PDA

View Full Version : Oda e Grave!


Faqet : [1] 2 3

sherri
23-04-08, 09:55
Granim,qe oden e juaj,edhe mos me ju pa ma atje te burrnimi,e keni pas nje ode po jau kish mshel me therr dikush,se di pse!?(s'ja keni dit rendin sagllam) tash mbledhuni ketu bani ca t'doni..atje te burrecat mos t'ju shof ma ok...

lovely
23-04-08, 09:57
Granim,qe oden e juaj,edhe mos me ju pa ma atje te burrnimi,e keni pas nje ode po jau kish mshel me therr dikush,se di pse!?(s'ja keni dit rendin sagllam) tash mbledhuni ketu bani ca t'doni..atje te burrecat mos t'ju shof ma ok...


o dreqi t hifte ty po pa e afru pak plusin me minusin s po bon hiq... hahahahahahahahahahahaahahahahahah


sherrrrrooooooo, qu dil jashte se ti m perzane pej odes t juve...


Garaniiiim, a o kush ksajde t ia thojme kanges me def???? :biggrin:

ninnela
23-04-08, 09:58
Granim,qe oden e juaj,edhe mos me ju pa ma atje te burrnimi,e keni pas nje ode po jau kish mshel me therr dikush,se di pse!?(s'ja keni dit rendin sagllam) tash mbledhuni ketu bani ca t'doni..atje te burrecat mos t'ju shof ma ok...


O SHERR O SHERR ....PJA NESJE MASI KOKE MUNU ME MARU KIT FAR ODE FYLYMY PO PREJ ODES JUVE TYBE SKE MUJT ME NA HJKE JO ...SE SKENI GJALL JU PA NEVE SHRRO BADIHAVA ....... HAHAHAHA

sunrise
23-04-08, 10:35
sherrooo flm qe po mendon per femnim ti amooooo, se besoj qe ka me pas atemosfer anej pa femna.... cka folni ju atje se pa ardh naj femen e me jav ndreq atmosferen.....ani burrnimi i sotit hajmedet hajjjj....mos le te hyjn femnat nji kohe qaty... qe sko me dal tema en arkiv ki me pa....

selvija
23-04-08, 10:39
O Perhajr oda e grave ,,koka qel tash ketu shliravemi deri ne pik fundite,,,
une erdha me nje torte ne dor per gjitha grat,,,e burrat le te shikojen haha dashin me nda nga nje cop me te sherbejn kaffet,,,

per gjitha grat...
http://www.schwartau-backwelt.de/backsite/jsp/images/gewinn_rezept-2.jpg

sunrise
23-04-08, 10:49
ojjjj selvije te lumshin durt ani cka paskan me lakmu mashkujt hahahaa..
nima une kom hy ketu po tash se di a ka vend per mu se ketu po shkrun per granim e une nuk jom ne ate list :(.....

e mora uen nje cope vec cka koka oooooo shume shume e shijshmeee hmmmmmmm

lovely
23-04-08, 10:55
O Perhajr oda e grave ,,koka qel tash ketu shliravemi deri ne pik fundite,,,
une erdha me nje torte ne dor per gjitha grat,,,e burrat le te shikojen haha dashin me nda nga nje cop me te sherbejn kaffet,,,

per gjitha grat...
oooo shume flm se ma knaqe biren e gojes.. :D:D

qe i pruna une kafet se kur jau kena pa hajrin burrav allahilja e Zotit?? :D:D

njo per mu njo per ty Selvush njo per Sunrise edhe njo de ta merr kush t don '

http://th114.photobucket.com/albums/n275/white_valentine_8318/mix/th_coffee.jpg (http://photobucket.com/image/coffee/white_valentine_8318/mix/coffee.jpg?o=27)http://th114.photobucket.com/albums/n275/white_valentine_8318/mix/th_coffee.jpg (http://photobucket.com/image/coffee/white_valentine_8318/mix/coffee.jpg?o=27)
http://th114.photobucket.com/albums/n275/white_valentine_8318/mix/th_coffee.jpg (http://photobucket.com/image/coffee/white_valentine_8318/mix/coffee.jpg?o=27)http://th114.photobucket.com/albums/n275/white_valentine_8318/mix/th_coffee.jpg (http://photobucket.com/image/coffee/white_valentine_8318/mix/coffee.jpg?o=27)

lovely
23-04-08, 10:56
edhe nje torte me te shijshme ; :biggrin:

http://i95.photobucket.com/albums/l123/sanchezjc25/11.jpg

selvija
23-04-08, 10:56
ojjjj selvije te lumshin durt ani cka paskan me lakmu mashkujt hahahaa..
nima une kom hy ketu po tash se di a ka vend per mu se ketu po shkrun per granim e une nuk jom ne ate list :(.....

e mora uen nje cope vec cka koka oooooo shume shume e shijshmeee hmmmmmmmOO veq me lakmu djemt e qita hahha se thojne nuk ban keta se ju del bishti hahahah
ti shofim tuj nga per forum si e lekundin hahahhahaha :biggrin:

merr sa dush se dada qet opet bile bile me von edhe nje fli do qesim se bashkue hahaha:biggrin:

sherri
23-04-08, 10:58
sherrooo flm qe po mendon per femnim ti amooooo, se besoj qe ka me pas atemosfer anej pa femna.... cka folni ju atje se pa ardh naj femen e me jav ndreq atmosferen.....ani burrnimi i sotit hajmedet hajjjj....mos le te hyjn femnat nji kohe qaty... qe sko me dal tema en arkiv ki me pa....
oo pasha shabanin,mire ke fol oj bi,mekan krejt si ti sikushi po a po i shef ca bajn atje..

selvija
23-04-08, 10:59
edhe nje torte me te shijshme ; :biggrin:

http://i95.photobucket.com/albums/l123/sanchezjc25/11.jpgHahahahaha hahahahah une morraaa tortennn ahahahahahahah sunirse mbylli syt ti se marre ,,po te bjen ne tesulle. ahahhahaah:biggrin:

hahahhaha ahahahhahahahaha

lovely
23-04-08, 11:01
Hahahahaha hahahahah une morraaa tortennn ahahahahahahah sunirse mbylli syt ti se marre ,,po te bjen ne tesulle. ahahhahaah:biggrin:

hahahhaha ahahahhahahahaha


mo moj mos ia qit haletet n fushe.. tybe s di kjo sunrajsa mos osht e re e po i bjen krese hahahahahahahahahaahhaahahahahahahahahaha

selvija
23-04-08, 11:03
mo moj mos ia qit haletet n fushe.. tybe s di kjo sunrajsa mos osht e re e po i bjen krese hahahahahahahahahaahhaahahahahahahahahahaTyben po del ku del dhe qka del une ja hiqa ....hat qika le te msohet pak se qka ka mas tortes me shllage gaggagagaga gagagaga
ja kollzoj ti qe mos i bjen kres ....hahahhaha:biggrin:

sunrise
23-04-08, 11:05
oooo shume flm se ma knaqe biren e gojes.. :D:D

qe i pruna une kafet se kur jau kena pa hajrin burrav allahilja e Zotit?? :D:D

njo per mu njo per ty Selvush njo per Sunrise edhe njo de ta merr kush t don '

http://th114.photobucket.com/albums/n275/white_valentine_8318/mix/th_coffee.jpg (http://photobucket.com/image/coffee/white_valentine_8318/mix/coffee.jpg?o=27)http://th114.photobucket.com/albums/n275/white_valentine_8318/mix/th_coffee.jpg (http://photobucket.com/image/coffee/white_valentine_8318/mix/coffee.jpg?o=27)
http://th114.photobucket.com/albums/n275/white_valentine_8318/mix/th_coffee.jpg (http://photobucket.com/image/coffee/white_valentine_8318/mix/coffee.jpg?o=27)http://th114.photobucket.com/albums/n275/white_valentine_8318/mix/th_coffee.jpg (http://photobucket.com/image/coffee/white_valentine_8318/mix/coffee.jpg?o=27)

lovelyy

flm shume ... desha te them qe me duket apo me mire me thon kom ndegju qe je ne kojshi... andaj te pyeta si eshte puna e kojshise... mu keni perzi cila eshte cila hahahaha.. me fal per konfuzion

lovely
23-04-08, 11:07
lovelyy

flm shume ... desha te them qe me duket apo me mire me thon kom ndegju qe je ne kojshi... andaj te pyeta si eshte puna e kojshise... mu keni perzi cila eshte cila hahahaha.. me fal per konfuzion


qka po di une moj kur nuk di ku je ti? hahahahaha

t bofte mire kafja:smile:

vjeshta
23-04-08, 11:30
Kjo ode qenka e lshume pak e madhe !!!:biggrin:

Breshka
23-04-08, 11:35
koft mir ktuhja oj graaa http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

lovely
23-04-08, 11:36
Kjo ode qenka e lshume pak e madhe !!!:biggrin:


hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahah aha


po ai Sherri ia din renin se e din qe e ka mlu granimi forumin :wink: :biggrin:

lovely
23-04-08, 11:37
koft mir ktuhja oj graaa http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


hajde Breshke se dola me t prit, ruju mos ha shume torte qe ka pru Selvija se kan shume kalori, qyr qysh u bona une per ni dakik :biggrin:

http://i285.photobucket.com/albums/ll69/Jay-R080469/D-BigValentine.jpg

vjeshta
23-04-08, 11:38
hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahah aha


po ai Sherri ia din renin se e din qe e ka mlu granimi forumin :wink: :biggrin:


Se besoj qe e ka dite ,ndoshta ka shpresu ...:rolleyes: :biggrin:

sherri
23-04-08, 11:39
Kjo ode qenka e lshume pak e madhe !!!:biggrin:
Pak e madhe !?me qellim e leshume keshtu,me pas mundsi me e nda,nje per qika nje per gra,,se s*mundeni t'gjitha bashk e na qitni telashe prap me intervenu..burravecnimi:D

emine
23-04-08, 11:44
une pe la sherrin ksajde,e ika ka oda eburrav..se me gra nuke rrihet tybeh:p

vjeshta
23-04-08, 11:46
Pak e madhe !?me qellim e leshume keshtu,me pas mundsi me e nda,nje per qika nje per gra,,se s*mundeni t'gjitha bashk e na qitni telashe prap me intervenu..burravecnimi:D


Smundemi ne ,apo nuk munden burracnimi me i dallu ...?:biggrin:

Breshka
23-04-08, 11:53
hajde Breshke se dola me t prit, ruju mos ha shume torte qe ka pru Selvija se kan shume kalori, qyr qysh u bona une per ni dakik :biggrin:

http://i285.photobucket.com/albums/ll69/Jay-R080469/D-BigValentine.jpg

manikene mos mu ligshtooo ti ahahahahhahahahahaa

Dardan Kastrati
23-04-08, 11:55
manikene mos mu ligshtooo ti ahahahahhahahahahaaA ma manikene se jo mahi koka ahaahahahahahahhaahahaahaha

lovely
23-04-08, 11:56
manikene mos mu ligshtooo ti ahahahahhahahahahaa


mozotallah, nuk e hupi une kurr vijen e midisit ......... hahahahahahahaha


per qata m lshoi edhe Dardani qe besa...............:frown: :biggrin:

Breshka
23-04-08, 12:09
mozotallah, nuk e hupi une kurr vijen e midisit ......... hahahahahahahaha


per qata m lshoi edhe Dardani qe besa...............:frown: :biggrin:

hahhahahahahahah ma moj se kone ligshtu nashta per qata tlshoj http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

sherri
24-04-08, 10:53
http://img518.imageshack.us/img518/2650/pjesa112006kj9.jpg

Lovelica,DEA,,tuj i marr burrecnimin per goje

sherri
24-04-08, 11:01
http://www.guida-shqiptare.net/inf_sq/aksh1.gif

Jeni rrethu granim,,ma mire dorzojuni UCK-AKSH-ja e ka marr pozicionin.

Dukagjinas_i
24-04-08, 11:09
http://www.guida-shqiptare.net/inf_sq/aksh1.gif

Jeni rrethu granim,,ma mire dorzojuni UCK-AKSH-ja e ka marr pozicionin.
,,,boll sherr dukesh, e kete here s'ja qellove,,,po a hargjohen plumbat per gra hejjj

Murgesha
24-04-08, 11:12
Granim,qe oden e juaj,edhe mos me ju pa ma atje te burrnimi,e keni pas nje ode po jau kish mshel me therr dikush,se di pse!?(s'ja keni dit rendin sagllam) tash mbledhuni ketu bani ca t'doni..atje te burrecat mos t'ju shof ma ok...


Pha cfar kercenimi sherrorr.
Valla ketu mos na hajde mo se boll te mir na e paska ba oden, e per te burrat kot e ke se hym e dalim kur te dojme hahahahahahahahahahahahahah

Elina
24-04-08, 11:35
Pha cfar kercenimi sherrorr.
Valla ketu mos na hajde mo se boll te mir na e paska ba oden, e per te burrat kot e ke se hym e dalim kur te dojme hahahahahahahahahahahahahah

Mire e ke... se une veq sa u ktheva prej odes se burrave .....
Ma qetesi ish atje se ktu te na granimi :biggrin:

Murgesha
24-04-08, 11:40
Mire e ke... se une veq sa u ktheva prej odes se burrave .....
Ma qetesi ish atje se ktu te na granimi :biggrin:

Gjithe eshte qetesi atje, se skan cka bojne e e kqyrin tavanin tere diten hahahahahahhahaha Veq kur ta shofin ndoj marimonge ateher ju bjen mend qe ka gra dikund hahahahahahahahahahahahahaha

Virti
24-04-08, 13:22
qenkan qkepe... :wink:

rafet llapjani
24-04-08, 13:26
Jo Vriti qitash vin ..........

Virti
24-04-08, 13:28
ishalla rafet, por boll te qkepta po doken...

rafet llapjani
24-04-08, 13:30
ishalla rafet, por boll te qkepta po doken...

ahahhah vriti jan tu i dredh flokt me baskija e tu i shti minivall ahahahahah

rafet llapjani
24-04-08, 13:33
Kqyrne sherrin qka ka bae me asqert e vet ne oden e grave lomsh krejt ahahaahahhhahaah


http://dl.ziza.ru/other/042008/24/ppc/002_ppc.jpg

Virti
24-04-08, 13:35
ahahhah vriti jan tu i dredh flokt me baskija e tu i shti minivall ahahahahah
ishalla vec floket sepse shkon gjate ajo pune... :biggrin:

LuLjaa
24-04-08, 13:44
Qysh vin burrat ketu allah, allah :P

rafet llapjani
24-04-08, 13:49
Qysh vin burrat ketu allah, allah :P

ahahaha neve spo na kosideroni tash si burrec ani edhe kastraveca muni me na than tash jem univerzal ahahaahahahahah

selvija
24-04-08, 13:59
Ikani more qka keni lyp kete vakte ,,tuj vesh kulet pasdite hor na bot meshle deren edhe bajuni njher,,,deri sa veshemi...:biggrin:
http://users.tkk.fi/~pkuusio/valokuvat/kuvia/kuva4.jpg

rafet llapjani
24-04-08, 14:00
Ikani more qka keni lyp kete vakte ,,tuj vesh kulet pasdite hor na bot meshle deren edhe bajuni njher,,,deri sa veshemi...:biggrin:
http://users.tkk.fi/%7Epkuusio/valokuvat/kuvia/kuva4.jpg

aahahahah selvi ani moj qe po ta maj peshqirin mos me te ra se sun i vesh kulet ahaahahahahah

Breshka
24-04-08, 14:02
kona mush oda e grave bubrreca

rafet llapjani
24-04-08, 14:04
kona mush oda e grave bubrreca

Jo jo burreca po kastraveca ahahahaahahahahhahahh

Breshka
24-04-08, 14:14
Jo jo burreca po kastraveca ahahahaahahahahhahahh

jo kastraveca se i hajn njo se lon po bubrreca i shkelin me kam http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Dardan Kastrati
24-04-08, 14:19
jo kastraveca se i hajn njo se lon po bubrreca i shkelin me kam http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Kush i han more kastravecat aagaagagagaggagagagaag

rafet llapjani
24-04-08, 14:22
jo kastraveca se i hajn njo se lon po bubrreca i shkelin me kam http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

hahahhha veq mos i hskel ne fyt se jau nxen frymen ahahahahahha

qika_pejes
24-04-08, 15:19
e qikat ku me nejte :tongue:

Murgesha
24-04-08, 15:21
e qikat ku me nejte :tongue:


Me gra, ma keq ja u qet me nejt me burra hahahahaahahahahahah

qika_pejes
24-04-08, 15:26
Me gra, ma keq ja u qet me nejt me burra hahahahaahahahahahah
Murgesha hahahahhahahahahahaha e pashe edhe nej ode burrav thashe upsss mos hina gabim kur qe edhe oda e grave ahahahahahahahhahahhahaha

lovely
24-04-08, 17:12
Murgesha hahahahhahahahahahaha e pashe edhe nej ode burrav thashe upsss mos hina gabim kur qe edhe oda e grave ahahahahahahahhahahhahaha


ti rri qitu mos gabo me dal pej ktuhit se me bo me shku n ode t bubrrecave tutna menihere t grabit ai Rafeti se kogja ta ka vnu synin diqysh , e na t mrojm qitu :biggrin:

selvija
24-04-08, 17:12
e qikat ku me nejte :tongue:Me gra dash me marr mesimin sa duhet,,

breshka valla ti shkelsh ti burrecat e kastravecat pet ki mi bo,,grat hazder per sendviq veq me hanger,,,

qika_pejes
24-04-08, 17:13
ti rri qitu mos gabo me dal pej ktuhit se me bo me shku n ode t bubrrecave tutna menihere t grabit ai Rafeti se kogja ta ka vnu synin diqysh , e na t mrojm qitu :biggrin:
ahhaahhahahhahaaha deka jo bre ee shtir eshte mem njek mu e mem nxan jo e di sluj prej qitu ncuk

lovely
24-04-08, 17:14
hahahhha veq mos i hskel ne fyt se jau nxen frymen ahahahahahha


oooo ty bubrrecat t hangshin hahahahahahahahahahaha

Breshka
24-04-08, 17:33
oooo ty bubrrecat t hangshin hahahahahahahahahahaha

oj gra a keni pregadit darken se burrat po presin prej juve n'ode atje :P

lovely
24-04-08, 17:55
oj gra a keni pregadit darken se burrat po presin prej juve n'ode atje :P


de t presin se edhe pak jau qojna hahahahahahahahahahahahahaahahaaaa

LuLjaa
25-05-08, 02:17
teuta qe e gjetaa hahahahaa

uliksi31
25-05-08, 02:31
teuta qe e gjetaa hahahahaa

Po ku i ke grat oj Lule, me nji lule s'cel pranvera.:biggrin:

lovely
25-05-08, 15:12
Po ku i ke grat oj Lule, me nji lule s'cel pranvera.:biggrin:


qysh bre me nje lule?

po ku t eshte Murgesha, Breshka, une, Selvija, Lulja, Eminia, si me kan 700 bojm hahahahahahahahahahahahahaaha

LuLjaa
25-05-08, 15:24
qysh bre me nje lule?

po ku t eshte Murgesha, Breshka, une, Selvija, Lulja, Eminia, si me kan 700 bojm hahahahahahahahahahahahahaaha

Ja po tybee mi mledh krejt ma shume se 700 bojm bile
ama pram kem vetum une dhe teuta e ky u munojke me na mashtru neve dika
po dikur i ikum :D

lovely
25-05-08, 15:28
Ja po tybee mi mledh krejt ma shume se 700 bojm bile
ama pram kem vetum une dhe teuta e ky u munojke me na mashtru neve dika
po dikur i ikum :D


a po a? hajt se i kallxoj une atij :tongue: oj Lule une s dita, e pashe Murgeshen ma nalt edhe Selven hahahahahahhaa

emine
25-05-08, 15:30
qtu nuk kam qejf me hy,se jan disa gra terpijejka(tutna po ma ngjesin) ika sa ma shpejttttttttttt ....

lovely
25-05-08, 15:34
qtu nuk kam qejf me hy,se jan disa gra terpijejka(tutna po ma ngjesin) ika sa ma shpejttttttttttt ....


haj tybe n ike se t nxana :biggrin: :biggrin: :biggrin: :wink:

LuLjaa
25-05-08, 15:39
a po a? hajt se i kallxoj une atij :tongue: oj Lule une s dita, e pashe Murgeshen ma nalt edhe Selven hahahahahahhaa

Po, po edhe ato ken, edhe per Murgesha them se ajo sa 7 burra eshte ve vet
+ une, ti selvija, teuta qe eminja e plot tjera sa po bojn hahahaa tybe i kallum burrnimin( me dasht ) :D

selvija
25-05-08, 15:45
Po, po edhe ato ken, edhe per Murgesha them se ajo sa 7 burra eshte ve vet
+ une, ti selvija, teuta qe eminja e plot tjera sa po bojn hahahaa tybe i kallum burrnimin( me dasht ) :DHhahaha sot e Dile valla mos i prek ne pik te dobet burrnimi se hmm,,qysh jan ndreq grat mos vet hiq vizllim po ju shkon....

Oj Lule qka na ke sjell ne kete ode ,?

emine
25-05-08, 15:46
haj tybe n ike se t nxana :biggrin: :biggrin: :biggrin: :wink:

ika se nuke rrifet me njerz qe shpifen :(

LuLjaa
25-05-08, 15:49
Hhahaha sot e Dile valla mos i prek ne pik te dobet burrnimi se hmm,,qysh jan ndreq grat mos vet hiq vizllim po ju shkon....

Oj Lule qka na ke sjell ne kete ode ,?

Jo be kurgja si preka, ve thash mos ta merr kerkush si ofendim se kuku
s'jam nja qe kam qef me pas fjal me dikan e sidomos me burra :S

qe 1 lule ta pruna ty sa per adet tash , nashta boll eshte :D

http://www.misdirections.com/images/g1214.jpg

lovely
25-05-08, 15:51
ika se nuke rrifet me njerz qe shpifen :(:frown: :redface: :mad: :wink:

selvija
25-05-08, 15:52
Jo be kurgja si preka, ve thash mos ta merr kerkush si ofendim se kuku
s'jam nja qe kam qef me pas fjal me dikan e sidomos me burra :S

qe 1 lule ta pruna ty sa per adet tash , nashta boll eshte :D

http://www.misdirections.com/images/g1214.jpgE bash mir paske dhan tash taman arom freskuse ,,dhe do shlirohemi si ne dhomat tona ,,,:wink:

Agolli
27-05-08, 18:50
Nje pershendetje per granimin, poashtu ca dhurata me domethenje,,specifike!!' :cool:

http://www.sporrong.se/Archive/Sporrong/SporrongDemo6/Images/ProductLarge/TRAD-005.jpg


Qe edhe nje kenge zanzi :biggrin:

http://youtube.com/watch?v=d2oBQxR15iU

rafet llapjani
27-05-08, 19:20
Nje pershendetje per granimin, poashtu ca dhurata me domethenje,,specifike!!' :cool:

http://www.sporrong.se/Archive/Sporrong/SporrongDemo6/Images/ProductLarge/TRAD-005.jpg


Qe edhe nje kenge zanzi :biggrin:

http://youtube.com/watch?v=d2oBQxR15iUaahahahahh daskell ja kenis edhe ti si domino me ushlav tuqka ghghaghaaghaghghaghaghaaghghagh

Agolli
27-05-08, 19:34
aahahahahh daskell ja kenis edhe ti si domino me ushlav tuqka ghghaghaaghaghghaghaghaaghghagh
hahahahahahahahahahahahahahah, a mendove ti-aaaa :biggrin:
Ani kishe bukuroshe, u'a thej pasqyren per koke :mad: :biggrin:

ps.granim pooooo qysh jeni, dhe ka ka te re !?

rafet llapjani
27-05-08, 19:39
hahahahahahahahahahahahahahah, a mendove ti-aaaa :biggrin:
Ani kishe bukuroshe, u'a thej pasqyren per koke :mad: :biggrin:

ps.granim pooooo qysh jeni, dhe ka ka te re !?

aahahahah Daskell mos u sill shum ktu se jam me qyski ne dor si bodigard te grat aaghaghaaghghaaghaghagha

Agolli
27-05-08, 19:44
aahahahah Daskell mos u sill shum ktu se jam me qyski ne dor si bodigard te grat aaghaghaaghghaaghaghagha
ghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghagha :tongue: :tongue:

lovely
27-05-08, 19:45
u prish dynjeja e hajt

grate n ode t burrave e burrat n ode t grave :biggrin:

rafet llapjani
27-05-08, 19:47
u prish dynjeja e hajt

grate n ode t burrave e burrat n ode t grave :biggrin:

ahahahahh po de spe hajn burrat ma ku eshte fort veq but po lypin krejt si sungjer aghaghaghaghaghaghagh

Agolli
27-05-08, 19:51
u prish dynjeja e hajt

grate n ode t burrave e burrat n ode t grave :biggrin:
Pse qeshtu e ka dema me kaci asi demokracia :redface: :biggrin:
Ajt shko thirrma shokin mu, uliksin,,...mes harro me i thon se Rafeti dhe Agolli ishin duke luftu me granimin.. :biggrin:

iliryan
27-05-08, 19:56
Pse qeshtu e ka dema me kaci asi demokracia :redface: :biggrin:
Ajt shko thirrma shokin mu, uliksin,,...mes harro me i thon se Rafeti dhe Agolli ishin duke luftu me granimin.. :biggrin:

Mir se ju gjej o burrat e burrave ....

Agolli
27-05-08, 19:58
Mir se ju gjej o burra
O mire se erdhe heuu burri i dheut nxire shpaten e skenderbeut, granimin me sulmu,, per toke miletin e omel me sakatu :biggrin:

iliryan
27-05-08, 20:02
O mire se erdhe heuu burri i dheut nxire shpaten e skenderbeut, granimin me sulmu,, per toke miletin e omel me sakatu :biggrin:

O mos thui ate fjal se Granimin asht me e Beku se jo me e sakatu

Agolli
27-05-08, 20:09
O mos thui ate fjal se Granimin asht me e Beku se jo me e sakatu
Ncuk,,,qy k'to me i beku, o kur t'i fshiii n'dore s'kan qare pa ma pregadit ni laknur :biggrin:

uliksi31
27-05-08, 20:09
Pse qeshtu e ka dema me kaci asi demokracia :redface: :biggrin:
Ajt shko thirrma shokin mu, uliksin,,...mes harro me i thon se Rafeti dhe Agolli ishin duke luftu me granimin.. :biggrin:

Qe erdha o Agoll trimi, paj beli vallha luft e madhe ka me u bo sonde qetu.:biggrin: Te betohemi besa=bese se as nje milimeter mos me lishue pe. Grave duhet me ju ra tinez. Ahahahahahahahaha

Guri i madh
27-05-08, 20:11
Qe erdha o Agoll trimi, paj beli vallha luft e madhe ka me u bo sonde qetu.:biggrin: Te betohemi besa=bese se as nje milimeter mos me lishue pe. Grave duhet me ju ra tinez. Ahahahahahahahahaulkis boll mir si e paske zapue oden e grave se oden ton na kan marr grat

rafet llapjani
27-05-08, 20:12
Qe erdha o Agoll trimi, paj beli vallha luft e madhe ka me u bo sonde qetu.:biggrin: Te betohemi besa=bese se as nje milimeter mos me lishue pe. Grave duhet me ju ra tinez. Ahahahahahahahaha

ku me ju ra o Uliks vizataoma se ti edin qe une qyski sjlell mos po bjen kush viktim ahgaghaghaghaghaghaghaghg

lovely
27-05-08, 20:12
Qe erdha o Agoll trimi, paj beli vallha luft e madhe ka me u bo sonde qetu.:biggrin: Te betohemi besa=bese se as nje milimeter mos me lishue pe. Grave duhet me ju ra tinez. Ahahahahahahahaha


oooo n zo kam kesh, ani tinez hahahahahahahahahahaha

mjeret na per burrat e sodit hahahahahahahahahahahaahahahahahahah hahahahahahaahahahahahahahahahahaha


une ty Uliks, sante ashiqare :wink:

rafet llapjani
27-05-08, 20:15
oooo n zo kam kesh, ani tinez hahahahahahahahahahaha

mjeret na per burrat e sodit hahahahahahahahahahahaahahahahahahah hahahahahahaahahahahahahahahahahaha


une ty Uliks, sante ashiqare :wink:

aahhahh ashiqare tash sta pranojm se asaj i bjen sillovanje me qef aghaghaghaghaghghaghagh

Agolli
27-05-08, 20:16
Qe erdha o Agoll trimi, paj beli vallha luft e madhe ka me u bo sonde qetu.:biggrin: Te betohemi besa=bese se as nje milimeter mos me lishue pe. Grave duhet me ju ra tinez. Ahahahahahahahaha
Ooooo ku m'je trim i trimave, s'ka vlla nje uliksi e ka Dardania e kuku per granimin :biggrin: . Mos e lesho frontin deri sa t'jauv kontrrolloi sheqerin ne zemer asi ne gjake,, jon cu peshe e u cofshin lugat asi shtriga :biggrin:

lovely
27-05-08, 20:16
aahhahh ashiqare tash sta pranojm se asaj i bjen sillovanje me qef aghaghaghaghaghghaghagh


ooo qysh t ka qef bre.. n dashte me zor n dashte me qef sillovanje hahahahahahahahahahahaha

lovely
27-05-08, 20:17
Ooooo ku m'je trim i trimave, s'k a vlla nje uliksi e ka Dardania e kuku per granimin :biggrin: . Mos e lesho frontin deri sa t'jauv kontrrolloi sheqerin ne zemer asi ne gjake,, jon cu peshe e u cofshin lugat asi shtriga :biggrin:


uuu Zoti ftyren ta marrofte hahahahahahahahaahahahahahahahahaha

u qofsh dhompir o Agolliiiiiiii

rafet llapjani
27-05-08, 20:17
ooo qysh t ka qef bre.. n dashte me zor n dashte me qef sillovanje hahahahahahahahahahahaha

jo jo tha ja qysh ka qef tinxa se ma interesant me nxan gafil minin aghahgaghaghaghghaaghgh

uliksi31
27-05-08, 20:20
aahhahh ashiqare tash sta pranojm se asaj i bjen sillovanje me qef aghaghaghaghaghghaghagh

Rafet ti me rujt ne kapixhik, leshoju prej havajet kamikaze. Ahahahahahaha

uliksi31
27-05-08, 20:22
Ooooo ku m'je trim i trimave, s'ka vlla nje uliksi e ka Dardania e kuku per granimin :biggrin: . Mos e lesho frontin deri sa t'jauv kontrrolloi sheqerin ne zemer asi ne gjake,, jon cu peshe e u cofshin lugat asi shtriga :biggrin:

Agoll ka ardh puna me i dal Lovelyt ne mejdan, shtergoje shpaten e mejdanit. Por kujdes se kjo ish e rrrapavt, ku po ta ngjitke kjo qaty ma gjaku spo qarkullojke. hahhaahahahaha

Agolli
27-05-08, 20:22
uuu Zoti ftyren ta marrofte hahahahahahahahaahahahahahahahahaha

u qofsh dhompir o Agolliiiiiiii

Ejjjjjjj kujt pi thu ashtu, aaaaaa :redface: a je njeri a dreq i vogel, mos je dal pi kinder voje :biggrin:
ahahahahahahahahahahaha ani u qofsh dhompir, ik se t'boj kompir ahahahahahahahaha

uliksi31
27-05-08, 20:24
ooo qysh t ka qef bre.. n dashte me zor n dashte me qef sillovanje hahahahahahahahahahahaha

Lovel, mledhi grat se tybe luft e madhe dot bohet. Duhet granimi me ra njiher e pergjithmon nen sundimin ton si ktyneher, se na shkoj ftyra e hajt. Ahahahahahahaha

Agolli
27-05-08, 20:24
Agoll ka ardh puna me i dal Lovelyt ne mejdan, shtergoje shpaten e mejdanit. Por kujdes se kjo ish e rrrapavt, ku po ta ngjitke kjo qaty ma gjaku spo qarkullojke. hahhaahahahaha
Po aaaaaaaa ajt se i'a rasi une..........i shishe me infuzion ''kallamoq 5%'' s'ka me ardh-un n'veti ahahahahahahahahahahahahahaha

lovely
27-05-08, 20:27
Ejjjjjjj kujt pi thu ashtu, aaaaaa :redface: a je njeri a dreq i vogel, mos je dal pi kinder voje :biggrin:
ahahahahahahahahahahaha ani u qofsh dhompir, ik se t'boj kompir ahahahahahahahaha


Agolli, diqa tu kesh pasha zotin

dreq i madh jam une e jo i vogel hahahahahahahahaahahahahahahhaahaaaaaaaaaa

qika_pejes
27-05-08, 20:28
ika prej ketu hallakam po shkojka :P :p :p

lovely
27-05-08, 20:29
Lovel, mledhi grat se tybe luft e madhe dot bohet. Duhet granimi me ra njiher e pergjithmon nen sundimin ton si ktyneher, se na shkoj ftyra e hajt. Ahahahahahahaha


oooj gra, oj symavihte, oj breshka, oj selvije, kush t jeni ksajde, hajdeni se u kall lufta me burrnim pasha zotin po dojn me na shti perfuni, asi ner sun.. mos t lejojme ..

rrokini shpatat edhe dilni n mejdan hahahahahahahaha

lovely
27-05-08, 20:30
ika prej ketu hallakam po shkojka :P :p :p


mos gabo me ik se po m vyn granim sa ma shume hahahahahahahahaha

Agolli
27-05-08, 20:31
Agolli, diqa tu kesh pasha zotin

dreq i madh jam une e jo i vogel hahahahahahahahaahahahahahahhaahaaaaaaaaaa
Lovely a ti jeeeeee- aaaa :eek: s'te pash, nime ma dreq se ti s'ka hahahahahahahahahahahahahahahahahahhaahhaahhaa

rafet llapjani
27-05-08, 20:31
ika prej ketu hallakam po shkojka :P :p :p

Oda e grave eshte kjo oj qika epjes ahaahhahah

selvija
27-05-08, 20:32
Yfeeee qpo vika era ketu mos vettt ,,,qu qili dyr e dritare oj gra,,se qysh paskemi ne nejt sonte ketu

lovely
27-05-08, 20:33
Lovely a ti jeeeeee- aaaa :eek: s'te pash, nime ma dreq se ti s'ka hahahahahahahahahahahahahahahahahahhaahhaahhaa


hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha


se e vogel jam qyqja une :redface:

mos um shti se t qes jashte tokerrlomsh :biggrin:

rafet llapjani
27-05-08, 20:34
Yfeeee qpo vika era ketu mos vettt ,,,qu qili dyr e dritare oj gra,,se qysh paskemi ne nejt sonte ketu

aahahahah pse Selvi a tekoka pordh najkush aaaaaaaaaaaaaaaaaa ahahahahhaahahhahahahahah

Agolli
27-05-08, 20:35
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha


se e vogel jam qyqja une :redface:

mos um shti se t qes jashte tokerrlomsh :biggrin:
hahahahahahahahahahahahahahahahahha tokerrlomsh ahahahahahahaha

Ikiiiiiiiiiiiiiiii une vet,,vi vi :biggrin:

selvija
27-05-08, 20:37
aahahahah pse Selvi a tekoka pordh najkush aaaaaaaaaaaaaaaaaa ahahahahhaahahhahahahahahO ta hangt deri kryt qka di une se qka paskni bo,,keni hy me qerapa pa la,,,me ju shti tash ne banjo me ju la me qetke drrasave se per ndryshe ketu smundi me njet...

rafet llapjani
27-05-08, 20:39
O ta hangt deri kryt qka di une se qka paskni bo,,keni hy me qerapa pa la,,,me ju shti tash ne banjo me ju la me qetke drrasave se per ndryshe ketu smundi me njet...

Jo jo sosht era e qerapave Agolli ka hanger lakna Uliksi pasul e une vo te zime tash jan takue kto tri kononente ksja i thojn helem misterjoz ahahahahahahahahahah

selvija
27-05-08, 20:42
Jo jo sosht era e qerapave Agolli ka hanger lakna Uliksi pasul e une vo te zime tash jan takue kto tri kononente ksja i thojn helem misterjoz ahahahahahahahahahahOOO qunu diliniiiiiiiiiiiii jashtttttttttttttttttttt,,per nje sekond ketu mos me ju pa
se po dizenfikoj dhomen edhe deri neser ketu mos me ni erna,,she pa ba tush ska me hy mo,,, jashttttttttttttttttttt

Agolli
27-05-08, 20:43
Jo jo sosht era e qerapave Agolli ka hanger lakna Uliksi pasul e une vo te zime tash jan takue kto tri kononente ksja i thojn helem misterjoz ahahahahahahahahahah
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahh ahahahahhahahaha

uliksi31
27-05-08, 20:46
hahahahahahahahahahahahahahahahahha tokerrlomsh ahahahahahahaha

Ikiiiiiiiiiiiiiiii une vet,,vi vi :biggrin:

Mos vano shume se na nxon grat vec mu e Rafetin e bon vaki duht mu dorzu me ka krejt. Mos po tna shko ftyra tani. Ahahahahahahahaha

uliksi31
27-05-08, 20:48
Jo jo sosht era e qerapave Agolli ka hanger lakna Uliksi pasul e une vo te zime tash jan takue kto tri kononente ksja i thojn helem misterjoz ahahahahahahahahahahksaj i thojn luft berthamore, Rafet duhet maskat mej pas gati se ka mu lufte e rrept he mozomakeq. Ahahahahahahahahaha

selvija
27-05-08, 20:49
Mos vano shume se na nxon grat vec mu e Rafetin e bon vaki duht mu dorzu me ka krejt. Mos po tna shko ftyra tani. AhahahahahahahahaHe ligshtanat e keqije grave smuj dalin zot,:biggrin: per qka thoni vetes se jam burrrr,,duhet me qendruuu,,vaktt o vakttt qysh u kethy koha mrapshte,,,,:biggrin:

MemphiSx
27-05-08, 20:51
Merhaba Selvije :)

selvija
27-05-08, 20:57
Merhaba Selvije :)Mrhaba Memphisx byjrum no konakon ton te ngorhte,,, veq kam cek diqka me larte a lezove,,:tongue:

MemphiSx
27-05-08, 21:03
Mrhaba Memphisx byjrum no konakon ton te ngorhte,,, veq kam cek diqka me larte a lezove,,:tongue:


Oooo i kom kry une krejt punt e shpis :P Edhe jom la e shperla hahahhahahaha :D

selvija
27-05-08, 21:07
Oooo i kom kry une krejt punt e shpis :P Edhe jom la e shperla hahahhahahaha :DD.m.th koke pa zahmet ti musafir i let veq llaf e muhabet,,o qasi senash po lypim valla qe ja din rendin burrnis dhe muhabetit,,

teutaA
27-05-08, 21:16
a edhe grat paskan od aaa

jo valla qatje te burrat ma mir

uliksi31
27-05-08, 21:20
a edhe grat paskan od aaa

jo valla qatje te burrat ma mir


O bre goja t'lumt, po ti bre fol ashtu si duhet. :biggrin: Me pas kon burr ti ishe kon Mic Sokoli i ditve tona. Ahahahahahaha

MemphiSx
27-05-08, 21:22
D.m.th koke pa zahmet ti musafir i let veq llaf e muhabet,,o qasi senash po lypim valla qe ja din rendin burrnis dhe muhabetit,,


Ooo hiq mos ta ndin,jom ne gjendje me u sakrifiku veq per juve hahaahahahah :D

halla e madhe
27-05-08, 21:23
Phaaaa sa muhabeti qenka sonte ne kete ode, e askush s'paska tregu...s'keni faj valla, plakat duhet me fjete me femije:biggrin:

teutaA
27-05-08, 21:23
a bon me i nderru odat hahahahhah edhe lovelin po ja u dhan yst se krejt dashnijat ja u muer qikave

selvija
27-05-08, 21:28
Ooo hiq mos ta ndin,jom ne gjendje me u sakrifiku veq per juve hahaahahahah :DJa pasha kete ode ti boll mir po ja dishe hallin vetes,,se te nxon taksiratit mes dhomes,,hahahaha

lovely
27-05-08, 21:40
a bon me i nderru odat hahahahhah edhe lovelin po ja u dhan yst se krejt dashnijat ja u muer qikave


mo bre mos ngjit qishtu... qikave jo po grave hahahahahahahahahaahahah

teutaA
27-05-08, 21:41
mo bre mos ngjit qishtu... qikave jo po grave hahahahahahahahahaahahah

hahahahah per te miren tane e pata moj thash te la me burrat veq:smile:

Oqeani
27-05-08, 21:54
A guxoj athua me hy more ktu :((((((

teutaA
27-05-08, 21:56
lirisht se na grat tash po rrina ne od te burrave

Murgesha
27-05-08, 22:04
http://cosgan.de/images/more/bigs/a115.gif po dojka me krcit stupci sonte ksajde....

HNna
27-05-08, 22:08
http://cosgan.de/images/more/bigs/a115.gif po dojka me krcit stupci sonte ksajde....


Prej burrave apo prej grave? :rolleyes: :tongue:

Oqeani
27-05-08, 22:09
http://cosgan.de/images/more/bigs/a115.gif po dojka me krcit stupci sonte ksajde....

E paska be me nijet me me sakatue ....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Oqeani
27-05-08, 22:10
lirisht se na grat tash po rrina ne od te burrave

Jo po kthehem atje pra...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon6.gif

Agolli
28-05-08, 12:45
Ohoooooo po ku m'jeni heuuuuuuu granim :mad:
Kshyrni knena, erdha me ju pershendet me i kenge, vallezoni dhe hallakatuni asi dalldisuni dhe mes em vin-ni aty te oda e burrave, a po ndini :redface:

http://www.youtube.com/watch?v=BMCHteUxRSM

rafet llapjani
28-05-08, 12:49
Ohoooooo po ku m'jeni heuuuuuuu grnim :mad:
Kshyrni knena, erdha me ju pershendet me i kenge, vallezoni dhe hallakatuni asi dalldisuni dhe mes em vin-ni aty te oda e burrave, a po ndini :redface:

http://www.youtube.com/watch?v=BMCHteUxRSM

daskell qka dreqi po lyp qitu bre fenqi zanave veq vjen jau prish ajrin ani qka po priton selvija me i qel dritaret ahgaghaaghaghaghaghaghaghaghaghaghagh

Agolli
28-05-08, 12:54
daskell qka dreqi po lyp qitu bre fenqi zanave veq vjen jau prish ajrin ani qka po priton selvija me i qel dritaret ahgaghaaghaghaghaghaghaghaghaghaghagh
Hahahahahahahahahhahaha, kan nevoj per xeher :mad:

lovely
28-05-08, 18:27
Hahahahahahahahahhahaha, kan nevoj per xeher :mad:


oo qka po m shkon nerva kur po i lshonqito mrrola hahahahahahahaha

o vallahin po m doket fikall vet kokna n krejt forumin, u knaqa tu tarahen, ham te oda e burrnimit, hem te oda e granimit .kush s po ma prish hiq.....:biggrin:

selvija
28-05-08, 19:08
Ula pak ti vlersoj notat e antarve te Forumit por ne halla kam ra se mos po dhe naj note ,,me shum apo me pak,,nese keni dieni oj gra mem ndihmu cilin me vlersu sa qfar note me dhan,,,
http://www.villevaavu.org/temp/Remontti/images/30Olohuone_kokonaan.jpg

Buqja_ch
28-05-08, 20:43
Selvije a ju dhe fund ............ma

selvija
28-05-08, 20:47
Selvije a ju dhe fund ............maJo jo ende po marr masa dhe bej testet haha ka kohe deri per vikend,,veq kurqysh sdojn mem dale bee,,,:tongue: kerkon ndihme sado pake edhe nga ju,,,

Lendi1
28-05-08, 20:50
O ku jeni oda e juve bre si po kaloni a ka naij sen ka ju me pi hehehehe

teutaA
30-05-08, 08:46
ku po rrin burrat more

RoZa-
30-05-08, 09:09
A ka naj gru ketu a ka mengjes apo qaj me pi,,,

rafet llapjani
30-05-08, 09:12
A ka naj gru ketu a ka mengjes apo qaj me pi,,,

Jo jan grat nxan tu i limat jan thojt aahgaghaghaghaghaghaagh

ti qu edhe rroke babush gjygymin mos i qit pak qaj po mushe plot ahahahahah

RoZa-
30-05-08, 09:14
Jo jan grat nxan tu i limat jan thojt aahgaghaghaghaghaghaagh

ti qu edhe rroke babush gjygymin mos i qit pak qaj po mushe plot ahahahahahMos i leni shum grat me merh thojte se ju qorrojn

as hajri jam nuk eshte se shtremt po me shikon shefi.

rafet llapjani
30-05-08, 09:20
Mos i leni shum grat me merh thojte se ju qorrojn

as hajri jam nuk eshte se shtremt po me shikon shefi.

aahahhah jo jo nuk ekan per mena qorrue po me pas ku mu majt se kajher rrshasin si ne akell ahahahahahahahahh

a po te shikon a thuj mos te shikon shum se sahora qyskija i kerset ne pocerrk te kres ahaahahah

RoZa-
30-05-08, 09:24
aahahhah jo jo nuk ekan per mena qorrue po me pas ku mu majt se kajher rrshasin si ne akell ahahahahahahahahh

a po te shikon a thuj mos te shikon shum se sahora qyskija i kerset ne pocerrk te kres ahaahahahBash kishe bo hajr veq qafe me ma hjek nganiher se mbi kry po rrin ,qfar qyskije paske se tutna pun si ban se ko koken e fort dhe bosh.

rafet llapjani
30-05-08, 09:26
Bash kishe bo hajr veq qafe me ma hjek nganiher se mbi kry po rrin ,qfar qyskije paske se tutna pun si ban se ko koken e fort dhe bosh.

aahahahh qfare si kam lope me thuner ani qka e mrehi melim e baoj anx niraft niher cercall kamishkue ahaahgaghaghaghaghahgaghagh

sherri
30-05-08, 09:53
Balo ca je kah bane n'ode te grave ti??a te thirren me ndrq far llavaboje a...!?

sherri
03-06-08, 11:43
Ula pak ti vlersoj notat e antarve te Forumit por ne halla kam ra se mos po dhe naj note ,,me shum apo me pak,,nese keni dieni oj gra mem ndihmu cilin me vlersu sa qfar note me dhan,,,
http://www.villevaavu.org/temp/Remontti/images/30Olohuone_kokonaan.jpg

Euuu ca po lypni edhe ju,,qe c'far ode,edhe yrysh n'ode te burrecat....Kom. Brisku,a ke planifiku far sulmi s'shpejti e ca je kah bane njeri....??

xekrri
03-06-08, 12:11
a ka naj grue ksajde qe don bo llaf e muhabem me mue?

selvija
03-06-08, 14:21
E'ftoj gjinin per ditlindje ne ode tona te grave se ka ai bash merak mu pshtill per dimeve grave...:biggrin: hadje hajme ketu bashke me gra,,

gjini ketu e ke embelsiren dhe le te urdhoroj se kujt ja merr huji...:biggrin:
http://farm2.static.flickr.com/1310/1412366755_04f6409fbb.jpg

DritonPR
03-06-08, 19:53
hej gra e granata, a ka vend per mu ktu?

gjini
04-06-08, 13:38
Qepoj moj haje deri sa ngihesh se pe len sheje bebes kund:biggrin: e i ngjan tani gjinit :biggrin:

Oj qiko mos se ma moret fytyren moj se skom faj e sju kom as hak e as hile as ty e as asaj qikes se katundit qe po don me tha se ka hanger me mue bashke e tash kush per pos gjinit ska pas kush ma....

Selvije tek ti kom pas ymyd pak qe ti me del krah por mos e shti ate qiken se me qete ne bela me ate fare dashnin e saj.

Zero Cool
04-06-08, 14:36
Grat jan modernizu, kan ba oda, perpara kan pas vetem "soba" :biggrin:

Jana
04-06-08, 14:39
Po dal se dishka sem rrihet me Gra shum....vec hina me ju pershendet.......

E ti gruja ma nelt sha lype ktu hahahahah?

Zero Cool
04-06-08, 14:41
Po dal se dishka sem rrihet me Gra shum....vec hina me ju pershendet.......

E ti gruja ma nelt sha lype ktu hahahahah?

hajde te burrat ma keksi osht :tongue:

Jana
04-06-08, 14:45
Hhahahhaha ncuk ska burra mo....spo di ku ka.....se isha shku......me da ni pleqni me ta....?

Qe ka dhom te Cikave isha shku...

Dukagjinas_i
04-06-08, 14:50
Hhahahhaha ncuk ska burra mo....spo di ku ka.....se isha shku......me da ni pleqni me ta....?

Qe ka dhom te Cikave isha shku...
..per me shku n'ode t'burrave, po u dashka me i ra kah oda grave ,,,me da pleqni :))

Jana
04-06-08, 15:02
..per me shku n'ode t'burrave, po u dashka me i ra kah oda grave ,,,me da pleqni :))

Jo bre kur sdijn burrat...grave sjav rrok hiq.......

Dukagjinas_i
04-06-08, 15:06
Jo bre kur sdijn burrat...grave sjav rrok hiq.......
..mos je ju pas juve,,,s'ja u rrok edhe ma hiq :))

Jana
04-06-08, 15:10
..mos je ju pas juve,,,s'ja u rrok edhe ma hiq :))


Jo de.....na jemi per kurajo aty.....

lovely
05-06-08, 08:07
Jo bre kur sdijn burrat...grave sjav rrok hiq.......


qka ke shkretu moj kshtu?? po grate e kan trunin moj... ncncncnc....:redface: :biggrin:

iliryan
05-06-08, 08:21
Qkemi sot ne oden e garave a keni far disponimi

Jana
05-06-08, 11:39
qka ke shkretu moj kshtu?? po grate e kan trunin moj... ncncncnc....:redface: :biggrin:


hahahhaha.....po sjan tana si ti moj te meqme.....qyyyyy

Jana
05-06-08, 11:40
Qkemi sot ne oden e garave a keni far disponimi

Jan shkur grat me bo dreken .......sjan ktu hahahhaha

Oqeani
05-06-08, 11:42
Ani po hy une gjer sa te behet dreka ...

Jana
05-06-08, 11:49
Haahhaha ni de rri shlir e ki edhe ishalla bohet far dreke e mir......

Oqeani
05-06-08, 11:50
Po e ndjeje aromen e spanakut !

Jana
05-06-08, 11:53
hahahhaaha ani ishalla e pjekin shum.......se qashtu kam qef une........

emine
05-06-08, 11:54
oj llovushk...kure te hysh ksajde lshoma ni zo:biggrin:

Oqeani
05-06-08, 11:59
hahahhaaha ani ishalla e pjekin shum.......se qashtu kam qef une........

Koc e kishin be.... po ti la rrathte ty ...

Oqeani
05-06-08, 12:00
oj llovushk...kure te hysh ksajde lshoma ni zo:biggrin:

Mos ta nin se ta cingerron !

Jana
05-06-08, 12:02
Koc e kishin be.... po ti la rrathte ty ...

hahhahaha ani de lemi s ekshtu ashtu edhe en shpi qato i ha.......

Oqeani
05-06-08, 12:03
Mos kerko kos se ........

Jana
05-06-08, 12:07
hahahaha PO valla qe ban pak,,,,,,......veq taze me kon.......mundesisht....

Oqeani
05-06-08, 12:08
Tomli sabahit hala nuk u nxa

Oqeani
05-06-08, 12:09
Tomli i sabahit nuk u nxane, a bene te djehit; pake me i tharrt, ti qel syt !

Jana
05-06-08, 12:11
hahhahahhaah.....hahhahaha ok de hajt se ja qes do uj hahahhah ban .....

Jana
05-06-08, 12:12
Prita boll valla.....qe urdhero se e kisha pas bo Mami jem......bjere Kosin ti.....hahahah

http://static.flickr.com/32/49827544_4c9bc8fb65_m.jpg

Oqeani
05-06-08, 12:15
Ta mbushi nje porci .... po me bjen ne krye se virem ne dardhe eshte , flad ka ndejt naten :)

Jana
05-06-08, 12:17
hahahhaha deri sa e prune ti une veq u ngina hahahhahaah

Oqeani
05-06-08, 12:23
hahahhaha deri sa e prune ti une veq u ngina hahahhahaah

Mu derdh ....... :(

Jana
05-06-08, 12:29
hahahha....nejse de mo....kshtu ashtu kesh ndi une....

Kalo mir ti me Granim ktu se ika une......

sherri
07-06-08, 18:06
Burreca,veshni kulet e hajdeni n'ode tonen!! ketu:(:(

selvija
07-06-08, 18:09
Burreca,veshni kulet e hajdeni n'ode tonen!! ketu:(:(Qe sherri kule ,,mos dashte me than shorce..:wink: me te than te drejetn se ne femrat i kemi hjek thujse krejt tash veres e mos pi veshni ju asishte sherr hmmmm..:biggrin:

vushtrria
07-06-08, 19:25
Qe sherri kule ,,mos dashte me than shorce..:wink: me te than te drejetn se ne femrat i kemi hjek thujse krejt tash veres e mos pi veshni ju asishte sherr hmmmm..:biggrin:qka po bani moj ketu a jeni mire oj vendase ahhahahaahah

Buqja_ch
07-06-08, 19:36
qka po bani moj ketu a jeni mire oj vendase ahhahahaahah


Vushtrri lena rehat shko n od burrav shiko futboll ahahaha

vushtrria
07-06-08, 19:41
Vushtrri lena rehat shko n od burrav shiko futboll ahahaha


ahhahahahahah ik ska kurgju prej burrave qy

qka bane ti sot a u lodhe tuj nejt ahahhaah

Buqja_ch
07-06-08, 20:01
ahhahahahahah ik ska kurgju prej burrave qy

qka bane ti sot a u lodhe tuj nejt ahahhaah


hahahha mos prit ma mir as prej grave se kuku
a nuk po sheh sa mir kemi pastru odn ton ,, a tu duk nejta

rafet llapjani
09-06-08, 09:47
Ku jeni oj gra jau hangsha oden hooooooooooo hahahahahahahahaha

Binasa
09-06-08, 10:20
Ku jeni oj gra jau hangsha oden hooooooooooo hahahahahahahahaha

E hanksh kryt tat ti :biggrin:

LuLjaa
09-06-08, 14:57
Ku jan femnat sot.. nimee

xekrri
09-06-08, 15:28
njana qitu ner tavolin e per tjerat se di valla:wink:

selvija
09-06-08, 15:31
njana qitu ner tavolin e per tjerat se di valla:wink:Ku po ja shef ti koken,,qka po ban aty,,??

xekrri
09-06-08, 15:45
Ku po ja shef ti koken,,qka po ban aty,,??
osht tuj ra fyellit ne melodin e bareshes pseeee? a pi merr lakmi ti aaa?

selvija
09-06-08, 15:54
osht tuj ra fyellit ne melodin e bareshes pseeee? a pi merr lakmi ti aaa?Ta hangt dreqi kryt hoooo...thash se mos po qendis barashen ndonje goblen se ,,hmmm...
hat qu kadal dil nga ketu e mos e bo pik dites pa la dhomen hupp me gjith bareshen,,,:biggrin:

xekrri
09-06-08, 15:58
Ta hangt dreqi kryt hoooo...thash se mos po qendis barashen ndonje goblen se ,,hmmm...
hat qu kadal dil nga ketu e mos e bo pik dites pa la dhomen hupp me gjith bareshen,,,:biggrin:
oooo s'dal per inati t'grave joooo pa i prashit dy rena kallamoq beli as n'cuc s'tja ki ba:biggrin:

selvija
09-06-08, 16:05
oooo s'dal per inati t'grave joooo pa i prashit dy rena kallamoq beli as n'cuc s'tja ki ba:biggrin:o tyben dole se qitash njke fshis deri fund oborrit,,,:biggrin:
http://www.karotti.fi/neljas/images/noita3.jpg

xekrri
09-06-08, 16:08
hiqe moj at bisht fshise se po sakatohesh n'ta se s'dal joooo qe kryt qyke kom me ba e me dal jo:biggrin:

selvija
09-06-08, 16:17
hiqe moj at bisht fshise se po sakatohesh n'ta se s'dal joooo qe kryt qyke kom me ba e me dal jo:biggrin:O pasha ty me bo me te nxon fshis qelet ka me ty grithave hahahha po ikkk ma mir te bjen :biggrin: ose me shtikull kokem mallunga me ta bo..:biggrin:

Buqja_ch
09-06-08, 16:18
Selvije qka ka ky far xekrri ......... ahhahha a thu e rrok zhegu

selvija
09-06-08, 16:26
Selvije qka ka ky far xekrri ......... ahhahha a thu e rrok zhegu xhegu e kish rrok e marr tash forumin hahhahaha ja mys tash me fshis hadeni shlire hiq pa frik hahahhahah

xekerrr hajde ta majte ....:biggrin:

xekrri
10-06-08, 07:01
hehehehe
prej djeshit qitu jom kan beli,tonave ju kom pa tuj u ndrru:biggrin:

rafet llapjani
10-06-08, 08:58
E hanksh kryt tat ti :biggrin:

ahahahah pse kryt tem tu kan ty me te hanger aje najfar llakumi hiq ahgahgaaa

lovely
10-06-08, 09:00
ahahahah pse kryt tem tu kan ty me te hanger aje najfar llakumi hiq ahgahgaaa


mesapit mashkull osht :biggrin:

rafet llapjani
10-06-08, 09:02
mesapit mashkull osht :biggrin:

ahahah o edhe asht koft une pe hae se me ka nem keq ahgaahgahgahga

lovely
10-06-08, 09:03
ahahah o edhe asht koft une pe hae se me ka nem keq ahgaahgahgahga


hhahahahaah
t bofte mire :biggrin:

rafet llapjani
10-06-08, 09:04
hhahahahaah
t bofte mire :biggrin:

aaahgahga e mira te gjet a pe don pak ahgaaaahga

lovely
10-06-08, 09:09
aaahgahga e mira te gjet a pe don pak ahgaaaahga


hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahah a


pa e dit cok qka osht tybe s po guxoj me t thane po :biggrin:


po qysh je o Rafetooooo???

rafet llapjani
10-06-08, 09:18
hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahah a


pa e dit cok qka osht tybe s po guxoj me t thane po :biggrin:


po qysh je o Rafetooooo???

mire ty qysh te kom??

lovely
10-06-08, 09:19
mire ty qysh te kom??


une si rrezja, diqka veq po pertrihna :biggrin: flm

a e hangre mo ato?:tongue:

Rozafa
10-06-08, 09:22
Ehh sod qenka oda e grave ne perdorim..:tongue:

rafet llapjani
10-06-08, 09:24
Ehh sod qenka oda e grave ne perdorim..:tongue:

ahahah a po del ne levizje Rozafa a po ta gjuj grepin ahgaahgaahgaa

Rozafa
10-06-08, 09:28
ahahah a po del ne levizje Rozafa a po ta gjuj grepin ahgaahgaahgaa

Ne levizje jam gjdohere :biggrin:

lovely
10-06-08, 09:37
Ehh sod qenka oda e grave ne perdorim..:tongue:

po qishtu oj Rozafa, grate mas burrave n ode t burrave, e burrat mas grave n ode t grave hahahahhahahaha

ungjnu qitu se po jau bi ka ni kafe valla

mu njo, Rafetit, Rozafes edhe Minushit


http://th294.photobucket.com/albums/mm87/nbliong/th_coffee.jpg (http://photobucket.com/image/coffee/nbliong/coffee.jpg?o=1)http://th294.photobucket.com/albums/mm87/nbliong/th_coffee.jpg (http://photobucket.com/image/coffee/nbliong/coffee.jpg?o=1)http://th294.photobucket.com/albums/mm87/nbliong/th_coffee.jpg (http://photobucket.com/image/coffee/nbliong/coffee.jpg?o=1)


http://th294.photobucket.com/albums/mm87/nbliong/th_coffee.jpg (http://photobucket.com/image/coffee/nbliong/coffee.jpg?o=1)

lovely
10-06-08, 09:38
qe edhe t martumes njo se nuk e paska burrin aty


http://th294.photobucket.com/albums/mm87/nbliong/th_coffee.jpg (http://photobucket.com/image/coffee/nbliong/coffee.jpg?o=1)

Rozafa
10-06-08, 09:51
po qishtu oj Rozafa, grate mas burrave n ode t burrave, e burrat mas grave n ode t grave hahahahhahahaha

ungjnu qitu se po jau bi ka ni kafe valla

mu njo, Rafetit, Rozafes edhe Minushit


http://th294.photobucket.com/albums/mm87/nbliong/th_coffee.jpg (http://photobucket.com/image/coffee/nbliong/coffee.jpg?o=1)
Me ty ska,qe nga fillimi me ke pelqy,je shume e zonja tiii, uliksi ka dite te zgjedh,shume te flm per kafen,paske pregadit per qejfin tim!

lovely
10-06-08, 09:53
Me ty ska,qe nga fillimi me ke pelqy,je shume e zonja tiii, uliksi ka dite te zgjedh,shume te flm per kafen,paske pregadit per qejfin tim!


t bofte mire, e flm per komplimentet, veq edhe une kam dit me zgjedh a??!!!!! :wink:

xekrri
10-06-08, 09:58
valla bre po te terrpijavta ishi mos vet a? qysh su kujtu kurr njona mem dvet mu per kaffe:wink:

lovely
10-06-08, 09:59
valla bre po te terrpijavta ishi mos vet a? qysh su kujtu kurr njona mem dvet mu per kaffe:wink:

kurr s pasna dit qe xekrri pin kafe :tongue:

qe merre , t bofte mire

http://th294.photobucket.com/albums/mm87/nbliong/th_coffee.jpg (http://photobucket.com/image/coffee/nbliong/coffee.jpg?o=1)

xekrri
10-06-08, 10:02
kurr s pasna dit qe xekrri pin kafe :tongue:

qe merre , t bofte mire

http://th294.photobucket.com/albums/mm87/nbliong/th_coffee.jpg (http://photobucket.com/image/coffee/nbliong/coffee.jpg?o=1)
e ku me dit kurr pa e dvet qy,
ani FLM je gruaja e pare qe m'qiti kaffe ne oden e grave se kom ba beeee ne shpirtin e dhis qe veq qitu kom me nejt:wink:

lovely
10-06-08, 10:07
e ku me dit kurr pa e dvet qy,
ani FLM je gruaja e pare qe m'qiti kaffe ne oden e grave se kom ba beeee ne shpirtin e dhis qe veq qitu kom me nejt:wink:po ktu pa lyp nuk t qet kerkush kafe.............

SPS

xekrri
10-06-08, 10:09
po ktu pa lyp nuk t qet kerkush kafe.............

SPS
a jo aaa?
jaaaa per me LYP jom msu une se kom at problem:wink:

gjini
10-06-08, 12:53
Pasi e pash ketu rafetin deshat me ardhe me ndejt me ju grave pak se moti sjom kan kendej pari por ky xekrri eshte kopil e na i shtjen edhe neve xekrrat e ku me dite se qka bahet pastaj aty.
Po nese ka dal xekrri po vij pak edhe po e pij nje kafe se me ka marr malli aty ne ate vend te bekuem te pij nje kafe siq duhet!!!

xekrri
10-06-08, 12:57
Pasi e pash ketu rafetin deshat me ardhe me ndejt me ju grave pak se moti sjom kan kendej pari por ky xekrri eshte kopil e na i shtjen edhe neve xekrrat e ku me dite se qka bahet pastaj aty.
Po nese ka dal xekrri po vij pak edhe po e pij nje kafe se me ka marr malli aty ne ate vend te bekuem te pij nje kafe siq duhet!!!
se ti medemek ski qef me u xekrrave aa?
ani more edhe mos ardhsh ti une e bali Rafet jau bajm hyzmetin grave boll valla:biggrin:

teutaA
20-06-08, 02:40
tash vera kush mrena ne od spo rrin veq hijet po i ndjekim

gjini
20-06-08, 16:30
tash vera kush mrena ne od spo rrin veq hijet po i ndjekim

Ashtu teutA , ti mbaje ode se edhe te ka hije .
A bon pra nje kafe taze ne kete kohe te pij nga dora jote se belivalla te ka hije gjithqka ty.

jEtA_1
20-06-08, 16:40
Oj gra po ku jeni bre a jeni ksajde dhe a po doni misafir se me ka ra malli te vi ne kete ode po skam pas kohe dhe ja sot mu dha mundesia dhe thash te vi pak ksajde

Buqja_ch
20-06-08, 16:46
Oj gra po ku jeni bre a jeni ksajde dhe a po doni misafir se me ka ra malli te vi ne kete ode po skam pas kohe dhe ja sot mu dha mundesia dhe thash te vi pak ksajde


oo ec moj te marr ngryk se moti nuk te kum pa ,, po a mujte si jeni ju nat mahalen e juv ,,si po kaloni keto dit vere
te pershndes shuuuume

Oqeani
20-06-08, 16:53
Oj gra po ku jeni bre a jeni ksajde dhe a po doni misafir se me ka ra malli te vi ne kete ode po skam pas kohe dhe ja sot mu dha mundesia dhe thash te vi pak ksajde


hehehe Kan shkuar ne oden e burrave http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

jEtA_1
20-06-08, 17:00
oo ec moj te marr ngryk se moti nuk te kum pa ,, po a mujte si jeni ju nat mahalen e juv ,,si po kaloni keto dit vere
te pershndes shuuuume

Eja moj edhe une te mar ne ngryk se edhe une moti sju kam takuar juve e thash pasi erdha ksajde te hy pak ne ode te ju vizitoj

jEtA_1
20-06-08, 17:01
hehehe Kan shkuar ne oden e burrave http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Pse mos me shku ne oden e burrave kur me ta e kemi jeten ehheheehehhe

Oqeani
20-06-08, 17:05
Pse mos me shku ne oden e burrave kur me ta e kemi jeten ehheheehehhe

Per ate une erdha ne oden e grave http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

jEtA_1
20-06-08, 17:07
Per ate une erdha ne oden e grave http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

hahahahahahahahahha poa ...........

Diana007
20-06-08, 17:10
:eek: A edhe burra ka ketu aa :rolleyes: :biggrin:

jEtA_1
20-06-08, 17:12
:eek: A edhe burra ka ketu aa :rolleyes: :biggrin:

Demokracia keto i ka burra dhe gra me nji ode...heheheheheeh

Oqeani
20-06-08, 17:13
jEtA normal moj hehehe thash ka mbete ndonje ktu ... ;)

Diana 007 - hahah, Ku ku ka pasna be !!!

Oqeani
20-06-08, 17:15
Demokracia keto i ka burra dhe gra me nji ode...heheheheheeh

Mendova te sepse grate merziten e fillojne grindjet http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Diana007
20-06-08, 17:15
Demokracia keto i ka burra dhe gra me nji ode...heheheheheeh

Qy qy :biggrin: mjeret na qe von na erdh demokracia :tongue:


Oqeani rri se tani po bejka em njet bashk :biggrin:

Oqeani
20-06-08, 17:18
Qy qy :biggrin: mjeret na qe von na erdh demokracia :tongue:


Oqeani rri se tani po bejka em njet bashk :biggrin:

hahaha far fati te mjer e pasket pasur , me duhet te nderroj oden http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif

selvija
20-06-08, 20:20
O Ajeni kesajde oj gra a keni shtu vendet hala..
hajde naj llaf sa jan burrat tuj shiku futbollin ,,se me mujt me pa qe po kryhet pushke ka me qite...:redface:

Guri i madh
20-06-08, 20:31
O Ajeni kesajde oj gra a keni shtu vendet hala..
hajde naj llaf sa jan burrat tuj shiku futbollin ,,se me mujt me pa qe po kryhet pushke ka me qite...:redface:


ehhh jo une fuzball nu kqyri veq kush qka po flet kini met e mos folni keq diqka se une ndegjoj

selvija
20-06-08, 20:45
ehhh jo une fuzball nu kqyri veq kush qka po flet kini met e mos folni keq diqka se une ndegjojPo ti cingrrati luget e shurdhohesh tani(( keshtu thojne grat ai qe qet veshin ne der,,,
valla bre Guri boll ki qef me ju sill grave per kule dhe mir ja ban,,hajde sa i kemi vesh se tyben kur ti deshim jesin veq ne dane syt ti qesim me te pa,,,:biggrin:

Guri i madh
20-06-08, 21:06
Po ti cingrrati luget e shurdhohesh tani(( keshtu thojne grat ai qe qet veshin ne der,,,
valla bre Guri boll ki qef me ju sill grave per kule dhe mir ja ban,,hajde sa i kemi vesh se tyben kur ti deshim jesin veq ne dane syt ti qesim me te pa,,,:biggrin:jo une per cingrrima nuk e kam fort dert


po kaniher sillna po jes rrugve ner ura shpesh po flej

lovely
27-06-08, 22:47
oj gra mulni se po vjen ni mashkell :tongue: :biggrin:

selvija
27-06-08, 22:50
oj gra mulni se po vjen ni mashkell :tongue: :biggrin:Hajt se po dal qetu ne der si rojtare marr masa se kush u mensy kendej hahah veq me pasaporta kfalce leshojm kendej hahaha

jo moj qfar mashkujsh ne jemi bo gati per gjum,,veq hypshin mbi jorgana skan vend ku ulen:biggrin:

lovely
27-06-08, 22:52
Hajt se po dal qetu ne der si rojtare marr masa se kush u mensy kendej hahah veq me pasaporta kfalce leshojm kendej hahaha

jo moj qfar mashkujsh ne jemi bo gati per gjum,,veq hypshin mbi jorgana skan vend ku ulen:biggrin:

jo moj me flejt shkojna te e fjetjes atje :biggrin:

selvija
27-06-08, 23:01
jo moj me flejt shkojna te e fjetjes atje :biggrin:Po moj kemi dhomat ngata ngates hahaha ball per balli kret doekmi ,,,:biggrin:

lovely
27-06-08, 23:04
Po moj kemi dhomat ngata ngates hahaha ball per balli kret doekmi ,,,:biggrin:

qu bi vnoje i trohe perde qaty se po m sheh kush desh :biggrin:

Guri i madh
27-06-08, 23:06
qu bi vnoje i trohe perde qaty se po m sheh kush desh :biggrin:


veq erdha mos ka teprue do buk se shkova

lovely
27-06-08, 23:07
veq erdha mos ka teprue do buk se shkova


uu qyqe, qu Selvi bonja njerit qaren se koka unt :rolleyes: po qe sa dit s ke hanger buke o Guri???:biggrin: