PDA

View Full Version : Irlanda


Bjeshka1
29-02-08, 10:16
Dublin-Irlanda e ka pranuar zyrtarisht pavaresine e Republikes se Kosoves. Lajmi eshte bere i ditur nga ministri i Puneve te Jashtme te Irlandes, Dermot Ahern. Sipas tij, Kosova do te njihet nga Irlanda si shtet i pavarur dhe sovran dhe se qeveria irlandeze do te jete e kenaqur te krijoje marrdhenie diplomatike me Republiken e Kosoves.

Dukagjinas_i
29-02-08, 10:32
Faleminderit Irlada...........shteti nr. 21 qe njohu Pavaresine e Kosoves !

Arkza
29-02-08, 15:42
Te Flm Shume Irlanda.............:smile:

Dardan Kastrati
29-02-08, 15:47
Irlanda te flm edhe nga ju , per pranimin e Shtetit me te ri ne Bote ...

Tina-ca
29-02-08, 15:51
Flm Irlanda :D :D :D :D

Preshevar
29-02-08, 16:02
Flm Irand,.... u bashkofshi sa me shpejt me Belfast-in :P

Arb
29-02-08, 16:13
Heeeu, flm Irlandeze! Rrnofshi!

Naki
29-02-08, 18:55
Faliminderit Irland.

http://de.youtube.com/watch?v=CHEKK7cgjOE

Guri i madh
29-02-08, 19:03
IRLAND falimenderit njifsha mir per juve

Dilaver
04-03-08, 18:38
29 shkurt


Flm Irlanda

Gjumashja
08-03-08, 17:01
Thnx....................:biggrin: ...............

Virti
08-03-08, 21:24
thnx Irland! :smile:

Diana007
08-03-08, 21:31
http://www.bgreetings.com/ecards/flowers/thank_you/05.gif