PDA

View Full Version : Ēfar mban njė femėr nė cantėn e saj personale?


Faqet : [1] 2

Estella
25-03-08, 01:10
Ēfar mban nje femer ne canten e saj personale?

teutaA
25-03-08, 03:04
a me kallzu a me i lan me u mundu djemt pak

emine
25-03-08, 08:10
gjithqka........................me mujte edhe mashkullin e kish fut ne canten e saj;)

Prishtinasja_
25-03-08, 08:15
Mobilin, Kuleten, paloma dhe Lip Gloss ! :biggrin:

mentor*
25-03-08, 12:23
kumja nise se ....kuleten,mobilin,shminkat ,paloma ,ob,ne qofse pe dini

ju ,kaugummi,syzet, Pflaster ..etj etj etj

Gjumashja
25-03-08, 12:32
ne canten time, veq bab e nane nuk gjen se gjithcka...:biggrin: ... nuk po i permend se qeshni me mua...:tongue: ...

LABI
25-03-08, 13:30
gjithqka........................me mujte edhe mashkullin e kish fut ne canten e saj;)


Ty po t'vyka qanta e Sport Billi-it ... ( me bajt edhe kerrin , shpine me vete ):biggrin:

emine
25-03-08, 14:28
Ty po t'vyka qanta e Sport Billi-it ... ( me bajt edhe kerrin , shpine me vete ):biggrin:


patjeter qe po!Gjanat e mira dhe me vlefte, duhet mi pas gjithmone me vete!

Albonita
25-03-08, 14:37
Mobilin...Kuleten se pa te nuk ban hiq ,, cigaret.. shkrepsen .. etj

selvija
25-03-08, 14:39
Ban se qka i duhen,,,se pari mobilin, qelsat ,kozmetiken,,edhe diqka tjeter qe duhen femres te ken gjithnje me vete,,,spo e ceku...tje,,tje...:wink:

Albonita
25-03-08, 14:40
Ban se qka i duhen,,,se pari mobilin, qelsat ,kozmetiken,,edhe diqka tjeter qe duhen femres te ken gjithnje me vete,,,spo e ceku...tje,,tje...:wink:


Qka jan ato moj :rolleyes: qe i duhen Femres hahaha met vertet je E pa zavendsume .!

LABI
25-03-08, 14:42
Ban se qka i duhen,,,se pari mobilin, qelsat ,kozmetiken,,edhe diqka tjeter qe duhen femres te ken gjithnje me vete,,,spo e ceku...tje,,tje...:wink:

pallomat ( e terta, t'lagta) a bejne pjese ne kozmetike ...:rolleyes:

emine
25-03-08, 14:42
Ban se qka i duhen,,,se pari mobilin, qelsat ,kozmetiken,,edhe diqka tjeter qe duhen femres te ken gjithnje me vete,,,spo e ceku...tje,,tje...:wink:


me siguri ke mendu hallahopket rezerv apo:p

LABI
25-03-08, 14:44
patjeter qe po!Gjanat e mira dhe me vlefte, duhet mi pas gjithmone me vete!

Vlefshmerine e gjerave - i percaktojne nevojat , kerkesat tuaja ?! :rolleyes:

Pasi qe cdo gjesend paraqet (reflekton ne vete) ka nje vlere te caktuare (e madhe e vogel cofte) .. .

Por per ty nuk ka nje kuptim te tille (s'reflekton ndonje vlere )?!

emine
25-03-08, 14:48
Vlefshmerine e gjerave - i percaktojne nevojat , kerkesat tuaja ?! :rolleyes:

Pasi qe cdo gjesend paraqet (reflekton ne vete) ka nje vlere te caktuare (e madhe e vogel cofte) .. .

Por per ty nuk ka nje kuptim te tille (s'reflekton ndonje vlere )?!


Labi???nese ka mundis perkthema ket cfar keni then ketu? se sote jam pa syze ..vizatoma nes eka mundsi dmth-njen????

selvija
25-03-08, 14:48
Qyre qyre sa shum qe jan kurreshtar hahahah..po shum normal ..LIBERSA ..
pa to as jasht deres smundesh te dalesh...:wink:
http://tbn0.google.com/images?q=tbn:HDjIUI4HaFozNM:http://libresse.fi/upload/Product/PackShots/Libresse/Libresse_Liners.jpg (http://libresse.fi/upload/Product/PackShots/Libresse/Libresse_Liners.jpg)

Linka_pz
25-03-08, 14:49
Palloma ,kuleten ,mobilin .........

LABI
25-03-08, 14:51
Labi???nese ka mundis perkthema ket cfar keni then ketu? se sote jam pa syze ..vizatoma nes eka mundsi dmth-njen????

Deshta me thane vleren e nje gjesendi e percakton NEVOJA- KERKESA jote ... E jo QMIMI I TREGUT .. Sado me vlere t'jete nje send , NESE S'I PERMBUSH KERKESAT , NEVOJAT (s'ty ne pune) TUJA , vlera e saj nuk eshte relevante (e rendesishme) per ty ...

E kuptove (dhe t'i rrita pak shkronjat , per mos me ti mundu syt ) ...:wink:

Estella
25-03-08, 15:01
ne cant mbaj zakonisht keto sende : tel,agenda,celsat e punes,baneses,parfum,kuleten,lipglos,paloma,lapsa plota hahhaah qito sende i kom gjith me vete kah t'shkoj

kozmetik smbaj asnjehr me vete sdi as vet pse :P

LABI
25-03-08, 15:05
ne cant mbaj zakonisht keto sende : tel,agenda,celsat e punes,baneses,parfum,kuleten,lipglos,paloma,lapsa plota hahhaah qito sende i kom gjith me vete kah t'shkoj

kozmetik smbaj asnjehr me vete sdi as vet pse :P


Eshte kjo menyre e juaja e zaknoshme per t'treguar (reklamuar atraktivitetin tuaj ...:tongue: :wink:

emine
25-03-08, 15:06
Deshta me thane vleren e nje gjesendi e percakton NEVOJA- KERKESA jote ... E jo QMIMI I TREGUT .. Sado me vlere t'jete nje send , NESE S'I PERMBUSH KERKESAT , NEVOJAT (s'ty ne pune) TUJA , vlera e saj nuk eshte relevante (e rendesishme) per ty ...

E kuptove (dhe t'i rrita pak shkronjat , per mos me ti mundu syt ) ...:wink:

Tu gzoft zemra ty!!!po bukur e ke qendis :D

LABI
25-03-08, 15:11
Tu gzoft zemra ty!!!po bukur e ke qendis :D

edhe pllugu ka nje vlere, por mua s'me hyne n'pune send ...:biggrin:

Estella
25-03-08, 15:15
Eshte kjo menyre e juaja e zaknoshme per t'treguar (reklamuar atraktivitetin tuaj ...:tongue: :wink:

me te vertet nuk mbaj kozmetik asnjehr ,rregullona qka kom ndermend shpi edhe mjafton

LABI
25-03-08, 15:21
me te vertet nuk mbaj kozmetik asnjehr ,rregullona qka kom ndermend shpi edhe mjafton

op de dhe une po them , qe mjafton pasiqe atraktiviteti (bukuria) natyral e juaja eshte e mjaftueshmee :biggrin:

Estella
25-03-08, 15:23
LABI s'thash edhe s'mendova menyren qe kishe une jom e bukur e sem duhet kozmetika perkundrazi sjom e bukur hiq :P

egi
25-03-08, 16:07
Always....kurr s'po jau dijm renin :tongue:

SANTANA-29
25-03-08, 16:11
Bambona ,,,,,,,,,,,,,,,:biggrin:

LABI
25-03-08, 16:12
Always....kurr s'po jau dijm renin :tongue:

Ultraa apo ?? (pst egi edhe ti po mbajshe qante ha ) :tongue:

DritonPR
25-03-08, 16:18
ne canten time, veq bab e nane nuk gjen se gjithcka...:biggrin: ... nuk po i permend se qeshni me mua...:tongue: ...

mori kallxoju ktynve qe e e ki edhe fotografin tem ne qant!

egi
25-03-08, 16:20
Ultraa apo ?? (pst egi edhe ti po mbajshe qante ha ) :tongue:

une kesh tu fol per keto tjerat...se per veti qant nuk mbaj..vetem valigje :biggrin: :tongue:

sherri
25-03-08, 16:23
Ju mashkujt,mos i futni duart ne cantat e femrave...s'esht kultur......leni te tregojn secila ca ban ne canten e saj qy:P kan te drejt edhe "vibrator" esht bagazhi krejtsisht privat....kurr nuk di ca mbani ne canta femnim:(

LuLjaa
25-03-08, 16:27
asi, ksi edhe asi ....... plot sene qe um duhen i maj

Amina
27-03-08, 18:00
Per momentin, perveq kultes dhe pallomave , libra , fletore , mu kput krahi hahahah

yllka
28-03-08, 10:36
Te canta ime gjinden celsat e autos,baneses,handy,tempo,kuleta,leternjoftimi,dhe camcakeza,laps per sy,parfum,dhe nje brushe e dhembeve(rast qe jam mysafire dikund)jane edhe disa sende intime per femra....

E kosmetik gjithmon rrregullohem ne banes pra nuk mbaj me vete.

Adrenalina
28-03-08, 10:47
Ne qatne mbaj kuleten, mobilin, leternjoftimin, nje blok te vogel per shenime...

jadore
28-03-08, 10:53
hahahah , shume e qelluar , pa e bo regjistrim nuk kam me e lone , se a dini cka hjeku kur e du nje send e veshtire e gjej , ..
pritni ti kqyri ..
wow ,
celsa , baneses, kerrit , punes, shtepise,
usb, firmes ,privat , 4 copa,
kuleta me te holla ,
kuleta me karta te bankes ,
notes , fimes , privat ..2 cope
kimika .. 6 cope ,
shkrepse 4 , asnje e imja te ''huazuara '' te gjitha..
cigare 2 paqeta ,
parfem ,50 ml ..2 cope
pallome ..1
sprej per pastrim te gojes , 2 cope ,
sprej kunder syve ..1 cope...
labella ..2..te perdorura..
hendy, + degjusja per vesh ..
3 pare syze , 2 pare kunder diellit , nje pare per lexim , imixh hesapi ..ka raste kur me nevoiten , sa me ju be bajat tjereve ..
dhe aperatin fotografik ..

..ky eshte regjistrimi momental ,
fatmiresishte , cantat i baj te medha , ..hhaha , shume here ja jap bile dhe shoqeruesit momental te mi bartin ..

+ se lere kur kesaj ja baashkangjes ,cantn e pc, canten e punes ,+ asaj mengjes dhe mbremje kesen me mbeturina ,( deri sa ta hudhi ne kontenjer jashte ) del qe as ushtaret nuk bartin me shume se une ngarkese.

yllka
28-03-08, 10:58
hahahah , shume e qelluar , pa e bo regjistrim nuk kam me e lone , se a dini cka hjeku kur e du nje send e veshtire e gjej , ..
pritni ti kqyri ..
wow ,
celsa , baneses, kerrit , punes, shtepise,
usb, firmes ,privat , 4 copa,
kuleta me te holla ,
kuleta me karta te bankes ,
notes , fimes , privat ..2 cope
kimika .. 6 cope ,
shkrepse 4 , asnje e imja te ''huazuara '' te gjitha..
cigare 2 paqeta ,
parfem ,50 ml ..2 cope
pallome ..1
sprej per pastrim te gojes , 2 cope ,
sprej kunder syve ..1 cope...
labella ..2..te perdorura..
hendy, + degjusja per vesh ..
3 pare syze , 2 pare kunder diellit , nje pare per lexim , imixh hesapi ..ka raste kur me nevoiten , sa me ju be bajat tjereve ..
dhe aperatin fotografik ..

..ky eshte regjistrimi momental ,
fatmiresishte , cantat i baj te medha , ..hhaha , shume here ja jap bile dhe shoqeruesit momental te mi bartin ..

+ se lere kur kesaj ja baashkangjes ,cantn e pc, canten e punes ,+ asaj mengjes dhe mbremje kesen me mbeturina ,( deri sa ta hudhi ne kontenjer jashte ) del qe as ushtaret nuk bartin me shume se une ngarkese.

Uh moter ti pe thejshe rekord me ate cante tende hahahahahahahahhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Tomori
28-03-08, 15:31
http://www.kar-men.com/images/karman_logo.jpg

Atea
28-03-08, 15:46
Veq nane e babe jo se tjetet gjithqka ka ne te

LuLjaa
28-03-08, 16:03
Atea gati me shti edhe nanen e baben aty, po s'di a i kish zan se :D

Atea
28-03-08, 16:08
Bajagi te mdhej jon spo i nxen se bash i kisha shti i kisha bajt me veti tan kohen (se pa qant nuk di me ec)

LuLjaa
28-03-08, 16:10
Bajagi te mdhej jon spo i nxen se bash i kisha shti i kisha bajt me veti tan kohen (se pa qant nuk di me ec)

Pa qant s'di me ec as une, po me mush shume s'muj e qoj tybe :D

Hey nime t'pershendes se tash paske ardh ketu pom doket
kalofsh qysh eshte mas miri ,, ishalla knaqesh me neve ( me mu ) :D

Atea
28-03-08, 16:14
O LuLjaa flm shume per pershendetjen jeni e para qe me uroni mireseardhje ne FD te falemindroj shume

LuLjaa
28-03-08, 16:24
O LuLjaa flm shume per pershendetjen jeni e para qe me uroni mireseardhje ne FD te falemindroj shume

sps, Atea qe per momentin une qellova ketu kur erdhe ti
se edhe te tjeret te uroj mire se ardhje qysh jo ..

aLbaChiCk
18-08-08, 08:34
Gjithqka mban nje femer ne qante vetem rregull jo :biggrin:

LaCoStA
18-08-08, 08:44
Abetaren http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Zero Cool
18-08-08, 09:09
tampona :biggrin:

Gjumashja
18-08-08, 10:09
mob. nje buzekuq, paloma te lagta, ma shume nuk me nxan... pasqyre s'po marr se po kqyrna ne kerr... :tongue:

Albonita
18-08-08, 11:02
Shkrepsen me cigare....

Tinky-Winky
18-08-08, 11:12
femna jeme qi e kum paten tyneherve qka smajke shoq e ka paten qanten si sport billit , qka ti lypsha veq kur te nxerke prej qante a pe don 2-3 telefona ,a pe don neseserin komplet parfimin qe ja kum pa ble une , lapsa llajnera llabullanosa . e ni dit dulem en mal me shetiten e kish pa mar edhe do buk me veti e i kish pa shtie nja 2-3 patlogjona pak djath edhe ka ni spec na ra per kry , ev shoq qat dit ish bo me to edhe e kish pa mushen qanten me qaso pampersa t vocrra me 7 pika i kish pa blejten edhe plus ni qader qe po u paloke se tha mows po bjen shi e lagem qull bohem . le shoq se prej qathershit me dal edhe far zhapini prej qantes nanji femres nuk quditna . shka spo majshin mare ... shnetje

selvija
18-08-08, 11:59
Bllokune numrave te telefonit,,si dal nga shtepija gjithqysh me kan ne qasje,:wink:ja dola te pres ne stacion,,:wink: edhe edhe qka paskan cek keta djelomashat me lart,,,qete mfshetsi ku pe din se..:wink:
edhe keta e kam bo synin si ..haha familjes moderne:wink:

lovely
18-08-08, 22:02
femna jeme qi e kum paten tyneherve qka smajke shoq e ka paten qanten si sport billit , qka ti lypsha veq kur te nxerke prej qante a pe don 2-3 telefona ,a pe don neseserin komplet parfimin qe ja kum pa ble une , lapsa llajnera llabullanosa . e ni dit dulem en mal me shetiten e kish pa mar edhe do buk me veti e i kish pa shtie nja 2-3 patlogjona pak djath edhe ka ni spec na ra per kry , ev shoq qat dit ish bo me to edhe e kish pa mushen qanten me qaso pampersa t vocrra me 7 pika i kish pa blejten edhe plus ni qader qe po u paloke se tha mows po bjen shi e lagem qull bohem . le shoq se prej qathershit me dal edhe far zhapini prej qantes nanji femres nuk quditna . shka spo majshin mare ... shnetje


hhahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaa


zemra mu knaq tu kesh

Elina
20-08-08, 16:05
hahahah , shume e qelluar , pa e bo regjistrim nuk kam me e lone , se a dini cka hjeku kur e du nje send e veshtire e gjej , ..
pritni ti kqyri ..
wow ,
celsa , baneses, kerrit , punes, shtepise,
usb, firmes ,privat , 4 copa,
kuleta me te holla ,
kuleta me karta te bankes ,
notes , fimes , privat ..2 cope
kimika .. 6 cope ,
shkrepse 4 , asnje e imja te ''huazuara '' te gjitha..
cigare 2 paqeta ,
parfem ,50 ml ..2 cope
pallome ..1
sprej per pastrim te gojes , 2 cope ,
sprej kunder syve ..1 cope...
labella ..2..te perdorura..
hendy, + degjusja per vesh ..
3 pare syze , 2 pare kunder diellit , nje pare per lexim , imixh hesapi ..ka raste kur me nevoiten , sa me ju be bajat tjereve ..
dhe aperatin fotografik ..

..ky eshte regjistrimi momental ,
fatmiresishte , cantat i baj te medha , ..hhaha , shume here ja jap bile dhe shoqeruesit momental te mi bartin ..

+ se lere kur kesaj ja baashkangjes ,cantn e pc, canten e punes ,+ asaj mengjes dhe mbremje kesen me mbeturina ,( deri sa ta hudhi ne kontenjer jashte ) del qe as ushtaret nuk bartin me shume se une ngarkese.

Jadore,
valla kush mos me te zane bese ...une te za...se te kam pa qe nime cante te madhe ke.....
Besa edhe canten e PC ta kom pa....qaty ta ndihmoj nganjehere :tongue:

E sa per teme,
Une gati sa her te dal ne qytet i nderroj cantat.
Cka hjeku me i gjete sendet qe me duhen kukuuuuuu :redface:
Po zakonisht kam me vete:
Mobilin
Syzet
Kuleten me flutur :biggrin:
Nje kreme per duar
Nje lime te thonjeve...se e kam merzi me mu cpirru thoni e mos me pase me cka me e limave :biggrin:
Palloma
Pasqyre
Nje shkelqim te buzeve
edhe qeeee...ma shum nuk baje ...:tongue:

Shpat
20-08-08, 16:07
Jadore,
valla kush mos me te zane bese ...une te za...se te kam pa qe nime cante te madhe ke.....
Besa edhe canten e PC ta kom pa....qaty ta ndihmoj nganjehere :tongue:

E sa per teme,
Une gati sa her te dal ne qytet i nderroj cantat.
Cka hjeku me i gjete sendet qe me duhen kukuuuuuu :redface:
Po zakonisht kam me vete:
Mobilin
Syzet
Kuleten me flutur
Nje kreme per duar
Nje lime te thonjeve...se e kam merzi me mu cpirru thoni e mos me pase me cka me e limave :biggrin:
Palloma
Pasqyre
Nje shkelqim te buzeve
edhe qeeee...ma shum nuk baje ...:tongue:

Paske harru edhe diqka ..:biggrin:

Elina
20-08-08, 16:10
Paske harru edhe diqka ..:biggrin:
Cka ashtu? se nuk po me kujtohet :tongue:

Shpat
20-08-08, 16:11
Cka ashtu? se nuk po me kujtohet :tongue:


nė vesh tė tregoj :wink:

Guri i madh
20-08-08, 16:13
ne qant bart palloma me i fshie hunt Q****

Elina
20-08-08, 16:14
nė vesh tė tregoj :wink:

Ok,
leje se po me duket qe po e di :tongue:
Edhe ato simbas nevojes i baj ne cante :biggrin:

Shpat
20-08-08, 16:15
Ok,
leje se po me duket qe po e di :tongue:
Edhe ato simbas nevojes i baj ne cante :biggrin:
:biggrin: :wink:

Arkza
20-08-08, 16:21
Oooo jam tere valla tu kesh me qat Klonin te Shpuzes , nncncncncncn Marifet po te doket me ja hallakat Femres Qanten !!! :biggrin:
Ne Qante timen ja rraklat te mija Personale si qdo Femre epooo .. me Kozmetik ... me palloma , me qelsat te punes , kam Komsore , shnolla , nje Pulle , nje fys me pe e nje Qelpan ... Fash , Azapllaz ... :biggrin: gati si Qanta me Kryqi te Kuqe apo ajo ???
E kam Ndije si pergjegjese te kem te gjitha keto per ndonje Raste , Blloku me tel .. teli ... dy Kuleta plot plot vllah po pritoj mu qu me keqyr se a kam harru edhe diqka ... :biggrin: :biggrin:

Albonita
20-08-08, 16:48
shum pak sende bre..cigaret shkrepsen..! ahhaaa

Guri i madh
20-08-08, 16:50
shum pak sende bre..cigaret shkrepsen..! ahhaaa
ehhhhh e cullullarin nuk po tregon

Albonita
20-08-08, 16:58
ehhhhh e cullullarin nuk po tregon

Aahahha te gjitha i le veq cigaret edhe shkrepsen mos ti harroj mi qit ne tashe ..po edhe at e mbaj po me shum e la ne Auto..!

Guri i madh
20-08-08, 17:07
Aahahha te gjitha i le veq cigaret edhe shkrepsen mos ti harroj mi qit ne tashe ..po edhe at e mbaj po me shum e la ne Auto..!


ehhhh ne raste specifike

vjeshta
28-08-08, 00:25
Gjylpanen me pėj.:redface:

Lona
28-08-08, 09:49
Pyetni se cka NUK mban se gjithcka mbane...

thellenza
30-08-08, 18:58
femna jeme qi e kum paten tyneherve qka smajke shoq e ka paten qanten si sport billit , qka ti lypsha veq kur te nxerke prej qante a pe don 2-3 telefona ,a pe don neseserin komplet parfimin qe ja kum pa ble une , lapsa llajnera llabullanosa . e ni dit dulem en mal me shetiten e kish pa mar edhe do buk me veti e i kish pa shtie nja 2-3 patlogjona pak djath edhe ka ni spec na ra per kry , ev shoq qat dit ish bo me to edhe e kish pa mushen qanten me qaso pampersa t vocrra me 7 pika i kish pa blejten edhe plus ni qader qe po u paloke se tha mows po bjen shi e lagem qull bohem . le shoq se prej qathershit me dal edhe far zhapini prej qantes nanji femres nuk quditna . shka spo majshin mare ... shnetjeaahahahahahhahahahahahahahah hahahah. Jo nuk besoj se ka pas edhe speca e patligjona por nejse hhahhahahahhahahahahah.

Kurse cka mban femra ne qant, une po flas per veten: nje lipgloss, nje puder, nje laps te zi, nje deodorant, nje bllok te vogel me nje laps, kuleten, mobilin, qelsat, nje bateri te vogel, nje krahen te vogel, nje shnolle, nje pasqyr te vogel, sakeza, bombona, edhe kur eshte vera e kam edhe ndonje shish te vogel me uje. Keto sende i baj gjithe ne qanten time, jan te nevojshme!:biggrin:

luckyman
30-08-08, 19:37
"Always Ultra" .

lovely
30-08-08, 19:38
"Always Ultra" .

edhe ti a? :redface:

luckyman
30-08-08, 19:42
edhe ti a? :redface:Une ja blej .:biggrin:

tutaA
30-08-08, 19:42
tullusum e kam me bajt qant po edhe me bajt na nje qe lidhet ne bel e ajo spo zen me shum se kuleten

lovely
28-01-09, 17:40
nje femer s di qka mban :biggrin: veq une mbaj;

Cigare, telefonin, kuleten, nje parfum, ni sen per me i ly buzt, nje kimik, nje fletore t vogel, ni qelc t shpise, njo t kojshise :P:P, ni halet t alarmit t shpise, ni halet t garazhdes (t deres, qel e mshel) , do sakeza, ni sen me i lidh flokt, ni pasqyre se gati harrova.. edhe pak berllog :D

emine
28-01-09, 17:55
:biggrin: nje femer s di qka mban :biggrin: veq une mbaj;

Cigare, telefonin, kuleten, nje parfum, ni sen per me i ly buzt, nje kimik, nje fletore t vogel, ni qelc t shpise, njo t kojshise :P:P, ni halet t alarmit t shpise, ni halet t garazhdes (t deres, qel e mshel) , do sakeza, ni sen me i lidh flokt, ni pasqyre se gati harrova.. edhe pak berllog :D


shum tybeh jo pak:tongue:

Paradox_13
30-08-09, 20:28
nje femer s di qka mban :biggrin: veq une mbaj;

Cigare, telefonin, kuleten, nje parfum, ni sen per me i ly buzt, nje kimik, nje fletore t vogel, ni qelc t shpise, njo t kojshise :P:P, ni halet t alarmit t shpise, ni halet t garazhdes (t deres, qel e mshel) , do sakeza, ni sen me i lidh flokt, ni pasqyre se gati harrova.. edhe pak berllog :D

.....shumeqka por jo edhe foton e vjehrres....

shfletuesi_
30-08-09, 20:30
Pasqyren 50x50, KarMinin e buzeve ose - Buzkuqin- ne gjuhen moderrne - Parfumin e djersave nen supe .. disa palloma - dhe ato qe e pin duhanin Cigaret kuptohet.

emine
05-09-09, 13:07
tybeh kure te shprazet qanta jeme vete habitna qka man ajo e qka fus ne to,po veq qe nuke fusim edhe gjygymin e naj vekne te bukes,se qkamos man ajo qante .....

Zhaneta
05-09-09, 18:42
Momentalisht ne canten time kam .....Kuleten,Telefonin.Parfum, Celsat,Syzet e diellit,....!!!

pirro
05-09-09, 19:32
Perveqese gjanave personale mundet me pas ne cant edhe gjana personale, po thom

Peja-Boy
05-09-09, 19:41
Perveqese gjanave personale mundet me pas ne cant edhe gjana personale, po thom

Per Raste Urgjenet ato gjerat Personale te Dytat qe i permendi duhet te jen ne Qant ..

pirro
05-09-09, 19:43
Per Raste Urgjenet ato gjerat Personale te Dytat qe i permendi duhet te jen ne Qant ..

E verteta eshte se ato duhet te jen rregullisht ne cant, ama per raste urgjente edhe mos me qene urgjenca ne gjysm nuk ndalet

Peja-Boy
05-09-09, 19:49
E verteta eshte se ato duhet te jen rregullisht ne cant, ama per raste urgjente edhe mos me qene urgjenca ne gjysm nuk ndalet

Fakt qe Urgjenca nuk ndalet ne Gjysm sidomos nga Ana jone se nuk durohemi me dijt se Kallet krejt ajo rrethin,amo ma mire eshte se ku me dijt ku t“zen hesapi apo me kond !!

desert
05-09-09, 20:03
qanta ime eshte mu sikur e sportbilly-it... shume gjera mbaj ne te!

Peja-Boy
07-09-09, 19:10
qanta ime eshte mu sikur e sportbilly-it... shume gjera mbaj ne te!

Qka Psh ... A mban qka po mendojm une e Pirro ??

Albonita
14-11-09, 21:24
Cigaret..shkrepsen, qilsat, tel, etj..harrova se edhe Alltin:eek: ka te shkoj e mbaj ne Cante.

premium
14-11-09, 21:38
Cigaret..shkrepsen, qilsat, tel, etj..harrova se edhe Alltin:eek: ka te shkoj e mbaj ne Cante.
Alltijėn paske pa leje ;)
kėrkojm njė deklarat ???;D

- Besoj se mbani gjitha ato gjanat personale se e pėrmendėt ... haruat me tregu pampersin e vogėl )) ėshtė me randsi edhe ajo muaj njė here\\\\\\\\\\\???

Albonita
14-11-09, 21:50
Alltijėn paske pa leje ;)
kėrkojm njė deklarat ???;D

- Besoj se mbani gjitha ato gjanat personale se e pėrmendėt ... haruat me tregu pampersin e vogėl )) ėshtė me randsi edhe ajo muaj njė here\\\\\\\\\\\???


Kush po te thot ty??


Nje nat te cet ty deshiroj..Bb :wink:

Luana
15-11-09, 17:14
Pa Lip gloss nuk jetoj dote ..protofolin dhe celularin dhe nje krem per duart ..keto jane me te rendesishme per mua ..parfuma nuk mbaj se ja kam inati

ninnela
15-11-09, 17:17
Kuleten ,celesat,celularin.nji Stilolaps,paloma,deodorant,parfumin,dhe Aculetat .....

Lapsi
15-11-09, 17:24
cka i duhet

vendasi
15-11-09, 18:18
Kondomat...???!!!:biggrin:

ninnela
15-11-09, 18:20
Kondomat...???!!!:biggrin:


ahahhahahaha per cdo rast a ............si dihet ...ncncncnc................:biggrin:

vendasi
15-11-09, 18:22
ahahhahahaha per cdo rast a ............si dihet ...ncncncnc................:biggrin:Better safe then sorry...:biggrin:

Lapsi
15-11-09, 18:24
Kondomat...???!!!:biggrin: kjo ishte e forte
tani me bere te mendoj rreth vendosmerise qe e sjelle lumturine :cool:

vendasi
15-11-09, 18:26
kjo ishte e forte
tani me bere te mendoj rreth vendosmerise qe e sjelle lumturine :cool:Sa me heret ta kuptoshe aq ma mire do ti kesh punet...:wink:

Lapsi
15-11-09, 18:27
Sa me heret ta kuptoshe aq ma mire do ti kesh punet...:wink: ahahahahahah e kisha per vajzat qe kane vendosur te mbajne .... ne cante, jane te lumtura

halla e madhe
15-11-09, 18:28
Kondomat...???!!!:biggrin:

hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...une mbaj vetem hapat e zemres:biggrin:

vendasi
15-11-09, 18:30
hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...une mbaj vetem hapat e zemres:biggrin:po edhe ato ta pshtojne jeten..hahahaha...un menova qe ti i ban Qorapet e leshta ...:cool:

Lapsi
15-11-09, 18:30
hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...une mbaj vetem hapat e zemres:biggrin: ahahahahaahhahahahhahahaha do pompe per frymarje artificiale:redface:

premium
15-11-09, 18:40
Ēka spe dilka prej ēantave hej....
me shkum mirė e mirė , sigurisht del edhe fema qė tjer floket, peglla. tostera pėr pegllatjen e flokeve, bumm'ba , dinamita ,, e shumė gjana te tjera;)

pirro
15-11-09, 18:43
Mire ish kane me e mbajt ndonje liber, po se besoj ..!

shfletuesi_
15-11-09, 18:45
Mendoj se kapuq....

pirro
15-11-09, 18:48
Mendoj se kapuq....

Qy kapuq, e pse kapuq

shfletuesi_
15-11-09, 18:49
Qy kapuq, e pse kapuq

Mu ul n'ta qy pse kapuq , e pse miret kapuqi me vete.. Me ngjite more ne kry per dimer se ftoft

pirro
15-11-09, 18:51
Mu ul n'ta qy pse kapuq , e pse miret kapuqi me vete.. Me ngjite more ne kry per dimer se ftoft

Jo breee burr nuk mbajn kapuq, qe le te vije naj femen e te na kallxoj se a mbajn kapuq ne qant a jo??

Nuk e prishin stilin me kapuqa kurr femnat

shfletuesi_
15-11-09, 20:14
Jo breee burr nuk mbajn kapuq, qe le te vije naj femen e te na kallxoj se a mbajn kapuq ne qant a jo??

Nuk e prishin stilin me kapuqa kurr femnat

po flas neper filma qysh kam pa qyer:smile:

luckyman
15-11-09, 20:32
Pfeffer Spray :biggrin:

premium
15-11-09, 20:33
Mendoj se kapuq....
Qy-qy ... ku po lyp kapuq??
.. najhere e hupt po dalin me nalluna neper korzo ? :biggrin:
ka po hecin...krrap-krrrup po nijet;)

pirro
15-11-09, 21:05
po flas neper filma qysh kam pa qyer:smile:

Eeeiiii qa kom pa neper flma une eee

Lapsi
15-11-09, 21:27
mbajne... camcakeza

premium
15-11-09, 21:42
Orbit lakse se dise ;D

emine
16-11-09, 11:28
femra bane qanten ashtu si eshte dhe vete,qanta pra tregone shume per femren,ndersa qka gjindet aty edhe vete jemi te habituna nganjeher,pos qaso kondoma(kapuqa qorape) une nuke mbaje se di qe kure dal kthem ne shpi pa ba sherre,ska befasi tek une ,kshtuqe mos qohni fjale se kondomat i majne meshkujte edhe ato mshef ne qorape:tongue:

Lapsi
16-11-09, 11:32
femra bane qanten ashtu si eshte dhe vete,qanta pra tregone shume per femren,ndersa qka gjindet aty edhe vete jemi te habituna nganjeher,pos qaso kondoma(kapuqa qorape) une nuke mbaje se di qe kure dal kthem ne shpi pa ba sherre,ska befasi tek une ,kshtuqe mos qohni fjale se kondomat i majne meshkujte edhe ato mshef ne qorape:tongue: ahahahahahahhahahahhahahahahahah- qenka rrezik se mund te perzihet kondomi me corapin
mbajne LLokuma me arra:tongue:

pirro
16-11-09, 11:35
ahahahahahahhahahahhahahahahahah- qenka rrezik se mund te perzihet kondomi me corapin
mbajne LLokuma me arra:tongue:

hahahhahah jo nuk perzihen se skem ku me shti qorapin veq ne futshim ne kry

emine
16-11-09, 11:37
ahahahahahahhahahahhahahahahahah- qenka rrezik se mund te perzihet kondomi me corapin
mbajne LLokuma me arra:tongue:
nje mbaje mend qendro sa ma larg mbredesis se qantes,per ndryshe munde te ket dhe ndonje bombe kuder gjinis mashkullore,,,,:biggrin:

Giovanni
16-11-09, 11:45
As femrat se din se qka mbajn........

emine
16-11-09, 11:47
As femrat se din se qka mbajn........
ky fillozofi dejm ja qellone:biggrin:

Giovanni
16-11-09, 11:48
Eminja e man natelin e vet me numrin tem po kuuu nuk po me thirre....

emine
16-11-09, 11:51
Eminja e man natelin e vet me numrin tem po kuuu nuk po me thirre....

jo une thirri veq kure kam me ba sherr,kshtu per mire nuke hargjoi pare:mad:

Giovanni
16-11-09, 11:52
E di se e ben hahaahahahah

Kjo ka ne qant ...... qka nuk ka mos vet.....

emine
16-11-09, 11:56
E di se e ben hahaahahahah

Kjo ka ne qant ...... qka nuk ka mos vet.....


amo pa vullnetin time:frown:


kam kam qkamos po jan shume qanta e here her sdi as ku qka ka,mas dy mujve i gjaje senete naper qanta:redface:

Lapsi
16-11-09, 12:06
nje mbaje mend qendro sa ma larg mbredesis se qantes,per ndryshe munde te ket dhe ndonje bombe kuder gjinis mashkullore,,,,:biggrin: qe kur je be kamikaze moj Emine ahahhhahah

emine
16-11-09, 13:46
qe kur je be kamikaze moj Emine ahahhhahah
bile ato njifen ne pamje se jane ma keqe me dal qesoje laramane qe ta len bumen ne dore:biggrin:

Lapsi
16-11-09, 13:54
bile ato njifen ne pamje se jane ma keqe me dal qesoje laramane qe ta len bumen ne dore:biggrin: mire qe me tregove, kur te dalim andej te kafja e forumit te marre me vete edhe veglat per cmontimin e bombave:wink:

emine
16-11-09, 13:59
mire qe me tregove, kur te dalim andej te kafja e forumit te marre me vete edhe veglat per cmontimin e bombave:wink:

hahahha lapsi dreqi qe ishe ti,me vegla po do me hi em qmontu gjinen a:biggrin:

Lapsi
16-11-09, 14:04
hahahha lapsi dreqi qe ishe ti,me vegla po do me hi em qmontu gjinen a:biggrin: hahhhaaha, ca me be, dua kafe te pi rehat pa frike plasje te bombave

teutaA
16-11-09, 20:38
qka e kam merzi me majt qant veq haku i kuletes dhe shishes me uj e mbaj nje te vogel :smile:

Lapsi
16-11-09, 21:19
ka celulare, shishe me uje, dhe dhurata sikur baba dimri

ritaaa
16-11-09, 21:56
ti u dasht me pyt qka nuk mbajn se
nuk di qka ka si nuk gjindet ne nje qant te femres
hahahahahahah

nga ritaaa

premium
16-11-09, 22:34
A ban me ju mar qat ēantėn e juaj me qirra ... me dal jasht kufirit pėr shverc ... se po zijka bajagi sende ??

Estella
16-11-09, 22:52
Kur lexova titullin e kesaj teme mu kujtua se canta jeme qe ka nevoj motiiiiii me hy me kqyr me hjek najsen se e kom mush sdi as vet qka mo nto..

ENGJELLUSHA
16-11-09, 23:06
Celular dhe Kozmetik asgje me shume

MemphiSx
16-11-09, 23:06
Kur lexova titullin e kesaj teme mu kujtua se canta jeme qe ka nevoj motiiiiii me hy me kqyr me hjek najsen se e kom mush sdi as vet qka mo nto..


Garant e ki bo hipermarket :D

Estella
16-11-09, 23:08
Garant e ki bo hipermarket :D

aahahahahahaha

Lapsi
17-11-09, 01:25
mbajne edhe nje these me gozhda:P

Peja-Boy
17-11-09, 13:50
Cigaret..shkrepsen, qilsat, tel, etj..harrova se edhe Alltin:eek: ka te shkoj e mbaj ne Cante.

Rast Rreziku me bo Vetvrasje :tongue:

roadrunner
17-11-09, 14:29
S'baj qante

LaCoStA
17-11-09, 14:42
Se di tybe, hajt se e veti njanen edhe ju kallzoj :smile:

Qika^Me^Kule
22-11-09, 01:04
Shum pak sene mbaj , amo gjitha me vler,,,

Fshatari
22-11-09, 01:07
Shum pak sene mbaj , amo gjitha me vler,,,
PSH...........
1)
2)
3)

Qika^Me^Kule
22-11-09, 01:10
PSH...........
1)
2)
3)


aghghaaghaghaghaghaghgha

1. Bankomatkarte ( Pa ket nuk kam as ka em shku )
2. Kulete ( Brieftasche)
3. ....... ? spo e them ma mir ket :p

Lapsi
22-11-09, 10:15
ndonje shkop magjik

emine
22-11-09, 10:23
S'baj qante
me bajt qanten nuke ti hupin valte telefonit,:biggrin:

Fshatari
22-11-09, 11:07
aghghaaghaghaghaghaghgha

1. Bankomatkarte ( Pa ket nuk kam as ka em shku )
2. Kulete ( Brieftasche)
3. ....... ? spo e them ma mir ket :p

Pėr keto dy te parat mos te qofsha fal se i kam dit edhe vete! Kete te fundit(3-shen) kisha pas shume qejf me dit ēka asht po masi paske vendos me mshef nuk po insistoj ma gjat...!

emine
22-11-09, 11:09
hajte s epo ju kallxoi,krejt letrat(berdhogun) e fus ene qante ,kaniher me duhet si kante berdhogu,

Fshatari
22-11-09, 11:23
hajte s epo ju kallxoi,krejt letrat(berdhogun) e fus ene qante ,kaniher me duhet si kante berdhogu,
Ra Gjermania e na u "bastarllue" shqipja!
Thuej "berllog" siē thojne njerzit e thjeshte, banoret e katunit te paprekun nga qytetrimet e perendimit...!

emine
22-11-09, 11:27
Ra Gjermania e na u "bastarllue" shqipja!
Thuej "berllog" siē thojne njerzit e thjeshte, banoret e katunit te paprekun nga qytetrimet e perendimit...!

fshatar qka je kaq marak me dite edhe cfare berdhogu maj ne qant:biggrin:

Lapsi
22-11-09, 13:05
kremvice

halla e madhe
22-11-09, 15:09
..papucet na qellojne per cfardo rasti:biggrin:

Idila
22-11-09, 15:13
..papucet na qellojne per cfardo rasti:biggrin:
Sa mirė ia paske qėlluar hallė, besa hiē nuk mund tė rri pa pantofla, madje edhe nė ēantė i mbaj ngado qė shkoj. :D

Peja-Boy
22-11-09, 15:14
Bash kur i shoh e mendoj qysh poi zen ajo Qant te gjitha ato shminka !!

Abetare
22-11-09, 16:02
Gjithēka veē nėna e baba mė mungojnė hehehe live se fotot i mbajė ashtu-kėshtu ...

baba-plak
22-11-09, 18:01
tyneher manka n keske i merrke do vnela per thmi edhe ni kant t bardh me tamel ee e maj nmen si sot u ecsha nja 50 metra para saj bile niher e kish pa marr tjetrkush e qu n shpi t vet mankn:mad:

Albonita
22-11-09, 18:18
tyneher manka n keske i merrke do vnela per thmi edhe ni kant t bardh me tamel ee e maj nmen si sot u ecsha nja 50 metra para saj bile niher e kish pa marr tjetrkush e qu n shpi t vet mankn:mad:

Qka jan Vnela..per femi ..bash po interson me dite:confused: :rolleyes:

baba-plak
22-11-09, 20:54
Qka jan Vnela..per femi ..bash po interson me dite:confused: :rolleyes:

qeraherav babo s ka pas pamprrelsa a qysh po iu thojn ather harrna kan perdor nven tyne

Albonita
22-11-09, 21:25
qeraherav babo s ka pas pamprrelsa a qysh po iu thojn ather harrna kan perdor nven tyne


Faliminderit per spjegim Babo..!

Ahahhahahh, shum me zor po te kuptoj keto germa ndoshta nga pleqrija nuk po shkrun mire....hahhhaha.

LuLjaa
22-11-09, 21:28
Qka jan Vnela..per femi ..bash po interson me dite:confused: :rolleyes:

Hahahahahahahaaa dekaaaaa :D

qeraherav babo s ka pas pamprrelsa a qysh po iu thojn ather harrna kan perdor nven tyne

Hahahahahahahahahahaaaa ncncn bash i ktyne herit duhet mu kan ky plak pasha agenn hahahahahaaaaaa sa kam kesh ooohhh zott :D

Albonita
22-11-09, 21:30
Hahahahahahahaaa dekaaaaa :DHahahahahahahahahahaaaa ncncn bash i ktyne herit duhet mu kan ky plak pasha agenn hahahahahaaaaaa sa kam kesh ooohhh zott :D


Ahahahahahahahahhahahahah...le ti po kam kesh edhe une shum Oj Lulije...deri se i rash ne fije....Caff ty se me Qite me kesh edhe ni here..

LuLjaa
22-11-09, 21:35
Ahahahahahahahahhahahahah...le ti po kam kesh edhe une shum Oj Lulije...deri se i rash ne fije....Caff ty se me Qite me kesh edhe ni here..

S'ki faj tybee, se ti e re je edhe s'je rrit n'Ks.. per mi ni grat tu i permen " vnelat, ose pelenat " hahahahahahahaa

Ku mos me kesh ēka ka than plaku :D

tyneher manka n keske i merrke do vnela per thmi edhe ni kant t bardh me tamel ee e maj nmen si sot u ecsha nja 50 metra para saj bile niher e kish pa marr tjetrkush e qu n shpi t vet mankn:mad:

Hahahahahahahahahahahahahaaa jaaaa cofaaaa :biggrin:
pom doket pe shoh manken me baben plak tu ec udhes, ajo kesen n'dor e ky femin hahahahaaaa

Albonita
22-11-09, 21:39
S'ki faj tybee, se ti e re je edhe s'je rrit n'Ks.. per mi ni grat tu i permen " vnelat, ose pelenat " hahahahahahahaa

Ku mos me kesh ēka ka than plaku :DHahahahahahahahahahahahahaaa jaaaa cofaaaa :biggrin:
pom doket pe shoh manken me baben plak tu ec udhes, ajo kesen n'dor e ky femin hahahahaaaa


Po sha zoten sesht edhe aq plak jo..po thuai i lumte sa mire din me shkarravite mos me kuptua ne shkrim kush ashte ..hahaaahhahahahhaahahaaaaa v

Faliminderit ti ma spjegove edhe me mire cka cenkan Vnelat..!

Se babi plak me tregoj veq per kohene sotit hahahahahhahaha

LuLjaa
22-11-09, 21:42
Po sha zoten sesht edhe aq plak jo..po thuai i lumte sa mire din me shkarravite mos me kuptua ne shkrim kush ashte ..hahaaahhahahahhaahahaaaaa v

Faliminderit ti ma spjegove edhe me mire cka cenkan Vnelat..!

Se babi plak me tregoj veq per kohene sotit hahahahahhahaha

Ehhh " pelenat " pe dishe ēka jan dmth apo hahahahaaa
une e marr vesh baben plak, se qashtu foli edhe vet keshtu pernimee :D

shfletuesi_
22-11-09, 21:43
Tash e tutje fotografin e LuLjaa do e mbaj.

Albonita
22-11-09, 21:46
Ehhh " pelenat " pe dishe ēka jan dmth apo hahahahaaa
une e marr vesh baben plak, se qashtu foli edhe vet keshtu pernimee :D


Po tash e kam te kjarte..cka...!

E mire se e mer vesh ti.. tybe edhe une boll pi marr vesh , se ne fellim asgje si kuptojsha
po gjdo dit e me shum jav kam mesu edhe une Forret ketu ne fd...hahahaahahahahahahahahahah

LuLjaa
22-11-09, 21:51
Tash e tutje fotografin e LuLjaa do e mbaj.

Hahahaa ma se pe tut kan qy :D

LuLjaa
22-11-09, 21:52
Po tash e kam te kjarte..cka...!

E mire se e mer vesh ti.. tybe edhe une boll pi marr vesh , se ne fellim asgje si kuptojsha
po gjdo dit e me shum jav kam mesu edhe une Forret ketu ne fd...hahahaahahahahahahahahahah

Ti masi fol me diana shume, edhe je mesu se edhe ajo fol si na hahahhaaa

Ahhh ēka ki me mesu halaa se din ti :D

shfletuesi_
22-11-09, 21:53
Hahahaa ma se pe tut kan qy :D

Po per qata po e marr ma shume hahahahhahahahah

Albonita
22-11-09, 21:56
Ti masi fol me diana shume, edhe je mesu se edhe ajo fol si na hahahhaaa

Ahhh ēka ki me mesu halaa se din ti :D


Deri sa te des kam me msue moj , hahahaahaaaaa....e vertet se Linka_Pz & Diana007..per shum gjona me kan mesua..edhe gjitha i kam te regjistrume ne koke ...!


Lulije naten e mire e qaff ty se nesra me pret puna.

Diana007
22-11-09, 21:58
Deri sa te des kam me msue moj , hahahaahaaaaa....e vertet se Linka_Pz & Diana007..per shum gjona me kan mesua..edhe gjitha i kam te regjistrume ne koke ...!


Lulije naten e mire e qaff ty se nesra me pret puna.

Fshi mp . jete :wink:

Albonita
22-11-09, 21:59
Fshi mp . jete :wink:


---> Oki.:smile:

LuLjaa
22-11-09, 22:04
Deri sa te des kam me msue moj , hahahaahaaaaa....e vertet se Linka_Pz & Diana007..per shum gjona me kan mesua..edhe gjitha i kam te regjistrume ne koke ...!


Lulije naten e mire e qaff ty se nesra me pret puna.

E qashtu Nitaa, pra mesoju sa ma shume se s'dihet edhe ky fjalor t'vyn naj here nashta hahahahaaaa

.. qafff edhe ty, naten e mire e gjume t'omel ,, pune te mbar neser.

LuLjaa
22-11-09, 22:05
Po per qata po e marr ma shume hahahahhahahahah

Hahahahahahaaa akejj pra,, ama me dek njeri pi tutes ēka i ban :eek:

shfletuesi_
22-11-09, 22:07
Hahahahahahaaa akejj pra,, ama me dek njeri pi tutes ēka i ban :eek:

Shume leht terroristin me fotografi e lypim kemi fakte - hahahahahhaah-

Agolli
25-12-09, 13:11
S'ja kqyri ēanten, veshjen po valla sidomos xhepat e farmberkave. :biggrin:

Guri i madh
25-12-09, 16:09
e mbajn edhe nji sprej per siguri personalenuk esht i rrezikshem edhe pse nuk e kam provue hhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Lapsi
25-12-09, 21:31
karamela

Diana007
12-01-10, 12:52
Veq edhe un qe spo hy aty :biggrin:

Idila
12-01-10, 12:53
Veq edhe un qe spo hy aty :biggrin:
...ē`e do kur nuk tė nxė!:tongue:

jadore
12-01-10, 13:10
nje gure te rrumbullaket te bardhe , nje cope dru nga bungu , ( ka nje vjet qe kane zene vend ) nja pesdhjete letra te fakturuara , nja 30 adressa te shkruara , nja 35 letra me nuanca ngjyrash , nje shafsiger , qels 12 ( keshtu e lexova ) nja 3 pare qelsa , edhe nja 50 adressa firmash ne internet ..nja 5 shkrepse ,2 paqeta ragiza .. krejte qito deri tash i qita ne tavoline ..
p.s.
be ju bej , qe edhe ndertuesit e pullazeve kane ma pak vegla ne strajcen e punes se une .jam bo qka po gjej po shti ne qante

Diana007
12-01-10, 13:17
...ē`e do kur nuk tė nxė!:tongue:

Pikrish per ate , se po te me nxinte do te futsha edhe vet aty :tongue:

Isinqerti25
12-01-10, 14:32
Shum let dhr shum thjesht Shminkat Paqyren e vogel dhe ndonje Kulet me para...........

Breshka
12-01-10, 17:27
qelsat cigaret edhe telefonin qerto tri krysore

Qika^Me^Kule
12-01-10, 17:29
qelsat cigaret edhe telefonin qerto tri krysore


Edhe dic tjeetr e paske haru.... oj breshk....:tongue:

trego a po tregoj une....

Zanzi/M
12-01-10, 20:19
Gjerat personale

premium
12-01-10, 21:22
Gjerat artificiale per zbukurime , dhe ombrelėn mos tė lagen ...

emine
12-01-10, 23:28
fjalte mi bajte knej anej,,,shumica tybeh edhe naper gjepa i qesin:pse nuke jau nxa qanta

Oqeani
12-01-10, 23:31
fjalte mi bajte knej anej,,,shumica tybeh edhe naper gjepa i qesin:pse nuke jau nxa qanta

Po se me lehte i nxjerrin ! ahahahah

Breshka
13-01-10, 11:07
Edhe dic tjeetr e paske haru.... oj breshk....:tongue:

trego a po tregoj une....

hahaghgaa em bame me hallakat qanten me kqyr qka ken qato po spash sen kallxom ti

halla e madhe
13-01-10, 11:29
...pe e gjylpere i mbaje per cfardo rasti:biggrin:

Oltiana1
13-01-10, 12:51
Gjithēka ani tani qė kanė qėlluar ēantat e mėdhaja hahahah .

Zanzi/M
13-01-10, 12:52
Gjithēka ani tani qė kanė qėlluar ēantat e mėdhaja hahahah .
Pse me heret kane qe me te vogla? Tash jane cantat me hapsira te ndryshme dhe nuk perzihen gjerat ne cante.

AliSia
21-11-10, 20:35
T'gjithe gjerat ce me nevoiten...:)

tipi engjellor
21-11-10, 20:46
Telefonin,qelsa cilat kane kerr,karmina se pa i ngjyros nuk ben hiq,spo e di qysh ju thojn atyre te syve qe ngjyrosen qerpiket,besa naja ka mundesi naj revole qka sbahet.

Qika^Me^Kule
21-11-10, 20:50
hahaghgaa em bame me hallakat qanten me kqyr qka ken qato po spash sen kallxom ti


Hallkat se ka ka e dic... tjeter qy :biggrin: ghaaghaghghaghghagha

Lapsi
21-11-10, 20:51
i mban edhe kulet rezerve hahahahaha

Albonita
22-11-10, 15:31
Cigaret..shkrepsen, qilsat, tel, etj..harrova se edhe Alltin:eek: ka te shkoj e mbaj ne Cante.


-------> :wink:

Suelaa
22-11-10, 19:03
Autori i temes. ma mire mos pyet se ne canten e nje femre ca nuk gjen e jo cfar gjen.:smile:

Elina
22-11-10, 21:39
Si canta e sport Billy-t ma :biggrin:

e_martumja
22-11-10, 21:58
Si canta e sport Billy-t ma :biggrin:Qka psh. :biggrin:

lovely
22-11-10, 22:05
Qka psh. :biggrin:chipsa hahahahahahahahahaa

Peja-Boy
22-11-10, 22:25
Ulloshka Garant se nuk shkojn pa to askund,ku me dijt qysh i zen puna e na bojn Berbat :tongue:

roadrunner
22-11-10, 22:27
Gjithqka per qdo rast...

Elina
22-11-10, 22:42
Qka psh. :biggrin:


Ooo une i baj gjeth do canta te mdha....e tash me nis me kallxu cka shti aty nami bahet :biggrin:

SANTANA-29
22-11-10, 22:45
Ooo une i baj gjeth do canta te mdha....e tash me nis me kallxu cka shti aty nami bahet :biggrin:


Kohe kena mjaft trego ti qka shti aty,veq mos thuj se burrin e shti aty,,hahahahaha:biggrin:

Elina
22-11-10, 22:53
Kohe kena mjaft trego ti qka shti aty,veq mos thuj se burrin e shti aty,,hahahahaha:biggrin:
JO more,burrin e maj perdore...s'e paloj n'cante :biggrin:

lovely
22-11-10, 23:04
JO more,burrin e maj perdore...s'e paloj n'cante :biggrin:


kur te shtish n gipc, ka shance me ta nxane edhe n cante hahahahahahahahahahaa

Guri i madh
22-11-10, 23:07
kozmetiken edhe Pfeferschprei

lovely
22-11-10, 23:09
kozmetiken edhe Pfeferschprei
Økur t ngucin femnat Guri, qitjau pepersprayin syve hahahahahahahahahaha

e_martumja
22-11-10, 23:10
chipsa hahahahahahahahahaa Me siguri qant t'madhe ki ti ahahahhaha


Elina edhe une e mbaj nje te madhe, qka ska ne to :biggrin:

Guri i madh
22-11-10, 23:11
Økur t ngucin femnat Guri, qitjau pepersprayin syve hahahahahahahahahaha


kan me nguc jo 10 metra larg prej meje largohen

lovely
22-11-10, 23:13
kan me nguc jo 10 metra larg prej meje largohen


zahere ta kan hetu pepersprayin n qante hahahahahahahahhahaa

Guri i madh
22-11-10, 23:15
zahere ta kan hetu pepersprayin n qante hahahahahahahahhahaajo une po mundohna me do parfyma me i afru po kot kamve po ju vjen era


bile do parfym Paris po shkrun po kot femnat po ikun

lovely
22-11-10, 23:16
jo une po mundohna me do parfyma me i afru po kot kamve po ju vjen era


bile do parfym Paris po shkrun po kot femnat po ikun


kqyr se ish dal edhe do spray i kamve hahahahahahahhahahahaa

Guri i madh
22-11-10, 23:16
kqyr se ish dal edhe do spray i kamve hahahahahahahhahahahaahhhaaaaaaaaaaaaaaaa

Eddi
23-11-10, 12:40
Shum sene,,,,ma shume se qysh ju nevoitet
Ja fillojme me
celsat
kuleta
handy
ma se paku 2 lipglosse
1 lipenbalsam
faculeta
1 pasqyr
laps kimik

nuk di a i numrova krejta
e dija qe kam harru dhe dicka
mp3
nje krem per duart
nje krem per fytyren

canta ne te cilen jan te gjitha keto jan shme te vogla sepse ne te medhajat mbajn edhe nji pal kepuce rezerv helbete po qene ngrohte me sandale po filloj shiu veshin kepucet
edhe nji fanelle fusin mrena po u prish koha ta ken me veti

Diana007
23-11-10, 19:35
Koheve te fundit diq shum me vler kam ne qante :biggrin:

premium
23-11-10, 21:30
... krejt e di se qka bajnė nė qantė, por prap se prat nuk spionoj policisė :)

Lapsi
24-11-10, 11:15
mban...
mban...
mban..
po le te mbaje ca me i be, ka nevoje

Kalimero
24-11-10, 11:39
oo ekom qelen ni her do qasishne qonte,oooooo ma ju kallxu qa kum gjeten atyyy aa
plot qonta be e kishin syretin tem,se qishtuqene s'pom kallxojne e n qonta e kuleta pum ma majshin syretin:biggrin:dagzana e anna e krejt qituqene ;:eek:

doGzona
24-11-10, 11:43
oo ekom qelen ni her do qasishne qonte,oooooo ma ju kallxu qa kum gjeten atyyy aa
plot qonta be e kishin syretin tem,se qishtuqene s'pom kallxojne e n qonta e kuleta pum ma majshin syretin:biggrin:dagzana e anna e krejt qituqene ;:eek:

Ashtu ti kontrollon cantat he,ta henkshin macat kapucin !:D

Kalimero
24-11-10, 11:46
Ashtu ti kontrollon cantat he,ta henkshin macat kapucin !:D

pse nime pu e man syretin tem ti n qont a?:biggrin:

doGzona
24-11-10, 11:50
pse nime pu e man syretin tem ti n qont a?:biggrin:

Kur te me pergjigjesh , te tregoj dhe une se pse mbaj syretin tende ...lol

doGzona
24-11-10, 12:24
pse nime pu e man syretin tem ti n qont a?:biggrin:

Te falemnderit per pergjigje,gati se te besova ..:D E sa per fotografi,e mbaj nje ne kulete,ama jo tenden!:D

Ika une se u be mjaft,kalofshit mire ne vazhdim!
.

Elina
24-11-10, 12:33
oo ekom qelen ni her do qasishne qonte,oooooo ma ju kallxu qa kum gjeten atyyy aa
plot qonta be e kishin syretin tem,se qishtuqene s'pom kallxojne e n qonta e kuleta pum ma majshin syretin:biggrin:dagzana e anna e krejt qituqene ;:eek:


Qysh m'shtin me xhelozu ...ccncnncncnncc :biggrin:

doGzona
24-11-10, 12:37
Qysh m'shtin me xhelozu ...ccncnncncnncc :biggrin:

Mos xhelozo, se be po te boj qe foton e tij nuk e kemi as une as AnnA,por ky i ka tonat...lol

Kalimero
24-11-10, 12:38
Qysh m'shtin me xhelozu ...ccncnncncnncc :biggrin:

kshire mare qish lajmrohen qato qi e majn siretin tem.E kom dijten tibe
qish pum lakmojn qita mashkat qituqene ,ooo ku mos me ba be kapuqin be,kejt stilin ma ka bo qiki e pum dojn femnat ,ti je simpatija nr 1

Elina
24-11-10, 12:44
Mos xhelozo, se be po te boj qe foton e tij nuk e kemi as une as AnnA,por ky i ka tonat...lolPo per qata qe e ka ky foton tem...diqysh po xhelozoj cka po lexoj ksajde ...LOL :biggrin:

Kalimero...shum po i nguc qikat...rri se sahora ta burgosin kapuqin :eek::biggrin:

Kalimero
24-11-10, 12:51
Po per qata qe e ka ky foton tem...diqysh po xhelozoj cka po lexoj ksajde ...LOL :biggrin:

Kalimero...shum po i nguc qikat...rri se sahora ta burgosin kapuqin :eek::biggrin:

a pu don be me ta dhonen fjalen e me maren qiket kapuq e bo be ,qi mas teje s'kom me kshiren as ni femen.veq as ti mus me kshiren ma kurkan qish ke thonen qaqe me u bo drinush pur mu
ahahahahhaah

sherri
24-11-10, 12:56
kshire mare qish lajmrohen qato qi e majn siretin tem.E kom dijten tibe
qish pum lakmojn qita mashkat qituqene ,ooo ku mos me ba be kapuqin be,kejt stilin ma ka bo qiki e pum dojn femnat ,ti je simpatija nr 1
Haver,! cka je perhap ti ketu me ate kapuq,e me mysteqe veshmevesh,ngo mire: neser ne qet kohe 12:54 dakika me dale qetu edhe me kallxu qe i ke hjek mysteqet,ja ti ja une dyt me mysteqe qetu joooo e ti qysh dush,qe ta man mos i hiq :@

Kalimero
24-11-10, 12:59
Haver,! cka je perhap ti ketu me ate kapuq,e me mysteqe veshmevesh,ngo mire: neser ne qet kohe 12:54 dakika me dale qetu edhe me kallxu qe i ke hjek mysteqet,ja ti ja une dyt me mysteqe qetu joooo e ti qysh dush,qe ta man mos i hiq :@

kshire mare edepsezin kshireeee.a edhe ti pu zhelozon a.jo pasha kapuqin mos e paqa gjalle,edhe ajo pushke a shka hamamin kije praqk pur zoj tu boft ,se une me dalen pi qituhit qish um kan rrethu simpatijat kurren e kurrs jo.ik mare sejsez ik pur ni dakik :eek:

arti69
24-11-10, 13:29
Tampona, pfefferspray,sakeza,....

Arkza
24-11-10, 15:25
Qka mos vallah , nganjehere edhe peshon 5 kg :D:D:D
Upsss Veq mos mendoni se kam te holla aq aty ja 30 cent hiq me ma shum se mu en posht e nalt ne F.K Deri ne Pr :D

Oqeani
24-11-10, 15:31
Qka mos vallah , nganjehere edhe peshon 5 kg :D:D:D
Upsss Veq mos mendoni se kam te holla aq aty ja 30 cent hiq me ma shum se mu en posht e nalt ne F.K Deri ne Pr :D


Nga ana e majte a je be me e vogėh ahhahahaha

~AnnA~
24-11-10, 16:32
Shum sene,,,,ma shume se qysh ju nevoitet
Ja fillojme me
celsat
kuleta
handy
ma se paku 2 lipglosse
1 lipenbalsam
faculeta
1 pasqyr
laps kimik

nuk di a i numrova krejta
e dija qe kam harru dhe dicka
mp3
nje krem per duart
nje krem per fytyren

canta ne te cilen jan te gjitha keto jan shme te vogla sepse ne te medhajat mbajn edhe nji pal kepuce rezerv helbete po qene ngrohte me sandale po filloj shiu veshin kepucet
edhe nji fanelle fusin mrena po u prish koha ta ken me veti

Gjithe keto qe kam nenvizuar me larte.Besoj se keto jane dhe elementare :)
Eddi, shume paske numeruar ama paske harruar edhe Ombrellen :) qe ne canten time nuk mungon asnjehere ;)

Lapsi
24-11-10, 18:41
Gjithe keto qe kam nenvizuar me larte.Besoj se keto jane dhe elementare :)
Eddi, shume paske numeruar ama paske harruar edhe Ombrellen :) qe ne canten time nuk mungon asnjehere ;)

Anna nuk e kam dit se edhe laps mban ne cante :P

uck_aksh
24-11-10, 22:36
Ēfar mban njė femėr nė cantėn e saj personale?

Revolen nje bomb edhe nje thik

roadrunner
24-11-10, 23:17
1. Celsat
2. Dokumentat e auto
3. Makiazhin
4. Kartelat 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7...
4. Deodorant
5. Parfum
6. Kimik
7. Post-it pad
8. Pasaportat
9. Acetaminophen
10. Palloma
etj....

roadrunner
24-11-10, 23:18
a koke kthy ka kibla a? hahahah :PĒfar mban njė femėr nė cantėn e saj personale?

Revolen nje bomb edhe nje thik

emine
24-11-10, 23:23
ma kujtute kure kam qen fmije,,,,
vike nje plak shume shpesh me nejt tek na edhe gjeth kish qejf me dite qka po bahet ne shpi prej fmijve,m vetke gjeth shume,edhe nje mramje erdhe e me ndejt ,edhe si dule mama jashte me babin aj u qu me veti oj qika babes qka keni sonte per darke?
Une si fmije i prapte i kam thane maqorrin tane e kena rep e qite qaty kena me ta qite per darke,,,,
kshtuqe qka po vetni qka majme,majme receptin si mi maltretu psiqikisht meshkujte:P

Daglasi
24-11-10, 23:50
Karmin,
parfüm,
qelsat e garazhdes:biggrin:

Gjumashja
26-05-11, 11:01
krejt alfabetin e gj.shqipe..

Giovanni
26-05-11, 11:06
me lehte eshte me then qka nuk mban se me then qka mbane duhet me nejt nje dite tu shenu ....

AliSia
26-05-11, 11:29
me lehte eshte me then qka nuk mban se me then qka mbane duhet me nejt nje dite tu shenu ....
Mire e ke shenuar ..;):P ahahahhaah


shume gjera mbaje..:P

Kaqanikasja
26-05-11, 12:22
ouuuuuuuuuu qantat e femrave jane sikur qanta e sport billit nqs ju kujtohet filmi vizatimor sport billi qe qka ju duhet e ka ne qante te vetene dhe ne ashtu

Hajra
26-05-11, 12:25
...drejt me thane nuk e di sepse nuk i kontrolloi kurre,

Kaqanikasja
26-05-11, 12:27
hhahaha Hajro duhesh nganjehr me i kqyr se ndoshta kan ndonje arme te ftoht tani

Hajra
26-05-11, 12:29
.......mos te ket arme ma te ngrohta se per te ftofta s ka problem hiq hahahahaha...

Kaqanikasja
26-05-11, 12:30
veq e ftohta eshte me e rrezikshme hahahahhahahah ruaju

rastesishT
26-05-11, 13:28
Po varet femra prej femres... kish edhe prej atyre qe mbajn spreh te syve.... :D

Hajra
09-08-11, 00:26
......paj mban, qekiqa, gjygyma, hahahah.....

VoOoglushja
09-08-11, 11:03
hehehe tregoj qvar mbaj un qanten time...kuleten

nje notizbook nje laps

tele

puder

shkelqim buzve

pinzete

qelsat

parfymin

Ob:tongue:


sprey per vetmbrotje hahahah

Oltiana1
09-08-11, 11:15
hehehe tregoj qvar mbaj un qanten time...kuleten

nje notizbook nje laps

tele

puder

shkelqim buzve

pinzete

qelsat

parfymin

Ob:tongue:


sprey per vetmbrotje hahahah

Pasqyrėn e harrove ( hahahahahahah ) , pak shaka :biggrin: