PDA

View Full Version : Si ja kaloni ?


Linka_pz
15-03-08, 13:49
Te nderuar forumist nuk e di nese eshte e hapur
nje teme e tille ......?!

Si ,ja kaloni ,si e keni disponimin sot ?

Argetim te kendshme !

Linka_pz
15-03-08, 13:50
Une per vete mund te them se disponimin e kam ne nivel te duhur ,,,kurse kaloj ashtu siq kam deshire apo edhe siq kam mundesi ....!

Murgesha
15-03-08, 13:58
Shum mirė po kaloj e po ndihem, po ndėgjoj muzikė, po punoj kapak nėpėr shtėpi, po kyqem herė pas here nė forum. Pas sa ditėsh me shi sot njė kohė e qetė e me diell plus fillimi i vikendit, pra tė gjitha kushtet e plotėsuara pėr tu ndjerė si ėshtė mė sė miri.

jadore
15-03-08, 14:32
pa lidhje ..
ne nje dite plot diell dhe me ndjesin qe duhet te jet nje dite pushuese , te gjindesh ne vend pune dhe te mos kesh vullnet per pune , eshte me se humbje kohe dhe nervash..

Gjumashja
15-03-08, 14:48
dite shume e mire, poashtu dhe une me disponim fantazi krejt... wikend i mrekullueshem...

rilinda
15-03-08, 15:04
dite shume e mire, poashtu dhe une me disponim fantazi krejt... wikend i mrekullueshem...

Si une krejt http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/6.gif

Albonita
21-03-08, 19:00
Mir ku ka ma mire se sod ,, ihh ter dita me shkoj mbyll ,,, plus jam bllku qetu sot tan diten Katsrof .!

Ta shofim ma von ?? hm

Diana007
21-03-08, 19:34
Sot aa .... Mire ,Keq ,Mire ,Keq ,Mire , Keq,Mire ,KEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEQ :redface:

Linka_pz
21-03-08, 20:31
Sot aa .... Mire ,Keq ,Mire ,Keq ,Mire , Keq,Mire ,KEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEQ :redface:


Mos bertit mojjjjj,ēka ke keshtu ,se ne Pz u degjove .....

Mire ja kaloj ,super.

selvija
21-03-08, 20:34
Tyben mir po kaloj por diqka kamet akull i kam,,,:rolleyes:

Linka_pz
21-03-08, 20:36
Tyben mir po kaloj por diqka kamet akull i kam,,,:rolleyes:


A hiq nuk tu nxejten ne Party a ??

selvija
21-03-08, 20:42
A hiq nuk tu nxejten ne Party a ??Jo mori krejt qela ishin...ku mi nze..???:biggrin:

Linka_pz
21-03-08, 20:50
Jo mori krejt qela ishin...ku mi nze..???:biggrin:


Ahahahhaha, moj thash duke vallezu ..nxehesh .

selvija
21-03-08, 20:53
Ahahahhaha, moj thash duke vallezu ..nxehesh .AAA mendja ime veq dallsh shkon hahahha ..kush po ma man zhagun...??:tongue:

lovely
18-01-09, 10:06
Mire, flm :cool:

~AmaZonA~
18-01-09, 10:18
valla pėrgjumshėm kokna veq nje kafe ndoshta m'kalon hahahah

Virti
23-01-09, 23:24
... teper mire! :cool:

lovely
23-01-09, 23:29
... teper mire! :cool:

Jaraneshė, a je ti katundarkė? :cool:

Virti
23-01-09, 23:30
Jaraneshė, a je ti katundarkė? :cool:
po valla, me kembe e krye! :cool:

lovely
23-01-09, 23:32
po valla, me kembe e krye! :cool:

cake njo jaraneshė :cool:

Virti
23-01-09, 23:35
cake njo jaraneshė :cool:
cak te kofte jarani jem! :cool:

lovely
23-01-09, 23:40
cak te kofte jarani jem! :cool:

:smile:

Si ia kalon nime? :cool:

Virti
23-01-09, 23:41
:smile:

Si ia kalon nime? :cool:
valla nime mire. po ti allahile? :cool:

lovely
23-01-09, 23:54
valla nime mire. po ti allahile? :cool:


gjithmone mire me njerz t`mire jaraneshe :smile: :cool:

Virti
24-01-09, 00:05
gjithmone mire me njerz t`mire jaraneshe :smile: :cool:
me vjen mire o jaran! :cool:

dreni.
13-02-09, 19:49
Te nderuar forumist nuk e di nese eshte e hapur
nje teme e tille ......?!

Si ,ja kaloni ,si e keni disponimin sot ?

Argetim te kendshme !
Pėrshėndetje, shpresoj tė kalosh mirė, dhe tė kesh disponim tė mirė, por mbi tė gjitha shėndet te mirė...tung mbetshi mire

Virti
14-02-09, 15:00
pergjumeshem... :cool:

Buqja_ch
14-02-09, 16:12
pergjumeshem... :cool:


.... si Virti po une pa syza http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

LuLjaa
14-02-09, 16:54
... si neper gur

Oqeani
14-02-09, 17:00
mire ..........

vendasi
14-02-09, 17:26
Kurr me mire..

Virti
20-02-09, 15:07
bukur! :cool:

Jana
20-02-09, 18:51
Shum mir....bera nje ndryshim ne jeten time....mir shum...

Zhaneta
23-02-09, 17:07
Im happy........

Oqeani
23-02-09, 17:16
Me ombrelle kur po bjen shi !

Virti
02-03-09, 16:59
zuper! :cool:

Arkza
02-03-09, 17:01
zuper! :cool:Po shihet po shihet qe i paske ndreq dhambt :biggrin:
Te Pershendes shuem o i Sakatum ka kohe ste kam pa !!

Virti
02-03-09, 17:08
Po shihet po shihet qe i paske ndreq dhambt :biggrin:
Te Pershendes shuem o i Sakatum ka kohe ste kam pa !!
e pasakatume, te pershendes edhe une ty shume! :smile:

gazi-de
02-03-09, 23:09
nom nom :cool:

romansa
02-03-09, 23:12
..bash mire..

Agroni22
02-03-09, 23:13
sot ka ishte dite e mire per mua

jadore
02-03-09, 23:19
mire neve , po juve ..!!

LuLjaa
03-03-09, 00:39
... nam deri dikun

Oqeani
03-03-09, 00:42
Mire, i shoqeruar nga vetmia !

Jana
03-03-09, 01:29
Mir...e shoqeruar nga Gripi im i dashur i cili em viziton q'do dy muaj....

Paradox_13
20-03-09, 21:42
...tuf...tuf...degjova te me thot dikush nje dite e qa i bie kjo sot e asaj dite smujta ta deshifroj..!!

shfletuesi_
20-03-09, 22:04
Kurqysh valla.... :(

lovely
21-03-09, 09:45
nom, ti? :P

romansa
21-03-09, 09:53
mire,hala heret

Zhaneta
21-03-09, 10:42
Per ne fillim mir se cka bahet nuk e di............:wink: hmhmhm

~AnnA~
07-06-11, 15:13
Disponimin mire per momentin e kam, vec pak ky i nxehti disi me bezdis...

Hajra
07-06-11, 17:55
....per mrekulli,

tipi engjellor
07-06-11, 21:25
po mire ne kosoven e lire e demokratike hahahahha

Jana
07-06-11, 21:29
..nom nom ...so keq ... koha e mir sot caj me rendesi ...

adi_pe
07-06-11, 21:34
mir mir so keq :D :D

LuLjaa
08-06-11, 14:20
... Sot mire, dje mire, pardje mire ishalla edhe dite tjera me shkojn keshtu..

Paradox_13
09-06-11, 21:33
.....bash nam....

elvio
09-06-11, 21:37
I plote ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Jana
09-06-11, 21:38
... mir shum ... kerkund s'pem dham cajo me rendesi qe jam shnosh e tjerat tona bohen ...

tipi engjellor
09-06-11, 22:36
kohe me shi.....kohe me diell po me qader afer se u mesova....

vjeshta
09-06-11, 23:23
...tuf...tuf...degjova te me thot dikush nje dite e qa i bie kjo sot e asaj dite smujta ta deshifroj..!!

Nga ana ime thojnė :copa-copa dhe i bjen: here mire e here keq .Ndoshta kan te njejtin kuptim ?

:D

LuLjaa
09-06-11, 23:31
Kurqysh valla.... :(


.. athu tash qysh je tu kalu, se ma heret kerqysh s'koke kan :smile:
..... shume mire

rastesishT
10-06-11, 07:50
Me mire se dje e me keē se neser.

Albonita
15-06-11, 06:24
Ende nuk jam kthejlle mire..ju trgoj me vonee..si kaloj :tongue:

Hajra
15-06-11, 06:36
.....ene majr,

Buqja_ch
15-06-11, 06:54
.....ene majr,


Ani qka je merrol pra ,keshu pak ..... mjesi


.. super

.

LuLjaa
15-06-11, 15:43
.. super

.


.. Buqe a je qysh jee, a ke fjet hiq qysh um kishe ni tu bertit me sabah
vesh e holle be ti edhe mizaa me ba sssss ty t'del gjumi :D


... edhe sot mire tani kqyrum

Zero Cool
15-06-11, 16:06
xix :tongue:

~AnnA~
15-06-11, 16:09
mezi shty kohen
bile tani fillova edhe ta zvarris se me te shty nuk shkonte...

rastesishT
15-06-11, 18:37
Shume njerez ndodhen ne burg per fajin e te tjereve pas vizites qe bera sot andej hiq mire spo e kaloj. :frown::redface:

Jana
15-06-11, 21:43
...bukerrrrrrrrrrrrrrrrr.........

emine
15-06-11, 21:46
jemi ba shkrimtar me dikond ,edhe po shkrujme referate ahhahahhahh,qeshtu po e kalojme masditen:biggrin:

Oqeani
15-06-11, 21:46
Ka ne htojne - nom nom http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

LaCoStA
16-06-11, 00:39
Kon ashtu, kon me kalu? :smile:

rastesishT
16-06-11, 01:28
gardhin gardhin une her pup e her tu kcy e her tu marr haz shum :D

Kaqanikasja
16-06-11, 12:47
Palidhjeeeee mshel 8 ore ne pun

elvio
16-06-11, 18:35
Mjaft mire(kenaqshem)

Jana
16-06-11, 22:06
... mir shum ... pak e lodhur...

Kaqanikasja
17-06-11, 09:04
Mir njeher

tipi engjellor
17-06-11, 22:00
po mire si zakonisht....pa te reja....

LuLjaa
17-06-11, 22:42
... dyqysh

LaCoStA
18-06-11, 07:23
... dyqysh

Diqysh pooo, e qyyysh, veq Sabilja e din :smile:

Virti
18-06-11, 15:51
mire ia kaloj, po ti qysh je? :cool:

emine
18-06-11, 15:54
kohe e keqe me shi:tongue:

LuLjaa
03-03-12, 17:11
Diqysh pooo, e qyyysh, veq Sabilja e din :smile:

.. aha, tash se di qyshh se rrall pot shoh :).... mire shume u knaqa vec n'shpi tu nejt

Domira
04-03-12, 00:30
mir po kaloj vec lodhshem

Xuki
04-03-12, 00:37
ka edhe ma mirė....qitu po kshyri TV

Buqja_ch
04-03-12, 13:28
po pushoi duke ndegju Sinanin me kengen ,, qka ka tre

Kalimero
04-03-12, 16:27
viq pu kshiri qituqene do sireta :rolleyes:

emine
04-03-12, 17:19
Shembullore:biggrin:

jadore
04-03-12, 19:08
baaaabbbbbbbbaaaaaaaa ,jahhh, teh keh jaaaaaaaaaaajhhhhhhhhhh ,tekkkkkkkk babaaaaaa ,baba!si ta hapa deren nje djal i vogel ne drit te syrit tuj me kqyr ..
shettt , mos piskat se nuk eshte ketu , prit ta gjejme .. ... ama doren ..baba .. mos piskat se nate .

.. ba-ba ,baba.. hej taksirat edhe me takt e me nota tuj e akordu vokalin , i ciles shtepi athu eshte ky femi !.. qysh nuk po e hetojne qe ju mungon se ..!..ka me ja nis e me kerku , garant i ketyre kojshive te rinje qe per Vite te ri u vendosen ..
baba, babaaaaaaaaaaa.. shettt ,, hajt hajt piskat piskat , nashta te ndim mama e del te dera , cka me i thone tjeter , baba veq koka dal po mamen hajde ta hallakasim se ..

p.s.
ku me kalu keq , cdo tre muaj per weekend po me bjen me gjet here pleq here femi e me ju kerku shtepine ku e kane.edhe interesant gjithmone qisi vakti..?..5 shpi ma larg ne te majt ish kone ..

Jana
04-03-12, 20:12
..shum mir ...ne veqanti nje dit si sot mengjesin me mikesha nga vendi im ..nga rrethi im ...

emine
04-03-12, 20:32
baaaabbbbbbbbaaaaaaaa ,jahhh, teh keh jaaaaaaaaaaajhhhhhhhhhh ,tekkkkkkkk babaaaaaa ,baba!si ta hapa deren nje djal i vogel ne drit te syrit tuj me kqyr ..
shettt , mos piskat se nuk eshte ketu , prit ta gjejme .. ... ama doren ..baba .. mos piskat se nate .

.. ba-ba ,baba.. hej taksirat edhe me takt e me nota tuj e akordu vokalin , i ciles shtepi athu eshte ky femi !.. qysh nuk po e hetojne qe ju mungon se ..!..ka me ja nis e me kerku , garant i ketyre kojshive te rinje qe per Vite te ri u vendosen ..
baba, babaaaaaaaaaaa.. shettt ,, hajt hajt piskat piskat , nashta te ndim mama e del te dera , cka me i thone tjeter , baba veq koka dal po mamen hajde ta hallakasim se ..

p.s.
ku me kalu keq , cdo tre muaj per weekend po me bjen me gjet here pleq here femi e me ju kerku shtepine ku e kane.edhe interesant gjithmone qisi vakti..?..5 shpi ma larg ne te majt ish kone ..

a po ma perkthen qka tha qitu

lovely
04-03-12, 20:35
a po ma perkthen qka tha qitu


Ni thmi i vogel i ka hi mrena edhe ia ka prish qetsine Jadores, tu e lyp baben e vet hahahahahahaha

Qyky fmija ish kan i kojshive 5 shpi ma larg:biggrin:

Qikjo vaki po i ndodh cdo t tretin muj, here me fmi e here me pleq:biggrin:

emine
04-03-12, 20:47
Ni thmi i vogel i ka hi mrena edhe ia ka prish qetsine Jadores, tu e lyp baben e vet hahahahahahaha

Qyky fmija ish kan i kojshive 5 shpi ma larg:biggrin:

Qikjo vaki po i ndodh cdo t tretin muj, here me fmi e here me pleq:biggrin:

Jaran u gzofsh ,se qeshtu une marr vesh,shul shypt


Ne kjamet e gruja qik,kerka spo ka qetsi as qiknejna as qanejna,:tongue:

jadore
04-03-12, 20:54
a po ma perkthen qka tha qitu

nuk eshte per ty jo !..flej rehat ti ,perkujdesem une per mireqenje te miletit tond.
p.s.
thuj qaty edhe Domires mos te ban dert..

emine
04-03-12, 20:58
nuk eshte per ty jo !..flej rehat ti ,perkujdesem une per mireqenje te miletit tond.
p.s.
thuj qaty edhe Domires mos te ban dert..

O shpirt bardha Jadore,

A edhe post po me ban me ti bajte fjalte a,:tongue: