PDA

View Full Version : Gjeni emrin e personazheve ?!!


Linka_pz
23-04-08, 17:32
Gjeni emrin e personazheve ?!!

Pershendetje te dashur Forumiste , po e hap kete teme duke e pare qe mjafte Forumiste jane aktive tek Zona e argetimit ...Kjo loje eshte keshtu , do te veme foto nga Aktore , politikan ,humorist, sportist dhe nga fushat tjera si lloje Enigme ,ku kerkohet Emri dhe mbiemri ,

Me shprese se do ju pelqej dhe do kenaqeni gjate kohes qe jeni ne Forum (ne zonen e argetimit )....

Argetim te kendshem !

Si zakonish ne te gjitha temat e hapura nga une ......po filloj une e para .

http://www.forumivirtual.com/attachments/lojra/10839d1173650577-kush_eshte_ne_foto-al_capone.jpg

Gjeni emrin e ketij personazhi ??

Dardan Kastrati
23-04-08, 17:40
Gjeni emrin e personazheve ?!!

Pershendetje te dashur Forumiste , po e hap kete teme duke e pare qe mjafte Forumiste jane aktive tek Zona e argetimit ...Kjo loje eshte keshtu , do te veme foto nga Aktore , politikan ,humorist, sportist dhe nga fushat tjera si lloje Enigme ,ku kerkohet Emri dhe mbiemri ,

Me shprese se do ju pelqej dhe do kenaqeni gjate kohes qe jeni ne Forum (ne zonen e argetimit )....

Argetim te kendshem !

Si zakonish ne te gjitha temat e hapura nga une ......po filloj une e para .

http://www.forumivirtual.com/attachments/lojra/10839d1173650577-kush_eshte_ne_foto-al_capone.jpg

Gjeni emrin e ketij personazhi ??
All Capone .

Linka_pz
23-04-08, 17:47
E gjete Dardan .....te lumte .

Vazhdoni ....!!

rilinda
23-04-08, 17:49
Alphonse Gabriel Capone.

p.s. Nuk e kom pa ēka ka shkru Dardani ma nalt, veē qe m'shtini me editu shkrimin :@
...................................

ssara
23-04-08, 17:52
http://www.lapsh.com/media/Nimon~Mu$E7aj.jpg

Dardan Kastrati
23-04-08, 18:03
http://bp3.blogger.com/_50y63NAmZHo/RlnTG799_MI/AAAAAAAAAVQ/2KwoXdEsv14/s1600/nexhmije%2Bpagarusha%2B03.jpg

Linka_pz
23-04-08, 18:06
http://www.lapsh.com/media/Nimon%7EMu$E7aj.jpg


Shani Pallaska ...

ssara
23-04-08, 18:08
Shani Pallaska ...

jo Linka Gabim..................

NIMON MUQAJ

Linka_pz
23-04-08, 18:27
Mos e zbuloni menjehere , le te mundohen dhe te tjeret ,per ty qe e zbulove Ssara vlen !!!

http://imagecache2.allposters.com/IMAGES/73/039_42299.jpg (http://www.allposters.com/-sp/Meryl-Streep_i1632586_.htm?aid=623301)

ssara
23-04-08, 18:31
Mos e zbuloni menjehere , le te mundohen dhe te tjeret ,per ty qe e zbulove Ssara vlen !!!

http://imagecache2.allposters.com/IMAGES/73/039_42299.jpg (http://www.allposters.com/-sp/Meryl-Streep_i1632586_.htm?aid=623301)

Meril Stip...................

Linka_pz
23-04-08, 18:37
E sakte ......

http://www.spock.com/i/ks1HNvwEI/Altin-Rraklli.jpg (http://www.spock.com/i/lT1lNvwEI/Altin-Rraklli.jpg)

dardana78
23-04-08, 18:38
http://uk.gizmodo.com/bill%20gates.jpg

ssara
23-04-08, 18:39
E sakte ......

http://www.spock.com/i/ks1HNvwEI/Altin-Rraklli.jpg (http://www.spock.com/i/lT1lNvwEI/Altin-Rraklli.jpg)

Linka mos eshte Altin Rakli

dardana78
23-04-08, 18:39
http://www.spock.com/i/ks1HNvwEI/Altin-Rraklli.jpg (http://www.spock.com/i/lT1lNvwEI/Altin-Rraklli.jpg)

Futbollisti Altin Rraklli

Linka_pz
23-04-08, 18:44
Futbollisti Altin Rraklli


E sakte Ssara .........

Dardan Kastrati
23-04-08, 18:53
http://bp3.blogger.com/_50y63NAmZHo/RlnTG799_MI/AAAAAAAAAVQ/2KwoXdEsv14/s1600/nexhmije%2Bpagarusha%2B03.jpg
Po kjo kush ėshtė ?

Fshatari
23-04-08, 21:28
http://uk.gizmodo.com/bill%20gates.jpg

Padroni i Microsoft-it, Bill Gates.
Nė vitin 1999, ka dhanė 8 milion dollarė ndihmė pėr kosovarėt e deportuar nga hunta dhe bandat ēetnike serbe. Njeri i madh, i pasur, human.

dardana78
23-04-08, 22:00
http://img132.imageshack.us/img132/6278/albans318jl.gif

Prishtinasja_
24-04-08, 08:31
http://img132.imageshack.us/img132/6278/albans318jl.gif

Aktori Bekim Fehmiu ! :smile:

Prishtinasja_
24-04-08, 08:39
http://pix.sueddeutsche.de/sport/weltfussball/artikel/366/144042/image_kopf-1195664277.jpg :rolleyes::biggrin:

rilinda
24-04-08, 12:11
http://pix.sueddeutsche.de/sport/weltfussball/artikel/366/144042/image_kopf-1195664277.jpg :rolleyes::biggrin:

A mos ėshtė futbollist?

Prishtinasja_
24-04-08, 14:56
A mos ėshtė futbollist?

Po.....vetem emrin tregoje...:biggrin::biggrin:

rilinda
24-04-08, 15:08
Po.....vetem emrin tregoje...:biggrin::biggrin:

Hahahahha... lidhje s'pata se kush ėshtė ashtu sikurse me futboll qė nuk kam lidhje, e pėr atė thash mos ėshtė futbollist!

Hajde qe jau letsova punėn do dove, jau zbulova qė futbollist ėshtė. :biggrin:

Dardan Kastrati
24-04-08, 15:14
A mos ėshtė futbollist?Oliver Bierhof .

Prishtinasja_
24-04-08, 15:18
Oliver Bierhof .

Po eshte ish-futbollisti gjerman Oliver Bierhoff ! :smile:

Dardan Kastrati
24-04-08, 15:27
Po e postoj prap keėt foto qė kam postuar mė lartė ....ėshtė solite e njohur kosovare ..

http://img212.imageshack.us/img212/5374/nexhmije2bpagarusha2b03rz6.jpg

Prishtinasja_
24-04-08, 15:59
Po e postoj prap keėt foto qė kam postuar mė lartė ....ėshtė solite e njohur kosovare ..

http://img212.imageshack.us/img212/5374/nexhmije2bpagarusha2b03rz6.jpg

Nexhmije Pagarusha :smile:

Prishtinasja_
24-04-08, 16:03
http://newton-i.usefilm.com/images/2/3/2/7/2327/595938-medium.jpg

Artisti
24-04-08, 19:43
http://newton-i.usefilm.com/images/2/3/2/7/2327/595938-medium.jpgPrishtinasja_ :wink:

Linka_pz
25-04-08, 11:51
http://newton-i.usefilm.com/images/2/3/2/7/2327/595938-medium.jpg

Duket sikur Agnese Vuthaj .....

Prishtinasja_
25-04-08, 11:59
Duket sikur Agnese Vuthaj .....

JO ! :biggrin:

Artist....i a hajgare je ka ban a ? Hahahah ! :tongue::biggrin:

Dukagjinas_i
25-04-08, 12:57
http://newton-i.usefilm.com/images/2/3/2/7/2327/595938-medium.jpg

....:rolleyes: ,,,m'humbi emri i saj, kur ja leshova syte :smile:

>>{SpOnGeBoB}<<
25-04-08, 17:18
http://newton-i.usefilm.com/images/2/3/2/7/2327/595938-medium.jpg

kjo eshte ajo qika qe rri ne shkalle.:biggrin:

rilinda
02-05-08, 21:05
http://newton-i.usefilm.com/images/2/3/2/7/2327/595938-medium.jpg
Amarda Toska - Ami. Ėshtė prezantuese nė "Portokalli".

niemand
02-05-08, 21:31
Kengetare Kosovare ( Gjilanse )

ssara
02-05-08, 21:33
Kengetare Kosovare ( Gjilanse )
Sadete Shkodra...........................

niemand
02-05-08, 21:38
Kaq shpejt? As 2 min nuk shkoj hahaha.. po mire ja paske qellu :PP urime ke fituar nje lavatriqe hahaha mu kujtua Naimi.. e gzofshi.. e trashigofshi hahahahahahah :P

Prishtinasja_
02-05-08, 21:39
Amarda Toska - Ami. Ėshtė prezantuese nė "Portokalli".

PO Rilinda ! Eshte Ami ! :smile:

ssara
02-05-08, 21:42
Kaq shpejt? As 2 min nuk shkoj hahaha.. po mire ja paske qellu :PP urime ke fituar nje lavatriqe hahaha mu kujtua Naimi.. e gzofshi.. e trashigofshi hahahahahahah :P
hehehehe ..pse paska edhe dhurata ketu????????smu desht as dhjete sekonda me gjete..

selvija
04-05-08, 20:44
Po Kjo..???
http://web.ukonline.co.uk/shqip/foto/photo_music/yllka_berisha.jpg (http://www.albanur.net/video/video_clips_yllka_berisha.html)

Adina-R.Ks
04-05-08, 20:56
Po Kjo..???
http://web.ukonline.co.uk/shqip/foto/photo_music/yllka_berisha.jpg (http://www.albanur.net/video/video_clips_yllka_berisha.html)

selvija lume kjo po e bukur qenke, po qitnaj moj naj fture te politikaneve tone se ne te tjer nuk shohim neper mediumet e shkruara dhe ato elektronike...e atyre jua kisha qelluar hahaha

selvija
04-05-08, 21:00
selvija lume kjo po e bukur qenke, po qitnaj moj naj fture te politikaneve tone se ne te tjer nuk shohim neper mediumet e shkruara dhe ato elektronike...e atyre jua kisha qelluar hahahaPo thu me ja qu atje a,,sdi mos po e shikojne veq mjedis gishtave qesin ne sy hahahahha,,,ja qojm te shijojne pak syt se jan verb jan klluqave hahahah:biggrin:

Adina-R.Ks
04-05-08, 21:12
Po thu me ja qu atje a,,sdi mos po e shikojne veq mjedis gishtave qesin ne sy hahahahha,,,ja qojm te shijojne pak syt se jan verb jan klluqave hahahah:biggrin:

Oj Selvo taman puna edhe misa me ju qu ketyre.Une mendova vendoseni naj ftyrete politikanve tone ketu ne vend te kesaj qe ke vene e ja kisha qellu me te paren hahaha

e_martumja
04-05-08, 21:14
Po Kjo..???
http://web.ukonline.co.uk/shqip/foto/photo_music/yllka_berisha.jpg (http://www.albanur.net/video/video_clips_yllka_berisha.html)Yllka BERISHA:biggrin:

PS: E KQYRA propriétés spo di qysh i thojn shqip ahahha te fotos:biggrin:

selvija
04-05-08, 21:18
Yllka BERISHA:biggrin:

PS: E KQYRA propriétés spo di qysh i thojn shqip ahahha te fotos:biggrin: po e vertet MISS Kosova 2007 :wink:

Guri i madh
04-05-08, 21:22
Po Kjo..???
http://web.ukonline.co.uk/shqip/foto/photo_music/yllka_berisha.jpg (http://www.albanur.net/video/video_clips_yllka_berisha.html)


une e urrej kit nuse e nuk mundem me permend emrin e saj

selvija
04-05-08, 21:28
une e urrej kit nuse e nuk mundem me permend emrin e sajPse Guri per qfar arsye urren..???

Guri i madh
04-05-08, 21:37
Pse Guri per qfar arsye urren..???po thojn qka tja kish inati ta dergon zoti e thash helbete mos esht e vertet

Fshatari
05-05-08, 08:47
Pse Guri per qfar arsye urren..???
Pse a ?
Paj guri ashr kafir arnaut !

MemphiSx
21-07-08, 16:17
Antare e forumit,e mban emrin e Mbretereshes se Muzikes Shqiptare??

ShEjToNkA
21-07-08, 21:52
Antare e forumit,e mban emrin e Mbretereshes se Muzikes Shqiptare??

Nexhmije ... Jo more Nexhmije s'kemi... ahh po njemed Shkurte... jo, jo as Shkurte s'kemi ... Adeline... jo, jo, jo as Adeline s'kemi ne forum... Allahile Memphis eja shpejt me trego cila ke mbretresha e muzikes shqiptare???? Ne dac me gjete kete anetare... hgahgahgaghahga

MemphiSx
22-07-08, 14:19
Nexhmije ... Jo more Nexhmije s'kemi... ahh po njemed Shkurte... jo, jo as Shkurte s'kemi ... Adeline... jo, jo, jo as Adeline s'kemi ne forum... Allahile Memphis eja shpejt me trego cila ke mbretresha e muzikes shqiptare???? Ne dac me gjete kete anetare... hgahgahgaghahga

Ne boten reale kjo antare e forumit e mban emrin e njeres prej ketyre Mbretereshave!! Jo si nick ne Dardani!!

Boll t'ndihmova :D

ninnela
22-07-08, 15:11
valla i paske nimu memphis e paske knaq ................. ahahahhaaaaa po ku me dit vlla se cila e ka emrin e kujt a qysh a iha .......:tongue:

Prishtinasja_
13-08-08, 13:21
Ne boten reale kjo antare e forumit e mban emrin e njeres prej ketyre Mbretereshave!! Jo si nick ne Dardani!!

Boll t'ndihmova :D

MemphiSX mire te paska thene Ninnela ! :biggrin:

Vazhdo me nje pytje tjeter ku te pergjigjemi te gjithe bre....! :biggrin:

Se, me nis e me kqyr sa antarja eshte ne forum...duhet mi hy rende listes se emrave...:tongue:

>>{SpOnGeBoB}<<
13-08-08, 14:18
Antare e forumit,e mban emrin e Mbretereshes se Muzikes Shqiptare??

shkruje qaty ja arkza ja gjumashja hiq mos e vazhdo ma shume :biggrin:

egi
13-08-08, 14:22
Ne boten reale kjo antare e forumit e mban emrin e njeres prej ketyre Mbretereshave!! Jo si nick ne Dardani!!

Boll t'ndihmova :D

Mos eshte Rilinda :biggrin: thash..a din po thom hahaha

>>{SpOnGeBoB}<<
13-08-08, 14:24
Mos eshte Rilinda :biggrin: thash..a din po thom hahaha

hej jalldyzja nuk kendon kanga. Ajo moderon qisajde edhe del ne TV amo moti nuk e kam pa as ne Tv :biggrin:

egi
13-08-08, 14:26
hej jalldyzja nuk kendon kanga. Ajo moderon qisajde edhe del ne TV amo moti nuk e kam pa as ne Tv :biggrin:

Oh...e di une qka po thom :biggrin: Mbaje ne mend...sa te vjen Memphisi ka me than qe pergjigja ime ka qen e sakt.. :biggrin:

MemphiSx
13-08-08, 15:46
Oh...e di une qka po thom :biggrin: Mbaje ne mend...sa te vjen Memphisi ka me than qe pergjigja ime ka qen e sakt.. :biggrin:


Linka_pz e ka emrin Adelinaa breeee,e Adelina osht Mbretereshhh :D


Ooooo Spongoooooooooooo a mos je pit :d Arkza me Gjumashen po t'doken mbreteresha ahahahahaahahahahah :D

>>{SpOnGeBoB}<<
13-08-08, 16:49
Linka_pz e ka emrin Adelinaa breeee,e Adelina osht Mbretereshhh :D


Ooooo Spongoooooooooooo a mos je pit :d Arkza me Gjumashen po t'doken mbreteresha ahahahahaahahahahah :D

qka je mare ka shkrun, po njana e kish emnin Negjmije e tjetra Shkurte po me doket :biggrin::biggrin:

Dallandyshja_718
02-11-08, 19:46
http://uk.gizmodo.com/bill%20gates.jpg

Bill Gate?:smile: