PDA

View Full Version : Cka dalloni nga "personi" qe jeni ne forum?


Faqet : [1] 2

lovely
05-03-08, 23:10
a u kuptum me msusen?? :tongue: pra, tregona qysh shtihohni ktu, e qysh jeni n t vertete:biggrin: ..... :biggrin:

rilinda
05-03-08, 23:27
Ma e shtir jom live valla... edhe ēka po di kohve t'fundit ja kan nis me m'than edhe menemadheeeee... e k'tu hala nuk m'keni than menemadhe :biggrin:

Linka_pz
05-03-08, 23:30
Nuk dalloj aspak ,mundona me qene kjo qe jam edhe ne realitet ,nuk mundem mi lujt dy role jo ,,,veq nje perjashtim qe mundohem me shkru sa me kjarte ....

Elina
05-03-08, 23:36
Ma e shtir jom live valla... edhe ēka po di kohve t'fundit ja kan nis me m'than edhe menemadheeeee... e k'tu hala nuk m'keni than menemadhe :biggrin:


Rilinda,une te kam taku live...edhe vertete ishe e shtire se ke tuj e rreh shoferin ne semafora :biggrin: e per menemadhe nuk mu duke hiq valla :tongue:

Une per vete nuk dalloj aspak nga ketu qe shkruaj,nuk me pelqen te aktroj aspak...jam kjo qe jam ... as me e mire as me e keqe...veq normal kjo artistja ne avatar qe e kam eshte me e bukur se une :biggrin:

Agolli
06-03-08, 00:07
Ne forum debatoi me ndihmen e gishtave, ndersa ne realitet foli me gishta! :biggrin:

vjeshta
06-03-08, 00:18
Nje cikrrim send ,ketu nuk kam qiftė......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

LuLjaa
06-03-08, 00:21
Nje cikrrim send ,ketu nuk kam qiftė......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Qiftin ta bojna sa hora, qe banu me Agolli se as ky s'ka edhe keshtu po ju shkon muhabeti per marak :D .. nimee mire se paske ardh ti t'pershendes.

vjeshta
06-03-08, 00:25
Qiftin ta bojna sa hora, qe banu me Agolli se as ky s'ka edhe keshtu po ju shkon muhabeti per marak :D .. nimee mire se paske ardh ti t'pershendes.

Flm Pershendetje edhe ty ..http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif


E sa per iden ,flm edhe per te ,por Agollin e kam shume mik te mire sa nuk du me shtu me asgje ne te ....

LuLjaa
06-03-08, 00:37
Flm Pershendetje edhe ty ..http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif


E sa per iden ,flm edhe per te ,por Agollin e kam shume mik te mire sa nuk du me shtu me asgje ne te ....

Faleminderit..
Po ketu Forum eshte thash nashta bon m'fal pra :smile:
Anii qe Agolli ta gjen nja :biggrin:

vjeshta
06-03-08, 00:44
Faleminderit..
Po ketu Forum eshte thash nashta bon m'fal pra :smile:
Anii qe Agolli ta gjen nja :biggrin:

Ska gja moj ,llaf bonem ...hahaha..

E sa per ne forum ,ketu nuk ka per mu ........hahahaaaaaaaa

Agolli
06-03-08, 00:47
Faleminderit..
Po ketu Forum eshte thash nashta bon m'fal pra :smile:
Anii qe Agolli ta gjen nja :biggrin:
Ha,hahhaaaaaa Lulee, mire oshte me i ndejt gadi dikujna, qik e shpis ma, plote marifet!
Une, Agolli praaaaaaa,,,deshiroj te mbes SINGEL! :biggrin:

LuLjaa
06-03-08, 00:53
Ha,hahhaaaaaa Lulee, mire oshte me i ndejt gadi dikujna, qik e shpis ma, plote marifet!
Une, Agolli praaaaaaa,,,deshiroj te mbes SINGEL! :biggrin:

Shume kam qef mu ba msit i dikujt po dreqi e hankt kurr sum ecin keto virane :biggrin:
ani de rrini ashtu pra ti e vjesha, po ka ni here po tham mos po na merrni lakmi neve e m'vjen gjynah tani hahahhaha

vjeshta po de llaf po bojna, po thash mos u idhnove e emmm

Tomori
06-03-08, 01:50
Shume kam qef mu ba msit i dikujt po dreqi e hankt kurr sum ecin keto virane :biggrin:
ani de rrini ashtu pra ti e vjesha, po ka ni here po tham mos po na merrni lakmi neve e m'vjen gjynah tani hahahhaha

vjeshta po de llaf po bojna, po thash mos u idhnove e emmm

mos u ba xeher per kte..ja banu per mua msite....hahhhaahahahaaa

LuLjaa
06-03-08, 02:02
mos u ba xeher per kte..ja banu per mua msite....hahhhaahahahaaa

Ti veē kallxom se kan e don se me ni here shkoj pse jo .. :biggrin:

Po mas pari duhet me kallxu najsen se qysh ka than lovely ketu tani per mi ec punes hahahaaa ,, ciaoo se ikaa per sonte boll ke..

lovely
06-03-08, 07:05
Ha,hahhaaaaaa Lulee, mire oshte me i ndejt gadi dikujna, qik e shpis ma, plote marifet!
Une, Agolli praaaaaaa,,,deshiroj te mbes SINGEL! :biggrin:pse po rren bre? :biggrin: po kush don sot me met singel ej?? une i kam 1-2 copa edhe prap po kqyri nejsen...qy :tongue:


une per veti nuk ndryshoj shume prej Lovely-t... veq te qart nuk me keni pa hala.... shume ngat jam kan me u qart njehere, amo e mbajta veten... perndryshe kogja si qashtu jam ....=)

Gjumashja
06-03-08, 07:56
ketu jam me tip argetues ndersa Live... me serioze... s'ka askun sikur une...:biggrin: ...

sherri
06-03-08, 09:13
Rreni e shtihavnu si te doni..ai qe i ban mbi 50 shkrime,(pa llogarit keto tek kafja)..i njofet karakteri i vertet.

selvija
06-03-08, 09:43
Ne jeten reale jam e thjeshte dhe shum e matur...e ketu jam Princes...dhe hmmmm,,merrem ngapak me gjithqka posht e nalte....:wink:

Cia-Ferizaj
06-03-08, 10:21
Ne jeten reale jam e thjeshte dhe shum e matur...e ketu jam Princes...dhe hmmmm,,merrem ngapak me gjithqka posht e nalte....:wink:

ti qika e mire mos u sill shu posht e nalt se po te ndal najkush :wink:

Pupi
06-03-08, 11:02
Temė Interesant kjo pėr zotėn.

Edhe mju kallzu drejt, hiq nuk dalloj nga ai qė jam kėtu, ama bash hiq!!!

Agolli
06-03-08, 11:12
Temė Interesant kjo pėr zotėn.

Edhe mju kallzu drejt, hiq nuk dalloj nga ai qė jam kėtu, ama bash hiq!!!
Pupi, mes bon hajgare, s'ma merr mendja se edhe ne realitet te therrasin,PUPI! :eek:

Pupi
06-03-08, 11:16
Pupi, mes bon hajgare, s'ma merr mendja se edhe ne realitet te therrasin,PUPI! :eek:
Krejt more krejt qeshtu, edhe Pupi mė thrrasin, edhe me tana liveret, bile edhe frizuren e kam si ma kish ba Guri i madh.

Agolli
06-03-08, 11:21
Krejt more krejt qeshtu, edhe Pupi mė thrrasin, edhe me tana liveret, bile edhe frizuren e kam si ma kish ba Guri i madh.
Ti na qenke per spektakel, qashtu thote daja SKENDER :biggrin: (Familja moderne)

Fshatari
06-03-08, 11:34
Ne jeten reale jam e thjeshte dhe shum e matur...e ketu jam Princes...dhe hmmmm,,merrem ngapak me gjithqka posht e nalte....:wink:
E di qė je e bukur, e matur nė jetėn reale. Pėr kėtė nuk dyshon askush. Madje mund tė ishe edhe princeshė nė realitet.
Diēka nuk kuptova nė fjalinė e fundit :posht po e kuptoj po nalt me ēka merresh ?

selvija
06-03-08, 11:40
E di qė je e bukur, e matur nė jetėn reale. Pėr kėtė nuk dyshon askush. Madje mund tė ishe edhe princeshė nė realitet.
Diēka nuk kuptova nė fjalinė e fundit :posht po e kuptoj po nalt me ēka merresh ?Mund te them se edhe ne jeten reale me thrrasin Princes por nuk u livdova ketu thash se mos pe teproj hahaha,,,(bile gjith mahalla me ka than kete per ate e kam marr nikun Selvija...

Hahaha pyt se qka posht e nalte aa??:wink: posht Pa Cezurat valla se kogja mereklike jam ne te dy anet ,,e nalte qetu me ju qe jeni me esnafa hahaha...:biggrin:

Pupi
06-03-08, 11:45
Hahaha pyt se qka asht posht, asht edhe nalte. aa??:wink: posht Pa Cezurat valla se kogja mereklike jam ne te dy anet ,,e nalte qetu me ju qe jeni me esnafa hahaha...:biggrin:


Hahahahahahaha...................

Intuita
06-03-08, 11:45
Jam me temperamente seq jam ne forum...................

Diana007
06-03-08, 13:16
Hmmmmmmmmmmmmmm :cool:

Preshevar
06-03-08, 13:29
Mė i urtė, serioz ! :wink:

lovely
06-03-08, 18:16
Rreni e shtihavnu si te doni..ai qe i ban mbi 50 shkrime,(pa llogarit keto tek kafja)..i njofet karakteri i vertet.


une kurr s jam dal prej kafese t forumit pra.... veq kanihere si shpejt deri te pacenzura edhe jam ik shpejt.. :biggrin:

e_martumja
06-03-08, 18:34
E tille jam edhe ne realitet, pa pik marre...
Sod nje puntor duke pershendetur ma boni gjithemone je e nxeht pergjigja ime ishte kur m'ke provu bre :biggrin: Tani ma vone kishte thone qe kisha me jetu 100 vjet me durimin dhe shakat :biggrin:

Oqeani
06-03-08, 18:43
E tille jam edhe ne realitet, pa pik marre...
Sod nje puntor duke pershendetur ma boni gjithemone je e nxeht pergjigja ime ishte kur m'ke provu bre :biggrin: Tani ma vone kishte thone qe kisha me jetu 100 vjet me durimin dhe shakat :biggrin:
Pse a i dhe biseeeeeeeeeee qe e din se je ēdohete e nxeht a ;)

Asgje nuk dalloj nga jeta e perditshme, , vetem se jam sikur STINAT ...........

e_martumja
06-03-08, 19:04
Pse a i dhe biseeeeeeeeeee qe e din se je ēdohete e nxeht a ;)

Asgje nuk dalloj nga jeta e perditshme, , vetem se jam sikur STINAT ...........doren ja zgata por gjakun e nxeht e kam :biggrin:

Oqeani
06-03-08, 19:21
doren ja zgata por gjakun e nxeht e kam :biggrin:
Pyta, kemi lloj lloj pershendetje http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

e_martumja
06-03-08, 19:25
Pyta, kemi lloj lloj pershendetje http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gifTu pergjigja JA ZGATA doren:biggrin:

LABI
06-03-08, 19:29
Mbase jam me gjeneroz, me i hapur per ambientin social ne t'cilin nderveproj gjate perditshmerise ....:rolleyes:

Oqeani
06-03-08, 19:30
Tu pergjigja JA ZGATA doren:biggrin:

Mos me u kerrceno http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif

Nuk ndryshoj shume nga jeta reale !

DEA
06-03-08, 19:35
Ne qdo postim timin jam une vet, ndoshta ndonjeher ndryshojne edhe postimet, pasi qe njeriu mundet me qene ndonjeher edhe nervoz apo ne forme ose edhe i zhgenjyer etj etj, e keto ndoshta jane te dukshme edhe ne shkrime.Po komplet paket pas qdo postimi jam une vet!!

Fshatari
07-03-08, 09:46
E tille jam edhe ne realitet, pa pik marre...
Sod nje puntor duke pershendetur ma boni gjithemone je e nxeht pergjigja ime ishte kur m'ke provu bre :biggrin: Tani ma vone kishte thone qe kisha me jetu 100 vjet me durimin dhe shakat :biggrin:
Mos asht meteorolog ai punėtori ?!
E pash qė i interesokanė stinėt dhe temperatura !

lovely
07-03-08, 10:51
Mos asht meteorolog ai punėtori ?!
E pash qė i interesokanė stinėt dhe temperatura !

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahah


Fshatar, pergjigjju temes se t qova n sheher :biggrin:

rilinda
07-03-08, 11:01
Rilinda,une te kam taku live...edhe vertete ishe e shtire se ke tuj e rreh shoferin ne semafora :biggrin: e per menemadhe nuk mu duke hiq valla :tongue:Hahahhahahahah... pėr teze jom e gatshme gjithēka me bo... ama baaaash bash gjithēka :biggrin: Edhe taksistin e kisha rre veē me bo me t'pas prek pak me kerr e le ma me t'pas shkel kuku e kisha myt krejt.

Agolli
07-03-08, 12:10
Shuuuuuuuuu_me, heee mos dashtet me dite! :cool:

Pupi
07-03-08, 12:18
Ti na qenke per spektakel, qashtu thote daja SKENDER :biggrin: (Familja moderne)

Ha, hahahaha
Ani, ku mbetem, a po mun i bje n'fije hiq ?

Agolli
07-03-08, 12:19
Ha, hahahaha
Ani, ku mbetem, a po mun i bje n'fije hiq ?
Qaty ku e lam, Pupi!

Abetare
09-03-08, 20:36
Dalloi shumė se nė jetėn e pėrditshme mė intereson , Vetja , Familja , karriera , shoqėria dhe jam shumė shumė e qetė dhe shumė e dashur ndėrsa nė botėn virtuale disi po mė interson edhe poltika, padashur po hy po lexoi e po bėhėm nervoze kur po lexoi si po perlahen shqipet tona si po ofendojnė edhe heronjtė .. P.Sh Ibrahim Rugoven , Adem Jasharin etj As tė vdekurin nuk e lėnė tė prehen nė qetėsi ...Disi ky virtualitet po mė ushqen me urrejtje dhe s'do mendė se shumė shpejt do ta braktisi sikur duhanin ....

egi
09-03-08, 20:40
Me doket vetem nga e pamja..sepse ketu askush nuk me ka pa :biggrin:

Pupi
09-03-08, 20:47
Dalloi shumė se nė jetėn e pėrditshme mė intereson , Vetja , Familja , karriera , shoqėria dhe jam shumė shumė e qetė dhe shumė e dashur ndėrsa nė botėn virtuale disi po mė interson edhe poltika, padashur po hy po lexoi e po bėhėm nervoze kur po lexoi si po perlahen shqipet tona si po ofendojnė edhe heronjtė .. P.Sh Ibrahim Rugoven , Adem Jasharin etj As tė vdekurin nuk e lėnė tė prehen nė qetėsi ...Disi ky virtualitet po mė ushqen me urrejtje dhe s'do mendė se shumė shpejt do ta braktisi sikur duhanin ....
E sheh zonja Abetare, kėtu jemi mu ata qė nė tė vėrtet jemi!
Se qmu duk diēka e pėrngjashme kjo "biografi" e juaja me atė tė t'imen.

Agolli, duket se nuk ja ke qėlluar, ja tė ndihmoi pak.
Nė jetėn e pėrditshme kam pėrgjegjėsi tė mėdha, ndaj vehtes sė pari, e edhe ndaj disa personave tė tjerė. Mundė tė them se ja arrij tė menaxhoj tė tėrėn shumė bukur dhe mrekullueshėm(kam dėgjuar tė thonė pėr mua).
Motoja ime,,Hart aber fair-Hart aber gerecht" (I rrept por i drejt) mė ka sjellur sukesese deri mė sot.
Nga ajo qė jemi(mbesim) anonim, nuk e besoj qė dikush ka nevoj tė gėnjej kėtu!

Abetare
09-03-08, 20:55
Pupi i nderuar kam vendos me injoru shkrimet e tilla urrejtėse ose fundja ta braktis forumin sikur duhanin nė mėnyrė qė jetėn ta vazhdoi pa brenga e urrejtje ..


Hej ku i paske qimet nė gjuhė ti ahahahaha ah kam qesh deri kam qarė....

Pupi
09-03-08, 21:01
Pupi i nderuar kam vendos me injoru shkrimet e tilla urrejtėse ose fundja ta braktis forumin sikur duhanin nė mėnyrė qė jetėn ta vazhdoi pa brenga e urrejtje ..


Hej ku i paske qimet nė gjuhė ti ahahahaha ah kam qesh deri kam qarė....

Abetare, pa shiqo, pa qime n'gjuhė nuk don tė thot tjetėr veqse, Njeri qė thotė tė vėrtetėn, koharave tė fundit nisėn "Qimet" e mija me ja zan rrugėn disave, dhe nė mėnyr pėrverziteti kapeshin pėr "qimet" e mija.
Dhe vendosa qė "qimet" ti pėrkthej nė ,,Me letra qel".
Nuk e shohė shumė tragjike tė mbeturit nė forum, por me mas ama!

Agolli
09-03-08, 21:09
Agolli, duket se nuk ja ke qėlluar, ja tė ndihmoi pak.
Nė jetėn e pėrditshme kam pėrgjegjėsi tė mėdha, ndaj vehtes sė pari, e edhe ndaj disa personave tė tjerė. Mundė tė them se ja arrij tė menaxhoj tė tėrėn shumė bukur dhe mrekullueshėm(kam dėgjuar tė thonė pėr mua).
Motoja ime,,Hart aber fair-Hart aber gerecht" (I rrept por i drejt) mė ka sjellur sukesese deri mė sot.
Nga ajo qė jemi(mbesim) anonim, nuk e besoj qė dikush ka nevoj tė gėnjej kėtu!
I nderuari Pupi, p'o ta besoje! Sukseset ēofshin pron e'jetes sate, jo deri me sot, por kurre mos difshin me'u ndalė!

halla e madhe
09-03-08, 21:13
....une a?...normal qe jame origjinale, vetem se shkruaj shume pak ne krahasim qka flase ne jeten e perditshme:biggrin:

Agolli
09-03-08, 21:26
....une a?...normal qe jame origjinale, vetem se shkruaj shume pak ne krahasim qka flase ne jeten e perditshme:biggrin:
Halla e madhe, tek une e ke rrespektin, me ēka e qysh je. Beso si ta shof shkrimin(pranin tende) une qohna ne kembe!
Nje hallushe e kemi, dhe ate per mrrekulli! :smile:
Mos me dal nga tema, njeri jam, kanihere bohna per serri! :biggrin:
Dallimet dhe ndryshimet me percjellin edhe ne realitet, se le mo ketu!

ShEjToNkA
20-06-08, 21:28
Oj Looooooooooooooooooooooooooooooooooovely a pak dallim po tė duket aa??? Nė meeeeeeeeeesin e tė gjithė kėtyre insanave unė jam shejtonkė. Biles me pas qenė nė vendin tėndė hic s'me kishe pyet se ėshtė dasht me ditė qe kėtė dallim kam.:tongue: :tongue:

lovely
20-06-08, 21:36
Oj Looooooooooooooooooooooooooooooooooovely a pak dallim po tė duket aa??? Nė meeeeeeeeeesin e tė gjithė kėtyre insanave unė jam shejtonkė. Biles me pas qenė nė vendin tėndė hic s'me kishe pyet se ėshtė dasht me ditė qe kėtė dallim kam.:tongue: :tongue:


jaaa, me qit veshin qiknej mo s kam me ni hiq :biggrin: .. kqyr moj ma mire, nuk thashe qka dallon prej insanave n forum, po qka dallon pej shejtonit qe je n forum :rolleyes: :biggrin:

jadore
20-06-08, 21:52
altruizmi i idiotafte..
mirekuptimi i budallekafte..

..keto dy veti jane permanente qe pas qdo akti te ndermarrjes me sollin probleme me veteveten....
lirisht nese kush eshte i interessuar per keto fare atribute ja fali me te dy duar ,mua shume po me shkojne ne nerva kohen e fundit..

uck_aksh
20-06-08, 23:25
qka dalloj UNė nuk e njoh zotin si udheheqes te planetit Tok edhe vetem nga kjo dalloj
dihet edhe nga pamja

Naki
28-06-08, 17:47
Asgjė 100% Naki

Arkza
28-06-08, 17:53
Po po Dallohem pak ..... sigurisht kam arsyje te madhe apo ajo ?
Keshtu eshte kur te jesh Femer !!!!

Fshatari
28-06-08, 18:03
Dalloj kryekėput nga personazhi i forumit. Nė realitet jam antiteza e tij. Asgjė t'pėrbashkėt me tė.

selvija
28-06-08, 18:15
He s'po di a'me ju kallzue ajo...:wink:

Arb
28-06-08, 18:16
Selvine e kemi t'kallte n'forum, e t'kallte jashte Forumit. bash rastesisht nuk rrin afer UjeVarit...

selvija
28-06-08, 18:23
Selvine e kemi t'kallte n'forum, e t'kallte jashte Forumit. bash rastesisht nuk rrin afer UjeVarit...Hhahahahaahhaahhaha hahahha
me te than te drejetn flakk shkoj....ama se si jam kishe mujt vetem ne ralitet te me zbulosh,,,:wink:

e Ujvaren e kam ne raste te veqanta,,,,,hahha

Arb
28-06-08, 18:25
Hhahahahaahhaahhaha hahahha
me te than te drejetn flakk shkoj....ama se si jam kishe mujt vetem ne ralitet te me zbulosh,,,:wink:

e Ujvaren e kam ne raste te veqanta,,,,,hahha

eh qashtu qel rruge ti... a po e nal gjithe ate flake ajo alamet ujevare?

selvija
28-06-08, 18:29
eh qashtu qel rruge ti... a po e nal gjithe ate flake ajo alamet ujevare?Po shkymet si thingije fiiiiiiiiiiiishtttttttt....mos lasht zoti pa uj fladits...:tongue:

E ti niem Arbi qysh je ne ralitet..??

Arb
28-06-08, 18:36
Po shkymet si thingije fiiiiiiiiiiiishtttttttt....mos lasht zoti pa uj fladits...:tongue:

E ti niem Arbi qysh je ne ralitet..??

qa ta merr mendja?

selvija
28-06-08, 18:46
qa ta merr mendja?Valla adin qysh ma merr mendja ime,,, je nje person i mrrolet ama zemren se ke te keqe edhe ketu qysh shitesh se je esnaf bash me dokesh se je flak edhe ti ,,,veq mos mujsh me nxon hahhahahaha,,:biggrin:

Arb
28-06-08, 18:57
'sha zoten qysh je ka flet ti, po mu deshka edhe mu Ujevara...

selvija
28-06-08, 19:00
'sha zoten qysh je ka flet ti, po mu deshka edhe mu Ujevara... Qy esnafat menjher i kthen prej vetes a te kapi nxetit a hhahahahahahaaa,,,,,

qysh po me dokesh koke bash i kallt si kojshikja jote hahhahahah:biggrin:

Arb
28-06-08, 19:03
Qy esnafat menjher i kthen prej vetes a te kapi nxetit a hhahahahahahaaa,,,,,

qysh po me dokesh koke bash i kallt si kojshikja jote hahhahahah:biggrin:

Molla e sheh Mollen e djeget...

Nime kush ke kojshikja jeme bre?

selvija
28-06-08, 19:07
Molla e sheh Mollen e djeget...

Nime kush ke kojshikja jeme bre?s'po e shef qe qenke der ne der hahahhaha :biggrin:

ShEjToNkA
29-06-08, 15:57
Cka dalloj nga ajo qė jam kėtu????


Nuk flasė me zė tė lartė sic shkruaj me shumzim shkronja nė njė.
Nuk pėrdori stupc dhe dajak, sepse dialogun e dua dhe e preferoj heshtjen.
Dhe nuk kėrkoj gjithmonė nga tjerėt tė mė shėrbejen kaffe. :tongue:SP. Ishte enkas premier pėr Fshatarin.

Murgesha
29-06-08, 16:01
Jashtė kėtu a?

Nuk matem tri herė e njėher me fol,
Nuk fshi kurrė,
Nuk pėrjashtoj kurrė
Nuk dal nėpėr kafe
Nuk mirrem me thasha....

Edhe nuk pėrmbahem aq shumė kur mė nervozojnė si kėtu...


Dhe njėmend atė kryesoren.

Nuk mė thotė askush qė pos Qefit i ke edhe nja 40 emra....

Elina
29-06-08, 17:16
Nuk ndyshoj hiq...!!!
Edhe pse ketu nuk njifem gati me askend...prap se prap nuk mundem ta ofendoj ose ta nencmoj dikend vetem pse nuk pajtohem me mendimin e tij\saje...ose edhe nese ndodhe te me ofendojne...kjo tekefundit eshte kulture e tyre ,,, e une e mbaje veten ashtu siq me kane mesuar(mos me i be mendet me gjithkend :biggrin: ) ...kjo jam edhe ne realitet! Tolerante gaaaaaaaati,,,po thom,thash ,nashta deri ne maksimum :tongue:
Nese me kap ndonje nervoze live :biggrin: ,,, e kam nje te mire qe kurre nuk kycem ne Forum, e me shfytezu rastin me i shfry nervat ne dikend...
Thjeshte jam kjo qe jam..... si knej monitori si andej monitori...!!! :tongue:

Agolli
29-06-08, 17:20
Shumeee, si psh, ne virtualitet ndjeki me ēkrolja ndersa ne realitet i sosi ne krevet...... :tongue:

Skyfter
30-06-08, 10:15
Dalloj 50% ... ne ekzistencen virtuale kerkoj-shprehi ate cka me mungon ne at reale :rolleyes: ..
"Second Life"

pa keqkuptime!

Shpat
30-06-08, 11:10
Nuk ndyshoj hiq...!!!
Edhe pse ketu nuk njifem gati me askend...prap se prap nuk mundem ta ofendoj ose ta nencmoj dikend vetem pse nuk pajtohem me mendimin e tij\saje...ose edhe nese ndodhe te me ofendojne...kjo tekefundit eshte kulture e tyre ,,, e une e mbaje veten ashtu siq me kane mesuar(mos me i be mendet me gjithkend ) ...kjo jam edhe ne realitet! Tolerante gaaaaaaaati,,,po thom,thash ,nashta deri ne maksimum :tongue:
Nese me kap ndonje nervoze live :biggrin: ,,, e kam nje te mire qe kurre nuk kycem ne Forum, e me shfytezu rastin me i shfry nervat ne dikend...
Thjeshte jam kjo qe jam..... si knej monitori si andej monitori...!!! :tongue:

Kėte kulture e kanė Prishtinaset-it,nuk ofendojnė nuk nėnqmojnė nuk ngacmojnė,pse-sepse kanė edukatė.Elinė,ne shkrime tregon cė je e qytetėnume.:biggrin:

sunrise
30-06-08, 12:47
paj spo di pervec qe ketu shkru lirshem edhe e shpreh ate qe mendoj pa u skuq hiq e ne jeten reali kom shume hezitim ne kete.... edhe ktu mundem me bo disa humore qe ne jeten reale si kisha bo.... spo di tjeter.... perndryshe jom dhe tentoj te jem origjiniale gjithe....

xekrri
30-06-08, 14:47
dalloj nga sunrise shume,ne moshe,ne arsimim,ne karakter,ne status material-shoqeror e ne shume sene tjera :lol:

LABI
30-06-08, 14:56
dalloj nga sunrise shume,ne moshe,ne arsimim,ne karakter,ne status material-shoqeror e ne shume sene tjera :lol:


Cili ish statusi yt material shoqerore xekrri .. Ne cilen lagje banon (b.. lopes , apo te kalit ) hahahah :biggrin: :tongue:

Thjesht jam me funny , ne krahasim me pershtypjen qe le me menyren e omunikimit shkrimet qe publikoj ..!

sunrise
30-06-08, 14:58
dalloj nga sunrise shume,ne moshe,ne arsimim,ne karakter,ne status material-shoqeror e ne shume sene tjera :lol:


?????po pse cka po dijshe ti per mu lidhur me keto qe ke shkru me lart o Xekerr???:confused:

LABI
30-06-08, 15:03
?????po pse cka po dijshe ti per mu lidhur me keto qe ke shkru me lart o Xekerr???:confused:

ka desht me tregu qe natyra e tij e t'jetuarit eshte "skajshmerisht" me e ndryshme nga e jotja :biggrin: Ti jeton mbi re, larte ne qiell. Ndersa ai jeton ne shtalla, kofsha te buajve, e te kuajve (hahaha):biggrin:

Uroj qe xekrri t'mos ma nxa per t' madhe (shaka pak) ... Intersont he , me rrok xekrrin xekrri :rolleyes: :biggrin:

Urata
30-05-09, 23:05
....pa dyshim se dalloj!ps:vetem thjeshtesia dhe e qeshura nuk dallojne....!

Estella
30-05-09, 23:08
Dalloj origjinalitetin,ndikimin ndaj tjerve,sjelljet ne aspektin shoqeror,korrektesin,inatin dhe gjelozin e dashurin......

Urata
30-05-09, 23:13
nuk dalloj dhe ne ideologji....!:wink: edhe live Rugoviste e perbetuar...
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....


ps: tema ishte cka dalloni, e jo cka NUK....!

GURI SYLAJ
31-05-09, 06:40
Tybe boll pak!

romansa
31-05-09, 07:52
edhe une gati hiq

Paradox_13
31-05-09, 09:46
...mundohem te jem sa me origjinal edhepse ka disa elemente qe ktu si barte dote nga personaliteti real...

~AnnA~
31-05-09, 10:12
Edhe ne boten virtuale njeriu pasqyron sadopak personalitetin e vet.
Ne forum shprehem pak me lire.Ne boten reale,per shkak gjykimeve te rrethit qe n'a shoqeron,n'a duhet te jemi pak me te matur....

Ignis
31-05-09, 11:27
Nuk ka shumė kohė qė jam futur nė njė forum virtual, diku rreth katėr muaj.
Nuk mund tė besoj se do tė mund tė isha diēka tjetėr nga ajo qė jam nė realitet.

Dani11
31-05-09, 15:56
Mendoi qe ne forum njeriu eshte 100% vetevetja, gje qe dallon nga jeta e perditshme.

desert
31-05-09, 15:59
nk dalloj aspak mendoj... perveq se ne jeten reale jam me e hareshme se ne virtualen... gjeja fijen ne mundesh se !!!!!!...edhe ketu ate qe e them e them si eshte ose nuk e them hiq.

thellenza
01-06-09, 22:46
Nuk ka dallim shume te madh, veq se ketu flas me lirshem por vetem per disa gjera.

Makresh
01-06-09, 23:07
Jam me diplomat,

valiii
02-06-09, 06:22
Jam me diplomat,
E ki harru edhe ni send. Ketu e ke lshu mjekrren dhe i ke shkurtu pantollat, kurse ne jeten reale e ki tenin si me ja qite nje kg sherk dhe vishesh me trenerka e me setere pantolle :P

Makresh
02-06-09, 08:13
E ki harru edhe ni send. Ketu e ke lshu mjekrren dhe i ke shkurtu pantollat, kurse ne jeten reale e ki tenin si me ja qite nje kg sherk dhe vishesh me trenerka e me setere pantolle :P

ahahahaaa :tongue: po kur erdha sefte ketu, isha pa mjekerr dhe pantollet deri ner kom sa qe zhag i qojsha neper dardani, po do qysh ishin qetu,.. po ta lshojshin mjekrren edhe po pritshin me ti maren qimėt :rolleyes: shakalla bre, menojn qe mujten me bo hajgare me luanin,

flutra
02-06-09, 08:22
..nga emri dalloj..

speci
02-06-09, 15:09
shume

Elina
02-06-09, 15:34
ahahahaaa :tongue: po kur erdha sefte ketu, isha pa mjekerr dhe pantollet deri ner kom sa qe zhag i qojsha neper dardani, po do qysh ishin qetu,.. po ta lshojshin mjekrren edhe po pritshin me ti maren qimėt :rolleyes: shakalla bre, menojn qe mujten me bo hajgare me luanin,

Makresh,waj ju dident tell as dhet wen ju ferst kejm hier ju kejm es kuller :biggrin:

aLbaChiCk
12-06-09, 16:57
Perveq pamjes nuk ndryshoj asgje nga realiteti

teutaA
12-06-09, 18:30
po spo di qysh tingelloj ne forum veq mendoj qe shum dalloj jo qe jam fallc ketu por vet temat jan asofare qe duhet te shkruhet qysh lypet e jo qysh je:smile:

Amina
12-06-09, 20:03
Makresh,waj ju dident tell as dhet wen ju ferst kejm hier ju kejm es kuller :biggrin:


hahahahahahahhahahahahaahahahahahahhahaUne, jo shume:smile:

Oqeani
12-06-09, 20:38
PSe te nderroj diēka - pse a mos duhet ktu me hy me shminka a !

rafet llapjani
13-06-09, 15:25
a u kuptum me msusen?? :tongue: pra, tregona qysh shtihohni ktu, e qysh jeni n t vertete:biggrin: ..... :biggrin:

A poaaaaaaaaaaaaa jo ne te verrtet jom shum najsssssssssssssssss ahgaghaghagh e ktu jam kogja i shtir aghaghaghghaaghghaghaaghaghaghaghagh

shfletuesi_
13-06-09, 16:25
Sdi....

Arkza
13-06-09, 16:42
Diqka e shume qka :biggrin:

Peja-Boy
14-06-09, 16:32
Avantari

Estella
19-06-09, 11:04
edhe pse ke mundesi shume me akktru,prap se prap nje pjes t'madhe karakterit qe ke e shpreh me shkrime secili person....

shfletuesi_
19-06-09, 11:09
Sjam ka e kuptoj qete tem aspak... disi e pshtjellt

emine
19-06-09, 11:12
Nuke di se qka dalloi ma shume se ne forum,edhe ne jete te perditshme jam tip njeri me shume karaktere,dhe i pershtatem cdo rrethane ,,,,jeta ime nganjeher me duket si teater ku cdo rrol kam lujte ne te,,,kshtuqe skam qellim te shitem as ketu as askund tjeter dikushe qe nuke jam,,,po emrin e kam ndryshe dhe ne jeten reale dalloi se gjithe me njohin si dukem....ktu jo

shfletuesi_
19-06-09, 11:16
Ahaaaaa, tani e kuptova pasi e lexova Eminen....

Eshte nje ndryshime fare i vogel... qe dalloj por jam vetvetja si ketu si jasht Forumit ndoshta jashta jam pak me i hapur per njerezit qe i njoh...

desert
19-06-09, 12:36
ketu shprehem lirshem per ate qe mendoj dhe jam me e gjalle ne jeten reale.

Tomori
19-06-09, 12:59
dalloj te kunderten e natyres reale se personit apo persones..
psh ketu te gjidhe pretendojne se jan engjuje e engjullesha...

lazdrani
19-06-09, 17:05
Ate munden vetem ata qe me njohin nga forumi te tregojne....

halla e madhe
19-06-09, 18:21
...njeriu shifet permes pak rreshtave,per vete munde te them se gati njesoj,mire ka thene Labi;_ "halla e madhe eshte si anija me vela":biggrin:

LABI
19-06-09, 18:23
Ndryshimi eshte shume i madh me hallen, cofte me status , cofte me mundesi !!


Vetem krejt krejt , halla eshte unike ketu , si me nofke, si me paraqitje, sime lluke, si me vela , si pa tela :biggrin:

Oqeani
19-06-09, 18:24
...njeriu shifet permes pak rreshtave,per vete munde te them se gati njesoj,mire ka thene Labi;_ "halla e madhe eshte si anija me vela":biggrin:

Sypozoj se paskeni dimija 12 m - edhe Oqeanin e kaloni pa pengeqa - fryma ka se ēka merr para ....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

emine
19-06-09, 18:25
dalloj te kunderten e natyres reale se personit apo persones..
psh ketu te gjidhe pretendojne se jan engjuje e engjullesha...


noj zyzllykt miko,se tybeh tan me kan engjuje une kurre sjam kan,,,

rafet llapjani
19-06-09, 18:27
Me qita nalt hiq sdalloj se dyt jem te trullt ahaahahahahaahahah

halla e madhe
19-06-09, 18:27
Ndryshimi eshte shume i madh me hallen, cofte me status , cofte me mundesi !!


Vetem krejt krejt , halla eshte unike ketu , si me nofke, si me paraqitje, sime lluke, si me vela , si pa tela :biggrin:


O Lab djali,t'rafte nje nuse e mire!:wink:

LABI
19-06-09, 18:29
O Lab djali,t'rafte nje nuse e mire!:wink:


o t'lumshin gishtat hallle . Qe so pune me begenis njo e hajt :biggrin:

LABI
19-06-09, 18:30
Me qita nalt hiq sdalloj se dyt jem te trullt ahaahahahahaahahah


Me qite rafetin veq parametrat edhe mjetet na dallojne . Mundesit i kemi te njejta ( brenda kornizes 1244 edhe shtetit ma t'ri t'pllanetes ) :biggrin:

halla e madhe
19-06-09, 18:30
Sypozoj se paskeni dimija 12 m - edhe Oqeanin e kaloni pa pengeqa - fryma ka se ēka merr para ....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

...po, po, pa dyshim qe dimijat e mija valojne mbi anije..hahahahaha Oqeanin e tejkaloj pa kurrfar pengesa,sa gjoja kalojne mbi oqean edhe nje anije s'mirret vesh:biggrin:

shfletuesi_
19-06-09, 18:32
Nimeeee a e keni pernimeeeeee

Oqeani
19-06-09, 18:33
...po, po, pa dyshim qe dimijat e mija valojne mbi anije..hahahahaha Oqeanin e tejkaloj pa kurrfar pengesa,sa gjoja kalojne mbi oqean edhe nje anije s'mirret vesh:biggrin:

Lutem qe mos te jet T......²

halla e madhe
19-06-09, 18:35
Nimeeee a e keni pernimeeeeee...njime ti gjithekund po qellon ne biseda te grave, ruju djalo se po ta gjujn ndonje stupc:biggrin:

yllka
21-06-09, 19:33
Ate munden vetem ata qe me njohin nga forumi te tregojne....


Llokum me Arra te kemi oh Mbreti i Mbretavehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Estella
28-06-09, 01:36
Vlera e nje personi qendron ne ate cka eshte ne gjendje te jap dhe jo ne cka eshte ne gjendje te marr.

emine
27-10-09, 21:47
shumqka....:biggrin:

Estella
27-10-09, 21:48
shumqka....:biggrin:

si p.sh kallzona moj :P

shfletuesi_
27-10-09, 21:48
....Ika per sonte ju tregoj neser

turisti
27-10-09, 21:51
a u kuptum me msusen?? :tongue: pra, tregona qysh shtihohni ktu, e qysh jeni n t vertete:biggrin: ..... :biggrin:

Une jam une.si ketu si jashte.........

emine
27-10-09, 21:53
si p.sh kallzona moj :P

SE as ne rruge si kisha pershendet disa njerz,dmth ktu diskutoi me ta,qeshtu diqyshe e tjerat vijne me rend qe sju bje hyse me dite kurr sa dallim ka eminia nga ktu ne realitet....
renin e ki tash ti:P

po ktu jam femer,a kshtu jam mashkell valla,ta dish edhe qet sen:P

Oqeani
27-10-09, 21:53
Une jam une.si ketu si jashte.........

Sa mendova mos ke thene - ne FD i pa martuar, e jashte Fd-se me nje kerr ... sikur une de ahhahahaa

gazi-de
27-10-09, 22:01
ase gje .......

murrizi
27-10-09, 22:01
Ėshtė bėrė problem tė shkruhet pas njė personi qė ka shkruajtur mė sipėr, sepse menjėher pason pyetja, shka tbona, ti s'um njeh, shka po don, e ku ta dij unė, edhepse e tėra ska tė bėjė asgjė me atė person fare, apo edhe po pati ?
Pra, pse duheshe tė ishte problem nėse dikush dikė kritikon edhe hapur.
I thash kėto fjalė pikėrisht nga arsyeja qė tė mos e bėjmė ndejen nė forum chat (tybe ka rrafsh 5 vjet qe sjom hy me chatu me kon, veq shka po nij pej hallku boll po m'del) por pikėrisht nga fakti qė tema nė vete nuk ėshtė aspak e thjeshtė, dhe sė mundė edhe tė nxjerrim ca konkludime nga kėtu!

Kush jemi nė fakt ne kėtu ?!

Edhe pa u njohur, edhe pa u par me kamera, edhe pa ditur asgjė pėr "tjetrin". Por edhe sikur tė gjitha tė ishin nė rregullė, nė rregull bile deri aty sa qė edhe tė kishim pirė nga njė kafe pėr disa min. sė bashku, nuk do ta shpjegonin mė mirė realitetin se kush nė tė vėrtetė jemi ne, sa e bėjmė ne vetė kėtu, me dėshir, dhe vullnetarisht !!!
Nėse neve mundohemi ti veshim vehtes edhe njė personalitet tjeter nga kjo qė nuk na pėlqenė tia kemi dalur kėtu, at'her vėrtetė ne kemi problem me vehten, e mė asnjeri tjeter.

Flaka u dalt atyre qė su pėlqen ky shkrim ho...

turisti
27-10-09, 22:04
Sa mendova mos ke thene - ne FD i pa martuar, e jashte Fd-se me nje kerr ... sikur une de ahhahahaa

Mos je :biggrin: automekanik :biggrin: rasisht ??????????????????????

emine
27-10-09, 22:06
Ėshtė bėrė problem tė shkruhet pas njė personi qė ka shkruajtur mė sipėr, sepse menjėher pason pyetja, shka tbona, ti s'um njeh, shka po don, e ku ta dij unė, edhepse e tėra ska tė bėjė asgjė me atė person fare, apo edhe po pati ?
Pra, pse duheshe tė ishte problem nėse dikush dikė kritikon edhe hapur.
I thash kėto fjalė pikėrisht nga arsyeja qė tė mos e bėjmė ndejen nė forum chat (tybe ka rrafsh 5 vjet qe sjom hy me chatu me kon, veq shka po nij pej hallku boll po m'del) por pikėrisht nga fakti qė tema nė vete nuk ėshtė aspak e thjeshtė, dhe sė mundė edhe tė nxjerrim ca konkludime nga kėtu!

Kush jemi nė fakt ne kėtu ?!

Edhe pa u njohur, edhe pa u par me kamera, edhe pa ditur asgjė pėr "tjetrin". Por edhe sikur tė gjitha tė ishin nė rregullė, nė rregull bile deri aty sa qė edhe tė kishim pirė nga njė kafe pėr disa min. sė bashku, nuk do ta shpjegonin mė mirė realitetin se kush nė tė vėrtetė jemi ne, sa e bėjmė ne vetė kėtu, me dėshir, dhe vullnetarisht !!!
Nėse neve mundohemi ti veshim vehtes edhe njė personalitet tjeter nga kjo qė nuk na pėlqenė tia kemi dalur kėtu, at'her vėrtetė ne kemi problem me vehten, e mė asnjeri tjeter.

Flaka u dalt atyre qė su pėlqen ky shkrim ho...

po breh qysh jo,forumi si lloje filxhani tu ka dok dejm:biggrin:

pirro
27-10-09, 22:07
Spo e kuptoj pyetjen!

murrizi
27-10-09, 22:08
po breh qysh jo,forumi si lloje filxhani tu ka dok dejm:biggrin:
mos u n'guc bre emine se ma prune shpirtin me dal hahahahahaha

Idila
27-10-09, 22:08
Flaka u dalt atyre qė su pėlqen ky shkrim ho...
Nga hunda apo nga veshi? :D

Pajtohem plotėsisht.

Rozafa
27-10-09, 22:10
Mos je :biggrin: automekanik :biggrin: rasisht ??????????????????????

Nese pyetj ado ishte.. a dallon personi ne person ne forum....une do thoja se PO...turisti dallon nga te gjithe te tjeretttttttttttttt !!!!!!!!!!!

murrizi
27-10-09, 22:10
Nga hunda apo nga veshi? :D

Pajtohem plotėsisht.
Mir bone se o dro met dal far flake, po edhe eminja ska qare pa u pajtue veq shka vonon per t'zez t'asaj.
pėrnryshe buffffff dhe i del flaka....

Oqeani
27-10-09, 22:11
Mos je :biggrin: automekanik :biggrin: rasisht ??????????????????????

Jo, gomist hahahahahaha

LuLjaa
27-10-09, 23:02
Spo e kuptoj pyetjen!

As une .. :eek: :biggrin:

rafet llapjani
28-10-09, 09:21
As une .. :eek: :biggrin:
Qysh spe kupton o dreq qka dallojm na dy adi na dy dalloj ti je femer e une mashkull veq qitu perenia na kish dallu se rrafsh e baraba tonat njojt i kem ahaahahahahah

roadrunner
28-10-09, 09:51
Ne realitet jam ma e shkathet. ketu spo i njoh njerzit edhe po eci ma kadale hahaha :D

Breshka
28-10-09, 09:55
Pak Ma E Shpejt Se Breshka Shum Pak Dallim :d

selvija
28-10-09, 12:16
Pak Ma E Shpejt Se Breshka Shum Pak Dallim :dJo perzete prej breshkes ,,fluturove ne kiterr si duket edhe pak ke me prek ylberin

e_martumja
28-10-09, 13:10
Jo perzete prej breshkes ,,fluturove ne kiterr si duket edhe pak ke me prek ylberinCilin Ylber :biggrin:


Skam fort dallim me realitet qet e humor e perdori dhe kogja direkte jam...

ritaaa
28-10-09, 14:15
une gjithmon jam e njejt si ktu si ne mse te familjes apo te personave te pa njoftur, sikur ne pune me koleg/e jam e njejt gjithmon kur jam nervoz pak ngutem e per tjerat kurgju nuk kam dallim.
thojn se jam pak e eger nuk duroj padrejtsi dhe ja thom fjalet e mir e te kqija ne sy jo mas shpine


ritaaa

speci
28-10-09, 15:12
nja dy gishta ftyr dalloj:biggrin:

roadrunner
28-10-09, 15:15
Ma mir me pas qit avatarin tond se qeky spec hiq spo te shko per ftyre


nja dy gishta ftyr dalloj:biggrin:

speci
28-10-09, 15:18
Ma mir me pas qit avatarin tond se qeky spec hiq spo te shko per ftyre
jo se tuten forumistat masanej e gjynah:biggrin:

roadrunner
28-10-09, 15:22
Jaaa, sem ra ne mend me nxerr telefonin me te fotografu hahahhhaha tkisha qit ne avatr temin se sot shum bukur je dokt :P


jo se tuten forumistat masanej e gjynah:biggrin:

speci
28-10-09, 15:24
Jaaa, sem ra ne mend me nxerr telefonin me te fotografu hahahhhaha tkisha qit ne avatr temin se sot shum bukur je dokt :P
qy shume bukur,tuj u terrpijav aaaa?
ma se bahen gjaqet masanej derdhet gjalku deri n'gju t'minit
jo une po une ,a po dish medemek

hahahahhaha

roadrunner
28-10-09, 15:26
Hahahahah ok se nuk kallzoj ma hahahha se po tutna pom gjun najkush me vo te prishta hahaha

qy shume bukur,tuj u terrpijav aaaa?
ma se bahen gjaqet masanej derdhet gjalku deri n'gju t'minit
jo une po une ,a po dish medemek

hahahahhaha

speci
28-10-09, 15:27
Hahahahah ok se nuk kallzoj ma hahahha se po tutna pom gjun najkush me vo te prishta hahaha
joooo ke Albini te tona i blejti,se pi vyjshin me ja perzi nje torte qeveris hahahahah

roadrunner
28-10-09, 15:29
Jo mar, Albinin sa e pash ke bishti i ures, bojke biznis me Eminen hahahah


joooo ke Albini te tona i blejti,se pi vyjshin me ja perzi nje torte qeveris hahahahah

speci
28-10-09, 15:34
Jo mar, Albinin sa e pash ke bishti i ures, bojke biznis me Eminen hahahah
a ma paska zan eminen tem aaaa?
haj mozomakeq paska me kput me politike:biggrin: ,se ai tjeter sen s'din hahahahha

roadrunner
28-10-09, 15:35
Jo, ja zuni vet, se e kish ba njet me ardh me ta kput qelin hahahahah

a ma paska zan eminen tem aaaa?
haj mozomakeq paska me kput me politike:biggrin: ,se ai tjeter sen s'din hahahahha

speci
28-10-09, 15:36
Jo, ja zuni vet, se e kish ba njet me ardh me ta kput qelin hahahahah
cilin?
se une dy qela i kom!:biggrin:

roadrunner
28-10-09, 16:05
Qato qe e perdor mas mramti

cilin?
se une dy qela i kom!:biggrin:

speci
28-10-09, 16:24
Qato qe e perdor mas mramti

a po aaaa?

qka pom kryhet qitash qeli:biggrin:

emine
28-10-09, 16:25
Jo mar, Albinin sa e pash ke bishti i ures, bojke biznis me Eminen hahahah

hahhahahhahhapo valla kam shite mire sote:biggrin: breh qka mu qojka(lemza) kokan ka ka mpermenin kta bukuroshta e forumit,a xemlen jau hongsha po t'mile jeni:tongue:

roadrunner
28-10-09, 16:27
Qaf hanmeee ku te kammmmm, ani a shite hiqqqq...Rumi nja dy per sabah se duhet mi ba kafjallin hahahaha.

hahhahahhahhapo valla kam shite mire sote:biggrin: breh qka mu qojka(lemza) kokan ka ka mpermenin kta bukuroshta e forumit,a xemlen jau hongsha po t'mile jeni:tongue:

emine
28-10-09, 16:29
Qaf hanmeee ku te kammmmm, ani a shite hiqqqq...Rumi nja dy per sabah se duhet mi ba kafjallin hahahaha.
a duhet do sugjuk a veq me speca pi perzhit:biggrin:
qe ku jam loqke e lodhne e kputne,u repa ne bisht ure ka baj biznic:tongue:

roadrunner
28-10-09, 16:30
Me 9 speca moter hahahahahhaha....niher i kam ba 8, tash edhe nja osht ne rend po osht ka livrit shume dej neser e kam ne fertere hahaha
a duhet do sugjuk a veq me speca pi perzhit:biggrin:
qe ku jam loqke e lodhne e kputne,u repa ne bisht ure ka baj biznic:tongue:

emine
28-10-09, 16:31
Me 9 speca moter hahahahahhaha....niher i kam ba 8, tash edhe nja osht ne rend po osht ka livrit shume dej neser e kam ne fertere hahaha

lum bafsha ,pi gjune specat si idrizi grepin tu nxane peshk hahhahahhahhahhahahhahahhahah

qka kam em dallu breh beter jam qetu beter ne jete reale,veq avatarin e kam te vjedhun,se tutna me bini msyshe :biggrin:

speci
28-10-09, 16:43
e bat specin mos vet:biggrin:

sikur stafet pom doket her njana her njana hahahahah

roadrunner
28-10-09, 16:57
Dikush duhet me hanger ajvar sivjet

e bat specin mos vet:biggrin:

sikur stafet pom doket her njana her njana hahahahah

shfletuesi_
28-10-09, 17:48
Shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmm

Pak

Abetare
28-10-09, 19:33
Pak e hiē ...

Peja-Boy
28-10-09, 20:06
Edhe jasht Forumit jam Person !!!

Qika^Me^Kule
28-10-09, 20:10
:rolleyes: :rolleyes:

halla e madhe
28-10-09, 20:13
..jane disa qe me njohin mire dhe munde te vleresojne me mire dallimin:smile:

emine
28-10-09, 21:01
gishtin se qoi qeshtu:P(si en avatar)

Fshatari
28-10-09, 23:58
Nuk dalloj shume! Edhe jeta reale mu ka ba gjysmevirtualiteti...!

LuLjaa
29-10-09, 00:03
Qysh spe kupton o dreq qka dallojm na dy adi na dy dalloj ti je femer e une mashkull veq qitu perenia na kish dallu se rrafsh e baraba tonat njojt i kem ahaahahahahah
Ahaa qeshtu po dofka me than a ,, hahahahahahaaaa se kam dit mor :D

Estella
01-02-10, 11:40
sado mire te dish te luash prap se prap shpreh nje an te karakterit tuaj secili ne forum me shkrimet e e veta

Lapsi
01-02-10, 11:47
ketu vetem se shkruaj ate qe mendoj, pra jam ai

emine
01-02-10, 13:09
shum:tongue:

Qika^Me^Kule
01-02-10, 13:38
Tybe sikur nata me dite..... :biggrin:

Fshatari
01-02-10, 14:07
Tybe sikur nata me dite..... :biggrin:
Kete e kam pas shume simpatike deri sot por sot e tutje po mu dashka me ndrrue simpatine me diēka tjeter!(shaka)!

Jana
01-02-10, 14:13
Nuk dalloj sen...qishtu jam gjith...
Bile kshtu jam pak ma dreq...e ktu po duhet pak mi permbajt veten...
Per gjerat tjera sen nuk dalloj...

Virti
01-02-10, 14:40
... jam pa tastature. :cool:

Jana
01-02-10, 14:46
... jam pa tastature. :cool:

Hahahahahhahahahhaha.....e zevendeson me Telefon....

Qika^Me^Kule
01-02-10, 14:50
Kete e kam pas shume simpatike deri sot por sot e tutje po mu dashka me ndrrue simpatine me diēka tjeter!(shaka)!


aghaghaghaghaaghaghaghaghaghaaghaghagh

Plotesisht te kuptoj ooo Fshatar.....

thohet nje fjale ku dhem dhomi shkon gjuha :tongue:

Ps. te pershendes nga zemra.... uroj te jeni mir....???

speci
01-02-10, 15:51
me qiken me kule dalloj:
une kom ksi,ajo ka asi
moshe kom ma shume
shkolle kom ma shume
floke kom ma pak
edhe une jom martu nja 5-6 here e kjo veq 2 here:biggrin:

shfletuesi_
01-02-10, 15:59
Mendjemadhesia, ketu me thon mendjemadh ne realitet s'jam aspak.

speci
01-02-10, 16:03
Sinqeriteti mbrohet me fuqinė e shpirtit, prandaj njerėzit e sinqertė edhe rrėmbehen!
ky eshte i sinqert kurse une jo valla:wink:

Oltiana1
02-02-10, 12:30
Jam e njėjta si kėtu si larg pc , vetėm kėtu po shkruaj e tė isha larg pc kisha folur :P:P:P

Idila
02-02-10, 12:32
E njėjta si nė realitet, veēse nuk besoj fort kėtu..! ;)

speci
02-02-10, 16:08
te njejt jemi,ju krypum me rrena hahahahha

Oqeani
02-02-10, 16:10
Hiē - pa rrena http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Peja-Boy
02-02-10, 16:18
Pak ma i keq jo shume :tongue:

Qika^Me^Kule
02-02-10, 18:35
me qiken me kule dalloj:
une kom ksi,ajo ka asi
moshe kom ma shume
shkolle kom ma shume
floke kom ma pak
edhe une jom martu nja 5-6 here e kjo veq 2 here:biggrin:

Qyre more si ka rejt , djali sa nje magare ?? ghaghaaghaghaghaghaghagh

speci
03-02-10, 15:57
Qyre more si ka rejt , djali sa nje magare ?? ghaghaaghaghaghaghaghagh
u nimeeee kom harru krejt:
qe une rrej shume kurse kjo ma pak:biggrin:

YanYan
05-02-10, 09:13
Per shume arsye, mendimet qe shprehi ktu, i limitoj jashte forumit. Dmth, frenoj te shprehurit e cdo mendimi. E konsideroj gje te pranueshme...eshte nje bote mizore jashte. Ndoshta fakti qe jam teper skeptike per cdo gje me lejon ti filtroj mendimet/te bluaj derisa te jete e nevojshme & pa gjyku shpejt.

roadrunner
05-02-10, 09:47
mundesh mem pa kah te foli, e ktu po duhet me shkrujt mas ekrani :D

Oltiana1
05-02-10, 11:39
Gjithmonė jam vetėvetja e njėjta :):):)

LaCoStA
06-02-10, 00:03
N'jeten rale mujn edhe me m'pa ka t'foli, a ktu vesh shkronjat mi lexoni :cool:

Andetta
06-02-10, 14:36
.................................................. ........................................ !

Diana007
10-02-10, 10:56
Hm ... jo edhe shum :rolleyes:

Makresh
10-02-10, 11:00
I degjoj edhe ata qe din, edhe ata qe s'din. S'ja prishi askujt.

DEA
10-02-10, 20:58
Ketu jam shume pak, e ne jete e perditschme jam 24 ore. Aq pak ketu sdi a mund te jem ajo qe jam, pasi qe pak kohe, shume pak. Kurse ne jeten normale jam gjithmon une, nuk iki kurr asgjeje, as pakenaqesive as deshtimeve as triumfimeve as shoqeris e as miqesis e as Familjes, nuk ju iki fare kam forcen te perballohem me te gjitha te mirat e te keqijat e kesaj Bote( gjithmon me ymyt me gjet rahatin), jo qe me dallon diqka nga ketu po koha..................

elvio
10-02-10, 21:35
kur nje mbret urdheroi te mbyste ne det keshilltaret e tij ,sepse se plotesonin ne mendime mbretin

nisi ti hedhe nje nga nje nga keshtjella drejt ujit,edhe mbyteshin keshilltaret

dikush sapo ra ne uje ngriti nje dore lart ne shenje qe dicka donte te thoshte

pas urdherit te mbreti qe ta shpetonin,edhe me pas e pyeti

perse ngrite doren lart

ai u pergjigj

askush s'ka nje mendje ne kete bote
te gjithe kane dicka ndryshe nga tjetri


sikurse forumi me antaret

idete-njohurite aftesite niveli sjellja e ajo c;ka mbart c'do kushi

teutaA
10-07-10, 20:38
spo e shof vehten qysh dukna ne forum sdi qka me than sa dalloj:tongue:

e_martumja
10-07-10, 20:40
Ketu jam shume pak, e ne jete e perditschme jam 24 ore. Aq pak ketu sdi a mund te jem ajo qe jam, pasi qe pak kohe, shume pak. Kurse ne jeten normale jam gjithmon une, nuk iki kurr asgjeje, as pakenaqesive as deshtimeve as triumfimeve as shoqeris e as miqesis e as Familjes, nuk ju iki fare kam forcen te perballohem me te gjitha te mirat e te keqijat e kesaj Bote( gjithmon me ymyt me gjet rahatin), jo qe me dallon diqka nga ketu po koha..................Mos ndrysho se je perfect. Te pershendes.

shfletuesi_
10-07-10, 21:50
Po ndryshoj edhe shume. Ne forum i kam nja 4 a 5 simpati e nrealitet as nja :P A pak po ju duket kjo e !?

teutaA
10-07-10, 21:51
Po ndryshoj edhe shume. Ne forum i kam nja 4 a 5 simpati e nrealitet as nja :P A pak po ju duket kjo e !?

kush eshte qajo e 5 :eek:

shfletuesi_
10-07-10, 21:53
kush eshte qajo e 5 :eek:


eh kuku per ty 6 jan kan me ty 6 eiiii mangut jam per 1... ra facebooku na prishi Piiiiiiiiih bree :tongue:

teutaA
10-07-10, 21:55
eh kuku per ty 6 jan kan me ty 6 eiiii mangut jam per 1... ra facebooku na prishi Piiiiiiiiih bree :tongue:

po a ehh oj qyqe a ke harru qe un shy ne gara pa kan e para :redface:

shfletuesi_
10-07-10, 21:58
po a ehh oj qyqe a ke harru qe un shy ne gara pa kan e para :redface:


:) Eh e para je kan po dole ne fund... as 2 dite smujte me mbajt top listen :D :tongue:

teutaA
10-07-10, 22:00
:) Eh e para je kan po dole ne fund... as 2 dite smujte me mbajt top listen :D :tongue:

ahhahah nuk qes far aty ku sbahen frytet :eek:

shfletuesi_
10-07-10, 22:03
ahhahah nuk qes far aty ku sbahen frytet :eek:

Eh duhet me ja gjet ajamin :) Per me u ba jo veq hajt..Edhe klima ndryshon as 1 vere nuk eshte e njejt duhet me ju pershtat :)

teutaA
10-07-10, 22:04
Eh duhet me ja gjet ajamin :) Per me u ba jo veq hajt..Edhe klima ndryshon as 1 vere nuk eshte e njejt duhet me ju pershtat :)

ncuk duhet me kan vetvetja qy edhe dimrit nuk po vjen gjynah a po narthim ne a jo :wink:

shfletuesi_
10-07-10, 22:07
ncuk duhet me kan vetvetja qy edhe dimrit nuk po vjen gjynah a po narthim ne a jo :wink:


Vetvetja duhet te jesh atehere kur je vetem jo kur te behesh me simpati e vet i dyti.. Atehere duhet te behesh vetjaeDyte , duhet te shohesh me syt e tjeter kujt jo me syt e tu ;)

teutaA
10-07-10, 22:10
Vetvetja duhet te jesh atehere kur je vetem jo kur te behesh me simpati e vet i dyti.. Atehere duhet te behesh vetjaeDyte , duhet te shohesh me syt e tjeter kujt jo me syt e tu ;)

hahahah ashtu tani bahesh ti kuller me ba me pa me syt e mi qy

nese duhet te bej ndryshime vetem per me funksionu nje lidhje te ha dreqi ,,,,vetjake kam qellu bre:smile:

GURI SYLAJ
11-07-10, 14:33
I vetmi ndryshim -emri!!

Idila
11-07-10, 14:40
I vetmi ndryshim -emri!!
Urdhėro bac?

sheqerka_
11-07-10, 14:42
kjo ilda un sheqerk

~AnnA~
11-07-10, 15:22
me shoqerine jashte forumit jame me e permbajtur (flas me pak dhe ate duke e menduar fjalen tre here)

Oqeani
11-07-10, 17:00
me shoqerine jashte forumit jame me e permbajtur (flas me pak dhe ate duke e menduar fjalen tre here)

Po te zgjatka fjalia http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

~AnnA~
11-07-10, 17:10
Po te zgjatka fjalia http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
jo,jo me keqkuptove
nuk thash qe flas ngadale :smile:

speci
12-07-10, 13:01
une kom ksi e ajo ka asi:wink:

gazi-de
12-07-10, 22:13
nuk po di si ne forum tybe mendoj ne sillje

emine
12-07-10, 22:15
qka me dallu,kerkush me ket nike nuke hyne pos meje,padyshim se diqka e imja e vertet tregohet ktu,mos pate qejf edhe me jau qite syretat ka shes vo te bishti ures:P

Elina
12-07-10, 22:30
Cka kam me dallu....nuk e di as vet....ndashta ne realitet jam pak me temperamente...ktu per cudi jam e urte...ndodhe qe ju frigohem shkronjave qe po me kurthurohen e marr ne thu ne to a nje Zot i Madh e din! :biggrin:. Vec i marr lakmi vetes qe di me ruajte gjakeftohtesine,,,e tani e kam verejte qe edhe belate nuk po me ngjiten :tongue:

elvio
12-07-10, 22:31
gjinia

Oqeani
12-07-10, 22:37
Edhe syretin e njejte e kam ! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif - Veshjen jo per momentin !!!

teutaA
13-07-10, 18:20
qka a:rolleyes: tybe qutu po ke shanc biles me shkru me mu se me pas kan life me sy se kishe pa:eek:

speci
14-07-10, 14:32
jom ma i keq se kjo:biggrin:

LaCoStA
14-07-10, 17:03
Per qet specin une e di qka dallon, ama s'po ju kallzoj :smile: ............. e per veti, sen hiq s'dalloj, qeky insan jam edhe live edhe n'forum

thellenza
14-07-10, 21:46
pak dalloj,,

shfletuesi_
14-07-10, 21:50
Valla veq n'syret se kshtu jo s'dalloj shume.

teutaA
14-07-10, 22:00
shum:eek:

elvio
14-07-10, 22:03
floket dallim:biggrin:

Diana007
21-07-10, 20:28
hmm ,,,,,,jo edhe aq :rolleyes:

emine
21-07-10, 20:32
jam ma e hijshme se qetutne:eek:

Peja-Boy
21-07-10, 20:47
Kurgjo sjam kshtu qka jom mem pa ne Foto (Thenje e Gipes)

teutaA
23-07-10, 18:01
gjatsia e pesha ne fd jam 175cm-60kg a live hahaha spo kallzoj jo:tongue:

tipi engjellor
24-07-10, 11:29
ky jam si keti si live si ne kafe si ne darsum si ne dek qyky jam qishtu flas ketu pak nganjeher beje edhe humor kam deshire po jam ne shume gjera strikt i vendosur po jo kryte e ngrime hahahah aty ku sduhet

Amina
24-07-10, 22:06
Hmmmm Avatari.........

Murgesha
24-07-10, 22:27
Hmmmm Avatari.........


Jam e sigurt se je mė e bukur se Avatari qė mban kėtu!


Tybe jashtė forumit jam bash qekjo qė jam kėtu :biggrin:

Qika^Me^Kule
24-07-10, 22:48
Ketu jam me Kule... :biggrin: e jasht forumi nuk rie me kule se po em kaperthuren kamet....:biggrin:

Dreni30
24-07-10, 22:49
Ketu jam me Kule... :biggrin: e jasht forumi nuk rie me kule se po em kaperthuren kamet....:biggrin:

Hhahahahaahahahhaahahahahah edhe ti nxor kokshe. hahahahaah

Qika^Me^Kule
24-07-10, 22:51
Hhahahahaahahahhaahahahahah edhe ti nxor kokshe. hahahahaah

Aaghaghaghaghaghaghaaghaghagh u mshefa se kins pase kalllabellake andej :biggrin:

Dreni30
24-07-10, 22:54
Aaghaghaghaghaghaghaaghaghagh u mshefa se kins pase kalllabellake andej :biggrin:

Mirė ja ke ba, hahahahahahah
Unė krejt dyrtė i kam hap se vera, nxeht. hahahahahaahahahahaha

Qika^Me^Kule
24-07-10, 22:57
Mirė ja ke ba, hahahahahahah
Unė krejt dyrtė i kam hap se vera, nxeht. hahahahahaahahahahaha

Po bre e pash aghaghaghaghaghagh

Dreni30
24-07-10, 23:03
Po bre e pash aghaghaghaghaghagh

Hhahahahaahahahaahahahaahahahahaahahahahaahahahaah ah moj nxehtė qyyyyyyyyyy.