PDA

View Full Version : Monako


Fshatari
19-03-08, 14:12
Ky ėshtė vendi i katėrt qė brėnda ditės sė sotme(19 mars 2008) njeh Republikėn e Kosovės si shtet tė pavarur e sovran.
Ditė tė mbara 18 dhe 19 marsi!
Flm Monako!

lazdrani
19-03-08, 14:22
http://www.rtklive.com/img/cnt/news/monaco_flag-170X130.gifMbreti Albert,Moanko Ju falenderoje per njohen e pavarsise se Kosoves.
http://www.welt.de/multimedia/archive/00527/Prinz_Albert_Monaco_527544g.jpg (http://www.welt.de/vermischtes/article1795518/Fuerst_Albert_II._von_Monaco_wird_50__als_Single.h tml?nr=1&pbpnr=0)

Preshevar
19-03-08, 14:25
Merci ą la famille Royal http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Drapeaux/monaco.gif

Virti
19-03-08, 14:33
flm Monako! :smile:

natyra
19-03-08, 16:57
Faleminderit,faleminderit per gjithe keta mirnjohes e kesaj BOTE qe po njohin pavaresin e KOSOVES........
Uroi qe do mbesim miqe te perhershem......:smile:
***********PEACE**********

"Shqipetar kujtoni dhe ne ditet e veshtira keto bemirese....FLM

Me respekt
Natyra

DritonPR
19-03-08, 17:31
Thank you Monaco :biggrin:

Dilaver
19-03-08, 20:01
Monako shteti i dytė mė i vogėl nė Tokė (pas Vatikanit).

Flm Monako.

Bjeshka1
19-03-08, 20:13
Ti urojme jete te gjate Princit Albert te Monakos. Te shpresojme se nusja e re te ja lind nje djal ashtu qe mos ti shuhet principata. Keshtu e kan kontarten me Francen. Keto dite e beri te ditur se do te martohet me nje 30 vjeēare...Urime dhe u trshigofshin!

Pupi
19-03-08, 20:49
Falimenderit Monaco.....

Murgesha
20-03-08, 01:37
Falemnderti Monako.....

Gjumashja
20-03-08, 08:32
Thnx...............:biggrin: .......

Dardan Kastrati
21-03-08, 14:35
Faleminderit Monako .

Diana007
23-03-08, 11:57
http://www.bgreetings.com/ecards/flowers/thank_you/05.gif