PDA

View Full Version : Hungaria


Virti
19-03-08, 12:05
te flm Hungari! :smile:

lazdrani
19-03-08, 12:27
Hungaria flm,u be mire qe e izoluat kojshin Shkaun.

Bjeshka1
19-03-08, 13:14
Magyarorszįg flm...shpresojme se edhe ju ju kthejne Vojvodinen dhe Transilvanine...

http://www.flagfocus.info/worldflags-large/flag-HungaryState-lg.gif

Fshatari
19-03-08, 13:59
Magyarorszįg flm...shpresojme se edhe ju ju kthejne Vojvodinen dhe Transilvanine...

http://www.flagfocus.info/worldflags-large/flag-HungaryState-lg.gif

Po i bashkangjitem edhe une shpresės sė Bjeshkės.

PS. Nėse vazhdon me kėtė tempo, e gjithė bota do e pranojė Kosovėn gjatė muajit mars.

Tomori
19-03-08, 14:24
Falimderoj popullin Hungarez...
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/42/Flag_of_Hungary_(state).svg/600px-Flag_of_Hungary_(state).svg.png

Preshevar
19-03-08, 14:31
http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Drapeaux/drapeau2.gifhttp://www.buddy-icons.info/img/smile/1463.gif

DritonPR
19-03-08, 17:34
Thank you Magyarorszįg

Dilaver
19-03-08, 20:17
Edhe pse ishin tė shtrenguar/kėrcėnuar nga Beogradi pėr mos njohjen e pavarėsisė sė Kosovės, me pretekst se do tė prishen mardheniet fqinjėsore dhe do tė vie te pėrkeqsimi i gjėndjes sė pakicės hungareze nė Vojvodine, Hungaria njohu pavarsinė e Kosovės dhe njėkohėsisht i bėri thirrje Beogradit tė garantojė sigurinė e hungarezve nė Vojvodinė, ndėrsa me shtetin mė te ri nė Tokė ka vendos marrdhenie diplomatike.

Flm Hungaria

qokollada
19-03-08, 20:18
köszönöm szépen

Magyarorszįg

Pupi
19-03-08, 20:47
Falimenderit Hungari.

Gjumashja
19-03-08, 21:39
Thnx.................:biggrin: ....

mentor*
20-03-08, 00:51
flm magjarr...................

Murgesha
20-03-08, 01:21
Falemnderit Hungarisė.

Sa mirė do ishte tė ja marrin edhe Vojvodinėn e ta lonė Serbinė me pashallėkun e Beogradit....

Dardan Kastrati
21-03-08, 14:38
Te faleminderit Hungaria .

SoKoLi-i-Maleve
21-03-08, 18:13
köszönöm szépen

Magyarorszįg
.................................................. .................................................. ................................. i bashkangjitem keti falenderimi.

Diana007
23-03-08, 11:56
http://www.bgreetings.com/ecards/flowers/thank_you/05.gif