PDA

View Full Version : Qka pash..!!


selvija
25-02-08, 18:32
tregoni se qka shifni keto momente,,mir keq thune ketu...

Po shof se Lulja dhe LaCosta paskan diqka veq po han e pijne se bashku sa embelsirat sa kikirikat veq nje pul helli po mungojka...mujshim edhe ate me ja nxon tuj hanger ishkan mir...

Honesty^uk.
25-02-08, 18:35
po e shoh se Selvijes i ka shkue mendja per dicka :wink:

selvija
25-02-08, 18:38
Boll mir paske po...ku pave per bir te gardhit aa hahha

Po shof se Honesty-uk tash si shpesh po sillet kendej..zaher u ba per martes...:wink:

Honesty^uk.
25-02-08, 18:40
Boll mir paske po...ku pave per bir te gardhit aa hahha

Po shof se Honesty-uk tash si shpesh po sillet kendej..zaher u ba per martes...:wink:


une po e shoh se e paske kuptuar mire se per nje bire kam pare, dhe mire gjithashtu paske pare mire qe me ka shkue mendja me ja vu syrin dikujt por shiko a mos po e sheh se kujt

Gjumashja
25-02-08, 18:40
me selvijne nuk po e shoh qe po lahet te ujevara... por po i ruan malet...:tongue:

selvija
25-02-08, 18:44
Ti qysh shef kur je ne gjum....enderr paske pa...hahahah:biggrin:

Ti Honesty..pi nje red-bull pak pa hy ketu...ahahaha pastaj qelen syt dhe shef qka dush...:tongue:

Honesty^uk.
25-02-08, 18:46
Ti Honesty..pi nje red-bull pak pa hy ketu...ahahaha pastaj qelen syt dhe shef qka dush...:tongue:


o si me pas pi redbull jam gjithnje une , po cka me ba kur vetem duhet me pa:biggrin:

selvija
25-02-08, 18:52
o si me pas pi redbull jam gjithnje une , po cka me ba kur vetem duhet me pa:biggrin:Hahaha shif me sy e sjam per ty aa,,,
http://cache27.sfo1.imeem.com/g/p/9e6d4be56951cc0a0f326e05c89226a7_web.gif (http://profile.imeem.com/gdMpVyr/photo/OEZM2NIJpW/)

Honesty^uk.
25-02-08, 18:55
Hahaha shif me sy e sjam per ty aa,,,
http://cache27.sfo1.imeem.com/g/p/9e6d4be56951cc0a0f326e05c89226a7_web.gif (http://profile.imeem.com/gdMpVyr/photo/OEZM2NIJpW/)


ose shih ne shpat dhe plas ne barkkkkkkkkkk hahahahahah

selvija
25-02-08, 19:06
ose shih ne shpat dhe plas ne barkkkkkkkkkk hahahahahahHahahaha hat se per barke e ben kollaj...veq mos plas tjeter kun :tongue:

Honesty^uk.
25-02-08, 19:13
Hahahaha hat se per barke e ben kollaj...veq mos plas tjeter kun :tongue:hahahhhahahahahahhahahaha
edhe ne plassha cka po ban ti, a kishe me intervenu:wink: ne rast nevoje

Buqja_ch
25-02-08, 19:16
tregoni se qka shifni keto momente,,mir keq thune ketu...

Po shof se Lulja dhe LaCosta paskan diqka veq po han e pijne se bashku sa embelsirat sa kikirikat veq nje pul helli po mungojka...mujshim edhe ate me ja nxon tuj hanger ishkan mir...Kt e pash edhe un.,,,e pash se i kishin mungu njri tjetrit

Gjumashja
25-02-08, 19:19
buqes po ja shoh letrat e dojqes...

Naki
25-02-08, 19:23
ka pash selvija sht me plot imagjinata,edhe ti kqyr kti shokut tim honestit gjja ilaqin ..........ki kujdes selvo............

Honesty^uk.
25-02-08, 19:25
ka pash selvija sht me plot imagjinata,edhe ti kqyr kti shokut tim honestit gjja ilaqin ..........ki kujdes selvo............cka pash taniii
sa me behet qefi qe Poeti yne dhe MIKU im gjendet ketu

LaCoStA
25-02-08, 19:38
tregoni se qka shifni keto momente,,mir keq thune ketu...

Po shof se Lulja dhe LaCosta paskan diqka veq po han e pijne se bashku sa embelsirat sa kikirikat veq nje pul helli po mungojka...mujshim edhe ate me ja nxon tuj hanger ishkan mir...
Po e shoh se ketu u flitka per mua edhe per kojshiken tem .

Po e shoh qe selvija ja ka nis ksaj pune . Hajt masi ja ke nis ksaj pune , qat pule helli mos e harro a hahahah

selvija
25-02-08, 21:19
Po e shoh se ketu u flitka per mua edhe per kojshiken tem .

Po e shoh qe selvija ja ka nis ksaj pune . Hajt masi ja ke nis ksaj pune , qat pule helli mos e harro a hahahahPo shof pulen nga futuron..:biggrin:
Hajt Lacosta mo ke gajle se edhe pulen helli ka me ta prue veq mos te nxonsha...veq nje kaqik lema per mu...:biggrin:
http://www.eu.gw.com/laihis/pics/kana2.gif

selvija
25-02-08, 21:27
ka pash selvija sht me plot imagjinata,edhe ti kqyr kti shokut tim honestit gjja ilaqin ..........ki kujdes selvo............Ilaqin Naki a...jo skam hesap se po shperthejke ai shum shpejt eksploziv ishte plot enrgjik..:biggrin: veq ka nevoj muj ta qetsoj...

Pash Qka pash ..por Princin se pash...:frown:

LaCoStA
25-02-08, 21:29
Po shof pulen nga futuron..:biggrin:
Hajt Lacosta mo ke gajle se edhe pulen helli ka me ta prue veq mos te nxonsha...veq nje kaqik lema per mu...:biggrin:
http://www.eu.gw.com/laihis/pics/kana2.gif
Ti vetem vine edhe bjere ktu se dy kaqikat ti lojm na .

selvija
25-02-08, 21:34
Ti vetem vine edhe bjere ktu se dy kaqikat ti lojm na .Juve qka po ju metka me lulen veq eshnat po lpishi tulim demek po ma dhashi...valla sa te gjymert kokni,,ama sju bejen mend me hager ..qka jet gjumna mu qetu krejt e ha,,hahah:biggrin:

LaCoStA
25-02-08, 21:49
Juve qka po ju metka me lulen veq eshnat po lpishi tulim demek po ma dhashi...valla sa te gjymert kokni,,ama sju bejen mend me hager ..qka jet gjumna mu qetu krejt e ha,,hahah:biggrin:
Na nuk lakomojm per mish te pules moj , tu e pas njani-tjetrin hahaahha

selvija
25-02-08, 21:51
Na nuk lakomojm per mish te pules moj , tu e pas njani-tjetrin hahaahhaBash per ate e ceka,,se me del nafaka edhe nese ja baj pulen helli seii e kah ssill prap e ha vet ahahahahahah...:biggrin: ju mujshi mu ngi me shikime boll e kini..:biggrin:

Intuita
25-02-08, 22:08
Bash per ate e ceka,,se me del nafaka edhe nese ja baj pulen helli seii e kah ssill prap e ha vet ahahahahahah...:biggrin: ju mujshi mu ngi me shikime boll e kini..:biggrin:

Mos moj mos e ha pulen me te pa te tjeret se gjynah moj...............:wink:

selvija
15-03-08, 11:37
Qka pash aty tek pa Cezurat nje thenje pa pa pa paaaaaa,,,,sa e moralalitet qe kan shkrimet e fotot ju pengojne,,,,jan mesu me koke nen jorgan skan faj,,,,

Skemi perparue ende jo,,,disa jan ende ne kohen e gurit,,,,:redface: cncncncn

Virti
15-03-08, 14:27
s'po shoh asgje... :cool:

Gjumashja
15-03-08, 14:48
po shoh terr... vetem nje drite e bardh ne fund te tunelit...:tongue: ...

uliksi31
15-03-08, 14:52
po shoh terr... vetem nje drite e bardh ne fund te tunelit...:tongue: ...

Cka me tute edhe ti.:rolleyes: Kjo ju ndodh atyre qe kane vdekje klinike,drite ne fund te tunelit.:biggrin:

Gjumashja
15-03-08, 14:56
Cka me tute edhe ti.:rolleyes: Kjo ju ndodh atyre qe kane vdekje klinike,drite ne fund te tunelit.:biggrin:

ka edhe me keq... mos me pa drite hiq, :biggrin: ... edhe me ardh me te fol te veshi jo ne pc..:tongue: ...

LuLjaa
15-03-08, 15:56
tregoni se qka shifni keto momente,,mir keq thune ketu...

Po shof se Lulja dhe LaCosta paskan diqka veq po han e pijne se bashku sa embelsirat sa kikirikat veq nje pul helli po mungojka...mujshim edhe ate me ja nxon tuj hanger ishkan mir...

Kete Teme tash e pash..

Edhe selvija na paska pas marr lakmi neve, s'ka dit se qysh mu shpreh ( shfry )
u sill, u sill ju ka kujtu kjo edhe ka than hajt t'tham " ka pash "
me demek mue e Lacosta na ka pa hahahaaa eh shtriga ni here..:biggrin:

LaCoStA
16-03-08, 02:19
Kete Teme tash e pash..

Edhe selvija na paska pas marr lakmi neve, s'ka dit se qysh mu shpreh ( shfry )
u sill, u sill ju ka kujtu kjo edhe ka than hajt t'tham " ka pash "
me demek mue e Lacosta na ka pa hahahaaa eh shtriga ni here..:biggrin:
Edhe une e pash qe ty t'paska ra ne sy qekjo . Selvija , Selvi ma hahah

LuLjaa
16-03-08, 02:58
Une t'pash ty Lacosta qe paske than dika ketu hahaa
po bre selvija qashtu kish pas than per neve edhe une as ni here se kam pa qata qe sa dit..

LaCoStA
16-03-08, 03:24
Une e pash qe ti ke hy ketu per here te pare. Kom harru met kallzu qe ka than Selvija qeshtu

LuLjaa
16-03-08, 03:26
S'ka dert hahaaa selvis ja falim per tonat se i ka hije me ba humor :)

LaCoStA
16-03-08, 03:41
S'ka dert hahaaa selvis ja falim per tonat se i ka hije me ba humor :)
Nejse jo bash tonat , po shumicen po hahahah

LuLjaa
16-03-08, 04:06
hahahaa ,, une t'pash qe u ndrrove tash hahaaa

LaCoStA
16-03-08, 04:18
Une nuk t'pash qe ja ka em kqyr se nuk isha ndrru para teje hahahaah .

LaCoStA
16-03-08, 04:20
Une nuk t'pash qe ja ka em kqyr se nuk isha ndrru para teje hahahaah .

Mushtishti
21-03-08, 05:34
Te pash LuLjaa ne Chat sonte Por isha msn e me mbet merak qe ste pershendeta :P

LuLjaa
21-03-08, 12:07
Mushtishti hahahaa shihh as une ty nuk t'kam pa
po e pash ni shoqe fola pak me ta edhe ika..

Elina
21-03-08, 12:13
Wwweeeeeee,,,cka pashe....Lulja apet e ka nderru foton :biggrin:

LuLjaa
21-03-08, 12:16
Elina hahaha krejt von pi sheh senet ti te une hahahaaa

Po e kam ndrru per pak prap e qes ata se me qeta s'pi dokna ........... :D

Dardan Kastrati
21-03-08, 12:18
Qka pash sot njana ish mbulu me shami hmmmmmmmmmmmmmm ...

lovely
21-03-08, 21:32
Qka pash sot njana ish mbulu me shami hmmmmmmmmmmmmmm ...

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahaaa....

kush eshte ajo njana eeeej?? :biggrin:

Virti
22-03-08, 00:14
:eek: :eek:

e_martumja
22-03-08, 00:18
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahaaa....

kush eshte ajo njana eeeej?? :biggrin:UNE AHAHAHAHAH hapma profilin e sheh ahahhaha

lovely
22-03-08, 00:22
UNE AHAHAHAHAH hapma profilin e sheh ahahhaha


runa Zot pej dashnise... qysh mu kan flug...pej tona anve.. :biggrin: :tongue:

selvija
27-03-08, 11:06
Kukuu qka pash si hyna ketu mazamakeqq....:eek: :eek:
spo i besoj syveee...:eek:

Virti
27-03-08, 12:59
s'po shoh sa duhet... :cool:

Dardan Kastrati
27-03-08, 14:03
Kukuu qka pash si hyna ketu mazamakeqq....:eek: :eek:
spo i besoj syveee...:eek:
Qka ke pare more ashtu ??? mos po ta nguc kush dashnin aaa :eek:

selvija
27-03-08, 14:08
Qka ke pare more ashtu ??? mos po ta nguc kush dashnin aaa :eek:A ti Dardan nuk po shef se qka po don mu ba aaa...lumja ti qe syt drit spo te bajne..:biggrin: po more dashnija jam koka kan ne konak dashnis tane pram,,,e une ti qka kemi rujte yjxit aaa

Hajde une ti sante...shofim dikqa edhe me te mebel se keta pram....ja kthejm borqin e dashuris..:biggrin:

Dardan Kastrati
27-03-08, 14:13
A ti Dardan nuk po shef se qka po don mu ba aaa...lumja ti qe syt drit spo te bajne..:biggrin: po more dashnija jam koka kan ne konak dashnis tane pram,,,e une ti qka kemi rujte yjxit aaa

Hajde une ti sante...shofim dikqa edhe me te mebel se keta pram....ja kthejm borqin e dashuris..:biggrin:
Selvo jo spashe sen hiq ,,, ahh qeshtu paska ba Naki aaaaa.Bre qa kokan ne disponim ata dy sot hmmmmmm ,Selvo ja pritem sonte se borgji i dashnise duhet me kthy ...:biggrin:

emine
27-03-08, 14:32
e pash Dardanin me Rukijen ,,,hajte se pa i tregu lovelyt skam me lon:tongue:

Dardan Kastrati
27-03-08, 15:03
e pash Dardanin me Rukijen ,,,hajte se pa i tregu lovelyt skam me lon:tongue:
Emine shoqe te klases e kam pas Rukijen more ahahaha edhe ti e njeh a :tongue:

rafet llapjani
27-03-08, 15:09
Emine shoqe te klases e kam pas Rukijen more ahahaha edhe ti e njeh a :tongue:

Dardan a e ke pae ti Eminem me koni kallxom se me gugjum ne krah po rrie aghaghahgaghaghaghahg

Te pershendes shoki.

Dardan Kastrati
27-03-08, 15:13
Dardan a e ke pae ti Eminem me koni kallxom se me gugjum ne krah po rrie aghaghahgaghaghaghahg

Te pershendes shoki.
Pershendetje edhe juve Rafet ..

Rafet jo se kam pam Eminem hiq ah eminen po tybe sot , ani pa e pa qysh ish kane vesh si nuse apapaapapa thash po e la lovely po e marre eminen ahahaha po ish pak alergjike se skishe qef me ja ngjit per dore ..

emine
27-03-08, 15:17
Pershendetje edhe juve Rafet ..

Rafet jo se kam pam Eminem hiq ah eminen po tybe sot , ani pa e pa qysh ish kane vesh si nuse apapaapapa thash po e la lovely po e marre eminen ahahaha po ish pak alergjike se skishe qef me ja ngjit per dore ..


nncncnncncncnn e qka pash sot mos pafsha mo....po krejt kokeni qu si trullafshem bre,dardan kurr sme ke pa as ski em mpa,as ti as kerkush knej pari:smile: :rolleyes:

Dardan Kastrati
27-03-08, 15:22
nncncnncncncnn e qka pash sot mos pafsha mo....po krejt kokeni qu si trullafshem bre,dardan kurr sme ke pa as ski em mpa,as ti as kerkush knej pari:smile: :rolleyes:
Qe qe moj thash ne syret te pashe ajajajaja , qy mos pafsh thot ehhh kjo eshte bota virtuale qy ...Kuku qa pash tash qa ka shkru eminja :mad:

rafet llapjani
27-03-08, 15:25
nncncnncncncnn e qka pash sot mos pafsha mo....po krejt kokeni qu si trullafshem bre,dardan kurr sme ke pa as ski em mpa,as ti as kerkush knej pari:smile: :rolleyes:

emine brju istikfa qytyne fjalve pthu pthu ishalla sosht rren aghahgaaghaghaghgh

Kysmet une kometa hiq duvakun aghaghaghaghaghaghaghaghgh

emine
27-03-08, 15:25
une pash qka ak shkru Dardani...falemderoju botes virtuale qe ke paemrin tim dhe germat e mia hahhahhaahhaha


kuku qka pash llapjani kish marr lluvaqken

emine
27-03-08, 15:26
emine brju istikfa qytyne fjalve pthu pthu ishalla sosht rren aghahgaaghaghaghgh

Kysmet une kometa hiq duvakun aghaghaghaghaghaghaghaghgh


phu phu lerg kofte ....

Dardan Kastrati
27-03-08, 15:31
une pash qka ak shkru Dardani...falemderoju botes virtuale qe ke paemrin tim dhe germat e mia hahhahhaahhaha


kuku qka pash llapjani kish marr lluvaqken
Emine pse mu kane ne jeten reale qa kishe ba qe kam shkru ashtu aaahghagagaghaahhhgahgahgagha
PAshe se eminna me Rafetin po dalin me gjuajt lepra ... :biggrin:

rafet llapjani
27-03-08, 15:38
Emine pse mu kane ne jeten reale qa kishe ba qe kam shkru ashtu aaahghagagaghaahhhgahgahgagha
PAshe se eminna me Rafetin po dalin me gjuajt lepra ... :biggrin:

Po kysmet koft ne gjueti veq maspari mshefum ne quferr se tuten leprat qatu jau nxajm priten tani e bojm nje dygremq e taj futum memezerken nermjet aghaghaghahgaghaghaghagh doket atuhja sikur kur te qon uri aghaghaghaghaghahg

emine
27-03-08, 15:39
Emine pse mu kane ne jeten reale qa kishe ba qe kam shkru ashtu aaahghagagaghaahhhgahgahgagha
PAshe se eminna me Rafetin po dalin me gjuajt lepra ... :biggrin:


qka pash se dardani shum djalosh osht...amo s ekam pa veq rrejta:p

Dardan Kastrati
27-03-08, 15:43
qka pash se dardani shum djalosh osht...amo s ekam pa veq rrejta:p
Emine ska me rretj qy, Qa pashe tash se .......................!!!

ssara
27-03-08, 15:59
....Eminja e paska ndru prap avatarin

selvija
27-03-08, 16:14
Gjithqka po shof veq kush asht qajo RUKI hala se pash,,???:rolleyes:

SANTANA-29
27-03-08, 16:17
Qka pash veq rrena po shoh asqe tjeter,,,,,,,,,,,,,,,,:tongue:

selvija
27-03-08, 16:19
Leshoj refleksat e gjata ke me pa gjithqka...:biggrin:

SANTANA-29
27-03-08, 16:22
Te gjatat mu kan prish por po mjaftojn te shkurtat,po shihen te gjitha,,,,:tongue:

selvija
27-03-08, 16:26
Qka po shef kete moment qka ka intresant..??

SANTANA-29
27-03-08, 16:30
Po shoh sorra te zeza,,,hahahahahahahahahhaahhah

Paradox_13
27-03-08, 16:42
Po shoh sorra te zeza,,,hahahahahahahahahhaahhah

Gjithe mendoja se vetem ne ballkan ka sorra te zeza,e tuj dite nga shkruan santana then te drejten u habita pak..!!

SANTANA-29
27-03-08, 16:47
Gjithe mendoja se vetem ne ballkan ka sorra te zeza,e tuj dite nga shkruan santana then te drejten u habita pak..!!

Tungjatjeta Paradox,,,,jo edhe ktuka besa ma shum se ne ballkan edhe nje numer ma te mdhaja jan,hahahahahha,,,pa hajgare,,,

Paradox_13
27-03-08, 16:51
Tungjatjeta Paradox,,,,jo edhe ktuka besa ma shum se ne ballkan edhe nje numer ma te mdhaja jan,hahahahahha,,,pa hajgare,,,

Sigurishte kokan sorte e atyre sorrave te bugarit si ju thojm ka ne, meq tani edhe bullgaria eshte antare e BE-se.............

selvija
27-03-08, 16:56
Ku pi shifni ju bre ato sorra ,,ti kqyri edhe une cila kan bishtin me te gjat..:rolleyes:

SANTANA-29
27-03-08, 16:59
Ku pi shifni ju bre ato sorra ,,ti kqyri edhe une cila kan bishtin me te gjat..:rolleyes:

hahahaahahahahhah,,,pa bishta ishin,,,hahahahahahaha,,,vetem kaqepin e kishin te madh,,:tongue:

selvija
27-03-08, 17:02
hahahaahahahahhah,,,pa bishta ishin,,,hahahahahahaha,,,vetem kaqepin e kishin te madh,,:tongue:Hahahahahaha hahahah ja qitash me plaseeeee hahhaha
ja une nje qetu pe shof veq qenka shum i lezetshem..
http://tbn0.google.com/images?q=tbn:GEQECxbG6qbhLM:http://zogjkafazi.tripod.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/hybrid1.jpg (http://zogjkafazi.tripod.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/hybrid1.jpg)

Gjumashja
27-03-08, 17:57
Nje poezi shume te dhimbshme....

emine
27-03-08, 21:08
Gjithqka po shof veq kush asht qajo RUKI hala se pash,,???:rolleyes:Qka pash ...Rukija shyp(doruntina) mshurdhosh kishe spe njoh,,,,sa her e ke pa fshatarin qaf per qafe em to......

LaCoStA
28-03-08, 17:46
... Eminen tu kesh ...

lovely
14-04-08, 11:35
haj medet haj,.,, jo pashe, poperdite po shoh se njefare toxidermi e kish ditlindjen per dite qe ka dhane perenia... vakia e Zotit,... ncncncncncnc

:biggrin:

MemphiSx
14-04-08, 17:15
Mollat e selvijes hahahahahaahahahaahahahahaah

selvija
14-04-08, 17:28
Mollat e selvijes hahahahahaahahahaahahahahaahTa hanget dreqi ata kryy po ku mi pe ,,tfiket bjen jet pa frym me bo mi paa gggagaga,,,:smile:

lovely
15-04-08, 10:44
Ta hanget dreqi ata kryy po ku mi pe ,,tfiket bjen jet pa frym me bo mi paa gggagaga,,,:smile:


kallxoj kallxoj qysh jam met une e pakt kur t i kam pa hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahah ah

i kam kallxu une perafersisht qysh i ki.. i kam thane, sa dy grushta njanen.. hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahah

SheTa
15-04-08, 16:33
E'pash MemphiSx midis Samforav tu prit :D

Guri i madh
15-04-08, 16:38
E'pash MemphiSx midis Samforav tu prit :Dshet edhe une e kam pae bash te semaforat

SheTa
15-04-08, 16:40
Guri i madh: aahahahaha :) I kish hije me prit semaforin .
po ty ste pasna pa :D

Guri i madh
15-04-08, 16:44
Guri i madh: aahahahaha :) I kish hije me prit semaforin .
po ty ste pasna pa :D


jo une e kam pae nji dit tjeter e thash athua pse gjith po rrin n semafor MEMPFISXI

SheTa
15-04-08, 16:47
Ahahaha Thash mos e'ke pa Sod :) me siguri shpesh po i bika me prit semafor-in .
Po kti si besohet i len takimet te semaforat ahahahaha :D

selvija
15-04-08, 16:49
kallxoj kallxoj qysh jam met une e pakt kur t i kam pa hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahah ah

i kam kallxu une perafersisht qysh i ki.. i kam thane, sa dy grushta njanen.. hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahHajtt hat se te kallzoj ty ,,kurgjo mo,,hahhahah qysh i ke kallzu djalit tash u met tuj prit nen dardhe,,tuj kujtu qe pikk Molla,,,,hahhahahah ahaha

hahahahahah kurr mo hiqqq sen takkkk ska me ta kallzue gagaggagaag:biggrin:

Buqja_ch
15-04-08, 16:54
ooo Qka pash ..... u kall gjygymi hahahah Selvijeee

selvija
15-04-08, 16:58
ooo Qka pash ..... u kall gjygymi hahahah SelvijeeeO dreqi e hanget tuje ru Gurin se po kallet ngat ogjakut e mu kall gjygymi mue ..phaa qka bash mir,,gjeta keq mos vet hiq tash jam met pa pi qaj,,cncncncnc

Guri i madh
15-04-08, 17:02
O dreqi e hanget tuje ru Gurin se po kallet ngat ogjakut e mu kall gjygymi mue ..phaa qka bash mir,,gjeta keq mos vet hiq tash jam met pa pi qaj,,cncncncnc


dy gaca ran i djega tierqit e tash duhet me shkue n PEJ me i porosit tirqit e ri

selvija
15-04-08, 17:06
dy gaca ran i djega tierqit e tash duhet me shkue n PEJ me i porosit tirqit e riIshalla veq skan ra ne vend te keqq,,e mundesh mi harrnue dyqyshe,,,me vegza te nxone,,:biggrin:

Buqja_ch
15-04-08, 17:10
O dreqi e hanget tuje ru Gurin se po kallet ngat ogjakut e mu kall gjygymi mue ..phaa qka bash mir,,gjeta keq mos vet hiq tash jam met pa pi qaj,,cncncncnc


Selvijen tu i kqyr shpijat e huja tu i dal tymi e t vetes flaka ahhahahah ska sante qaj ...............

selvija
15-04-08, 17:15
Selvijen tu i kqyr shpijat e huja tu i dal tymi e t vetes flaka ahhahahah ska sante qaj ...............E qahtu thojne shiko shpin e huj e qit flaken tanes hahaha gati me hyni flaka perfundi mem kall me qka ka me kule me ka krejte,,,:biggrin:

uliksi31
15-04-08, 17:31
Jo valla nuk pash kurgjo.:biggrin:

lovely
15-04-08, 17:49
Jo valla nuk pash kurgjo.:biggrin:


hala nuk o bo vone :biggrin:

Breshka
15-04-08, 19:24
cka pash mos pafsha kurr http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Dardan Kastrati
15-04-08, 19:34
cka pash mos pafsha kurr http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
ka ke pa ashtu more ????

Breshka
15-04-08, 19:38
ka ke pa ashtu more ????

cka pash une mos pafsh ti ahahahahhahahahahahhahahaha

Dardan Kastrati
15-04-08, 19:40
cka pash une mos pafsh ti ahahahahhahahahahahhahahahaBreshka a pe najsen aty ku je apo ka ashtu ahaahhaahahah more po kam qef edhe un ta shof hahaahahaahhaha

Breshka
15-04-08, 19:45
Breshka a pe najsen aty ku je apo ka ashtu ahaahhaahahah more po kam qef edhe un ta shof hahaahahaahhaha

po ti kqyr more se e shef edhe ti qyyy ku i ke syt aaaa ??? hahahahhahahahahah qaty e ke po kqyr mir hahahahhahhahhaahaahahhahahahaahah

Dardan Kastrati
15-04-08, 19:49
po ti kqyr more se e shef edhe ti qyyy ku i ke syt aaaa ??? hahahahhahahahahah qaty e ke po kqyr mir hahahahhahhahhaahaahahhahahahaahahka pash aty se hmmmmmmm breshka koka ahahahahhaahahahahha

Breshka
15-04-08, 20:04
ka pash aty se hmmmmmmm breshka koka ahahahahhaahahahahha

jaaa sen spaske paaa hajde lovely kallxoj cka kom pa une Dardalecit hahahahahhaahahahaha

Dardan Kastrati
15-04-08, 20:06
jaaa sen spaske paaa hajde lovely kallxoj cka kom pa une Dardalecit hahahahahhaahahahahaBreshka aahahaahahahaah ani dardalecit ahaahahahah ........

Breshka
24-04-08, 17:22
e pash dikon po spo e shoh mo....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

qika_pejes
24-04-08, 18:21
qka pashe sot hajmedet

lovely
24-04-08, 18:22
qka pashe sot hajmedet


qka moj se m bane marak ??? :biggrin:

Jana
25-04-08, 01:21
E pash nje filem shum te mir.....

selvija
18-05-08, 08:52
Qka po shofff :eek: mos vet hiqqq...bor e madhe duqaaa duqaaa ,,phaaaa na kthy dimri prap:confused:

lovely
18-05-08, 09:20
Qka po shofff :eek: mos vet hiqqq...bor e madhe duqaaa duqaaa ,,phaaaa na kthy dimri prap:confused:

uuu qka pash mos nifsha mo.. ncncncncncncncncncc


bora n midis t veres :frown:

selvija
18-05-08, 10:05
uuu qka pash mos nifsha mo.. ncncncncncncncncncc


bora n midis t veres :frown:Po valla shlir hajde bajm bosa e gjuhem me to cncncnncn a durohet keshtu,,,:confused:

lovely
18-05-08, 10:11
Po valla shlir hajde bajm bosa e gjuhem me to cncncnncn a durohet keshtu,,,:confused:


shuj bi se s bon me thane ashtu
qka vjen prej Zoti mire se ardhte!!!!!!

selvija
18-05-08, 10:17
shuj bi se s bon me thane ashtu
qka vjen prej Zoti mire se ardhte!!!!!!Po po edhe gur m ra duhet me hy nn ta hhahaha

Dreni30
18-05-08, 10:21
Cka po mshifet ketu aaaa??

Qika^Me^Kule
01-07-10, 15:21
Cka po shoh... e cka po lexoj vetem haj medet haj.......... ende ka asi tip/e qe e kan veten en huj......

tezja thot ritu mendja theftoooo qaffa......

LuLjaa
01-07-10, 16:16
qka pashe sot hajmedet

Ooojj qika pejes, une moti nuk t'kam pa ty, ku jee morii :smile:

shfletuesi_
01-07-10, 16:19
...e mos pafsha ma.

LuLjaa
01-07-10, 17:13
...e mos pafsha ma.

Mos thuj keshtu se po qorrohesh pernimee tana :eek:

Fshatari
01-07-10, 17:23
Mos thuj keshtu se po qorrohesh pernimee tana :eek:
E pash njanen qatje n'livadh tui ra gitares dhe tu kendue kengen:

""""( My Love )""" "!

LuLjaa
01-07-10, 17:26
E pash Fshatarin, jo se pash se s'muj me rrejt palidhje
ama kesh tu kqyr se kan e ka pa ky bash :)

Fshatari
01-07-10, 17:30
E pash njanen qatje n'livadh tui ra gitares dhe tu kendue kengen:

""""( My Love )""" "!
Me falni se e pakena harrue perkthimin:

"- Dashuria vleresohet , aty ku shijohet !


"""( My Love )""" "

LuLjaa
01-07-10, 17:43
Hahahahahahaaa oo u gezofsh ti haaa

teutaA
01-07-10, 19:42
qka pe ejj mos pafsh ma:wink:

shfletuesi_
01-07-10, 19:56
qka pe ejj mos pafsh ma:wink:Eiii marre qka po kqyrni edhe ju qikat

teutaA
01-07-10, 20:10
Eiii marre qka po kqyrni edhe ju qikat

po thu qe per marre jemi a hihihiih kqyri djemt pra:tongue:

shfletuesi_
01-07-10, 21:35
po thu qe per marre jemi a hihihiih kqyri djemt pra:tongue:


Po keni nis se jo :)

AliSia
18-12-10, 12:20
:eek::biggrin:

Virti
24-12-10, 16:35
cfare anomalie! :biggrin:

AliSia
24-12-10, 18:41
:biggrin::biggrin:

Daglasi
25-12-10, 00:04
:wink::wink:

AliSia
25-12-10, 01:10
Qka pash,sot i hapa dy tema por mi kan fshi..!!:rolleyes::biggrin:

roadrunner
25-12-10, 01:23
qkas kam pa sot valla

Virti
26-12-10, 01:04
bore. :cool:

emine
20-10-12, 22:01
dikush paska genjy per emrin e vertet,,,,,:smile:

Kaqanikasja
10-05-13, 14:30
me mire mos me pa hiq bre

Arkza
10-05-13, 23:48
Sen hiq spash ..... qysh po me doket ju paska nxan f=gjithve gjumi i thell ..... s'esht me F.D -jja esikurse dikurushmeee :frown:

Fshatari
11-05-13, 20:44
Sen hiq spash ..... qysh po me doket ju paska nxan f=gjithve gjumi i thell ..... s'esht me F.D -jja esikurse dikurushmeee :frown:

O i omel ka qellue edhe ky gjumi...! Pse me u zgjue!

Kaqanikasja
15-05-13, 09:08
qka spash se qka mos

schtze
15-05-13, 12:47
..... ishalla shoh apet

Kaqanikasja
15-05-13, 12:55
kush shef gjona te mira ishalla shef gjithmone

elvio
15-05-13, 12:56
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=f-Gz2RaX-Mk :eek::eek:

Kaqanikasja
15-05-13, 12:57
pashq e hyni elvio ketu

elvio
15-05-13, 13:00
Vashe e Kacanikut!

Pashe videon ne fjale e macja hengri gjuhe.

Pershendes ne kete mesdite ju!!

schtze
15-05-13, 16:46
....um iku e se pash mir

Kaqanikasja
21-05-13, 08:37
a pak po shofim a

schtze
21-05-13, 09:00
Sen spo shoh, pergjumshem

Kaqanikasja
21-05-13, 14:31
se iku schuze

schtze
21-05-13, 16:07
qe ksajde jam, veq sum pe hahahah

romansa
21-05-13, 18:14
....tornadon ne usa ...

schtze
21-05-13, 20:05
....Shum keq, veq ishalla nuk vjen ksajde

emine
21-05-13, 20:09
se pash hic,,,,dejm po ma vjedhin mistrecat akulloren qe pe blej per veti,,,,:tongue:

schtze
21-05-13, 20:11
hahaahahaah ku i pate syt