PDA

View Full Version : Ti, per mua je .....


Faqet : [1] 2 3

Linka_pz
11-03-08, 12:22
Ti ,per mua je ....

Ti, per mua je Mike shume e mire .

Argetim te kendshem !

Gjumashja
11-03-08, 12:32
ti per mua je.... vajze serioze...

MemphiSx
11-03-08, 12:33
Ti per mua je nje shoqe shum e mire!

Linka_pz
11-03-08, 12:34
Ti ,per mua je shume i/e respektuar ....

MemphiSx
11-03-08, 12:37
Ti per mua je hene qe ndriqon naten!

selvija
11-03-08, 13:21
Ti per mua je ..YLL..cila ne driten tende po ndriqohem...dite e me shum...:wink:

Intuita
11-03-08, 14:30
Ti per mua je nje shoqe virtuale shume temperamente..........dmth me shpirtin ne fyt...........pa te keq...........:biggrin:

Albonita
11-03-08, 14:43
Ti ,per mua je ....

Ti, per mua je Mike shume e mire .

Argetim te kendshem !


TE pergzoj per kto tema kaq te mira se po qel oj Linka.!!


.........TI,per mua je Ylli qe shendrit ter Boten ..................

Dukagjinas_i
11-03-08, 14:47
Ti, per mua je ,,,,,e buzeqeshur !

Linka_pz
11-03-08, 14:47
Ti per mua je ...MOTIV .

Albonita
11-03-08, 14:52
Ti per mua je, nje vajz shum e Embel!

Dukagjinas_i
11-03-08, 14:52
Ti, per mua je....Pa komlekse,....Respekt!

LuLjaa
11-03-08, 15:01
Hey, ketu duhet me than per antarin qe eshte siper a per kan dush?

Ti per mua je llokum ....

Linka_pz
11-03-08, 15:03
Thuaj per ke te duash Oj Lule ,ose per anetarin ose per dike tjeter ....


Ti per mua je forumiste e kendshme ...

LuLjaa
11-03-08, 15:07
Linka edhe ti per mua je shoqe e mire, vallahi s'pot rrej ..

Ok , tjera here veē Lacosta e permeni :D

Arkza
11-03-08, 15:11
Linka edhe ti per mua je shoqe e mire, vallahi s'pot rrej ..

Ok , tjera here veē Lacosta e permeni :DHhahahahahahahahha o Plaqqq sonte ti hahahahahahahahhahahah , Ti mu per je Dreq hahahahahhahahahahn !
Nime te fala te ka bo shota jote kam fol me te nje dit se kam harru me te Kallxu !
Dhe keqyr te tema ren se qka kena shkru me ate njerin tend per ty , me fal se spo me kujtot tema e kallxoj te keqyri njehere ne cilin teme ahahahhahahaha :biggrin:

LuLjaa
11-03-08, 15:17
Ti per mua je shtrig Arkza per ty e kam fjalen hahahahaaa flm.. thuj shotes edhe ti i ban selam shume se kur pe shoh une online s'po ka vakt me fol, e qe mas tyje um paska qu selam flm..

Per ēka e ki fjeln mojj, ēfare teme..

LaCoStA
11-03-08, 15:19
Ti per mue je ilaq i shpirtit , e une per ty jam terapi hahahah

LuLjaa
11-03-08, 15:32
Ti per mua je qashtu njejti si une per ty hahahahhaha

Linka_pz
11-03-08, 16:40
Ti per mua je ,,,Hene qe ndriqon .

selvija
11-03-08, 18:54
Une jam kjo per ty....
http://media.imeem.com/p/6YxuiFJIYG.jpg (http://taxi65.imeem.com/photo/6YxuiFJIYG/)

Tomori
11-03-08, 19:07
Une jam kjo per ty....
http://media.imeem.com/p/6YxuiFJIYG.jpg (http://taxi65.imeem.com/photo/6YxuiFJIYG/)

S.....mbahu....hahaahahahaa
http://static.flickr.com/24/43701096_6333975a40_m.jpg

Linka_pz
11-03-08, 23:13
Ti per mua je Engjull qe me mbron .

LABI
12-03-08, 00:01
Ti per mua je : infuzion, aspirine , amfitamine..... :biggrin:

GURI SYLAJ
12-03-08, 08:07
Ti per mua je-
Lot i mbetur vjerre ne qepalle-
ATDHE !

Dreni30
12-03-08, 11:12
Ti per mua je me e aferta qe mundet me qene.
Mos ti numroj shume gjera tjera
Flas vetem ate qe e ndiej ne afersine shpirterore.

Diana007
12-03-08, 17:52
Ti me je Buzeqeshja ime :smile:

DritonPR
12-03-08, 17:57
ti per mua je buzeqeshja ime :biggrin:

Linka_pz
12-03-08, 20:07
Drita e syve te mi ....

Tomori
12-03-08, 20:14
ti per mua je akullore...
http://www.desave-pz.com/images/akullore%20me%20qershi.jpg

Linka_pz
12-03-08, 21:48
Ti, per mua je Yll Bote .....

Albonita
12-03-08, 22:30
Ti per mua ,,Nje qetsi ne shpirtin tim.!

Linka_pz
12-03-08, 22:47
Ti, per mua je ,gjithcka ....

Albonita
12-03-08, 22:48
.................Je shum Intelegente......

Linka_pz
12-03-08, 22:51
............embelsira e forumit .......

gazi-de
12-03-08, 22:52
Enderre.................................

Albonita
12-03-08, 22:52
............Bukuri qe vret shum kend ketu ......................

LaCoStA
12-03-08, 23:13
.... femer ideale ....

LuLjaa
12-03-08, 23:17
Ti per mua je shume, shume i mire..

Dukagjinas_i
13-03-08, 12:35
..........lule pranvere !

Linka_pz
13-03-08, 12:53
.......shi i fresket .....

Dukagjinas_i
13-03-08, 12:54
.....rreze dielli,,,mbas shiu.............

Linka_pz
13-03-08, 13:00
......Ylber .........

Dukagjinas_i
13-03-08, 13:03
....shume Itelegjente, si ja qellove,,,si e kam emrin !!!

Linka_pz
13-03-08, 13:06
Hhaahhahahha,hahahhahahha,

..........muzika me e mire .......

Dukagjinas_i
13-03-08, 13:07
......gjithmone e hareshme !

ssara
13-03-08, 13:09
Dukagjinas................

Dukagjinas_i
13-03-08, 13:11
...........sara n'katror !

ssara
13-03-08, 13:12
...........sara n'katror !

Shoqeri e mire............

Lona
13-03-08, 13:14
gjithmon i gatshem...

ssara
13-03-08, 13:16
....pak a shuem vendase...

Dukagjinas_i
13-03-08, 13:45
.....cdo here n'disponim .

ssara
13-03-08, 13:56
.............i gatshem me u pergjigje.................

Dukagjinas_i
13-03-08, 13:59
.....e sjellshme dhe sinqerte...

ssara
13-03-08, 14:01
...........bashkebisedue nese disa tema.....

gazi-de
13-03-08, 17:10
Shoqe e mire................................

ssara
13-03-08, 17:15
............. je shume i respektuar

Prishtinasja_
13-03-08, 17:22
..........gjithecka!!!:rolleyes::rolleyes:

Elina
13-03-08, 17:22
Ti per mua je,shoku me i mire qe e kam ketu ne Forum...
Ndihem mire ne shoqerine me ty...!!!

Ps;shpresoj te mos keqkuptohem perseri nga dosa ketu qe nuk po e tregoj nofken per kend e kam fjalen...!!!

Linka_pz
13-03-08, 17:25
Ti, per mua je me e shtrenjte.

Albonita
13-03-08, 18:11
Ti , per mua je drita e syrit tim .!

gazi-de
13-03-08, 19:12
Simpatike........:smile: ...

Albonita
13-03-08, 19:19
..........I Respektuar.

gazi-de
13-03-08, 19:21
.................shoqe e mire.............

Albonita
13-03-08, 19:25
.......... Shum i sjellshum....

gazi-de
13-03-08, 19:29
................e buzeqeshur.......................

Albonita
13-03-08, 19:31
.............. i qet i dashur per te gjith..........

gazi-de
13-03-08, 19:36
........................me e qete e e dashure per te gjith,se une.....hahahahahahah

Albonita
13-03-08, 19:40
........... hahahah ti me ban te keshi edhe kur nuk dua une ..............

gazi-de
13-03-08, 19:42
..............ahhahahahah nervoze nganjehere..ahhahaah......

Albonita
13-03-08, 19:45
...........je shum i mire ma i mir ne krejt ( De ) BRE ahhaha

Diana007
13-03-08, 19:47
Ti per mua je si mesues :biggrin:

gazi-de
13-03-08, 19:48
ahhahahahahahhahahahhahahahah.............edhe ti............

Linka_pz
13-03-08, 19:48
Ti per mua je Molle me sherbet .

Nirvana Band
13-03-08, 20:44
Ti per mua je llokum me arra.

Albonita
14-03-08, 13:02
Ti per mua je Rrush..........

Linka_pz
14-03-08, 13:03
........Shume terheqese........

Albonita
14-03-08, 13:05
.......... shum e embel si sherbet.....

..................... Pershendetje Linka...

Linka_pz
14-03-08, 13:08
.......... shum e embel si sherbet.....

..................... Pershendetje Linka...............SHUME E KUJDESSHME ......Edhe ty pershendetje .

Albonita
14-03-08, 13:11
............SHUME E KUJDESSHME ......Edhe ty pershendetje .


........SHUM e sinqert e shum e mire bre si nje moter e imja beso ..... shpresoj tja kalosh si asht mas miri oj Linka.!

gazi-de
14-03-08, 13:23
........Elegante.................................

Albonita
14-03-08, 13:28
...............Si hije dukesh doni her ka po mshefi kshtu me trgoni edhe mua hahahah

gazi-de
14-03-08, 13:35
....................mas dere jom de..ahhahhahahahah
Ti per mua je si hena qe rrazaton naten veres..ahhahahahahahhahahahahahah

Albonita
14-03-08, 13:36
Jo more mas dere nuk je tani ,,, ehhehe


...................... SI valet e detit gjat veres ......................

LuLjaa
14-03-08, 13:38
Ti per mua je ma i mire ne Bote ( per njanin e kam fjalen ) :D

Juve dyve duhet me ju shpall si qift se po ju shkon muhabeti :)

gazi-de
14-03-08, 13:40
ne tavan..ahhahahahahahha

..............Si reze djelli ne dimer..ahhahahahah......

gazi-de
14-03-08, 13:41
Ti per mua je ma i mire ne Bote ( per njanin e kam fjalen ) :D

Juve dyve duhet me ju shpall si qift se po ju shkon muhabeti :)
Teze me e mira ne bote............ahhahahahahahahhahahahahahh

Albonita
14-03-08, 13:42
............... si shiu ne pranver...........

Ku je ne tavan A.

LuLjaa
14-03-08, 13:44
Teze me e mira ne bote............ahhahahahahahahhahahahahahh

... Shume i mire ..
( a po pajtohesh me qata qe thash a, kallxoj tezes mos t'vjen marre ) hahahahahahaa

gazi-de
14-03-08, 13:45
...............si lulja ne pranevete..................

Jo tash te dritarja jom,mbrapa,ahhahaahahhahahahahahah

gazi-de
14-03-08, 13:46
... Shume i mire ..
( a po pajtohesh me qata qe thash a, kallxoj tezes mos t'vjen marre ) hahahahahahaa
..............paj nuk di nuk e vendosi veq une qy..ahahhhaha edhe pak marre po me vjen,ahahhahah

.........shum e sjellshme.......

LuLjaa
14-03-08, 13:48
Albonita a pajtohesh ti mu kan qift me gazin ?

gazi s'ka marre ketu qyhh :D

Ju per mua jeni shume shoqeri e mire ju lumt...

Linka_pz
14-03-08, 13:52
E dashur ..........

Dukagjinas_i
14-03-08, 13:56
..................e Repektuar!

Albonita
14-03-08, 13:58
Albonita a pajtohesh ti mu kan qift me gazin ?

gazi s'ka marre ketu qyhh :D

Ju per mua jeni shume shoqeri e mire ju lumt...


Ups Lule pse more qift une me gazin ? une jam shoqe me gazin edhe e te gjith :smile:

.........GAZI E KA QIFTIN ME SA DI UNE ...........

Linka_pz
14-03-08, 13:58
I perzgjedhur ...........

LuLjaa
14-03-08, 14:02
Ups Lule pse more qift une me gazin ? une jam shoqe me gazin edhe e te gjith :smile:

.........GAZI E KA QIFTIN ME SA DI UNE ...........

E di se je shoqe , po ēka ka lidhje kjo ke vetum si propozim ( pa keqkuptime )
Jo s'ka qift ky i ka ik dikun hahahaaa

Ti per mua je shoqe e mire dhe per qata e menoj t'miren per juve..

Albonita
14-03-08, 14:05
E di se je shoqe , po ēka ka lidhje kjo ke vetum si propozim ( pa keqkuptime )
Jo s'ka qift ky i ka ik dikun hahahaaa

Ti per mua je shoqe e mire dhe per qata e menoj t'miren per juve..


Jo moj nuk i ka hik po ku me dit doshta ka donje pauz apo diq??Ku ta di une.!


......... VERTET JE E MIR flm se ki deshir me na pa te gjithve mir ktu , po ne mir jemi kur shoqerohemi e bisedojm e bejm hajgare pa idhrime ajo asht ma mira per ne te gjith.


Lulija asht Lir me vler.!

LuLjaa
14-03-08, 14:07
Albonita flm.. edhe ju vetum vazhdoni .. nashta s'ka dert qe thash ashtu ..

Ti per mua je rrushe..

Albonita
14-03-08, 14:10
Albonita flm.. edhe ju vetum vazhdoni .. nashta s'ka dert qe thash ashtu ..

Ti per mua je rrushe..

Jo as pak pse ne jemi ka bisedojm ktu pa idhnime .!


Ti per mua je shoqe e mir e Rrespektuar.!

gazi-de
14-03-08, 14:13
e trembur..........................ahahhaahhahaahaha hahhaha

Albonita
14-03-08, 14:17
Ti per mua je i habitur........ hehhee

gazi-de
14-03-08, 14:19
.................E befasuar...........................ahhahahahahahah

Albonita
14-03-08, 14:21
............. i shoqruar .........

gazi-de
14-03-08, 14:23
........................e lire ne shoqri.................

Albonita
14-03-08, 14:25
..........Ma i miri ne( De ) edhe ktu ne forum ..

Arkza
14-03-08, 14:26
Ortak i mir...............:tongue:

gazi-de
14-03-08, 14:29
.......Albonita.......me mira ne repupliken e kosoves..hahahahahah

Arkza.......Ortake besnike...........hahahahahahah

LuLjaa
17-03-08, 01:52
Ti per mua je shok i mire dhe i respektushem...

LaCoStA
17-03-08, 01:58
Ti per mu je oksigjen .

LuLjaa
17-03-08, 02:10
Ti per mua je Dylber ..

LaCoStA
17-03-08, 02:28
Ti per mua je sheqerpare ...

Albonita
17-03-08, 14:45
........Shum i sjellshem .........

gazi-de
17-03-08, 18:51
E mire.........................:smile:

LuLjaa
17-03-08, 19:09
Shok per marak .

gazi-de
17-03-08, 19:16
Teze me e mira......................

luckyman
17-03-08, 20:53
lampa magjike.............................:tongue:

LuLjaa
05-04-08, 22:42
.... Dilidreq .. ptuu ptuu koft larg ktuhit

gazi-de
06-04-08, 19:11
Ishe gjitheqka,po!:rolleyes: ...........

selvija
06-04-08, 20:48
....Je Engjull...http://www.qake1.com/inc/script/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-kiss.gif (javascript:insertEmotion('smiley-kiss.gif','lang_emotions_kiss');)

Honesty^uk.
06-04-08, 20:49
Ti per mua ........................je enigmeee

selvija
06-04-08, 20:52
Jam valla ...jo more a spo me shef qysh kam leshu mrrolat sonte aaa..:mad: :tongue:

Honesty^uk.
06-04-08, 20:55
leshue po por ..........vazhdon te jesh edhe pse kam ca aludime rreth nikut :confused:

Naki
06-04-08, 20:55
Jam valla ...jo more a spo me shef qysh kam leshu mrrolat sonte aaa..:mad: :tongue:

Ti pėr mua je njė bjondin e imagjinuar!

Naki
06-04-08, 20:57
leshue po por ..........vazhdon te jesh edhe pse kam ca aludime rreth nikut :confused:

ah miku imė sjellna ibrigun me qajė:cool:

Breshka
06-04-08, 20:58
Ti, per mua je nji engjull mrojts http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Honesty^uk.
06-04-08, 21:00
ah miku imė sjellna ibrigun me qajė:cool:


ahhhhhhhhhhhh ibrig o ibrig
i nderuar a e din qe me ktheve mbrapa ne vite nostalgjine e neteve magjike

selvija
06-04-08, 21:06
Ti pėr mua je njė bjondin e imagjinuar!Per mue ti me je nje..njesoj...:wink:

Honesty ibrigut ju thy vega,,,:biggrin:

Honesty^uk.
06-04-08, 21:07
Honesty ibrigut ju thy vega,,,:biggrin:

allahile a i thuhet vega apo veshi se spo mbaj mend shume :biggrin:

selvija
06-04-08, 21:14
allahile a i thuhet vega apo veshi se spo mbaj mend shume :biggrin:Hahaha a sje tuje pa hiq ibrigat pa vega http://www.cappadociaimport.com/picture/image/cappadocia/ufak/ibrik/Ibrik_6_lg.jpgsyte te paskan lone....:biggrin:

Honesty^uk.
06-04-08, 21:18
Hahaha a sje tuje pa hiq ibrigat pa vega http://www.cappadociaimport.com/picture/image/cappadocia/ufak/ibrik/Ibrik_6_lg.jpgsyte te paskan lone....:biggrin:


hahahahha kane filluar me me vu syte lesh dhe mua valla krejt si veshe po me duken :biggrin:

selvija
06-04-08, 21:22
hahahahha kane filluar me me vu syte lesh dhe mua valla krejt si veshe po me duken :biggrin:Hhahahah ti ka perzi ajo shllunga e sabahit :biggrin:

selvija
06-04-08, 21:24
Per ty Honesty e Nakin do qes nga nje kaffe,,,nga kjo zhezve e tynehrshit hahhaha ishalla nuk thoni sa sose..:biggrin:
http://surya.nomadlife.org/uploaded_images/coffee-781277.jpg

Honesty^uk.
06-04-08, 21:24
Hhahahah ti ka perzi ajo shllunga e sabahit :biggrin:


hahahahahahahahahha o ty tu perzefshin zorret ne planc po qysh spo e harro ma :biggrin:

Honesty^uk.
06-04-08, 21:25
Per ty Honesty e Nakin do qes nga nje kaffe,,,nga kjo zhezve e tynehrshit hahhaha ishalla nuk thoni sa sose..:biggrin:
http://surya.nomadlife.org/uploaded_images/coffee-781277.jpg

lume shpija qe te ka se boll e vyme je
po ku ma ke ruajt kete xheze remi moj

selvija
06-04-08, 21:27
lume shpija qe te ka se boll e vyme je
po ku ma ke ruajt kete xheze remi mojKuku qka pash...kam shum noslagji ruj sendet as me zhelozi...ruju mos me hy ne merak se te shti ne muze edhe ty...:biggrin:

Honesty^uk.
06-04-08, 21:29
Kuku qka pash...kam shum noslagji ruj sendet as me zhelozi...ruju mos me hy ne merak se te shti ne muze edhe ty...:biggrin:


more shtim ku te duash vetem amanet mos me len te me lagin... shiuuuuuuuuu:biggrin:

selvija
06-04-08, 21:34
more shtim ku te duash vetem amanet mos me len te me lagin... shiuuuuuuuuu:biggrin:Ne kafaz si nje papagall do te mbaje...:biggrin:
http://www.geocities.com/edmond_prifti/kafazi_arte.gif

schütze
06-04-08, 21:38
Ne kafaz si nje papagall do te mbaje...:biggrin:
http://www.geocities.com/edmond_prifti/kafazi_arte.gif
shuqyr si nuk jam Honesty se valla ne kafas pa ty skisha mujt me nejt

Honesty^uk.
06-04-08, 21:38
Ne kafaz si nje papagall do te mbaje...:biggrin:
http://www.geocities.com/edmond_prifti/kafazi_arte.gif

ti per mua je nje katalizator qe ndihmon reaksionin bisede

Honesty^uk.
06-04-08, 21:39
shuqyr si nuk jam Honesty se valla ne kafas pa ty skisha mujt me nejt


hahahahahah
kafazin e perdor qe te jet e sigurt per te me pasur vetem per vete

selvija
06-04-08, 21:44
Qyre ketyne ku ju shkon mendja,,a murrt vesh se jeni papagalla,,,nga nje koker miser ne kacep...:biggrin: hat se ju rri karrshi ju yshej..:biggrin:
http://media.vivastreet.com/v1/3/6/0/photo_4947775ahahah

Honesty^uk.
06-04-08, 21:46
Qyre ketyne ku ju shkon mendja,,a murrt vesh se jeni papagalla,,,nga nje koker miser ne kacep...:biggrin: hat se ju rri karrshi ju yshej..:biggrin:
http://media.vivastreet.com/v1/3/6/0/photo_4947775ahahah


shume po me duken moj valla po me dhimbsesh se po dobsohesh tuj i ushqye po ske me hy ne kete pune pasi me pate vetem mua, hahahahahahahhahaha

selvija
06-04-08, 21:51
shume po me duken moj valla po me dhimbsesh se po dobsohesh tuj i ushqye po ske me hy ne kete pune pasi me pate vetem mua, hahahahahahahhahahaAty je ne duart e mija,,me dasht japi...mos me dash sjapi,,ndoshta nje pik uj sa me ta njom kacepin...:biggrin:

moj katile e pa shpirte qysh me mban kafaz nate e dite...:biggrin: nat e dit pa pushu leshon nga nje ze nganiher se..........

Honesty^uk.
06-04-08, 21:54
Aty je ne duart e mija,,me dasht japi...mos me dash sjapi,,ndoshta nje pik uj sa me ta njom kacepin...:biggrin:

moj katile e pa shpirte qysh me mban kafaz nate e dite...:biggrin: nat e dit pa pushu leshon nga nje ze nganiher se..........


e di se zemren se ke te keqe ti jo, dhe e di se ma jep ujin here kur te dua une e 2here kur te duash ti hahahahahaha:biggrin:

Paradox_13
06-04-08, 21:54
.......flori..................

schütze
06-04-08, 22:16
hahahahahah
kafazin e perdor qe te jet e sigurt per te me pasur vetem per vete
ani ani ishalla, se valla un jav kam tuten atyne si e perdorin kafazin hahahahah

Albaner
07-04-08, 00:49
ti per mu je.. cka sosht kerkush nė ketė bot

gazi-de
07-04-08, 18:45
Simpatike..............:smile: ......

selvija
07-04-08, 19:01
Si valet e detit...:wink:

http://media.imeem.com/p/bQ2R688kzl.jpg (http://profile.imeem.com/zaatOY/photo/bQ2R688kzl/)

Naki
07-04-08, 19:08
Si valet e detit...:wink:

http://media.imeem.com/p/bQ2R688kzl.jpg (http://profile.imeem.com/zaatOY/photo/bQ2R688kzl/)

Po shkomė deti vala vala,Selvisė princi i bėnė te fala.

selvija
07-04-08, 19:12
Po shkomė deti vala vala,Selvisė princi i bėnė te fala.O Princ nal ta bi barken http://www.qake1.com/images/smile/emo/boat.gif (javascript:void(0);)se po mytemi kund...po na ha peshkaqenja,,,:biggrin: per se segjalli...:biggrin:

Dardan Kastrati
07-04-08, 19:55
Shpirt magjije .

Albonita
20-04-08, 19:49
Shok shum i mire ..Rrespekt.!!!

lovely
20-04-08, 19:57
......just about everything...........:smile:

Albonita
20-04-08, 19:58
Ti per mua je,,, nje Kristal qe shendrit ne forumin Dardan..

Linka_pz
20-04-08, 21:40
Nje shoqe shume e dashur !

Honesty^uk.
20-04-08, 21:41
......nje dardane e nderuar

Linka_pz
20-04-08, 21:43
Nje forumist i nderuar dhe respektuar .

gazi-de
22-04-08, 13:02
Nje enderre e...............................

rafet llapjani
22-04-08, 14:26
......just about everything...........:smile:

A bon qeta mema perkthye se edhe une ja nisi allamanqe e sun merremi vesh hahahahha

lovely
22-04-08, 14:50
A bon qeta mema perkthye se edhe une ja nisi allamanqe e sun merremi vesh hahahahha


po ta perkthej n mufsha :biggrin:


ti per mua je gati gati gjithqka hahahahahahahaahahahahahahahaha

rafet llapjani
22-04-08, 15:04
po ta perkthej n mufsha :biggrin:


ti per mua je gati gati gjithqka hahahahahahahaahahahahahahahaha

ahahahahahahh


Ti per mu edhe mashum se gjithqka a ta shova qitash ahahahahahahahahahahah

selvija
22-04-08, 15:54
TI per mu je.....
http://www.xenini.com/ylli-kafja.jpg

Naki
22-04-08, 16:17
TI per mu je.....
http://www.xenini.com/ylli-kafja.jpg


Ra prej qielli e desh ma theu kryet haaaaaaaaaa!

selvija
22-04-08, 16:22
Ra prej qielli e desh ma theu kryet haaaaaaaaaa!O ty me te ra ne koka aa....hmmm...diqka tjetr te bjen permbi...nje kiss...:biggrin:

iliryan
22-04-08, 19:34
Ti , per mu je Puss pa fund

Estella
22-04-08, 22:24
TI JE GJUMI UN JAM ENDRRA:biggrin:

Honesty^uk.
22-04-08, 22:41
,,,per mua je nje reaksion interesant

Estella
24-04-08, 12:29
Ti per mu je nje pike loti :frown:

LuLjaa
24-04-08, 12:35
Ti per mua .......... je me i miri n'bote. ( Estella s'thash per ty mos kujto ) :D

selvija
24-04-08, 12:36
http://srv0106-07.oak1.imeem.com/g/p/5d6f4fbd8bf2062ebf569d804329a342_web.jpg (http://www.imeem.com/people/zaatOY/photo/sQlZ3M3S5A/)

rafet llapjani
24-04-08, 12:46
ti per mu je q"kas mos ahahahahahahahah

Dukagjinas_i
24-04-08, 12:46
....,,,,,,,,,,si Hena !

selvija
26-04-08, 20:48
sapo qelur....
http://imgcash5.imageshack.us/Himg245/scaled.php?server=245&filename=rosase2.gif&xsize=640&ysize=480

Honesty^uk.
26-04-08, 22:03
http://srv0106-07.oak1.imeem.com/g/p/5d6f4fbd8bf2062ebf569d804329a342_web.jpg (http://www.imeem.com/people/zaatOY/photo/sQlZ3M3S5A/)

faleminderit oj selvushe
por sme tregove a ishte lulja ...apo keto 2 lulet hahahahahahhahahahaha

°Avan_Turist°
26-04-08, 22:05
...........................veēant!

Albonita
26-04-08, 22:20
.........I Sinqerte..!!

Honesty^uk.
26-04-08, 22:23
Ti .....per mua je Katalizator

Albonita
26-04-08, 22:25
.........Shum inteligent ..!!

lovely
26-04-08, 22:29
Ti..........me je ndjenje e "gjalle"!!!!!!!!!!!

Jana
26-04-08, 22:59
Ti per mua je njeri si krejt njerzit e tjere..........

Albonita
26-04-08, 23:25
.........Bukurija e gjakoves.!!

LaCoStA
03-05-08, 02:38
Ahhhhh cka je ti cka jeeee hahahahahah

LuLjaa
03-05-08, 02:48
Kush?

Ti per mue jee ...... syret djal

Lendi1
03-05-08, 09:00
Ti per mua je ndoshta gjithqka hehe

°Avan_Turist°
03-05-08, 13:53
................e qartė!

Albonita
03-05-08, 13:54
Ti per mua je ......Si shiu ne pranver.!

°Avan_Turist°
03-05-08, 13:56
.......................e pa kapėrcyeshme!

Albonita
03-05-08, 13:59
...............Shok i mire.!

°Avan_Turist°
03-05-08, 14:02
................shoqe e respektuar!

selvija
04-05-08, 14:08
Ti ,per mua je,,i pa harruar kurr..

http://www.youtube.com/watch?v=Xt0xZIE0I4A&feature=related
http://media.imeem.com/p/20cknxOwaM.jpg (http://www.imeem.com/bonie93/photo/20cknxOwaM/)

sunrise
04-05-08, 14:29
ti me je shtate-selvije

gazi-de
04-05-08, 14:31
Ti per mua je(ke) lind :tongue: :biggrin: ::::::::::::

sunrise
04-05-08, 14:34
Ti per mua je(ke) lind :tongue: :biggrin: ::::::::::::
Ti per mua je(ke) lind :tongue: :biggrin: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

gazi-de
04-05-08, 14:36
Ti per mua je(ke) lind :tongue: :biggrin: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:wink: ............................:biggrin:

Arkza
04-05-08, 15:25
:wink: ............................:biggrin:Ti me je Engjulli i te gjithave Vajzave :smile: :wink:

sunrise
04-05-08, 16:21
ti me je realiste..................

Xuki
04-05-08, 16:23
Ti pėr mua je e shtirė!!!

sunrise
04-05-08, 16:24
ti per mu ja je jo i drejt ne gjykime!!!

Xuki
04-05-08, 16:33
Ti pėr mua je qikė e mirė, se veē bona hajgare......ndoshta je pak e sertė!

sunrise
04-05-08, 16:41
ti per mua je dyqysh si me hajagre haha.... jo sjom aspak e serte, ndoshta e drejperdrejt po!

Xuki
04-05-08, 17:36
Ti pėr mua je OK, por unė pėr ty nuk po jam!!!

sunrise
04-05-08, 17:41
edhe ti per mua je OK.

DEA
04-05-08, 17:42
Ti per mua, cdo dite me e afert....

Paradox_13
04-05-08, 17:49
Nje mike shume e respektuar.........

selvija
04-05-08, 17:50
Ssss po di qka valla se pastaj po merrni trim,,,po jes me gishta ne goj...:rolleyes:

Naki
04-05-08, 18:00
Ssss po di qka valla se pastaj po merrni trim,,,po jes me gishta ne goj...:rolleyes:

Ti pėr mua je...........,e din ti nr 1

DEA
04-05-08, 18:03
Treue Freund (mik) .

Xuki
04-05-08, 18:05
Kjo ish katile......mjer shpija qė e ka! hahahahahhahahaha

DEA
04-05-08, 18:06
Kjo ish katile......mjer shpija qė e ka! hahahahahhahahaha

hahahhahahahahahahaahahahahahahahahha M`shurdhofsh ti ho ahahhahahahaahaha

ma kujtove ni kenge diqka te ngjajshme haahahhaaha

selvija
04-05-08, 18:07
Ti pėr mua je...........,e din ti nr 1KIITOS sinä olet minun kulltä..:biggrin: (merr fjalorin e gjen se qka..:biggrin:

Estella
04-05-08, 18:51
ti per mua je mendjemadh................................

Breshka
04-05-08, 21:26
ti per muaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa oooooooooooooooooo je bubrrec http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

gazi-de
04-05-08, 21:37
Nuk po de,se.............................

Xuki
04-05-08, 22:12
Ti pėr mua je duhangji tepėr i madhė!

ssara
04-05-08, 22:16
.......................i respektuar nga ana ime

Estella
04-05-08, 23:04
Ti per mua je roman qe kam filluar ta lexoji

Elina
04-05-08, 23:20
.................iprron :biggrin:

Jana
05-05-08, 16:24
Ti per mau je Elina -(Emer shum i bukur) .....

LuLjaa
05-05-08, 17:01
Dredhėz . . . . . .

Jana
05-05-08, 17:02
QIk e shpis......e mir bile .....

sunrise
05-05-08, 17:05
ti per mua je femer...................

Jana
05-05-08, 17:08
Ti per mua je person i mir...........

gazi-de
05-05-08, 17:11
Ti per mua je qike e mire, dhe pake e shtir:biggrin: .........................

sunrise
05-05-08, 17:14
ti per mua je duhangji

Jana
05-05-08, 17:14
Ti per mua poston mir....

gazi-de
05-05-08, 17:15
Ti per mua je lind de,hahahaahhahahahhaha

Jana
05-05-08, 17:16
Ti per mua je qike e mire, dhe pake e shtir:biggrin: .........................

Ti per mua je djal i mir...dhe pak i urt............

gazi-de
05-05-08, 17:22
Ti per mua je djal i mir...dhe pak i urt............
Ti per mu je qike e mire....;)

sunrise
05-05-08, 17:25
ti per mu je njeri .................

Jana
05-05-08, 17:26
Ti per mu je qike e mire....;)

Edhe ti per mua je shum djal i mir......

sunrise
05-05-08, 17:53
edhe per mu je qike e mire hahaha

Albonita
06-05-08, 18:55
............Rrushe.!

selvija
06-05-08, 19:11
http://media.imeem.com/p/J09Kmur9EM.jpg (http://www.imeem.com/people/rC2yb8q/photo/J09Kmur9EM/)
http://i233.photobucket.com/albums/ee293/mcsecoach/Friends2/908864a7fd211845b6e4888b1cb184d0.gif (http://www.naughtypot.com/)

Albonita
06-05-08, 19:19
............Princess edhe do mbetish princess.!

sunrise
06-05-08, 21:25
ti per mua je e pa njofshme

LuLjaa
06-05-08, 23:29
..... Shoqe e mire , at syretin qe e ke pas para ksaj u kan ma e lezetshme :P

LaCoStA
06-05-08, 23:44
.... Rreze dielli ..........

LuLjaa
07-05-08, 15:07
....... loqkum .. :))

sunrise
07-05-08, 15:13
llokumeee

LuLjaa
07-05-08, 15:14
... rrusheee

Albonita
07-05-08, 16:05
........Pellumbesh.!

Agolli
07-05-08, 21:44
........lule pa therra,..dhe nese ke therra t'i nduki me dana :biggrin:

Linka_pz
07-05-08, 21:46
Ti per mua je ......hale ne SY !

iliryan
07-05-08, 21:46
Ti , per mu je Dreq i verdh me qizme te kuqe

Agolli
07-05-08, 21:49
Ti , per mu je Dreq i verdh me qizme te kuqe
Ti per mua je shoku i dreqit te verdh me kaubojka te zeza!!:biggrin:

Adina-R.Ks
07-05-08, 21:52
Ti per mua je shoku i dreqit te verdh me kaubojka te zeza!!:biggrin:

...... statuja e Lirise hahah

iliryan
07-05-08, 21:53
Ti per mua je shoku i dreqit te verdh me kaubojka te zeza!!:biggrin:

Ti, je edhe je kan edhe do jesh pergjithmon

sunrise
07-05-08, 22:52
ti per mua je i panjofshem