PDA

View Full Version : Te urojme pavaresine...!


BE LK
17-02-08, 12:58
Te urojme pavaresine.

Ne kete teme mund te urojme te gjithe vallezerit shqipetar ane e mbane botes per pavaresine e kosoves...!

**
GEZUAR
PAVARESINE
**

King_Gentius
17-02-08, 18:14
Gezuar o vellezer. Uroj paqe, begati e lumturi per gjith shqiptaret e Kosoves. :)

valiii
17-02-08, 19:28
Tė gjithė shqipėtarve anė e kėnd botės ju uroj nga zemra Pavarėsinė e pritur me shekuj...
Gėzuar Pavarėsinė

hasanmehmeti
17-02-08, 22:20
Tė gjithė shqipėtarve anė e kėnd botės ju uroj nga zemra Pavarėsinė e pritur me shekuj...

Gėzuar Pavarėsinė

I bashkohemi keti Urimi te valiii-t duke shpresuar dhe mos anashkaluar vellezerit tane qe sot ende ndodhen padrejtesisht jashte kufinjeve legjitim te kombit tone, qe nje dite edhe ata te fitojne te drejten legjitime te vetvendosjes.

me respekt,
i juaji,
hasanmehmeti

Preshevar
17-02-08, 22:24
I bashkohemi keti Urimi te valiii-t duke shpresuar dhe mos anashkaluar vellezerit tane qe sot ende ndodhen padrejtesisht jashte kufinjeve legjitim te kombit tone, qe nje dite edhe ata te fitojne te drejten legjitime te vetvendosjes.

me respekt,
i juaji,
hasanmehmeti

Aminė, e Urime edhe nga unė pėr gjithė Shqiptarėt an e mban botės !,..

Urata
17-02-08, 22:49
[email protected][email protected][email protected]__
[email protected]_______URIME [email protected]___
[email protected][email protected]____
______ @______________ @_____
________ @__________ @_______
[email protected]______ @_________
[email protected]___ @_________
[email protected]___________


Urime Pavarsia , juve dhe gjithe familjes tuaj...
Ju uroj jetė te shendosh

Virti
17-02-08, 23:27
Gėzuar Pavarėsinė!!!

Vetima
17-02-08, 23:55
<<<<<<Urime Kosove.>>>>>>
Gėzo SHQIPTARI , gezo ditet qe prite mijra vjet!

arber145
17-02-08, 23:59
urime te githe shqiptareve dhe sidomos deshmoreve dhe luftetareve te uck pavaresin

ssara
18-02-08, 00:21
Urime Pavarsia E Kosoves Te Gjithe Shqiptareve Ne Kosove Dhe Jashte Saj

SANTANA-29
18-02-08, 00:25
Urime Pavarsia E Kosoves Te Gjithe Shqiptareve Ne Kosove Dhe Jashte Saj

FLM,,,,ssara urime edhe juave atje ne kosov si eshte atmosfera ne kosove,,,,

ssara
18-02-08, 00:32
FLM,,,,ssara urime edhe juave atje ne kosov si eshte atmosfera ne kosove,,,,

te flm Santana.....dihet atmosfera ...festive... sigurisht do te zgjat gjate gjithe nates

Albanam
18-02-08, 00:49
Pushka e Trimit
Gjaku i Dėshmorit
Djersa e Minatorit
Loti i Jetimit
Psherėtima e Nėnėlokes
Lutja e Besimtarit
Sot u bėnė Drita jote Kosovė!
Gėzuar Pavarėsia tė dashur miq!

Adrenalina
18-02-08, 09:47
Urime Pavarsia E Kosoves Te Gjithe Shqiptarve Ane E Mbar Botes

MaGnuM
18-02-08, 10:10
URIME PAMVARSIA QE TE GJITH SHQIPTAREVE ANEMBAN BOTESS E GESOFSHIM SE BASHKU,ENDERREN QE ME SHEKUJ ENDERUAM DHE NE FUND E FITUAM GESUAR EDHE NJE HER NGA THELLESIA E ZEMRESSSSSSSS JU DUA SHQIPTAR

Arkza
18-02-08, 13:13
Gėzuar Pavarėsinė!!!

legenda
18-02-08, 13:16
Nė kėtė ditė tė shėnuar pėr tė gjithė ne qė jemi pjesė e historisė sė re tė ♥ KOSOVĖS ♥ dhe popullit shqiptar

URIMEEEE PAVARESIAAAA E KOSOVES!!!!
---------------------------------------------------

kete mesazhe mora nga nje shoqe nga PRIZRENI HISTORIK- I LIDHJES SHQIPTARE...
pikerishte ne menyre simbolike po e percjell ketu,...
fjalet e medha ne mesazh le te depertojne ne zemer te cdo shiptari,dhe le te jete

PAVARESIA E KOSOVES - SIMBOL I LIDHJES SHQIPTARE NE GJITHE BOTEN.
po citoj edhe nje citat nga prishtinasit e mi,disa coolera,

URIMEEEE USA - UNITED STATES ALBANIAAA!!!!


Te urojme pavaresine.

Ne kete teme mund te urojme te gjithe vallezerit shqipetar ane e mbane botes per pavaresine e kosoves...!

**
GEZUAR
PAVARESINE
**

Pupi
18-02-08, 15:51
KAM THEN NJIHERE KURR NE JET NUK KAM QEN I LUMTUR, ATE E MENDOJ NE PERMASA EKSPLODUESE NGA GEZIMI SI DJE E SOT.
PO ME DUKET SE PO TE SHOH TUJ FLUTURU EDHE TY.

ME SINQERITETIN ME TE MADH QE MUND PERTHEKOHET MBRENDA NDJENJAVE TE NJERIUT TE UROJ KETE DITE MADHESHTORE, E GEZOFSHIN SHQIPTARET KUDOQE I KAN PERPLAS VALET E TERBUARA TE KOHES.

GEZUAR QOFTE PER TY E FAMILEJN TENDE.

Gėzimi e Lumturia qofshin edhe me ty or Mikė i dashtun.

Vetėm ai qė ndjen shpirtėrisht Atdheun uron pėrzemėrsisht!

SoKoLi-i-Maleve
19-02-08, 01:41
Te Gjithe Shqiptarve kudo jetojn: GEZUAR PAMVARSIN

dr1ta
19-02-08, 02:49
Gezuar Pavaresine @-)---

Prishtinasja_
19-02-08, 09:35
URIME PAVARSIA bashkombasit e mi !!!!!!!! :smile:

UniCorN
19-02-08, 09:39
TE GJITHE SHQIPTAREVE QE JETOJNE DHE TE GJITHE ATYRE QE NDER EPOKA BENE SAKRIFICA NGA ME TE NDRYSHMET DERI NE DHURIMIN E JETES PER KETE DITE JU UROJE KETE DITE TE MADHE

DITEN E PAVARESISE SE KOSOVES.

E GEZOFSHIM NDER KOHE TE KOHEVE! GEZUAR!

Shqiptare
20-02-08, 12:27
URIME PAVARESINE KOSOVE, URIME PAVARESINE MBARE POPULLI SHQIPTAR!

QOFTE ME JETE TE GJATE KJO PAVARESI, MARTIREVE TE LUFTES PER LIRI IU QOFTE LAVDI!

KOSOVE, U KRY, U FITUA PAVARESIA E SHUMEPRITUR, TANI QOFSHIN BURRAT E SHTETIT TEND ATA TE CILET DO TA DESHMOJNE VETEN PER TE TE MBAJTUR, PER TE TE RUAJTUR DHE PER TE TE AVANCUAR NE CDO ASPEKT!

ZOTI xh.sh. TE BEKOFTE KOSOVE!!!

Dukagjinas_i
20-02-08, 14:08
Urime Pavaresia t'gjithe bashkekombaseve,,,e shume pritur, ma n'fund e realizuar !

TIRANA
20-02-08, 14:33
****************

GEZUAR KOSOVE E DASHUR!
GEZUAR SHQIPTARE KUDO QE JEMI!
JETE TE GJATE E TE LUMTUR FLAMURIT TE RI!

URIME ZEMRE PER TE TERE JU , PER TE TERE NE, NGA TIRANA

****************

Arb
20-02-08, 17:11
Ooo flm o vella nga Tirona!

Tani, me 2 Shtete Shqiptare ne Gadishullin Ilirik, jemi me te fuqishem si Komb, ne cdo aspekt!

E gezofshim Pavaresine dhe gjithe te mirat e Kombit, te gjithe ne, me nipa e sternipa!

Pupi
20-02-08, 17:32
Urime Pavarsia, Oooo... Arb.

Arb
20-02-08, 23:19
Urime edhe ty, o Pupi!

Honesty^uk.
21-02-08, 16:06
GEZUAR PAVARESINE KOSOVE
GEZUAR PAVARESINE SHQIPTARI
ZOTI E BEKOFTE KETE KOMB

lonaaa
22-02-08, 12:42
Uroj nga toka nė qiell ta gėzojm dhe ta ndertojm kėtė shtet me drejtesi dhe transparencė.

Kosovė gėzofshė PVARĖSINE qė pritem 17 vite per ta njohur e shume e shume vite tjera qė luftuam pėr kėtė dite.

Urime o bashkekombasė, urime Kosovė, urime o forumista!

Gėzuar!

Pupi
24-02-08, 17:14
Unė dua t'ua urojė Pavarsin kėtyre dy Burrave.

http://www.youshqip.com/view_video.php?viewkey=06349436bc054313b648&page=1&viewtype=&category=mr

Lona
25-02-08, 12:43
URIME URIME PAVARESIA E GEZOFSHI SHTETIN E RI.
Vertet ka qene dite emocionuse 17 shkurti, kado qe ishin shqipetaret te gjithe festonin...

Lona,

Nirvana Band
26-02-08, 14:41
URIME PAVARESIA E KOSOVES GJITHE SHQIPTAREVE KUDO QE JANE,ME TE MIRA E TE MBARA NE SHTETIN E RI.

N.BAND.

dardana78
26-02-08, 20:01
Urime pavaresine gjithe shqiptareve kudo ndodhen. Isha ne Prishtine ate dite dhe perjetova emocionet me te bukura te jetes sime.

E rreshkta
29-02-08, 23:46
Gjithė shiqptarėt ku janė uroj nga zemra

------>GĖZUAR PAVARĖSINĖ<-------

Dardan Shkodra
08-03-08, 12:45
Gjithė shiqptarėt ku janė uroj nga zemra

------>GĖZUAR PAVARĖSINĖ<-------

O me krejt zjarmin e zemres, edhe une ju uroj pavarsin te gjith shqiptarve e mahsus qesaj mbi mua.

King_Gentius
12-03-08, 02:22
Miting ne Athine ne mbeshtetje te pavaresise se Kosoves.

http://www.albanianyoutube.com/video-events-32502-rally_for_the_independence_of_kosova_in_athens_gre ece_gheg_and_tosk_united?n=1

beqari2008
12-03-08, 21:06
Ndihem i lumtur qe shkrimin e pare timin ne kete forum po e filloj me nje urim qe aq gjat e kemi pritur ne populli Shqiptar.


URIME
PAVARESIA
E
KOSOVES
17.02.2008

uck_aksh
13-03-08, 01:09
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/BAC-U-KRY.gif

uck_aksh
13-03-08, 16:23
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/stema1-2.gif