PDA

View Full Version : Italia


>>{SpOnGeBoB}<<
21-02-08, 16:47
http://www.ard-sportblog.de/archives/Oliver%20Hinz/09_italia_400.jpgGracie, Italia!

Pupi
21-02-08, 17:14
gjithmone ta ve pike....
Eh qetash ja paske vu pik

Gracie, Gracie Italia

Arkza
21-02-08, 17:16
Te Flm Italia................:smile:

Preshevar
21-02-08, 17:24
Viva Berlusconi :biggrin:

Arb
21-02-08, 17:36
Grazie..........................!

Zana_ch
21-02-08, 17:42
Itali flm per pranimin e R. Kosoves ne familjen botrore .

Dardan Kastrati
21-02-08, 17:49
Te faleminderit Italia ...

dardan100
21-02-08, 18:28
Pa dyshim se Italia ka qene e obliguar te njoh Kosoven per shkak te angazhimeve te saja ne bombardimet e Natos ne vitin 1999 dhe gjithashtu kidhjeve miqesore me Shba, edhe pse ka pase kundershtime te medha ne Parlament. Nje sqarim, te gjitha forcat komuniste "bastarde"italiane e kane refuzuar kategorikisht pavaresine Kosoves, jo vetem tash, por gjithmone, bile ata kane kundershtuar edhe bombardimet e Natos, dhe jane nje ze i forte i propagandes serbe ne Itali. Merite per njohjen e pavaresise se kosoves e ka Massimo D'Alema, personalisht, nga e Majta (dhe pak kush nga ai koalicion), ndersa e djathta italiane e ka mbeshtete gati njezeri. Nese duhet te falemnderojme dikend ne Itali, duhet te falemderojme Berluskonin dhe D'Alemen, gjithashtu eshte per te mos harruar lidhet miqesore te RADIKALEVE ITALIAN dhe raporteve te tyre miqesore me Kosoven, pra Partia Radikale italiane e Marko Paneles dhe Ema Bonino! Grazie a Tutti!

Urata
21-02-08, 22:04
Faleminderit Itali...!

Guri i madh
21-02-08, 22:10
ooo falemenderit itali prej sodit veq piza kam me hanger piza kalcone

Arkza
22-02-08, 12:57
Te Flm Finlanda Te Flm shume qe e Njohe Pavarsin e Kosoves !

Te Flm shume qe ja u Lejove Shqiptareve te Festojne kete Dit Madheshtore dhe Historike !

Te Flm Shqiptareve te Finlanda qe keni Perkrah UQK-n Dhe keni dhan te Hollat per Trimat te Kosoves dhe Ata qe jan Bashkangjit Trupat te UQK-es e paqit Faqen e Bardhe !

Te Flm edhe Juve Shqiptareve qe jeni ne Filande qe i Ndihmuat Kosoven ne Kohet e Veshtira , Po mos te Ishit Edhe ju nuk kishum Arrit kaq Shpejt Deri ketu !Ju Flm shume Gjithe !

Arkza
22-02-08, 13:00
Te Flm ItaliaTe Flm shume qe e Njohe Pavarsin e Kosoves !

Te Flm shume qe ja u Lejove Shqiptareve te Festojne kete Dit Madheshtore dhe Historike !

Te Flm Shqiptareve te Itali qe keni Perkrah UQK-n Dhe keni dhan te Hollat per Trimat te Kosoves dhe Ata qe jan Bashkangjit Trupat te UQK-es e paqit Faqen e Bardhe !

Te Flm edhe Juve Shqiptareve qe jeni ne Itali qe i Ndihmuat Kosoven ne Kohet e Veshtira , Po mos te Ishit Edhe ju nuk kishum Arrit kaq Shpejt Deri ketu !Ju Flm shume Gjithe !
P/S Me falni se kjo Siper e pak Postu Gabimisht !! Ju Flm per Mir-Kuptim !

Dilaver
04-03-08, 17:55
21 shkurt edhe Italia i bashkangjitet vallės sė njohjės shtetit mė tė mirė nė botė.

Flm Italia

Diana007
08-03-08, 21:43
http://www.bgreetings.com/ecards/flowers/thank_you/05.gif

Virti
08-03-08, 21:46
Grazie Italia! :smile: