime per poziten lakmuese !:wink:

Daglasi
18-12-11, 16:51
Ta kom borgje nje kėngė m'doket?:wink:

Ncuk borgj,ama qe ki deshire ok....

vjeshta
18-12-11, 16:52
Ku qetash ma rroki sa mot skam qen knena ....vjeshta paska peparue koka ba Moderatore!
Urime per poziten lakmuese !:wink:


Ma mire rrallle qe vjen ,befasohesh .

vendasi
18-12-11, 16:54
Ma mire rrallle qe vjen ,befasohesh .

Po,po e Kesaje here pozitivishte!
Shpresoje qe je mire ne pergjithesi!?

Jana
19-12-11, 02:01
... koha me diell ...

e-uritura
08-02-12, 09:40
Nėse arrij qė sė paku 5 pėrsona t`i bėj tė ndjehen keq, unė ndihem OK :smile:

Hajra
08-02-12, 13:29
Nėse arrij qė sė paku 5 pėrsona t`i bėj tė ndjehen keq, unė ndihem OK :smile:

.....e gjitha ajo qe arrine eshte se tregon karakterin tende dhe me urrejtjen qe ke e helmon veten, sepse nuk ka njeri qe do te ndihej i ofenduar nga ti, ngase ti je ofendimi vete.


......ndjehem mire kure i ndihmoi njerezit ose i beje te ndihen mire.

Jana
08-02-12, 13:43
... mjafton nje fjal e mir....

Hajra
08-02-12, 13:46
... mjafton nje fjal e mir....


....ku je oj bukuroshe? ( a e ki boll) hahahaha...

Jana
08-02-12, 13:50
....ku je oj bukuroshe? ( a e ki boll) hahahaha...

hahahahhaahhaaha ku je o shaciiii(ncuk ti e din sa...)

,,,me ben te ndihem mir nje kafe en Qabrat me Hajren ...

Hajra
08-02-12, 13:52
hahahahhaahhaaha ku je o shaciiii(ncuk ti e din sa...)

,,,me ben te ndihem mir nje kafe en Qabrat me Hajren ...


....ajo na ban me u tranu, hahahahaha...

..je ba taman gyrbetqare, pune pune dhe vetem pune hahaha...