PDA

View Full Version : Estonia


Fshatari
21-02-08, 18:23
Estonia njeh pavarėsinė

Estonia ka njohur pavarasinė e Kosovės, ka njoftuar Urmas Paet, shefi i diplomacisė estoneze. Vendimi u morr nė takimin e sotėm tė qeverisė.

Dardan Kastrati
21-02-08, 18:30
Hello Estonia Thank You .....

Arkza
21-02-08, 18:34
Te Flm shume Estonia.................:smile:

Arkza
22-02-08, 13:09
Te Flm Estonia Te Flm shume qe e Njohe Pavarsin e Kosoves !

Te Flm shume qe ja u Lejove Shqiptareve te Festojne kete Dit Madheshtore dhe Historike !

Te Flm Shqiptareve te Estonis qe keni Perkrah UQK-n Dhe keni dhan te Hollat per Trimat te Kosoves dhe Ata qe jan Bashkangjit Trupat te UQK-es e paqit Faqen e Bardhe !

Te Flm edhe Juve Shqiptareve qe jeni ne Estoni qe i Ndihmuat Kosoven ne Kohet e Veshtira , Po mos te Ishit Edhe ju nuk kishum Arrit kaq Shpejt Deri ketu !Ju Flm shume Gjithe !

Arb
29-02-08, 00:46
Flm Estoni!

Baca Burns, po e kryn!

Preshevar
29-02-08, 07:24
Flm Estoni,.... ta kthevshin me t'mira.

Dilaver
04-03-08, 18:32
21 shkurt


Flm Estonia

Gjumashja
08-03-08, 16:55
thnx..................:biggrin: ..........

Virti
08-03-08, 21:28
'njatjeta Estoni! :smile:

Diana007
08-03-08, 21:29
http://www.bgreetings.com/ecards/flowers/thank_you/05.gif