PDA

View Full Version : Ngjyra e syve!


Estella
17-03-08, 20:58
SYTE E ZINJ:

Ngjyra e syve tuaj,ju bėn qė tė jeni gjithnjė njerėz serioz dhe qė gjėrat i bėni me pjekuri.Gjithnjė pėrtej shikimit te personave qė kanė sy te zinj fshihet njė mister i trashėguar.

SYTE KAFE:

Syte kafe janė mjaft ekspresive dhe dėshmojnė pėr aftėsi mbi mesataren dhe janė mjaft te talentuar.Zakonisht ata janė njerėz kembengules dhe kerkues ndaj vartesve,kjo pėr shkak te hijes se rėndė.

SYTE DYNGJYRESH:

Janė sytė me terheqes dhe bindes,ne raste te veēantė zoterojne pushtetin e hipnotizimit te personave te tjerė.Konsiderohen shumė terheqes,janė mjaft ekzotike.Shprehin vetebesim dhe dėshmojnė krenari.


SYTE GESHTENJE:

Deshmojne se individi ėshtė zot i fjalės dhe se meriton ti zihet bese.Sa me e mbyllur te jetė ngjyra aq me shumė ato rrezatojne sensualitet.E meta kryesore ėshtė se flasin shumė pėr vetveten.

SYTE E KALTER:

Shprehin kthjelltesine e cila nenkupton romantizmin dhe feminilitetin tuaj.Ndoshta nuk duhet te imagjinojne princin e ardhshėm,por duhet te levizin nga vendi dhe te jenė ne kerkim te tij.

SYTE E GJELBER:

Shumica e njerėzve me sy te gjelber, konsiderohen mjaft tė urtė dhe te bindur. Kėta njerėz dinė te sillen dhe respektojne te tjerėt, por ne raste te veēanta kur u shkelet ne kallo nuk ngurojne te bėhen mjaft agresive
Cila eshte ngjyra syve tuaja ?

Amina
17-03-08, 20:59
SYTE E ZINJ:

Ngjyra e syve tuaj,ju bėn qė tė jeni gjithnjė njerėz serioz dhe qė gjėrat i bėni me pjekuri.Gjithnjė pėrtej shikimit te personave qė kanė sy te zinj fshihet njė mister i trashėguar.

SYTE KAFE:

Syte kafe janė mjaft ekspresive dhe dėshmojnė pėr aftėsi mbi mesataren dhe janė mjaft te talentuar.Zakonisht ata janė njerėz kembengules dhe kerkues ndaj vartesve,kjo pėr shkak te hijes se rėndė.

SYTE DYNGJYRESH:

Janė sytė me terheqes dhe bindes,ne raste te veēantė zoterojne pushtetin e hipnotizimit te personave te tjerė.Konsiderohen shumė terheqes,janė mjaft ekzotike.Shprehin vetebesim dhe dėshmojnė krenari.


SYTE GESHTENJE:

Deshmojne se individi ėshtė zot i fjalės dhe se meriton ti zihet bese.Sa me e mbyllur te jetė ngjyra aq me shumė ato rrezatojne sensualitet.E meta kryesore ėshtė se flasin shumė pėr vetveten.

SYTE E KALTER:

Shprehin kthjelltesine e cila nenkupton romantizmin dhe feminilitetin tuaj.Ndoshta nuk duhet te imagjinojne princin e ardhshėm,por duhet te levizin nga vendi dhe te jenė ne kerkim te tij.

SYTE E GJELBER:

Shumica e njerėzve me sy te gjelber, konsiderohen mjaft tė urtė dhe te bindur. Kėta njerėz dinė te sillen dhe respektojne te tjerėt, por ne raste te veēanta kur u shkelet ne kallo nuk ngurojne te bėhen mjaft agresive
Cila eshte ngjyra syve tuaja ?

Une i kam syt e shkruar, perzier kafe dhe te gjelber?? Cfare tipi jam une athere?

Estella
17-03-08, 21:07
Amina e ke aty lexo te syt dy ngjyrshe

Buqja_ch
17-03-08, 21:08
SYTE DYNGJYRESH:

Janė sytė me terheqes dhe bindes,ne raste te veēantė zoterojne pushtetin e hipnotizimit te personave te tjerė.Konsiderohen shumė terheqes,janė mjaft ekzotike.Shprehin vetebesim dhe dėshmojnė krenari.
Cila eshte ngjyra syve tuaja ?Kjo qenka pér mua ................. a po ojj ti

Estella
17-03-08, 21:11
Kjo qenka pér mua ................. a po ojj ti


buqja qka di un qysh i ke syt ti ahahahah nese i ke dy ngjyrshe ather ajo eshte :P

Elina
17-03-08, 21:21
Une i kam syte si te Estelles ...:biggrin:

sherri
17-03-08, 21:38
Per sy te trubullt, s'paska karakteristika a??

Buqja_ch
17-03-08, 21:41
buqja qka di un qysh i ke syt ti ahahahah nese i ke dy ngjyrshe ather ajo eshte :P


Mé fal Estella e di se nuk e din ,,po até ngjyr e kom
ndrsa ashtu ojj ti ,, me ato fjal ju drejtova Lules

vjeshta
17-03-08, 21:56
Une i kam neutral ...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

selvija
17-03-08, 22:26
SYTE KAFE:

Syte kafe janė mjaft ekspresive dhe dėshmojnė pėr aftėsi mbi mesataren dhe janė mjaft te talentuar.Zakonisht ata janė njerėz kembengules dhe kerkues ndaj vartesve,kjo pėr shkak te hijes se rėndė.

une kam syt ehttp://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/12996.jpg (http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/12996.jpg)
ama pas mes nates me behen disi te sarrkuqet,,,deri sa lind djelli...:wink:

Estella
17-03-08, 22:29
Mé fal Estella e di se nuk e din ,,po até ngjyr e kom
ndrsa ashtu ojj ti ,, me ato fjal ju drejtova Lules

ok buqja ch paskna keqkuptu me fal atehre :)

Virti
17-03-08, 22:29
nje pjese e kam te bardhe... :biggrin:

selvija
17-03-08, 22:31
nje pjese e kam te bardhe... :biggrin:Pjesen tjeter qfare...???http://www.qake1.com/images/smile/dizzy.gif (javascript:void(0);)

Estella
17-03-08, 22:32
Une i kam syte si te Estelles ...:biggrin:


Dihet........................................... :)

Adina-R.Ks
17-03-08, 23:17
Dy ngjyresh


Te kaft ne te gjelbert.

uliksi31
17-03-08, 23:43
SYTE E ZINJ:

Ngjyra e syve tuaj,ju bėn qė tė jeni gjithnjė njerėz serioz dhe qė gjėrat i bėni me pjekuri.Gjithnjė pėrtej shikimit te personave qė kanė sy te zinj fshihet njė mister i trashėguar.

SYTE KAFE:

Syte kafe janė mjaft ekspresive dhe dėshmojnė pėr aftėsi mbi mesataren dhe janė mjaft te talentuar.Zakonisht ata janė njerėz kembengules dhe kerkues ndaj vartesve,kjo pėr shkak te hijes se rėndė.

SYTE DYNGJYRESH:

Janė sytė me terheqes dhe bindes,ne raste te veēantė zoterojne pushtetin e hipnotizimit te personave te tjerė.Konsiderohen shumė terheqes,janė mjaft ekzotike.Shprehin vetebesim dhe dėshmojnė krenari.


SYTE GESHTENJE:

Deshmojne se individi ėshtė zot i fjalės dhe se meriton ti zihet bese.Sa me e mbyllur te jetė ngjyra aq me shumė ato rrezatojne sensualitet.E meta kryesore ėshtė se flasin shumė pėr vetveten.

SYTE E KALTER:

Shprehin kthjelltesine e cila nenkupton romantizmin dhe feminilitetin tuaj.Ndoshta nuk duhet te imagjinojne princin e ardhshėm,por duhet te levizin nga vendi dhe te jenė ne kerkim te tij.

SYTE E GJELBER:

Shumica e njerėzve me sy te gjelber, konsiderohen mjaft tė urtė dhe te bindur. Kėta njerėz dinė te sillen dhe respektojne te tjerėt, por ne raste te veēanta kur u shkelet ne kallo nuk ngurojne te bėhen mjaft agresive
Cila eshte ngjyra syve tuaja ?

Syt e mi stek jane ketu, te shkrum...:biggrin:

Estella
17-03-08, 23:45
Syt e mi stek jane ketu, te shkrum...:biggrin:


pse qfarrr sy keni ju ?

uliksi31
17-03-08, 23:50
pse qfarrr sy keni ju ?

Diten te gjelbert e naten si te perzime ngjyrat.:smile:

Agolli
17-03-08, 23:51
Syt e mi stek jane ketu, te shkrum...:biggrin:
Uliksi, s'ka ngjyra per neve, na i shofim budallaqet black & white.. :biggrin: sikurse Fordin kur e kan pyet!?me ēfare ngjyre me ly veturen!? Ai, qfare t'doni,veq mos e harroni t'zezen! :biggrin:

uliksi31
17-03-08, 23:53
Uliksi, s'ka ngjyra per neve, na i shofim budallaqet black & white.. :biggrin: sikurse Fordin kur e kan pyet!?me ēfare ngjyre me ly veturen!? Ai, qfare t'doni,veq mos e harroni t'zezen! :biggrin:

A per qata po thojkan, black is beautiful. Ahahahahahahahaha

Estella
17-03-08, 23:54
Diten te gjelbert e naten si te perzime ngjyrat.:smile:

ok t'perzime i paske pra

Agolli
17-03-08, 23:58
A per qata po thojkan, black is beautiful. Ahahahahahahahaha
Qajo..pra! hahahahahahaha!

uliksi31
17-03-08, 23:59
ok t'perzime i paske pra

Kur jame ne good mood, dyqysh me cilet ngjyra light green. Po ky syni i Estelles a eshte blue apo i perzim. Bile te gjoj diken me sy te njejt.:biggrin:

Estella
18-03-08, 00:00
une i kam te kalter si ketu ne avtar origjinal

uliksi31
18-03-08, 00:02
Qajo..pra! hahahahahahaha!

Edhe pse qe 20 vjet shkoj me GM, prej tashti do te jem me ford. Po thi Ford ish kon. Aahahahahahahahaha

uliksi31
18-03-08, 00:06
une i kam te kalter si ketu ne avtar origjinal

E lumja ti po synin e bukur e paske. Skam care pa mevu eye contact blue. Se ne Amerike shume i popullarizum.:biggrin:

Estella
18-03-08, 00:08
E lumja ti po synin e bukur e paske. Skam care pa mevu eye contact blue. Se ne Amerike shume i popullarizum.:biggrin:

hehehe ok vnoji :)..........................

lovely
18-03-08, 00:12
SYTE E GJELBER:

Shumica e njerėzve me sy te gjelber, konsiderohen mjaft tė urtė dhe te bindur. Kėta njerėz dinė te sillen dhe respektojne te tjerėt, por ne raste te veēanta kur u shkelet ne kallo nuk ngurojne te bėhen mjaft agresive


ruenu :tongue: , mos ma prishni tymin :biggrin:

uliksi31
18-03-08, 00:22
SYTE E GJELBER:

Shumica e njerėzve me sy te gjelber, konsiderohen mjaft tė urtė dhe te bindur. Kėta njerėz dinė te sillen dhe respektojne te tjerėt, por ne raste te veēanta kur u shkelet ne kallo nuk ngurojne te bėhen mjaft agresive


ruenu :tongue: , mos ma prishni tymin :biggrin:

Jo me i pas te gjelbert moti e kishe pas te rezervum bileten per Rio..... Ahahahahahahaha

lovely
18-03-08, 00:23
Jo me i pas te gjelbert moti e kishe pas te rezervum bileten per Rio..... Ahahahahahahaha


pasha budallen mbi 30 vjet te gjelbert i kam :biggrin:

mentor*
18-03-08, 00:34
te zi ....kush nuk beson mundet nepermes msn me realizu http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Estella
18-03-08, 00:36
te zi ....kush nuk beson mundet nepermes msn me realizu http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

po a lsho cam pra hajt :P

uck_aksh
18-03-08, 01:28
pasha budallen mbi 30 vjet te gjelbert i kam :biggrin:

lovely e un qfar ngjyre i kam syt se spo i shoh hahahah

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/sy.gif

mentor*
18-03-08, 01:32
po a lsho cam pra hajt :P


apom shef .????................

lovely
18-03-08, 01:33
lovely e un qfar ngjyre i kam syt se spo i shoh hahahah

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/sy.gif


oh zot qfare syni si te tom kruzit e paske...e ngjyren si stinet e vitit e paske.. hahahahahahahahahahaha

Virti
18-03-08, 01:37
Pjesen tjeter qfare...???http://www.qake1.com/images/smile/dizzy.gif (http://javascript<b></b>:void(0);)
kafe :cool:

lovely
18-03-08, 01:38
apom shef .????................

jo valla..............:biggrin:

mentor*
18-03-08, 01:41
jo valla..............:biggrin:

http://www.gif-bilder.de/img/smile/1.gif

etash

lovely
18-03-08, 01:55
http://www.gif-bilder.de/img/smile/1.gif

etash

po... oh veq lezet te koke :wink: qetsoj ato vetlla pak se po t bijne n toke hahahahahahahahahahahahahahaha

Estella
18-03-08, 01:59
kalter............................................ ..

BreD
18-03-08, 02:07
Te Kalter I Kam Ashtu Si en ne Avantar :D

Dhe Pse kuptova qfar kuptimi kan syt e'mi :D qe jan syt e Estelles :D ahahahaha

Estella
18-03-08, 02:09
Te Kalter I Kam Ashtu Si en ne Avantar :D

Dhe Pse kuptova qfar kuptimi kan syt e'mi :D qe jan syt e Estelles :D ahahahaha

syt e tu jan syt e mi a

BreD
18-03-08, 02:13
Estella :D po De se ki dit ti kam fal moti :D

Estella
18-03-08, 02:19
Estella :D po De se ki dit ti kam fal moti :D

heehheheheheh..................................... ...

BreD
18-03-08, 02:24
:P kqyre qysh ke qu synin ne Avantar per pjet tu mendu me kqyr mu ne avantar :D ahahahahaa

Estella
18-03-08, 02:27
popo pot kqyri kaiher qka u bo me ty

BreD
18-03-08, 02:34
Ahahahaha Ani Ani Kqyr Veq Mos me kqyr Shum se po mi Merr Mant :D

A'ni a'ke vendos qka me bo me mu :D

Estella
18-03-08, 02:39
Ahahahaha Ani Ani Kqyr Veq Mos me kqyr Shum se po mi Merr Mant :D

A'ni a'ke vendos qka me bo me mu :D


po qysh jo.......................

BreD
18-03-08, 02:41
Estella Close You Blue Eyas and think For me .... :D

Prishtinasja_
18-03-08, 10:30
SYTE KAFE:

Syte kafe janė mjaft ekspresive dhe dėshmojnė pėr aftėsi mbi mesataren dhe janė mjaft te talentuar.Zakonisht ata janė njerėz kembengules dhe kerkues ndaj vartesve,kjo pėr shkak te hijes se rėndė.


Cila eshte ngjyra syve tuaja ?

Ketu pajtohem me kete cfare lexon per syt e mi....:tongue::rolleyes:

emine
18-03-08, 10:43
SYTE KAFE:

Syte kafe janė mjaft ekspresive dhe dėshmojnė pėr aftėsi mbi mesataren dhe janė mjaft te talentuar.Zakonisht ata janė njerėz kembengules dhe kerkues ndaj vartesve,kjo pėr shkak te hijes se rėndė.

iha sha na fole

Preshevar
18-03-08, 11:24
SYTE E GJELBER:

Shumica e njerėzve me sy te gjelber, konsiderohen mjaft tė urtė dhe te bindur. Kėta njerėz dinė te sillen dhe respektojne te tjerėt, por ne raste te veēanta kur u shkelet ne kallo nuk ngurojne te bėhen mjaft agresive

Komplimente pa Kritika s'kish :biggrin:

Adrenalina
18-03-08, 12:33
Edhe une i kam si te gjelbert!
Athu qenka qashtu siq paska thene qeky ma nalt qe paska shkrujt me te gjelbert!

Arkza
18-03-08, 12:35
SYTE E KALTER:

Shprehin kthjelltesine e cila nenkupton romantizmin dhe feminilitetin tuaj.Ndoshta nuk duhet te imagjinojne princin e ardhshėm,por duhet te levizin nga vendi dhe te jenė ne kerkim te tij.


Hahahahahahahhah valla koxha i kam Marak qe Imagjinoj por e Verteta si me del Sdii !!!!!!!! :biggrin: :biggrin:

Estella
18-03-08, 14:42
shumices ju pershtaka texti d.m.th :)))

Arkza
18-03-08, 14:46
shumices ju pershtaka texti d.m.th :)))Hhahahahaha Valla mua po koxha si shume Biles..........:biggrin:

Estella
18-03-08, 14:47
Hhahahahaha Valla mua po koxha si shume Biles..........:biggrin:

mua gjithashtuuuu se i paskem njejet :)

Preshevar
18-03-08, 14:51
shumices ju pershtaka texti d.m.th :)))

... mue jo, se si i pershkrujte syt e gjelbert, ma mor mendja qe po pershkruan psikopata !!! :biggrin:


Edhe une i kam si te gjelbert!
Athu qenka qashtu siq paska thene qeky ma nalt qe paska shkrujt me te gjelbert!

Me te gjelbert ndoshta a me te kuqe, kurrsesi ! Propagand nga syt e kaftė :biggrin:

LaCoStA
18-03-08, 14:51
SYTE E KALTER:

Shprehin kthjelltesine e cila nenkupton romantizmin dhe feminilitetin tuaj.Ndoshta nuk duhet te imagjinojne princin e ardhshėm,por duhet te levizin nga vendi dhe te jenė ne kerkim te tij.


Hahahahahahahhah valla koxha i kam Marak qe Imagjinoj por e Verteta si me del Sdii !!!!!!!! :biggrin: :biggrin:
A edhe ti i paske t'mavit a hahahaah

Une spot kallzoj cfare i kam .

egi
18-03-08, 14:53
SYTE E ZINJ:

Ngjyra e syve tuaj,ju bėn qė tė jeni gjithnjė njerėz serioz dhe qė gjėrat i bėni me pjekuri.Gjithnjė pėrtej shikimit te personave qė kanė sy te zinj fshihet njė mister i trashėguar.
Hm..jam serioze ne disa raste, por di dhe te bej humor...serioziteti i tepert nuk me pelqen...:biggrin: E lumja une per keta sy te zi..qe jan te rralle :tongue:

Estella
18-03-08, 14:56
[quote=Preshevar]... mue jo, se si i pershkrujte syt e gjelbert, ma mor mendja qe po pershkruan psikopata !!! :biggrin:

Preshevari pse psikopata bash syt e gjelbert tha njerz t'qet :)

Preshevar
18-03-08, 14:57
Hm..jam serioze ne disa raste, por di dhe te bej humor...serioziteti i tepert nuk me pelqen...:biggrin: E lumja une per keta sy te zi..qe jan te rralle :tongue:

Syt e maces bash i kie !! :biggrin:

Preshevar
18-03-08, 14:59
Preshevari pse psikopata bash syt e gjelbert tha njerz t'qet :)


Ruju se po shkel ne kallo :biggrin:


....., por ne raste te veēanta kur u shkelet ne kallo nuk ngurojne te bėhen mjaft agresive

egi
18-03-08, 15:00
Syt e maces bash i kie !! :biggrin:

Ohoo :biggrin: Ti mos i ki te minit :tongue:

Arkza
18-03-08, 15:01
A edhe ti i paske t'mavit a hahahaah

Une spot kallzoj cfare i kam .Hajjjjjjjjjj Kukuuuuuuuuuuu tashe Zbulova se edhe ti paske syt te Kaltre nnncncncncncncnnc hahahahahahahhahahahaha , ja mos Kallxo se veq e Zbulova ..........:biggrin:

P/S Syt te kuq i kam PER INATI ketij Lacosta po ja boj si nje plake thoke Syt e Kuq i kam e tash po them edhe une hahahahaha ! :biggrin:

Estella
18-03-08, 15:01
Ruju se po shkel ne kallo :biggrin:
ahahahahah ashtu me shkel edhe qe i kam t'kaletr bona agresive vallla preshevari :P

LaCoStA
18-03-08, 15:04
Hajjjjjjjjjj Kukuuuuuuuuuuu tashe Zbulova se edhe ti paske syt te Kaltre nnncncncncncncnnc hahahahahahahhahahahaha , ja mos Kallxo se veq e Zbulova ..........:biggrin:

P/S Syt te kuq i kam PER INATI ketij Lacosta po ja boj si nje plake thoke Syt e Kuq i kam e tash po them edhe une hahahahaha ! :biggrin:
Hahahaha , oj qyqe po une pernime i kam syt e kuq hahahahaha

Preshevar
18-03-08, 15:05
Ohoo :biggrin: Ti mos i ki te minit :tongue:

S'guxoj me t'thon PO, se tani veq kur ta shoh vetėn ne goj te maces hahahaaa :biggrin:

Preshevar
18-03-08, 15:06
ahahahahah ashtu me shkel edhe qe i kam t'kaletr bona agresive vallla preshevari :P

Kam nie qe kush i ka syt e kalter, s'din me kthy dor :biggrin:

egi
18-03-08, 15:07
S'guxoj me t'thon PO, se tani veq kur ta shoh vetėn ne goj te maces hahahaaa :biggrin:

Hahhaha...s'ke nevoj me than po..se te kom lexu :biggrin: Hop..hine ne goj hahhaha

Estella
18-03-08, 15:08
Kam nie qe kush i ka syt e kalter, s'din me kthy dor :biggrin:

ahhahahaaha t'paskan rrejt mor preshevari se shume t'rrezikshem jan ata me syt kalter :P

Arkza
18-03-08, 15:12
Hahahaha , oj qyqe po une pernime i kam syt e kuq hahahahahaPo aaaaaaa ani pra une i kam Syt Shatir ..................:biggrin: :tongue:

LaCoStA
18-03-08, 15:16
Po aaaaaaa ani pra une i kam Syt Shatir ..................:biggrin: :tongue:
Ani pra .... une si kam qashtu hahahahah

Arkza
18-03-08, 15:18
Ani pra .... une si kam qashtu hahahahahPo a , eh mir pra te them se une sdi se qfare Sysh i kam se nuk shoh , dhe si kam pa kurr syt emij...........:biggrin: :tongue: :cool:

Arkza
18-03-08, 15:19
ahhahahaaha t'paskan rrejt mor preshevari se shume t'rrezikshem jan ata me syt kalter :PVallaha Po Estella te Rrezikshme jemi ...........:biggrin: :biggrin:

Estella
18-03-08, 15:21
Vallaha Po Estella te Rrezikshme jemi ...........:biggrin: :biggrin:

Tregoju bre arkeza :)

Arkza
18-03-08, 15:24
Tregoju bre arkeza :)Estella po valla ama edhe Keso Syt me te vertete jan te Bukur ..........:wink:

LuLjaa
18-03-08, 15:35
Si t'perzine s'po di qysh me than tash,, Arkza hajt kallxo ti ēfare i kam nime se ti e din :D

Arkza
18-03-08, 15:39
Si t'perzine s'po di qysh me than tash,, Arkza hajt kallxo ti ēfare i kam nime se ti e din :DTi me shume i ki Te Larum nga e Gjelbreta ................:wink:

Lona
18-03-08, 15:45
Syt i kam ngjyre geshtenje.

Tomori
18-03-08, 15:56
Syt i kam ngjyre geshtenje.
Po ashtu Syt i kam ngjyre geshtenje, Sa Identik qe jemi moj Lona:smile:

LuLjaa
18-03-08, 15:58
Ti me shume i ki Te Larum nga e Gjelbreta ................:wink:

Mire e paske verejt se me kallxu une , thash pom thu pse po rren
e per qata t'lash ty me kallxu qeta :biggrin:

Arkza
18-03-08, 16:01
Mire e paske verejt se me kallxu une , thash pom thu pse po rren
e per qata t'lash ty me kallxu qeta :biggrin:Hhahahahahhaahahahahahahahahahahahhahahah aha Phaaaaaaaaaaaa hahahahahahha po keshi qe te kam than per Avatar e tash po mendon se perzihem qdo kund a hahahahahahahhah :biggrin:

Amina
18-03-08, 16:27
Amina e ke aty lexo te syt dy ngjyrshe

ahaaa tash e pash hehehhee, interesant!

Estella
18-03-08, 16:29
ahaaa tash e pash hehehhee, interesant!

apo te pershtatet diqka Amina ?

Amina
18-03-08, 16:30
apo te pershtatet diqka Amina ?

Ish kan mire, po se di, nuk e shoh veten terhjekese!

Estella
18-03-08, 16:33
Ish kan mire, po se di, nuk e shoh veten terhjekese!

ahuahuahuahuaau :).............

gertaa
18-03-08, 17:56
kur si kom pa ma mer menja kafta

gazi-de
25-03-08, 17:18
Si te zhapinit po me thojn e nuk di:biggrin:

lovely
25-03-08, 17:20
Si te zhapinit po me thojn e nuk di:biggrin:


po kush t tha ashtu ej?? :biggrin:

gazi-de
25-03-08, 17:24
po kush t tha ashtu ej?? :biggrin:
qy kush Shehidja plus Hanifja qy pak a:biggrin:

Xuki
25-03-08, 19:42
Unė tybe i kam sytė e kaltėrt/gjelbėrt!!

Sy_kaltra
25-03-08, 20:23
T`kaltėrt :)

gazi-de
25-03-08, 20:25
T`kaltėrt :)
:tongue: :tongue: :tongue:
nime une nuk di qfare i kom:rolleyes:

emine
25-03-08, 20:27
e di qe problem me qesin(po shikova) amo cafret jan le te mebtet sekret:p se kjo lovely a unshem ......

SANTANA-29
25-03-08, 20:29
SYTE E ZINJ:

Ngjyra e syve tuaj,ju bėn qė tė jeni gjithnjė njerėz serioz dhe qė gjėrat i bėni me pjekuri.Gjithnjė pėrtej shikimit te personave qė kanė sy te zinj fshihet njė mister i trashėguar.


Te zinj,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:smile:

Albonita
25-03-08, 20:32
SYTE E ZINJ:

Ngjyra e syve tuaj,ju bėn qė tė jeni gjithnjė njerėz serioz dhe qė gjėrat i bėni me pjekuri.Gjithnjė pėrtej shikimit te personave qė kanė sy te zinj fshihet njė mister i trashėguar.


Tani po e shof ket tem ( Syt i kam te zi )

Se di sa mundet te jet e sakt kjo hahhaa sa qudi ?

Naki
25-03-08, 20:42
Mos mė pyet mua,po shiqo qiellin atje gjenė ngjyren e syve te mi.

lovely
25-03-08, 20:44
Mos mė pyet mua,po shiqo qiellin atje gjenė ngjyren e syve te mi.


neser kysmet kam me kqyr... :biggrin:

Dreni30
29-03-08, 11:48
Eshte veshtire me e kuptu se mua me ndrron ngjyra e syve sikur edhe qe ndrrojne stinet e vitit.
Tash gati se kane marr ngjyre te gjelbert.

Virti
03-04-08, 14:29
me thjerrza te ngjyrosura... :biggrin:

gertaa
03-04-08, 16:02
a ka dikiushi me syte e kaferengji lajmroju i due shume

Nirvana Band
03-04-08, 17:00
Te kaltert/Gjelbert.

Diana007
03-04-08, 17:24
Te kaft :smile:

Cia-Ferizaj
03-04-08, 18:36
te kuqeeeeeeeeee ...hahahaha

Fshatari
03-04-08, 19:18
Vetėm blu si qielli...tė tjerėt nuk vlejnė gjė!

Cia-Ferizaj
03-04-08, 19:23
Vetėm blu si qielli...tė tjerėt nuk vlejnė gjė!

po thu qe e kuqja sbon a ........menohu mir qy

rafet llapjani
03-04-08, 19:25
Te kaltert qe sun me bjen kush msysh aahhaahha

lovely
03-04-08, 19:43
Te kaltert qe sun me bjen kush msysh aahhaahha

Zotit shyqyr se kesh tu t ra sysh dreq.... hahahahahahahaahahah

po kush i bje dreqit sysh pash zotin... :tongue: :biggrin:

rafet llapjani
03-04-08, 19:44
Zotit shyqyr se kesh tu t ra sysh dreq.... hahahahahahahaahahah

po kush i bje dreqit sysh pash zotin... :tongue: :biggrin:

ahhahahahha po de jo ti sum bjen mu sysh hiqqqqq

selvija
03-04-08, 19:48
Vetėm blu si qielli...tė tjerėt nuk vlejnė gjė!Qy qy qka thot Fshatari ne qe kemi te kaffet nuk vlekan a..??nime ti Q'fare mi pate..?

Dardan Kastrati
03-04-08, 19:56
Gėshtėnje .

Fshatari
03-04-08, 21:56
Qy qy qka thot Fshatari ne qe kemi te kaffet nuk vlekan a..??nime ti Q'fare mi pate..?
Nuk fola pėr sytė e mi unė : ngjyrė tė zezė kanė! Po mendova nė ngjyrėn e syve tu qė i due tė jenė tė kaltėr. Bile ky avatari yt i fundit mė thot se blu i ke!

vjeshta
03-04-08, 22:08
E gjelbert vjeshte.:cool:

Naki
04-04-08, 02:03
simbas disponimit here shkelqejn e here mrrollen,ne terr bejne drite, diten qiellit ja marrin anen.

Preshevar
04-04-08, 08:49
E gjelbert vjeshte.:cool:


S'ka me sy t'gjelbėr ! Kta sy e reflektojn Jetėn bre ! :tongue:

selvija
04-04-08, 09:12
Nuk fola pėr sytė e mi unė : ngjyrė tė zezė kanė! Po mendova nė ngjyrėn e syve tu qė i due tė jenė tė kaltėr. Bile ky avatari yt i fundit mė thot se blu i ke!Po sikurisht se ky...por kete mengjes dise si paka refleksat ne gadalsi,,,:wink:
http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/15020.jpg (http://www.qake1.com/gallery/I/2005/01/01/15020.jpg)

Sy_kaltra
05-04-08, 11:18
SYTE E KALTER:

Shprehin kthjelltesine e cila nenkupton romantizmin dhe feminilitetin tuaj.Ndoshta nuk duhet te imagjinojne princin e ardhshėm,por duhet te levizin nga vendi dhe te jenė ne kerkim te tij.

. . . .:smile:

CrAzY-BoY
05-04-08, 12:01
Gjelbert / Kaltret :)

Estella
22-04-08, 00:23
SYTE E KALTER:

Shprehin kthjelltesine e cila nenkupton romantizmin dhe feminilitetin tuaj.Ndoshta nuk duhet te imagjinojne princin e ardhshėm,por duhet te levizin nga vendi dhe te jenė ne kerkim te tij.


:smile: :smile: :smile:

Domira
22-04-08, 01:03
Syte e zi-ngrohtesi...:wink: :smile:

Virti
24-04-08, 14:19
te qkrume :cool:

DEA
24-04-08, 14:39
te qkrume :cool:

Te keqij, garant, se perndryshe si kishe mshef ner syza.............:p

Virti
24-04-08, 14:46
Te keqij, garant, se perndryshe si kishe mshef ner syza.............:p
ia ke qellu garant... :cool:

DEA
24-04-08, 14:47
eh veq.................. mos thuj qe ta shtova:biggrin:


Une per veti te mire i kam...bin sehr zufrieden...

Murgesha
24-04-08, 14:49
eh veq.................. mos thuj qe ta shtova:biggrin:


Une per veti te mire i kam...bin sehr zufrieden...

Hajt mos prito e pėrkthema qeta gjermanisht se spo di ēfarė i pate hahahahahahaha

DEA
24-04-08, 14:55
Hajt mos prito e pėrkthema qeta gjermanisht se spo di ēfarė i pate hahahahahahaha

jam e knaqne, i pata hahahahahahahahahhahaahah

Murgesha
24-04-08, 14:57
jam e knaqne, i pata hahahahahahahahahhahaahah


Me sytė apo me ngjyrėn??

DEA
24-04-08, 14:58
Me sytė apo me ngjyrėn??

Me syt hahahahahahhaa, shnosh syt se thjerrza sa te dush hahahahahahahahhaha

Virti
24-04-08, 14:59
eh veq.................. mos thuj qe ta shtova:biggrin:


Une per veti te mire i kam...bin sehr zufrieden...
jaaa nuk them, sepse s'dua te me kallet koliba... :cool:
edhe nese s'je e knaqur, ka thjerreza me ngjyra te llojllojshme... :biggrin:

Murgesha
24-04-08, 15:00
Me syt hahahahahahhaa, shnosh syt se thjerrza sa te dush hahahahahahahahhaha

Hajt tash trego ēfarė i kam unė se hiq sun ja u pėrcaktoj ngjyrėn ktyne syve tė mi hahahaahahahahahah

DEA
24-04-08, 15:01
Hajt tash trego ēfarė i kam unė se hiq sun ja u pėrcaktoj ngjyrėn ktyne syve tė mi hahahaahahahahahah

Afromu pak, hajt nime, se kerkuj spo i duhen qfare i ki ahahhahahaahahahhaha

Murgesha
24-04-08, 15:02
Afromu pak, hajt nime, se kerkuj spo i duhen qfare i ki ahahhahahaahahahhaha

Moj tashė tė pėrcaktohem nė cilin grup tė syve baj pjesė http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

SheTa
24-04-08, 15:04
E KALTER pakes si t'perzine :P

DEA
24-04-08, 15:04
Moj tashė tė pėrcaktohem nė cilin grup tė syve baj pjesė http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif
aha , ne grupin asnjajs hahahahahahaha

Murgesha
24-04-08, 15:06
aha , ne grupin asnjajs hahahahahahaha


http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif po shkoj me i pa nė pasqyre vet pra mbasi po priton ti hahahahahahahahah

DEA
24-04-08, 15:08
http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif po shkoj me i pa nė pasqyre vet pra mbasi po priton ti hahahahahahahahah

Fshije mire, se mos eshte avullu, e ti qet falls hahahahahhahaha

Murgesha
24-04-08, 15:12
Fshije mire, se mos eshte avullu, e ti qet falls hahahahahhahaha

mindilin me vete do ta marr, mi fshi sytė e mos me pa turbull pa syza se pasqyra nė vend ku rri dajm o, e pa avullume hahahahahahahahahaha

Estella
24-04-08, 16:04
Kalter veq kan zon memu nxi diqka

Estella
26-06-09, 23:56
Kalter veq kan zon memu nxi diqka

hala ma t'kalter veres mbohen :P

LuLjaa
27-06-09, 00:11
Pak ma t'mshelt se t`Estelles :D

aLbaChiCk
29-06-09, 14:12
ngjyre kaffe :cool:

Giovanni
29-06-09, 14:50
Ngjyre e kaltert......

Arkza
29-06-09, 15:00
Ngjyre e kaltert......:wink: Dhe une :wink:

rafet llapjani
29-06-09, 18:23
te kalter si havajaaaaaaaaaaaaa

thellenza
29-06-09, 21:29
SYTE DYNGJYRESH:

Janė sytė me terheqes dhe bindes,ne raste te veēantė zoterojne pushtetin e hipnotizimit te personave te tjerė.Konsiderohen shumė terheqes,janė mjaft ekzotike.Shprehin vetebesim dhe dėshmojnė krenari.

romansa
29-06-09, 22:18
ngjyre qielli(te kaltert)

SANTANA-29
29-06-09, 22:20
Une jam zeshkam e ngjyra e syve :wink:

Estella
25-09-09, 00:32
Si Qielli i kom... :)

MemphiSx
25-09-09, 00:42
Angelina po :P

T'jeshilt i kom une :)

Estella
25-09-09, 00:43
Une bash si qiellli ..... :D

shfletuesi_
25-09-09, 09:27
Se di me ndrrohen here here....

Elina
25-09-09, 12:49
SYTE E KALTER:

Shprehin kthjelltesine e cila nenkupton romantizmin dhe feminilitetin tuaj.Ndoshta nuk duhet te imagjinojne princin e ardhshėm,por duhet te levizin nga vendi dhe te jenė ne kerkim te tij.


Ika ne sheher me kerku dicka ne kajde te Princit ....se edhe ashtu Nana tha kiameti ne dere ....mos te rri duar kryq e te hupi kohe palidhje :biggrin:

roadrunner
25-09-09, 12:51
Gjelber, ndrrojne ne te kalter etj etj

realisti64
25-09-09, 13:11
sipas ngjyres se qyve qekjo bjonde tek osht :D.

Une te kaft e kam vallaa

~AnnA~
25-09-09, 13:12
Sa romantike qenkam?!!!! :)
s'e pata dite....:smile:

emine
25-09-09, 13:12
Gjelber, ndrrojne ne te kalter etj etj

kuku mos sheno send se syte me xixa i kishe:eek: :wink:

roadrunner
25-09-09, 13:38
Huahuauha ftyren si kulaqqqqq....shuj se sban me kallzu se me ju than em bahen ngjyr perhim, menojn se po rrej hahah
kuku mos sheno send se syte me xixa i kishe:eek: :wink:

Peja-Boy
25-09-09, 13:56
Syt e Dreqit em thon krejt e se di qfare i kom ??

Fshatari
25-09-09, 14:36
Une bash si qiellli ..... :D
Sa ngjyre e bukur ,ō zot, kjo e azurit te perjetshem!
Tė zi si futa jane syte e mi!

emine
25-09-09, 14:37
moj bjondin me syt e zi e me buz si qershi:tongue:

Linka_pz
25-09-09, 17:06
Kafe te mbyllt (geshtenje):smile:

Fshatari
25-09-09, 17:11
Kafe te mbyllt (geshtenje):smile:
Kėto gėshtenjat, janė fryte vjeshtore a gabohem unė!

Linka_pz
25-09-09, 17:15
Kėto gėshtenjat, janė fryte vjeshtore a gabohem unė!

Jo nuk gabohesh aspak ,edhe jane shume te mira :smile:

realisti64
25-09-09, 17:19
Ika ne sheher me kerku dicka ne kajde te Princit ....se edhe ashtu Nana tha kiameti ne dere ....mos te rri duar kryq e te hupi kohe palidhje :biggrin:


aiii edhe une ne sheher...mos ishe ti qajo ne Pejton qe ma bojke me sy? ;)

Ł ć νD ī ĵ ä
25-09-09, 19:09
T'Kaltėr....:smile:

LaCoStA
25-09-09, 19:16
T'Kaltėr....:smile:

Qe qe, edhe ti si t'mit a? :eek:

Urata
25-09-09, 19:17
SYTE E GJELBER:

Shumica e njerėzve me sy te gjelber, konsiderohen mjaft tė urtė dhe te bindur. Kėta njerėz dinė te sillen dhe respektojne te tjerėt, por ne raste te veēanta kur u shkelet ne kallo nuk ngurojne te bėhen mjaft agresive

roadrunner
25-09-09, 19:20
Hahah qa mpaska gjet mue hahahaha


SYTE E GJELBER:

Shumica e njerėzve me sy te gjelber, konsiderohen mjaft tė urtė dhe te bindur. Kėta njerėz dinė te sillen dhe respektojne te tjerėt, por ne raste te veēanta kur u shkelet ne kallo nuk ngurojne te bėhen mjaft agresive

Urata
25-09-09, 19:30
Hahah qa mpaska gjet mue hahahaha

cka moj....? ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
ky njeri qe i ka shkru keto karakteristika jau paska pas inatin syve t'verdhe...! pak ka shkrue cka eshte dashte per t'mire! ha,ha,haaaaaaaaaaaaaa...

roadrunner
25-09-09, 19:31
Jaaa, boll e paska hargju kalemin haha, ma shum ska guzu se e din qa e kish gjet, e din aj qe sngurrojna na hiq me naj prish hahaha

cka moj....? ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
ky njeri qe i ka shkru keto karakteristika jau paska pas inatin syve t'verdhe...! pak ka shkrue cka eshte dashte per t'mire! ha,ha,haaaaaaaaaaaaaa...

Urata
25-09-09, 19:35
Jaaa, boll e paska hargju kalemin haha, ma shum ska guzu se e din qa e kish gjet, e din aj qe sngurrojna na hiq me naj prish hahaha

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaa....
jo, jo edhe per sertllek ia kane anen...!

desert
25-09-09, 23:18
e kafte shume e mbyllet.

Dreni30
02-03-10, 19:07
Nuk po di si me i pėrshkru, hahahaahahahaha vetėm njė e di se mė ndrrojne sipas stinėve tė vitit. (4 herė nė vit)

Idila
02-03-10, 19:13
Kam sy tė shkruar :D

Diana007
02-03-10, 19:18
Te zi :tongue:

MemphiSx
02-03-10, 22:15
Jeshile...

Lapsi
03-03-10, 11:17
te perziera jeshil dhe kafe

gazi-de
03-03-10, 18:29
hmm te zi jo te kaltret jo te larem disi :rolleyes::tongue:

rafet llapjani
04-03-10, 10:47
Te kaltert

flutra
04-03-10, 11:15
te gjelbert

roadrunner
04-03-10, 11:53
A ka bre multicolor, se un i kam gjelbert, po ndrrojn shume shpesh, her shkojn ne te kalter, her perhim, her shkrum ne gjelber me te zeze, smirret vesh hiq qa po bohet, veq ndrrojne non stop

Lapsi
04-03-10, 11:58
A ka bre multicolor, se un i kam gjelbert, po ndrrojn shume shpesh, her shkojn ne te kalter, her perhim, her shkrum ne gjelber me te zeze, smirret vesh hiq qa po bohet, veq ndrrojne non stopjeshile dhe kafe

Peja-Boy
04-03-10, 19:36
SYTE KAFE:

Syte kafe janė mjaft ekspresive dhe dėshmojnė pėr aftėsi mbi mesataren dhe janė mjaft te talentuar.Zakonisht ata janė njerėz kembengules dhe kerkues ndaj vartesve,kjo pėr shkak te hijes se rėndė.:tongue:

Kaqanikasja
04-03-10, 20:55
Te gjelbert ne te kaft (dy ngjyresh)

roadrunner
04-03-10, 20:57
jo bre sem bohen kafe, po kalter e perhim, e kaniher as se di qfar emri mi jau dhan hahahahaha....se per jeshil e di qe jon, po ndrrojn kur ndryshon koha, prej ngjyres se teshave, pej disponimit, nese jam e lodhur apo e pushushme...e kam problem pfffffffffffjeshile dhe kafe

Lapsi
04-03-10, 20:59
jo bre sem bohen kafe, po kalter e perhim, e kaniher as se di qfar emri mi jau dhan hahahahaha....se per jeshil e di qe jon, po ndrrojn kur ndryshon koha, prej ngjyres se teshave, pej disponimit, nese jam e lodhur apo e pushushme...e kam problem pfffffffffffeee kur je nervoze te behen te kuq, e qete jeshile a ne gjume cfare sy ke ? ahahhhahha

emine
04-03-10, 21:24
syte i kam t'hijshum edhe pse te zi :tongue:

roadrunner
04-03-10, 21:30
ngjyr mshelt hahahahahahahahaheee kur je nervoze te behen te kuq, e qete jeshile a ne gjume cfare sy ke ? ahahhhahha

Albonita
04-03-10, 21:51
syte i kam t'hijshum edhe pse te zi :tongue:

I pasim njejt .. mos i ke edhe ti shikimin e rrezikshem si une?

lovely
04-03-10, 22:21
te gjelbert

ku ma dite ej? :biggrin:

emine
04-03-10, 22:35
I pasim njejt .. mos i ke edhe ti shikimin e rrezikshem si une?
valla se di veq shume her rrezik e siklet e kjamet sjellin kta sy:biggrin:

emine
04-03-10, 22:36
ku ma dite ej? :biggrin:
valla synin qe ma ke ti shume pak kush e ka,:smile:

roadrunner
04-03-10, 23:01
emine ta ha synin hahahahavalla se di veq shume her rrezik e siklet e kjamet sjellin kta sy:biggrin:

Lapsi
05-03-10, 00:11
ngjyr mshelt hahahahahahahahahte behet terre ahahahahhhahha
dmth behen te zi :P

LaCoStA
05-03-10, 00:15
SYTE E ZINJ:

Ngjyra e syve tuaj,ju bėn qė tė jeni gjithnjė njerėz serioz dhe qė gjėrat i bėni me pjekuri.Gjithnjė pėrtej shikimit te personave qė kanė sy te zinj fshihet njė mister i trashėguar.
SYTE E KALTER:

Shprehin kthjelltesine e cila nenkupton romantizmin dhe feminilitetin tuaj.Ndoshta nuk duhet te imagjinojne princin e ardhshėm,por duhet te levizin nga vendi dhe te jenė ne kerkim te tij.
Cila eshte ngjyra syve tuaja ?


Kaniher edhe t'kuq m'bahen, po ma shume i kam t'kaltert :smile:

YanYan
05-03-10, 00:22
Kaf...te gjitha nuancat nga me e hapta deri tek me e mbyllta :smile:
Ndryshojne me stine.

Albonita
05-03-10, 20:06
valla se di veq shume her rrezik e siklet e kjamet sjellin kta sy:biggrin:

:biggrin: E keqe bre seklet sjellin me vend e kjamet kur asht nevoja ..e rrezik per ata se lypi rrezikiun qy.:biggrin:

Guri i madh
05-03-10, 20:14
krejt me thojn se ngjyren e syve e kam si ngjyra e flokve , po mue nuk po me kujtohet se si i kam pas flokt , se moti i ka marr era , qel kam mbet

emine
05-03-10, 21:20
[quote=Estella]SYTE E ZINJ:

Ngjyra e syve tuaj,ju bėn qė tė jeni gjithnjė njerėz serioz dhe qė gjėrat i bėni me pjekuri.Gjithnjė pėrtej shikimit te personave qė kanė sy te zinj fshihet njė mister i trashėguar.
ev breh:p
albonit hhahhahahahhahhahah a pe ngone qka po thote moje

turisti
05-03-10, 21:41
Une i kam syt e shkruar, perzier kafe dhe te gjelber?? Cfare tipi jam une athere?

Si une,me siguri je edhe ti najfare TURISTE.........

Xuki
05-03-10, 22:30
Unė sytė e jeshilt i kam!

e_martumja
05-03-10, 23:03
Si une,me siguri je edhe ti najfare TURISTE.........Turist edhe une i kam qeshtu, Pasha syte e tu :tongue:

Estella
06-03-10, 22:21
Kalter...... :)

premium
06-03-10, 22:35
tė dy syt ikam me njejtė ngjyrė .. ngjyr kafe

Oltiana1
07-03-10, 15:38
E kaltėr :P:P:P

Artisti
08-08-10, 14:17
Ajo e cila mė shikon nė sy, nuk ka nevojė pėr tė pirė kafe!.

AliSia
08-08-10, 14:36
E Kaffte e mbyllet..:P

Lapsi
08-08-10, 14:39
te perziera jeshile-kafe

Fshatari
08-08-10, 15:01
zi e ma zi i kam!

Fshatari
08-08-10, 15:02
E Kaffte e mbyllet..:P
Me kete ketu e kosha pi i Kaffe(t'mbylltet)! lol!

Fshatari
08-08-10, 15:04
Kalter...... :)
Kjo duhet te kete sy shume te bukur! Nuk jam as i pari as i fundit qe po ia them!

AliSia
08-08-10, 15:10
Me kete ketu e kosha pi i Kaffe(t'mbylltet)! lol!

Flm Fshatari..:P Respekt per ty..:)

Suelaa
08-08-10, 17:13
Grih e mbyllur.

Buqja_ch
09-08-10, 09:51
.. do ngjyra si te fotov ne exspozita te qkarravita,ngjyra lomsh

Elina
09-08-10, 20:02
Zi si futa....:biggrin:

shfletuesi_
09-08-10, 21:15
Bardh e Kuq

emine
09-08-10, 22:01
syte e shtrigav i kam:biggrin:

Daglasi
09-08-10, 22:17
Te zi, si futa.

Andetta
09-08-10, 22:56
Jeshile u thuhet kėtij lloji tė syrit sic e kam unė !

Idila
10-08-10, 08:53
Si ulli :biggrin:

Fshatari
10-08-10, 09:11
Jeshile u thuhet kėtij lloji tė syrit sic e kam unė !
Mos eshte e njejte me ngjyren e reputacionit?!

Suelaa
10-08-10, 09:19
[quote=shfletuesi_]Bardh e Kuq[/quot


ksoj ngjyre si te tuat nuk paskam pa,,, po i frigon njerzit.:biggrin:

Andetta
10-08-10, 09:44
Mos eshte e njejte me ngjyren e reputacionit?!

Ehh edhe reputacioni ka dy lloj ngjyra

por njėra nga to gjithsesi !

tipi engjellor
10-08-10, 13:43
ngjyre te shkruar i kam si kafe hahahah

shfletuesi_
10-08-10, 13:56
[quote=shfletuesi_]Bardh e Kuq[/quot


ksoj ngjyre si te tuat nuk paskam pa,,, po i frigon njerzit.:biggrin:


Epo une keshtu i kam te pakten qeshtu duken ne disa foto qe i kam haha nese nuk beso ti dergoj shikoj :P :tongue:

Ł ć νD ī ĵ ä
10-08-10, 20:38
T'kalteR...

romansa
10-08-10, 21:00
T'kalteR...
gjithashtu...

AliSia
25-12-10, 14:39
Te zi sikur Rrushi...:biggrin:

roadrunner
25-12-10, 14:41
Te gjelber, dhe ndrrojne saher tju nteket :D

desert
25-12-10, 19:35
te kafte te mbyllet!

tipi engjellor
25-12-10, 19:39
te kafet po te shkruar

Suelaa
26-12-10, 11:13
Une i kam si te maces....:biggrin::biggrin:

tipi engjellor
26-12-10, 12:48
Une i kam si te maces....:biggrin::biggrin:
hahahh a po gjuan hiq hahaah

lovely
26-12-10, 13:02
t verdh si lakna :P

Besi:)
28-12-10, 10:18
Une i kam si te maces....:biggrin::biggrin:

Po syt e tu qenkan, pse po ankohesh ?? ahahahah
Une i kom sit maqokut, ama jam i verbert :tongue: