PDA

View Full Version : Cfare ju ben te skuqeni?


Tomori
12-03-08, 13:00
:confused: cfar ju ben te skuqeni? http://www.zemershqiptare.com/forum/images/smiles/icon_redface.gif

http://www.live.ba/files/u1/crvenilo.jpg

Gjumashja
12-03-08, 13:02
Diellit kur i dal perpara...:biggrin: ...

Estella
12-03-08, 13:02
pershendetje per temen Tomori

mu per veti me bene te skuqem shume gjana jan tip e marshme

selvija
12-03-08, 13:19
Kur sosna ne shporet,,,le qe skuqna po edhe mje bippp****permas...
http://yoe.iki.fi/img/naama.jpg

Tomori
12-03-08, 15:27
pershendetje per temen Tomori

mu per veti me bene te skuqem shume gjana jan tip e marshme


Estella paskemi tipare te perbashkta, po ashtu jashtezakonishte jam i marshem:wink:

Elina
12-03-08, 16:08
pershendetje per temen Tomori

mu per veti me bene te skuqem shume gjana jan tip e marshme

Ehhh,cka e kam edhe une ket te keqe Estella :frown:

Virti
12-03-08, 17:56
temperatura! :tongue:

Diana007
12-03-08, 18:02
temperatura! :tongue:

:biggrin: :tongue:

Virti
12-03-08, 18:08
:biggrin: :tongue:
edhe ti qenke skuqur dicka... :biggrin:

Arkza
12-03-08, 18:10
Kur me thot dikush Ndonje fjale te but normal qe edhe s'kuqem ...........:biggrin: :rolleyes:

DritonPR
12-03-08, 18:13
keni harru qe edhe shpullat e rilindes ju bojn ftyren e kuqe

Agolli
12-03-08, 19:48
Koleget apo shoqet e punes!! :biggrin:

egi
12-03-08, 19:50
Kur me pyt dikush najsen qe nuk guxoj te tregoj, se kam premtu qe e mbaj sekret..shpesh me ndodh :rolleyes:

Fshatari
12-03-08, 19:56
Specat e kuq e t vegjl!

selvija
12-03-08, 20:07
Fshater a bash qesi aa...veq syt ruj se te skuqen tani...

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:a1qk79Y9Z9N_WM:http://www.fiery-foods.com/dave2/images/favorites/paprika.jpg (http://www.fiery-foods.com/dave2/images/favorites/paprika.jpg)...http://tbn0.google.com/images?q=tbn:inSz6drcotVAlM:http://www.karamelli.com/lokidata/rakkauden_peruna.jpg (http://images.google.fi/imgres?imgurl=http://www.karamelli.com/lokidata/rakkauden_peruna.jpg&imgrefurl=http://karamelli.com/2005/01/25/perunapaivitys/&h=800&w=800&sz=156&hl=fi&start=4&tbnid=inSz6drcotVAlM:&tbnh=143&tbnw=143&prev=/images%3Fq%3Dperuna%26gbv%3D2%26hl%3Dfi%26sa%3DX)

Albonita
12-03-08, 21:56
Skuqem shum ne disa pika, por baj se nuk i shoh edhe largona meniher.!

LuLjaa
12-03-08, 23:24
Kur me thot dikush Ndonje fjale te but normal qe edhe s'kuqem ...........:biggrin: :rolleyes:

Ty dikush met than t'du, t'vjen marre e le tjeter sen :D

Me nejt me burra ...

LaCoStA
12-03-08, 23:31
Ty dikush met than t'du, t'vjen marre e le tjeter sen :D

Me nejt me burra ...
E ty a t'vjen marre met than najkush Te Dua !

LuLjaa
12-03-08, 23:33
Jooooo thuj lirisht ... :D

LaCoStA
12-03-08, 23:38
Te Duaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa , a mjafton ???

LuLjaa
12-03-08, 23:42
Te Duaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa , a mjafton ???

Ap bree jo qe pom vjen marre dika , po zemra mu dridh :smile: :biggrin: mjafton

Lona
13-03-08, 13:23
Kur me levdrojne para syve...

Adina-R.Ks
13-03-08, 13:56
Po me bije ta kopjoj VIRTI-in pasi qe paska thene ate qe do ta theme edhe une temperatura, e per te mos qen krejt identike me te po shtoj edhe ngjyra e kuqe me skuq haha.

vjeshta
13-03-08, 14:11
Shum gjra !

mentor*
13-03-08, 14:13
kur me vjen marre....

LaCoStA
13-03-08, 17:34
kur me vjen marre....
Ja bre ti hiq nuk kishe marre , pot bajshe hor sa per marre hahaha !!!

e_martumja
13-03-08, 18:11
Nga temperatur te lart ndoshta s'kuqem...Nuk jam nje person e marrshme qe s'kuqem....

Oqeani
13-03-08, 18:17
Nga mraziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Paradox_13
13-03-08, 18:36
Ter jeten zemra e madhe e duart e bardha brumosin bujarin e sofres dhe mikpritjes ,..me ben te ndjehem keq dhe skuqem nese ndjej qe rendova mikun ne konak.....

Elina
13-03-08, 18:53
Shum gjra !


Ashtu edhe une...

Edhe nganjehere vetja me shkon nerva :mad:

DritonPR
13-03-08, 18:57
Ashtu edhe une...

Edhe nganjehere vetja me shkon nerva :mad:

oj shoqeeee siii jeeeee (mos u skuq jo) hahah

Albonita
13-03-08, 19:05
Fjala e Dritonpr me skuqi sonte .......

DritonPR
13-03-08, 19:18
Fjala e Dritonpr me skuqi sonte .......

hahahha jo be. Mos u skuq se une sjom kryetar hala jo hah

Albonita
13-03-08, 19:38
hahahha jo be. Mos u skuq se une sjom kryetar hala jo hah


Ashtu jam une se skyqem ne disa pika .!!

Po te ishe Kryetar nuk do skyqem se i kam fjalet direkt / don me than per politik ahhaha

DritonPR
13-03-08, 19:44
Ashtu jam une se skyqem ne disa pika .!!

Po te ishe Kryetar nuk do skyqem se i kam fjalet direkt / don me than per politik ahhaha

eeeh ok pra, jam nje valltar ku do te te marr me vallzu para turmes qe 1 milion njerzve, do hysh ne kercim me mua :biggrin:

Albonita
13-03-08, 19:55
eeeh ok pra, jam nje valltar ku do te te marr me vallzu para turmes qe 1 milion njerzve, do hysh ne kercim me mua :biggrin:

Me knaqsi do vallzoja por nuk di te valzoja shqip apo si thuni :frown:

A PO E SHE se prap u skuqa ihh .

DritonPR
13-03-08, 20:23
Me knaqsi do vallzoja por nuk di te valzoja shqip apo si thuni :frown:

A PO E SHE se prap u skuqa ihh .

si vallzon ti edhe une ;) apo te mesoj nese nuk skuqesh ahah

rilinda
13-03-08, 23:32
keni harru qe edhe shpullat e rilindes ju bojn ftyren e kuqe

Hahahahahhahahahahahhaha hahahahaha... ah ka t'kisha skuq edhe qetash :biggrin:

Arkza
14-03-08, 11:43
Ty dikush met than t'du, t'vjen marre e le tjeter sen :D

Me nejt me burra ...Hhahahahahahhahahahahahahahahah hahahahahhahahaha hahahahahhahahah Lulja eh qka me bo e Marrshme qyqja kam qellu hahahahhahahahah :biggrin: :tongue:

Albonita
14-03-08, 13:04
si vallzon ti edhe une ;) apo te mesoj nese nuk skuqesh ahah

Aahahha Po a.

ME mire veq si shikuse te shikoj si vallzon ti .! ahaha

Adrenalina
14-03-08, 13:16
Me ma dite dikush nje budallaki....hahaha

Preshevar
14-03-08, 14:33
Me mu derdhe aji n'musafir http://www.netidentite.org/forum/style_emoticons/default/smileys_timide.png

Albonita
14-03-08, 14:36
Me mu derdhe aji n'musafir http://www.netidentite.org/forum/style_emoticons/default/smileys_timide.png


Sa gjyna ,, mos u pervlo se mu derdh nuk ka der ajo ndosh .!

Preshevar
14-03-08, 14:53
Sa gjyna ,, mos u pervlo se mu derdh nuk ka der ajo ndosh .!

Gjynah po,... po kur po m'kqyr edhe ma gjynah se veq qka po kuqna :biggrin:

Qitma ni tjeter, edhe ma t'rend t'lutna :tongue:

Albonita
14-03-08, 14:58
Gjynah po,... po kur po m'kqyr edhe ma gjynah se veq qka po kuqna :biggrin:

Qitma ni tjeter, edhe ma t'rend t'lutna :tongue:


Po a jo bre nuk te kqyra ty se po tutna nga fotin se ki vendos ne Avatar:tongue:


PO me erdh gjyna si mu skuq kur derdhet Qaji, ajo ndodhe derdhet as gje nuk bahet eheheh ( se hern e par kam shenu gabim haha)

Preshevar
14-03-08, 15:03
Po a jo bre nuk te kqyra ty se po tutna nga fotin se ki vendos ne Avatar:tongue:


PO me erdh gjyna si mu skuq kur derdhet Qaji, ajo ndodhe derdhet as gje nuk bahet eheheh ( se hern e par kam shenu gabim haha)

:rolleyes: Po tutesh ?.... un me t'kajst e ktheva ftyren qe mos me ju tut, po nejse :frown:


Jo be se veq fmija i derdhin qajat, e kur ni fmi e derdh qajin a di qysh i vikasin nenat e veta ??? hahaaha,... e un si musafir sun um vikasin po Zoti e din se qka mendojn e qysh nemin per mue ahahahahaa :biggrin:

Albonita
14-03-08, 15:14
:rolleyes: Po tutesh ?.... un me t'kajst e ktheva ftyren qe mos me ju tut, po nejse :frown:


Jo be se veq fmija i derdhin qajat, e kur ni fmi e derdh qajin a di qysh i vikasin nenat e veta ??? hahaaha,... e un si musafir sun um vikasin po Zoti e din se qka mendojn e qysh nemin per mue ahahahahaa :biggrin:


A. E PER QKA SKUQESH TI ? eheh ti e ceke se nga qaji se te dredhet..

DISI PO KAM FRIK tja leshoj kesaj foti syt :tongue: diqka egersive me duket .!

Preshevar
14-03-08, 15:23
A. E PER QKA SKUQESH TI ? eheh ti e ceke se nga qaji se te dredhet..

DISI PO KAM FRIK tja leshoj kesaj foti syt :tongue: diqka egersive me duket .!


Mos ma kqyr avatarin se mu perzdredh qafa tu e majt t'lakume hahahaaha:biggrin:


Ti s'kallxove pse s'kuqsh.... apo nashta veq nxihsh :biggrin:

Albonita
14-03-08, 15:27
Mos ma kqyr avatarin se mu perzdredh qafa tu e majt t'lakume hahahaaha:biggrin:


Ti s'kallxove pse s'kuqsh.... apo nashta veq nxihsh :biggrin:


More po te mirren met e po bjen posht nuk te gjen kush haahah


Une skuqem ne shum raste jam asi tipi, E SIDOMOS me fol kush donje fjal qka nuk flitet me bjen tleht fill :rolleyes:

Preshevar
14-03-08, 15:56
More po te mirren met e po bjen posht nuk te gjen kush haahah


Une skuqem ne shum raste jam asi tipi, E SIDOMOS me fol kush donje fjal qka nuk flitet me bjen tleht fill :rolleyes:

Hahahaaa,. jam ka i kqyri fansat posht, ani bash ma mirka mendja me kcye :biggrin:

Po s'kuqshe, po me arsye ! Ashtu duhet. :smile:

gertaa
14-03-08, 17:09
kur asish dikush pa lidhje kuqna shum

DritonPR
14-03-08, 17:44
kur asish dikush pa lidhje kuqna shum

pash zagrebin cka i bjen ASISH fjala, krejt ku po shkrun ti, asish kta, asish ata hahah, mos ki tatuazh ASISH :biggrin:

lovely
22-03-08, 00:09
Nese nuk kam mundesi me i ndihmu ndokujt ne momentin e caktuar!! :-)

e_martumja
22-03-08, 00:10
shkrrimet e Lovelys ahhahahahaha

lovely
22-03-08, 00:12
shkrrimet e Lovelys ahhahahahaha


hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhaahahaha hahahahahahahahahahahahaah


kanihere edhe mu..................:tongue:

lazdrani
22-03-08, 12:52
Kur lovely publikisht po me perqafon .....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

lovely
22-03-08, 23:46
Kur lovely publikisht po me perqafon .....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gifhttp://th275.photobucket.com/albums/jj315/susielr/th_hugging.gif (http://photobucket.com/mediadetail/?media=http%3A%2F%2Fi275.photobucket.com%2Falbums% 2Fjj315%2Fsusielr%2Fhugging.gif&searchTerm=hugging&pageOffset=5)


gati krejt forumin po e marroj une :biggrin:

Dardan Kastrati
22-03-08, 23:51
http://th275.photobucket.com/albums/jj315/susielr/th_hugging.gif (http://photobucket.com/mediadetail/?media=http%3A%2F%2Fi275.photobucket.com%2Falbums% 2Fjj315%2Fsusielr%2Fhugging.gif&searchTerm=hugging&pageOffset=5)


gati krejt forumin po e marroj une :biggrin:
Kur po ma lyp lovely po me bene te skuqem :biggrin:

lovely
22-03-08, 23:55
Kur po ma lyp lovely po me bene te skuqem :biggrin:


birma ktu po t thom....deshu, shtreju, mrehe, shtine ner shami qitu... :biggrin: :tongue:

Dardan Kastrati
23-03-08, 00:00
birma ktu po t thom....deshu, shtreju, mrehe, shtine ner shami qitu... :biggrin: :tongue:
hahahahahaahahah jo se tani edhe ma shume skuqem ahaahahahahahah

Virti
01-04-08, 22:44
... situatat e nxehta. :tongue:

lyra2
01-04-08, 23:04
Tallja ne llogari te dikuj qe ndoshta nuk e meriton :(

Albaner
02-04-08, 02:59
Kur t genjej cat her qelu tok se ka zbritje :$

uliksi31
02-04-08, 03:11
Kur ofendohen njerzit.

lovely
02-04-08, 11:54
Kur ofendohen njerzit.

kur t kuqet Uliksi, une menihere mas tij :biggrin:

Paradox_13
08-01-09, 14:38
....shpesh te ftohtit,sidomos veshte......

Giovanni
08-01-09, 14:41
....shpesh te ftohtit,sidomos veshte......
MOs i ke lapoq edeh ti si une vesht hahahahah

Edeh mu me kuqen nga te ftohtit hahahahah

Idila
08-01-09, 14:42
....shpesh te ftohtit,sidomos veshte......

..edhe hunda, ke harruar t thuash! :P :D

Paradox_13
08-01-09, 14:43
MOs i ke lapoq edeh ti si une vesht hahahahah

Edeh mu me kuqen nga te ftohtit hahahahah

Ka diq aty Gjovani,po sdi pse shpesh edhe huna ka nis me skuqet.....

Idila
08-01-09, 14:44
Ka diq aty Gjovani,po sdi pse shpesh edhe huna ka nis me skuqet.....

ahhahahaaaa dmth, ia paskam qlluar....

Paradox_13
08-01-09, 14:44
..edhe hunda, ke harruar t thuash! :P :D

ahahahha.....ate isha ka e them Idila...

Giovanni
08-01-09, 14:55
U skuqa qe ja qelloj Idila......

Estella
09-01-09, 19:28
shume gjera me bejn t'skuqem....

Jana
14-01-09, 03:50
Kur dikush qesh ose e ofendon nje person tjeter....
Kur dikush sdin me u gjind nje nje sitat...
Kur perlahen njerzit ne prani te tjerve....
Kur habitet dikush ty fol....e qishtutne.....etj...

~AnnA~
14-01-09, 11:36
skuqem kur ne publik marr komplimenta te teperta...reagoj menjehere ne antidotin(bej pak autoironi) per te baraspeshuar situaten...

Estella
14-01-09, 11:40
qe po ju kallzoj nje rast kur u skuqa prej marres

ishim me nje shoqe edhe takum nje shoqe t'saj qe un se njifsha edhe ajo po na fol po njefar mendje madhe edhe un e shtramova e ajo mpa :P huhauauaua me erdh shume keqqq :P u skuqa

limpx
20-01-09, 18:13
a qasi qe shtramon njerz koke a ? bajuu :P

Estella
20-01-09, 18:15
a qasi qe shtramon njerz koke a ? bajuu :P

hahaha ish kon menemadhe :P
mytu ti

desert
20-01-09, 22:38
shum shum gjra

shfletuesi_
20-01-09, 22:41
Une mbaj digitronin e TV-s ne dore si do me dal diq ne tv ... e heku se skuqem :D

desert
20-01-09, 22:43
Une mbaj digitronin e TV-s ne dore si do me dal diq ne tv ... e heku se skuqem :D


haahha shfletuesi hahhhha... un mbasi nuk e mbaj "telekomanden" (ahstu i thojn shqip) n raste t tilla behem sikur po shikoj tjetr kah dhe largohem nga dhoma hhahaahaa

emine
20-01-09, 22:43
kure nje njeri a me mu ,e ja nis personin tjeter ka e rren,e une s'mundem ne disa situata mi than mos rrejjjjjjjjj,e s'kuqem du me dek prej inatit e marres kure tjeret rrejn pa fije marre:frown: :confused:

shfletuesi_
20-01-09, 22:47
haahha shfletuesi hahhhha... un mbasi nuk e mbaj "telekomanden" (ahstu i thojn shqip) n raste t tilla behem sikur po shikoj tjetr kah dhe largohem nga dhoma hhahaahaa


ashtu skuqem edhe me shume se mendoj qe po me shikojn te gjithe mua hahahaha....une kur kam qen me i vogel ndonjehere qe e kisha par ate filem u zgjosha dhe dilsha jashta krejt deri sa ndrroke

eh djal me marre...

desert
20-01-09, 22:57
ashtu skuqem edhe me shume se mendoj qe po me shikojn te gjithe mua hahahaha....une kur kam qen me i vogel ndonjehere qe e kisha par ate filem u zgjosha dhe dilsha jashta krejt deri sa ndrroke

eh djal me marre...

hahahaahh NO COMENT.. njejt

shfletuesi_
20-01-09, 23:00
....nime akoma me ben te skuqem... kur me thon a po te lypin nuse...


shkosha te dajet i vogel me thoshin a po te lypin nuse une u skuqesha ata pastaj per inat me thoshin prap... e keshtu...

Albonita
21-01-09, 08:59
Shum skuqem ne disa pika.. e sidomos kur folin disa fjale qka nuk folet Publikisht ..iki me ni her se nuk muj ti ndegjoje..!

speci
21-01-09, 09:35
kur kam bindje te gabuara per dike,dhe e kuptoj qe e kisha gabim

shfletuesi_
21-01-09, 10:15
kur shkoj mysafir dikun edhe me pyesin si jeni krejt femijet qysh i ki nusen evet... a une as i martun as nuse e leje ma fmij qe s'kam hiq se hiq....kjo me ben te skuqem sdij...

Giovanni
21-01-09, 11:07
Specat e djegs hahhahahaahh...!!!

Murgesha
21-01-09, 22:29
Nganjeher ngutia ne vleresimin e situatave.

e_martumja
21-01-09, 22:31
Temperatura e ult jasht mi skuq faqet dhe hunden pak :biggrin:

selvija
21-01-09, 23:33
Parzit bera popkorrna qita qili te sert mbi to,,ma skuqen dhe gati fryme ma nxonen aq te sert qe banen

se tjetr send ncuk shum rralle e per mall

Penelope
21-01-09, 23:58
perpara shumeqka, tash gati asgje, por kjo sdo te thote qe jam e paturpshme..

Gjumashja
05-07-09, 20:46
perveq diellit, kur te gaboj dicka, kur mar komplimente, ka raste edhe kur takohem me dikend te panjohur kur mi ngul syte... :tongue:

Fshatari
05-07-09, 20:49
N'korrik e n'gusht, dielli m'skuq si spec;ne janar e shkurt, ngricat e kane te njejtin efekt!

Peja-Boy
06-07-09, 15:38
Kur nuk kam Mundesin ti ndihmoj dikujt ne diqka qe i nevoitet !!

teutaA
10-07-09, 00:35
asgje sjam tip qe skuqna :smile:

Paradox_13
03-08-09, 20:59
...dielli i gushtit...

YanYan
04-08-09, 01:34
Skuqem nga inati/nervat dhe kur me livdojne apo dhe kur bej ndonje
budalallek e si te thuash e ve robi veten ne qender te vemendjes.
E kam inat fort se gjithmone mi nxjerr ndjenjat ne pah hihi:smile:

shfletuesi_
04-08-09, 08:58
Kur dikush ne prani publik flet, mendon qe din e ne te vertet ai sdin , une skuqem... me bejn te skuqem keta njerez qe mendojn qe dijn e s'dijn

ENGJELLUSHA
04-08-09, 21:01
Kur dikush e perdor banalitetin

instruktori
04-08-09, 21:24
Kur shof skena te pa hishme

Oqeani
04-08-09, 21:35
Ne momentin kur gaboj ( pa qellim )

Zero Cool
04-08-09, 22:39
Murgeshe & lovely, kur ta ferkojn 9perzhitin a qysh pi thojn sjam ak dije mir) specin :$

lovely
04-08-09, 22:41
speci gjegst :biggrin:

deti_om :-)
04-08-09, 23:22
Shporeti !! :biggrin:

instruktori
05-08-09, 08:03
Po punet e kqija de

Peja-Boy
07-12-10, 19:36
Kur me Ngacmon ndonje Femer :smile:

Kalimero
07-12-10, 19:39
Kur me Ngacmon ndonje Femer :smile:

hee dejuz be,s'tu kokshe skuqen shpesh tibe.a t ka bo naj her vaki a.

une mus mum ngacmu skuqna tibe :tongue:

Peja-Boy
07-12-10, 19:42
hee dejuz be,s'tu kokshe skuqen shpesh tibe.a t ka bo naj her vaki a.

une mus mum ngacmu skuqna tibe :tongue:

:biggrin:

Qika^Me^Kule
07-12-10, 19:45
Nuk di cka asht te s'kuqem.....

Breshka
07-12-10, 19:48
Nuk di cka asht te s'kuqem.....

e di une ,kur tkuptet ushkuri i kulev !!:tongue:

Kalimero
07-12-10, 20:15
e di une ,kur tkuptet ushkuri i kulev !!:tongue:

uuuu qiiqqeee,asaj uqkuri e ti samari me tu hek hor tibe bohesh si ajo pa kule:biggrin:

Qika^Me^Kule
07-12-10, 21:44
e di une ,kur tkuptet ushkuri i kulev !!:tongue:

Oj breshk... qy.. t'ka ra samari..... aghaghaghagh

Uff... qe spo guxoi me keshe shum... bre hmmm barku.....

AliSia
08-12-10, 18:41
Kur me ngacmojn RRugesssss ...:biggrin::tongue: Disa fjale qe i ndegjoj..!!:eek::tongue:

Suelaa
08-12-10, 19:22
Komplimentet.

elvio
08-12-10, 19:27
Qofte edhe nje veprim i vogel-jo i hijshem ne mynyre te pashmangshme shoqerohet me nje prishje te fytyres


qe me tradheton

Albonita
08-12-10, 19:50
shum gjera..me skyqin..e sidomos sjellja jo e hishem ehmmm

tipi engjellor
08-12-10, 21:57
ka gjera qe me bejn te skuqem varet prej situatave

LuLjaa
09-12-10, 01:13
.. vetum kur gaboj najsen
edhe veres kur o koha e nxehet shume :P

Oltiana1
09-12-10, 12:05
Qofte edhe nje veprim i vogel-jo i hijshem ne mynyre te pashmangshme shoqerohet me nje prishje te fytyres


qe me tradheton


Sa mendim t mir ke cekur Elvio :)

Antika
09-12-10, 16:26
Komplimentet.

Ndoshta nuk je mesu! Mesohesh .

tipi engjellor
09-12-10, 18:15
Ajo qe do me bente te skuqesha para dikujt gabimi qe bej.

vjeshta
09-12-10, 19:50
Nrvoza ,ndoshta qe nuk jam mesu !:P

flutra
10-12-10, 18:56
.. te ftoftit..

Daglasi
11-12-10, 01:28
Me ba ,me ma dhna naj puthje naj femer,ne publik.

Andetta
11-12-10, 18:59
Komplimentat !

tipi engjellor
11-12-10, 19:28
Komplimentat !
uuuuu sa e bukur koke moj qka po han bre qike kaq e bukur qe qenke
hahahahah

emine
11-12-10, 19:32
Prite Zot me m'pelqy naj djal,e me ndodhe pahiri aj mu kthy me mkqyre,meniher ja mathi vrapit,e kam shume problem se mduket me heto se po mpelqen,qata meta vetun ka nxeje kamte me gume te mushne me uje te nxehte:biggrin:

Daglasi
12-12-10, 00:50
Kur dalen tu kercye,e me shikojn 6,8 pale sy:biggrin:.

Makresh
12-12-10, 00:57
Komplekset e te tjerve m'duket.,.

Lona
12-12-10, 08:40
Nese mundohem te genjej..

Kalimero
12-12-10, 09:40
kur dal pa kapuq:redface:,ooooooooo qish um skuqet ftiraaaa m bohet diqish ngjir bujgjake:eek: ,pashakapuqin tems'pu baj hajgare:biggrin:

Albonita
12-12-10, 10:51
Ahahahahahhahaa...me skucin budallaqet per bese nuk mui i duroja hiq amo hiq:mad:

Daglasi
12-12-10, 13:04
Kur ma ban naj femer me sy,e me qellue aty edhe najkush tjeter.

Andetta
12-12-10, 13:27
Ndhodh edhe kur marr komplimenta !

Daglasi
18-12-10, 23:24
Kur shkoj dikund,e me shikojn te gjithe si perniher.

Qika^Me^Kule
19-12-10, 13:15
Kur shkoj dikund,e me shikojn te gjithe si perniher.


Aaghaghghaghaaghaghaghaghaghagh

kur i afrohem shporetit.....

Daglasi
19-12-10, 13:19
Kur ti pi 2 birra,se e ndije qe me qelet si mire goja,nuk thojn kot cka ki ne zemer flet alkoholi.

Zanzi/M
19-12-10, 14:02
Vrapimi

AliSia
22-12-10, 19:46
Kohet e fundit asgje se....:P

desert
23-12-10, 14:28
kur filloj te flas dhe te gjithe me shikojne :(

tipi engjellor
23-12-10, 14:30
gabimi qe bej

Daglasi
16-01-11, 19:56
Kur dihet kush keq*per at qe thash.

emine
16-01-11, 19:57
vetem kure ta shofe qet mashkllin e andrrvae tmija *kuqrrem bahna:P
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1380.snc4/163249_502152347161_178703557161_6046772_1848852_n .jpg (http://*****facebook*****/photo.php?pid=5239262&id=178703557161)

Hajra
16-01-11, 20:03
me gabu me lendu dikend pa dashje skuqem dhe ndihem keq.

emine
16-01-11, 20:06
s'ju tregoi
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs039.snc4/34306_407566422997_183563247997_4538842_8125942_n. jpg (http://*****facebook*****/photo.php?pid=4538843&id=183563247997)

Daglasi
16-01-11, 20:07
vetem kure ta shofe qet mashkllin e andrrvae tmija *kuqrrem bahna:P
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1380.snc4/163249_502152347161_178703557161_6046772_1848852_n .jpg (http://*****facebook*****/photo.php?pid=5239262&id=178703557161)

Hajt kalxo *cili anetar esht nga meshkujt e forumit ky person*se nuk te idhnohen ty meshkujt*te mire e paske dashnorin:biggrin:

lovely
16-01-11, 20:08
cok shqiptar koka* kqyrja kumbanen e dukatit ne qafe hahahahahahahaha

emine
16-01-11, 20:09
Hajt kalxo *cili anetar esht nga meshkujt e forumit ky person*se nuk te idhnohen ty meshkujt*te mire e paske dashnorin:biggrin:
besa ndaq me dite as shans skam me pas kto dashnor*se ky sem fermat mu*hahahhahahhahahhahha

Zanzi/M
16-01-11, 20:11
Deti ...

Daglasi
16-01-11, 20:13
Kur tjam tu lujt shah*e me qellon femer kundershtarja*e fitoj une*tani skuqem pse u habita e nuk e lash me fitue.

Hajra
23-01-11, 23:35
....sauna

rafet llapjani
23-01-11, 23:37
....sauna

hajrush e kahit o qikjo sauna a eshte najfar robi a bon me ja que msit aghaghaghaaghaghghahgghahgaghghahaghaghhgaghahgahg aaghghaghhgahagh

Hajra
23-01-11, 23:39
hajrush e kahit o qikjo sauna a eshte najfar robi a bon me ja que msit aghaghaghaaghaghghahgghahgaghghahaghaghhgaghahgahg aaghghaghhgahagh


burr i mire eshte dreqi hahahahahahhaha....

lovely
23-01-11, 23:41
fjalt/gjestet e mira... :)


ju dy ma nalt* lene njerin (saunen) rahat hahahahahahahaa

rafet llapjani
23-01-11, 23:43
fjalt/gjestet e mira... :)


ju dy ma nalt* lene njerin (saunen) rahat hahahahahahahaa

ahaahah pse a e paskan lyp kush parameje saunen kuku sa von po vie une edhe sauna te koka shkue e kuqe si molla aaghaghaghaghaghaghagh

emine
24-01-11, 10:11
kure e di qe dikush ne pranine time genjen dhe nuke mundem ti tham mjaft se po rren*mbase ka momente duhet me shiku derisa shkone njeriu i pacipe:rolleyes:

Diana007
24-01-11, 11:51
Qe spo du me tregu pse jam skuq heren e fundit :tongue:

LuLjaa
25-01-11, 23:50
.. me pa naj kan n'cullak :eek: :redface:

Hajra
26-01-11, 12:02
.. me pa naj kan n'cullak :eek: :redface:

tash po e di qe ne kosove kryesisht e skuqun po rrishe hahahahahah....

LaCoStA
27-01-11, 01:18
Speci i kuq :biggrin:

rafet llapjani
27-01-11, 01:24
tertaqi kur nuk dhez pa kurbell aghaghaghaghagh se dueht mi dhan zor prapanices me shty deri te dhez aaghaghaaghaghaghaghagh

Hajra
27-01-11, 13:06
...zakonisht kur gaboj diqka

Daglasi
08-02-11, 13:53
Kur esht duke kenduar nje kengtare*dhe ma permend emrin tim*dhe kendon per mua*pa i than une dhe te tjeret ritin syt *dhe me shikojn.

Qika^Me^Kule
08-02-11, 20:53
Eh............... shkina e din me mir.... dhe...........

Qika_DugagjiniT
10-02-11, 13:55
Eh............... shkina e din me mir.... dhe...........

pasha ni alla e di krejt viq mas shmti tvjen marre me dal mi tak***************:biggrin:

speci
10-02-11, 16:47
harresa:frown:

Jana
10-02-11, 18:35
... kur pem lavdojn diqysh po em vjen marre hahahaaahaa seriozisht ....

Daglasi
20-02-11, 19:14
Kur pi qaj:biggrin:

Kaqanikasja
23-06-11, 14:17
genjeshtra

desert
23-06-11, 14:20
kur filloj te flas para turmes :(

Hajra
23-06-11, 14:32
....speci djegs edhe njana kur me ban nervoz,

http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

VoOoglushja
23-06-11, 19:41
.... kur tmi kapin faqet ...me skuqen ehhehe

jadore
23-06-11, 20:42
?.. mire u mendova , kurgjo hiq .

Elina
23-06-11, 21:04
....eh,e kam qet zanat boll t'keq :eek: :tongue:

ritta
24-06-11, 09:04
kur me bejen nervoz :)

Kaqanikasja
24-06-11, 09:20
kur dikush tjeter genjene skuqem un

jEtA_1
24-06-11, 09:21
....kur me lavderojn pak si shume

Giovanni
24-06-11, 09:22
Shpesh prezenca e nje femre hahhahaahh

ritta
24-06-11, 09:29
Shpesh prezenca e nje femre hahhahaahhhahha egzistojkan edhe djem te till :)

Giovanni
24-06-11, 09:31
hahha egzistojkan edhe djem te till :)


e kam pik te dobet de qka me be ... veq kam vrejt se femrave ju pelqen thiojn qyky koka i uret po sju del qashtu hahaah

Kaqanikasja
24-06-11, 09:32
e kam pik te dobet de qka me be ... veq kam vrejt se femrave ju pelqen thiojn qyky koka i uret po sju del qashtu hahaah


volla bre giovani boll pikt e dobet te keqe paske hahahahahhaha

ritta
24-06-11, 09:34
e kam pik te dobet de qka me be ... veq kam vrejt se femrave ju pelqen thiojn qyky koka i uret po sju del qashtu hahaah

ahha esht pik e fort athere jo e dobet :).....

Giovanni
24-06-11, 09:41
ahha esht pik e fort athere jo e dobet :).....

Varet si e shikon e....

ritta
24-06-11, 09:50
Ne rastin kur femrat pelqejn djemt e turpshem esht pik e fort ...

ne te kunderten esht pik e dobet ...:)

Giovanni
24-06-11, 09:59
Ne rastin kur femrat pelqejn djemt e turpshem esht pik e fort ...

ne te kunderten esht pik e dobet ...:)Mu gjithmon si pike e forte me ka dale ....

Amina
24-06-11, 20:58
Komplimentet e drejtperdrejta haahahah

Daglasi
01-07-11, 13:10
Apetit me mar,e mejher me hanger....

Hajra
12-08-11, 18:51
......paj me gabu diqka qe eshte me rendsi,

Jana
13-08-11, 01:05
..kur m'lavdon dikush ... diqysh palidhje em doket ... bash em ban me u skuq ...

LaCoStA
13-08-11, 08:30
..kur m'lavdon dikush ... diqysh palidhje em doket ... bash em ban me u skuq ...

U sa qik e mir je ti, s'ka me ty :tongue: :biggrin:


Mue specat djegs m'bajn me u skuq, veq edhe dilli i fort poo :biggrin:

Jana
13-08-11, 15:05
U sa qik e mir je ti, s'ka me ty :tongue: :biggrin:


Mue specat djegs m'bajn me u skuq, veq edhe dilli i fort poo :biggrin:


hahahhahahhahahahhahahahahahhahahahaha ..... s;je normal ...

Hajra
13-08-11, 16:29
......eshte dikush po nuk po tregoi, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Jana
13-08-11, 16:33
......eshte dikush po nuk po tregoi, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

..hajt trego mes u ban palidhje hahahahhaah

Hajra
13-08-11, 16:36
..hajt trego mes u ban palidhje hahahahhaah


......po me vjen keq bre Jana po nuk mundem, e din ajo kush eshte edhe qysh me bene te skuqem hahah...

...ti mos u idhno a,

Jana
13-08-11, 16:38
......po me vjen keq bre Jana po nuk mundem, e din ajo kush eshte edhe qysh me bene te skuqem hahah...

...ti mos u idhno a,


....hahahahhahahaha jo jo nuk idhnona po pem ban kurjoze...

Qika^Me^Kule
17-08-11, 22:08
.......gjerat te cilat i bei me qellim... " per tu hakmarre" jo vetem qe s'kuqemi por turprohemi..... sepse atheher pendohemi me teper se kurr !!

AliSia
17-08-11, 22:10
Asgje. bile bile kohet e fundit ahhaahaahhaha:P

Fshatari
18-08-11, 17:06
qata specat e kuq qe po i qet nusja ne omlet! shume djeges jane! me vjen marre mos me i hanger e kur i ha skuqem bash si specat...!

Virti
18-08-11, 17:19
gjysemanalfabetizmi... :redface:

Hajra
18-08-11, 17:28
.....me bejne ato situata qe jane per tu skuq, fatmiresisht ato me ndodhin shume rralle,

VoOoglushja
18-08-11, 17:29
peperoni :tongue:

Hajra
18-08-11, 17:30
peperoni :tongue:


...gabim je patligjani te skuq hahahahah.....

VoOoglushja
18-08-11, 17:31
...gabim je patligjani te skuq hahahahah.....jo hiq peperoni valla bane e gica ma alll heheheheh bahem :D ;P


kur e shhe zjarr tu pshty hahahahah

premium
18-08-11, 17:32
peperoni :tongue:
E pse jo fafarona t saksijave ?

VoOoglushja
18-08-11, 17:33
E pse jo fafarona t saksijave ?


sedita si shenohet shqip e thash po shkruaj gabim diqka ebana hor ehhehe :D:P

Fshatari
18-08-11, 17:33
peperoni :tongue:

C'est quoi a ?! A Lige a s'appelle "paprika" rouges qui font rougir
...

VoOoglushja
18-08-11, 17:34
C'est quoi a ?! A Lige a s'appelle "paprika" rouges qui font rougir
...ncnnc sen ste mora vesh a hehehehe fol shqip

Fshatari
18-08-11, 17:36
ncnnc sen ste mora vesh a hehehehe fol shqip

"... u Rrita Belagjike..."!

VoOoglushja
18-08-11, 17:38
"... u Rrita Belagjike..."!


??? h?