PDA

View Full Version : Sikur t'ju jepet mundėsia tė ktheni kohėn mbrapa vetėm pėr njė ditė....


pRiShTiNaLiKjA
19-03-08, 20:11
....Sikur te ishte mundesia qe ti kthehesha kohes mbrapa vetem per nje dite....Une nuk do e kisha bere sepse besoj cdo gje qe ndodh, ka arsyje..dhe jetoj me keto gjera qe deri sot i kam bere, jetoj me cdo veprim qe kam vepruar deri tani....(Plus me dhemb koka kur hy aq thelle ne mendime :D ).....


pRiShTinaLiKjA
“You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.”

lovely
19-03-08, 22:34
oj ti e prishtines, me pa kan me kthy kohen nja 10 vjet, valla kisha dit qka me t thane.. e veq per nje dite.. nuk po di qka... kisha punu ma shume :-)

gazi-de
19-03-08, 22:39
Veq nje dite e me ardhe prape po?!:biggrin: ok
mmm cilen dit se,po,ate dite kur me tha ajo ta ha zemren o shtrigan :biggrin:

pRiShTiNaLiKjA
19-03-08, 23:50
lovely (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23707) vbmenu_register("postmenu_1285646", true);

Haha, puna e mbar pra :D

Agolli
20-03-08, 00:01
..do e perqafoja, mamin, fort..fort!

mentor*
20-03-08, 00:21
veq nje dite aaaa pak bre qike mire


skisha shku ne pune sot se shefi nu ka ardh sote hiq http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Gjumashja
20-03-08, 08:41
nuk e kisha kthy asnjeher... sepse mendoj qe as jeta nuk do ishte interesant sikurse, ta kthej kohen mbrapa ti permiresoj gabimet, apo cdo her te me realizohen gjerat si dua... ka batica dhe zbatica duhet ti perballojm...

pRiShTiNaLiKjA
20-03-08, 19:37
nuk e kisha kthy asnjeher... sepse mendoj qe as jeta nuk do ishte interesant sikurse, ta kthej kohen mbrapa ti permiresoj gabimet, apo cdo her te me realizohen gjerat si dua... ka batica dhe zbatica duhet ti perballojm...

Gjumashja dakort me ty per ket tem.
:)

emine
01-07-09, 11:49
prep te njejtat gjana i kisha ba:wink:

Jana
01-07-09, 14:49
...E kisha kthy diten qe kalova dje...dhe mbremjen....kalova shum bukur...

aLbaChiCk
01-07-09, 17:31
... Un sun pe shtyj perpara me bo e premte e pe kthej prap ... :tongue: :biggrin:

Peja-Boy
01-07-09, 17:33
... Un sun pe shtyj perpara me bo e premte e pe kthej prap ... :tongue: :biggrin:


ghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghgha ghagha kuku krejt sikur une se pem doket te shtunden e te dielen veq Kom me flejt ....

aLbaChiCk
01-07-09, 17:36
ghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghgha ghagha kuku krejt sikur une se pem doket te shtunden e te dielen veq Kom me flejt ....

hahahahahhahaah kallxo qe diten kem me fjet a naten jo qy :tongue:

Peja-Boy
01-07-09, 17:41
hahahahahhahaah kallxo qe diten kem me fjet a naten jo qy :tongue:

Ja Naten kismet en DonauFest ...!!

aLbaChiCk
01-07-09, 17:45
Ja Naten kismet en DonauFest ...!!

ohaaaa das wird ne lange wochenende a hahahahahhahahaaha

Peja-Boy
01-07-09, 17:48
ohaaaa das wird ne lange wochenende a hahahahahhahahaaha

Valla so tu mu hek prej mende Dita e neserme se qysh ka mem shku Hiq ..Po em duket se edhe 1 Muaj deri sa te kapim Wochenende per Bisht !!

A ka diq me Pi Nonen Ja kasha se u shkrumova se spo dishe me Lut hiq edhe ti ....

Se qika me Kule e ka shkrumu Mirabellen en kete nxeht i ka qit kaffe hahahahahaha Ku me dijt sa te shamen e ka honger !!

aLbaChiCk
01-07-09, 17:52
Valla so tu mu hek prej mende Dita e neserme se qysh ka mem shku Hiq ..Po em duket se edhe 1 Muaj deri sa te kapim Wochenende per Bisht !!

A ka diq me Pi Nonen Ja kasha se u shkrumova se spo dishe me Lut hiq edhe ti ....

Se qika me Kule e ka shkrumu Mirabellen en kete nxeht i ka qit kaffe hahahahahaha Ku me dijt sa te shamen e ka honger !!

hahahahahahahahahaahhahahhhhahahahahhaha

hajde e pim ka njo qetu sa po rrim :cool:

https://sslsites.de/www.food-shop24.com/images/becksgreen6er.jpg

Peja-Boy
01-07-09, 17:55
hahahahahahahahahaahhahahhhhahahahahhaha

hajde e pim ka njo qetu sa po rrim :cool:

https://sslsites.de/www.food-shop24.com/images/becksgreen6er.jpg

Kon e ki shef bre ama Nr e tij/saj ti them me ta rrit rrogen se vallahen e meriton !!

Bereqet Zoti te dhasht e gjithmon Paq !! Duhet me te pyet diqka MP se pasha besen se sjom ka muj i bi ne fije sjom ka muj a te kom pyet ndonjeher !!!hahahahaahhaa

aLbaChiCk
01-07-09, 18:01
Kon e ki shef bre ama Nr e tij/saj ti them me ta rrit rrogen se vallahen e meriton !!

Bereqet Zoti te dhasht e gjithmon Paq !! Duhet me te pyet diqka MP se pasha besen se sjom ka muj i bi ne fije sjom ka muj a te kom pyet ndonjeher !!!hahahahaahhaa


oooo kuku per muuuu breeee ta ktheva pergjegjen ama harrova met pyt a ma ke kry porosin qe te thash prom ....

P.s te boft mire rrushi a sa per rrog ket muj na ka pagu ( masi urlaubsgeld):biggrin:

Peja-Boy
01-07-09, 18:03
oooo kuku per muuuu breeee ta ktheva pergjegjen ama harrova met pyt a ma ke kry porosin qe te thash prom ....

P.s te boft mire rrushi a sa per rrog ket muj na ka pagu ( masi urlaubsgeld):biggrin:

O jo skam pas Sukses en Porosi ... edhe une veq me ndejt tu ju thon Juve shlyni MP se ju kan Mbush .... Kap shlyj Ata Mp e mos i paq ti hoooo..!!

aLbaChiCk
01-07-09, 18:05
O jo skam pas Sukses en Porosi ... edhe une veq me ndejt tu ju thon Juve shlyni MP se ju kan Mbush .... Kap shlyj Ata Mp e mos i paq ti hoooo..!!

haahhahahahhahhah sorry tash e pash :rolleyes: phaa shpejt po mushen bre dreqi i marrt ho ...

Peja-Boy
01-07-09, 18:06
haahhahahahhahhah sorry tash e pash :rolleyes: phaa shpejt po mushen bre dreqi i marrt ho ...

Valla prej meje Garant jo ... veq kur ta kom marr Msn qather ti kom qu nja 70 e mezi ta mora edhe qetash !!

aLbaChiCk
01-07-09, 18:12
Valla prej meje Garant jo ... veq kur ta kom marr Msn qather ti kom qu nja 70 e mezi ta mora edhe qetash !!

jo prej mp tu jam rahatu tash po tjert se me ty po knaqmi msn tu shkru ahaahahahahhhaha

Peja-Boy
01-07-09, 18:18
jo prej mp tu jam rahatu tash po tjert se me ty po knaqmi msn tu shkru ahaahahahahhhaha

Ama Pass se une ti Rahatoj krejt ... Kurr ska me tu mbush !!!

edhe Msn mbushet kanjeher valla ho .. veq aty e din ti se qysh i hek !!!

Une porm kom bo Pastrime en Msn nja 1 ore skam lon Konin aty perveq Teje edhe Do se jan me rendesi ne Jeten time !!

aLbaChiCk
01-07-09, 18:20
Ama Pass se une ti Rahatoj krejt ... Kurr ska me tu mbush !!!

edhe Msn mbushet kanjeher valla ho .. veq aty e din ti se qysh i hek !!!

Une porm kom bo Pastrime en Msn nja 1 ore skam lon Konin aty perveq Teje edhe Do se jan me rendesi ne Jeten time !!

po valla edhe un frik kam me hy e me i qfaros do prej aty .........

Peja-Boy
01-07-09, 18:22
po valla edhe un frik kam me hy e me i qfaros do prej aty .........

Nese Priton mos em kurse per ndihme !!

aLbaChiCk
01-07-09, 18:32
Nese Priton mos em kurse per ndihme !!

hahaahahahahahahaha jo se ti veq djemt mi fshin e qikat i len :biggrin:

Peja-Boy
01-07-09, 18:46
hahaahahahahahahaha jo se ti veq djemt mi fshin e qikat i len :biggrin:

Ja per qata nuk boj perjashtime hiq ... i Markiri te gjith pernjeher se thua Ti kurr Temel te MP ska pas en ket vend !!Jau Levroj edhe Temelin !!

Domira
01-07-09, 19:46
...do te mendoja si sot.

Jana
24-11-09, 16:47
..do ta kaloja at dit me nje person qe une shum e kam dasht...qe nuk jeton mo...

Makresh
24-11-09, 17:17
Po ta kisha pasur ket opcion ne realitet, sigurisht qe do e kisha kthyer kohen shpesh.

Pse ? Sepse ēdo bir i Ademit mbi tok eshte Mekatar !

Fshatari
24-11-09, 17:33
Po ta kisha pasur ket opcion ne realitet, sigurisht qe do e kisha kthyer kohen shpesh.

Pse ? Sepse ēdo bir i Ademit mbi tok eshte Mekatar !
Na i kish ba zakon i keq; e kishim kethye mbrapa per ēdo dite; nuk kish mujt me livrit ma koha!
Edhe ēikjo shejtonka po na kerkon te pamundshmen! shejtonke bre!

jEtA_1
24-11-09, 17:58
...sdo ta kisha bere tani ne gjendjen qe jame me padurim pres qe ti qoje dite sa me perpara.....

Peja-Boy
24-11-09, 18:02
Pse Bash sonte mu pergjigj en kete teme bre ?? Ajt se pergjigjem Mbasneser !!

Fshatari
24-11-09, 18:06
Pse Bash sonte mu pergjigj en kete teme bre ?? Ajt se pergjigjem Mbasneser !!
Mos ke dasht me than "pergjigjem pardje" se mrapa po e shtyjme kohen! keshtu po e kerkon shejtonka e s'kemi ēka me ba!

Peja-Boy
24-11-09, 18:08
Mos ke dasht me than "pergjigjem pardje" se mrapa po e shtyjme kohen! keshtu po e kerkon shejtonka e s'kemi ēka me ba!

Jo bre neser em pret nje dite e mire edhe mendova Pasneser me e kthy edhe njeher per neser !!!

Estella
24-11-09, 18:24
sem kish ndryshu send per nje dit me kthy kohen mbrama...as hiq skisha desht me kthyyy ihaaaa me ja fillu me msu edhe njeher a ahhha

jadore
24-11-09, 18:59
nuk do te doja as edhe nje sec .. cdo cast ka per mua ndjesine e pare prandaj keshtu dua dhe te mbetet .
p.s.
a nuk jam hyjenore ..!

murrizi
24-11-09, 19:16
...edhe unė nuk do tė doja ta ktheja kohėn prapa.
e dijė qė nuk ka qenė e gjitha si unė doja, por kur krahasoj kushtet dhe rrethanat pėr tė cilat kam kaluar, jam i mendimit qė ēdo gjė ishte mėse pėrfekte.
Nga ana tjetėr po ta kisha "zbrazur" nė leter tė tėrėn, besoj qė do tė kishim patur "bestseller-in" e shekullit.
....vje tjetri e thotė, phaaaaaaaa qy murrizi qy, prap tu i zmadhu gjanat...
Jo s'pi zmadhoj edhe hiq bile, bile po m'duket po i lė iqik mangu ēak !!!

vjeshta
05-09-14, 23:31
Se dha t'Shtunden per t'Premten bre...:biggrin: