PDA

View Full Version : Party mbi 30 e kusur.............


Pupi
21-03-08, 13:26
Jo qė mungonte nė Tema te Zona e argėtimit thėnė tė drejtėn, por mė erdhi "inat" ashtu tė them, shfletova deri te faqja e dhjetė, dhe gjithmonė mė dilin edhe nga dy faqe plus pėr ti shfeltuar, u lodha.
Pra, siq e thash nė Tema nuk mangonte, jo oda e tė rinjėve deri mė 26 jo ajo, jo kjo. Bile kishte edhe Temė tė tillė prej 26 deri 62, meqė unė as kėtu se gjeta vehten, sepse rastėsisht kam kaluar 62, mendova qė kėtė opcion ta lė tė hapur.
Pra urdhėroni prej 30 deri nė pakufi.

selvija
21-03-08, 13:36
pupi tyben boll mir bane qe qele kete der,,se disi keta te rin si u livdoshin ,,e ne skishim pse me hy me nejt aty..
qetu paskem vendin 30 e fiyyy...
perhar ishalla kjo dhom ka berqet edhe del nafaka e kysmetet ne qe kemi met keq,,,:wink:

Linka_pz
21-03-08, 13:38
pupi tyben boll mir bane qe qele kete der,,se disi keta te rin si u livdoshin ,,e ne skishim pse me hy me nejt aty..
qetu paskem vendin 30 e fiyyy...
perhar ishalla kjo dhom ka berqet edhe del nafaka e kysmetet ne qe kemi met keq,,,:wink:

Ahahhahah, Selvi ishalla ,,,,boll po me metka merak po hala nuk jam per kete dhome dhasht Zoti te jemi shendosh e dokna ,dokna knej edhe une pas disa viteve ,s`jom shum larg jo ....
E ishalla ja shihni hajrin krejt .

Per hajer PUPI .

emine
21-03-08, 13:40
A keni ba hesap edhe sa vite e dulte ne penzie...qyqy Silvija koka goxha si e vjetrune( tesh ma heki ni kasavet tybeh):p

Pupi
21-03-08, 13:41
pupi tyben boll mir bane qe qele kete der,,se disi keta te rin si u livdoshin ,,e ne skishim pse me hy me nejt aty..
qetu paskem vendin 30 e fiyyy...
perhar ishalla kjo dhom ka berqet edhe del nafaka e kysmetet ne qe kemi met keq,,,:wink:

30 e fiyyyyyyy... hahahahahaha
po valla bool mir e ki, e nime kta jan ka ja lajn nam. demek qe kush asht ner 30 paska drejt me bo party as me nejt nkafe.
Jo more po edhe na dijm ēka jan partyt, bile na i dijm e dijm eeeeeeeeeeeeeeee..........................
Selvi a muj dole ti moj bukuroshe.
pėr ēka je sot ndoj ēaj tė nxeht, kafe me qumėsht, apo edhe akullore mbajm:wink:

Pupi
21-03-08, 13:43
Ahahhahah, Selvi ishalla ,,,,boll po me metka merak po hala nuk jam per kete dhome dhasht Zoti te jemi shendosh e dokna ,dokna knej edhe une pas disa viteve ,s`jom shum larg jo ....
E ishalla ja shihni hajrin krejt .

Per hajer PUPI .


U mashalla, prekni hunen, se po na bini msyshi ju t'rinjėt
Linka na me u dok kah ju mo kurrė, e valla ju kah na patjeter. hahahahahahaha

Arkza
21-03-08, 13:43
Hina hina edhe une ketu se i takoj kesaj Partie ! :biggrin:
Veq mos me thoni me qit qaj se e kam merzi e kafe ju qes !
Urime Pupi ......:tongue:

Pupi
21-03-08, 13:46
A keni ba hesap edhe sa vite e dulte ne penzie...qyqy Silvija koka goxha si e vjetrune( tesh ma heki ni kasavet tybeh):p

E vjetrune ?
Jo moj Emine, selvija ėshtė si Mercedes.
Ecėn, ecėn, ecen dhe nuk di tė ndalet/ vjetrohet. Ani mori se edhe Penzioneret shkojn n'kafe, ani ēka i bojn partyt e miiiiiiiiiiraaaaaaa....

selvija
21-03-08, 13:48
Hej ju qka skin 30 menijer jash,,mos hajdi ju me dimi me na mshtru djemet burra ketu,,se ketu veq burrat me musteqe qe jan hyjne,,ahah

pupi po masi jam une si e madhe ketu nje qaj me limon e kisha pi..

emine a din ti se kur ti bash 30 se qka te gjan...pllugun e shkurton gagaga,,pse ti emine sa i ki..ja tash me shlirova qe koke ma e re se une pash aty,,hahahha :biggrin:

ishalla edhe ju rriteni sa ma shpejt e vini ne kete shoqri

Linka_pz
21-03-08, 13:49
U mashalla, prekni hunen, se po na bini msyshi ju t'rinjėt
Linka na me u dok kah ju mo kurrė, e valla ju kah na patjeter. hahahahahahaha


Valla ,une vi ma shpesh knej ,se me kete gjenerat shkoj ma shume edhe mesona prej juve ,se une kam deshire me mesu shume ...

A me ardhe a jo ?

Pupi
21-03-08, 13:49
Hina hina edhe une ketu se i takoj kesaj Partie ! :biggrin:
Veq mos me thoni me qit qaj se e kam merzi e kafe ju qes !
Urime Pupi ......:tongue:

Jo ktu ska "diskriminim", hahahahaha
Neve e kemi oden vetshėrbim, krejt senet i bojm bashkė para se me ja nis Partyt, e manej veq i kemi gati, e ja krisim muhabetit.
a,aaaaaa.... edhe kush don me vallzu,
Parketi sa e gjan e gat.....

selvija
21-03-08, 13:49
E vjetrune ?
Jo moj Emine, selvija ėshtė si Mercedes.
Ecėn, ecėn, ecen dhe nuk di tė ndalet/ vjetrohet. Ani mori se edhe Penzioneret shkojn n'kafe, ani ēka i bojn partyt e miiiiiiiiiiraaaaaaa....ee mos u plaksh bre pupi qyre se qka thojn qikat e pergazta...:redface:

ku mete syzat me ran ne tok spo ju shoff mir...http://www.qake1.com/images/smile/emo/em0200.gif (javascript:void(0);)
pupi me ty jam taman me doket aaa ...ahahahah

arber145
21-03-08, 13:50
Edhe une erdha ne kete parti se nuk kam ka me shkue me ka zene 30 e kusuri ....hahhahahahaha

Pupi
21-03-08, 13:51
Valla ,une vi ma shpesh knej ,se me kete gjenerat shkoj ma shume edhe mesona prej juve ,se une kam deshire me mesu shume ...

A me ardhe a jo ?

Po de, me ardh.
Me ardh e me nejt bile!
Ani se edhe ju msoni diēka, po edhe neve mėsojm nga ju, mos t'na thonė qė nuk jeni nė ngjarje rinia.

Arkza
21-03-08, 13:53
Jo ktu ska "diskriminim", hahahahaha
Neve e kemi oden vetshėrbim, krejt senet i bojm bashkė para se me ja nis Partyt, e manej veq i kemi gati, e ja krisim muhabetit.
a,aaaaaa.... edhe kush don me vallzu,
Parketi sa e gjan e gat.....eHHH Besa po me pelqen kjo puna !
Sa per Vallzim mos ki Dret se Vallaha ska kush qe ma kalon mu ketu per Vallzim Uff ufff ka me kalle po ja Krici Vallzimin Shota e Plus Tjtra Tjtra :biggrin:

Pupi
21-03-08, 13:54
ee mos u plaksh bre pupi qyre se qka thojn qikat e pergazta...:redface:

ku mete syzat me ran ne tok spo ju shoff mir...http://www.qake1.com/images/smile/emo/em0200.gif (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:void%280%29;)
pupi me ty jam taman me doket aaa ...ahahahah
Po moj Selvi, thojn.
Ani ani nasht, na pėr inati kem me'u dasht

Selvi na dy jemi kan gjithmon Taman, e kam fjalen pse i kemi bo ka 63 sasht kiameti hahahahaha

emine
21-03-08, 13:55
Hej ju qka skin 30 menijer jash,,mos hajdi ju me dimi me na mshtru djemet burra ketu,,se ketu veq burrat me musteqe qe jan hyjne,,ahah

pupi po masi jam une si e madhe ketu nje qaj me limon e kisha pi..

emine a din ti se kur ti bash 30 se qka te gjan...pllugun e shkurton gagaga,,pse ti emine sa i ki..ja tash me shlirova qe koke ma e re se une pash aty,,hahahha :biggrin:

ishalla edhe ju rriteni sa ma shpejt e vini ne kete shoqriahhahhahhahhahhah :D:D:D:D:D

Pupi
21-03-08, 13:57
Edhe une erdha ne kete parti se nuk kam ka me shkue me ka zene 30 e kusuri ....hahhahahahaha
Ashtu mer Arber eja, mos mė lėrė vetėm me granim kėtu.

30-shi veq njihet, kusuri mbetėt anonim hahahahahaha

Pupi
21-03-08, 13:59
ahhahhahhahhahhah :D:D:D:D:D


Rri emine rri, se edhe per ty mbet nji vend.
E sheh emine neve mbi 30, jemi zemėrgjėr.

selvija
21-03-08, 14:01
Po moj Selvi, thojn.
Ani ani nasht, na pėr inati kem me'u dasht

Selvi na dy jemi kan gjithmon Taman, e kam fjalen pse i kemi bo ka 63 sasht kiameti hahahahahaPo de pupi duhemi perminati ketyne te rejave se veq keto po mendojn se din...a sedin qe ne me shum dim per dashuri dhe sendte tjrat...
edhe gati i bajm 70...edhe shkojm aty poshte dhe ju tregojm...deri sa vjet,,hahahahhahttp://www.qake1.com/images/smile/emo/stuart.gif (javascript:void(0);)

emine qka po hingrizesh ti a....me neve aaa..cncncnc su met me ju kallzu sa vjet i kemi bo bre,,,kesh me plakun po hyn gjynah kejt gjynahet ke ma na i marre,,,http://www.qake1.com/images/smile/emo/sneaky2.gif (javascript:void(0);):biggrin:

Pupi
21-03-08, 14:06
Po de pupi duhemi perminati ketyne te rejave se veq keto po mendojn se din...a sedin qe ne me shum dim per dashuri dhe sendte tjrat...
edhe gati i bajm 70...edhe shkojm aty poshte dhe ju tregojm...deri sa vjet,,hahahahhahttp://www.qake1.com/images/smile/emo/stuart.gif (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:void%280%29;)

emine qka po hingrizesh ti a....me neve aaa..cncncnc su met me ju kallzu sa vjet i kemi bo bre,,,kesh me plakun po hyn gjynah kejt gjynahet ke ma na i marre,,,http://www.qake1.com/images/smile/emo/sneaky2.gif (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:void%280%29;):biggrin:
Po de, a nuk thojn jeta ėashtė shkollė
Ku me shku posht oj Selvush, aman na le kėtu nalt ku jemi, mos edhe fort posht ....:wink:

selvija
21-03-08, 14:11
Po de, a nuk thojn jeta ėashtė shkollė
Ku me shku posht oj Selvush, aman na le kėtu nalt ku jemi, mos edhe fort posht ....:wink:Po pupi koha e ban te veten gjithqka kemi mesu..ketyne muj me ju dhan shkoll dhe recepte te ndryshme llojllojshme hhahaha...se hala spo din me gatu...ahahaha

valla pupi une qe nuk shkoj poshte me shkon dita huq si mos me hanger asgje barku that me jet...http://www.qake1.com/images/smile/emo/em3600.gif (http://javascript<b></b>:void(0);)hahaha ne pleqt duhet mu shetit eshnat mi shlirue se koqitemi po na rrok damlla kund hahhahaha...

Pupi
21-03-08, 14:15
Po pupi koha e ban te veten gjithqka kemi mesu..ketyne muj me ju dhan shkoll dhe recepte te ndryshme llojllojshme hhahaha...se hala spo din me gatu...ahahaha

valla pupi une qe nuk shkoj poshte me shkon dita huq si mos me hanger asgje barku that me jet...http://www.qake1.com/images/smile/emo/em3600.gif (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:void%280%29;)hahaha ne pleqt duhet mu shetit eshnat mi shlirue se koqitemi po na rrok damlla kund hahhahaha...

Ja sdin, ata edhe une ta pranoj, nfakt ata thojn qe dijn mė mirė se na, por e vėrteta ėshtė qė ata nuk dijn.
Eeeeee, ēka ka pėr tu mėsuar, ēka ka ...........:tongue:

Kujt me na ra damlla, jo moj pse, as me na shku menja hiq bile.
Na tu pėrtri ditė e pėrdit, ēfar damlle, e eshna pash zoten.

emine
21-03-08, 18:54
Po de pupi duhemi perminati ketyne te rejave se veq keto po mendojn se din...a sedin qe ne me shum dim per dashuri dhe sendte tjrat...
edhe gati i bajm 70...edhe shkojm aty poshte dhe ju tregojm...deri sa vjet,,hahahahhahttp://www.qake1.com/images/smile/emo/stuart.gif (http://javascript<b></b>:void(0);)

emine qka po hingrizesh ti a....me neve aaa..cncncnc su met me ju kallzu sa vjet i kemi bo bre,,,kesh me plakun po hyn gjynah kejt gjynahet ke ma na i marre,,,http://www.qake1.com/images/smile/emo/sneaky2.gif (http://javascript<b></b>:void(0);):biggrin:


me sakatin a gjunah me kesh,se me plakun JO se kemi gjith nje dit mu plak;)

Pupi
21-03-08, 19:24
me sakatin a gjunah me kesh,se me plakun JO se kemi gjith nje dit mu plak;)
Na marrsh t'ligat, ėh!

Kadal moj emine mos u ngut, mos po na merr ti neve lakmi m'duket.
A din pse po them!
prej vakije e kam oj emine.
Njė mbes e imja, (mori veq sa i ka mbush 13), e shoh njė ditė, ish lye e ngjye, e besa e kish vesh nji kėmish kogja tė gjanė.
I thash, ēka po don ti kshtu ?
u kokoriz njėher dhe iku me tė shpejt, ma bani motra, eh more vėlla koha qė na erdhi, po don me u duk ma e vjetėr.
Ēkaaaaaaa......!!!
E tju kam turr, unė vrap mas saj, po a nxihet "dreqi", a mos pleqnia ime pati fajet a, u lodha dhe e lash:frown:

emine
21-03-08, 19:26
Na marrsh t'ligat, ėh!

Kadal moj emine mos u ngut, mos po na merr ti neve lakmi m'duket.
A din pse po them!
prej vakije e kam oj emine.
Njė mbes e imja, (mori veq sa i ka mbush 13), e shoh njė ditė, ish lye e ngjye, e besa e kish vesh nji kėmish kogja tė gjanė.
I thash, ēka po don ti kshtu ?
u kokoriz njėher dhe iku me tė shpejt, ma bani motra, eh more vėlla koha qė na erdhi, po don me u duk ma e vjetėr.
Ēkaaaaaaa......!!!
E tju kam turr, unė vrap mas saj, po a nxihet "dreqi", a mos pleqnia ime pati fajet a, u lodha dhe e lash:frown:


ahahahhhhahaa ..a mos jeni per kafe:p une po ju sherbej s ei kam kamt e reja?!

Pupi
21-03-08, 19:28
ahahahhhhahaa ..a mos jeni per kafe:p une po ju sherbej s ei kam kamt e reja?!

Ani, po se di a ja din renin ?
hahahahahahaha...

emine
21-03-08, 19:37
Ani, po se di a ja din renin ?
hahahahahahaha...


E mendova per kafe...dmth me ju ndejt gadi se jeni ma te vjeter lol...

LuLjaa
21-03-08, 19:38
emine nese nis me qit caffe paske mu lodh, se keta tani per dit lypin hahaha

emine
21-03-08, 19:46
emine nese nis me qit caffe paske mu lodh, se keta tani per dit lypin hahaha


hajt se jan ma te vjeter duhan me ju net gadi ,sidomos Selvis inshalla ja fshij Musteqe gatin hahhhahhahah

teutaA
21-03-08, 19:51
vi vi edhe pak vite ksajde kah ju

Pupi
21-03-08, 19:53
emine nese nis me qit caffe paske mu lodh, se keta tani per dit lypin hahaha
Kush jo valla hiq, bile ndaq me dit, sa mė tė vjetėr aq mė gentlemena.
Jeni ju rinia qe e ndieni vehten ,,Ani une kishe bukuroshe" mos mu idhnoni a (se kam me qėllim tė keq)!

Pupi
21-03-08, 19:54
vi vi edhe pak vite ksajde kah ju
Por njė gjė ėshtė mė se sigurt.
Ti vjen, herėt apo vonė kėtu kanė pėr tė ardhur tė gjithė !!!

teutaA
21-03-08, 19:56
Por njė gjė ėshtė mė se sigurt.
Ti vjen, herėt apo vonė kėtu kanė pėr tė ardhur tė gjithė !!!

mendova me mosh se per muhabete te them te drejten me shum me pelqejn me njerz te moshes se pjekur se sa me te rinjet me qense as un nuk jam aq e re jo

Pupi
21-03-08, 20:02
mendova me mosh se per muhabete te them te drejten me shum me pelqejn me njerz te moshes se pjekur se sa me te rinjet me qense as un nuk jam aq e re jo
E pra, e sheh, me muhabete :wink:

Sa pėr mosh se kem menen me ja rrah rrathėt edhe aq fort, kryesorja tė jeni mbi 18.
Ju lutėm!

teutaA
21-03-08, 20:09
E pra, e sheh, me muhabete :wink:

Sa pėr mosh se kem menen me ja rrah rrathėt edhe aq fort, kryesorja tė jeni mbi 18.
Ju lutėm!


uhaa 18 kam harru a i kam pas ndonjeher se

un mendoj se njeriut mund te ja pecaktosh moshen vetem nga eksperienca e ti qe ka pas me jeten se perndryshe ka edhe 50 vjeqar qe ende merren me mend te fmive e me llafe te grave siq thot nje fjal "e djeshmja mesuese e se sotmes"

e ata qe nuk kishin ne jet nje te djeshme eshte e kot mosha vetem se do te plaken me nje par men

sinqerisht Teuta

Guri i madh
21-03-08, 20:12
edhe ktu qenka qel nji OD e re perhajr ooo i zoti shpis

Pupi
21-03-08, 20:16
edhe ktu qenka qel nji OD e re perhajr ooo i zoti shpis
Hajde mor burrė mo edhe ti ku na mbete, bash thash je shku me naj disco tė rinjėve sonte, e paskam mbetur vetėm.

selvija
21-03-08, 20:18
Na marrsh t'ligat, ėh!

Kadal moj emine mos u ngut, mos po na merr ti neve lakmi m'duket.
A din pse po them!
prej vakije e kam oj emine.
Njė mbes e imja, (mori veq sa i ka mbush 13), e shoh njė ditė, ish lye e ngjye, e besa e kish vesh nji kėmish kogja tė gjanė.
I thash, ēka po don ti kshtu ?
u kokoriz njėher dhe iku me tė shpejt, ma bani motra, eh more vėlla koha qė na erdhi, po don me u duk ma e vjetėr.
Ēkaaaaaaa......!!!
E tju kam turr, unė vrap mas saj, po a nxihet "dreqi", a mos pleqnia ime pati fajet a, u lodha dhe e lash:frown:Hhahaha a mos u mbushe ti frym tuj nga mas qikes se re...e plqeni he gerdi...veq plaken shum kollja me nxo..spo ka ka sillet kater qoshet e sobes..

r ti ke dashte me bo gara me qik 13 vjeq,,,:tongue:

Guri..ani de qelet me kollaj i mban kur pastrosh pak hum e qe u kry...e sa na i pata Guri se kemi bo kush hyn ketu me kallzu sa vjet i ka..???:wink:

Pupi
21-03-08, 20:24
Hhahaha a mos u mbushe ti frym tuj nga mas qikes se re...e plqeni he gerdi...veq plaken shum kollja me nxo..spo ka ka sillet kater qoshet e sobes..

More ti, a ke dashte me bo gara me qik 13 vjeq,,,:tongue:

Guri..ani de qelet me kollaj i mban kur pastrosh pak hum e qe u kry...e sa na i pata Guri se kemi bo kush hyn ketu me kallzu sa vjet i ka..???:wink:
Oj Selvi, po unė mendova ajo me dy e unė me tri, thash bile ja dal, por kot e pata.
Mbesa ime, si thėllėnz oj Selvi, sa qil e mbyll syt doli nė rrugė, at'her, edhe e lash me taman, sepse sa ishte ende nė shtėpi thash helbete e nxaj, e ja ngrehi veshin pak.

selvija
21-03-08, 20:31
Oj Selvi, po unė mendova ajo me dy e unė me tri, thash bile ja dal, por kot e pata.
Mbesa ime, si thėllėnz oj Selvi, sa qil e mbyll syt doli nė rrugė, at'her, edhe e lash me taman, sepse sa ishte ende nė shtėpi thash helbete e nxaj, e ja ngrehi veshin pak.E more pupi a pe shef qe na ka leshu takati me ka krejt,,jemi bo me vajtu ato dit rinije qe kemi pas,,uhaaaa u liga tash...gjith me thojke gjysha kur se ngosha diqka ojj mbesa ime ulesh ne kete shkam qe jam une...e veq shikosh e mos shijosh...une veq e shikosha e thosha pse qka po te mundon oj gjysha ime,,une mos di se qka ka ajo..ajo ishkan ne siklet plqenis ..hahha e ngarta...
tash eedhe me 3 kam spo na mban o pupi...:biggrin:

Guri i madh
21-03-08, 20:34
edhe ktu qenka qel nji OD e re perhajr ooo i zoti shpispo vij po nuk e di kush qendron nė ball tė ogjakut qysh me thirr kur te vij te dera e oborrit

Pupi
21-03-08, 20:36
http://www.youtube.com/watch?v=fynG2iJGsHc
(http://www.dardania.de/vb/upload/kam%20t%C3%AB%20drejt%20as%20skam%20t%C3%AB%20drej t)
Kam tė drejt, a s'kam tė drejt ?!

Pupi
21-03-08, 20:41
Pėr sonte kaq, e kush thot ndryshe ja kjo ju gjen :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=44JRkxfG-Mo

lovely
22-03-08, 10:57
kukuuu, Pupi, a bon me t ngjofshem une me ardhe? masi jena bashke me Selvine a din.. hajt pash Zotin?? lem de lem...hajt....:biggrin:

jadore
22-03-08, 11:06
.... ika ,..paskam hyre gabim , me falni.
(hahahah)

Agolli
22-03-08, 14:36
.... ika ,..paskam hyre gabim , me falni.
(hahahah)
jaaa, s'ka me ik, para meje, paska me_hile_a
ahahah

emine
22-03-08, 14:40
<Ju pershende juve qa jeni permbi:biggrin: (s ene fillim kam lexu gabimisht temen)

Prep mbeteni 1-sha ;)

Preshevar
22-03-08, 16:25
... qekjo odė po na pritka ka pelqnija a ? :tongue: ev..ev !! Hajde per Hair Pupi,

Pupi
23-03-08, 09:29
M'falni qė mungova mbrėmė nė Party mbi 30-tė
Ej njerz, ju mos mė pritni mua derisa tė vijė unė kadal kadal me krroqe, Dyqani i hapur ėshtė pėr tė gjithė i hapur, ky dyqan nuk ka pronar, ky ėshtė i tė gjithėve:smile: E edhe atyre qė s'kan pėr tė patur qare as ilaq qė tė mos viejn kėtu,
Herėt apo vonė ! :tongue:

uliksi31
23-03-08, 09:40
E po mire qe paski cil kete ode, paski bo sevap edhe me neve 30 e perpjet. Paj s'shkohet te ata fmijacat atje posht.:biggrin:

lovely
23-03-08, 09:45
E po mire qe paski cil kete ode, paski bo sevap edhe me neve 30 e perpjet. Paj s'shkohet te ata fmijacat atje posht.:biggrin:

o pup, allahile bone pej 30-ve deri ne 38... hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hhaha


a qita fmijacat ty po ta pshtjellin kryt.. budalla i zanave.. hahahahahahahahahahahahaha

uliksi31
23-03-08, 09:59
o pup, allahile bone pej 30-ve deri ne 38... hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hhaha


a qita fmijacat ty po ta pshtjellin kryt.. budalla i zanave.. hahahahahahahahahahahahaha

Ahhhahahahaha o fmijacat vec na i bakarrojn punt, se jo per tjeter.:biggrin: Ktu munet edhe ai plaku i Selvijes prej MSN-it. Ahahahahaha

lovely
23-03-08, 10:02
Ahhhahahahaha o fmijacat vec na i bakarrojn punt, se jo per tjeter.:biggrin: Ktu munet edhe ai plaku i Selvijes prej MSN-it. Ahahahahaha

Selvijes du me i afal krejt Dardanin tem... ia dhashe per nja 2 nete Uliks, fort u pelqyn n mes veti... hiq s po mujn me harru njani tjetrin... une nuk jom qe prishi pune bre..:biggrin: . du me ia fal krejt se shume po hjek ajo Selvija, une shoqen nuk e lo kurr per t fejunin :tongue:tani nashta ma fal ajo mu ate plakin... a e ki fjalen per ate plakun qe i ka thane mu ka bo dru??? :biggrin:

selvija
23-03-08, 10:10
Po valla pe bi edhe plakun tem qetu ngat meje e ka vendin,,se e kam lan te pa Cezurat aty po i shkoj naj e re e ma ban qyqe,,,
hajde loqke qetu ngat meje...
lovely tyben kunre plakit tem Dradani ish ma i fort dhe embel po qka me bo qashtu ishakan kysmet djemt e ri mi kerku ne kete plqeni..:wink:
lovely mos ma nguc plakun se ta marr Dardanin dije...qysh me kqyr sa abel qe te kam loqkamanhttp://www.qake1.com/images/smile/emo/winkiss.gif (javascript:void(0);)
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/plakuuuuuuuuu.jpg

lovely
23-03-08, 10:13
Po valla pe bi edhe plakun tem qetu ngat meje e ka vendin,,se e kam lan te pa Cezurat aty po i shkoj naj e re e ma ban qyqe,,,
hajde loqke qetu ngat meje...
lovely tyben kunre plakit tem Dradani ish ma i fort dhe embel po qka me bo qashtu ishakan kysmet djemt e ri mi kerku ne kete plqeni..:wink:
lovely mos ma nguc plakun se ta marr Dardanin dije...qysh me kqyr sa abel qe te kam loqkamanhttp://www.qake1.com/images/smile/emo/winkiss.gif (http://javascript<b></b>:void(0);)ah plakun une.... kqyr ma nalt selvi qka t kam fal... hahahahahahahahahaha

selvija
23-03-08, 10:19
Ahhhahahahaha o fmijacat vec na i bakarrojn punt, se jo per tjeter.:biggrin: Ktu munet edhe ai plaku i Selvijes prej MSN-it. Ahahahahahaqyre ti uliksi,,MSN e plakut tem mos gaboni me zbulu se bela mi me ju dine,,

hahah oj lovel ja ta di per nder se qka me ke dhan dhuraten me te qmuar qe ke pas,,dhe embelsira ime me e kendshme ne kete plqeni teme qe perjetova,,:biggrin:

Plaktu tem si qohet shpesh ama kur i qohet bahet nami dije lovely ...:biggrin: ishalla ke ate nafak e bjen edhe ti ne te,,,http://www.qake1.com/images/smile/emo/lol.gif (javascript:void(0);)

uliksi31
23-03-08, 10:23
Po valla pe bi edhe plakun tem qetu ngat meje e ka vendin,,se e kam lan te pa Cezurat aty po i shkoj naj e re e ma ban qyqe,,,
hajde loqke qetu ngat meje...
lovely tyben kunre plakit tem Dradani ish ma i fort dhe embel po qka me bo qashtu ishakan kysmet djemt e ri mi kerku ne kete plqeni..:wink:
lovely mos ma nguc plakun se ta marr Dardanin dije...qysh me kqyr sa abel qe te kam loqkamanhttp://www.qake1.com/images/smile/emo/winkiss.gif (http://javascript<b></b>:void(0);)
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/plakuuuuuuuuu.jpg

Ky eshte hero i diteve tona.Ahahahaha E kame set ne background kete picture.:biggrin:

lovely
23-03-08, 10:24
Ky eshte hero i diteve tona.Ahahahaha E kame set ne background kete picture.:biggrin:


oh zemren ia hangsha kreeeejt :biggrin:

selvija
23-03-08, 10:25
Ky eshte hero i diteve tona.Ahahahaha E kame set ne background kete picture.:biggrin:Qy qy tash mi shtine ethet ne palcc bre djalosh,,,mos ka edhe plaka jote pune me to,,,me mir kallzom me kohe edhe hiqe ate pictur nga se merzi bash po me vika...plaku eshte e ijami...

Kan ha hangsh ti lovely....hmmmm..http://www.qake1.com/images/smile/emo/001_tt2.gif (javascript:void(0);)

uliksi31
23-03-08, 10:31
Qy qy tash mi shtine ethet ne palcc bre djalosh,,,mos ka edhe plaka jote pune me to,,,me mir kallzom me kohe edhe hiqe ate pictur nga se merzi bash po me vika...plaku eshte e ijami...

Kan ha hangsh ti lovely....hmmmm..http://www.qake1.com/images/smile/emo/001_tt2.gif (http://javascript<b></b>:void(0);)

Jo plaka eme eshte e nxon me pune shpijet, kjo eshte "domaqic" bacit.:biggrin:

http://radio.weblogs.com/0121664/images/2005/05/20/20.05.05%20old%20lady.JPG

uliksi31
23-03-08, 10:32
oh zemren ia hangsha kreeeejt :biggrin:

Jo une po ha saraga te thata, prej liqenit t'Shkodres.:biggrin:

selvija
23-03-08, 11:20
Ky eshte hero i diteve tona.Ahahahaha E kame set ne background kete picture.:biggrin:Uliksi mos ja ka marr plaka jote MSN ma mir kallzom se pasha ty pa ja nal Viagrat se la...ky veq per mue eshte ,,,ska ke kacavirr tjeter kush ne mur...:wink:

Diana007
23-03-08, 11:46
Lovely duke be prova per party :biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=TEkXF-xfc-w

Dardan Kastrati
23-03-08, 12:30
Selvijes du me i afal krejt Dardanin tem... ia dhashe per nja 2 nete Uliks, fort u pelqyn n mes veti... hiq s po mujn me harru njani tjetrin... une nuk jom qe prishi pune bre..:biggrin: . du me ia fal krejt se shume po hjek ajo Selvija, une shoqen nuk e lo kurr per t fejunin :tongue:tani nashta ma fal ajo mu ate plakin... a e ki fjalen per ate plakun qe i ka thane mu ka bo dru??? :biggrin:
Lovely ma se menxi spret selvija me fal ti ahaahahahahaah ahhhh dy nete veq pasha ate sefa te selvija qe kam ba aaaaghahaghgahaaa ...dmth po don me ba nderrim malli me plakun e selvise a ahaahahahahaahahaah

Dardan Kastrati
23-03-08, 12:34
Po valla pe bi edhe plakun tem qetu ngat meje e ka vendin,,se e kam lan te pa Cezurat aty po i shkoj naj e re e ma ban qyqe,,,
hajde loqke qetu ngat meje...
lovely tyben kunre plakit tem Dradani ish ma i fort dhe embel po qka me bo qashtu ishakan kysmet djemt e ri mi kerku ne kete plqeni..:wink:
lovely mos ma nguc plakun se ta marr Dardanin dije...qysh me kqyr sa abel qe te kam loqkamanhttp://www.qake1.com/images/smile/emo/winkiss.gif (http://javascript<b></b>:void(0);)
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/plakuuuuuuuuu.jpg
Selvo jo ajo um paska fal te ti veq qe po duka me ja dhan plakun asaj se ahahaahaaahaah i forte more koka plaku i jot ani qysh po lypka ne internet qika te reja se apapppappapapaap, selvo i embel si krypa jam ahahaahahahah hajde shkojna pijna kafe atje se lovely skoka kesajde sot hiq .......

teutaA
24-03-08, 19:01
edhe kjo tem qenka ber humor

DEA
03-04-08, 13:07
Ka diku rreth 4 muaj qe i kam shkel te 30-tat, e thene te drejten, ma mire se kurdohere, e shijoj jeten me gjithe ato perjetimet e nder to edhe shume mesime nuk do te ktheheja mbrapa dhe te nisem nga fillimi te kem femi te vegjel, dhe ta drejtoj jeten time time nga te thenat dhe te dhenat e te tjereve. E shijoj jeten si nene e re me femije as te medhenje e as te vegjel me po qe jane ne gjendje te kujdesen per veten dhe ndonjeher te me behen ndihme edhe mua, e shijoj jeten bashkeshortore ku tani nuk eshte si fillimi sepse besimi eshte firuar dhe eshte jeta pa brenga dhe dashuria veq sa edhe me e madhe, e shijoj jeten ma shume se kurdoher..................

selvija
03-04-08, 13:13
Ka diku rreth 4 muaj qe i kam shkel te 30-tat, e thene te drejten, ma mire se kurdohere, e shijoj jeten me gjithe ato perjetimet e nder to edhe shume mesime nuk do te ktheheja mbrapa dhe te nisem nga fillimi te kem femi te vegjel, dhe ta drejtoj jeten time time nga te thenat dhe te dhenat e te tjereve. E shijoj jeten si nene e re me femije as te medhenje e as te vegjel me po qe jane ne gjendje te kujdesen per veten dhe ndonjeher te me behen ndihme edhe mua, e shijoj jeten bashkeshortore ku tani nuk eshte si fillimi sepse besimi eshte firuar dhe eshte jeta pa brenga dhe dashuria veq sa edhe me e madhe, e shijoj jeten ma shume se kurdoher..................Ty moj shoqe veq sa te paska fillue jeta,,une qe 3 vijet po i shijon keta me te bukurat....ishalla ban 100 e perpjete..:smile:

^katunari^
03-04-08, 13:18
Juhu, po mire koka qitu, kush po ulet ne balle te oxhakut allahile?
O per hajr per hajr

flutra
03-04-08, 13:20
Poja lshojm vendin Inxhes Karimon i takon ...

Pupi
03-04-08, 15:13
edhe kjo tem qenka ber humor

Ani, S'ka asgjė tė keqe edhe humori ėshtė pjes e jetės sonė.

Mė kujtohet dikur moti, Murgesha pati shkruar diku:
,,Pas tė gjitha kėtyre shkronjave fshihet njė njeri, prej ashti e prej mishi. Me zemėr, me ndjenja, me emocione e gjithēka ēka tė bėjė me njė njeri"
(kshtu m'duket pėrafėrsisht pati thėnė atbotė Murgesha).

Mirpor!
Tė na mohohet neve qė kemi mbushur tė 30-at qė tė festojm, bėjm party. Aman, mos na merrni n'qaf.:smile:

DEA
03-04-08, 16:07
Ani, S'ka asgjė tė keqe edhe humori ėshtė pjes e jetės sonė.

Mė kujtohet dikur moti, Murgesha pati shkruar diku:
,,Pas tė gjitha kėtyre shkronjave fshihet njė njeri, prej ashti e prej mishi. Me zemėr, me ndjenja, me emocione e gjithēka ēka tė bėjė me njė njeri"
(kshtu m'duket pėrafėrsisht pati thėnė atbotė Murgesha).

Mirpor!
Tė na mohohet neve qė kemi mbushur tė 30-at qė tė festojm, bėjm party. Aman, mos na merrni n'qaf.:smile:

nuk kane shans, se ne jemi po ata qe dijme edhe ti vejme kufijt vetes, pikerisht ne me te 30-tat tona:smile:

gertaa
03-04-08, 16:11
qa osht me ronsi sa vjet i ki asht me ronsi mu kan e mu ni e asisht per shoqni qa po i reklamoni nuk di
kom ni qa osht njo ktu ma e asishta me vjet po ju asish tonave ne zuzte ............

lovely
29-07-08, 19:56
ooo hajdeni ne party breee, veq ju mi 30 a murrt vesh? :biggrin:

uliksi31
29-07-08, 20:09
ooo hajdeni ne party breee, veq ju mi 30 a murrt vesh? :biggrin:

Vec une dhe Dreni qe jemi te deklarum, tjert jane te ri krejt.:biggrin:

teutaA
29-07-08, 20:36
jaaa edhe naj dit si plotsoj kushtet per ket party

Breshka
29-07-08, 22:02
e qato kusur sa duhet me kon ejjjjj ????

uck_aksh
29-07-08, 22:25
jo erdha edhe unė i kam lan moti 30 tash i kam 30 e kusur.......

lovely
29-07-08, 22:57
e qato kusur sa duhet me kon ejjjjj ????


do t ima, sa t kan qillu qaty :biggrin:

Tinky-Winky
30-07-08, 00:20
A ban me hie edhe une qaty ni skej me nejten si padobranc ,po ju jap fjalen qe nuk baj sherr .

Breshka
30-07-08, 06:57
Vec une dhe Dreni qe jemi te deklarum, tjert jane te ri krejt.:biggrin:

jo more jom deklaru edhe une qyy http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Breshka
30-07-08, 06:58
do t ima, sa t kan qillu qaty :biggrin:

qato timat ma tmirat ahahhahaahhahha

selvija
30-07-08, 08:46
Hajdeni lulet e qelura te mbushura perplot rrim njvend ,,disi si hyna ketu u rahatova u shlirova..sa mir koka ketu :wink:

Lona
30-07-08, 08:54
Nuk vlejka kjo teme per mua nuk i plotesoj kushtet, por do ju shoqeroj nese sprish pune...!

rafet llapjani
30-07-08, 08:55
kush i ka hyp tridhetshit e po bon party , a vetum me thirrje a po hyn kush te munet ahahahahahahahh

lovely
30-07-08, 09:41
kush i ka hyp tridhetshit e po bon party , a vetum me thirrje a po hyn kush te munet ahahahahahahahh


hajde Rafet aga se na i kena hyp moti 30-shit :biggrin:

rafet llapjani
30-07-08, 10:06
hajde Rafet aga se na i kena hyp moti 30-shit :biggrin:

ahahaahh o kurr mos i zhdrypshi une jom nal te dyshi kah fundi qatu edhe po pritoj nje her mi hyp 3 se po thojn shum keq therresh aahgaghaghaghhaggahghaghaghaghgh

lovely
30-07-08, 10:08
ahahaahh o kurr mos i zhdrypshi une jom nal te dyshi kah fundi qatu edhe po pritoj nje her mi hyp 3 se po thojn shum keq therresh aahgaghaghaghhaggahghaghaghaghgh


ooo hypi qlire se lezet ish hahahahahahahahahahahaa

rafet llapjani
30-07-08, 10:27
ooo hypi qlire se lezet ish hahahahahahahahahahahaa

ahahahahah mi hyp aaaaaaaaa jo une du me hiiiiiiii jo mi hyp o dreq se nuk jam asishe ahahaahah

lovely
20-01-09, 00:59
:rolleyes: :rolleyes:

mentor*
20-01-09, 01:10
:rolleyes: :rolleyes:

cka mendon spe dine sa vjet i ke a ? ik prej ktuhit me gjithe mu se hala nuk ikemi 30 :D:

emine
02-09-09, 17:50
po fluturojsha prej qtuhit une:mad:

Dallandyshja_718
02-09-09, 18:23
Vec une dhe Dreni qe jemi te deklarum, tjert jane te ri krejt.:biggrin:

Ti pse m'paske harrua mua, bile moshatar jem:biggrin:

murrizi
02-09-09, 19:47
po fluturojsha prej qtuhit une:mad:
Hajt se t'shtijm n't'zez diqysh mrena, se ti e hijeshon partyn, Tybe edhe dallandyshja s'eshte party girl e keqe hiq.
A fmija qebesa jo, fmija kur bohet 10 e mramjes duhet me u kthy me kohe te shpia, party party po renin duhet mi majt.

emine
15-01-12, 18:55
po fluturojsha prej qtuhit une:mad:

qtash smunen me me nxerr ma prej qetuhi,i kam mush e kapercy qto sene :biggrin:

e_martumja
15-01-12, 20:53
qtash smunen me me nxerr ma prej qetuhi,i kam mush e kapercy qto sene :biggrin:
hahahhahaa edhe une po mundem me marr pjes :biggrin:

Buqja_ch
15-01-12, 20:59
hahahhahaa edhe une po mundem me marr pjes :biggrin:qysh jam gezu qe muj me nejt edhe une me qito 30 e kusur

e_martumja
15-01-12, 21:05
qysh jam gezu qe muj me nejt edhe une me qito 30 e kusur
qka u bo krejt mbi 30 ah ahahhahaa

Dreni30
15-01-12, 23:27
qka u bo krejt mbi 30 ah ahahhahaa

Hhahahahahaahahahahahah jo jo kadalė se unė jam 30. hahahahahaahahahahahaahahahahaahahahahaahahahahaah ah

emine
15-01-12, 23:38
qka u bo krejt mbi 30 ah ahahhahaa

qtash masn mes nate mbi 30 si shume po dalin,edhe krejt fjalet gabimisht,,,parti permbi 30 e kusur,:biggrin:

Diana007
16-01-12, 16:20
Hhahahahahaahahahahahah jo jo kadalė se unė jam 30. hahahahahaahahahahahaahahahahaahahahahaahahahahaah ah


Lakmi po ta marr gjith 30 po rrin ahahahahhahah

emine
16-01-12, 16:24
Hhahahahahaahahahahahah jo jo kadalė se unė jam 30. hahahahahaahahahahahaahahahahaahahahahaahahahahaah ah

e vetsha babegjyshin,sa vjec je gjysh:gjeth mu pergjigjke,,,,,25 vjec babo 25 as ma pak as ma shume,,,,

vjeshta
16-01-12, 19:20
Simpatiaaaaa e paska te ndalume per ktu !:biggrin:

Artisti
16-01-12, 19:27
Simpatiaaaaa e paska te ndalume per ktu !:biggrin:Jo bo pi shtoj do, zor a, po kam qef me ardh qitu moj.:biggrin:.

vjeshta
16-01-12, 19:30
Jo bo pi shtoj do, zor a, po kam qef me ardh qitu moj.:biggrin:.

Veq si Juri se ndryshe s'ke shanse !:tongue:


Ose po intervenoj .:biggrin:

Artisti
16-01-12, 19:34
Veq si Juri se ndryshe s'ke shanse !:tongue:


Ose po intervenoj .:biggrin:Si juri kam bė pėrvojė :biggrin:, nuk kam tremė hiq.

A nuk guxoj mu pėrzie pak me ata pėrmbi 30 a:redface:.

vjeshta
16-01-12, 19:40
Si juri kam bė pėrvojė :biggrin:, nuk kam tremė hiq.

A nuk guxoj mu pėrzie pak me ata pėrmbi 30 a:redface:.

Si juri ke korre sukses !:redface:
Kshire prej dritare nese nuk guxon ...hahahhaaaa

Dreni30
16-01-12, 20:26
Po kur ti mbushi rrafsh 30 atėherė do tė vi. hahahaahahahah