PDA

View Full Version : Komplimenti me i bukur????


Faqet : [1] 2 3 4

Estella
25-03-08, 00:44
Thoni komplimentin me te bukur qe ju kane bere???

sherri
25-03-08, 00:56
Shtrigan,Dredhan...............

lovely
25-03-08, 07:00
Shtrigan,Dredhan...............rrum se m ka thane baba dreqi t rrujt ..... :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Breshka
25-03-08, 08:48
livore, gerdhaj..................................:P:P

mentor*
25-03-08, 12:24
zgatavell ahahhahaa..........

Gjumashja
25-03-08, 12:30
bucko....:biggrin: ....

Linka_pz
25-03-08, 15:10
Sa te bukura i paske trenerkat ...........

Estella
25-03-08, 15:19
Je shume sensibel edhe pse je e ashper

emine
25-03-08, 15:22
shtrig e keqe je:(:(:(

rafet llapjani
25-03-08, 15:27
Rafsh ne grep hooooooooooooo

SANTANA-29
25-03-08, 15:40
Du bist luft für mich...und one luft kann ich nicht leben,,,

e_martumja
25-03-08, 15:40
Majmunka e mire:biggrin:

LuLjaa
25-03-08, 15:53
Qura ni here .

rafet llapjani
25-03-08, 15:53
Majmunka e mire:biggrin:

pse apaska dy llojsh oj e_martumja

te pershendes oj raket.

LABI
25-03-08, 15:57
Pasi qenka puna e komplimentit te atribuar me mera kafshesh po e vazhdoje kengen ...:biggrin:

E keni pa , me bo me i thane shqiptarit Lope te mbete ne qafe ( i mbete hatri)


E me bo me i thane " Po thiju qe ishe bree" , "si thi" , "thi bre" i shkojne buzet veshum vesh ( i bohet qefi ) ...:rolleyes:


SI THI ISHEE


THIIII BREEE

:rolleyes::rolleyes:

SANTANA-29
25-03-08, 15:57
pse apaska dy llojsh oj e_martumja

te pershendes oj raket.

Raket,,,,,,,,,,,,,,,,,,hahahhhahahhahha,,,:tongue: ,,sa kam kesh djal perdreq je,,,hahhaha

e_martumja
25-03-08, 15:58
pse apaska dy llojsh oj e_martumja

te pershendes oj raket.Po Gorilli i madhe qe te shashtris dhe majmuni i vacer i lezetsheml


Komplimenti ma i mire nga Rafeti ishte Oh me shkrrine, ty ta hanksha ho ahahhahahah E kishte fjalen me humor qe u shkrrike hahahahahah


Te pershendes Oh Qoban ahahahah

rafet llapjani
25-03-08, 16:12
Po Gorilli i madhe qe te shashtris dhe majmuni i vacer i lezetsheml


Komplimenti ma i mire nga Rafeti ishte Oh me shkrrine, ty ta hanksha ho ahahhahahah E kishte fjalen me humor qe u shkrrike hahahahahah


Te pershendes Oh Qoban ahahahah

ahahhaahhahaahahahahahhahhahahahahahahhahahahahhaa hhaahahahahahahahahahahahahahh


paaaaaaaaaaaaa ishalla nuk te ahrgjohet kurrrrrrrrrrrrr se jes pa hanger


Kompli menti nga e_martumja ish ishte o ti me kalle me kto fora ishte fjala ne humor hhahahaahhahahahahahahahahahahahah

cake se mbretresh jeeeeeeeeeeeeee

DritonPR
25-03-08, 16:15
komplimenti ma i mire prej nje femres: "eat my pussy" :biggrin:

LuLjaa
25-03-08, 16:28
Hakaretk .. :D

selvija
25-03-08, 16:28
Princesa ime e bukur...:wink: edhe + pergedhels...:wink:

lovely
25-03-08, 17:17
dreq je ti........:biggrin:

e_martumja
25-03-08, 20:38
ahahhaahhahaahahahahahhahhahahahahahahhahahahahhaa hhaahahahahahahahahahahahahahh


paaaaaaaaaaaaa ishalla nuk te ahrgjohet kurrrrrrrrrrrrr se jes pa hanger


Kompli menti nga e_martumja ish ishte o ti me kalle me kto fora ishte fjala ne humor hhahahaahhahahahahahahahahahahahah

cake se mbretresh jeeeeeeeeeeeeeeSpo ta qaki se po me dhem dora tani :biggrin:Nje Kompliment para disa vite nga nje person qe e du fort, Mos harro qe te dua shume, bilem ma shume se ti mu....


Nje tjeter nga nje mike.
je shume e mire! Jam i lumtur qe te njoha, ka pak njerez si ti me zemer te dlire ,te kristaltė...lum si ti per shpirtin e bukur qe ke...
dy sytė !

une te puthe lehte te

jadore
25-03-08, 20:54
qysh ju kam bo te gjitheve bajat ... motii nuk kam marr komplimente ...
qy , komplimnte , ata qe me rrethojn as qe po guxojne me me kqyr ne sy , se lere komplimente me me jap..

Albonita
25-03-08, 20:58
qysh ju kam bo te gjitheve bajat ... motii nuk kam marr komplimente ...
qy , komplimnte , ata qe me rrethojn as qe po guxojne me me kqyr ne sy , se lere komplimente me me jap..

Une te avitem afer,, dhe te pershndes , asht veq nje Jadore ktu se meriton nje Rrespekt te veqant ndaj te gjithve ktu. nuk di te jap Komplomente ty se dora me dridhet kur shkruaj se asht nje Femr shum me karketr te lart.!

jadore
25-03-08, 21:05
Une te avitem afer,, dhe te pershndes , asht veq nje Jadore ktu se meriton nje Rrespekt te veqant ndaj te gjithve ktu. nuk di te jap Komplomente ty se dora me dridhet kur shkruaj se asht nje Femr shum me karketr te lart.!

Albonita .. mos me ngushto bre.. a te thash qe nuk jam mesu me kompimente ka kohe ...

lovely
26-03-08, 11:54
kur po t shoh ty , diqka mrena po m livrit....Love!!!
(i forte tybe - komplimneti)

Nuk kisha diqka speciale per te menduar para se ti te vije ne jeten time... Nuk ndieja as dhimbje si tash.. por nuk do e ndrroja me asgje sepse eshte dhimbja me e mire qe kam perjetuar ndonjehere!! kujtoj ato dite kur kisha zemren thate...
e dua kete lloj dhimbje, me kupton????? :smile:

ky n gjynah me t shti......:biggrin:

sherri
26-03-08, 12:10
Dhimshem............ :(:(

emine
26-03-08, 12:55
Dhimshem............ :(:(

nime marova ka kaje ..syte mu qurrun prej ktyne shkrimev:biggrin: lumt ju paskeni qka me kallxu

lovely
26-03-08, 12:58
nime marova ka kaje ..syte mu qurrun prej ktyne shkrimev:biggrin: lumt ju paskeni qka me kallxu


qa erdhe moj qitash? bash kur kam me shku une.. hahahahahahahahahaa

boll pata qef me nejt me ty emine hanmi, po ti m ike.. po a din qka?? rri me sherrin osht si me nejt me mu :biggrin: veq pak me nrysh.....:biggrin:

rafet llapjani
26-03-08, 13:02
Llovushk po nathen qat tavolin me ata ajrbaka e skan ku mu ule krushqit livrit pak prej saj se bali qerrohet kajher e mos po te fshin prej tavolines aghhagaghghaghaghaghgha

emine
26-03-08, 13:03
qa erdhe moj qitash? bash kur kam me shku une.. hahahahahahahahahaa

boll pata qef me nejt me ty emine hanmi, po ti m ike.. po a din qka?? rri me sherrin osht si me nejt me mu :biggrin: veq pak me nrysh.....:biggrin:


e histori e gat,ma nalen te keshnen ne fyt....shefi erdh me nxuni ne forum e i dalt vjerra bars:(:rolleyes:

lovely
26-03-08, 13:04
Llovushk po nathen qat tavolin me ata ajrbaka e skan ku mu ule krushqit livrit pak prej saj se bali qerrohet kajher e mos po te fshin prej tavolines aghhagaghghaghaghaghgha


oh hajr ishalla gjithe ky gaz.. ani ajrbaga.. hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahah ahahahahahahahhahaahhahaahhahahahahaha ahahahhahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahah aha

rafet llapjani
26-03-08, 13:22
e histori e gat,ma nalen te keshnen ne fyt....shefi erdh me nxuni ne forum e i dalt vjerra bars:(:rolleyes:

Jo sa per shefin lema mu se taqkoqi ,emine ama qitu ne lidhje shefin te pys pse pona pengon qyre nje her e thrras balin me ba mi ardh aj e qkoq apang ftyres haahahahahahahhaha

lovely
01-04-08, 16:45
ooo ku je o dreqooo? mu paskan qerru vesht me t ni... hahahahahahaa

Preshevar
03-04-08, 07:47
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ?!!!??!!!!! :eek::biggrin:

lovely
03-04-08, 09:26
oj lezete...............:biggrin: :biggrin:

uliksi31
03-04-08, 09:29
oj lezete...............:biggrin: :biggrin:

Ken po thirr kaq heret, Minushin a?:biggrin:

Dreni30
03-04-08, 09:29
Krejt me paskan humb, ah mi ka marr ajoo me vete, heee vetem mos u ktheft hiq??!!!

lovely
03-04-08, 09:47
Ken po thirr kaq heret, Minushin a?:biggrin:


Minushi; shpirt njeriu...iiillovju llovushkoooo


hahahahahahahahahahahahaahahahahahahaha


ah lezet me ka lan ajo Minush veq mos ardht ma vone hiq............:biggrin:

Naki
03-04-08, 10:08
pa ty nuk po rrihet:cool:

lovely
03-04-08, 10:16
ti rrezaton embelsi :wink:

emine
03-04-08, 10:39
Minushi; shpirt njeriu...iiillovju llovushkoooo


hahahahahahahahahahahahaahahahahahahaha


ah lezet me ka lan ajo Minush veq mos ardht ma vone hiq............:biggrin:


qka ta lash lezet moje??? hahahhahhahahhah
keni nis me mpermend si shpesh,tutna po me bini msysh hahah

lovely
03-04-08, 10:41
qka ta lash lezet moje??? hahahhahhahahhah
keni nis me mpermend si shpesh,tutna po me bini msysh hahah


Minush, kam mendu diqka; une edhe ti kysmet me shku ne ranch te Uliksi se i kish do viqa t majum niva edhe me rras dektertnaj ti qojm kraht perpjete.. hahahahahahaahhaa

po ku moj s me le lezet qe pasha Eminen jam kah boj be..... mpuq Minush se na knaqe ni forum e hajt :biggrin:

emine
03-04-08, 10:45
Minush, kam mendu diqka; une edhe ti kysmet me shku ne ranch te Uliksi se i kish do viqa t majum niva edhe me rras dektertnaj ti qojm kraht perpjete.. hahahahahahaahhaa

po ku moj s me le lezet qe pasha Eminen jam kah boj be..... mpuq Minush se na knaqe ni forum e hajt :biggrin:

mpuq e pertej mpuqit:P


qka kam degju rrena a(komplimente)hiq si ngoje qto far komplimentet :P

selvija
03-04-08, 10:47
Nashta behen tash e mas,,nga pranvera ,,me tesha ma te holla...:tongue:

Cia-Ferizaj
03-04-08, 12:44
Ta hanksha MSN.....................

egi
03-04-08, 20:35
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ?!!!??!!!!! :eek::biggrin:

Qfare komplimenti interesant :biggrin:

lovely
03-04-08, 21:39
LovlyyyyyJo Vetem E Dites Por Edhe Princes E Dardanis Eshte E Vetmja Qe I Pershtatet Gjdo Teme Gjdo Personi Din Te Jet Femer Me Karakter Te Fort Me Nje Intelegjenc Te Shkelqyer Me Nje Humor Sharmant Ku Gjdo Njeri Gjen Veten Ne Muhabet Me Te Por Din Te Jet Edhe Aktore Tek Tema Budallaqet Qfar Te Ben Te Mendosh Se Vertet Kjo Eshte Ashtu Budall Hahahahah Tani Tek Pa Cenxura Nje Forumiste Pa Kompleks Edhe Shum RealisteMpuqq Lovly Je E Vetmjaaa.....

uliksi31
03-04-08, 21:48
LovlyyyyyJo Vetem E Dites Por Edhe Princes E Dardanis Eshte E Vetmja Qe I Pershtatet Gjdo Teme Gjdo Personi Din Te Jet Femer Me Karakter Te Fort Me Nje Intelegjenc Te Shkelqyer Me Nje Humor Sharmant Ku Gjdo Njeri Gjen Veten Ne Muhabet Me Te Por Din Te Jet Edhe Aktore Tek Tema Budallaqet Qfar Te Ben Te Mendosh Se Vertet Kjo Eshte Ashtu Budall Hahahahah Tani Tek Pa Cenxura Nje Forumiste Pa Kompleks Edhe Shum RealisteMpuqq Lovly Je E Vetmjaaa.....

KUsh ke ky "budalle" qe te dha kompliment kaq te mecim. Ahahahahahaha

vjeshta
03-04-08, 22:07
Kisha tregu ...po,mos me qene keto xhelozkat ksajde ...:biggrin:

Naki
04-04-08, 02:05
Ti hangte dreqi syte,opsssssss

lovely
04-04-08, 08:58
KUsh ke ky "budalle" qe te dha kompliment kaq te mecim. Ahahahahahaha


hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahaa aa


njeriu i vetem ( ne forum) qe kisha pas qejf me e taku LIVE!!


tjerti kompliment eshte; oo budalla jem e mire... :tongue:

lovely
04-04-08, 08:59
Ti hangte dreqi syte,opsssssss


ishalla nuk t nxen nema e saj/tij se kuku po keq t paska nem :biggrin:

lovely
04-04-08, 08:59
oj Lovice, kralice t kom :biggrin:

lovely
04-04-08, 09:00
mjaftoi nje cast per te t njohur, por nuk do t mjafton tere jeta per t a harruar ate cast!!!

burri jem i dashtun :smile:

lovely
04-04-08, 09:01
Kisha tregu ...po,mos me qene keto xhelozkat ksajde ...:biggrin:

vjeshtooooooo, hajt moj trego se une po i msheli syte....:tongue:

Dreni30
04-04-08, 09:16
Uf sa fustanin e bukur qe e paske edhe hije po te ka.

Dreni30
04-04-08, 09:17
Pala e flokut po te rrin mire.

Preshevar
04-04-08, 09:38
Qfare komplimenti interesant :biggrin:

Nejse, kto "Aaaaaaaaa...." ishin diku njo 3/400 po nuk i paraqita :biggrin:

Elina
04-04-08, 10:12
Komplimenti me i qorodite qe kam marre keto ditet e kundit ...ka qene ...U sa e smute koke...po i tranojshe te ligshtit :biggrin:

selvija
04-04-08, 21:00
Kete gjeta tek tema ime..nga gjini flm shum gjin..:wink:

Selvije heke ata ari rreth qafet se je ma e bukur se edhe ari e ste duhet ty ari kur ari je vete.

Je zonja e rande e kesaj nahijes ketu, te lumt dhe pershendetje

Fshatari
04-04-08, 21:30
Kete gjeta tek tema ime..nga gjini flm shum gjin..:wink:

Selvije heke ata ari rreth qafet se je ma e bukur se edhe ari e ste duhet ty ari kur ari je vete.

Je zonja e rande e kesaj nahijes ketu, te lumt dhe pershendetje
Sa kompliment me vend ai i Gjinit.Jo vetėm qė je ari po pėr veti as qė kam vėrejt "atė ari rreth" qafes! Shkėlqėsia jote e hijeson plotėsisht arin dhe ia humb krejt vlerėn ati objekti tź parėndėsi!

PS: I kėrkoj falje gjinit qė ingjerova nė punė tė brėndshme! Takti e diplomacia nuk janė virtytet kryesore tė fshatarit!

Fshatari
04-04-08, 21:32
Komplimenti me i qorodite qe kam marre keto ditet e kundit ...ka qene ...U sa e smute koke...po i tranojshe te ligshtit :biggrin:
Kallxom ti mue kush ka guxue me t'i thanė ato fjalė e e sheh pastaj se kush asht katunari i pagdhendun!

selvija
04-04-08, 21:34
Hhahahaha qysh po me shtini tash me hjek arin nga fyti edhe pas ekam dhurat qysh shum vitesh gaggaga,,,pede mos po shendrrohet ne diamante...:biggrin:

Fshatari
04-04-08, 21:35
Kisha tregu ...po,mos me qene keto xhelozkat ksajde ...:biggrin:

Ke tė drejtė se asnji tjetėr pėrveē teje nuk asht "neutrale" nė kėtė forum.
Megjithatė, kisha pas shumė qejf me na tregue. Ta dim bile ēka tė pėlqen; nuk bojmė ndonji gaf pa lidhje nė adresėn tėnde!

Fshatari
04-04-08, 21:39
Hhahahaha qysh po me shtini tash me hjek arin nga fyti edhe pas ekam dhurat qysh shum vitesh gaggaga,,,pede mos po shendrrohet ne diamante...:biggrin:
Gjini ka fol veē pėr ari : ti(bukuria jote) nuk ka nevojė pėr stolina, ēfardo qofshin ato! Ajo e vlen gjithė arin, diamantin, rubinin, e s'di ēka tjetėr!

Fshatari :"Place Vandōme", Paris! Jadori e di kėtė adresė!

selvija
04-04-08, 21:52
Gjini ka fol veē pėr ari : ti(bukuria jote) nuk ka nevojė pėr stolina, ēfardo qofshin ato! Ajo e vlen gjithė arin, diamantin, rubinin, e s'di ēka tjetėr!

Fshatari :"Place Vandōme", Paris! Jadori e di kėtė adresė!A ban me ma dhan ate adres hahhahaha:biggrin: mos ka qellu ky:biggrin:
http://images.hotel-rates.com/hotels/PAR_MEST-exter-1.jpg
http://www.photos-voyages.com/paris/paris10.jpg

egi
04-04-08, 22:38
Nejse, kto "Aaaaaaaaa...." ishin diku njo 3/400 po nuk i paraqita :biggrin:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kaq shum aaaaa :tongue:
ishalla po ki koh mi pranu krejt keto komplimente :biggrin:

vjeshta
23-04-08, 13:03
Ke tė drejtė se asnji tjetėr pėrveē teje nuk asht "neutrale" nė kėtė forum.
Megjithatė, kisha pas shumė qejf me na tregue. Ta dim bile ēka tė pėlqen; nuk bojmė ndonji gaf pa lidhje nė adresėn tėnde!

Kisha pas qef edhe une me tregu ,por vijn kto hanmit e shehrit e thojn qe se si po lavdohet kjo fshatarja ...

Edhe per gafe ska dert ,me pelqejn ,sepse jan spontan !

Murgesha
23-04-08, 15:02
Kur hanmat e sherit mė quajnė katundare hahahaahahahahahahaha http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Estella
23-04-08, 15:16
je e shpejt si miza ahahahahahahahah:biggrin:

SheTa
23-04-08, 15:24
Mos je bijondi qe del ne ballkon ahahahaha :)

Murgesha
23-04-08, 15:25
je e shpejt si miza ahahahahahahahah:biggrin:

E ti ēka i tha hahahahahaahahahah???

Estella
23-04-08, 15:26
E ti ēka i tha hahahahahaahahahah???

ahhaahha Murgesha i thash sjam miz po mickoj qe t'sakatoj met nxon :P

Murgesha
23-04-08, 15:30
ahhaahha Murgesha i thash sjam miz po mickoj qe t'sakatoj met nxon :P


Ha,hahahahahahahah mirė ju paske pėrgjegj, ja paske bėrė me dije qė mos met thonė mo mizė se bahesh mickojė e e pickon hahhaahahahahahahahaha

Estella
23-04-08, 15:31
Ha,hahahahahahahah mirė ju paske pėrgjegj, ja paske bėrė me dije qė mos met thonė mo mizė se bahesh mickojė e e pickon hahhaahahahahahahahaha

ka edhe ma keq se mickoja moj :P

Murgesha
23-04-08, 15:32
ka edhe ma keq se mickoja moj :P


http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif a?

Hajde tash trego ēka ėshtė mė e keqe si mickoja hahahahahaahahahahah

Estella
23-04-08, 15:34
Murgesha kur t'mthot tipi prap miz tregoj spo e zbuloj tash :p hihih

SheTa
23-04-08, 15:36
Mbrem maca me tha maqorr :D

Murgesha
23-04-08, 15:36
Murgesha kur t'mthot tipi prap miz tregoj spo e zbuloj tash :p hihih

Bukur mu pėrgjegje hahahahahahahahah mos e merr si kompliment se kompliment ėshtė http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Estella
23-04-08, 15:37
ahahahhaha prap nje kompilment e fitova nga Murgesha

lovely
23-04-08, 15:45
me ke bere te dal nga vetja ime :cool:

Murgesha
23-04-08, 15:48
me ke bere te dal nga vetja ime :cool:

Phaaaaaaaa ēfarė komplimenti....

A erdh tek ti moj kur doli nga vetja e vet hahahahahahahaahahahahah

lovely
23-04-08, 16:03
Phaaaaaaaa ēfarė komplimenti....

A erdh tek ti moj kur doli nga vetja e vet hahahahahahahaahahahahah


gati mrena m hini valla hahahahahahahahaahahahah

a don ta kallxoj edhe nje;

je edhe me e bukur se qe te mendoja:cool:

a po don me rrit une menen tani :tongue:

selvija
23-04-08, 20:49
Me vjen keq me tregu komplimetin qe kam marr sot phaaa,,kurr se kam prit ate,,,dhe nga kush,,,:smile:

Agolli
24-04-08, 00:05
U ēa i paske farmerkat e mira, a bon me i desh,,
Sekretaresha me tha ne pune! Kompliment ma t'bukur s'ndiva..:biggrin:

Murgesha
24-04-08, 00:10
U ēa i paske farmerkat e mira, a bon me i desh,,
Sekretaresha me tha ne pune! Kompliment ma t'bukur s'ndiva..:biggrin:

Skoka kon pėr ty po pėr farmerkat hahahaahahahah.

Sot njoni mė tha bash llokum tė kam e kogja mu dok vetja qė jam ėmbėlsu hahahahahahahaha.

sherri
24-04-08, 00:11
U ca i paske breket pa lidhje..veshi farmerkat:D:D

Jana
24-04-08, 00:16
Shum bre fol omel.....

sherri
24-04-08, 00:16
Skoka kon pėr ty po pėr farmerkat hahahaahahahah.

Sot njoni mė tha bash llokum tė kam e kogja mu dok vetja qė jam ėmbėlsu hahahahahahahaha.
A edhe t'merkureve thojn ashtu a!? mose ka qen Holandez?

Murgesha
24-04-08, 00:28
A edhe t'merkureve thojn ashtu a!? mose ka qen Holandez?


Valla sherr i madh edhe ti hahahahahahahah.

Sa herė po shkruhem me ty po mė del punė me hunqin tem.
Se po thot kėta sherrat dijnė shum hahahahahahahahahahahaha

sherri
24-04-08, 00:35
Valla sherr i madh edhe ti hahahahahahahah.

Sa herė po shkruhem me ty po mė del punė me hunqin tem.
Se po thot kėta sherrat dijnė shum hahahahahahahahahahahaha
Si kam faje une qe i ka marr zakonet e vendas've(nime a edhe danezet e kan nat t'madhe t'merkuren a?) qe te nxjerr t'idht "hunqi" kur duesh ta rrehi hahahahahhaahhahaa

Murgesha
24-04-08, 00:38
Si kam faje une qe i ka marr zakonet e vendas've(nime a edhe danezet e kan nat t'madhe t'merkuren a?) qe te nxjerr t'idht "hunqi" kur duesh ta rrehi hahahahahhaahhahaa


E tash ēfarė nate e madhe a qenka e Mėrkura?

Jo more pse me hongėr unė rreh dy herė, njė qė kam tregu e e dyta qė kishe kam gjet njė njeri qė e rreh hahahahahahahahaahahah

Estella
24-04-08, 11:45
Skom pas ma frik ndonje klomplimet interesant :P

Elina
24-04-08, 11:56
Valla Estella as une....

Nje mik i imi me pat thene ...besa vazhdon t'me thot nganjehere n'te rralle Shtriga e bardhe ....:biggrin:

Perndryshe nuk kam marre ndonje kompliment keshtu pak si me interesant .....

Ps;more as nuk me paska then kush qe jam e bukur se hahahhahahha

Estella
24-04-08, 11:58
Valla Estella as une....

Nje mik i imi me pat thene ...besa vazhdon t'me thot nganjehere n'te rralle Shtriga e bardhe ....:biggrin:

Perndryshe nuk kam marre ndonje kompliment keshtu pak si me interesant .....

Ps;more as nuk me paska then kush qe jam e bukur se hahahhahahha

pse a je e bukur a ? ahahha mase je e bukur so qaq problem se merr komplimete qka mem bo mu :P

Elina
24-04-08, 12:00
pse a je e bukur a ? ahahha mase je e bukur so qaq problem se merr komplimete qka mem bo mu :P

JO moj cfarti...nuk jam e bukur(nganjehere ta bejne qefin gjinja hahahahah)....ama as shtrige nuk jam qysh me ka than ai iprroni :biggrin:

Estella
24-04-08, 12:03
ahahahha Elina me rendesi je shume e embel mos mendo qe kompliment ishte ky :p :P :P

emine
24-04-08, 12:15
ti nuk je engjulll...po je dreq:(:(:(:rolleyes:

Estella
27-04-08, 00:31
smuj me ju tregu komplimentin e fundit qe morra :P

vjeshta
27-04-08, 00:34
Une e kam nje te vjeter .Ti je e menqme ...:wink:

Estella
27-04-08, 00:36
t'vjetrin e kam je e shoejt si miza ahahahhaahhaha :P

Oqeani
27-04-08, 00:39
Sy te bukur ............

Domira
27-04-08, 00:39
o po du me tregu po disi po me keshet hahahahahah jo pse seshte e vertete po me kallxu per veti pak pa lidhje hahahah
Qe komplimneti ne vijim:
Ska me ty hiq, je ma e mecmja:biggrin: :biggrin: :biggrin:

Oqeani
27-04-08, 00:41
o po du me tregu po disi po me keshet hahahahahah jo pse seshte e vertete po me kallxu per veti pak pa lidhje hahahah
Qe komplimneti ne vijim:
Ska me ty hiq, je ma e mecmja:biggrin: :biggrin: :biggrin:

Athua ēka din ti qe je me e menēura hehehehee

Domira
27-04-08, 00:50
Athua ēka din ti qe je me e menēura hehehehee

hahahahaha jo une nuk mendoj ashtu larg asaj, nuk jam ra nbegeni me veten hahahahah
ky ka qene komliment...aq :wink:

Murgesha
27-04-08, 00:56
o po du me tregu po disi po me keshet hahahahahah jo pse seshte e vertete po me kallxu per veti pak pa lidhje hahahah
Qe komplimneti ne vijim:
Ska me ty hiq, je ma e mecmja:biggrin: :biggrin: :biggrin:


Krejt menqurinė e kisha dhonė veq me mė thonė dikush kėshtu hahahahahahahahahaha

Domira
27-04-08, 00:58
Krejt menqurinė e kisha dhonė veq me mė thonė dikush kėshtu hahahahahahahahahaha

hahahahahahahhaha se besoj se a din qysh o njeri ja j ep gishtin doren ta merr...edhe na kemi qef komplimentet me na dhan dikush qe na kem qef:smile:

Domira
27-04-08, 00:59
Le se u bam hor oj Murgesha une vec per cirkus e tregova ket vaki qe me ka ba hahahahhahahahaha

Murgesha
27-04-08, 01:01
Le se u bam hor oj Murgesha une vec per cirkus e tregova ket vaki qe me ka ba hahahahhahahahaha

Moj mua as pėr cirkus nuk ma kanė thėnė hahahahahahahahahahahaha

lovely
12-05-08, 09:31
Krejt papritur erdhe ti ne jeten time.... dhe kjo me gezon rrenjet e zemres :biggrin: te dua aq shume sa qe me mungon kur nuk je ketu ..je aq e gjalle dhe me ke detyruar te te mendoj, per ate arsye edhe po te shkruaj! kur te shiqoj ne sy, me godet ne mes te zemres me tere miresine tende!!!!!!!!!!!!!!!!! :)ooo kurre n jete mo kompliment mos me m dhane kush, hiq palla s me han!!!! :D:D

emine
12-05-08, 09:58
ti je Shpirti im i vogel(xheloz):frown:

Breshka
12-05-08, 10:02
dredhajkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

lonaaa
12-05-08, 10:29
sa njeri palidhje qenke :biggrin:

Agolli
12-05-08, 10:49
sa njeri palidhje qenke :biggrin:'
Kush une-aaaaaaa!!:frown: :biggrin:
ps..ha en underbar dag, jobbet samt plikten kallar!!

lonaaa
12-05-08, 11:02
'
Kush une-aaaaaaa!!:frown: :biggrin:
ps..ha en underbar dag, jobbet samt plikten kallar!!

Neeeeeej, det är inte för dig!:redface: Du är en underbar människa! :cool:

PS. Detsamma!:smile:

vjeshta
12-05-08, 17:40
Hiq bre .....vetem mbesin me :tongue: hapur ...:tongue:

Skyfter
12-05-08, 23:27
Sa bukur po te rrikan keto kepucet e bardha me spic :biggrin: ,me dha komplimet nje shitese ne Kosove!

emine
13-05-08, 06:46
kam harru kure me ka dhan najkush naj kompliment:(

lovely
13-05-08, 08:47
kam harru kure me ka dhan najkush naj kompliment:(

qysh moj po i harron t mirat? a te dhashe dje? :biggrin:

emine
13-05-08, 08:53
qysh moj po i harron t mirat? a te dhashe dje? :biggrin:


qe de s'po me mjaftojne hahhahahhah

ps.qka me tha breh:(

DEA
13-05-08, 08:56
Mire po te rrika , pleqnija:tongue:

lovely
13-05-08, 10:02
qe de s'po me mjaftojne hahhahahhah

ps.qka me tha breh:(e bukur
e embel
e dashur :smile:

Jana
13-05-08, 10:08
Pallaqinka jeme te ha me arokrem hahahahhahah

Niku003
13-05-08, 10:10
Pa komliment!

Agolli
13-05-08, 10:10
Pallaqinka jeme te ha me arokrem hahahahhahah
Kush te tha ashtu, phaaaaaaaa ē'fare cipiripi koka :biggrin:

Jana
13-05-08, 10:12
Kush te tha ashtu, phaaaaaaaa ē'fare cipiripi koka :biggrin:

Hhahahahah po de ai cipiripi en arokrem qe asht hahahaha

Agolli
13-05-08, 10:16
Hhahahahah po de ai cipiripi en arokrem qe asht hahahaha
ha,hahahahahahahaha ooo ty...pi din ti!'
Keshtu me tha, ose kompleti jo mer komplimenti se u habita, ishte KY!
Mes em rri karshi karshi dhe 5 10 15 20 m'shefu ti m'shefu!! :biggrin:

Jana
13-05-08, 10:20
ha,hahahahahahahaha ooo ty...pi din ti!'
Keshtu me tha, ose kompleti jo mer komplimenti se u habita, ishte KY!
Mes em rri karshi karshi dhe 5 10 15 20 m'shefu ti m'shefu!! :biggrin:

Hhhahhahahhaah.........

Per ty nje Infuzjon tash si komplet a si kompliment qysh te dush merre.........

Edhe ty....pi din ti .....hahahahha
O ty nje Kompliment hahahahhaha

emine
13-05-08, 14:30
e bukur
e embel
e dashur :smile:

e ti u gzofsh;) po ma shtine veten ne qejf;););) prej sodit nuke do ankohem mo......
ps.mashalla me kofte:P

Atea
13-05-08, 15:08
komplimentet jane ushqim i shpirtit(hahhaha te pakten keshtu mendoj une)
dy komplimetet qe me kan bo me qeshe mas shumti ne jete jane: njeri ka ndodhe para 7-8 viteve kur policet hyne ne mode nje plak me ka pas thone rruges tu ec OOOOOOOOO Pirolla te koft qka e paske trupin per police..... dhe tjetri ka qene para 1 jave nje burre bajagi ne moshe tu ec rruges me tha harram i qoft ati burrit tond nese nuk qohet me te kqyre naten tu mar frym...... (kame qene ne rruge se kisha qesh me gjithe zemer)

Dreni30
13-05-08, 15:11
Po mendoj se cili kompliment qenka me i bukur???

DEA
13-05-08, 15:14
Mire po te rrika , pleqnija:tongue:

Dreni , ky valla:biggrin:

LABI
24-05-08, 01:37
T'u bofte vorri diskoteke , sa mendime t'gjalla paske (hahaha ) :biggrin:

lovely
26-05-08, 15:11
komplimentet jane ushqim i shpirtit(hahhaha te pakten keshtu mendoj une)
dy komplimetet qe me kan bo me qeshe mas shumti ne jete jane: njeri ka ndodhe para 7-8 viteve kur policet hyne ne mode nje plak me ka pas thone rruges tu ec OOOOOOOOO Pirolla te koft qka e paske trupin per police..... dhe tjetri ka qene para 1 jave nje burre bajagi ne moshe tu ec rruges me tha harram i qoft ati burrit tond nese nuk qohet me te kqyre naten tu mar frym...... (kame qene ne rruge se kisha qesh me gjithe zemer)a s po bojka me kesh rruges a? hahahahahahahahahahaahahha

gazi-de
26-05-08, 15:17
:smile: :rolleyes:

Estella
26-05-08, 16:19
e shpejt si miza ahahahahahah sem tha bilem si flutra po miza ahahaha :P

Rizuana
18-09-08, 19:51
Nga 1 shoqe: Je engjull ne forme t'njeriut.

po ec e besoji qe sma ka bo rrafsh :( :P

LuLjaa
19-09-08, 00:55
... valla e trent jee :rolleyes:

Elina
19-09-08, 00:59
Se maj mende kur me ka dhene dikush naj komplimet :confused: :tongue:

ninnela
19-09-08, 01:08
:confused: HALA NIHER KERKUSH ...........

Jana
19-09-08, 01:15
Kam shum qyyy hahhahah

E fundit ishe....Je si Flutur...Ktu en Fd....

DEA
19-09-08, 08:17
Se maj mende kur me ka dhene dikush naj komplimet :confused: :tongue:

Po te garantoj qe ateher je me se miri, si te marresh komplimente te keshilloj te jesh me e kujdeshme ne secilin aspekt...

emine
19-09-08, 10:15
dje kam kesh me dikon:po komplimet mka dhone hahahahhahahhahahhah

lovely
19-09-08, 10:22
Krejt papritur erdhe ti ne jeten time.... dhe kjo me gezon rrenjet e zemres :biggrin: te dua aq shume sa qe me mungon kur nuk je ketu ..je aq e gjalle dhe me ke detyruar te te mendoj, per ate arsye edhe po te shkruaj! kur te shiqoj ne sy, me godet ne mes te zemres me tere miresine tende!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
:rolleyes: :rolleyes: :smile:

Estella
01-12-08, 20:39
qava.........

Jana
02-12-08, 14:48
...Je nje engjell amo i shtir....hahahah

Domira
02-12-08, 14:56
S'mund ta marr me mend se si do te dukej jeta ime pa ty.

Estella
03-12-08, 00:47
Qka................. din ti :rolleyes:

SheTa
03-12-08, 00:49
Spo permeni ma mir :)

GURI SYLAJ
03-12-08, 11:14
Eshte shume e rendesishme se ku i ka rrenjet KOMPLIMENTI !! Pra kujdese!

Estella
05-12-08, 13:41
Eshte shume e rendesishme se ku i ka rrenjet KOMPLIMENTI !! Pra kujdese!mos fol mo :)

Bubulina
05-12-08, 13:44
..komplement-komplementar(nuk i perket ashkesise)-kujdes!!! :P:P

selvija
05-12-08, 18:19
Nje befasi dhe komplimet i jashtzakoneshem qe sot...

Guri i madh
05-12-08, 18:21
hiq nuk po e marr vesh per qfar kompletesh po behet fjala


une gjithmon rrobat i blej ndaras se komplet po kushtojn ma shtrejt

selvija
05-12-08, 18:26
hiq nuk po e marr vesh per qfar kompletesh po behet fjala


une gjithmon rrobat i blej ndaras se komplet po kushtojn ma shtrejtPo ty nuk te shkojn kompletet jo se bahesh si Hashim thaqi hahaha
merre ti me mend paramendo gurin qqq me tesha kat e me kaqket se hmmmm hahhaha pe din ti,,

ja ja nuk te shkon vesh tirqi se t'kan hije ,,thojn qka tka hije vesh bahesh njeri,,:biggrin:komod:biggrin:

Guri i madh
05-12-08, 18:30
Po ty nuk te shkojn kompletet jo se bahesh si Hashim thaqi hahaha
merre ti me mend paramendo gurin qqq me tesha kat e me kaqket se hmmmm hahhaha pe din ti,,

ja ja nuk te shkon vesh tirqi se t'kan hije ,,thojn qka tka hije vesh bahesh njeri,,:biggrin:komod:biggrin:jo une gjithmon tierqi baj bile edhe qeleshen plisnin mbi sy

selvija
05-12-08, 18:34
jo une gjithmon tierqi baj bile edhe qeleshen plisnin mbi syValla tash pak si veshtir mi bajt ,,ngat ogjakun te leshta nga nxetit mshort me hy naj krojne veq ishalla ke naj boq kallamoqit ngat,,,,,:biggrin:

Guri i madh
05-12-08, 18:39
Valla tash pak si veshtir mi bajt ,,ngat ogjakun te leshta nga nxetit mshort me hy naj krojne veq ishalla ke naj boq kallamoqit ngat,,,,,:biggrin:e moti e kam sigurue ilaqin po boqa te kallamoqit edhe dy thas deri te shkoj ne pushim mjaftojn

vjeshta
06-12-08, 21:11
Komplimenti me i bukur eshte nga kush nuk e pret ..e une e kujtoj .:cool:

vjeshta
06-12-08, 22:37
Komplimenti me i bukur eshte nga kush nuk e pret ..e une e kujtoj .:cool:


giovanni (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759) vbmenu_register("postmenu_1527882", true);
Moderator

http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=14759&dateline=1226044194 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=14759)

Anėtarėsuar: 16-02-04
Vendndodhja: Ne planetin TOKE
Postime: 3,361
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/im_icq.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=1527889#) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/im_aim.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=1527889#) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/im_msn.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=1527889#) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/im_yahoo.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=1527889#) http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/im_skype.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=1527889#)

http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon1.gif Titulli: A Bon me Te.....
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga vjeshta
A bon me dite se qka ke ti me ftyre temen ....hahaa

A ben ta di a ke fetyr si te engullit sepse postimet tua jan engjullore.....


Ja ,me fakte .....nga vllau !:smile:

LABI
06-12-08, 22:39
Shume palidhje po dukesh qel (tullac) :biggrin:

ShEjToNkA
25-12-08, 00:44
Nuk i dua edhe aq komplimentet, por mė duhet ta pranoj se kohėn e fundit komplimentet mė tė bukura kam marrė nga z.Uliks.

Oqeani
25-12-08, 00:48
TE fundit a uffffff


A hala me tirqi koke a !!!!

uliksi31
25-12-08, 00:49
Nuk i dua edhe aq komplimentet, por mė duhet ta pranoj se kohėn e fundit komplimentet mė tė bukura kam marrė nga z.Uliks.

Besa ti je edhe me e mire se c'kame mujt te pershkruaj me fjale. Me te njoht krejt sikur une dhe e madhja edhe nje stupc ta blejn.:biggrin:

Dallandyshja_718
25-12-08, 18:45
Besa ti je edhe me e mire se c'kame mujt te pershkruaj me fjale. Me te njoht krejt sikur une dhe e madhja edhe nje stupc ta blejn.:biggrin:

Lumja une qe t'kam vendas, e lum Malesia qe t'ka, se vallahi mburrem me Ty!

GURI SYLAJ
25-12-08, 19:38
...Bac !!

Urata
25-12-08, 19:43
...shpesh m'ka rastise te komlimentohem way to high, vetem edhe shpesh m'ka ndodh 't'keqkuptohem/t'ofendohem' vetem per shkak pamjes dhe natyres sime...!!..nuk eshte faji im...:wink:

Shqiptare_ne_Turqi
25-12-08, 21:42
...Bac !!


Bac ! dhe mua ma kishit bér njé kompliment té madh ti me gjinin :smile:

rafet llapjani
25-12-08, 21:45
Henez skom mar kur te mar kom me ju kallxue,sdi more pse kshtu te une tonat vin me vones ahaahahahahah

Jana
25-12-08, 21:47
Henez skom mar kur te mar kom me ju kallxue,sdi more pse kshtu te une tonat vin me vones ahaahahahahah

qe po ta jap une nje komplimetnt....

Khuuuuuuu q'far dhi te mira paske hahhahahahahah mashalla....

Dallandyshja_718
25-12-08, 21:47
Henez skom mar kur te mar kom me ju kallxue,sdi more pse kshtu te une tonat vin me vones ahaahahahahah

Puna se TI ngutesh atehere ato vonohen...

P.S. Mire se n'a paske ardhe, se n'a u qorruen syt me t'pa

rafet llapjani
25-12-08, 21:48
qe po ta jap une nje komplimetnt....

Khuuuuuuu q'far dhi te mira paske hahhahahahahah mashalla....

hopaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa komplimenti i 2008 veq pak ke harrue per capin me livdu se po tutna mos po idhnohet ahahaahahahahahahahahahh

Jana
25-12-08, 21:50
hopaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa komplimenti i 2008 veq pak ke harrue per capin me livdu se po tutna mos po idhnohet ahahaahahahahahahahahahh

hahahhahahaha hahahhahaha

O qfar qobani i mir....hahahhahah

E sa per at Capin edhe ai i mir koka hahhahaha

rafet llapjani
25-12-08, 21:53
Puna se TI ngutesh atehere ato vonohen...

P.S. Mire se n'a paske ardhe, se n'a u qorruen syt me t'pa

aahahahahahahha mire se te gjej dallondyshk une ngutna jo valla tertaqi veq tri shpejtsi i ka po edhe rikfercin katra se perpak harrova a ska tjer ma te shpejt se tertaqiaaaa ghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghagh aghaghaghaghaghaghagh

Linka_pz
26-12-08, 00:04
Je vajze per se mbari Lin (kete se harroj kurr )ka qen nga nje njeri shume me nivel,
.....je e mrekullueshme , je e veēante ,
....je Ar etj...

Amina
26-12-08, 00:52
"Paske nje buzeqeshje te hatashme!":smile: , per mua komplimenti me i mir qe ka qen deri me tani

Jana
26-12-08, 13:15
Valla djen kem en darsme me Zanen e na tha ni thojshin...

Oj qika ku jeni rrit ju....a shka po hani a shka po pini aaa.......

Un ju thash en Bjeshk....

Urata
31-12-08, 07:43
" e qendisura e Zotit" ...!!!

^katunari^
31-12-08, 09:52
Boll beter tek je ,veq shpirtin e mire e paske

Penelope
31-12-08, 18:37
Kur dikush me pyeti ne isha 19 a 20 vjeqare,haha...mendova se po tallej...por me gjithe mend e kishte.

Action
01-01-09, 17:53
ani rri drejt te fshij shpulla hahhahahah

p.s pak ma heret e mora :biggrin:

emine
01-01-09, 17:56
Shtrigooooooo,tjeter nuk nijn kta vesh te mij:frown:

Penelope
01-01-09, 19:48
Emine edha fjala shtrige, ka diqka pozitive, ka shtriga te mira mos harro hahaha...

njeri merr qdohere komplimente nga dikush.,,,por qka kurre sme pelqen mem thone dikush osht fjala"wow bukuroshe" tingellon falso diqka,..bukuri tingllon diqka ma mire..:biggrin:

Luana
02-01-09, 22:54
Sot morra njė kompliment nga njė i huaj .....

Dukesh e lodhur por prap dukesh e bukur .....

shfletuesi_
02-01-09, 22:56
Kur i kan then vellaut te vogel per mua, i tham atij vellaut te vogel per ty tet tregoj per neser te vish...

emine
02-01-09, 23:04
dreq..........

shfletuesi_
02-01-09, 23:06
dreq..........


E Sorre, pse ske qef met than ato fluturojn edhe jan do te larme boll te mira...

uh Sorra keqe... hahaha

emine
02-01-09, 23:07
E Sorre, pse ske qef met than ato fluturojn edhe jan do te larme boll te mira...

uh Sorra keqe... hahaha

e arsy se nuke jam zeshkane hahahhahhahahhhahhahhah

shfletuesi_
02-01-09, 23:09
ani Kulumri pra...

emine
02-01-09, 23:11
ani Kulumri pra...

qe sa s ekam degju ket fjal*kulumri* gaaggaggagag


te them te drejten pa rrena me thrrasin *ENGJULL* po nuke e di as vete pse:rolleyes:
ma shume me shkone dreq;)

Estella
04-01-09, 17:58
ma mire spo ju tregoj..

Luana
05-01-09, 00:05
Sot ...me than dy veta keshtu ....wow qfar sy paske , si syte e maces :biggrin:

e_martumja
05-01-09, 00:08
Sot ...me than dy veta keshtu ....wow qfar sy paske , si syte e maces :biggrin:E ti u gzove qe te beren kafshe, Mace ah :biggrin:

Luana
05-01-09, 00:10
E ti u gzove qe te beren kafshe, Mace ah :biggrin:

Po valla u gezova sepse i dua macet shume ....hahhahhah

shfletuesi_
05-01-09, 00:11
[quote=emine]qe sa s ekam degju ket fjal*kulumri* gaaggaggagag


te them te drejten pa rrena me thrrasin *ENGJULL* po nuke e di as vete pse:rolleyes:
ma shume me shkone dreq;)[/quo

nese ty te therrasin Engjull mua me therrasin engjellushe... Phaaaaaa :biggrin:


Bukurosh me thon shoqet shpesh....edhe pse me vjen inat kur me thon keso fjalish perkedhelese...

Paradox_13
05-01-09, 00:14
....qendrim yti me pėlqen!!Me pelqen njeriu kur eshte vetja,e jo ...........
.dhe nje mori fjalesh qe me pelqyen.

Estella
06-05-09, 01:01
" Te Mbuloft reja "

Jana
06-05-09, 10:15
...sa mir te rrin uniforma e Bardh....

LuLjaa
06-05-09, 10:58
... sa doren e leht e paske :D

aLbaChiCk
06-05-09, 16:52
"Dukesh si nje engjull " ose "Je shume sweet"

Oqeani
06-05-09, 16:54
E paske be darken te mire !

lovely
06-05-09, 16:56
i ki mrrolat simpatike hahahahahahahahahaa

Trina_1
06-05-09, 17:57
Nuk po marr kurr :rolleyes:

Oqeani
06-05-09, 18:48
Nuk po marr kurr :rolleyes:

Normal pa te njohte si me te dhene http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Idila
06-05-09, 18:50
Nuk po marr kurr :rolleyes:
Edhe unė njėjt sikur ti trina, pėrveq se njė ditė mė la pėrshtypje njė fjalė "e lezetshme", qė gjatė kohė s`e kisha dėgjuar! :biggrin:

e_martumja
07-05-09, 23:38
Sod kisha disa komplimente nga nena ime, dhe e bindur se nuk do ti harroj kurre.
Do ti mbaj ne zemer...

emine
09-05-09, 12:56
Ne syte e tu lexohet ngrohtesia dhe dashuria qe ke per te tjeret,dhe floket kaqurrela jan deshmi qe je engjullullushe e vertet(me ka then nje mike gjermane)

Albonita
13-05-09, 14:53
26 Vite i bera.....Nje Kompliment se kam marr sote..nuk do harroj kurre ne jeten timee...!!!!!

speci
13-05-09, 15:53
ore i shtremt ore i keq e i zi...

Idila
13-05-09, 19:11
"zemėr"

Albonita
13-05-09, 23:21
Shpirte.

Peja-Boy
13-05-09, 23:27
Genjeshtar !!

Trina_1
14-05-09, 09:38
Shum e bukur je :P

lovely
14-05-09, 09:43
Shum e bukur je :P

une po ta vulosi qito n ven :biggrin:

speci
14-05-09, 10:02
lovelic sa po lyp msitni per qit bukuroshen,se s'muj i kom bukuroshet hahhaha

lovely
14-05-09, 10:03
lovelic sa po lyp msitni per qit bukuroshen,se s'muj i kom bukuroshet hahhaha

tybe s guxoj me t qit ty femna, qka po kallxon ti qatje poshte, met me t lan hahahahahahahahahahahaha

speci
14-05-09, 10:05
lovelic he frajeric(a ke qiky kompliment a qysh pi thojn

Idila
14-05-09, 11:38
"du siehst so gut aus" :tongue:

Trina_1
14-05-09, 11:44
une po ta vulosi qito n ven :biggrin:

Ma ma :eek::tongue:

speci
14-05-09, 13:13
jaaaa trina SYRET kokshe

romansa
14-05-09, 13:27
..rri vetvetja mos ndrysho,se shume mire je

speci
14-05-09, 13:30
hallall buka e selimit

Trina_1
19-05-09, 10:21
Sa e freskt se dukesh , sot ne mengjes me than ,,,,,,,,,,,,,,

Giovanni
19-05-09, 10:24
Sa buze dhe sy te bukur qe ke hahahahah me ndodh shpesh qe me thojn femrat keshtu

Jana
21-05-09, 16:36
hahahahahha ishte shum qesharak hahahhahaha
Krejt Token e Babes e kisha shit per ty hahahahahahhahahahaha

Qika^Me^Kule
21-05-09, 23:02
je person i pershtatshem per shpirtin e zemres time,,,,,,,,,,

Elina
21-05-09, 23:12
Ncuk, as mende se mbaj kur ka qene hera e fundit qe dikush me ka dhene ndonje kompliment,,,as bilem me maje te gjuhes :redface:

vjeshta
21-05-09, 23:16
Ncuk, as mende se mbaj kur ka qene hera e fundit qe dikush me ka dhene ndonje kompliment,,,as bilem me maje te gjuhes :redface:

Shihe !!! Timin e paske harru ?!:mad:

Elina
21-05-09, 23:25
Shihe !!! Timin e paske harru ?!:mad:

Diqysh me ngushtove qitash :frown: kam harru :confused:

vjeshta
21-05-09, 23:34
Diqysh me ngushtove qitash :frown: kam harru :confused:


Bash mire qe paske harru ,se ti mu nuk ma ktheve ...hahah

Albonita
21-05-09, 23:48
Gjdo dite mar Komplimente...po shum te thjeshta ashtu Siq ja vet vajz e thjesh...!

E fundit Rri kjo se je se krenohem me ty Lorena:smile:

shfletuesi_
31-05-09, 20:27
Ti nuk je normal Vallaiii

doGzona
31-05-09, 20:57
Sapo lexova qe me kishte shkruar nje mikeshe e dashur fort " ta honksha syrin dhe vetullen ti gajtan".:smile:

Urata
31-05-09, 21:16
Sapo lexova qe me kishte shkruar nje mikeshe e dashur fort " ta honksha syrin dhe vetullen ti gajtan".:smile:


pastaj, ajo mikja t'kish thene se : cfare natyre te embel ke.....!:wink:

Urata
31-05-09, 21:18
une komplimentet e fundit qe kam marre, jane komplimente facebooku ha,ha,haaaaaaaaaaaa...Hot mama dhe sexy mama....!


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..

ps: asnjeren e as tjetren s'jam veq m'kane bo qefin rinia!

Peja-Boy
31-05-09, 21:24
Veq Big Mamat po marrin Komplimenet te mira ...:P

selvija
31-05-09, 21:25
une komplimentet e fundit qe kam marre, jane komplimente facebooku ha,ha,haaaaaaaaaaaa...Hot mama dhe sexy mama....!


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..

ps: asnjeren e as tjetren s'jam veq m'kane bo qefin rinia!hahahha po valla kamt mir po doken:biggrin:

Urata
31-05-09, 21:27
hahahha po valla kamt mir po doken:biggrin:po ti a veq kembe pae a....? ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....

selvije, si hyri....!

Fshatari
31-05-09, 21:28
hahahha po valla kamt mir po doken:biggrin:
E pazevendesueshme afer ujvares eshte!

Urata
31-05-09, 21:30
E pazevendesueshme afer ujvares eshte!

krejt po thone ashtu...! veq une ngela pa u bind me bukurin e saj....!:wink:

selvija
31-05-09, 21:31
po ti a veq kembe pae a....? ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....

selvije, si hyri....!jo une kam fotot tuja personale komplettt:biggrin:

allahile urata me qka pi lyn:biggrin:


ohh hyra po sdi a muj dal moooo hhahahah

selvija
31-05-09, 21:34
E pazevendesueshme afer ujvares eshte!qysh mos me qen kur vizitoret kam per qefi,,,me japin driten e tyre sidomos dihet:biggrin:

hhahha Urata a don mi kall belet aty:biggrin:

Fshatari
31-05-09, 21:34
krejt po thone ashtu...! veq une ngela pa u bind me bukurin e saj....!:wink:
Kur thojne krejt ashtu ka diēka te vertete aty!
Kjo s'asht veē bukuri po hyjni asht! Bukurine e madhe e kish pas fat!

Urata
31-05-09, 21:39
Kur thojne krejt ashtu ka diēka te vertete aty!
Kjo s'asht veē bukuri po hyjni asht! Bukurine e madhe e kish pas fat!


une kam thene njehere se specit i besoj....! kur thote speci bukur, aty duhet jete bukur....

Urata
31-05-09, 21:39
jo une kam fotot tuja personale komplettt:biggrin:

allahile urata me qka pi lyn:biggrin:


ohh hyra po sdi a muj dal moooo hhahahah


allahija e zotit me ngjyre, dhe vete i lyej gjithemon....!

doGzona
31-05-09, 22:54
pastaj, ajo mikja t'kish thene se : cfare natyre te embel ke.....!:wink:

Po edhe ate me kishte shkruar,se isha per ngut me heret kur shkruajta dhe me ka ikur nga mendja, dhe e falemnderoje shume mikeshen time ,hot mamen !:biggrin: :wink:

speci
01-06-09, 11:26
ku je oooo dredhan

Qika^Me^Kule
01-06-09, 23:19
Kam shum,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, dhe sdija ta vecoj njerin ndja tjerit kompliment mar shum komplimente,,,,, per mua cdo gje ka vleren e vet............. i vlersoj fjalet e atyre qe duhej ti vlersoj