PDA

View Full Version : Luksemburgu


Fshatari
21-02-08, 17:51
Qeveria e Luksemburgut e pranoni formalisht shtetin e Kosovės.

Arb
21-02-08, 17:53
Flm Luksemburg!

A nese na bjen me kombetaren e juaj me lujt (ne futboll) njehne qysh tash humbje te sigurte...

selvija
21-02-08, 17:54
Fshatar qka jeni tuj prit bre,,,gutnu thuju se shkijet e kallen ne serbi..cncncnnc qka flasin si shtazet bre...uffufuufff

Dardan Kastrati
21-02-08, 17:54
Te faleminderit Luksemburg.

Arkza
21-02-08, 17:57
Te Flm shume Liksemburgu...........................:smile:

Fshatari
21-02-08, 18:02
Fshatar qka jeni tuj prit bre,,,gutnu thuju se shkijet e kallen ne serbi..cncncnnc qka flasin si shtazet bre...uffufuufff
Numri i shteteve qė do tė njohin Kosovėn do tė jet ma i madh se numri i protestuesve serb nė beograd!Ende se kuptuen serbėt se ēfarė miqėsie solide kanė lidhė shqiptarėt me botėn e qytetėruar!

selvija
21-02-08, 18:07
Numri i shteteve qė do tė njohin Kosovėn do tė jet ma i madh se numri i protestuesve serb nė beograd!Ende se kuptuen serbėt se ēfarė miqėsie solide kanė lidhė shqiptarėt me botėn e qytetėruar!Paj nje fjal popullore kur don me cof magari po shperdhite...edhe qfar fjale perdoren do kuku bre me dhegju bota marre per te edhte..nje shkin tha ,,,ti mbullim gojen e lopes ..magarve..dhe shtazve te ndryshme cncncnc a folen keto fjale por te shoijet i gjen ato cncncnc....le te plasin tash...

UniCorN
21-02-08, 19:35
Mire kane thone pleqte perpara se e kane dite kush o shkau.

VEC PLUMBI E PASTRON TOKEN PREJ SHKIEVE

e na se patem qat force

Arkza
22-02-08, 13:07
Te Flm Lukseburgu Te Flm shume qe e Njohe Pavarsin e Kosoves !

Te Flm shume qe ja u Lejove Shqiptareve te Festojne kete Dit Madheshtore dhe Historike !

Te Flm Shqiptareve te Lukseburgut qe keni Perkrah UQK-n Dhe keni dhan te Hollat per Trimat te Kosoves dhe Ata qe jan Bashkangjit Trupat te UQK-es e paqit Faqen e Bardhe !

Te Flm edhe Juve Shqiptareve qe jeni ne Lukseburgut qe i Ndihmuat Kosoven ne Kohet e Veshtira , Po mos te Ishit Edhe ju nuk kishum Arrit kaq Shpejt Deri ketu !Ju Flm shume Gjithe !

Dilaver
04-03-08, 17:56
21 shkurt Luxemburgu njohu Republikėn e Kosovės.


Flm Luxemburgu.

Virti
08-03-08, 21:43
flm Luxemburgut! :smile:

Diana007
08-03-08, 21:44
http://www.bgreetings.com/ecards/flowers/thank_you/05.gif