PDA

View Full Version : Pere shume mot, PASHKET.


sherri
23-03-08, 19:19
Urime te gjith Shqipetarve,festen e Pashkeve....

Guri i madh
23-03-08, 19:23
urime per shum mote PASHKET

dardan100
23-03-08, 19:53
URIME BESIMTAREVE KATOLIKE SHQIPTARE PASHKET

Kodra
24-03-08, 02:11
**********
**********
**********


Tė gjithė Shqiptarėve tė cilėt festojnė festėn e Pashkėve, u Urojė nga Zemra festimin edhe pėr shumė vite.


Kodra

halla e madhe
24-03-08, 07:30
Te gjithe shqiptarve te besimit krishter i Uroj Festen e Pashkeve!

Pupi
24-03-08, 08:48
Urime Pashkėt
Pėr tė gjithė ata qė i festojn

Preshevar
24-03-08, 10:04
Urime pashket per besimtarėt e krishter.

Artisti
24-03-08, 10:48
Urime pashket per besimtarėt e krishter.


Ketij urimi po i bashkangjitem edhe une duke ju uruar te gjithe shqiptareve pa dallim feje Pashket.

Pra edhe ty Preshevar urime festa e Pashkeve :biggrin: :wink:


.

emine
24-03-08, 11:22
Per shum Mot Pashket!

Adina-R.Ks
24-03-08, 12:13
Pranoni pershendetjet e mija te perzemerta te gjithe ju motra e vllezer te besimit te krishter, me rastin e festes se Pashkeve...

Dardan Kastrati
24-03-08, 13:34
Urime Pashket te gjithe besimtareve te fese katolike, gezuar per shume mot..

natyra
24-03-08, 13:51
Urime pashket per gjithe besimtaret katolik,Kosov Shqiperi dhe me gjere.....
Zoti i bekoft gjithe shqipetarin....AMIN.....dhe gjithe andej boten....nder te cilet po njohin pavaresin e Kosoves Dardane...qofshin bekuar ne KRYE me PAPA BENEDIKSI-16-&Ishe PAPA GJON PALI (2)-II-qe ndihmuan Dr.Rugoven ne ditet me te veshtira duke bere thirrje Evropes dhe Botes per te ndihmuar dhe njohur pavaresin e Kosoves ton.Jufalemnderit

Natyra

Preshevar
24-03-08, 16:34
Ketij urimi po i bashkangjitem edhe une duke ju uruar te gjithe shqiptareve pa dallim feje Pashket.

Pra edhe ty Preshevar urime festa e Pashkeve :biggrin: :wink:
:biggrin: Flm prej teje, do ti ruaj per Bajram te madhe keto pershendetje hahahaaa,

Albanian
24-03-08, 19:21
Personalisht i uroj tegjith besimtarve te sinqerte Katolik festen e Pashkeve duke i bashkangjitur ketij urimi nje mesazh per paqe dhe lumturi mes nesh duke lan anesh provokimet, ofendimet dhe nencmimet nderfetare.

Me Rrespekt
Albanian

Virti
24-03-08, 19:54
Gėzuar Pashkėt, tė gjithė besimtarėve katolikė!

lyra2
24-03-08, 21:14
Te gjithe shqiptarve te besimit krishter ,Gezuar Pashket!

Paradox_13
24-03-08, 21:43
Te gjithe shqiptareve te besimit katolik per shume mote....
http://img57.imageshack.us/img57/4276/pashkettb4.jpg

Tomori
25-03-08, 09:40
Urime Te Gjithe Besimtaret Katolike
Gezuar Dhe Pershumvjet Pashket!