PDA

View Full Version : 17. Shkurt. Good Morning Amerika- Good Morning Mr. Bush


Pupi
17-02-08, 08:35
Mirėmėngjesi Amerik, Mirėmėngjesi z. Bush

http://www.youtube.com/watch?v=983JknWcG0U

>>{SpOnGeBoB}<<
17-02-08, 09:36
Mirėmėngjesi Amerik, Mirėmėngjesi z. Bush


http://www.youtube.com/watch?v=983JknWcG0Ua te koka ardhe Bushi n`Tirane rishtas a. Ev qysh nuk e pava n`lajme kerkund qet lajm.

Qka paska lyp me shku atje, po quditna n`vend me ardhe ne Prishtine te paska shku atje.

DritonPR
17-02-08, 10:25
Bushi sot ne Afrik ne vizit ka then:
Bush: Kosovo should align with Europe


Kosova duhet te lidhet me Evropen :D

Pupi
18-05-08, 09:35
Bush viziton EgjiptinPresidenti amerikanm, Xhorxh Bush, nė kuadėr tė turneut nė Lindjen e Mesme sot shkon pėr vizitė nė Egjipt. Nė vendin Sharm El Sheik presidenti Bush do tė marrė pjesė nė Forumin Ekonomik Botėror ku do tė tubohen rreth 1500 politikanė dhe biznismenė botėror.

Pupi
22-07-08, 10:35
Mirėmėngjesi Amerik, Mirėmėngjesi z. Bush

Veq desha ti them mirmjesi Bushit

Gjumashja
22-07-08, 10:55
Miremengjesi, Bush, Sejdiu dhe Thaqi...:biggrin: