PDA

View Full Version : Danimarka


Dreni30
21-02-08, 15:10
Danimarka njohu pavaresine e Kosoves.
Ministri i puneve te jashtme Per Stig Mųller dergon sot letren e pranimit zyrtar kryetarit Sejdiu.
Falemnderit Danimarke.

Arkza
21-02-08, 15:11
Jahuuuuuuuuu Te Flm shum Danimark......................:smile:

Urata
21-02-08, 15:25
Faleminderit Danimarke!

Pupi
21-02-08, 15:29
Nji minuuuut kohe, patjeter!
Falimenderit Danimark.

Dardan Kastrati
21-02-08, 15:31
NJe falenderim ketij shteti .Te flm Danimarke .

Murgesha
21-02-08, 15:33
Shumė falemnderit Danimarkė.

Dukagjinas_i
21-02-08, 15:35
Faleminderit Danimarka .

natyra
21-02-08, 15:57
FALEMINDERIT DANIMARK JE E MREKULLUSHME:smile:

NJIHERIT PERSHENDESIM NGA ZEMER GJITHE SHQIPTART E DANIMARKES
********URIME DHE GEZUAR PAVARESIN E KOSOVES*********
*********** TE GJITHE SE BASHKU KU DO QE JEMI GEZUAR***************

Pershendetje per nipat nga atje
Natyra

Arb
21-02-08, 17:44
Popull Danez, e ju Shqiptare atje, ju flm!

Arkza
22-02-08, 13:12
Te Flm Danimarka Te Flm shume qe e Njohe Pavarsin e Kosoves !

Te Flm shume qe ja u Lejove Shqiptareve te Festojne kete Dit Madheshtore dhe Historike !

Te Flm Shqiptareve te Danimarkes qe keni Perkrah UQK-n Dhe keni dhan te Hollat per Trimat te Kosoves dhe Ata qe jan Bashkangjit Trupat te UQK-es e paqit Faqen e Bardhe !

Te Flm edhe Juve Shqiptareve qe jeni ne Danimark qe i Ndihmuat Kosoven ne Kohet e Veshtira , Po mos te Ishit Edhe ju nuk kishum Arrit kaq Shpejt Deri ketu !Ju Flm shume Gjithe !

Bjeshka1
22-02-08, 13:30
Merite e murgeshes...... ...... :D

Arkza
22-02-08, 13:34
Merite e murgeshes...... ...... :DHhuhuhuhuhuhuhuhuhuu Qka ki than !!!!!!!!!!!!!! hahahahahahhaha :biggrin:

Preshevar
29-02-08, 07:32
Pėr Danimarkėn s'kam FLM:

egi
29-02-08, 07:42
Pėr Danimarkėn s'kam FLM:

Pse?.............................................. .....................

Preshevar
29-02-08, 08:05
Pse?.............................................. .....................

Mu harxhiten se veq sot qka kam dhon "flm" e kam tepru..... tash rash n'rezerva :biggrin: e duhet me prit ka pasditja mos po fitoj naj njo :biggrin:

Dilaver
04-03-08, 18:33
21 shkurt

Flm Danimarka

Gjumashja
08-03-08, 16:58
Thnx............:biggrin: ..........

Virti
08-03-08, 21:27
flm shume Danimarkes! :smile:

Diana007
08-03-08, 21:27
http://www.bgreetings.com/ecards/flowers/thank_you/05.gif