PDA

View Full Version : Jo vetėm kafe .........


Faqet : 1 [2] 3

Guri i madh
13-04-08, 21:06
hajde per hajr kofte, a te koka Guri me bark a?? hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

qe qe ni dhurate bebes;


http://i301.photobucket.com/albums/nn45/skyland1122/IMG_0007.jpge stkfurullah hhaaaaa more une lypa kafe e jo pampersa une veq thash qatyne kafeve me ravani ju vinte aroma e mir hhhaa

lovely
13-04-08, 21:20
e stkfurullah hhaaaaa more une lypa kafe e jo pampersa une veq thash qatyne kafeve me ravani ju vinte aroma e mir hhhaa


tybe une s di veq niva qe je me bark e ngava thashe mule bebes nje dhurate .. po nejse.. tybe s kam ravani me sherbet se per pa ta qit njo nuk e kisha lan.. qe ni kafe qitu Guri

http://th297.photobucket.com/albums/mm213/Darkstar801/th_coffee.jpg (http://photobucket.com/mediadetail/?media=http%3A%2F%2Fi297.photobucket.com%2Falbums% 2Fmm213%2FDarkstar801%2Fcoffee.jpg&searchTerm=coffee&pageOffset=6)

Guri i madh
13-04-08, 21:23
tybe une s di veq niva qe je me bark e ngava thashe mule bebes nje dhurate .. po nejse.. tybe s kam ravani me sherbet se per pa ta qit njo nuk e kisha lan.. qe ni kafe qitu Guri

http://th297.photobucket.com/albums/mm213/Darkstar801/th_coffee.jpg (http://photobucket.com/mediadetail/?media=http%3A%2F%2Fi297.photobucket.com%2Falbums% 2Fmm213%2FDarkstar801%2Fcoffee.jpg&searchTerm=coffee&pageOffset=6)falemenderit per kafe se ravanin ish duke e gatue selvia bile tha ta hangt dreqi nė bark hhhaaaaa

lovely
13-04-08, 21:35
falemenderit per kafe se ravanin ish duke e gatue selvia bile tha ta hangt dreqi nė bark hhhaaaaa

hiq keq s paska thane amo ka mujt me thane Lovely ta hangt n bark se edhe mu m ka ra n huj diqka... :biggrin:

Adina-R.Ks
14-04-08, 08:37
Mentor rrush ja kafja dhe mengjesi per tu dhe ske nevoj te kerkosh nga te tjeret hahahah
http://mm.denik.cz/1/6c/kava_kafe_denik-galerie.jpghttp://www.hungrymag.com/wp-content/images/gyros.jpg
Te beft mire e dreket ta beje pak me vone...........

Dardan Kastrati
14-04-08, 13:26
Mentor rrush ja kafja dhe mengjesi per tu dhe ske nevoj te kerkosh nga te tjeret hahahah
http://mm.denik.cz/1/6c/kava_kafe_denik-galerie.jpghttp://www.hungrymag.com/wp-content/images/gyros.jpg
Te beft mire e dreket ta beje pak me vone...........
Adina herave tjera banė more edhe pėr ne kafe jo vetėm pėr dashnin tėnde qy ....

Dardan Kastrati
14-04-08, 13:27
http://mm.denik.cz/1/6c/kava_kafe_denik-galerie.jpghttp://mm.denik.cz/1/6c/kava_kafe_denik-galerie.jpg
Kush vjen pas le tė shėrbahet me kafe ....

Breshka
14-04-08, 13:30
http://mm.denik.cz/1/6c/kava_kafe_denik-galerie.jpghttp://mm.denik.cz/1/6c/kava_kafe_denik-galerie.jpg
Kush vjen pas le tė shėrbahet me kafe ....

BOLL E NGADALSHME VEQ MBRRINA ME KOH HAHAHAHHAAH FLM DARDAN

Dardan Kastrati
14-04-08, 13:33
BOLL E NGADALSHME VEQ MBRRINA ME KOH HAHAHAHHAAH FLM DARDANbreshka mirė se erdha ... ahhaah e ngadlėshme po thua ti se hmm ma e shpejt si lepri je aahahahaaah edhe tė paska ushqu mirė lovely mbrėmė po mė duket ahaahhahahahaha

Breshka
14-04-08, 13:36
breshka mirė se erdha ... ahhaah e ngadlėshme po thua ti se hmm ma e shpejt si lepri je aahahahaaah edhe tė paska ushqu mirė lovely mbrėmė po mė duket ahaahhahahahaha

O LE SE MKA USHQY MIR PO MKA KNAQ VALLAHI DARDAN KOM DEK TU KESH ME TO MBRAM VALLA HAHAHAHHAAHAHAH SHUM E MIR BRE OSHT LLOKUM E KEM LOVELYN

Dardan Kastrati
14-04-08, 13:38
O LE SE MKA USHQY MIR PO MKA KNAQ VALLAHI DARDAN KOM DEK TU KESH ME TO MBRAM VALLA HAHAHAHHAAHAHAH SHUM E MIR BRE OSHT LLOKUM E KEM LOVELYNEhhh pėr sot koke n[ disponim ti ahahaahaah qy edhe ti e ke llokum a ,ku ike mbrėmė ti ashtu more , thash mos tė grabiti kush se aahahahahahhah

Breshka
14-04-08, 13:40
Ehhh pėr sot koke n[ disponim ti ahahaahaah qy edhe ti e ke llokum a ,ku ike mbrėmė ti ashtu more , thash mos tė grabiti kush se aahahahahahhah

S'PASKE MENDU GABIM SE M'GRABITI DIKUSH MSN http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Dardan Kastrati
14-04-08, 13:45
S'PASKE MENDU GABIM SE M'GRABITI DIKUSH MSN http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Kush more ashtu ta grabiti msn ahahahaahah edhe kjo po bajka aaa aaggagagaag ....

Breshka
14-04-08, 17:01
lovelyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy jo vetem kafe mos qit po edhe caj hahahhahahahahhahahaaha se skone lodh shum http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Dardan Kastrati
14-04-08, 17:02
lovelyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy jo vetem kafe mos qit po edhe caj hahahhahahahahhahahaaha se skone lodh shum http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifPhaaaa qa e paske zani me kendu pėr opera edhe ti huuuuuuuuuu kėtu tė kam ndegju ahaahahahahahahahaahah shko bane darken se dojna me ardh te ti sontė ....

Breshka
14-04-08, 17:04
Phaaaa qa e paske zani me kendu pėr opera edhe ti huuuuuuuuuu kėtu tė kam ndegju ahaahahahahahahahaahah shko bane darken se dojna me ardh te ti sontė ....

qysh bre spo t'vjen gjynah trust per tok mu qu me bo dark ahahahhaahaha

Adina-R.Ks
14-04-08, 17:07
Adina herave tjera banė more edhe pėr ne kafe jo vetėm pėr dashnin tėnde qy ....

Dardan une prita mos po na sherben ti se kjo shtepija jote, po ti hiq nuk po punon ne kete drejtim.Keshtu i humb miq se kur te vijn disa here dhe nuk i sherben, se lene me kuptu se spo don me te ardh askush.
Me friksove mos ja more kafen dhe ushqimin mentorit e me ka mbet pa hanger...

Dardan Kastrati
14-04-08, 17:08
qysh bre spo t'vjen gjynah trust per tok mu qu me bo dark ahahahhaahahaAhahahaaha ani trust pėr tokė asnjė more s jetojmė nė qiell ahahha hajt nisja ti se tani ndihmoj unė ahahaahahahhahaha edhe mos harro qaj me na ba aaa :biggrin:

Breshka
14-04-08, 17:10
Ahahahaaha ani trust pėr tokė asnjė more s jetojmė nė qiell ahahha hajt nisja ti se tani ndihmoj unė ahahaahahahhahaha edhe mos harro qaj me na ba aaa :biggrin:

HAJT MIR SE ARDSHIT E KALONI DERI ATHER MIR SE PO SHKOJ ME PERGADIT DERI SA TVINI JU.................(me ble cigare) http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Dardan Kastrati
14-04-08, 17:15
Dardan une prita mos po na sherben ti se kjo shtepija jote, po ti hiq nuk po punon ne kete drejtim.Keshtu i humb miq se kur te vijn disa here dhe nuk i sherben, se lene me kuptu se spo don me te ardh askush.
Me friksove mos ja more kafen dhe ushqimin mentorit e me ka mbet pa hanger...
Adina ahahaha jo jo mos ke frike porosinė tėnde askush s guxon kush me preke kėtu ahahahhah qe ty edhe dashnisė tende nga njė kafe ..
http://mm.denik.cz/1/6c/kava_kafe_denik-galerie.jpghttp://mm.denik.cz/1/6c/kava_kafe_denik-galerie.jpg

Adina-R.Ks
14-04-08, 17:20
Adina ahahaha jo jo mos ke frike porosinė tėnde askush s guxon kush me preke kėtu ahahahhah qe ty edhe dashnisė tende nga njė kafe ..
http://mm.denik.cz/1/6c/kava_kafe_denik-galerie.jpghttp://mm.denik.cz/1/6c/kava_kafe_denik-galerie.jpg
Durt te lumshin Dardan, se ja ke qellu tani, ani edhe dhashuris sime, po e pres me pi me te. Ty te falm shume dhe po te sherbej edhe une tani.......

Dardan Kastrati
14-04-08, 17:22
Durt te lumshin Dardan, se ja ke qellu tani, ani edhe dhashuris sime, po e pres me pi me te. Ty te falm shume dhe po te sherbej edhe une tani.......Adina unė sju ndaj juve dyve ēfarė do qė ju shėrbej bashkė tė dyve ju qes mos ki frikė ti hiq ,,, vetėm kaloni sa mė mirė ju dy ,.....

Adina-R.Ks
14-04-08, 17:26
Per ty Dardan dhe lovelin nese e gjen diku me hanger bashke,hahaha ju beft mire.....
http://www.desave-pz.com/images/akullore%20me%20qershi.jpg
http://www.desave-pz.com/images/akullore%20me%20qershi.jpg

Dardan Kastrati
14-04-08, 17:29
Per ty Dardan dhe lovelin nese e gjen diku me hanger bashke,hahaha ju beft mire.....
http://www.desave-pz.com/images/akullore%20me%20qershi.jpg
http://www.desave-pz.com/images/akullore%20me%20qershi.jpgAdina tė flm shumė awwwwwwwwwwwwww ani akullore nuse ku je se na ka qite Adina akullore me hanger apo vjen apo e thirri Breshken e hajm tani kretj na dy ahaahhaahaha ...Adina flm shumė nga ti ...

Breshka
14-04-08, 18:50
Adina tė flm shumė awwwwwwwwwwwwww ani akullore nuse ku je se na ka qite Adina akullore me hanger apo vjen apo e thirri Breshken e hajm tani kretj na dy ahaahhaahaha ...Adina flm shumė nga ti ...

erdha pa me thirr hiq hahhahahahaha "jo vetem kafe" cka ka tjeter ktu http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Dardan Kastrati
14-04-08, 18:54
erdha pa me thirr hiq hahhahahahaha "jo vetem kafe" cka ka tjeter ktu http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifBreshka ēka po don ti tjetėr aahaahaha akullore ke qe edhe njė lėng portokalli pėr ty ..... pije me shoqerimin e kėsaj kėnge ..

http://uk.youtube.com/watch?v=nz_vP4cZbZw&feature=related

http://www.xaraxone.com/FeaturedArt/jp/assets/images/orange_juice.jpg

Breshka
14-04-08, 18:57
Breshka ēka po don ti tjetėr aahaahaha akullore ke qe edhe njė lėng portokalli pėr ty ..... pije me shoqerimin e kėsaj kėnge ..

http://uk.youtube.com/watch?v=nz_vP4cZbZw&feature=related

http://www.xaraxone.com/FeaturedArt/jp/assets/images/orange_juice.jpg

qashtu Dardan bre mos kqyr me i ndreq mysafirt me nji kafe apo long qyy edhe muzik bonju http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif FLM

Dardan Kastrati
14-04-08, 19:02
qashtu Dardan bre mos kqyr me i ndreq mysafirt me nji kafe apo long qyy edhe muzik bonju http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif FLMBreshka kur ta harxhosh menjėherė mbushe gotėn ...
http://www.flheritage.com/facts/symbols/images/symbols/juice.jpg

Naki
14-04-08, 19:07
http://www.desave-pz.com/images/akullore%20me%20qershi.jpg


Selvo kur te kryen pėrpeqin hajde flladitu pak haaaaaa

selvija
14-04-08, 19:10
http://www.desave-pz.com/images/akullore%20me%20qershi.jpg


Selvo kur te kryen pėrpeqin hajde flladitu pak haaaaaaSpo di qete qysh me hanger ma me gishta me lpi..:biggrin:
po valla mas perpeqit te nxet duhet me diqka mu flladite,,sa mir qe je kujtu,,o skam une qka do dashni jo hahhaha:biggrin:

Dardan Kastrati
14-04-08, 19:14
Spo di qete qysh me hanger ma me gishta me lpi..:biggrin:
po valla mas perpeqit te nxet duhet me diqka mu flladite,,sa mir qe je kujtu,,o skam une qka do dashni jo hahhaha:biggrin:Selvo haje me gishta ma mirė ėshtė ahahahh phaaaaaaa ma paska vjedh nė frigorifer Naki Akulloren :mad: :tongue:

selvija
14-04-08, 19:17
Selvo haje me gishta ma mirė ėshtė ahahahh phaaaaaaa ma paska vjedh nė frigorifer Naki Akulloren :mad: :tongue:Po valla se kogja ma kana me shum me lpi me gishta pritoj mi bo luget pa la e keshtu mshoj allafranga te knaqq,,:biggrin:

qy ky per mue po te dhimet akullorj aaaa,,qashtu Princi jam qka ashte mir mos vet sillma ketu...:biggrin:

Dardan Kastrati
14-04-08, 19:22
Po valla se kogja ma kana me shum me lpi me gishta pritoj mi bo luget pa la e keshtu mshoj allafranga te knaqq,,:biggrin:

qy ky per mue po te dhimet akullorj aaaa,,qashtu Princi jam qka ashte mir mos vet sillma ketu...:biggrin:Hahahaahaah ani allafranga ahaahahahahahaahaah , jo spo me dhimet more po ėshtė more njė farė rendi me vet a ban a s ban qy ahahaahahahah mirė tė bėftė ty akullorja ....... qe edhe njė lule se e meriton ti ..
http://www.feliz.de/images/rose.jpg

selvija
14-04-08, 19:26
Hahahaahaah ani allafranga ahaahahahahahaahaah , jo spo me dhimet more po ėshtė more njė farė rendi me vet a ban a s ban qy ahahaahahahah mirė tė bėftė ty akullorja ....... qe edhe njė lule se e meriton ti ..
http://www.feliz.de/images/rose.jpgo flm shum per kete karanfil te fresket do ta ujis qe mos thahet,,disa dite deri sa me dergon dikush ndonje tjeter,,:wink:

Lona
15-04-08, 14:07
Jo vetem kafe por edhe .....
http://www.e-drinks.com.pl/images/drinki/sok_pomaranczowy.jpg

Dardan Kastrati
15-04-08, 16:51
http://www.elalmanaque.com/Agosto07/mousse-chocolate.jpghttp://www.elalmanaque.com/Agosto07/mousse-chocolate.jpg
Mirė se vini nė kafen time .....

Breshka
15-04-08, 17:03
http://www.elalmanaque.com/Agosto07/mousse-chocolate.jpghttp://www.elalmanaque.com/Agosto07/mousse-chocolate.jpg
Mirė se vini nė kafen time .....

mire se t'gjej Dardan ne kafen tane e flm, po shum po hargjon tmyt gruja more ajo puno ti shpenzo a bon kshtu http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Dardan Kastrati
15-04-08, 17:07
mire se t'gjej Dardan ne kafen tane e flm, po shum po hargjon tmyt gruja more ajo puno ti shpenzo a bon kshtu http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifBreshka sa tė jena unė e ti nė njė vend mirė e kena punėt ahahaah mos ke dert ti ahaahahaha a po don edhe najsen tjetėr ahahahaahah ...

Breshka
15-04-08, 17:14
Breshka sa tė jena unė e ti nė njė vend mirė e kena punėt ahahaah mos ke dert ti ahaahahaha a po don edhe najsen tjetėr ahahahaahah ...

cka du i kom qaty Dardan vetsherbim................ahahahhaahahahhhaha

Adina-R.Ks
18-04-08, 22:45
Mentor ketu mund te te sherbej jo vetem me kafe po edhe me gjara tjera. Rrush po te le darken e gatshme kur te vish ketu e ke. Te beft mire...
http://www.q-vadis.net/img/berlin-cafemorena-fs.jpg

Linka_pz
19-04-08, 11:36
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/a5/Italian_ice_cream.jpg/300px-Italian_ice_cream.jpg (http://bs.wikipedia.org/wiki/Slika:Italian_ice_cream.jpg)

Per Alboniten dhe Dardanin ,ju befte mire , mos hani shume se po ftoheni !

Dardan Kastrati
19-04-08, 11:39
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/a5/Italian_ice_cream.jpg/300px-Italian_ice_cream.jpg (http://bs.wikipedia.org/wiki/Slika:Italian_ice_cream.jpg)

Per Alboniten dhe Dardanin ,ju befte mire , mos hani shume se po ftoheni !Linka tė flm shumė , duart te lumshin e pėr tė mira dua tė ta kthej ketė sherbim tėndin ...

Albonita
19-04-08, 11:42
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/a5/Italian_ice_cream.jpg/300px-Italian_ice_cream.jpg (http://bs.wikipedia.org/wiki/Slika:Italian_ice_cream.jpg)

Per Alboniten dhe Dardanin ,ju befte mire , mos hani shume se po ftoheni !Uaooo Lunka flm shum se hmmm bash sikur kam qeff une ...


OoOoOoo Dardani eja ti hajm keto akullore se vetum spo muj se po tutna mos po ftohem ne fyt eja e nimom se uh shkrin ........

Albonita
19-04-08, 11:43
Linka tė flm shumė , duart te lumshin e pėr tė mira dua tė ta kthej ketė sherbim tėndin ...


More ti une te prita ty e ti mue as qe me pase thirrr Aww Aww far shoki hahaha

Dardan Kastrati
19-04-08, 11:57
More ti une te prita ty e ti mue as qe me pase thirrr Aww Aww far shoki hahahahahahahaaah more Linka na ka ftu me hanger akullore bashkė neve dyve ahaahahahaahah qe po tė pres deri sa tė vjen edhe ti me Linka edhe kėto lule pėr juve tė dyjat ,,,
http://superflychicken.com/pics/love/flowers/0060.gif (http://superflychicken.com/)

Linka_pz
19-04-08, 12:02
hahahahaaah more Linka na ka ftu me hanger akullore bashkė neve dyve ahaahahahaahah qe po tė pres deri sa tė vjen edhe ti me Linka edhe kėto lule pėr juve tė dyjat ,,,
http://superflychicken.com/pics/love/flowers/0060.gif (http://superflychicken.com/)

Flm shume Dardan ,eja Albonita ,ēfare arome paskan .

Albonita
19-04-08, 12:10
hahahahaaah more Linka na ka ftu me hanger akullore bashkė neve dyve ahaahahahaahah qe po tė pres deri sa tė vjen edhe ti me Linka edhe kėto lule pėr juve tė dyjat ,,,
http://superflychicken.com/pics/love/flowers/0060.gif (http://superflychicken.com/)


Te flm shum Dardani kuptohet se une pa Syneshen time kamen se baj .. bile edhe kam nderin se e njoha se po me kshillon ne disa pika kur une .. nuk i kam dit disa e kam si nje moter te mire po muj ta quje Nena e dyt .. aq kujdes se ka per te miren tim...

Albonita
19-04-08, 12:11
Flm shume Dardan ,eja Albonita ,ēfare arome paskan .Po Synesh une erdha edhe i mora vertet ishim me nje Arom shum te mire ky e meriton jo Rrespekt po diq me teper..... te flm nga jy te dyt se jeni vertet shum te mire.!!

Guri i madh
19-04-08, 12:30
a ka mundsi nji kafe dikush me pergadit per mue se nji kulaq te pites e kam me veti

Dardan Kastrati
19-04-08, 12:34
a ka mundsi nji kafe dikush me pergadit per mue se nji kulaq te pites e kam me veti
http://mm.denik.cz/1/6c/kava_kafe_denik-galerie.jpg
Guri i madh tė bėftė mirė ....

Guri i madh
19-04-08, 12:39
http://mm.denik.cz/1/6c/kava_kafe_denik-galerie.jpg
Guri i madh tė bėftė mirė ....

shum falimenderit dardan paq gjithmon nji kulaq e kam me veti hhhaaaa

http://www.marions-kochbuch.de/rezept/1053-100.gif

Gjumashja
20-04-08, 19:37
o dardan po qysh je a je mire... a po ki mysafir hiqqq

Dardan Kastrati
20-04-08, 19:41
o dardan po qysh je a je mire... a po ki mysafir hiqqq
A mun dole gjumashja ,, deri tash ne gjum ke aa eu eu ahahaahahah ....
Gjumashja sot e diell more ėshtė nuk punojna kėtu qy .....

Naki
20-04-08, 20:07
http://gregjonescoffee.com/images/Caffe-del-Mattino.jpg

Pėr Yllken
http://gregjonescoffee.com/images/Caffe-del-Mattino.jpg

Pėr Selvushin

http://gregjonescoffee.com/images/Caffe-del-Mattino.jpg
Pėr Lovelyn

http://gregjonescoffee.com/images/Caffe-del-Mattino.jpg

Pėr Honestyn

Urdhėroni ju bėftė mirė

Naki
20-04-08, 20:09
http://gregjonescoffee.com/images/Caffe-del-Mattino.jpg

Pėr Nikoqirin e temės Dardaninhttp://gregjonescoffee.com/images/Caffe-del-Mattino.jpg

edhe pėr vizitorin & vizitoren e radhes ju bėftė mirė!

lovely
20-04-08, 20:17
http://gregjonescoffee.com/images/Caffe-del-Mattino.jpg
Pėr Lovelyn

http://gregjonescoffee.com/images/Caffe-del-Mattino.jpg

Pėr Honestyn

Urdhėroni ju bėftė mirėooo Faleminderit shume Naki... une qitu me Honestyne valla po ungjna gu um gu edhe po pijme kafe bashke e del ku t del :biggrin:

Adina-R.Ks
20-04-08, 20:21
A ka naj kafe?...............................

selvija
20-04-08, 20:22
Pėr Selvushin

http://gregjonescoffee.com/images/Caffe-del-Mattino.jpg
flm Princi jam se u kallen qikat valla sdi qka kan ,,,ulem ne pim kafe e ato le te flasin hahahhaha ahahhaha ,,si familja moderrne tash per gjyshen hahahhaha bash ashtu po ma qon mallin,,,,hahahahhaah

Honesty^uk.
20-04-08, 20:43
ooo Faleminderit shume Naki... une qitu me Honestyne valla po ungjna gu um gu edhe po pijme kafe bashke e del ku t del :biggrin:


flm o miku im per kafen
o lovely , pse moj nuk me tregove ka shkove se une mbeta tuj te lyp neper dhomen tende, biles thash mos je tuj u nderrue dhe je mshef mos me te pa une:biggrin:
hajde na baft mire kafja dhe rrudhe pak qat gu se po me gicilon :tongue:

lovely
20-04-08, 20:50
flm o miku im per kafen
o lovely , pse moj nuk me tregove ka shkove se une mbeta tuj te lyp neper dhomen tende, biles thash mos je tuj u nderrue dhe je mshef mos me te pa une:biggrin:
hajde na baft mire kafja dhe rrudhe pak qat gu se po me gicilon :tongue:

qe qe , ia nisi ky me m prek mejhere :tongue:

jo more, une nuk ndrrohna per me pi ni kafe... hahahahahahaha.... edhe t kallxova ku jom tu t prit po .... t kan hup met ty atje poshte hahahahahahaahahahahahahaha

Honesty^uk.
20-04-08, 20:53
qe qe , ia nisi ky me m prek mejhere :tongue:

jo more, une nuk ndrrohna per me pi ni kafe... hahahahahahaha.... edhe t kallxova ku jom tu t prit po .... t kan hup met ty atje poshte hahahahahahaahahahahahahaha


hahahhahahahahaha
cka me ba ze i zoti kur e ka ba e ka ba poshte se me pas qene nalt na kish qit pune me e mblue
hahahhahahahahahahahaahahhaha

lovely
20-04-08, 20:56
hahahhahahahahaha
cka me ba ze i zoti kur e ka ba e ka ba poshte se me pas qene nalt na kish qit pune me e mblue
hahahhahahahahahahahaahahhaha

mire ke thane..... a po ta kana kafen? :biggrin:

Honesty^uk.
20-04-08, 21:06
mire ke thane..... a po ta kana kafen? :biggrin:


afer teje me pi pelhim ta ka ana e jo me kafe qe si Naki si ban kush:biggrin:
po ty manet si po te shijo

lovely
20-04-08, 21:08
afer teje me pi pelhim ta ka ana e jo me kafe qe si Naki si ban kush:biggrin:
po ty manet si po te shijo


vallha veq ma mire se ty :biggrin:

Honesty^uk.
20-04-08, 21:09
vallha veq ma mire se ty :biggrin:

tash i kemi vu ne dyzen :biggrin: keshtu ka lezet

lovely
20-04-08, 21:14
tash i kemi vu ne dyzen :biggrin: keshtu ka lezethttp://th269.photobucket.com/albums/jj52/Hanneke_013/th_Shy.gif (http://photobucket.com/image/shy/Hanneke_013/Shy.gif?o=20)

Honesty^uk.
20-04-08, 21:19
http://th269.photobucket.com/albums/jj52/Hanneke_013/th_Shy.gif (http://photobucket.com/image/shy/Hanneke_013/Shy.gif?o=20)= pse nuk i vune zyzet moj

lovely
20-04-08, 21:25
http://th269.photobucket.com/albums/jj52/Hanneke_013/th_Shy.gif (http://photobucket.com/image/shy/Hanneke_013/Shy.gif?o=20)= pse nuk i vune zyzet moj

qe qe, ty kryt ta thej e qefin s ta prishi :biggrin:

http://i153.photobucket.com/albums/s203/mksmith17/glasses.jpg

Honesty^uk.
20-04-08, 21:26
qe qe, ty kryt ta thej e qefin s ta prishi :biggrin:

http://i153.photobucket.com/albums/s203/mksmith17/glasses.jpg


hahahahaha
a nuk po din me e dallue a??????:biggrin:

Breshka
21-04-08, 20:44
as kafe as llafe sonte http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

Adina-R.Ks
21-04-08, 20:53
http://i.ehow.com/images/GlobalPhoto/Articles/1855/CappuccinoArt-main_Full.jpg

Naki
21-04-08, 20:53
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/a5/Italian_ice_cream.jpg/300px-Italian_ice_cream.jpg (http://bs.wikipedia.org/wiki/Slika:Italian_ice_cream.jpg)
http://gregjonescoffee.com/images/Caffe-del-Mattino.jpg


Breshka urdhėro merrė qka te duash!

Naki
21-04-08, 20:55
http://www.solarnavigator.net/solar_cola/cola_images/Oranges_and_orange_juice.jpg

Adina merre nė lėng fruti deri sa tė na vjenė qaji!

Naki
21-04-08, 21:01
Selvushė hajde pusho pak pije njė kafehttp://i297.photobucket.com/albums/mm213/Darkstar801/coffee.jpg

selvija
21-04-08, 21:08
Selvushė hajde pusho pak pije njė kafehttp://i297.photobucket.com/albums/mm213/Darkstar801/coffee.jpgFlm Naki...paq gjithmone,,,

Dardan Kastrati
21-04-08, 21:09
http://www.solarnavigator.net/solar_cola/cola_images/Oranges_and_orange_juice.jpg

Adina merre nė lėng fruti deri sa tė na vjenė qaji!Ehh e mora njė lėng unė Naki tu rrit nera .....

Naki
21-04-08, 21:12
Ehh e mora njė lėng unė Naki tu rrit nera .....

ah po vrenė qė gjithmon treshi pėrsheshi janė ksajde haaaaaaaaaa

tė bėftė mirė

Naki
21-04-08, 21:13
Flm Naki...paq gjithmone,,,

Ku je Hup Princeshė ēė sytė mu kanė qorru:cool:

Adina-R.Ks
21-04-08, 21:16
http://www.solarnavigator.net/solar_cola/cola_images/Oranges_and_orange_juice.jpg

Adina merre nė lėng fruti deri sa tė na vjenė qaji!
Te falm shume Naki, po cfare ēaj do na vije?...

Dardan Kastrati
21-04-08, 21:22
ah po vrenė qė gjithmon treshi pėrsheshi janė ksajde haaaaaaaaaa

tė bėftė mirėHahahahaahah ama treshi pėrsheshi haahhaahahaha selvo ku je more ti aaa aahahahaha

Naki
21-04-08, 21:27
Te falm shume Naki, po cfare ēaj do na vije?...

Adina urdhėro,tė bėftė mirė
ky qaj ėshtė pėrvlu e zi nė vushtrrri edhe tani live na erdh kėtu mos pyet kush e sjelli

http://www.dkimages.com/discover/previews/982/50399659.JPG

Naki
21-04-08, 21:29
http://gregjonescoffee.com/images/Caffe-del-Mattino.jpg

Kur tė vjenė e Martumja kafen e gatshme e ka,po mė doket do rropllima po i nijė haaaa

selvija
21-04-08, 21:30
Ku je Hup Princeshė ēė sytė mu kanė qorru:cool:Hiqi gjysllykat me te zeza mi shef syt me mir qysh i kam shminkate hahhaah:biggrin:

o Dardan qe kendej me ke,,hahahha pershendes,,,se spo me hapet faqja per kijamet:redface:

Adina-R.Ks
21-04-08, 22:08
Adina urdhėro,tė bėftė mirė
ky qaj ėshtė pėrvlu e zi nė vushtrrri edhe tani live na erdh kėtu mos pyet kush e sjelli

http://www.dkimages.com/discover/previews/982/50399659.JPG

Te falm shume Naki,po fatkeqsisht nuk e pi kete lloj qaji,megjithate une te falm shume per sherbimin.
http://beautifulkk.files.wordpress.com/2007/11/brewe-coffee.jpg
http://beautifulkk.files.wordpress.com/2007/11/brewe-coffee.jpg

Tani po te sherbej me nje kafe dhe po te shoqeroj..........

Naki
22-04-08, 16:05
http://www.genussland.at/sixcms/media.php/4101/BarmherzigeBrueder-Essen-35.jpg


S"dua bukė as Kafe,unė erdha veq me ju vizitu!

selvija
22-04-08, 16:11
http://www.genussland.at/sixcms/media.php/4101/BarmherzigeBrueder-Essen-35.jpg


S"dua bukė as Kafe,unė erdha veq me ju vizitu!dhe nuk do leshojm aq lehte qysh po mendon ti...:tongue: mir se erdhe

Naki
22-04-08, 16:14
dhe nuk do leshojm aq lehte qysh po mendon ti...:tongue: mir se erdhe

Selvo mos tė shkon mendja keq kėtu isha me ty duke dreku haaaaaa

selvija
22-04-08, 16:18
Selvo mos tė shkon mendja keq kėtu isha me ty duke dreku haaaaaaUhh tash morra frym shlira thash se kush asht kjo ortake ,,,gati u mbyta ne gote,,,hmmm djal me shlirova tash ,,uhaaa marr frym shlire hahhahahah dy simpatit afer njeri tjetrite hahaha

Dardan Kastrati
22-04-08, 16:19
Selvo mos tė shkon mendja keq kėtu isha me ty duke dreku haaaaaa
http://snackspot.org.uk/images/fantaMaldivesShokata.jpghttp://snackspot.org.uk/images/fantaMaldivesShokata.jpg
Nga njė pije freskuese pėr juve dyve psa drekės ... ju bėftė mirė........

selvija
22-04-08, 16:26
http://snackspot.org.uk/images/fantaMaldivesShokata.jpghttp://snackspot.org.uk/images/fantaMaldivesShokata.jpg
Nga njė pije freskuese pėr juve dyve psa drekės ... ju bėftė mirė........O Dardan flm shum merre nusen eja edhe ti shoqrus,,jeni mirserdhun,,,

Dardan Kastrati
22-04-08, 16:33
O Dardan flm shum merre nusen eja edhe ti shoqrus,,jeni mirserdhun,,,Selvo ju kaloni si ėshtė mė sė miri , shoqerimi im do tė jetė prezent nė ketė kėshtjellė dardane gjithėmonė me shkrime , e saj pėr kete asaj "nuse" mundet tė jetė nė shoqerim, pse jo shoqėrisht ....

selvija
22-04-08, 16:38
Selvo ju kaloni si ėshtė mė sė miri , shoqerimi im do tė jetė prezent nė ketė kėshtjellė dardane gjithėmonė me shkrime , e saj pėr kete asaj "nuse" mundet tė jetė nė shoqerim, pse jo shoqėrisht ....Qe qe mos me shti tash me qajet,,don me met edhe ti beqare hahaha me doket se qashtu po ja kana dyve aa,,,,perqafoni njeri tejtrin dhe pajtoni,,,dhe ikni ne keshtejjllen toj do ja leshojme nje dhome,,,ndrroni vendet pak...:biggrin:

kete veq per ju e bejme pa pertese,,,:biggrin:

Dardan Kastrati
22-04-08, 16:45
Qe qe mos me shti tash me qajet,,don me met edhe ti beqare hahaha me doket se qashtu po ja kana dyve aa,,,,perqafoni njeri tejtrin dhe pajtoni,,,dhe ikni ne keshtejjllen toj do ja leshojme nje dhome,,,ndrroni vendet pak...:biggrin:

kete veq per ju e bejme pa pertese,,,:biggrin:Jo moj ne jemi nė dhomat tona , se cili e ka te veten.Qė tė jetė sa me argėtues forumi e kemi bėrė atė . thjeshtė njė argėtim ........

Naki
22-04-08, 16:45
Selvo ju kaloni si ėshtė mė sė miri , shoqerimi im do tė jetė prezent nė ketė kėshtjellė dardane gjithėmonė me shkrime , e saj pėr kete asaj "nuse" mundet tė jetė nė shoqerim, pse jo shoqėrisht ....

Vertetė duhet ta kuptojmė si shoqėri virtuale,tė mposhtim nga njė herė monotonin duke u argėtuar,por gjiithmonė duke ruajtur limitet individuale!
I gėzohem ēdo herė prezences sė treshes,por duhet tė kuptuar edhe deshirėn ēė njėri apo tjetri ka interesa mė tė gjėra tė komunikojė me tė gjithė shoqėrin Dardane.

Dardan Kastrati
22-04-08, 17:00
Vertetė duhet ta kuptojmė si shoqėri virtuale,tė mposhtim nga njė herė monotonin duke u argėtuar,por gjiithmonė duke ruajtur limitet individuale!
I gėzohem ēdo herė prezences sė treshes,por duhet tė kuptuar edhe deshirėn ēė njėri apo tjetri ka interesa mė tė gjėra tė komunikojė me tė gjithė shoqėrin Dardane.Naki pajtohem me shkrimin tėndė , prandaj edhe me lartė i thash Selvisė tėrė atė e kemi planifikuar qė kjo kėshtjellė dardane tė jetė me argėtuese ,ndėrsa sajpėrketė ruajtjės sė limitetit individual,flas pėrsonalisht pėr veten time ka qenė edhe do tė jetė gjithėmonė ...Sigurisht qė ketu kemi hy tė komunikojmė me tė gjithė , mua kjo s'mė pėngon asgjė, tek e fundit se cili mundet ti shikon interesat e veta ....
Kam respekt pėr tė gjitha forumistat e kėtij forumi ...

Naki
22-04-08, 17:15
http://de.youtube.com/watch?v=YsbycGNNT4I

Prrall me tupan,qaste te mira nė vazhdim!

lovely
25-04-08, 10:14
Mireditaaaaaa

erdhem me pi ka ni kafe me Drenin qitu, kafet me veti i kem,

http://th286.photobucket.com/albums/ll120/ikiteikutame/th_coffee.jpg (http://photobucket.com/image/coffee/ikiteikutame/coffee.jpg?o=3)http://th286.photobucket.com/albums/ll120/ikiteikutame/th_coffee.jpg (http://photobucket.com/image/coffee/ikiteikutame/coffee.jpg?o=3)

ngjitja Drenoo, cilen po e don??? :biggrin:

Dreni30
25-04-08, 10:16
Mireditaaaaaa

erdhem me pi ka ni kafe me Drenin qitu, kafet me veti i kem,

http://th286.photobucket.com/albums/ll120/ikiteikutame/th_coffee.jpg (http://photobucket.com/image/coffee/ikiteikutame/coffee.jpg?o=3)http://th286.photobucket.com/albums/ll120/ikiteikutame/th_coffee.jpg (http://photobucket.com/image/coffee/ikiteikutame/coffee.jpg?o=3)

ngjitja Drenoo, cilen po e don??? :biggrin:

O nera tu rrit se te njeta qenkan, njeren po e marr une e ti merre tjetren, na befshine mire.

Dardan Kastrati
25-04-08, 13:36
http://www.asticaffe.com/caffe.jpg

http://www.asticaffe.com/caffe.jpg
Breshka byjrum nga njė kafe ta pijmė bashkė, kemi edhe ėmbėlsira ......

Breshka
25-04-08, 14:55
http://www.asticaffe.com/caffe.jpg

http://www.asticaffe.com/caffe.jpg
Breshka byjrum nga njė kafe ta pijmė bashkė, kemi edhe ėmbėlsira ......

o flm Dardan tu rrit nera e rroga ishalla t'rritet http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Dardan Kastrati
25-04-08, 15:02
o flm Dardan tu rrit nera e rroga ishalla t'rritet http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Me nder qofsh Breshka , ehh tė flm shumė pėr ketė urim tanin pėr me mu rrit rroga ahaahahahahhah

selvija
25-04-08, 15:21
kush zemer se qel kete pasdite me qit diqka ..me lag fytin cncncn tahmaqret..

Dardan Kastrati
25-04-08, 15:24
kush zemer se qel kete pasdite me qit diqka ..me lag fytin cncncn tahmaqret..
http://www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3098751/2/istockphoto_3098751_fruits.jpg
Merrė ēka ta do zemra Selvo edhe tė bėfshin si ėshtė mė mirė ....

selvija
25-04-08, 15:26
http://www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3098751/2/istockphoto_3098751_fruits.jpg
Merrė ēka ta do zemra Selvo edhe tė bėfshin si ėshtė mė mirė ....O flm shum,,hmmm ku me ja nis spo di gjitha te mirat qenken ne tryeze...paq gjithmon dardan zoti dhash bereqet,,,

Dardan Kastrati
25-04-08, 15:30
O flm shum,,hmmm ku me ja nis spo di gjitha te mirat qenken ne tryeze...paq gjithmon dardan zoti dhash bereqet,,,Selvo bereqet paqesh edhe te ti u shtoft bereqeti ,nė shtepin tėnde .. thirre edhe Breshka se ka boll edhe pėr tė .....

Breshka
25-04-08, 15:38
s'PASKA NJI DARDH NAT TRYEZ ME MAR E ME IK http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

Dardan Kastrati
25-04-08, 15:43
s'PASKA NJI DARDH NAT TRYEZ ME MAR E ME IK http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

http://www.naturheilkundelexikon.de/images/birnen.jpg


Qe pėr ty , tri se jo njėė .......

Breshka
25-04-08, 15:47
http://www.naturheilkundelexikon.de/images/birnen.jpg


Qe pėr ty , tri se jo njėė .......

flm flm flm tre her Dardan per tri dardhat nga nji falenderim tyy

lovely
25-04-08, 15:56
flm flm flm tre her Dardan per tri dardhat nga nji falenderim tyy


a po ma jep njo oj Breshka, se Dardanit me ia lyp tybe s di a ma jep :rolleyes: :confused: :frown:

Breshka
25-04-08, 16:08
a po ma jep njo oj Breshka, se Dardanit me ia lyp tybe s di a ma jep :rolleyes: :confused: :frown:

lypja lypja se ta jep po une tybe pasha ty dy i hangra e treta pshtoj per TY http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

lovely
25-04-08, 16:11
lypja lypja se ta jep po une tybe pasha ty dy i hangra e treta pshtoj per TY http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Dardan, a ma jep ni dardhe????????? :rolleyes: :biggrin:

e_martumja
25-04-08, 16:15
Dardan, a ma jep ni dardhe????????? :rolleyes: :biggrin:A ta qes une nje se kan nis memu kalb:biggrin:

Dardan Kastrati
25-04-08, 16:19
Dardan, a ma jep ni dardhe????????? :rolleyes: :biggrin:Shko merre tė Breshka se ta ka rujt nja.. se po tutet se po e hjek prej vendndodhjės .....:eek:

lovely
25-04-08, 16:21
Shko merre tė Breshka se ta ka rujt nja.. se po tutet se po e hjek prej vendndodhjės .....:eek:


ajo ma dha njo po po e du edhe njo prej teje :rolleyes:

lovely
25-04-08, 16:22
A ta qes une nje se kan nis memu kalb:biggrin:


qyqe, per qka e ki fjalen moj??? :tongue: :confused:

e_martumja
25-04-08, 16:37
qyqe, per qka e ki fjalen moj??? :tongue: :confused:PER DARDHA DE PSE PER QKA MENDOVE:biggrin:

selvija
25-04-08, 22:00
Hajde kush do na sherbej gjith ky kallabllak..mos rrini te qet levizni dikah..

Naki
25-04-08, 22:16
Hajde kush do na sherbej gjith ky kallabllak..mos rrini te qet levizni dikah..

A unė po pretė me tė sherby ,valla po rrijm qishtu deri sabah haaaaaaaaaa


Ne Kafe te forumit


Ne kafe te forumit
Po behet tollovi
Dite per dite
Veq kafe dojme me pi
Vjene Selvija duke bertit
Ku je Lovelic-sissi qe kafen sma ki pregadite
Kadal oj qike mos bertite
Se veshet done me mi qite
Une e para lypa kaffe
Si qdo here pa pritese Buqja na thrret drekė
Gazi ka lėshu muzikė ,
Vjenė Dardani si azgan kėtė lovelin shumė po e donė

Ku jeni shoke o vllazni threte Honesty aka birrė me pi
Naki po pyet qka ėshtė kjo tollovi, dikėndė burg du me shti
Uliksi vjenė tuj kėndu kėto qikat e Zerzemėve janė tranu


Rafeti,be kishte ba pa i pre tre kingja nuk e la
Turisti hyri ne dardani, hajdeni te budallaqet
shpija ėshtė ba pa ly
Qaji barkun na ka tha ,gjumashja po pyet a doni petulla me ju ba.
Eminja e Fshatari po bajnė llafė
Qka u ba me kėta gjama tuj fshi pėr ditė
Tomori po vjenė tuj kėndu ishalla selva njė nuse ma ka pru!

Live nga Kafja pėr Ju Naki !

selvija
25-04-08, 22:29
A unė po pretė me tė sherby ,valla po rrijm qishtu deri sabah haaaaaaaaaa

Hhahahaha sa me pelqyn keto vargje hahah shum mir ke thure,,,kam pengesa ne forum pak me vones,,,:biggrin:
http://www.webgrammar.com/graphics/CaffeZingaro.jpg
More nak qka po thu,,zhurem te madhe na po bajme
kafe taze me maru ,,e filgjanat ne fund kush mi pastru
lovely demelic deri pik fundit ,kesaj selvis ka ka shtre zullumin..
edhe une jam mush sherr do rri keshtu del ku del...:wink:

Naki te bafte mir,,,dhe musafiret e rradhes se kush eshte per kafe kete kohe,,,

Luana
25-04-08, 23:17
Nuk po mundem kafe me bo sonte sepse makina e kafes me eshte prish , per Nakin desha te shtroj pakez buke me ajvar dhe turshi ......se e ka merak :biggrin:
te beft mire ....


http://balkanbuy.com/shop/images/products/ajvarhotsml.JPGhttp://www.fotosearch.ca/bthumb/STK/STK023/EAG3149.jpg

Dreni30
26-04-08, 08:13
Ketu po shrbejkan kafe dhe dicka me kafe, hahahah

lovely
26-04-08, 09:24
Ketu po shrbejkan kafe dhe dicka me kafe, hahahah


ooo ti njeri, a po ma qet i trohe kafe qaty??? :biggrin:

selvija
26-04-08, 09:30
Mendova qe sherben lovely erdha ta pi nje qaj,,si doket kot aaa.??:wink:

lovely
26-04-08, 09:32
Mendova qe sherben lovely erdha ta pi nje qaj,,si doket kot aaa.??:wink:

oo ty lovely nuk t lshon thate o pllumbesha ime;

http://th239.photobucket.com/albums/ff296/thisroyalcity/th_Coffeecoffee.jpg (http://photobucket.com/image/coffee/thisroyalcity/Coffeecoffee.jpg?o=19) ungju te pijma ka ni gjyse kafe qitu hahahahahahahahahahahahaaaaaaa

mori, a ke bo nej trohe gjynahi?? a nej trohe t madhe a?? a hiq???

selvija
26-04-08, 09:34
oo ty lovely nuk t lshon thate o pllumbesha ime;

http://th239.photobucket.com/albums/ff296/thisroyalcity/th_Coffeecoffee.jpg (http://photobucket.com/image/coffee/thisroyalcity/Coffeecoffee.jpg?o=19) ungju te pijma ka ni gjyse kafe qitu hahahahahahahahahahahahaaaaaaa

mori, a ke bo nej trohe gjynahi?? a nej trohe t madhe a?? a hiq???hahah gjys e gjys aaa pasha ty po,,deri ne fyt kam hy gjynah,,jo qe kam bo diqka po qe skam bo,,,,deri ora 4 mengjesit jam kan zgjut,,edhe bodihava kot,,,:biggrin:

ti aje bo me te la me kazana sot hiq..?? ta bi pocerrken qes te jam ma shpejt:biggrin:

lovely
26-04-08, 09:37
hahah gjys e gjys aaa pasha ty po,,deri ne fyt kam hy gjynah,,jo qe kam bo diqka po qe skam bo,,,,deri ora 4 mengjesit jam kan zgjut,,edhe bodihava kot,,,:biggrin:

ti aje bo me te la me kazana sot hiq..?? ta bi pocerrken qes te jam ma shpejt:biggrin:
selvi, edhe po vet a? pram ton naten e lume n sheher, paj gjevap s mujsha me iu dhane.. mule shko vno kusine de t vlon se erdha hahahahahahahahahahaahahahhaa

selvija
26-04-08, 09:43
selvi, edhe po vet a? pram ton naten e lume n sheher, paj gjevap s mujsha me iu dhane.. mule shko vno kusine de t vlon se erdha hahahahahahahahahahaahahahhaaHhahahha ojj qyqajke koka kan gazep tan naten ,,a'pash bile me sy se qka po bahet a veq ashtu ehhh,,:biggrin:
valla po nje kusi te vlume edhe bole me hithna te ta me te regj me ti hjek me ka krejt yfeee shko laju se na mbushe haramm,,,:biggrin:

paja kho herkoj hahaha veq mos gabooo me halite diqka..:biggrin:

Dreni30
26-04-08, 09:49
http://bp3.blogger.com/_BJ_MbksFdBU/RsfrvUk1a1I/AAAAAAAAA4Y/clZWjrK0fx8/s1600/coffe+for+lilly.JPGMerre lovly nje kafe edhe pak llokum, te befte mire edhe mos thuj se nuk di me ba hyzmet. hahahahahaah

Dreni30
26-04-08, 09:53
http://bp3.blogger.com/_BJ_MbksFdBU/RsfrvUk1a1I/AAAAAAAAA4Y/clZWjrK0fx8/s1600/coffe+for+lilly.JPGMerre selvi nje kafe e te befte mire, ja me kafe kam sjelle edhe pak llokum. hahahaha

lovely
26-04-08, 09:54
http://bp3.blogger.com/_BJ_MbksFdBU/RsfrvUk1a1I/AAAAAAAAA4Y/clZWjrK0fx8/s1600/coffe+for+lilly.JPGMerre lovly nje kafe edhe pak llokum, te befte mire edhe mos thuj se nuk di me ba hyzmet. hahahahahaahooooooooo hyzmeti jyt.. kun kafe s po shoh :frown: :biggrin:

lovely
26-04-08, 09:55
Hhahahha ojj qyqajke koka kan gazep tan naten ,,a'pash bile me sy se qka po bahet a veq ashtu ehhh,,:biggrin:
valla po nje kusi te vlume edhe bole me hithna te ta me te regj me ti hjek me ka krejt yfeee shko laju se na mbushe haramm,,,:biggrin:

paja kho herkoj hahaha veq mos gabooo me halite diqka..:biggrin:

hahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahah ahahaa


sen s shihsha veq nisha hahahahahahahahahahahahah

jo moj me ty s halitna une, veq kanihere kapak..,hehehhee

Dreni30
26-04-08, 10:03
http://bp3.blogger.com/_BJ_MbksFdBU/RsfrvUk1a1I/AAAAAAAAA4Y/clZWjrK0fx8/s1600/coffe+for+lilly.JPGMerre lovly nje kafe edhe pak llokum, te befte mire edhe mos thuj se nuk di me ba hyzmet. hahahahahaah

http://bp3.blogger.com/_BJ_MbksFdBU/RsfrvUk1a1I/AAAAAAAAA4Y/clZWjrK0fx8/s1600/coffe+for+lilly.JPG

Gjumashja
26-04-08, 10:18
perveq kafes edhe llafeve a po sherbeni dicka tjeter...

Dreni30
26-04-08, 10:24
http://bp1.blogger.com/_rCQx3DmbLro/R00uk6NX9rI/AAAAAAAAAGw/i0eoN-6LxEo/s400/ist2_3768038_morning_coffe.jpg

Merre gjumashe kafen e te befte mire.

selvija
26-04-08, 10:27
http://bp3.blogger.com/_BJ_MbksFdBU/RsfrvUk1a1I/AAAAAAAAA4Y/clZWjrK0fx8/s1600/coffe+for+lilly.JPGMerre selvi nje kafe e te befte mire, ja me kafe kam sjelle edhe pak llokum. hahahahaflm gjithmon paq......

lovely
26-04-08, 10:31
http://bp1.blogger.com/_rCQx3DmbLro/R00uk6NX9rI/AAAAAAAAAGw/i0eoN-6LxEo/s400/ist2_3768038_morning_coffe.jpg

Merre gjumashe kafen e te befte mire.


huh, qito po e shoh o Dreni qito e kapa tybe hahahahahah

m bofte mire

bonja njo tjeter Gjumashes,,, po hiqu saj more se ajo hala n gjume osht veq pahiri ka lyp kafe ka menu qe osht qut hahahahahahahahahahahahahahaa

Gjumashja
26-04-08, 10:38
http://bp1.blogger.com/_rCQx3DmbLro/R00uk6NX9rI/AAAAAAAAAGw/i0eoN-6LxEo/s400/ist2_3768038_morning_coffe.jpg

Merre gjumashe kafen e te befte mire.

dreni flm... te lumshin duart.. oj lovely... hec deri qetu kam me te tregu dicka hahahahahaha t`i kapi flokt si me ma marr kafen... ti moj

Dardan Kastrati
26-04-08, 13:25
http://weblogs.baltimoresun.com/entertainment/dining/reviews/blog/latte.jpghttp://weblogs.baltimoresun.com/entertainment/dining/reviews/blog/latte.jpg

Pėr Sy Kaltren dhe Honesty se u kėnaqet llafe tuj ba, e nga njė kafe shkon tash qe edhe uj mineral pas kafės .. ju bėftė mirė juve dyve ..
http://www.dkimages.com/discover/previews/1052/531405.JPGhttp://www.dkimages.com/discover/previews/1052/531405.JPG

Honesty^uk.
26-04-08, 13:27
hajde Dardan Kastrati hajde
lume gruja qe ka me te marr:biggrin:

Dardan Kastrati
26-04-08, 13:30
hajde Dardan Kastrati hajde
lume gruja qe ka me te marr:biggrin:Honesty ahahaaha se kam ma,um ka tradhtu me tjertėr kanė :biggrin: vetėm bani muhabet ju dy se unė kėtu jam ēka tė doni keni:smile: ahaahaha

Naki
26-04-08, 14:24
Nuk po mundem kafe me bo sonte sepse makina e kafes me eshte prish , per Nakin desha te shtroj pakez buke me ajvar dhe turshi ......se e ka merak :biggrin:
te beft mire ....


http://balkanbuy.com/shop/images/products/ajvarhotsml.JPGhttp://www.fotosearch.ca/bthumb/STK/STK023/EAG3149.jpg

Valla luana qysh mė paska marrė gjumi pa i kėrku lėngun e turshisė dhe hajvarin.

Ju faliminderit pi marrė tanat me veti e ti kthejė ambulazhat me Pegmez!

Naki
26-04-08, 14:28
Tak Tak oh dardan ohhhhhhhhhh,aje ksajde deshta me ardhė me pi njė lėngė tė ftohtė!

Dardan Kastrati
26-04-08, 14:38
Tak Tak oh dardan ohhhhhhhhhh,aje ksajde deshta me ardhė me pi njė lėngė tė ftohtė!Naki mirė se erdhee , ja pėr ja pėr kan more pije tė ftohtė, tė bėftė si ėshtė mė mirė ..

http://www.freefoto.com/images/09/14/09_14_62---Orange-Juice_web.jpg

Naki
26-04-08, 14:43
Naki mirė se erdhee , ja pėr ja pėr kan more pije tė ftohtė, tė bėftė si ėshtė mė mirė ..

http://www.freefoto.com/images/09/14/09_14_62---Orange-Juice_web.jpg

Ju faliminderit miku imė,pėr ju le tė kėndonė fisnikėt
http://de.youtube.com/watch?v=yQH3XPLvYmU

Adina-R.Ks
26-04-08, 15:32
http://de.visitbath.co.uk/imageresizer/?image=%2Fdmsimgs%2FSally+Lunns(1)..jpg&action=ProductMain

Mentor rrush ja po ti le keto ketu te gatshme se e di qe je lodhur, te beft mire...

Dardan Kastrati
28-04-08, 19:17
http://i293.photobucket.com/albums/mm44/CECIFLO/CoffeeandcakeinSalzburg.jpg
A ka ma mirė se me i ba vetit hyzmet .....hajt se edhe nja po e qes pėr mysafirn qė vjen pas i bėftė mirė..
http://i293.photobucket.com/albums/mm44/CECIFLO/CoffeeandcakeinSalzburg.jpg

Breshka
28-04-08, 19:19
kush po bon kaffe bre ktu http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Dardan Kastrati
28-04-08, 19:21
kush po bon kaffe bre ktu http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifBreshka vetėm urdhėro kafen
http://i293.photobucket.com/albums/mm44/CECIFLO/CoffeeandcakeinSalzburg.jpg
Tė bėftė mirė edhe pse e pate mė lartė nja ... a tė pėlqen tortja a jo , se ndoshta ke kilogram shumė :biggrin:

Naki
28-04-08, 19:34
http://www.forumishqiptar.com/attachment.php?attachmentid=81039&stc=1&d=1156563537


Dardan une erdha te ti me ba pak muhabet po sjelli bukė me hajvar

http://balkanbuy.com/shop/images/products/ajvarhotsml.JPG

urdhėroni ju bėftė mirė!

Dardan Kastrati
28-04-08, 19:37
http://www.forumishqiptar.com/attachment.php?attachmentid=81039&stc=1&d=1156563537


Dardan une erdha te ti me ba pak muhabet po sjelli bukė me hajvar

http://balkanbuy.com/shop/images/products/ajvarhotsml.JPG
urdhėroni ju bėftė mirė!Naki mirė se erdhe e mirė se te ka pru zoti qe edhe bukė shpije ...
http://www.forumishqiptar.com/attachment.php?attachmentid=81039&stc=1&d=1156563537

Naki
30-04-08, 07:37
http://i9.photobucket.com/albums/a72/mamica/krofne.jpg


Pėr vizitorėt dhe anėtarėt e forumit ejani tė ngrėjmė sė bashku mėngjez,ju bėftė mirė!
http://weblogs.baltimoresun.com/entertainment/dining/reviews/blog/latte.jpg

Naki
30-04-08, 07:40
http://i9.photobucket.com/albums/a72/mamica/krofne.jpg


Pėr vizitorėt dhe anėtarėt e forumit ejani tė ngrėjmė sė bashku mėngjez,ju bėftė mirė!
http://weblogs.baltimoresun.com/entertainment/dining/reviews/blog/latte.jpg

http://de.youtube.com/watch?v=3r-jA_2OojU shoqėri na bėnė muzika nga Shkurte Fejza

Dreni30
30-04-08, 07:41
http://i9.photobucket.com/albums/a72/mamica/krofne.jpg


Pėr vizitorėt dhe anėtarėt e forumit ejani tė ngrėjmė sė bashku mėngjez,ju bėftė mirė!
http://weblogs.baltimoresun.com/entertainment/dining/reviews/blog/latte.jpg

Hhahahahaah Naki e paske leshu doren sot, te flm. per kafe edhe keta kuleq te shijshem qenkan. Te rrit nera e muhabeti. hahahaha

Dreni30
30-04-08, 07:45
http://de.youtube.com/watch?v=3r-jA_2OojU shoqėri na bėnė muzika nga Shkurte Fejza

Shume mire me kafe e kuleq te nxehte, por Shkurte Fejza edhe me te mire po e bene atmosferen ne kete mengjes. Une per Shkurten jam ne gjendje larg me shku me pa edhe me ja ndegju zerin dhe kengen e saj.

Naki
30-04-08, 07:48
Hhahahahaah Naki e paske leshu doren sot, te flm. per kafe edhe keta kuleq te shijshem qenkan. Te rrit nera e muhabeti. hahahaha

Te bėftė mirė,besoj qė edhe muzika eshtė preferenca e jote!

http://de.youtube.com/watch?v=bMmcT3UOd78

Dreni30
30-04-08, 08:01
Te bėftė mirė,besoj qė edhe muzika eshtė preferenca e jote!

http://de.youtube.com/watch?v=bMmcT3UOd78

Ehhhhh muzika me mbajti ne jete, kenga dhe teksti i thurrur me dha gjalleri ne shpirtin tim.
Harroj vujtjet dhe kendoj me ato. Me nje fjale me kengen e ndij vetin shqipfoles me te forte.
Tek kenga buron fjala e embel qe del nga shpirti te percjellur me ze.

Naki
30-04-08, 08:20
Ehhhhh muzika me mbajti ne jete, kenga dhe teksti i thurrur me dha gjalleri ne shpirtin tim.
Harroj vujtjet dhe kendoj me ato. Me nje fjale me kengen e ndij vetin shqipfoles me te forte.
Tek kenga buron fjala e embel qe del nga shpirti te percjellur me ze.

Kjo kėngė ishte pėr shumė vite nostalgji ēė mė mbulojė,tamam infuzion i shpirtit siq thoshte halla e madhe.

Adina-R.Ks
30-04-08, 08:39
http://i9.photobucket.com/albums/a72/mamica/krofne.jpg


Pėr vizitorėt dhe anėtarėt e forumit ejani tė ngrėjmė sė bashku mėngjez,ju bėftė mirė!
http://weblogs.baltimoresun.com/entertainment/dining/reviews/blog/latte.jpg

Naki u sherbeva edhe une me gatimin tua.Qenke kuzhinjer i mire, te falm shume.( a gatuan ne realitet ti?)...

selvija
30-04-08, 11:16
Ajj tyben terrpijata sen spaskan lon me hanger,,,i paskan gra me sabah zotiti skan mendu se vjen dikush pas,,,cncncncncn :biggrin:

Dardan Kastrati
30-04-08, 11:19
Ajj tyben terrpijata sen spaskan lon me hanger,,,i paskan gra me sabah zotiti skan mendu se vjen dikush pas,,,cncncncncn :biggrin:Selvo qitma njė qaj me limon se jam me grip :mad:

Gjumashja
30-04-08, 11:20
dardan.... sherbe ti leje selven rehat .... ne konak te kemi ardh qy

Dardan Kastrati
30-04-08, 11:33
dardan.... sherbe ti leje selven rehat .... ne konak te kemi ardh qyHeuu kush sja din tė smutit ani ani gjumashe se edhe ty tė bjen gripi ....:mad:
http://www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/1696093/2/istockphoto_1696093_tea_with_cakes.jpghttp://www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/1696093/2/istockphoto_1696093_tea_with_cakes.jpg
JU bėftė mirė ......edhe njė qaj pėr veti ...
http://www.twiningsusa.com/images/photos/tea_with_mint.jpg

selvija
30-04-08, 11:34
Selvo qitma njė qaj me limon se jam me grip :mad:Qe Dardan nje te let po ta qes per grip qaj kinezje hahha,,
gjumash qu edhe ti ndrequ pak edhe pije nje ,,e lej konaqet kete mes dite e kapi ato pune pak ajros ate dhom se na myte,,,:biggrin:
http://blog.austria.info/static/austriainfo/images/Teetasse.jpg

Dardan Kastrati
30-04-08, 11:39
Qe Dardan nje te let po ta qes per grip qaj kinezje hahha,,
gjumash qu edhe ti ndrequ pak edhe pije nje ,,e lej konaqet kete mes dite e kapi ato pune pak ajros ate dhom se na myte,,,:biggrin:
http://blog.austria.info/static/austriainfo/images/Teetasse.jpgSelo ehh mos tė lasht zoti pa shoqe tė mirė .... tė flm shumė .. urdhero edhe merrė njė kafe mė lartė ... tė bėftė si ėshtė mė mirė ..

Gjumashja
30-04-08, 11:39
dardan... flm... a po sheh qe te kaloj pak...

Dukagjinas_i
30-04-08, 11:42
Kjo eshte per t'fejumen time......:smile:

http://bp1.blogger.com/_rCQx3DmbLro/R00uk6NX9rI/AAAAAAAAAGw/i0eoN-6LxEo/s400/ist2_3768038_morning_coffe.jpg

Gjumashja
30-04-08, 11:43
Kjo eshte per t'fejumen time......:smile:

http://bp1.blogger.com/_rCQx3DmbLro/R00uk6NX9rI/AAAAAAAAAGw/i0eoN-6LxEo/s400/ist2_3768038_morning_coffe.jpg
flm shume.... don mem llastru shume...:biggrin: ...

Dardan Kastrati
30-04-08, 11:44
Duki heuuuu qy vetėm pėr tė fejumen tende aaa hajt edhe naja qite se nuk hargjohesh jo .... :D

Naki
30-04-08, 11:57
http://www.tapasze.com/images/hrana2.jpghttp://www.tapasze.com/images/hrana2.jpg

hajde urdhėroni koha e drekes,mos rrini tė uritur,dardan qe selva i pregaditi pėr mua dhe ty!

http://www.tapasze.com/images/hrana2.jpg

pėr vizitorin&vizitoren e radhes urdhėroni

Dardan Kastrati
30-04-08, 12:06
http://www.tapasze.com/images/hrana2.jpghttp://www.tapasze.com/images/hrana2.jpg

hajde urdhėroni koha e drekes,mos rrini tė uritur,dardan qe selva i pregaditi pėr mua dhe ty!

http://www.tapasze.com/images/hrana2.jpg

pėr vizitorin&vizitoren e radhes urdhėroniNaki ju rrit nera e muhabetit tė dyve ehhh lumi ti qė e ke ketė princesė .Selvo duart tė lumshin paqėsh e qitėsh gjithėmonė me zemėr ...

selvija
30-04-08, 12:13
Naki ju rrit nera e muhabetit tė dyve ehhh lumi ti qė e ke ketė princesė .Selvo duart tė lumshin paqėsh e qitėsh gjithėmonė me zemėr ...Ahh bre Dardan qka me bo,,zoti keto pun i ka ne dor se qfar dursh mi ka fal...per qka dush me gjeni hahhaha:biggrin:

Dardan Kastrati
30-04-08, 12:17
Ahh bre Dardan qka me bo,,zoti keto pun i ka ne dor se qfar dursh mi ka fal...per qka dush me gjeni hahhaha:biggrin:
http://media.imeem.com/p/R-1sTeCn2x.jpg
Selvo pėr ty ketė lule ......

selvija
30-04-08, 12:19
http://media.imeem.com/p/R-1sTeCn2x.jpg
Selvo pėr ty ketė lule ......Flm Dardan qenka shum e mir For you...

Zero Cool
30-04-08, 16:37
http://i3.tagstat.com/images/user/98/53/44/5386985344-69088178.jpg

Abetare
03-05-08, 17:47
Ēka paska kėtu tjetėr pos kafes ..nuk e kuptova a edhe akullore a se tash vera e na duhen :biggrin:

Dardan Kastrati
06-05-08, 17:52
Qė sa kohė qė kisha probleme pėr tu kyqur nė forum paske mbet vetėm kjo temė mbrapa ... ai/ajo qė vjen pas meje mirė se vjen edhe e merrė ketė lule tė bukur ...
http://withouraloha.com/hawaiian_images/tropical_Hawaiian_flowers/lehua.jpg

Dardan Kastrati
06-05-08, 17:54
Ēka paska kėtu tjetėr pos kafes ..nuk e kuptova a edhe akullore a se tash vera e na duhen :biggrin:
Abetare ja zgjedhe njė akullore
http://www.pizzeria-ulpiana.fi/akullore1.jpg

http://www.desave-pz.com/images/akullore%20me%20qershi.jpg

Edhe njė pėr atė qė vjen pas nė ketė dhomė ..
http://www.desave-pz.com/images/akullore%20me%20qershi.jpg

Albonita
06-05-08, 17:57
Dardani ka kohe se nuk te kam takue , ketu veq hyra met pershndet shum , shpresoj qe je mire ku do se gjindesh ........!

Breshka
06-05-08, 17:58
spo di ku me ja ngjit hahahahaha sa lula sa akullore sa ..............http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Dardan Kastrati
06-05-08, 17:59
Dardani ka kohe se nuk te kam takue , ketu veq hyra met pershndet shum , shpresoj qe je mire ku do se gjindesh ........!Albonita tė flm shumė pėr pėrshėndetjen tėnde .. nuk ėshtė faji i im qė skam qenė kėtu po i web faqės se nuk ka bėrė tė unė qė sa ditė ....... Po juve mirė jeni ?

Dardan Kastrati
06-05-08, 18:00
spo di ku me ja ngjit hahahahaha sa lula sa akullore sa ..............http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifBreshka edhe sontė nėse ske ku me ja ngjit atėherė ku don me ja ngjit sa akullorja e lula ka kėtu :biggrin: Merri tė gjitha po deshe :smile:

Albonita
06-05-08, 18:00
Albonita tė flm shumė pėr pėrshėndetjen tėnde .. nuk ėshtė faji i im qė skam qenė kėtu po i web faqės se nuk ka bėrė tė unė qė sa ditė ....... Po juve mirė jeni ?


Aha me vije keq ,, edhe une mir jam si gjith flm ..Dardani po diq nga ti ..si ja kalon ?

Abetare
06-05-08, 18:02
Dardani faleminderit shumė pėr Akullore oh sa tė shijshme um knaēen , tybe 300 tybe me pas kan live kėshtu s 'mi kishe pagu tana ato akullore ahahahahahaha po s 'ka gajle se edhe mi postu nė forum kogja vėshtirė ...hahahaha

Breshka
06-05-08, 18:04
Breshka edhe sontė nėse ske ku me ja ngjit atėherė ku don me ja ngjit sa akullorja e lula ka kėtu :biggrin: Merri tė gjitha po deshe :smile:

Dardan po kqyri kuj me ja ngjit......per dore se per akullore sjom hiq http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Dardan Kastrati
06-05-08, 18:04
Aha me vije keq ,, edhe une mir jam si gjith flm ..Dardani po diq nga ti ..si ja kalon ?Ehh ēka tė bėsh Albonita, mė vjen mirė pėr ju qė jeni mire .. Hiq asgjė me tė vjetra vetėm se po na bie shi sot ......

Albonita
06-05-08, 18:09
Ehh ēka tė bėsh Albonita, mė vjen mirė pėr ju qė jeni mire .. Hiq asgjė me tė vjetra vetėm se po na bie shi sot ......


Oki Dardani..gjithashtu me vjen mire per ty ,se gjindesh mire..te uroj caste te mira me shoqerin e fd..!

Dardan Kastrati
06-05-08, 18:13
Dardan po kqyri kuj me ja ngjit......per dore se per akullore sjom hiq http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifBreshka ani edhe ma mirė pėr dore me ja ngjit :biggrin: vetėm trego kujt po ke qef me ja ngjit pėr dore :tongue: apo nė ketė menyrė ...siq ėshtė nė foto ...
http://imagecache2.allposters.com/images/ISI/27818.jpg

Breshka
06-05-08, 18:15
Breshka ani edhe ma mirė pėr dore me ja ngjit :biggrin: vetėm trego kujt po ke qef me ja ngjit pėr dore :tongue: apo nė ketė menyrė ...siq ėshtė nė foto ...
http://imagecache2.allposters.com/images/ISI/27818.jpg

edhe ma mir se kta Dardan ja kisha ngjit po thash spo di ku me ja ngjit ahahhahahahahahahahahahahahhaahhahahahahhaha

lovely
06-05-08, 18:18
oo miredita Dardan Kastrati...:smile:

a ka nejsen per mue ktu?????????????? :biggrin:

Dardan Kastrati
06-05-08, 18:22
edhe ma mir se kta Dardan ja kisha ngjit po thash spo di ku me ja ngjit ahahhahahahahahahahahahahahhaahhahahahahhahaBreshk a ahaahahaahah a ani spo din ku me ja ngjit edhe ti ja ke ba sikur njėri qė ka hy dhander aahahahahaahah qė ska ditė ku me na ngjit ahahahahaah

http://www.chesskids.com/kids/kiss.gif
Ja kėshtu ngjitja ...

Dardan Kastrati
06-05-08, 18:24
oo miredita Dardan Kastrati...:smile:

a ka nejsen per mue ktu?????????????? :biggrin:
Mirėdita edhe pėr ju ....qe njė lule pėr ty

http://www.netstate.com/states/symb/flowers/images/oklahoma_rose.jpg

lovely
06-05-08, 18:26
Mirėdita edhe pėr ju ....qe njė lule pėr ty

http://www.netstate.com/states/symb/flowers/images/oklahoma_rose.jpg


shume Faleminderit Dardan :smile:

selvija
06-05-08, 18:33
Ojj Lovely qu dades qitma nje qaj para se me dek,,ta maj mend nat dynja..:rolleyes: :biggrin:

lovely
07-05-08, 09:42
Ojj Lovely qu dades qitma nje qaj para se me dek,,ta maj mend nat dynja..:rolleyes: :biggrin:po ku po shkon moj??? hahahahahahahahaha

kape qajin e mos u terrpijav ktu para deke hahahahahahahaaha

Dardan Kastrati
11-05-08, 11:41
http://www.cafe-cappuccino.de/Eis_04.jpghttp://www.cafe-cappuccino.de/Eis_04.jpg
Ejani se vera tani shkojnė akulloret ....

Dardan Kastrati
11-05-08, 11:43
http://www.cafe-cappuccino.de/Eis_04.jpghttp://www.cafe-cappuccino.de/Eis_04.jpg

selvija
11-05-08, 12:17
U Dardan spata qare pa e marr njo se macat me dulen kur e pash qysh jam nxe ne ballkon veq po shikoj se me qka mu flladite...
hat edhe nja lenge pjeshke mos pritofsh,,
http://www.cafe-cappuccino.de/Eis_04.jpg

Guri i madh
11-05-08, 12:19
a ka edhe per mue qiso akullore me fydza se kurr nuk pasna pae diqka qishtu


http://www.cafe-cappuccino.de/Eis_04.jpg

Dardan Kastrati
11-05-08, 12:43
U Dardan spata qare pa e marr njo se macat me dulen kur e pash qysh jam nxe ne ballkon veq po shikoj se me qka mu flladite...
hat edhe nja lenge pjeshke mos pritofsh,,
http://www.cafe-cappuccino.de/Eis_04.jpg
Selvo qe edhe lengun e pjeshkės ....
http://scomorokh.files.wordpress.com/2007/09/peach-blow-fizz.jpg
Tė bėftė mirė .

selvija
11-05-08, 12:44
a ka edhe per mue qiso akullore me fydza se kurr nuk pasna pae diqka qishtu


http://www.cafe-cappuccino.de/Eis_04.jpgPo qysho laskuci veq per hazderi don a kurr nga gjepi si del send...qarrosan se nami sbahet o Guri dheut..

selvija
11-05-08, 12:45
Selvo qe edhe lengun e pjeshkės ....
http://scomorokh.files.wordpress.com/2007/09/peach-blow-fizz.jpg
Tė bėftė mirė .U Dardan lum bafsh jarabi dite sodit,,jaaa me ty ska kund ne bot dije kete,,,paq gjithmone e mira gjet...

Honesty^uk.
11-05-08, 12:46
Qysh spaska qellu ajo qe maron akullore se mu kish henger nja tash

Dardan Kastrati
11-05-08, 12:51
Qysh spaska qellu ajo qe maron akullore se mu kish henger nja tashHonesty a kėrkova nga unė akullore apo nga dikush tjetėr :biggrin: nėse po atėherė tė bėftė mirė ...
http://www.cafe-cappuccino.de/Eis_04.jpg

Honesty^uk.
11-05-08, 12:53
Honesty a kėrkova nga unė akullore apo nga dikush tjetėr :biggrin: nėse po atėherė tė bėftė mirė ...
http://www.cafe-cappuccino.de/Eis_04.jpg

o ty te lumshin duart se shpijaku dhe i kanuni gjithmone e tregon veten
te baft hyzmet nusja e djalit

Dardan Kastrati
11-05-08, 12:57
o ty te lumshin duart se shpijaku dhe i kanuni gjithmone e tregon veten
te baft hyzmet nusja e djalitHonesty flm shumė pėr ketė urim tė sinqert ja dhe njė pije pas akullores,...
http://media.absolutdrinks.com/images/drink/georgia-peach.jpg

Honesty^uk.
11-05-08, 13:00
Honesty flm shumė pėr ketė urim tė sinqert ja dhe njė pije pas akullores,...
http://media.absolutdrinks.com/images/drink/georgia-peach.jpg
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
nuk eshte me dasht por me dite
dhe kete ti e tregon se ja ke zanat

Flm shume per sherbimin tend, lum ajo qe te paska ne krah:smile:

Breshka
11-05-08, 14:02
Jo vetem kaffe ktu por edhe knaqsi te komunikosh me x persona te respektushem thuja me te gjith

Dardan Kastrati
11-05-08, 14:06
Jo vetem kaffe ktu por edhe knaqsi te komunikosh me x persona te respektushem thuja me te gjith
Breshka mirė se erdhe ,ja njė akullore edhe pėr ju pasi kemi kenaqėsinė tė bashkėbisedojmė edhe me juve ...
http://www.cafe-cappuccino.de/Eis_04.jpg
Tė bėftė mirė .....

Breshka
11-05-08, 14:10
Breshka mirė se erdhe ,ja njė akullore edhe pėr ju pasi kemi kenaqėsinė tė bashkėbisedojmė edhe me juve ...
http://www.cafe-cappuccino.de/Eis_04.jpg
Tė bėftė mirė .....

flm Dardan shum hajt po e marr Adinen qetu po hajm bashk http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Adina-R.Ks
11-05-08, 14:10
Me sa po shohe une drek pasni hanger, mire ja pasna qellu dardan ndrroma mua akulloren...

Adina-R.Ks
11-05-08, 14:12
dardan po ta le kete kapele te mbron nga dielli...
http://www.addidaktrade.com/Upfiles/adidas-c5.jpg

Dardan Kastrati
11-05-08, 14:53
Me sa po shohe une drek pasni hanger, mire ja pasna qellu dardan ndrroma mua akulloren...
http://www.pregel.it/imgup/coppa.jpg
Adina qe ty akulloren tjetėr,tė bėftė mirė .....

Dardan Kastrati
11-05-08, 15:00
dardan po ta le kete kapele te mbron nga dielli...
http://www.addidaktrade.com/Upfiles/adidas-c5.jpg
Adina flm shumė , ja ty 10 lekė pėr kapelėn..
http://farm1.static.flickr.com/151/369041541_dc2d489a1b.jpg

Dardan Kastrati
14-05-08, 16:09
http://i.timeinc.net/recipes/i/recipes/sl/07/12/jingle-juice-sl-1687580-l.jpghttp://i.timeinc.net/recipes/i/recipes/sl/07/12/jingle-juice-sl-1687580-l.jpg
http://i.timeinc.net/recipes/i/recipes/sl/07/12/jingle-juice-sl-1687580-l.jpghttp://i.timeinc.net/recipes/i/recipes/sl/07/12/jingle-juice-sl-1687580-l.jpg

Naki
14-05-08, 19:22
http://farm3.static.flickr.com/2367/2448171070_3a49e75845.jpg (http://farm3.static.flickr.com/2367/2448171070_3a49e75845.jpg)


Selvush eja te hajmė darkė,dardani paska rezervu tavolinen!

Naki
14-05-08, 19:24
Pėr ju qė keni ngrėnė darkė urdhėroni desert!

http://www.pregel.it/imgup/coppa.jpg

Naki
14-05-08, 19:26
http://farm3.static.flickr.com/2367/2448171070_3a49e75845.jpg (http://farm3.static.flickr.com/2367/2448171070_3a49e75845.jpg)


Kush ėshtė pėr darkė urdhėroni!

selvija
14-05-08, 19:29
http://farm3.static.flickr.com/2367/2448171070_3a49e75845.jpg (http://farm3.static.flickr.com/2367/2448171070_3a49e75845.jpg)


Selvush eja te hajmė darkė,dardani paska rezervu tavolinen!O Naki durt tu lumshin se qfar darke speciale paske bere...ja une solla shampanja veq befte mir,,,Ja me Princin tim ska kund ...:biggrin:
http://www.haikko.fi/old/fi_FI/frontpage/_files/11350613550001392/default/shampanja+haikko.jpg

Dardan Kastrati
14-05-08, 19:32
http://farm3.static.flickr.com/2367/2448171070_3a49e75845.jpg (http://farm3.static.flickr.com/2367/2448171070_3a49e75845.jpg)


Selvush eja te hajmė darkė,dardani paska rezervu tavolinen!
http://www.fruitplattersandmore.com/Other/juice.jpghttp://www.fruitplattersandmore.com/Other/juice.jpg
Naki qe edhe nga njė lėng portokalli pėr juve dyve , ju bėftė mirė ....

Dardan Kastrati
14-05-08, 19:38
O Naki durt tu lumshin se qfar darke speciale paske bere...ja une solla shampanja veq befte mir,,,Ja me Princin tim ska kund ...:biggrin:
http://www.haikko.fi/old/fi_FI/frontpage/_files/11350613550001392/default/shampanja+haikko.jpg


http://www.dramaqueenstyle.com/ProductImages/product/DTGO_Martini_p.jpg


Selvo extra nje martini bianchi pėr juve dy .............

Naki
14-05-08, 19:42
Unė kam ditė ku me ardhė
tek dardani me pushu
Njė darkė pėr merak paska rezervu
tė lumshi duartė u gėzofsh gjithmonė
na ty neser darkė do tė ftojmė!

Faliminderit pėr pije,hajde ulu kėtu me neve se selvija na sherben!

selvija
14-05-08, 19:49
Faleminderit edhe une i them
keshtu e ka ky vend
sot dardani don me sherby
me shampanja e me gota kristalte
e me puthje paskan dal...(ahahaha

Guri i madh
14-05-08, 19:51
kush ma qet nji kafe une ju pergaditi torte me dredhza

selvija
14-05-08, 19:54
kush ma qet nji kafe une ju pergaditi torte me dredhzaahahaha Guri veq besen aaa me dredhzat mos i harro:biggrin:
http://www.pizzeria-ulpiana.fi/kafe2.jpg

Dardan Kastrati
14-05-08, 19:56
Unė kam ditė ku me ardhė
tek dardani me pushu
Njė darkė pėr merak paska rezervu
tė lumshi duartė u gėzofsh gjithmonė
na ty neser darkė do tė ftojmė!

Faliminderit pėr pije,hajde ulu kėtu me neve se selvija na sherben!
Naki mirė se erdhe
Nė konakun tim
Kam nderin tė jem
Pran teje miku im ...

Bashkė me Selvinė
Princeshėn Dardane
Ju uroj tė gjitha
Tė mirat e kėsaj bote ..

Naki qofsh tė nderuar dhe jeni tė mirė se ardhur gjithėmonė ...

Guri i madh
14-05-08, 19:57
ahahaha Guri veq besen aaa me dredhzat mos i harro:biggrin:
http://www.pizzeria-ulpiana.fi/kafe2.jpg
ani falimenderit per kafe edhe krofne qe per juve nji tort me dredhza taze veq sa e pergadita

http://www.cafegust.at/pictures/gallery/pic2126.JPG

selvija
14-05-08, 20:00
ani falimenderit per kafe edhe krofne qe per juve nji tort me dredhza taze veq sa e pergadita

http://www.cafegust.at/pictures/gallery/pic2126.JPGOO pasha Mamin ti paske bo hazder me heret kete torte hahahhaha sa mu qesh thash te nxo ngishte hahhaha me kete torte me dredhza ,,shum e mir doket,,une nga gjermonija porsiti kete lloje shllagu per mi flm shum aaa...

Dardan Kastrati
14-05-08, 20:01
Faleminderit edhe une i them
keshtu e ka ky vend
sot dardani don me sherby
me shampanja e me gota kristalte
e me puthje paskan dal...(ahahaha
Moj Selvijė Princeshė dardane
Je ma e mira e kesaj ane
Lumi ne qė tė kemi ty
Sa bukur din ti me sherby
Nje urim e kam pėr ty
Paqėsh gėzim e lumturi...

Guri i madh
14-05-08, 20:02
OO pasha Mamin ti paske bo hazder me heret kete torte hahahhaha sa mu qesh thash te nxo ngishte hahhaha me kete torte me dredhza ,,shum e mir doket,,une nga gjermonija porsiti kete lloje shllagu per mi flm shum aaa...oo une furragji jam torte sa te doni me dredhza me pem bile qe edhe nji torte me qerrshia


http://www.cafegust.at/pictures/gallery/pic4967_2.jpg

selvija
14-05-08, 20:08
Moj Selvijė Princeshė dardane
Je ma e mira e kesaj ane
Lumi ne qė tė kemi ty
Sa bukur din ti me sherby
Nje urim e kam pėr ty
Paqėsh gėzim e lumturi...O Dardan bukurosh me je ti
ja din rendin per hjeshi
lumi ne si te kemi ty
shum i urte dhe rrespektum
ta ka lakmi nje katund
nje katund e nje mahalle
lum dardania qe ka kete djal

Guri madh me befasove
me kete torte dhe sherbim
boll marak jam bo per ty
ke qel zemren ne kete dit
taksirati don mete prit
ke bo zemer gur te forte
me befasove me kete torte
dje me qaja pa kursim
ke fillu tash ska mbarim

Dardan Kastrati
14-05-08, 20:16
O Dardan bukurosh me je ti
ja din rendin per hjeshi
lumi ne si te kemi ty
shum i urte dhe rrespektum
ta ka lakmi nje katund
nje katund e nje mahalle
lum dardania qe ka kete djal

Oj Selvijė moj bukuri
Unė sdi tė shkruaj poezi
Veq diqka do tė them pėr ty
Lum Dardania qė tė ka ty

Ky katundi shumė i shpesh
Ende pėr mua skanė marrė vesh
Kur ta kuptojnė se kush jam
Kryetar katundi do mė bajnė. :biggrin:

Gjumashja
14-05-08, 21:21
Daran aga... ku ke mbet ti edhe shoqja yte

Guri i madh
14-05-08, 21:31
Daran aga... ku ke mbet ti edhe shoqja yte


gjumashe qe nji torte me pem per juve se kafe nuk me ka qellue per momentin


http://www.cafegust.at/pictures/gallery/pic2879_2.jpg

Gjumashja
14-05-08, 21:33
gjumashe qe nji torte me pem per juve se kafe nuk me ka qellue per momentin


http://www.cafegust.at/pictures/gallery/pic2879_2.jpgguri flm...uje a ka apo u ndal edhe ata hahahaha

Guri i madh
14-05-08, 21:40
guri flm...uje a ka apo u ndal edhe ata hahahahajo qe edhe kafet po e pata pastrue automatin e kafes mendova se sante nuk ka musafir urdhnoni


http://media.preisvergleich.de/images/cache/e2/b7/42/e2b742787eda0e0d8f7b07a884a078cf.jpg?product_image s/normal_de/27/1354477.jpg,img/GERMAN/no_pic_product.jpg,177,80,,,,-1,-1,-1,-1,177,-1,1,0,0

Nirvana Band
14-05-08, 21:44
Kush eshte ka na qete najqka ktu?

Dardan Kastrati
18-05-08, 11:55
Kush eshte ka na qete najqka ktu?
http://www.marketingblurb.com/uploads/Coca-Cola%20Holida%20packaging-thumb.png
Nirvana urdhėro tė bėftė mirė .

Dardan Kastrati
18-05-08, 11:57
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/29/Fanta_orange.jpg/800px-Fanta_orange.jpg

Pėr mysafirt e radhės qė vijn pas, vetėm urdheroni ...

Breshka
18-05-08, 12:25
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/29/Fanta_orange.jpg/800px-Fanta_orange.jpg

Pėr mysafirt e radhės qė vijn pas, vetėm urdheroni ...

o Dardan a sherben kush a vet veten me sherby

Dardan Kastrati
18-05-08, 12:30
o Dardan a sherben kush a vet veten me sherby
http://artfiles.art.com/images/-/Coca-Cola-Poster-C10054866.jpeg
breshka pritė se tani vijė unė dhe tė shėrbej vetėm prisni juve ... :tongue: :biggrin:

HėNna
18-05-08, 16:56
Jo vetėm kafe por edhe dajak asi ndonje sok. :tongue:

rafet llapjani
18-05-08, 16:59
Jo vetėm kafe por edhe dajak asi ndonje sok. :tongue:

ahahahah ska dajk veq llabud qe don ska problem ahahahahaahhahaahh

HėNna
18-05-08, 17:04
ahahahah ska dajk veq llabud qe don ska problem ahahahahaahhahaahh

Ngadale de se gabova, se pata me qellim. :tongue:

rafet llapjani
18-05-08, 17:06
Ngadale de se gabova, se pata me qellim. :tongue:

ahahahah hiq sgabove po me ven ke fol ahahahahahhahhah

HėNna
18-05-08, 17:07
ahahahah hiq sgabove po me ven ke fol ahahahahahhahhah


hahahahahaha, o e di qė flas unė mirė por mė erdhi keq me deklaru, e thash ashtu e dita se ti e thu tani. :tongue:

rafet llapjani
18-05-08, 17:10
hahahahahaha, o e di qė flas unė mirė por mė erdhi keq me deklaru, e thash ashtu e dita se ti e thu tani. :tongue:

Qyre more qysh pom lexon a bon met vet mus je me plumtoren e brezhnices e ngjofshme ahahaahahahahah

HėNna
18-05-08, 17:11
Qyre more qysh pom lexon a bon met vet mus je me plumtoren e brezhnices e ngjofshme ahahaahahahahah

hahahahahahahahahaha... pse edhe ti e njef plumtoren e brezhnicės a? :tongue:

rafet llapjani
18-05-08, 17:14
hahahahahahahahahaha... pse edhe ti e njef plumtoren e brezhnicės a? :tongue:

aahahhaah qysh jo saher kom shkrue me kthy ujt per pjet henez ska mujt aghaghaghaghaghaghahggh

HėNna
18-05-08, 17:15
aahahhaah qysh jo saher kom shkrue me kthy ujt per pjet henez ska mujt aghaghaghaghaghaghahggh

Po bre edhe unė sa e sa herė kam qene me ndal diellin mos me marrė rrezen, por smujta. :tongue:

Njėmend a ėshtė gjallė, se jam miftjaq dicka pėr ta? :biggrin:

rafet llapjani
18-05-08, 17:18
Po bre edhe unė sa e sa herė kam qene me ndal diellin mos me marrė rrezen, por smujta. :tongue:

Njėmend a ėshtė gjallė, se jam miftjaq dicka pėr ta? :biggrin:

Po moj a spe din aaaaaaaaaaa tash mundesh mira kah pirevt se asfalt ekishin bae del te llumnict e tekrr ne brezhnic aghaaghaghaghaghahgaghaghghaghagh