PDA

View Full Version : cfare na lidhe ne meshkujte me ju femrate


foto casti
25-03-08, 16:15
pershendetje te gjitheve mendoje se lidhja e nje mashkulli me nje femer ndodhe fjeshte pa e kuptuare pore menura tjetere eshte ndjejate e nje mashkulli per femrene qe ka para tije kjo ndodhe shpeshe

LuLjaa
25-03-08, 16:25
foto casti, more ti koke i zoti, si erdhe me ni here tu hap Tema

A i ke kqyr ni here se far Tema ka ksajde a ve po i qel ashtu .. :)

T'pershendes e mire se paske ardh nime se harrova met than..

emine
05-09-09, 13:17
Qka na lidh ,me duket njeriu kerkon gjithmone ate qka nuke ka ne vetene tije,kerkon diqka ndryshe nga personaliteti tij,per te njohune veten me mire dhe dhen kuptim jetes ,per te marr pergjigjen se kush je dhe qka je

pirro
05-09-09, 14:25
pershendetje te gjitheve mendoje se lidhja e nje mashkulli me nje femer ndodhe fjeshte pa e kuptuare pore menura tjetere eshte ndjejate e nje mashkulli per femrene qe ka para tije kjo ndodhe shpeshe

Para se me shkru po u dashka me e lexu kadaleeee tekstin se bukur i pshtjellt koka .... perveq titullit.

Na lidh tuta e dyanshme

Peja-Boy
05-09-09, 19:27
Para se me shkru po u dashka me e lexu kadaleeee tekstin se bukur i pshtjellt koka .... perveq titullit.

Na lidh tuta e dyanshme

Kush kujt Po i tutet sot hej ??

Na lidhin gjera qe kemi nevoj nga gjinia e Kundert ..!!

pirro
05-09-09, 19:30
Kush kujt Po i tutet sot hej ??

Na lidhin gjera qe kemi nevoj nga gjinia e Kundert ..!!

Ooo mos ma luj rolin e trimit heeeej hahhhahhah.

Per cfar gjanesh e ke llafin?? A jan qato gjana qe po mendoj edhe une a jo

Peja-Boy
05-09-09, 19:32
Ooo mos ma luj rolin e trimit heeeej hahhhahhah.

Per cfar gjanesh e ke llafin?? A jan qato gjana qe po mendoj edhe une a jo

Nuk jam Trim por Tolerant deri en Pike te fundit !!
Toleranca nuk mendoj qe eshte as Trimeri po as Frig !!

Po bash qato jan veq edhe do ma teper ... po i mendoj une hahahahahahaa!!

desert
05-09-09, 20:06
pershendetje te gjitheve mendoje se lidhja e nje mashkulli me nje femer ndodhe fjeshte pa e kuptuare pore menura tjetere eshte ndjejate e nje mashkulli per femrene qe ka para tije kjo ndodhe shpeshe


mbas iftarit paska veshtir me kuptu tekstin :D.... mendoj qe eshte lidhje e vete procesit natyror ( qe e ka lene Zoti) mundesh me shkru me dite e me nate arsyen e atraksionit/terheqjen e lidhjes ndermjet mashkulli dhe femre..... e dmth formulen nuk e di :D!!!

luckyman
06-09-09, 12:02
Nur die Liebe zhlt,.....:biggrin:

Estella
06-09-09, 12:14
chemia....

rafet llapjani
06-09-09, 12:40
Kush kujt Po i tutet sot hej ??

Na lidhin gjera qe kemi nevoj nga gjinia e Kundert ..!!

Pejon balit pse bre veq per seksovanje menon

Ani e vete pirro per qfar gjanash po mendon ajon edhe qato gjana qe po menoj une thejka pirro jo po te doket per qato se per cillat aghaghaghaghaghaghahgaghaghaghaghaghaghahagghghagh aaghaghaghaghaghaghagh

Peja-Boy
06-09-09, 12:46
Pejon balit pse bre veq per seksovanje menon

Ani e vete pirro per qfar gjanash po mendon ajon edhe qato gjana qe po menoj une thejka pirro jo po te doket per qato se per cillat aghaghaghaghaghaghahgaghaghaghaghaghaghahagghghagh aaghaghaghaghaghaghagh

Rafet qysh bre ta mur mendja se mendoj veq per sex ... ??

O Rafet Llapjoni neve mashkujve na e ka Mujt Kryet e vogel te Madhin !!

rafet llapjani
06-09-09, 12:49
Rafet qysh bre ta mur mendja se mendoj veq per sex ... ??

O Rafet Llapjoni neve mashkujve na e ka Mujt Kryet e vogel te Madhin !!

ahahahahahahaah qysh aaaaaaaa ,po qka me te than bre Pejon balit nuk menova keq e ase me ta prish po bahum pak ma realista ahahahaahah

Mos me kan qeta kryt e voge kurr kryt e madh sekishum pas na aghaaghaghahgaghaghaaghaghaghaghaghghaghaaghgha

Peja-Boy
06-09-09, 12:55
ahahahahahahaah qysh aaaaaaaa ,po qka me te than bre Pejon balit nuk menova keq e ase me ta prish po bahum pak ma realista ahahahaahah

Mos me kan qeta kryt e voge kurr kryt e madh sekishum pas na aghaaghaghahgaghaghaaghaghaghaghaghghaghaaghgha


Hahahahaahahahahahaahaha...Per Baustella e kom nje Orar prej 06 deri 17, dmth ketu skom qka flas per Baustella se gjithditen per hunde eshte ka me del ...e po duhet mbas Orarit te punes me mendu pak edhe me krye te vogel se mjaft po e mundojm te madhin !!

rafet llapjani
06-09-09, 12:56
Hahahahaahahahahahaahaha...Per Baustella e kom nje Orar prej 06 deri 17, dmth ketu skom qka flas per Baustella se gjithditen per hunde eshte ka me del ...e po duhet mbas Orarit te punes me mendu pak edhe me krye te vogel se mjaft po e mundojm te madhin !!

aghaghaghaghaaghaghghahgaghghaaghagh a ta pafsha hajrin ty daskell te kom qashtu balit fol realno se zbon me ja hup se na hup zoti aghaghaghaghaghaghaaghaghaghaghaghaghaghaghaghghag haagh

Peja-Boy
06-09-09, 13:00
aghaghaghaghaaghaghghahgaghghaaghagh a ta pafsha hajrin ty daskell te kom qashtu balit fol realno se zbon me ja hup se na hup zoti aghaghaghaghaghaghaaghaghaghaghaghaghaghaghaghghag haagh

Nuk eshte e thonune tash se veq na mashkujt jemi tu e mendu ate gja ... edhe Femrat e mendojn se nuk eshte Interes i njeanshem ...apo shqiptaret pak bohen se sma konda ...

Ku je ti pash syt se ke hup sikur Schilingat ne Austri!!

Qika^Me^Kule
18-12-10, 23:10
ooooh.................. breee ghaaghaghaghaghaghaghagha

Vdic.......... Qika^Me^Kule Se........ qeshuri...... ( Me Tolerant-at)

Elina
18-12-10, 23:29
http://www.youtube.com/watch?v=xJn6Z32fzMg :biggrin::biggrin::biggrin:

tipi engjellor
18-12-10, 23:30
http://www.youtube.com/watch?v=xJn6Z32fzMg :biggrin::biggrin::biggrin:
hahhahahha hej pak ka ma kesi qe kercejn se presin edhe prej tjetres ane

Elina
18-12-10, 23:33
hahhahahha hej pak ka ma kesi qe kercejn se presin edhe prej tjetres ane


JO edhe tjetra ane vepron...vec pa mende se :biggrin:

Kalimero
18-12-10, 23:34
http://www.youtube.com/watch?v=xJn6Z32fzMg :biggrin::biggrin::biggrin:

kshire dejuzken qish ma hupi imitin ncncncnc.Kom me blejten ni kac me kursi nashta um lidh najsen me dejuzkat:biggrin::biggrin:s'kum me pi cigare 3 vjet hiq :biggrin:

teutaA
18-12-10, 23:37
biznisi veq :smile:

Elina
18-12-10, 23:40
kshire dejuzken qish ma hupi imitin ncncncnc.Kom me blejten ni kac me kursi nashta um lidh najsen me dejuzkat:biggrin::biggrin:s'kum me pi cigare 3 vjet hiq :biggrin:


Po vec....apet edhe kursimi nuk po sjelle rezultat te mire...krejt ne humnere ashtu kshtu :biggrin:

Kalimero
18-12-10, 23:40
biznisi veq :smile:

a bojna ................?:rolleyes:

teutaA
18-12-10, 23:48
a bojna ................?:rolleyes:

ncuk sme ec :tongue:

Kalimero
18-12-10, 23:50
ncuk sme ec :tongue:

s'pu lipi me t'ec.Veq nisja .................:biggrin::biggrin:

emine
19-12-10, 13:42
lipaki:P

Dushku
19-12-10, 13:45
.....pika,pika....behet lidhja, dhe arrihet gjer ne zgjidhje perfundimtare (finale) :P

Qika^Me^Kule
19-12-10, 13:45
lipaki:P


Valla moi... emine si ka qellon em te paren....

P/s. ec... te qaff... dhe te them mjesi....

Zanzi/M
19-12-10, 14:00
Shume gjana na lidhin nder to edhe ato te rendesishmet :tongue:

Peja-Boy
19-12-10, 16:18
Eeeehhhh Ma mire qe se dini !!