PDA

View Full Version : Nėse jeta juaj do tė ishte libėr, ēfarė emri do tė ja venit?!


Faqet : [1] 2 3 4 5

Linka_pz
11-03-08, 12:49
Nese ,Jeta juaj do te ishte Liber ,ēfare emri apo titulli do te ja venit?!

Nese Jeta ime te ishte Liber ,do ja veja emrin apo titullin ...

Shpresa vdes e fundit

......Po ju ,jepni mendimin tuaj .......


Diskutime te kendshme !

Arkza
11-03-08, 12:59
.....................Bija e Mallkuar ..................
E Hauzuar nga nje Shkrimitar Frances mos gabofsha se Moti e pata Lexuar nje Roman dhe keshtu e kishte Titullin !

Paradox_13
11-03-08, 13:02
Nese ,Jeta juaj do te ishte Liber ,ēfare emri apo titulli do te ja venit?!

Nese Jeta ime te ishte Liber ,do ja veja emrin apo titullin ...

Shpresa vdes e fundit

......Po ju ,jepni mendimin tuaj .......


Diskutime te kendshme !


Pershendetje per temen Linka...
Une ket liber qe si pesonazh kryesor ka jeten do ta titulloja...
Ta matesh kohen...

selvija
11-03-08, 13:15
Do kisha mbush perplot me vargje,,te dashuris,,, Emrin kuptohet nje nederr ede e pa ralizume,,,:wink:

Afer Ujvarit..!!!

Murgesha
11-03-08, 13:58
Jeto
_______________________

Dardan Kastrati
11-03-08, 14:30
Rrugetimi drejt ardhmerise .

Intuita
11-03-08, 14:36
Tamam me se miri...
......................................

Albonita
11-03-08, 14:39
..............Plaga e vjetr nuk Sherohet..............

Arb
11-03-08, 15:24
Enjoy yourself, every day above ground is a good day.

DEA
11-03-08, 15:36
"Dje, sot, neser, pasneser, FUND"

valiii
11-03-08, 16:28
......."Bisedė me ēastin" .........

LOJETARI
11-03-08, 16:59
"Kurrė s`mė doli siē mė thanė tė tjerėt"
------------------------------------------------------------

vjeshta
11-03-08, 17:22
Sarajet e kuqe .

ssara
11-03-08, 17:29
Nje mbremje vjeshte me shi.......

Oqeani
11-03-08, 17:31
Nė valėt e Oqeanit ...............

LuLjaa
11-03-08, 17:37
Dashuria s'ka kufi ....

DritonPR
11-03-08, 17:42
Dashuria s'ka kufi ....

se pasna dit se ska kufi :biggrin:

une keshtu: "Djal nalet hasret"

LuLjaa
11-03-08, 17:43
Beso mos Beso ......... ( Driton met nime e kam se jo qe e di ) :D

teutaA
11-03-08, 22:56
......"dhimbja e pritjes pa kthim"

Cia-Ferizaj
11-03-08, 22:59
.....................sekretet e Cia-s......................

Agolli
11-03-08, 23:01
Mos e lexo!!!!! :)))))

GURI SYLAJ
12-03-08, 08:12
" Flladi E Hijes Qe Beje Vet ! "

Estella
12-03-08, 18:03
Longing to see you ...

egi
12-03-08, 22:35
Shpirt magjije - edhe nese rasisht kishin ba film sipas librit..soundtrackun e kishin gjet te sabri fejzullahu - shpirt magji :biggrin:

LaCoStA
12-03-08, 23:14
...... Pa titull .......

Dukagjinas_i
13-03-08, 12:53
L a b i r i n t.................

Elina
13-03-08, 13:04
Perseri ne kembe :tongue: .....(se do dit nuk kam qene mire):biggrin:

Lona
13-03-08, 13:12
" Mbijetesa" !!!!!!!!!

vjeshta
15-03-08, 20:45
Tutto e niente .

Paradox_13
15-03-08, 20:51
Duke grishur gjumin.........

gazi-de
15-03-08, 22:50
...........Muaj Prill....................

Adina-R.Ks
15-03-08, 23:01
.............Bota eshte e vogel per tu takuar!...............

lovely
15-03-08, 23:14
i will never ever get over you!!!!

LaCoStA
16-03-08, 02:35
"Lindja eshte fillimi i vdekjes"

lovely
16-03-08, 05:18
"Lindja eshte fillimi i vdekjes"

a je lugat ti a qka je qe je qut n kete vakt?? :tongue:

LaCoStA
16-03-08, 05:27
a je lugat ti a qka je qe je qut n kete vakt?? :tongue:
Jo moj , lugat mos je ti qe je qu ne kete vakt se une motttiiiiiii jam ktu hahaha .

lovely
16-03-08, 05:29
Jo moj , lugat mos je ti qe je qu ne kete vakt se une motttiiiiiii jam ktu hahaha .

eee fushe he:tongue: ... une nuk jam qu qitash, une jam qu moti lugat :biggrin:

ishalla s me nin Lulja... hgaghahahagagaahahahahaaa

naten e mire lacosta... argetim te kendshem ne vijim me lugatat tjere :biggrin:

LaCoStA
16-03-08, 05:31
eee fushe he:tongue: ... une nuk jam qu qitash, une jam qu moti lugat :biggrin:

ishalla s me nin Lulja... hgaghahahagagaahahahahaaa

naten e mire lacosta... argetim te kendshem ne vijim me lugatat tjere :biggrin:
E pse je qu kaq heret , cka ke ba hahahaha

Ja valla LuLjaa t'ka ni boll mire , veq eshte ne disponim e nuk te ban za hahha

Hajt edhe ty qashtu t'koft ....... se edhe na ikem tash .

LuLjaa
16-03-08, 05:36
E ka dit se te kjo Teme nuk hi qaq e ka ardh ka shkru kjo lovely
ka than se sheh Lulja ee qe e pash uhh .. ik ma shpejt sa nuk t'kam ardh atje hahahaaa

Agolli
14-06-08, 11:00
Pulebardhat dhe une!! :biggrin:

LABI
14-06-08, 13:10
Jeta , Nje Sfide E Kalueshme

Estella
14-06-08, 13:15
Mendo ,Beso ne vetveten......

Albonita
14-06-08, 13:19
..........Plaga...vjeter nuk sherohet....!

Arb
14-06-08, 13:22
..........Plaga...vjeter nuk sherohet....!

E re bre je Albonita, me pas plage te vjeter. Tash vec ki fillu jeten. Hyqu plageve qy...

Murgesha
14-06-08, 13:25
"Dashuria mbi tė gjitha"

Albonita
14-06-08, 13:26
E re bre je Albonita, me pas plage te vjeter. Tash vec ki fillu jeten. Hyqu plageve qy...


Te pershndes shumm Zemersisht Arb...E po ndoshta asht nje plag e vog qe nuk sherohet kurre... Me kujtohet fjala e halles shpesh Jetes kurr nuk i dihet..!

jadore
14-06-08, 13:26
..... !!!

Arb
14-06-08, 13:28
Te pershndes shumm Zemersisht Arb...E po ndoshta asht nje plag e vog qe nuk sherohet kurre... Me kujtohet fjala e halles shpesh Jetes kurr nuk i dihet..!

E re je, e ate plage te vogel leja t'kalumes, mos e merr me veti...

Albonita
14-06-08, 13:30
E re je, e ate plage te vogel leja t'kalumes, mos e merr me veti...


Oki do pajtona me mendimin tend.........!:smile:

Murgesha
14-06-08, 13:30
..... !!!


"Vazhdon deri nė pikėēuditėse"

Kėshtu i kuptova shenjat e pikėsimit....

gazi-de
14-06-08, 13:31
.....hallakam....:tongue: :biggrin:

Arb
14-06-08, 13:32
Oki do pajtona me mendimin tend.........!:smile:

Nuk mjafton vec me u pajtu, po kqyr nrroja emnin jetes tonde...

Fshatari
14-06-08, 13:32
"Nuk ke ekzistuar kurrė! Jeta jote ka qenė njė ėndėrr e gjatė virtuale..."(V.Hugo).

Albonita
14-06-08, 13:34
Nuk mjafton vec me u pajtu, po kqyr nrroja emnin jetes tonde...


Oki do mundona....flm per keto fjale tuat Arb.....!

jadore
14-06-08, 13:37
"Vazhdon deri nė pikėēuditėse"

Kėshtu i kuptova shenjat e pikėsimit....

ncuk .. ishte vetem.... jeta eshte enigme..

per te gjithe qe kam takuar ne jete ,dukem rast specifike ..enigme ne vete .. por asnjeri nuk diti te zberthej qe dhe per vete mua cdo minute e re e jetuar eshte enigme ne vetevete qe e zberthej..

Murgesha
14-06-08, 13:40
ncuk .. ishte vetem.... jeta eshte enigme..

per te gjithe qe kam takuar ne jete ,dukem rast specifike ..enigme ne vete .. por asnjeri nuk diti te zberthej qe dhe per vete mua cdo minute e re e jetuar eshte enigme ne vetevete qe e zberthej..


Unė u mundova t`i zbėrthej pak shenjat e pikėsimit, qė tė tė shtyjė tė ndash me mua pak enigmė prej Jadores, dhe ja arrita qėllimit. http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Arb
14-06-08, 13:40
ncuk .. ishte vetem.... jeta eshte enigme..

per te gjithe qe kam takuar ne jete ,dukem rast specifike ..enigme ne vete .. por asnjeri nuk diti te zberthej qe dhe per vete mua cdo minute e re e jetuar eshte enigme ne vetevete qe e zberthej..

Pshtjellt bre...

lyra2
14-06-08, 13:44
ncuk .. ishte vetem.... jeta eshte enigme..

per te gjithe qe kam takuar ne jete ,dukem rast specifike ..enigme ne vete .. por asnjeri nuk diti te zberthej qe dhe per vete mua cdo minute e re e jetuar eshte enigme ne vetevete qe e zberthej..

..te pakten a u perpoq dikush te te zbertheje,apo e lane pa zgjidhje ...:)

jadore
14-06-08, 13:45
Pshtjellt bre...

bash , per taksirate..
cka me bo ky tip karakteri ne mua me ka ra hise , nuk kish aty po du me zgjidhe tjeter valla..

te pershendes Arb-i..

jadore
14-06-08, 13:46
..te pakten a u perpoq dikush te te zbertheje,apo e lane pa zgjidhje ...:)

.. hahahahahaha , ha

shume kam qesh .....

Arb
14-06-08, 13:46
bash , per taksirate..
cka me bo ky tip karakteri ne mua me ka ra hise , nuk kish aty po du me zgjidhe tjeter valla..

te pershendes Arb-i..

O e zoja je ti me gjithe ato enigma... Gjithashtu t'pershendes

Gjumashja
14-06-08, 16:59
Prej neser, histori e re...

Alkimisti_ch
14-06-08, 19:32
Perseri ne kembe :tongue: .....(se do dit nuk kam qene mire):biggrin:

E dashur Eline "Perseri ne kembe" - tashme egziston nje liber i tille me autor Dhimiter Xhuvani e ku behete fjale per nje njeri i cili perkunder fakti se ka humbur dy kembet ai ja del te rigjej energji dhe ti qases jetes me plote elan e vullnet te papare.
Por eshte titull majft i fuqishem e domethens. Kete e kisha vetem sa per informim, mbase e ke ditur, por qe me pelqen si titull.

Arkza
15-06-08, 15:24
...........Shpresat e nje Vajzes 7vjeqares............:mad: :mad: :mad:


http://www.gothicromanceforum.com/images/logo.gif

Zero Cool
15-06-08, 15:29
Vuajtje :frown:

Alkimisti_ch
15-06-08, 18:53
Une akoma nuk kam vendosur se a do te shkruaj ndonjeher se po te vendos puna e titujve nuk do te jet aq e veshtire. Sido qe te jete per librin e pare tashme po pres te gjej protagonistin kryesor te ketij libri e tek me pas titullin i cili do te jete keshtu:

"Kur mendimet puthiten mes vete"

Sy_kaltra
15-06-08, 18:53
Ku Fshihet e verteta .

Cia-Ferizaj
15-06-08, 19:02
i pandehuriiiiiiiiii

aLbaChiCk
15-06-08, 19:03
Intrigat e jetes

Rizuana
04-07-08, 12:32
Vajza e GABIMEVE

Preshevar
04-07-08, 12:47
"Nė kėrkim tė vėrtetės,,

sunrise
04-07-08, 13:02
" Lufta mbi ndryshimet"

egi
04-07-08, 13:05
"Nė kėrkim tė vėrtetės,,

Qysh perfundon libri? A e gjen te verteten?

Preshevar
04-07-08, 13:09
Qysh perfundon libri? A e gjen te verteten?

Shum shpejt e gjen ! Po tani si nje puzzle, mundohet ta kuptoj dhe ti mesoj rregullat e kesaj te vertete,... !

egi
04-07-08, 13:15
Shum shpejt e gjen ! Po tani si nje puzzle, mundohet ta kuptoj dhe ti mesoj rregullat e kesaj te vertete,... !

Shum mire =)


Une e kisha pas titullin ose Romantiku i pasherushem ose Valltarja e kuqe :biggrin:

Preshevar
04-07-08, 13:37
Shum mire =)


Une e kisha pas titullin ose Romantiku i pasherushem ose Valltarja e kuqe :biggrin:

:biggrin: sherohesh, sherohesh me kohėn hahahaa,

egi
04-07-08, 13:39
:biggrin: sherohesh, sherohesh me kohėn hahahaa,

S'du mu sheru..

Plus edhe libri im ish kan i shkrum si dram me vargje :biggrin:

emine
04-07-08, 18:03
Me mire te vdes ne kembe, se te jetoj e gjunjezuar!

DEA
04-07-08, 18:43
"Gatojca extra per me te vegjlit" dhe " aktivitete te ndryshme me me te vegjlit"

Breshka
04-07-08, 18:48
Eshte veshtir te presesh por me veshtir kur ske ke te presesh

selvija
04-07-08, 18:58
E pa arritura....:wink:

Albonita
04-07-08, 21:23
..........Plaga...vjeter nuk sherohet....!


Po..Mundona..me dryshu...!

Agroni22
05-07-08, 00:21
jeto deri ne vdekje

Naki
10-07-08, 22:04
Ēanta ime!

LaCoStA
10-07-08, 22:10
Buzeqeshja e fytyres se trishtuar !

emine
11-07-08, 05:11
Teater .............................

Shpat
11-07-08, 09:39
Sfidė.........................

Zero Cool
11-07-08, 10:24
Sex Life :cool:

emine
11-07-08, 15:21
Sex Life :cool:


a jo sex virtual a(si balat ton)hhaahhahah ta hangert hanifja ate titull te librit tond,,,,,hihihihi

Cia-Ferizaj
11-07-08, 17:51
aventurat e Cia-Ferizaj

uliksi31
11-07-08, 17:53
Kapak i librit.:biggrin:

Binasa
11-07-08, 17:59
Ushqimi im.

LaCoStA
11-07-08, 18:10
Te kujtoj dhe nuk kuptoj.

emine
11-07-08, 18:11
Ti je misteri im.......!

gazi-de
11-07-08, 20:42
na ishte dikur......

Arkza
12-07-08, 17:36
.......................Arkėza dhe qelsi i saj i Humbur .................

LaCoStA
13-07-08, 22:04
Jo qe vret http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

uck_aksh
13-07-08, 22:14
Nėse jeta juaj do tė ishte libėr, ēfarė emri do tė ja venit?!
MOS I BESONI BIBLES DHE KURANIT

e_martumja
13-07-08, 22:19
Merita me befasit e saj virtuale.

Oqeani
13-07-08, 22:22
Oqeani me vele te shuara !!!

Rizuana
14-07-08, 00:23
'Asnjėherė e virgjėr'

Lona
14-07-08, 09:17
Zbatimi i ligjeve - Padrejtesia.

Agolli
14-07-08, 10:51
Une dhe shpellat e princeshave :biggrin:

sunrise
14-07-08, 11:52
kishim shetit kah mos ... Jupiter Saturn e deri te kishim mrri ne Toke:)

Skyfter
14-07-08, 13:52
Krejt Palidhje!

Elina
14-07-08, 14:03
Elina in Fairytopia :biggrin:

LaCoStA
15-07-08, 00:31
U njoha me ēmendurine ...

LuLjaa
15-07-08, 00:33
Per nje fjal ...

Breshka
15-07-08, 20:53
Lotet E Mi

Paradox_13
15-07-08, 20:56
Paradoxet e shekullit XX-XXI...........

Gjumashja
15-07-08, 21:22
Syckat e verdha....

luckyman
15-07-08, 21:27
"Prej ni shpati ja n`shova syt"

rafet llapjani
16-07-08, 08:13
Mjeshtria e llavabove pus pa fund aaahgaagaaaaaahgahgahgahgaa

Arkza
16-07-08, 11:44
Mjeshtria e llavabove pus pa fund aaahgaagaaaaaahgahgahgahgaaHuahauhauhauhauhahauh edhe ti eshte dasht keshtu ma mir .... Une dhe delet emija ...............:biggrin:

Fshatari
16-07-08, 12:07
"Ju bregore bukuroshe"!
...!

Fshatari
16-07-08, 12:15
Po i kqyri sa kokrra(grun) mi kanė qit qaty n'kuti!
Bereqet versen! S'kuka keq! Sivjen rendimente t'larta!

sunrise
16-07-08, 13:02
mission impossible :tongue: :tongue: :tongue:

p.s fshatar a po te pelqen titulli hahahaha

Fshatari
16-07-08, 13:30
mission impossible :tongue: :tongue: :tongue:

p.s fshatar a po te pelqen titulli hahahaha
Titull origjinal, pa dyshim!
Problemi asht ketu se "e pamundshmja nuk asht fshatarqe"!

Dardan Kastrati
16-07-08, 14:58
Misteret e jetes .

>>{SpOnGeBoB}<<
16-07-08, 16:22
e kisha shkrujten jeta e librit edhe ne kllapa Abetare

lovely
16-07-08, 21:00
lovely and sad

emine
16-07-08, 21:05
Zemer bosh...................:frown:

Paradox_13
18-08-08, 21:47
Loja e lodhjes........

Shpat
18-08-08, 21:48
Asgjė nga kjo jetė.

Jana
18-08-08, 21:52
Pa Titull e kisha lon,,,sepse jeta qdo dit po ndryshon,,,,

LuLjaa
01-10-08, 19:44
" Jeto me shpres "

Adina-R.Ks
01-10-08, 19:47
"Jeta ne kohe te pa kohe"

Jana
01-10-08, 19:47
.....JaNa........

Urata
19-12-08, 20:47
Urata dhe peripetit e saj...!

ose...

Ēdo gjė mashtrim, perveq vdekjes!

jadore
19-12-08, 21:09
Urata dhe peripetit e saj...!

ose...

Ēdo gjė mashtrim, perveq vdekjes!


.. e nje nder komentet e kritikes ne parathenje do kishte kete citat:

nese dhe nje qenje e tille gati titanike me aq energji e me plot pozitivitet vizioni stepet ne momente te caktuar, cfare do te thenim per te zakoneshmit ahere..!!

shfletuesi_
19-12-08, 21:16
Dikush me pyeti per ty...

DEA
19-12-08, 22:11
"Interesant" .

Amina
19-12-08, 22:15
"Mundi i jetes"

shfletuesi_
19-12-08, 22:17
Oret e vona ne INTERNET

Albonita
19-12-08, 22:31
Pa Emer Hiq...!

Urata
19-12-08, 22:37
.. e nje nder komentet e kritikes ne parathenje do kishte kete citat:

nese dhe nje qenje e tille gati titanike me aq energji e me plot pozitivitet vizioni stepet ne momente te caktuar, cfare do te thenim per te zakoneshmit ahere..!!


...pa harmonin e shpirtit nuk ka ndjenje dhe pa ndjenje nuk ka harmoni shpirti!...shume heret e kam lexue te thenen : "Njeriu per njeriun eshte ujk", per dreq!pėr ēdo dite degjoj/lexoj per ujqit...!


...feste e natyres, qielli i kulluar!...t'falenderoj n'reagim!

thellenza
19-12-08, 23:42
Thellenza neper vite, muaj, dite!!!

Alkimisti_ch
20-12-08, 01:16
Agimet e pambaruara

LABI
20-12-08, 01:17
Garant diqka si titulli i libres te baces Adem

"Dashnija kuantike e filanitt" ..... :biggrin: :rolleyes:

LABI
20-12-08, 01:19
...pa harmonin e shpirtit nuk ka ndjenje dhe pa ndjenje nuk ka harmoni shpirti!...shume heret e kam lexue te thenen : "Njeriu per njeriun eshte ujk", per dreq!pėr ēdo dite degjoj/lexoj per ujqit...!


...feste e natyres, qielli i kulluar!...t'falenderoj n'reagim!

ujku eshte qenia me besnike, dhe me e dedikuar , me e perkushtuar (me instinkt social me te kulluar) per kopene e vet (llojin e vet , specien e vet)

NJERIU PER NJERIUN - eshte NJERI

ShEjToNkA
20-12-08, 01:20
Nė fund do ta kuptoni...

e_martumja
20-12-08, 01:27
Nė fund do ta kuptoni...ps: Nga fundi e kisha nis leximin :biggrin:

LABI
20-12-08, 01:28
Nė fund do ta kuptoni...Fundi yt, s'eshte as mase , as kriter qe percakton dhe fundin e tjereve ! (cfare nr e bane fundin) :rolleyes: :biggrin:

ShEjToNkA
20-12-08, 01:32
Fundi yt, s'eshte as mase , as kriter qe percakton dhe fundin e tjereve ! (cfare nr e bane fundin) :rolleyes: :biggrin:

Bajė vec kule dhe jo funde...:biggrin:

ShEjToNkA
20-12-08, 01:34
ps: Nga fundi e kisha nis leximin :biggrin:

Do ishe pendu sepse pastaj do kishe me thėnė mė mirė t'ju gėzojsha fundit sepse tė vija nė fillim dhe t'u irritoja nga paragjykimi i tjerve...

LABI
20-12-08, 01:36
Bajė vec kule dhe jo funde...:biggrin:

ihh sa prita qe tetja dimreshe do te kishte nje pamje pak si ekstra-per vit t'ri

Ti qenke gjyshja dimreshe genjeshtareee :biggrin::biggrin::biggrin:

Urata
20-12-08, 03:28
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Urata
...pa harmonin e shpirtit nuk ka ndjenje dhe pa ndjenje nuk ka harmoni shpirti!...shume heret e kam lexue te thenen : "Njeriu per njeriun eshte ujk", per dreq!pėr ēdo dite degjoj/lexoj per ujqit...!


...feste e natyres, qielli i kulluar!...t'falenderoj n'reagim!ujku eshte qenia me besnike, dhe me e dedikuar , me e perkushtuar (me instinkt social me te kulluar) per kopene e vet (llojin e vet , specien e vet)

NJERIU PER NJERIUN - eshte NJERI


...dhelpra me pulen nuk flene bashke, ashtu si ujku nuk pi uje me qingjin!

GURI SYLAJ
20-12-08, 09:12
Titulli a?????


" Pse s'po muj te za !!!!!"

shfletuesi_
20-12-08, 11:23
-Sot do jem me ndryshe-

~AnnA~
20-12-08, 12:15
"Jeta ime-nje Metamorfizem"

shfletuesi_
20-12-08, 12:20
"Jeta ime-nje Metamorfizem"


Kur do te botohet? Kisha pas deshire ta lexoja...!!

Udhetim ne Virtualitet- Kshtu do titullohej tjetri me radh..

~AnnA~
20-12-08, 12:23
Kur do te botohet? Kisha pas deshire ta lexoja...!!

Udhetim ne Virtualitet- Kshtu do titullohej tjetri me radh..

Kam dhe ca per te shkruar deri ne mbyllje te kapitullit te fundit :smile:

shfletuesi_
20-12-08, 12:27
Kam dhe ca per te shkruar deri ne mbyllje te kapitullit te fundit :smile:


Kur e ndrrove foton- :biggrin:

Idila
20-12-08, 12:33
Oaza nė mes shkretėtirės

~AnnA~
20-12-08, 12:35
Kur e ndrrove foton- :biggrin:

hahahahhah
qepare ...pse,ti tani e vren? :smile:

shfletuesi_
20-12-08, 12:36
Rrezik nga Scorpionet.....

shfletuesi_
20-12-08, 12:37
hahahahhah
qepare ...pse,ti tani e vren? :smile:

Tani e verejta qe e ke ndrruar

~AnnA~
20-12-08, 12:38
Tani e verejta qe e ke ndrruar

ketu dukem me mire :smile: dhe nuk i kam syte si te luaneshes :P

shfletuesi_
20-12-08, 12:47
ketu dukem me mire :smile: dhe nuk i kam syte si te luaneshes :P


Sikur te ishe ti vertet bukur...:biggrin:

~AnnA~
20-12-08, 12:49
Pata fjalen per avatarin :smile:

shfletuesi_
20-12-08, 12:52
Tani e Kuptova...

Urata
20-12-08, 16:28
Dhuratė

emine
20-12-08, 16:30
Vetem ti e din melodin e zemres sime...!

Alkimisti_ch
20-12-08, 17:41
Pararoje e nates

romansa
20-12-08, 17:49
"Pritje e gjate"

Alkimisti_ch
20-12-08, 17:53
"Romansa ne vjeshten e vone"

Action
27-12-08, 10:34
Puna suksesi i dijes ?

shfletuesi_
27-12-08, 10:40
"Pritje e gjate"
"romansa ka filluar te zhvishet"


Kshtu do titullohej libri tjeter hahah

Dushku
27-12-08, 12:35
"Enderr e pa perfunduar"

desert
27-12-08, 14:03
Mister dhe kėndshmėri

Breshka
27-12-08, 14:30
7 Jetimet

lovely
27-12-08, 14:31
Breshka n`gji t lovely-t :biggrin:

Breshka
27-12-08, 14:32
Breshka n`gji t lovely-t :biggrin:


nje jet ngji tlovit http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Urata
27-12-08, 15:47
LIBER ZOTI

lazdrani
27-12-08, 16:23
Dardani...

GURI SYLAJ
27-12-08, 18:38
"Cka ke kjo fare pune???"

shfletuesi_
27-12-08, 18:39
Te mendoj ter kohen...

Penelope
27-12-08, 18:40
ndjenjes momentale te jetes time i pershtatet titulli : "PSE??"

Urata
27-12-08, 18:40
...Shfletim vitesh!

shfletuesi_
27-12-08, 18:41
Dh - Urata ime per ty....

rafet llapjani
27-12-08, 19:18
Pus pa fun hahahahah

shfletuesi_
27-12-08, 19:20
Nje kofe me litar te gjat...

Idila
28-12-08, 00:23
Dashuria Platonike

AlbaSoft
28-12-08, 00:24
X-Treme

Dushku
30-12-08, 16:21
"Pse tė dua!"

Idila
11-05-09, 07:30
"Shtigjeve tė jetės"

realisti64
11-05-09, 08:00
rrugetim pa adrese

GURI SYLAJ
11-05-09, 08:48
Shkofsh e mos u kthefsh...!??

Arkza
11-05-09, 12:32
Dalja nga terri i tunellit !

Idila
11-05-09, 12:34
Dalja nga terri i tunellit !
Paske arritur tė dalėsh nga kjo errėsirė? hahahahaaaa , tė pėrshėndes!

Albonita
11-05-09, 12:37
Asnje here ma e Lumtur se tani.

Arkza
11-05-09, 12:44
Paske arritur tė dalėsh nga kjo errėsirė? hahahahaaaa , tė pėrshėndes!Hahhahahahahahahha Idila Jeta e mir por e veshtir a !!! Dhe mu perkete e shkruva kete , qysh me than ne Fund te jetes ndoshta ndoshta dalim nga Errėsira !!! Gjithashtu Dhe ty te Pershendes shume !

Nje nje Titull q emos dal nga Tema !
Nje Zemer e pa Thyjshme !

Giovanni
11-05-09, 12:46
Da ta titulloja : Shkelqimi dhe renja e Giovannit.

aLbaChiCk
12-05-09, 09:58
...........My Dreamss .....

Sirios1
12-05-09, 10:06
Ujku i Stepes Nje Uliks ne Kerkim.

MemphiSx
12-05-09, 14:04
"Jeta E Hidhur"

Peja-Boy
12-05-09, 14:05
" Zemer e Pafjetur "

aLbaChiCk
12-05-09, 14:07
" Zemer e Pafjetur "

qy ky po kur flen zemra i ngjite mo qy :biggrin:

Peja-Boy
12-05-09, 14:15
qy ky po kur flen zemra i ngjite mo qy :biggrin:

Hahahahaha...e ti si ja kishe ngjit ??

"Nuhatja e Zhgenjimeve"

lola.G
12-05-09, 14:17
Heshtja e loles

aLbaChiCk
12-05-09, 14:18
Hahahahaha...e ti si ja kishe ngjit ??

"Nuhatja e Zhgenjimeve"


ehh ashtu ban hahahahahaah

Domira
12-05-09, 14:28
Ide e mir me mendu per ket gje:rolleyes:

gazi-de
12-05-09, 14:37
ja kisha ndalu fd ksaj..haahahahahah

Idila
12-05-09, 14:39
"Lulja e mbjellur nė skėterrė"

sherri
12-05-09, 18:06
"Kote"

Qika^Me^Kule
12-05-09, 19:00
"Kote"


nuk ban oo ti,, sherri te njejten emer se ashtu doja une te ja le,,, librit tim,,,,:tongue:

Pupi
12-05-09, 19:50
Thėnė tė drejtėn ēdo ditė e mė tepėr po bindem me atė qė jeta e njeriut ėshtė "Libėr".
Libra shkruajn ama tė gjithė, raftet e Bibliotekave e Librarive janė tė stėrmbushura plot e pėrplot, Lexohen ama vetėm disa nga ato.
Tashti sa jeta ime do tė ishte interesante pėr dikė ? E unė jam i bindur qė do tė ishte.
E vetmja gjė qė i mungon pėr momentin ėshtė pikėrisht ky "titulli" qė po kėrkohet kėtu!

Ta mendojė pak, sepse nji gjė tė tillė se bėnė njeriu spontan apo ? Jetė i thojn kėsaj, si ka njeriu dy apo tre sosh, se leht do ja bėnim atėher.

Rozafa
12-05-09, 20:33
"Lepurushi Im"

selvija
12-05-09, 20:39
(Viitu elama)..

gazi-de
12-05-09, 21:02
ja kisha ndalu fd ksaj..haahahahahah
:rolleyes:fshine kete se ne teme te gabuar paskem postuuuuuuu:rolleyes::mad:

DEA
12-05-09, 21:13
"Sot mjegull"

Estella
15-05-09, 21:41
E Trazuar Nen Qiellin Blu.....

Ignis
16-05-09, 06:15
"Juda puthte mrekullueshem!!!"

Qika^Me^Kule
21-05-09, 23:28
Jeta Kotesi

Zana_ch
21-05-09, 23:37
Preardhaj ime ėshte Kosova.

Albonita
21-05-09, 23:43
* Asnjehere ma e Lumtur se Tani *

LuLjaa
21-05-09, 23:53
" Me veten Jeto "

lola.G
22-05-09, 17:24
JEtoj endrren

emine
25-05-09, 11:20
nje dite kure te ket perfundu libri(i jetes sime) do ju tregoi dhe titullin......

Peja-Boy
25-05-09, 20:03
Jeta dhe Veprat e Peja^Boy hahahahahahahah !!

Qika^Me^Kule
25-05-09, 20:12
Jeta dhe Veprat e Peja^Boy hahahahahahahah !!

ghaaghaghaghaghaghaghaghaaghaghagh

shfletuesi_
25-05-09, 20:35
Ne mes rreshtave...

lovely
25-05-09, 20:37
Mendimi pozitiv :biggrin:

shfletuesi_
25-05-09, 20:54
Ishte Mbremje...

Makresh
25-05-09, 21:53
Njė dėshmi, pėr njė Zot.

uck_aksh
25-05-09, 21:55
Mos E Shfletoni

Luana
25-05-09, 21:57
Mos tejkalimi i prapavijės ....

shfletuesi_
25-05-09, 22:00
Nuk kishte rruge tjeter...

Paradox_13
25-05-09, 22:00
...nyjet zgjidhen vet..

rafet llapjani
26-05-09, 09:34
Dhit i ruj une e librin lexone ju veq mos gaboni mi kapercy flet aahahahhaahhahaah

Breshka
26-05-09, 09:43
Dhit i ruj une e librin lexone ju veq mos gaboni mi kapercy flet aahahahhaahhahaah


hajt se qato teper i lexoj une

rafet llapjani
26-05-09, 09:44
hajt se qato teper i lexoj une

ahahaah veq mos ja nis mothaz me le xu po prej fillim se shum liber i mire eshte pershkruhet jeta e qobanit aghaghaghaghaghaghaghghah

Breshka
26-05-09, 09:46
ahahaah veq mos ja nis mothaz me le xu po prej fillim se shum liber i mire eshte pershkruhet jeta e qobanit aghaghaghaghaghaghaghghah


hgahgahgahgahgahgagahgahaghaa jo ma mir mothas e ku je tash e deri kur je kon qoban hghagahga e tash u ngjite per karrike so mir ncuk hGHAGGAGAGA

rafet llapjani
26-05-09, 09:48
hgahgahgahgahgahgagahgahaghaa jo ma mir mothas e ku je tash e deri kur je kon qoban hghagahga e tash u ngjite per karrike so mir ncuk hGHAGGAGAGA

Jo bre tash jam bae si ibrehit tatlisis sa po rrie bodihava po qes libra ahagaghaghghagh

speci
26-05-09, 10:10
Ja kisha lan: Bashqja e specit

Peja-Boy
29-05-09, 20:57
Lumenjet qe rrjedhin pa ndal ....

Luana
29-05-09, 21:58
Dashuria me rikthente ne adoleshent...

shfletuesi_
29-05-09, 22:00
Ne jemi ēift...

Oqeani
29-05-09, 22:01
"Thesi i zbrazur me grykė tė mbyllur"

Idila
29-05-09, 22:16
"Thesi i zbrazur me grykė tė mbyllur"
"Topi"...thuaj! :smile:

Oqeani
29-05-09, 22:17
"Topi"...thuaj! :smile:

Nuk kisha njė ide tė tillė !

Luana
21-06-09, 23:40
" Hija e dashuris "

Giovanni
22-06-09, 09:54
200 Km qe te takoj por KOT

shfletuesi_
22-06-09, 09:56
Dikur isha dhimbje e dikujt....

Amina
22-06-09, 15:39
"Ne pritje"

shfletuesi_
22-06-09, 15:40
Kohe mbremje....

Fshatari
22-06-09, 19:22
"Hi e pluhur,
Furi e meskineri"!

Peja-Boy
22-06-09, 19:24
Me tri Fjal e kisha Titullu Librin tim ...


Vujte , Vujtje & Vujtje..!

Fshatari
22-06-09, 19:26
Me tri Fjal e kisha Titullu Librin tim ...


Vujte , Vujtje & Vujtje..! = Gurbeqar i lodhur!

emine
22-06-09, 20:18
vetem me gjuhen e zemres munde te flasim drejt