PDA

View Full Version : Ku gjeni me shume prehje . . .?


Gjumashja
12-02-08, 12:12
Pas nje dite te lodshme me pune, shkolle , amibente te njejta. . . deshta te dij se ku e gjeni veten?


une per vete e gjej veten, tek muzika kur jam vet, mandej naten duke shikuar qiellin, duke shikuar ndonje film, etj...

Nirvana Band
12-02-08, 12:20
Shoqe se pari urime per temen, mendoj se eshte super.

Une ashtu si ti, pas punes, degjoj zakonisht muzike, dhe me nje kafe qlodhem pak.
Diqka me vone me nje filme te zhanrrit Triller, hy ne film dhe q'do gje harroj. Etj.

Gjumashja
12-02-08, 12:28
nirvana te pershendes. . . une gjej prehje edhe buze detit. . . ama ajo ndodh nje her ne vit hahahahha . . .

selvija
12-02-08, 13:46
e gjej veten shtrim ne kauq,,,ahh sa me milqen ...dhe kur me mundon diqka kam qef te rri ne errsi dhe qetsii...por edhe natyra shum me ndihmon...

Dukagjinas_i
12-02-08, 13:49
....te ujvara e Dukagjinit....:smile:

Linka_pz
07-03-08, 19:44
Pran nenes sime .....

Agolli
09-03-08, 23:10
Ne korridorin e shpirtit tim, gradualisht shkoje duke ja ndrru lampat! Here shkunden, here pelsasin....:biggrin:

Murgesha
10-03-08, 00:57
A ti po na merr gjithmonė nė qafė me kėto drita a??

Unė sun po e gjej prehjen askund e si ta gjoj tybe nė disha ēka me bo me te....

Oqeani
10-03-08, 00:59
Ne oret e vona .....................

Agolli
10-03-08, 00:59
Jo ty, veten moj, unin tim! :biggrin:

Virti
10-03-08, 09:17
ne lundrim, ne liqenin qe kam afer... :cool:

jadore
10-03-08, 09:40
e quditeshme por e vertet ..
ne 2 gjera ..
ne shkelqimin e diellit , se pse me motivon ..me eshte i domosdoshem gjate dites ..
dhe
nen uje , filloj diten qdo here nen dush dhe hjeki lodhjen apo stresin prap nen dush ( pra mos te ju duket cudi qe me ndodh deri nen 3 here ne dite te tushiratem , se 2 here eshte e zakonshme )
..........
te ju tregoj nje forre
frizerja qe e preferoj per shkurtim flokesh me tha heren e fundit , shpejte po te rriten , sa here ne jave pastron floket ,
ju pergjigja , 2 here ne dite,
uuuuuuuu u befasu keshtu e prish flokun , preferohet nje here ne jave te pastrohen ,edhe nese eshte vape e madhe bile ..
.. mbeta pa tekst , ma vuri ne mendyshje besimin qe ja japa deri me tash..

Virti
11-03-08, 16:15
n'preher... :cool:

Lona
16-04-08, 12:21
Ne mbremje ne ballkon shiqoj lumin, fryn pak ere e lehte une ri ulur ndeze nje cigare kafe ..... shiqoj njerezit qe qarkullojne ..... shiqoje yllzit atje larg dhe ne kete menyr i haroje te gjithe vetem e freskoje shpirtin ....

Virti
16-04-08, 12:32
ner hije t'blinit. :cool:

rafet llapjani
16-04-08, 14:27
Valla mas pune e ton stresit une e gjaj vehten nder llavabo qatu relaksohna ahahahhahahahah

vjeshta
16-04-08, 23:11
Nė thėnjėn : ka edhe ma keq .:cool:

lovely
19-04-08, 15:23
oh veq ne krahrorin e njanit.................:frown: :biggrin:

rafet llapjani
19-04-08, 15:27
valla une ne qysh te njanes qatu isha sakatu tu pre masaker krej ahahahahaahah

lovely
19-04-08, 15:32
valla une ne qysh te njanes qatu isha sakatu tu pre masaker krej ahahahahaahah


n qysh jo po n midis.,...edhe a kish pas mundsi me pas shikues ajo masaker?? psh Selvvine ahahahahahahahaahhahahaha

Selvo, ku t kom o shpierte se marova pa ty ahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaha

rafet llapjani
19-04-08, 15:35
n qysh jo po n midis.,...edhe a kish pas mundsi me pas shikues ajo masaker?? psh Selvvine ahahahahahahahaahhahahaha

Selvo, ku t kom o shpierte se marova pa ty ahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaha

ahahaha po Selvija si moter medicjonale palgt me i sheru ani ma ba me rrshit ajo tutan si ne pakrac i bahet blozhd ahahaahahahaha

lovely
19-04-08, 15:38
ahahaha po Selvija si moter medicjonale palgt me i sheru ani ma ba me rrshit ajo tutan si ne pakrac i bahet blozhd ahahaahahahaha

hahahahahahaha gjysen e fjalve nuk i morra vesh qitash veq nejse...kryesorja selvija moter medicionale....:biggrin:

rafet llapjani
19-04-08, 15:39
hahahahahahaha gjysen e fjalve nuk i morra vesh qitash veq nejse...kryesorja selvija moter medicionale....:biggrin:

qysh bre a nuk e din ku i bjen pakraci ne kruaci atu e paten bae blozhd tu e gjue shkijet krejt bira bira ahahahahahaahh

lovely
19-04-08, 15:41
qysh bre a nuk e din ku i bjen pakraci ne kruaci atu e paten bae blozhd tu e gjue shkijet krejt bira bira ahahahahahaahh


ooo tyyyy... po ti a lufte don me bo aty a?? ahahahahahahahahahahaha

rafet llapjani
19-04-08, 15:43
ooo tyyyy... po ti a lufte don me bo aty a?? ahahahahahahahahahahaha


hahahaah po te thash qe qatu prehna e maskarohna ahahahaah

lovely
19-04-08, 15:46
hahahaah po te thash qe qatu prehna e maskarohna ahahahaah

aha

ahahahahahahahahahahahahahahaahahahah

o ti... hahahahahahahahahahaaa

emine
19-04-08, 16:06
tek kerkush hiq................

Breshka
19-04-08, 16:09
n'vendndodhje..................................... ......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

sherri
19-04-08, 16:11
tek kerkush hiq................
Une te kjo menjemadhja :P:P

Virti
19-04-08, 16:19
... ne gjiun e Dades! :cool:

rafet llapjani
19-04-08, 18:26
tek kerkush hiq................

bash mire ti me perbuzshe se lam e kishim que tash mos u prej hiq mos gabo mu grrith ftyres perpjet ahahaahahahahahahahahahahhahahaahahahahahhahahahah ah

Sy_kaltra
19-04-08, 18:29
Prehjen e gjej :biggrin: gjithkah valla :P
Diten , naten , me muzik pa muzik :tongue: rafet mos ja nis mu hingiriz tash ti qy :biggrin:

rafet llapjani
19-04-08, 18:30
Prehjen e gjej :biggrin: gjithkah valla :P
Diten , naten , me muzik pa muzik :tongue: rafet mos ja nis mu hingiriz tash ti qy :biggrin:

ahaahahah e ne llavabo apo prehet kush ej ahahaahahahah

ku te kom o syn i qjellt ahahahahahahah

Sy_kaltra
19-04-08, 18:32
ahaahahah e ne llavabo apo prehet kush ej ahahaahahahah

ku te kom o syn i qjellt ahahahahahahah

Hhahahahhahahaha oo syni i qjellt ka mbet tu u preh hahahahahah
rafet a po mun punon hiq pash uliksin ? heuu pleqnia qna ka ba :biggrin:

rafet llapjani
19-04-08, 18:34
Hhahahahhahahaha oo syni i qjellt ka mbet tu u preh hahahahahah
rafet a po mun punon hiq pash uliksin ? heuu pleqnia qna ka ba :biggrin:

aahhaahh vallahi gjith me qyski ne krah edhe zdu me leshu 30 tshin hiq pasha uliksin po i laj kusuret nate per nat ahahahahaahaha

Sy_kaltra
19-04-08, 18:36
aahhaahh vallahi gjith me qyski ne krah edhe zdu me leshu 30 tshin hiq pasha uliksin po i laj kusuret nate per nat ahahahahaahaha
Hhahahahahahhahah veq ruju se po prehesh keq e metesh pa shlem sikur ato kpurdhat hahahahahha plaq sonte more rafet nuk paske ndryshu hiq :biggrin: :tongue:

rafet llapjani
19-04-08, 18:38
Hhahahahahahhahah veq ruju se po prehesh keq e metesh pa shlem sikur ato kpurdhat hahahahahha plaq sonte more rafet nuk paske ndryshu hiq :biggrin: :tongue:

ahahaah qka me dryshu po kuk ke pa ahmaku mu plak ahahahahh pash mue ku je qe hiq spo vjen ksajde e vakt o vakt hej ti e din qysh kam qef ti me mi que ato lutjet ne mp aghaghaaghaghaghaaghagh

Sy_kaltra
19-04-08, 18:42
ahahaah qka me dryshu po kuk ke pa ahmaku mu plak ahahahahh pash mue ku je qe hiq spo vjen ksajde e vakt o vakt hej ti e din qysh kam qef ti me mi que ato lutjet ne mp aghaghaaghaghaghaaghagh

Jo more se tash jam ba me dashni ,spo guxoj se po ma ** ***** dajak :biggrin: ska mp kaher se ye preh " stubc XL " ahhahahhaha

rafet llapjani
19-04-08, 18:44
Jo more se tash jam ba me dashni ,spo guxoj se po ma ** ***** dajak :biggrin: ska mp kaher se ye preh " stubc XL " ahhahahhaha

Uffff ti bi qka pom dhimesh mytja ma qpesh minin e sheh qysh munesh me shkru ne mp ahaghaghaghaghaghaghaghgha

Sy_kaltra
19-04-08, 18:46
Uffff ti bi qka pom dhimesh mytja ma qpesh minin e sheh qysh munesh me shkru ne mp ahaghaghaghaghaghaghaghgha
A prehet mini me mar veten ne qaf ,duhet me fishkllu tonshi :biggrin: hahahahahahahhaha

rafet llapjani
19-04-08, 18:48
A prehet mini me mar veten ne qaf ,duhet me fishkllu tonshi :biggrin: hahahahahahahhaha
ahahahahahahahahhahahahhahha jo more nuk po thom krejt me ja myt po qite ka nje her pa vet dije qe me lese me marr mos mu mujt mu que ahahaahahahahahahhahaahahahhahahahhahahahahhahahah ahahahahh

o me ty jo qe prehna po me bon hor se me shtin me fol aahahahahahahaahh

Sy_kaltra
19-04-08, 18:49
ahahahahahahahahhahahahhahha jo more nuk po thom krejt me ja myt po qite ka nje her pa vet dije qe me lese me marr mos mu mujt mu que ahahaahahahahahahhahaahahahhahahahhahahahahhahahah ahahahahh

o me ty jo qe prehna po me bon hor se me shtin me fol aahahahahahahaahh

Jo jo mos me meso keq,se nuk qitet mini ne kollaps se baterit shtrejt tonshi ahhahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahah

rafet llapjani
19-04-08, 18:52
Jo jo mos me meso keq,se nuk qitet mini ne kollaps se baterit shtrejt tonshi ahhahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahah

ahahaahah bateriat ste duhet mshoj mehaniqki ahahhahaahhahaahhahaahahah

Sy_kaltra
19-04-08, 18:54
ahahaahah bateriat ste duhet mshoj mehaniqki ahahhahaahhahaahhahaahahah+ hahhahahahahahahahahhahahahahahahaaaa :eek: :tongue: :tongue: :tongue:

Naki
19-04-08, 19:17
Nėpėr fusha e livadhe mos e merrni kėtė punė hajgare,rafetė ku mbetė fara gjinja po presė te ara haaaaaaaaaaaaaa

uliksi31
19-04-08, 19:21
Hhahahahhahahaha oo syni i qjellt ka mbet tu u preh hahahahahah
rafet a po mun punon hiq pash uliksin ? heuu pleqnia qna ka ba :biggrin:

Pasha kryt tem te para 10 vitesh qe isha maj ri, Rafeti e kryn edhe punen teme me kon nevoja.:biggrin:

lovely
19-04-08, 21:37
Pasha kryt tem te para 10 vitesh qe isha maj ri, Rafeti e kryn edhe punen teme me kon nevoja.:biggrin:

hahahahahahahahahahahahahahahahahahaahaha bile bile me kan nevoja mos harro se as une s t lo kurr n lloq... mpuq Uliksi :wink:


une gjej prehje ne Uliksin :wink:

Murgesha
19-04-08, 23:09
Kur ulem ne karrige, ani me bo me e pas dashnin afer prehem deri afer gjumit...http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

DEA
19-04-08, 23:13
Kur te marr jastekun ne gji:biggrin:

Murgesha
19-04-08, 23:14
Kur te marr jastekun ne gji:biggrin:

Uf cka me merr gjumi edhe mua me jastekun ne gji hahahahahahahah

DEA
19-04-08, 23:15
Uf cka me merr gjumi edhe mua me jastekun ne gji hahahahahahahah

Me pendla veq:biggrin:

Murgesha
19-04-08, 23:17
Me pendla veq:biggrin:

Ncuk, me cukla me pelqen ma shum http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

vjeshta
19-04-08, 23:21
N'kokorr...:wink: :biggrin:

DEA
19-04-08, 23:23
N'kokorr...:wink: :biggrin:

Me dru a pa dru:biggrin:

Murgesha
19-04-08, 23:25
N'kokorr...:wink: :biggrin:

A ma jep ta provoj kokorrin (ishalla del diq e mir)

vjeshta
19-04-08, 23:25
Me dru a pa dru:biggrin:

Me kashtė .......:biggrin:

vjeshta
19-04-08, 23:26
A ma jep ta provoj kokorrin (ishalla del diq e mir)

Duhesh me ba prenotim se eshte si hoteli me *****....:biggrin:

DEA
19-04-08, 23:27
A ma jep ta provoj kokorrin (ishalla del diq e mir)

Leje ti, po as une se kuptova se hahahahahahahahahhahahaha, keshtu qe provoje ti e para hahahaha

Murgesha
19-04-08, 23:31
Duhesh me ba prenotim se eshte si hoteli me *****....:biggrin:

Me 5 a?
Qenka premtim i mir per me ba prehje...

Murgesha
19-04-08, 23:31
Leje ti, po as une se kuptova se hahahahahahahahahhahahaha, keshtu qe provoje ti e para hahahaha

Me 5 ***** tha e tash si te prehem mir aty ta jep ty pastaj hahahahahahahaahaha

DEA
19-04-08, 23:32
Me 5 a?
Qenka premtim i mir per me ba prehje...

Mos po zhgenjehesh se eshe une i kam 5 yje hahahahahahahaha

Murgesha
19-04-08, 23:36
Mos po zhgenjehesh se eshe une i kam 5 yje hahahahahahahaha


Ani se po vi e po prehem tek ti pra hahahahahahahaaha

DEA
19-04-08, 23:37
Ani se po vi e po prehem tek ti pra hahahahahahahaaha

Valla te une gjen prerje, asi prehje te garantume hahahahahahah

Diana007
19-04-08, 23:37
Vjeshte Murgesha shkoj te Dea un po vi te ti :biggrin:

DEA
19-04-08, 23:38
Ani se po vi e po prehem tek ti pra hahahahahahahaaha

ti pika te thata paske, se dashta me bo ndrrim e me ardhe e me u pre te ti ahhaahhahahaha

vjeshta
19-04-08, 23:45
Vjeshte Murgesha shkoj te Dea un po vi te ti :biggrin:

Nese eshte aresyeja prehja ,ncuk ...hahhaaaaaaaaa

DEA
19-04-08, 23:47
Vjeshte Murgesha shkoj te Dea un po vi te ti :biggrin:

Ska jastek rezerv kjo hahahahahahah

Murgesha
19-04-08, 23:52
Ska jastek rezerv kjo hahahahahahah


Moj kjo e preh edhe pa jastek, nuk o si ti tamaqare hahahahahahaahah

DEA
19-04-08, 23:56
Moj kjo e preh edhe pa jastek, nuk o si ti tamaqare hahahahahahaahah Jo me preh po, a a gjen prehje se di tybe hahahahahahaa

Diana007
20-04-08, 00:01
Nese eshte aresyeja prehja ,ncuk ...hahhaaaaaaaaa


Shih xhelozja :biggrin:

vjeshta
20-04-08, 00:01
Jo me preh po, a a gjen prehje se di tybe hahahahahahaa


N'shoqet fjalese ...:tongue:

Diana007
20-04-08, 00:02
Ska jastek rezerv kjo hahahahahahah

Paa jastek rri :rolleyes: :biggrin:

vjeshta
20-04-08, 00:03
Shih xhelozja :biggrin:

O per ty dal n'kojeshi e ta gjej nje jastek ...:biggrin:

DEA
20-04-08, 00:06
O per ty dal n'kojeshi e ta gjej nje jastek ...:biggrin:

Jo jastek te kojshive, sbesoj se gjene prehje :biggrin:

Diana007
20-04-08, 00:07
O per ty dal n'kojeshi e ta gjej nje jastek ...:biggrin:


:tongue: E pra per ate edhe po du me ardh te ti :biggrin:

vjeshta
20-04-08, 00:08
Jo jastek te kojshive, sbesoj se gjene prehje :biggrin:

Mos e tut qiken qyyyyyyy:biggrin:


Diana ,krejt prej xhelozie e ka ....hahha

Murgesha
20-04-08, 00:11
Mos e tut qiken qyyyyyyy:biggrin:


Diana ,krejt prej xhelozie e ka ....hahha

Diana ma mir kalon me mua e DEA se me vjeshten e ti zgjedh tash hahahahahahaha

lyra2
20-04-08, 00:11
O per ty dal n'kojeshi e ta gjej nje jastek ...:biggrin:

.....ee tash mire praa,ndoshta ne jastek t'kojshise prehem ahhahahahah

vjeshta
20-04-08, 00:13
.....ee tash mire praa,ndoshta ne jastek t'kojshise prehem ahhahahahah

Ose prehesh ,ose prehet ....hahahaaaaaaaaa

vjeshta
20-04-08, 00:14
Diana ma mir kalon me mua e DEA se me vjeshten e ti zgjedh tash hahahahahahaha

Pse mos je pre ndonjehere te vjeshta ti :mad: :tongue:

Murgesha
20-04-08, 00:14
.....ee tash mire praa,ndoshta ne jastek t'kojshise prehem ahhahahahah


Po gjeloze kjo Vjeshta te qoi te jasteku i kojshise a tre a kater i ka rezerv ne shpi hahahahahahahahahahaha

Murgesha
20-04-08, 00:15
Pse mos je pre ndonjehere te vjeshta ti :mad: :tongue:

Qata qe sjom pre po i them moj hahahahahahahahahahahahha

Diana007
20-04-08, 00:16
Murgesh boll po kam qef em qen me ju por ncuk , kam frik Dea me qet jasht ahahaaahah , edhe i prmtova Vjeshtes se kam me qen te ajo se lo vet :biggrin:

DEA
20-04-08, 00:16
Qata qe sjom pre po i them moj hahahahahahahahahahahahha

Jo kur te prehesh, e pat, mos thuj hiq mo hahahahahaha

vjeshta
20-04-08, 00:18
Po gjeloze kjo Vjeshta te qoi te jasteku i kojshise a tre a kater i ka rezerv ne shpi hahahahahahahahahahaha


O tjert jastek jan te vegjel ,nuk e di se si prehen ....:tongue:

lyra2
20-04-08, 00:19
Ose prehesh ,ose prehet ....hahahaaaaaaaaa
..xhelozko,ti kater jastek e me qit ene kojshii aa :(

..s'dihet mojj ,une prehem kojshia prehet ne prehemi ahhahahahahh

vjeshta
20-04-08, 00:20
Murgesh boll po kam qef em qen me ju por ncuk , kam frik Dea me qet jasht ahahaaahah , edhe i prmtova Vjeshtes se kam me qen te ajo se lo vet :biggrin:

T'lumte ,por une me ty prehem edhe pa jastek ...hahhaa

Murgesha
20-04-08, 00:20
Murgesh boll po kam qef em qen me ju por ncuk , kam frik Dea me qet jasht ahahaaahah , edhe i prmtova Vjeshtes se kam me qen te ajo se lo vet :biggrin:

Ani veq mos thuaj qe sme tregoi askush hahahahahahhahaaha

Murgesha
20-04-08, 00:21
..xhelozko,ti kater jastek e me qit ene kojshii aa :(

..s'dihet mojj ,une prehem kojshia prehet ne prehemi ahhahahahahh

Ma se shumti kan me u preh pastaj ATA hahahahahahaahahah

Diana007
20-04-08, 00:23
T'lumte ,por une me ty prehem edhe pa jastek ...hahhaa


Ani po e ndajm jastekun tend bashk e mos del ne kojshi hiq :biggrin:

vjeshta
20-04-08, 00:23
Ani veq mos thuaj qe sme tregoi askush hahahahahahhahaaha

Ose mos te thote qe nuk u preh ......hahhahaaaaaaaa

Diana007
20-04-08, 00:24
Ani veq mos thuaj qe sme tregoi askush hahahahahahhahaaha


Te flm ty qe me tregove por ncuk haahahhahahahahah

vjeshta
20-04-08, 00:25
..xhelozko,ti kater jastek e me qit ene kojshii aa :(

..s'dihet mojj ,une prehem kojshia prehet ne prehemi ahhahahahahh

Nuk jam xhelozko ,por kojshi i bam mire qyyyyy


Kutrrum prehjesh ....hahhaaaaa

vjeshta
20-04-08, 00:26
Ani po e ndajm jastekun tend bashk e mos del ne kojshi hiq :biggrin:

Si duash ,por nuk ka me than qe su prehe mire ...hahhaaaaaaaaa

sherri
20-04-08, 00:29
ncncnccncn Se kan pase keq pleq't ; mose te nxaft sherri i grave..se nime se din ku e ke jastakun,kamt i qet ne jastak e kryt ne dru t'shtratit:D:D

Murgesha
20-04-08, 00:30
ncncnccncn Se kan pase keq pleq't ; mose te nxaft sherri i grave..se nime se din ku e ke jastakun,kamt i qet ne jastak e kryt ne dru t'shtratit:D:D


Kan rrejt pleqt hahahahahahah.

Edhe ne sherre te grave ka prehje hahahahahahahahahaha

DEA
20-04-08, 00:31
Kan rrejt pleqt hahahahahahah.

Edhe ne sherre te grave ka prehje hahahahahahahahahaha

aty e kan pas mendjen kur kane rrejte hahahahahaa

lyra2
20-04-08, 00:31
ncncnccncn Se kan pase keq pleq't ; mose te nxaft sherri i grave..se nime se din ku e ke jastakun,kamt i qet ne jastak e kryt ne dru t'shtratit:D:D
...e qather prehesh me mire ne dru te shtratit hahahahah

vjeshta
20-04-08, 00:32
ncncnccncn Se kan pase keq pleq't ; mose te nxaft sherri i grave..se nime se din ku e ke jastakun,kamt i qet ne jastak e kryt ne dru t'shtratit:D:D

Shihe sherri i pleqve qka shkreton ...hahaa

Murgesha
20-04-08, 00:33
aty e kan pas mendjen kur kane rrejte hahahahahaa


A thua??

Tybe boll sherra jon edhe ktyne herav, veq tinxa a??? http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Diana007
20-04-08, 00:33
Si duash ,por nuk ka me than qe su prehe mire ...hahhaaaaaaaaa


Ja pa gajle rri se nuk tham , ani me per ty zot mos me bon :tongue:

sherri
20-04-08, 00:34
Jaaaaaaaa sesht met me fole ....ku jan mashkat tjer more,a po me vjen kush ndihem a ika edhe une qy

DEA
20-04-08, 00:35
Jaaaaaaaa sesht met me fole ....ku jan mashkat tjer more,a po me vjen kush ndihem a ika edhe une qy

Mbaju mire, kjur te hypesh ne dardhe se po prehesh hahahahahhaah

Murgesha
20-04-08, 00:35
Jaaaaaaaa sesht met me fole ....ku jan mashkat tjer more,a po me vjen kush ndihem a ika edhe une qy

Kot e ke se sherrit te grave sun ju ka ike kurrkush hahahahahahahahah

sherri
20-04-08, 00:39
A jeni n'veti moj..une nje fjal keto dhjet phaaaaaaaa marova tuj u kull spo nin kush hiq

Murgesha
20-04-08, 00:44
A jeni n'veti moj..une nje fjal keto dhjet phaaaaaaaa marova tuj u kull spo nin kush hiq


E ku me ni qe i ka zone sherri i grave hahahahahahahahahahaahha

DEA
20-04-08, 00:45
A jeni n'veti moj..une nje fjal keto dhjet phaaaaaaaa marova tuj u kull spo nin kush hiq

po prisni te prehni a? hahahahahahahah

vjeshta
25-04-08, 16:39
N'punimet e mia .

Jana
27-04-08, 11:20
Ne dhomen time.....me librat e mija.....dhe gjerat e mija personale....

lovely
27-04-08, 14:21
ne budallakina valla

Abetare
27-04-08, 17:30
Nė kuzhinė s 'di pse ...

rafet llapjani
27-04-08, 17:31
ne golesh te antena qatu prehna ahahahaahahah

Breshka
27-04-08, 19:52
ne golesh te antena qatu prehna ahahahaahahah

kujdes ti mos u prej shum qyyyyy ahahahahahaahah po e prish anten ahahahhaahhahahaahahhahahahahaahahhaha

emine
27-04-08, 19:58
per momenti askund.....:(:(:(

jadore
27-04-08, 20:06
kudo dhe me kedo qe me bene te ndjehem mire...

Naki
27-04-08, 20:15
N'punimet e mia .


Vjeshta tash me bėrė kurreshtarė, tė dijė artizanatin!

Estella
28-04-08, 00:49
nagnjehr askund ............................

Breshka
16-05-08, 17:45
n'prehrin e naneshttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

rafet llapjani
16-05-08, 17:47
ne quk qatu prehna tengerrlit ahahahahahahah

Dardan Kastrati
16-05-08, 17:49
Nė bjeshkė me dele :D

Virti
17-05-08, 23:24
kur ia futin kot... :cool: :biggrin:

rafet llapjani
20-05-08, 09:36
te hoxhenicat qatu prehna une HhhHhHaahahahah

emine
20-05-08, 10:10
te hoxhenicat qatu prehna une HhhHhHaahahahah


gaggaaggagaggaggag na myte ,breh ta amrrshin shpyrtin hoxhanicat ty(LLABUDI KEQ):p

emine
20-05-08, 10:11
Ne perqafim me ...........


http://i2.tagstat.com/image01/0/eec7/7008051AeX7.jpg (http://www.tagged.com/photo_view.html?uid=5394984647&photoId=69926716)

rafet llapjani
20-05-08, 10:22
gaggaaggagaggaggag na myte ,breh ta amrrshin shpyrtin hoxhanicat ty(LLABUDI KEQ):p

Po ma marrin ato shpirtin mos me pase limen ne dor a preket therci i anxes me gisht bre aghaghaghaghahgaghaghaghaaghaghaghaghghgh

Lona
20-05-08, 10:37
Kur jam ne vetmi dhe ndegjoje muzike..

emine
20-05-08, 10:46
Qetu ,Qeshtu........


http://i6.tagstat.com/images/user/05/02/68/5395050268-67909697.jpg

MemphiSx
20-05-08, 12:03
Ne gjoksin tende.......

Estella
20-05-08, 13:10
nganjher askund.......

selvija
20-05-08, 13:14
Nganiher me se mirti ne vetmi..me muzik kalojn te gjitha ..nuk zgjat fort...

Breshka
20-05-08, 13:18
VEQ KUR FLEJ GJUM http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

Preshevar
20-05-08, 13:43
S'me ka shku mendja me kerku prehje ::::::::::::::::::::::::::D

Virti
22-05-08, 19:26
.. atje? :cool:

Buqja_ch
05-08-08, 06:10
... me ni muzik dhe fjalet e bukura nga ti qe ne mengjes flm

Breshka
06-08-08, 21:31
pran atyre qe i duaaa (familjes)http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

Virti
06-08-08, 22:47
ne shtrat... :cool:

Domira
06-08-08, 23:10
Prane familjes dhe miqve...

elvio
21-08-10, 21:11
nen shoqerine e bisedave,edhe te qeshures qe me ofron familja

teksa me therrasin

hajde:rolleyes:

tipi engjellor
22-08-10, 11:04
Po normal larg zhurmave larg gjerave te keqija pra aty ku mbreteron qetsia nganjehere nje shetitje ne natyre

ShEjToNkA
22-08-10, 11:21
... zakonisht prehem nė kuzhinė, kur merrem me pėrgatitje tė ushqimit!:redface: :biggrin:

Suelaa
22-08-10, 11:21
Kur fle gjum,
kur jane pran familjes, ka shum.:smile:

doGzona
22-08-10, 11:22
Larg insonave ! :p

ShEjToNkA
22-08-10, 11:24
Larg insonave ! :p

Ashtu sis, sa ma larg rriju se rrezik me tė pre :biggrin: :biggrin:

shfletuesi_
22-08-10, 11:39
Afer Pcs e kur jam ne farum

Idila
22-08-10, 15:01
Nė gjum, pėrndryshe koka ime vazhdimisht bluan... :D

AliSia
22-08-10, 15:14
Prane familjes dhe Shoqeris..:)

Daglasi
22-08-10, 23:54
Ne shoqeri me gjinin e bukur.

emine
23-08-10, 21:34
ja ketu ;)http://www.praxis-temmler.de/assets/images/Sauna.jpg

Daglasi
23-08-10, 23:12
Ne shkrimet e Emines.

Murgesha
23-08-10, 23:20
... zakonisht prehem nė kuzhinė, kur merrem me pėrgatitje tė ushqimit!:redface: :biggrin:


100 % jam e sigurtė qė mė sė shumti prehesh ka gishtat ha,haahahahahahahahahaahahahahahaahah

ShEjToNkA
23-08-10, 23:24
100 % jam e sigurtė qė mė sė shumti prehesh ka gishtat ha,haahahahahahahahahaahahahahahaahah

Si me mė pas pa je pėrgjigj... po normal kag gishtat se me duar punoj nė kuzhinėėėėėėėėė, qyy:redface:

e_martumja
23-08-10, 23:25
Si me mė pas pa je pėrgjigj... po normal kag gishtat se me duar punoj nė kuzhinėėėėėėėėė, qyy:redface:Ku eshte tema pyetje pergjigje se nashta keni na pyetje mem bo ahahahhaha

Murgesha
23-08-10, 23:27
Ku eshte tema pyetje pergjigje se nashta keni na pyetje mem bo ahahahhaha


Pėr fillim tregona ku prehesh mė shumė.

Murgesha
23-08-10, 23:29
Si me mė pas pa je pėrgjigj... po normal kag gishtat se me duar punoj nė kuzhinėėėėėėėėė, qyy:redface:


Jo llokum s`tė kam pa kurr, por edhe vet mė sė shumti prehje, edhe unė baj nė kuzhinė, nganjėherė edhe kur pres dru po ato prehje i kam tė rralla, veq dy herė nė vjet, dmth kur prehem mė shkon 6 muaj deri sa tė mė shėrohet plaga hahagaghahgahagahgahgahgahgahaha!

ShEjToNkA
23-08-10, 23:38
Jo llokum s`tė kam pa kurr, por edhe vet mė sė shumti prehje, edhe unė baj nė kuzhinė, nganjėherė edhe kur pres dru po ato prehje i kam tė rralla, veq dy herė nė vjet, dmth kur prehem mė shkon 6 muaj deri sa tė mė shėrohet plaga hahagaghahgahagahgahgahgahgahaha!


ghahgaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghagh aghaghaghaaaaa

E marr me mend, sa patė kalu gjashtė muajshi, mule (kėtej mė po vjen dimri shpejt sic e dinė edhe vet) mu desht me ca dru, e me mujt me pa qe po ia jep syrin pranvera ma due se kush me ditė cka:redface:

Lapsi
23-08-10, 23:42
ku eshte me embel...
burri te gruaja, gruaja te... (kuptohet me te burri)

deti_om :-)
24-08-10, 00:25
Te lisi plak !!

Prishtinasja_
24-08-10, 09:51
Te mami!

shfletuesi_
24-08-10, 14:40
...Eeeeehhhhh !!!. Ishte kur ishte , tash me askund.

YanYan
24-08-10, 15:08
...ne kujtime!

roadrunner
24-08-10, 15:34
E kam nje shoqe t'shpise per qesi sene :D (ja ha zemren :biggrin:)

Hajra
19-05-11, 21:26
....ne prizeren,

romansa
19-05-11, 22:46
ne vendlindje..

emine
20-05-11, 08:11
te shoqja jeme sa here ja nisi ka qyrravna ,m qon rrs,,,

ne te vertet tek syt e nje vocrraki sa her ndihem keq aj vjen ngadal dhe hi n'gjirin tim:rolleyes::smile:mundohet me ato dur te vogla me mrrethu e perqafu,dhe masnej thote:gzohem kurr te rritem se mundem me te shtregu ma fort ...

Hajra
20-05-11, 08:28
.....valla me sa kam kuptu prehje te vertet veq te veni se tjeterkund ska,

emine
20-05-11, 08:33
.....valla me sa kam kuptu prehje te vertet veq te veni se tjeterkund ska,
qy maqorrin e keq ,si maqorrit kur tja afrojsh pershesht qashtu edhe meshkujt veq te persheshi bin n vete hahahah

Hajra
20-05-11, 08:38
qy maqorrin e keq ,si maqorrit kur tja afrojsh pershesht qashtu edhe meshkujt veq te persheshi bin n vete hahahah


hahahahahahah... me paske keqkuptu minushe per tjeter ven e pata fjalen veq ti e din qe une nuk ta prishi hahahahah...

emine
20-05-11, 08:40
hahahahahahah... me paske keqkuptu minushe per tjeter ven e pata fjalen veq ti e din qe une nuk ta prishi hahahahah...
shtyju ma qanejna,se tybeh me kallxu une drejt ku kam gjet prehje,duhi krejt me ike prej forumi hahahhahhahahhahahahahah
mendimi im mundet me pas ndryshu,po jo fakti se uen kam te drejt(perpara nej femne ,harro se fiton tu shty em fjal):P

Hajra
20-05-11, 19:20
......ne boten e imagjinuar,

Paradox_13
05-07-11, 21:00
.....n'fun t'sokakut karshi murit te rrenuar.....

VoOoglushja
05-07-11, 21:33
... ferizaj

Luana
07-07-11, 19:45
Sot askund dhe te askush ...se kerkush nuk po ta kish gajlen ...

rastesishT
07-07-11, 19:46
Deri sot askund perveq meditimit qe smundet me ma ndal askush.

Zero Cool
30-10-11, 14:26
n`shtrat

Hajra
30-10-11, 14:30
....ngat shporetit po ku http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Alima
30-10-11, 14:44
...

...ne namaz , dua , dhiker !


.

Domira
30-10-11, 15:50
Ne shtepine time

emine
30-10-11, 15:53
ne prehrin e Nenes

Denim
20-06-12, 17:11
Nė gjirin e saj.

emine
24-06-12, 09:15
kur po lodhna po ulna qaty ,pushoi nja dy dakika,a mendut qeshtu

Zero Cool
24-06-12, 10:01
Nė gjirin e saj.

qy, qy, jo une tu ja perqafe shpinen, LOLzzzzzz :tongue:

jEtA_1
24-06-12, 10:01
Ateher kur perkrahet drejtsia dhe kur padrejtsive i themi stop

Paradox_13
24-06-12, 11:14
...ne kit vape asku ma shume se ner hijen e dudit...

Murgesha
24-06-12, 12:32
Nė diell ama dielli kėtė vit sikur ėshtė hidhėruar me skandinavin :mad:

Domira
24-06-12, 20:23
Te ata qe i kam si syt e ballit, te ata te cilet nuk me lendojn...

emine
24-06-12, 20:27
Te ata qe i kam si syt e ballit, te ata te cilet nuk me lendojn...

Sa bukur e ke then:smile:

Domira
24-06-12, 20:30
Sa bukur e ke then:smile:

Flm :smile:

Zero Cool
24-06-12, 20:32
Te ata qe i kam si syt e ballit, te ata te cilet nuk me lendojn...

shtoja edhe kete: "te cilet edhe nese me lendojne me kerkojne falje" dhe behet perfekte ...:D

Domira
24-06-12, 20:38
shtoja edhe kete: "te cilet edhe nese me lendojne me kerkojne falje" dhe behet perfekte ...:D

E shtoj edhe kte sepse qenka e mire, por e kisha shtu edhe kte : te cilet edhe nese me lendojne me kerkojne falje dhe nese une i lendoj ju kerkoj falje :)

Diana007
24-06-12, 20:42
Qaty ku djemt po me zon ngusht e spo me lon vend as mu rrutullu :biggrin::smile:

jEtA_1
27-06-12, 16:38
Qaty ku djemt po me zon ngusht e spo me lon vend as mu rrutullu :biggrin::smile:

Hahaha sa me ke ba me qesh po ku te ra nder mend me shkru qeshtu beso lot me kan dal tuj qesh edhe mu qekjo po me ndodh tash mashalla mu kan bo tre djem e spo me lon me livrit kur pom zen ngusht

YanYan
27-06-12, 18:42
Tek prinderit!

Stuhi Rere
27-06-12, 18:59
ne tehun e thikes :p

Virti
27-06-12, 23:53
s'ka ma mire se n'gjume! :cool:

LuLjaa
28-06-12, 00:01
................ :cool:

ritta
28-06-12, 08:25
prehje ne kete bote nuk ka.

Diana007
28-06-12, 09:09
Hahaha sa me ke ba me qesh po ku te ra nder mend me shkru qeshtu beso lot me kan dal tuj qesh edhe mu qekjo po me ndodh tash mashalla mu kan bo tre djem e spo me lon me livrit kur pom zen ngusht


Per bes shum siqert u pergjigja :biggrin::cool:
I paq me jete te gjat ,,, e ishalla te dhuroj lumturin e gjith botes ,,, te pershendes e vendase ( :redface: ) shum.
( sa mir kur ke dike nga vendi yt ,,, sa me krah e ndej veten ketu )

jadore
15-08-12, 21:14
absurde per ju ,por e vertet ..
kur shof sukseset e miqve ..

Denim
15-08-12, 21:23
absurde per ju ,por e vertet ..
kur shof sukseset e miqve ..

Nėse mirret parasysh xhelozia dhe ziliqarllėku yt, kjo qė thua ti nuk ėshtė apsurditet por e pavėrtetė !

vjeshta
16-08-12, 23:52
N'gjoks t'dashnisė !

valiii
17-08-12, 07:22
N'gjoks t'dashnisė !

Pa t'keqen teme :))

Denim
17-08-12, 19:21
N'gjoks t'dashnisė !

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/300847_369129553155556_405775482_n.jpg

Domira
17-08-12, 20:56
Prane atyre qe i dua...

vjeshta
17-08-12, 21:48
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/300847_369129553155556_405775482_n.jpg


Gati si kėshtu .

vjeshta
17-08-12, 21:48
Pa t'keqen teme :))


Ishalla thojne edhe ata kėshtu si na .:)

emine
18-08-12, 08:39
Une dhe vetja ime, gadi gjithmone prehemi me njera tjetren,,,,