PDA

View Full Version : Ēferė ke ti, qe dikush tjeter mendon se nuk e ka ??


Faqet : [1] 2

Sy_kaltra
27-04-08, 13:40
Pershendetje ..
Nje temė ndoshta pak me ndryshe nga te tjerat ,por gjithesesi ndoshta temė e lire :smile:

Un kame syt - qe mendoj se dikush tjeter nuk e ka te njejten ngjyr :biggrin:

Honesty^uk.
27-04-08, 13:45
Une kam: sinqeritetin jo jo githkush e ka ne nivelin tim

selvija
27-04-08, 13:47
Si Firmen Time Askush Se Ka....:wink: :tongue:

Pershendes Sy_kalra per tem...

lovely
27-04-08, 13:49
Budallakinat :biggrin:

Diana007
27-04-08, 13:50
Une jam Miss dardania 2007 e tjeter kush nuk esht :biggrin: (ahahahahhah)

selvija
27-04-08, 13:53
Une jam Miss dardania 2007 e tjeter kush nuk esht :biggrin: (ahahahahhah)Qyre Dianan sa qef rrin qe eshte miss dhe ja vlen..:wink:

Nje Princesse...:wink:

Diana007
27-04-08, 13:55
Qyre Dianan sa qef rrin qe eshte miss dhe ja vlen..:wink:

Nje Princesse...:wink:
:wink: ..

Un jam edhe ne Hene ...:tongue:

lazdrani
27-04-08, 13:58
Pershendetje ..
Nje temė ndoshta pak me ndryshe nga te tjerat ,por gjithesesi ndoshta temė e lire :smile:

Un kame syt - qe mendoj se dikush tjeter nuk e ka te njejten ngjyr :biggrin:

Ndoshta po afrohu afer dhe me shiko ne sy dhe dallo diqka.

lazdrani
27-04-08, 13:59
:wink: ..

Un jam edhe ne Hene ...:tongue:

Ti je Dashuria e endrrave te mia.Ah cka i bera veti EX.Princese.

Honesty^uk.
27-04-08, 14:00
Une kam Loqkamanin qe ne Dardani se ka kush :smile:

Sy_kaltra
27-04-08, 14:00
Si Firmen Time Askush Se Ka....:wink: :tongue:

Pershendes Sy_kalra per tem...

Komplimente shoqe :biggrin:

Sy_kaltra
27-04-08, 14:02
Une jam Miss dardania 2007 e tjeter kush nuk esht :biggrin: (ahahahahhah)

:rolleyes: Xhelozja , kurr sma pranove faktin qe ma ke vjedh titullin :tongue:

Karakterin e paluhateshem :D

Estella
27-04-08, 14:03
Un kam krejt qka kini edhe ju :biggrin:

Breshka
27-04-08, 14:32
kom ndijshmerin pak sa teper per qka do qaj shum leht ket mendoj qe nuk e kan.

lovely
27-04-08, 14:34
kom ndijshmerin pak sa teper per qka do qaj shum leht ket mendoj qe nuk e kan.


edhe kjo qe po t mban, osht si ti.... bile bile qe veq sa kajta pak... tu kesh qashtu veq kur m dalin lott....a thu a jam normal une?? hahahahahahahahahahahahahahahaaa

Breshka
27-04-08, 15:14
edhe kjo qe po t mban, osht si ti.... bile bile qe veq sa kajta pak... tu kesh qashtu veq kur m dalin lott....a thu a jam normal une?? hahahahahahahahahahahahahahahaaa

lovely e din ti qe edhe prej gzimi rrjedhin lotet por jan t'gzimit e ishalla gjithmon per gzim e asnjiher per hidhrim nuk qajm askush hiq e din zemra pse qannnnnnnnnnnnnnnnn

lovely
27-04-08, 15:17
lovely e din ti qe edhe prej gzimi rrjedhin lotet por jan t'gzimit e ishalla gjithmon per gzim e asnjiher per hidhrim nuk qajm askush hiq e din zemra pse qannnnnnnnnnnnnnnnn

qashtu eshte qysh po thu ti

po une dashta me thane, si ma mire kur t jom, nje fjale pak e mire ose qe ka domethenie t madhe edhe mjafton per mu me m dal lotet..... ose edhe e kunderta, nese m vret dikush me fjale (nese e du qat person eshte fjala se per t gjithkujt s ma nin fort) hahahahahahahaha

Tador
27-04-08, 15:42
Pershendetje ..
Nje temė ndoshta pak me ndryshe nga te tjerat ,por gjithesesi ndoshta temė e lire :smile:

Un kame syt - qe mendoj se dikush tjeter nuk e ka te njejten ngjyr :biggrin: rren koft se kurr si ki ti qata sy te tut

Jana
27-04-08, 16:22
Tipi jem...apo personaliteti im ndryshon nga te tjeret......

Abetare
27-04-08, 17:08
[quote=lovely]Budallakinat :biggrin:°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° °°°°°°°°°°°°°°


...edhe jo vetėm aq ti po ke shumė kohė pėr ēka po ta kam lakmi heheh ...


T 'pėrshendes Azgane

rafet llapjani
27-04-08, 17:08
une tonat ikom po no pome mungon samari i breshkes aahahahahah

lovely
27-04-08, 20:55
[quote=lovely]Budallakinat :biggrin:°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° °°°°°°°°°°°°°°


...edhe jo vetėm aq ti po ke shumė kohė pėr ēka po ta kam lakmi heheh ...


T 'pėrshendes Azgane


oj ti qika e mire, ngo djalin azgan qka po t thote... koha jeme eshte krejt e planifikune..nuk ki ide qka mrrij une me bo.. e shfrytzoj deri ne maksimum , cdo sekonde, amo cdo sekonde t lire, ia kushtoj forumit hahahahaha

bile bile edhe do pej atynev t nxonve :biggrin:

t pershendes edhe une ty oj lugate hahahahahahaaa

Abetare
27-04-08, 22:09
[quote=Abetare]


oj ti qika e mire, ngo djalin azgan qka po t thote... koha jeme eshte krejt e planifikune..nuk ki ide qka mrrij une me bo.. e shfrytzoj deri ne maksimum , cdo sekonde, amo cdo sekonde t lire, ia kushtoj forumit hahahahaha

bile bile edhe do pej atynev t nxonve :biggrin:

t pershendes edhe une ty oj lugate hahahahahahaaa°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Lovel e zoja valla ti , tė lumtė ... T 'fala prej lugates ani kishe tu kam dhimt dje e sot um thotė gjithēka ncncncnc hahahah Televizori a po tė ban a jo se moti s 'jam dok anej kah oda jote , bile hape derėn se erdhaaaa ...

lovely
27-04-08, 22:12
[quote=lovely]°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Lovel e zoja valla ti , tė lumtė ... T 'fala prej lugates ani kishe tu kam dhimt dje e sot um thotė gjithēka ncncncnc hahahah Televizori a po tė ban a jo se moti s 'jam dok anej kah oda jote , bile hape derėn se erdhaaaa ...

hahahahahahahahahahahahaahahahahahaha


televizorin ka kohe qe nuk e kam dhez oj tine ............ po ate vakt shume mire bojke hahahahahahahaaa

Abetare
27-04-08, 22:15
[quote=Abetare]

hahahahahahahahahahahahaahahahahahaha


televizorin ka kohe qe nuk e kam dhez oj tine ............ po ate vakt shume mire bojke hahahahahahahaaa°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

O tyyyyyyy qysh mi prishė televizorin a tu ēkarravitė a ncncncn sa keē ani kujtim prej meje neser me dek e kishe pas atė , ani de ani .....

emine
28-04-08, 08:01
nje shok qe kam une se ka askush;)

lovely
28-04-08, 09:41
[quote=lovely]°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

O tyyyyyyy qysh mi prishė televizorin a tu ēkarravitė a ncncncn sa keē ani kujtim prej meje neser me dek e kishe pas atė , ani de ani .....jo moj nuk e kena prish veq se s po shkojme fort anenaj se hahahahahahahahahaha


kujtimin e kam atje gjithe.. ap o don me pa? hahahahahahaha

gazi-de
28-04-08, 11:13
Cigaren..............:tongue: :biggrin: .............

vjeshta
28-04-08, 17:50
:biggrin: .

Diana007
28-04-08, 17:52
:biggrin: .

:biggrin:Edhe un e paskem moj :tongue:

vjeshta
28-04-08, 17:55
:biggrin:Edhe un e paskem moj :tongue:


:tongue: .

LABI
28-04-08, 17:59
Kam mjaft ( si t'mira , si t'kqija ) gjera qe s'i kane tjeret !

emine
28-04-08, 18:06
kam bashqen plote me ''Molla'' hahahhhaha

LABI
28-04-08, 18:07
kam bashqen plote me ''Molla'' hahahhhaha

I ke sterpike mollat emine , nese s'i sterpike i ke edhe si ke (ka mundesi me t'i hanger krymbi) :tongue:

Gjumashja
28-04-08, 23:42
dicka ne dore qe nuk ka askush.... :biggrin:

lazdrani
29-04-08, 00:01
dicka ne dore qe nuk ka askush.... :biggrin:

Aiiii per fara e ke ah .....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Gjumashja
29-04-08, 00:04
Aiiii per fara e ke ah .....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif jo ai / ajo eshte dicka extra... :tongue:

gazi-de
29-04-08, 21:21
shikimin:cool: :biggrin: ...............

lovely
30-04-08, 11:59
syte................:wink:

sunrise
30-04-08, 13:41
hmm... spo di mundet me pas edhe dikush ketu.... mendoj qe jam dy anesh ( po mendoj kam aftesi veprimi me te dy duart si te majt ashtu edhe djathte)... me sa e di 5% e popullates ne bote e kane kete!!!

LaCoStA
03-05-08, 02:22
Gishtin e madh te dores se djatht http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

LuLjaa
03-05-08, 02:42
Qata e kam edhe une selim hahahahaaa

LaCoStA
03-05-08, 02:59
Temin jo tybe, nuk e ki kurr hahahahahahah

LuLjaa
03-05-08, 03:00
Po gisht de kam edhe une qyhh , Ju si keni syt sit mit :P bojen po menoj :D

Arkza
03-05-08, 16:50
Valla Marre o me Than se kam nje Nick si une se ka askush dhe me te Bukur !!!

P/S Mos ju Vjen inati tash ! :biggrin: :wink:

LuLjaa
03-05-08, 17:02
Valla Marre o me Than se kam nje Nick si une se ka askush dhe me te Bukur !!!

P/S Mos ju Vjen inati tash ! :biggrin: :wink:

Jo moj s'eshte marre me than per nick qe e ki t'mire

Veē edhe i jemi boll i mire eshte qe se ka kush :P

Arkza
03-05-08, 17:04
Jo moj s'eshte marre me than per nick qe e ki t'mire

Veē edhe i jemi boll i mire eshte qe se ka kush :P
Hhahahahahhahaahahha oooooooooo reja te kallt ty hoo e dita qe ki me shkru ti :P
Mpuqqqqqqqqqqqqqqq shume ty se po koj papappa te pija jeme me pij jash kafe , apo vlen ele ti fljena bash e knlaqum hahahahahahhaahhahahahahahah !?

LuLjaa
03-05-08, 17:12
Jooo s'po vi se tutna me tat me tyje ,, qet shkelma hahahaaaa
ani shko te pia , se ele une vec ni tlo ela e tash po dal me njek :D

S'po rrihet veē mrena moj kukuu nane , mpuqqqq e kalo mire pra selam nanes qum

ssara
03-05-08, 17:15
Valla Marre o me Than se kam nje Nick si une se ka askush dhe me te Bukur !!!

P/S Mos ju Vjen inati tash ! :biggrin: :wink:
jo mos sna vjen inati qyyyy

edhe une e kam nikun me SS se ka kerkush...qyy

LuLjaa
03-05-08, 17:17
ssara une e kam syretin qe se ka kerkush hihihiii

ssara
03-05-08, 17:18
ssara une e kam syretin qe se ka kerkush hihihiii

kur e ndrove moj........tjeter pate ma heret... syret de

LuLjaa
03-05-08, 17:21
E ndrrova se ata e pata per 5 min.. veē sa e kqyra a pom shkon per ftyre a jo
e pash qe ncuk edhe e hiqa syretin dee edhe une po tham :D

Paradox_13
03-05-08, 17:24
Qa muj te kem diq qe se ka kushe bre...........
Po them ndoshta simpatia ndaj numrit 13 qe shumekush se pelqen........

ssara
03-05-08, 17:26
Qa muj te kem diq qe se ka kushe bre...........
Po them ndoshta simpatia ndaj numrit 13 qe shumekush se pelqen........

edhe sahere kam dasht me te pyet se qka te zimbolizon ky numer...

e une pelqej valla se ne ditar ne shkoll te mesme kam qene numer 13.

Paradox_13
03-05-08, 17:29
edhe sahere kam dasht me te pyet se qka te zimbolizon ky numer...

e une pelqej valla se ne ditar ne shkoll te mesme kam qene numer 13.

Gjithkah ne jet me ka percjell ky numer,edhe ne ditare per disa vite po,por perkunder faktit se quhet numer i pafat une e qmoj si numer te fatit sidomos kure rastis me diten e marte,e kjo ndodhe shume rralle noshta njeher ne vit........

ssara
03-05-08, 17:32
Gjithkah ne jet me ka percjell ky numer,edhe ne ditare per disa vite po,por perkunder faktit se quhet numer i pafat une e qmoj si numer te fatit sidomos kure rastis me diten e marte,e kjo ndodhe shume rralle noshta njeher ne vit........

ehe edhe une mendoj ashtu se nuk eshte numer pafat gjithmon thene numer baksuz ..po tek e kunderta.

Linka_pz
03-05-08, 17:41
Eh, kam ndoshta kam diqka qe nuk e ka dikush tjeter (duke perjashtu FIZIKUN ) definitivisht mendoj qe PO kam ndoshta shume bile qe dikujt tjeter i mungon .

gazi-de
03-05-08, 20:12
Nuk di,mendoj ndoshta syt..........

Elina
03-05-08, 21:48
Unazen qe e kam ne doren e majte :biggrin:

gazi-de
03-05-08, 21:51
Unazen qe e kam ne doren e majte :biggrin:
Une mendoj qe edhe buzeqeshjen si ti nuk e kush;)...

Sy_kaltra
25-05-08, 12:36
Nje parandjenje shume te quditshme !!!!

emine
25-05-08, 12:40
Nje njeri te Veqant ne jeten time!

Agolli
25-05-08, 13:23
Nje vetull mangi dhe kater sy :biggrin:

Agolli
25-05-08, 13:24
Nje vetull mangi dhe kater sy :biggrin:

lovely
25-05-08, 15:22
cigare plot :biggrin:

emine
25-05-08, 15:24
cigare plot :biggrin:

pse ,a edhe me shferc po mirresh a:p

lovely
25-05-08, 15:26
pse ,a edhe me shferc po mirresh a:p


ih :tongue: :biggrin: .... bile bile nje dhurate t mire qka me ka ardhe per 8 mars po s po guxoj me postu hhahahahahhahahaahahahahahahahahahahaa

Breshka
25-05-08, 16:19
ooooooo goj qe kom une ska kush hiq t'madheeeeeeeeeeeeeehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

selvija
25-05-08, 16:26
ooooooo goj qe kom une ska kush hiq t'madheeeeeeeeeeeeeehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifBreshka bash te marr lakmi qe rrin vetem per tokė:tongue:

Sy_kaltra
25-05-08, 16:30
:rolleyes:

lovely
25-05-08, 16:36
:rolleyes:


hahahahahahahahahahahaahahahahaha


syte a??????????? :rolleyes:

>>{SpOnGeBoB}<<
25-05-08, 16:41
qe pershembull une kam diqka qe lovelyja sykaltra edhe selvija jo vetem qe mendoj qe nuk e kane po garant nuk e kane.

selvija
25-05-08, 16:53
qe pershembull une kam diqka qe lovelyja sykaltra edhe selvija jo vetem qe mendoj qe nuk e kane po garant nuk e kane.Si qka psh,,,Spongebob..??

Agolli
25-05-08, 16:54
qe pershembull une kam diqka qe lovelyja sykaltra edhe selvija jo vetem qe mendoj qe nuk e kane po garant nuk e kane.
Cka ashtu, piken ēuditse-a :biggrin: :biggrin: :biggrin:

>>{SpOnGeBoB}<<
25-05-08, 17:01
Si qka psh,,,Spongebob..??

pershembull qata qe nuk e ki ti, vetum hajde mos ja nis qetash me shkrujten qe e ki se na nxe drita tu diskutu me argumenta jo e ke e jo nuk e ke.

>>{SpOnGeBoB}<<
25-05-08, 17:02
Cka ashtu, piken ēuditse-a :biggrin: :biggrin: :biggrin:

hahahahaha Pejon, qka i kishe llafet ti :biggrin:

selvija
25-05-08, 17:05
pershembull qata qe nuk e ki ti, vetum hajde mos ja nis qetash me shkrujten qe e ki se na nxe drita tu diskutu me argumenta jo e ke e jo nuk e ke.Adin se qka me mungon dhe se kam Spongebob..Prindet vellzerit motrat qe aq shum me mungojn ,,ata si kam afer ,,kjo majton thuj se skam asgje,,:frown:

Sy_kaltra
25-05-08, 17:09
msn-n :P se nuk ban me kan dy identike :P

DEA
25-05-08, 17:10
e kam nje llastyk, te flokeve, s`besoj qe e ka kush te njejtin:biggrin:

>>{SpOnGeBoB}<<
25-05-08, 17:13
Adin se qka me mungon dhe se kam Spongebob..Prindet vellzerit motrat qe aq shum me mungojn ,,ata si kam afer ,,kjo majton thuj se skam asgje,,:frown:

ev selve, qka je moj ka shkrun... shkon edhe ni muj dite ne pushim e shef tane bile ngihesh deri vitin e ardhshem, qata nuk i kena skush afer amo nuk osht fer me ja marr e masnej qka bojn ata vllezrit edhe motrat edhe atyne u mungojn masnej.

selvija
25-05-08, 17:15
ev selve, qka je moj ka shkrun... shkon edhe ni muj dite ne pushim e shef tane bile ngihesh deri vitin e ardhshem, qata nuk i kena skush afer amo nuk osht fer me ja marr e masnej qka bojn ata vllezrit edhe motrat edhe atyne u mungojn masnej.Po po kysmet edhe ate do kem se shpejti...

Oqeani
25-05-08, 17:21
e kam nje llastyk, te flokeve, s`besoj qe e ka kush te njejtin:biggrin:

Ani te flokeve http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

DEA
25-05-08, 17:22
Ani te flokeve http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifani te alldit praaaaaaaaaaaa, po ate e kane shume:biggrin:

Oqeani
25-05-08, 17:25
ani te alldit praaaaaaaaaaaa, po ate e kane shume:biggrin:

Mendova te te dores....

DEA
25-05-08, 17:27
Mendova te te dores....

Kur jam kane e vogel, nona, sme lejke me e mbajt se thojke te nalet gjaku, prej atehershit sdi ku me ka mbet:biggrin:

Oqeani
25-05-08, 17:28
Kur jam kane e vogel, nona, sme lejke me e mbajt se thojke te nalet gjaku, prej atehershit sdi ku me ka mbet:biggrin:

Per ate po te vlon tash - (gjaku)

DEA
25-05-08, 17:30
Per ate po te vlon tash - (gjaku)

:redface::rolleyes::eek::cool:

Oqeani
25-05-08, 17:32
:redface::rolleyes::eek::cool:

Sa e rrezikshme........

DEA
25-05-08, 17:35
Sa e rrezikshme........

reagim i castit, shkrim i papritur:confused:

Oqeani
25-05-08, 17:37
reagim i castit, shkrim i papritur:confused:

Ēasti shpeshehere e humbe rastin !!!

Diana007
25-05-08, 17:47
Nje shej ne dorqe askush nuk e ka :biggrin:

DritonPR
25-05-08, 18:22
kerr si temin ju skeni hiqqqqqqqqq :tongue:

Akili
29-05-08, 10:51
sdi aftesin me bo njerezit per vete..

^katunari^
29-05-08, 14:16
Brina...............................

rilinda
29-05-08, 14:17
kerr si temin ju skeni hiqqqqqqqqq :tongue:

Ēfarė kerri e pate?! :tongue:

emine
29-05-08, 14:22
teper e ndishme.....................:(

Jana
29-05-08, 14:27
Sen s'kam ....si krejt njerzit e tjer jam..................

emine
29-05-08, 14:28
mendjen e budalles.............qe edhe 100 vjet nuke mushet mend,,,,,

LuLjaa
29-05-08, 14:58
Une i kam 6 gishta me ni dore qee , ju si kini . :D

Elina
29-05-08, 15:12
Floket,
mendoj se si i kam te ngjyrosta une.... nuk i ka kush ketu ne Forum :tongue:

valiii
29-05-08, 15:16
Une perveti jo valla, po gruja jeme ka dicka qe se ka askush ne Bote.. M`KA MUA :biggrin:

LuLjaa
29-05-08, 15:28
Une perveti jo valla, po gruja jeme ka dicka qe se ka askush ne Bote.. M`KA MUA :biggrin:

Hahahahahahaa ehh ashtu po
po me nis me fol se cili per veti krejt qeshtu thojn e nime kerkush s'ju ka juve hahaha

LuLjaa
29-05-08, 15:29
Floket,
mendoj se si i kam te ngjyrosta une.... nuk i ka kush ketu ne Forum :tongue:

Sa mire per ty :D jaa une i kam te ngyrosta tybe
ej nime a beson ti qe i kam 6 gishta a jo :biggrin:

Elina
29-05-08, 15:32
Sa mire per ty :D jaa une i kam te ngyrosta tybe
ej nime a beson ti qe i kam 6 gishta a jo :biggrin:

Moj edhe une i kam te ngjyrosta pos dynjaje :biggrin:
Te besoj moj qysh jo,,, mbasi po thu edhe une pa te besu se lo :biggrin:

LuLjaa
29-05-08, 15:35
Moj edhe une i kam te ngjyrosta pos dynjaje :biggrin:
Te besoj moj qysh jo,,, mbasi po thu edhe une pa te besu se lo :biggrin:

dmth. edhe ti rrejte si une aa hahahahaa

eej qiko mos um beso shume se ka ni here rrej une hahahahaaa
sidomos per veti qeto sene nuk ja n'gjes po veē thash
se shyqyr 5 me ni dor i kam e 5 ne tjetren hahahahaaa

Agolli
29-05-08, 15:36
Sen s'kam ....si krejt njerzit e tjer jam..................
Per mua je unike..qe plas e kopu...ki dicka per ndryshe s'te shishati :tongue:
Une, ēka kam-aaaa, ēka s'gjen ne biblotek gjen tek une ahahaha :biggrin:

iliryan
29-05-08, 18:04
Per mua je unike..qe plas e kopu...ki dicka per ndryshe s'te shishati :tongue:
Une, ēka kam-aaaa, ēka s'gjen ne biblotek gjen tek une ahahaha :biggrin:

ne biblotek te kisha burgos se derq i verdh je

Melania
29-05-08, 18:06
e kom ni plag en fund t'barkit, diku rreth 20cm... se besoj se e ka tjeterkush t'njejten plag si une :wink:

vjeshta
29-05-08, 18:08
Per mua je unike..qe plas e kopu...ki dicka per ndryshe s'te shishati :tongue:
Une, ēka kam-aaaa, ēka s'gjen ne biblotek gjen tek une ahahaha :biggrin:

Pluhnin .......:biggrin:

DritonPR
29-05-08, 18:18
Ēfarė kerri e pate?! :tongue:
vrrommm vroooom American Muscle Mustang :biggrin:

lovely
29-05-08, 18:18
Uliksin :biggrin: :biggrin:

Agolli
29-05-08, 18:27
ne biblotek te kisha burgos se derq i verdh je
S'ka ma mire, krejt zogezat asi studentet cillen qatu..cillu e pshtillu rrethe thenjeve filozofike :tongue:

Agolli
29-05-08, 18:28
Pluhnin .......:biggrin:
:biggrin: e shkroljave :biggrin:

selvija
29-05-08, 20:11
e kom ni plag en fund t'barkit, diku rreth 20cm... se besoj se e ka tjeterkush t'njejten plag si une :wink:Motrushe mos paske hjek zorren qorre...bash po me vjen keq..:wink:

Se di valla ,,qka kam une gjitha femrat tjerat kan besoj gjitha gjymtyret...:wink:

Por ndoshta ndoshta diqka mos kam te veqante gati e kam zbulu..:wink:

emine
29-05-08, 20:13
zemren per ta dashte dikond fort.....:(

Rozafa
29-05-08, 20:13
Uliksin :biggrin: :biggrin:

Ku po shkruan..?

sunrise
29-05-08, 20:15
une e kom karakterin e vecant hahaahahah

Melania
29-05-08, 20:37
Motrushe mos paske hjek zorren qorre...bash po me vjen keq..:wink:

Se di valla ,,qka kam une gjitha femrat tjerat kan besoj gjitha gjymtyret...:wink:

Por ndoshta ndoshta diqka mos kam te veqante gati e kam zbulu..:wink:

jo, zorren qorre hala e kom pron teme :tongue: diqka tjeter mkan mjeshtru :smile:

flm zemrushe :cool:

Gentiana
01-06-08, 21:47
nder tjera nje shenj te kafes tek gishtat e kembes se djatht, si dhe nje te gjuri i kembes se majt. Keto s'besoj se i ka kush.

luckyman
01-06-08, 21:49
_ _ _ _ Sexepil_ _ _ _

emine
01-06-08, 21:59
degjoni:kam taksiratin,me me nxone sherri me njerz ,tu nejte ne pune teme,,,,,dejm kjo nem me ka njek,hike fjaleve ,e fjalet e njerzte njekum permas mu.....hajte se bahet mire najher:rolleyes:

luckyman
01-06-08, 22:06
degjoni:kam taksiratin,me me nxone sherri me njerz ,tu nejte ne pune teme,,,,,dejm kjo nem me ka njek,hike fjaleve ,e fjalet e njerzte njekum permas mu.....hajte se bahet mire najher:rolleyes: Oj *Emine*(t`preksha per t`mire :biggrin: )nigom mu,--paske nevoj met fry n`vesh!! :biggrin:

emine
01-06-08, 22:06
Oj *Emine*(t`preksha per t`mire :biggrin: )nigom mu,--paske nevoj met fry n`vesh!! :biggrin:


mos me prek ka vesht(se jam e virgjer )qaty hahhahahhahahhhahhhhaahhahahhahh

luckyman
01-06-08, 22:11
mos me prek ka vesht(se jam e virgjer )qaty hahhahahhahahhhahhhhaahhahahhahhOoohhhahahahahah,. ..........jo une moj ,po Baba SHEH :biggrin:

emine
01-06-08, 22:13
Ooohhhahahahahah,...........jo une moj ,po Baba SHEH :biggrin:


amanet e kam prej nanes,,,mos me shku as te shehu ,as te hoxha as te prifti(se bese skishin)ma mire fryje ti se nashta me shnoshe gagaggaggagagg


ps.thesh qafen naper kablla te pcc-s po jam pak tu kesh hahhahahhahha

vjeshta
02-06-08, 15:02
Qehren .:biggrin:

Arkza
02-06-08, 15:07
Si Syt e Mij te Kalter ...........:wink:

Fshatari
02-06-08, 15:11
Si Syt e Mij te Kalter ...........:wink:

Kjo asht pika ime e dobėt qė tjerėt nuk e kanė : nuk iu rezistoj dot syve tė kaltėr! Jap gjithėēka pėr ta, ose gadi gjithėēka...!

Arkza
02-06-08, 15:13
Kjo asht pika ime e dobėt qė tjerėt nuk e kanė : nuk iu rezistoj dot syve tė kaltėr! Jap gjithėēka pėr ta, ose gadi gjithėēka...!
Po mu per kete kam Kerkuar te jem Qift me ty sepse e kam Gjet Piken e dobte te ti kete ......:biggrin: :wink:

Sy_kaltra
02-06-08, 15:58
Dashnin :biggrin:

lovely
02-06-08, 16:05
Dashnin :biggrin:

a je e sigurte moj? :rolleyes:

Sy_kaltra
02-06-08, 16:08
a je e sigurte moj? :rolleyes:

shuj moj mos e ban te madhe :P :tongue:

lovely
02-06-08, 16:09
shuj moj mos e ban te madhe :P :tongue::frown: :frown: :wink:

Sy_kaltra
02-06-08, 16:11
:frown: :frown: :wink:

Mos u merzit moj ,se i joti osht pasha zoten :wink: un jam orientu n'gjeti niher :biggrin: po ti pssstt mos te din kush ahhahahahah

lovely
02-06-08, 16:12
Mos u merzit moj ,se i joti osht pasha zoten :wink: un jam orientu n'gjeti niher :biggrin: po ti pssstt mos te din kush ahhahahahah

mori nuk u merzita, veq e mshela gojen mos me e bo t madhe qat punen qe the ti hahahahahahahahaha

qysh moj nihere? dmth prap kthehesh te ky i jemi a?????????? :rolleyes: :tongue:

Sy_kaltra
02-06-08, 16:13
mori nuk u merzita, veq e mshela gojen mos me e bo t madhe qat punen qe the ti hahahahahahahahaha

qysh moj nihere? dmth prap kthehesh te ky i jemi a?????????? :rolleyes: :tongue:

Si ti moj :rolleyes: Fit Fit jemi,ti kallxon per mu,un kallxoj per ty :biggrin: :tongue:

lovely
02-06-08, 16:32
Si ti moj :rolleyes: Fit Fit jemi,ti kallxon per mu,un kallxoj per ty :biggrin: :tongue:


qka ki me kallxu moj ti per mu?? hahahahahahahahahahahahahaa

mos um tut qishtu :tongue:

Agolli
02-06-08, 16:36
--llovaqken efektive dhe enkas per gjueti, phaaaaa kush se ka'eee :biggrin:

halla e madhe
02-06-08, 18:53
....nga lodhja dukem se i kame 100 kg...... dikush tjeter nuk e ndjen kete lodhje:mad:

Naki
02-06-08, 19:18
....nga lodhja dukem se i kame 100 kg...... dikush tjeter nuk e ndjen kete lodhje:mad:

....po po kėto simptome mė janė tė njohura.

Jamė Binjakė dhe sypozojė ēė nė kėtė medium tjertė nuk e kanė kėtė fatė!

teutaA
05-06-08, 01:14
kurgja hiq valla nuk e kisha vequ vehten qashtu njojt si te gjith edhe un

Wolf
05-06-08, 08:36
QKa kam Une Se Tjert Se Kan ..!!

Paj si qdo Njeri qe eshte ndrryshe nga tjert -- Une vetveten time skisha Mujt mi vlersu munden ata qe me njohin mem vlersu ma shum

emine
05-06-08, 09:49
Kulet.......................:smile:

Agolli
05-06-08, 10:04
Nje mace te zeze asi te bardhe, s'ka ma kopilic se maca ime........:biggrin:

iliryan
05-06-08, 10:41
kam nje xhel qe rrin vetem neper kojshi .....

Jana
05-06-08, 10:45
E kam nje Biciklet se ka kush...........

iliryan
05-06-08, 10:48
E kam nje Biciklet se ka kush...........

un kam vetem gomar qe shkoi ne mal per dru ... aban me ba nje gjiro me ate biqiklet

Jana
05-06-08, 10:51
Ncuk valla smuj se veq une muj me bo gjiro me at Biciklet...........

iliryan
05-06-08, 10:53
Ncuk valla smuj se veq une muj me bo gjiro me at Biciklet...........

Pse bahesh aq egoiste .... duhet me ba mir ngajher

Jana
05-06-08, 10:58
hahhahahah.....jo bre sjam Egoiste po e kena trashegim pi Gjyshit e qata........sgucoj pi Babit hahahah

iliryan
05-06-08, 11:07
hahhahahah.....jo bre sjam Egoiste po e kena trashegim pi Gjyshit e qata........sgucoj pi Babit hahahah
Po pyete edhe nje her se ke me par se te jap lejen.....

Jana
05-06-08, 11:16
OO e di une krejt qa em len ai e sha jo.......se une jam cika e Babit e sja prishi kurr.......

iliryan
05-06-08, 11:19
OO e di une krejt qa em len ai e sha jo.......se une jam cika e Babit e sja prishi kurr.......
Po sja prishe dikuit sja maron vetit qejfin kurr ,

Jana
05-06-08, 11:22
Epo une krejt Botes ja Prishi e Babushit tem jo....se ata e kam loqk edhe asnjeher sem prishiet asgje kur e degjoj Ate......

Breshka
13-06-08, 23:23
Tolerimin e tepert ,hidhrimin ,zhgenjimin

Trina_1
21-10-08, 14:26
E pra , asnje e njejte me mu :biggrin:

Jana
21-10-08, 14:29
p.s.

E kam ni Beng dikund qe sbesoj qe e ka dikush......heheheh

ritta
21-10-08, 17:16
Vetveten...........

Estella
21-10-08, 21:27
mirekuptimin......

lovely
21-10-08, 21:29
lovely-n :tongue:

GURI SYLAJ
21-10-08, 21:47
Une a? He ,krrylin !?

LuLjaa
21-10-08, 22:22
.. mausin :D

deti_om :-)
21-10-08, 22:26
Flokte.......

LaCoStA
21-10-08, 22:42
Sabilen :D

LuLjaa
21-10-08, 22:45
Hahahaaa edhe une selimin qe se ka kush :D

lovely
21-10-08, 22:56
nje dhurate........................................... .....

emine
22-10-08, 12:38
Guhen e gate:P

flutra
22-10-08, 12:42
Guhen e gate:P
mos te ndin mullingjikja se ...

emine
22-10-08, 12:45
mos te ndin mullingjikja se ...

hahhahhahhahhahha le te nin more,veq shnet i bahet gaggagag


une qka kam:jam shum e sinqert (edhe so mir hiq) po fajet mi ka Majka jem,sme msojka me rrejt hiq:(

Trina_1
02-12-08, 18:26
Kam diqka se besoj dikush mund ta kete :rolleyes:

teutaA
02-12-08, 18:42
per nga natyra si ju tjert e per personalitet krejt jemi parti ne veti more:smile:

Estella
03-12-08, 01:49
medoj se kam durim shume.....

SheTa
03-12-08, 01:50
Mendoj se jam i kthyshem tolerushem teper :)

Bubulina
03-12-08, 10:31
Mendoj se jam i kthyshem tolerushem teper :)

..eshte veti e mire kjo!:smile:

gazi-de
03-12-08, 11:25
Nuk ju tregoj se ma vidhin:cool::biggrin:

Rrugaqja
03-12-08, 12:53
une jam rrugaqe e te tjertet nuk jan

flutra
29-03-09, 10:20
flutren

jadore
12-04-09, 22:47
te shetiturit kryq e terthu Prishtines me pizhame veshte..

Oqeani
12-04-09, 22:49
te shetiturit kryq e terthu Prishtines me pizhame veshte..

Ēfar ngjyre http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Zhaneta
12-04-09, 22:51
Zhanetaaaaaaaa..!

jadore
12-04-09, 22:54
Ēfar ngjyre http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

mos thuaj qe me pa.?

Oqeani
12-04-09, 22:57
Edhe nese, nuk te njoha !

aLbaChiCk
13-04-09, 13:10
Qukat ne faqe kur qeshi :biggrin:

pirro
13-04-09, 15:16
Une e kom tavolinen e kompjuterit shume palidhje ( po me lun anesh) ju tjeret se keni ma merr mendja.

lovely
13-04-09, 17:42
qamos :P :biggrin:

Jana
13-04-09, 17:46
Rafetin hahahahhahahahaha

realisti64
13-04-09, 18:16
une e kam ni mikrofon special qe Jana edhe lovely nuk e kan ;)

Albonita
14-04-09, 21:47
Kapelen se e mbaj ne koke:biggrin:

lovely
15-04-09, 09:48
ni shishe me uje :D:D

Oqeani
15-04-09, 10:03
ni shishe me uje :D:D

Vallahe Lovly lehte eshte me pase nje shishe uje hahaha - por me pase qepe te mbjellura ne ballkon - a ke ti aaaaahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

lazdrani
15-04-09, 10:17
Piktura ne dhome qe kam besoje qe tjeret nuk i kane...

Idila
15-04-09, 10:19
Si sytė e mij, askush nuk i ka! :wink:

Albonita
15-04-09, 10:37
Si sytė e mij, askush nuk i ka! :wink:A, Ashtu mendoj edhe une , se si Syt e mi nuk i ka askush..se i kam pak te rrezikshem :biggrin:

lazdrani
15-04-09, 10:43
nuk dua ta lavederoje veten por me sy te mi nuk ka....po me shikove nje here ne jeten live e pate puna jote....sy magjikehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Domira
15-04-09, 12:27
.................................................. .................................................

Arkza
15-04-09, 12:29
Nje dhemb , palidhje , pak si i dredht :biggrin: :biggrin:

lovely
15-04-09, 17:08
ni hun pak si t dredht :biggrin:

Trina_1
25-04-09, 23:40
:biggrin: seceret :rolleyes:

Albonita
25-04-09, 23:44
:biggrin: seceret :rolleyes:


Ket e kam edhe une...:biggrin:

Trina_1
25-04-09, 23:47
Ket e kam edhe une...:biggrin:

:eek: Se besoj kurr :biggrin: por do te me vinte mir nese po :rolleyes:

Albonita
25-04-09, 23:53
:eek: Se besoj kurr :biggrin: por do te me vinte mir nese po :rolleyes:


E di se nuk beson...Po sekret diq me Rendesi nuk kam .....une kam Cigaret e ti si ke:biggrin:

Trina_1
25-04-09, 23:56
E di se nuk beson...Po sekret diq me Rendesi nuk kam .....une kam Cigaret e ti si ke:biggrin:

As mos i paq kurr :redface: ..... un e kam nje delfin qe ti nuk e ke :biggrin:

Albonita
26-04-09, 00:04
As mos i paq kurr :redface: ..... un e kam nje delfin qe ti nuk e ke :biggrin:


Aahhahahahhah Oh Zot sa kam kesh..Definin ekom edhe ate ne Ane te djathe:wink:

Trina_1
26-04-09, 00:08
Aahhahahahhah Oh Zot sa kam kesh..Definin ekom edhe ate ne Ane te djathe:wink:

:eek: ska mundesi te kesh ti delfin :rolleyes:

Albonita
26-04-09, 00:12
:eek: ska mundesi te kesh ti delfin :rolleyes:


:tongue: ke harru apo mendo pak..pse me thrasin delfin..edhe ne cillen pjes e kom delfinin qy.

Aahahhaahhaaahahahh

Trina_1
26-04-09, 00:18
:tongue: ke harru apo mendo pak..pse me thrasin delfin..edhe ne cillen pjes e kom delfinin qy.

Aahahhaahhaaahahahh

Qe qe :biggrin:

Albonita
26-04-09, 00:21
Qe qe :biggrin:


Ehhhhhhhhhhhhhhhhh:biggrin: te perqafi ni her shumee Jete


Une kam floket ngjyr Portokal ti si ke ...hahahhaahhha

Trina_1
26-04-09, 00:23
Ehhhhhhhhhhhhhhhhh:biggrin: te perqafi ni her shumee Jete


Une kam floket ngjyr Portokal ti si ke ...hahahhaahhha

Ai ajo eshte e leht :biggrin:


Prap nuk e ke ate qe kam un :wink:

Albonita
26-04-09, 00:26
Ai ajo eshte e leht :biggrin:


Prap nuk e ke ate qe kam un :wink:


Te dashur nuk kam..ende..:rolleyes:


Se tjerat gjera krejt i kam cka ki ti per bes ..hhahhahahhahhahahahahha

Trina_1
26-04-09, 00:31
Ishalla e ben sa me shpejt rrush, do te gezohem shum per ty :wink:


A kuptove tani se qka kam un qe askush se ka :biggrin:

Albonita
26-04-09, 00:35
Ishalla e ben sa me shpejt rrush, do te gezohem shum per ty :wink:


A kuptove tani se qka kam un qe askush se ka :biggrin:


Faliminderit shume Inshalla ehehehheh:rolleyes:


Ahahahahaahhahahha

Po tash e kuptova cka o une se kom ate ne at vend... ahahhahahahhaha vdiqa

Trina_1
26-04-09, 00:39
:wink: E sheh se kam arsy se jam e veqant :biggrin:

Albonita
26-04-09, 00:44
:wink: E sheh se kam arsy se jam e veqant :biggrin:


A, per ket Po cenke:biggrin:

Trina_1
26-04-09, 00:46
A, per ket Po cenke:biggrin:

un te kam ty , qe dikush nuk te ka :biggrin:

emine
26-04-09, 10:03
nje ballkone qe te knaqet zemra ne te

Giovanni
26-04-09, 10:09
Une kam kerr me kali e ti nuk ke ..!!

emine
26-04-09, 10:10
Une kam kerr me kali e ti nuk ke ..!!
ku pe dine breh ti,po une edhe magar kam hahhahahhahhahahhhahhahahha

Xuki
26-04-09, 17:23
Tek unė po kėndon Elvisi! :D

halla e madhe
26-04-09, 17:43
Tek unė po kėndon Elvisi! :D

...shqip ja paska nis me kendu Elvisi a?:biggrin:

Xuki
26-04-09, 18:19
...shqip ja paska nis me kendu Elvisi a?:biggrin:

Poooo........thrret prizreni po kėndon nė kėtė moment! hahahaha

Idila
26-04-09, 20:56
Ehh kam dicka qė as ti, as ti nuk e keni! :smile:

Pupi
26-04-09, 21:25
Edhe unė kam diēka qė ju nuk e keni.....
Pas sa kohe qė "njihemi" jam i bindur qė askush kėtu nga ju, e nė pėrgjithėsi ka fare pak apo e hiq qė kanė atė qė unė e kam.

Murgesha
26-04-09, 21:42
Pupi as ti nuk e ke atė qė e kam unė kėshtu qė po llogariti se jemi baraz hahahahahahahahaahahahaha

Pupi
26-04-09, 21:53
Pupi as ti nuk e ke atė qė e kam unė kėshtu qė po llogariti se jemi baraz hahahahahahahahaahahahaha

Po ėshtė e vėrtet qė unė nuk kam atė qė ti e ke, por tė jemi "BARAZ" kėtė se pranoj.
Sepse unė kam diēka qė:
Ėshtė butė,
ėshtė edhe fort,
Ėshtė edhe shtremt, ėshtė edhe drejt,
Ėshtė shkurt, ėshtė edhe gjatė,
Ėshtė e nxeht, por ėshtė edhe e akullt

Pra kur ti kesh tė gjitha kėto, qė nė fakt kanė vetėm njė emer, atėher ke atė qė unė them qe se ka kush pos meje :wink:

Murgesha
26-04-09, 21:56
Po ėshtė e vėrtet qė unė nuk kam atė qė ti e ke, por tė jemi "BARAZ" kėtė se pranoj.
Sepse unė kam diēka qė:
Ėshtė butė,
ėshtė edhe fort,
Ėshtė edhe shtremt, ėshtė edhe drejt,
Ėshtė shkurt, ėshtė edhe gjatė,
Ėshtė e nxeht, por ėshtė edhe e akullt

Pra kur ti kesh tė gjitha kėto, qė nė fakt kanė vetėm njė emer, atėher ke atė qė unė them qe se ka kush pos meje :wink:

Aiiiiiiii Pupi gjuhėn e kemi tė gjithė, hahahahahahaahahahahahahahahaha

Pupi
26-04-09, 21:58
Aiiiiiiii Pupi gjuhėn e kemi tė gjithė, hahahahahahaahahahahahahahahaha

Bravooooooooo

Murgesha
26-04-09, 21:59
Bravooooooooo

Kuku bre Pupi tė mė kishe thonė sė paku tė lumtė hahahaahahahahaha.

Bravo i thuhet veshėgjatit kur del prej balte hahahahahaahahahahahahaahahha

selvija
27-04-09, 15:46
Mashkujt mund te mos kenØ,,

ku me dit se qka

YanYan
04-08-09, 01:52
Ne fakt, jo me larg se sot po mendoja te njejten gje: dicka qe e k un e se kan te tjeret. Po mendoja per dicka pozitife por llogarite spo me dilnin. Se perfundim, arrita ne rrezultatin se ajo qe kam un eshte nje lemsh i madh i cili perbehet nga tre 'nyje': i perjetoj ndjenjat ne maksimum/ekstremizem, nuk me genjen intuita, dhe gjithmone e fus veten ne telashe te medhaja pa bere gje te keqe..gjithmone. Ja cfare kam un qe tjeter kush nuk e ka (si kombinim e kam fjalen).

Zero Cool
04-08-09, 15:59
Ne fakt, jo me larg se sot po mendoja te njejten gje: dicka qe e k un e se kan te tjeret. Po mendoja per dicka pozitife por llogarite spo me dilnin. Se perfundim, arrita ne rrezultatin se ajo qe kam un eshte nje lemsh i madh i cili perbehet nga tre 'nyje': i perjetoj ndjenjat ne maksimum/ekstremizem, nuk me genjen intuita, dhe gjithmone e fus veten ne telashe te medhaja pa bere gje te keqe..gjithmone. Ja cfare kam un qe tjeter kush nuk e ka (si kombinim e kam fjalen).

Te gjithe i kane keto por ma pak te theksuara ....

ENGJELLUSHA
04-08-09, 20:58
Une kam sinqeritetin e ndoshta dikush nuk ne ka

Pupi
04-08-09, 21:25
Une kam sinqeritetin e ndoshta dikush nuk ne ka
E une t'paskana "jaran-esh".

ENGJELLUSHA
05-08-09, 19:05
E une t'paskana "jaran-esh".

Patjeter se ne jemi nje nder ata qe kemi sinqeritet

vjeshta
06-08-09, 19:39
Miqtė .

gazi-de
06-08-09, 19:42
<Syrin>:tongue: :biggrin:

vjeshta
06-08-09, 19:43
<Syrin>:tongue: :biggrin:


T'djathtin a te majtin ?:biggrin:

gazi-de
06-08-09, 19:46
T'djathtin a te majtin ?:biggrin:
te djadhtin paradite,masdite te majtin..:biggrin:

vjeshta
06-08-09, 19:51
te djadhtin paradite,masdite te majtin..:biggrin:

A dy i paske a !!!?Shkova me shpijunu ..:biggrin:

ENGJELLUSHA
06-08-09, 19:57
Une kam besnikrin
Nuk jam trathtare

Agolli
06-08-09, 20:02
Dreqnillaket, qashtu m'thot shefica kur t'me she me sekretareshen :redface:

vjeshta
06-08-09, 20:05
Dreqnillaket, qashtu m'thot shefica kur t'me she me sekretareshen :redface:


Mos po don me than qe vetem nje engjellushe te bjen n'veti ?:redface: :biggrin:

Agolli
06-08-09, 20:08
Mos po don me than qe vetem nje engjellushe te bjen n'veti ?:redface: :biggrin:
Nuk eshte mire me tregu se ēka mendohet :redface: t'rrejta :biggrin:

vjeshta
06-08-09, 20:15
Nuk eshte mire me tregu se ēka mendohet :redface: t'rrejta :biggrin:

Se qka deshte me than bre ,fol se nuk na ndin kush ....se di se a mujta me t'rrejte:biggrin:

Agolli
06-08-09, 20:22
Se qka deshte me than bre ,fol se nuk na ndin kush ....se di se a mujta me t'rrejte:biggrin:
Ē'ka a? Deshta me thon se ishe shume afer__i takoje ka pese n'dite kurrqysh me ra ne engjellushe :redface: s'rrejte jo e qebesa as une. :biggrin:

vjeshta
06-08-09, 20:32
Ē'ka a? Deshta me thon se ishe shume afer__i takoje ka pese n'dite kurrqysh me ra ne engjellushe :redface: s'rrejte jo e qebesa as une. :biggrin:

Ehhh tuj taku ka 5 n'dite ske kohe me i kqyr se a i kan flatrat :redface: qebesa as une m'doket s'trrejta .:biggrin:

Agolli
06-08-09, 20:41
Ehhh tuj taku ka 5 n'dite ske kohe me i kqyr se a i kan flatrat :redface: qebesa as une m'doket s'trrejta .:biggrin:
Me siguri..aftesit dhe pervoja e bene t'veten,me kohen ndoshta do me ipen mundesi te tilla.. i resonoi gjerat ndryshe. s'rrejte jo!:biggrin:

vjeshta
06-08-09, 20:46
Me siguri..aftesit dhe pervoja e bene t'veten,me kohen ndoshta do me ipen mundesi te tilla.. i resonoi gjerat ndryshe. s'rrejte jo!:biggrin:


Hahhahahaa ,ani aftesit dhe pervoja ...hahhahaaaaaaa


Une ksiha thene ma mire logjika hahahaaaaa....as ti nuk rrejte hahhaaaa:biggrin:

Agolli
06-08-09, 20:53
Hahhahahaa ,ani aftesit dhe pervoja ...hahhahaaaaaaa


Une ksiha thene ma mire logjika hahahaaaaa....as ti nuk rrejte hahhaaaa:biggrin:
hahahah, s'me ra ndermende qe duhet logjikuar.http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

ps. Me duhet te ē'kyqem per nje ēast. Mirembetshe dhe falemnderit per biseden. :smile:

vjeshta
06-08-09, 21:00
hahahah, s'me ra ndermende qe duhet logjikuar.http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

ps. Me duhet te ē'kyqem per nje ēast. Mirembetshe dhe falemnderit per biseden. :smile:

Hahahahaaaaa s'ke pas nevoj per engjellushe se kishe logjiku edhe ti ...:redface:


Kalofsh mire se ika edhe une .

lovely
06-08-09, 21:09
Hahahahaaaaa s'ke pas nevoj per engjellushe se kishe logjiku edhe ti ...:redface:


Kalofsh mire se ika edhe une .

ku po shkon moj ti? ktheu qitma i bardak uje se goja mu ka tha :(