PDA

View Full Version : Britania e Madhe


Murgesha
18-02-08, 20:59
Edhe Britania e madhe e njef zyrtarisht Pavarėsin e Kosovės.

Falemnderit Londra, falemnderit Angli.

Guri i madh
18-02-08, 21:10
edhe londres falemenderit zoti ju ndihmoft gjithmon

SANTANA-29
18-02-08, 21:12
Falemenderit pra londra,,,thank you very,,:smile:

Urata
18-02-08, 21:13
THNX United Kingdom...!

Dilaver
18-02-08, 21:55
Po shtohen po shtohen.

Flm Londra.

Pupi
18-02-08, 22:08
Falimenderit, falimenderit.

Eh, ta sheh Ilir Shaqiri si po ja kthen tokat Londra:wink:


http://www.youtube.com/watch?v=EVLgxzL2pbM

UniCorN
19-02-08, 09:54
Thank you London. Thank you Bler. God Bless you!

gazi-de
19-02-08, 11:24
Faleminderit Londer...............

Arkza
19-02-08, 11:26
Te Flm Londra Te Flm shumeeeeeeeeeeeeeeeeee.........:wink:

Elina
19-02-08, 11:30
Zemra me tu rrit, me tu bo mal...:smile:


Faleminderit Angli...!!!

BE LK
19-02-08, 13:46
THanks, LONDRA........

Dardan Kastrati
19-02-08, 13:49
Te flm shume Londraa . . . . . .

Arb
19-02-08, 18:02
Blair & Great Britain!

Thanks a lot!

Preshevar
20-02-08, 10:08
Flm Britani qe ja ktheva pavarsinė Shqiptarve pas nje shekuj :smile:

>>{SpOnGeBoB}<<
20-02-08, 19:18
Thanks Great Britain!http://www.feuerzeug-shop-kassel.de/bs_shopdata/img/Grossbritanien_320x192.gif

legenda
20-02-08, 19:26
.... LOVE YOUUUU,,,LONDOOON!!!!!


thnxxxxxxx.........

Thanks Great Britain!http://www.feuerzeug-shop-kassel.de/bs_shopdata/img/Grossbritanien_320x192.gif

Honesty^uk.
21-02-08, 15:31
MANY THANX GREAT BRITAIN

http://www.feuerzeug-shop-kassel.de/bs_shopdata/img/Grossbritanien_320x192.gif
GOD BLES U Mr BLER

Arkza
22-02-08, 13:16
Te Flm Britania Te Flm shume qe e Njohe Pavarsin e Kosoves !

Te Flm shume qe ja u Lejove Shqiptareve te Festojne kete Dit Madheshtore dhe Historike !

Te Flm Shqiptareve te Britanis qe keni Perkrah UQK-n Dhe keni dhan te Hollat per Trimat te Kosoves dhe Ata qe jan Bashkangjit Trupat te UQK-es e paqit Faqen e Bardhe !

Te Flm edhe Juve Shqiptareve qe jeni ne Britani qe i Ndihmuat Kosoven ne Kohet e Veshtira , Po mos te Ishit Edhe ju nuk kishum Arrit kaq Shpejt Deri ketu !Ju Flm shume Gjithe !

Dilaver
04-03-08, 18:00
MANY THANX GREAT BRITAIN

http://www.feuerzeug-shop-kassel.de/bs_shopdata/img/Grossbritanien_320x192.gif
GOD BLES U Mr BLER

Mirė ja paske qėndis o i nderuar.

18 shkurt Britania e Madhe hapi njė kapitull tė ri.

Flm Angli

Virti
08-03-08, 21:42
thnx a lot GB! :smile:

Diana007
08-03-08, 21:42
http://www.bgreetings.com/ecards/flowers/thank_you/05.gif