PDA

View Full Version : Shqiptare votoni per shqiperine


CallCenter
04-05-08, 05:11
Kliko tek linku me poshte dhe jep votėn tėnde pėr shqiperine. Ke te drejtė te japėsh 3 vota ēdo 6 ore pėr shtetin qe pėlqen me shumė ose pėr atė ke me inate.

Shqipėria pėr momentin ndodhet ne vendin e 6 ne renditjen botėrore.

dhe mos harroni te lajmeroni te gjithė shqiptarėt qe njihni kudo janė.

http://www.votethenation.com/ (http://www.votethenation.com/)

Veterani
04-05-08, 06:16
U kry, ore ti !
Se n'hall qenke aman. hahahahahahaha (Ke hapur shumė Tema).

Honesty^uk.
04-05-08, 07:16
U kry, ore ti !
Se n'hall qenke aman. hahahahahahaha (Ke hapur shumė Tema).

hahahahahhahahahahahahahahahhah

Adina-R.Ks
04-05-08, 08:11
Kliko tek linku me poshte dhe jep votėn tėnde pėr shqiperine. Ke te drejtė te japėsh 3 vota ēdo 6 ore pėr shtetin qe pėlqen me shumė ose pėr atė ke me inate.

Shqipėria pėr momentin ndodhet ne vendin e 6 ne renditjen botėrore.

dhe mos harroni te lajmeroni te gjithė shqiptarėt qe njihni kudo janė.

http://www.votethenation.com/ (http://www.votethenation.com/)

E kerkuar e realizuar vella............

niemand
04-05-08, 09:05
Ketu mund te shiheni edhe votat qe vin kunder/pro nje shteti pra Shqiperia cdo 2.. min ka nga 10 vota kunder nga shteti Grecce ( http://www.votethenation.com/recent_votes )

niemand

niemand
04-05-08, 09:07
Njeashtu ketu mund te shiheni statistiken e ALBANIA nga cili shtet merr vota kunder gjithmon..


http://www.votethenation.com/country/albania/

Dilaver
04-05-08, 13:08
Paska edhe nga Shqiperia vota kundėr, ma merr mendja se ėshtė bėreØgabimisht!

Voto LIKE Albania.

teutaA
06-05-08, 03:08
interesant sa vrejta un te gjitha shtetet e kqija po bojshin pjes ne 10 shtetet me te pelqyera a usa nuk kish asnje vot qe eshte enderr e shumices qudi

teutaA
06-05-08, 03:11
qudi usa as qe kish asnje vot

Preshevar
06-05-08, 07:43
interesant sa vrejta un te gjitha shtetet e kqija po bojshin pjes ne 10 shtetet me te pelqyera a usa nuk kish asnje vot qe eshte enderr e shumices qudi


Pse more mos me dasht Ameriken ? :frown: (du me kajt....)

BE LK
06-05-08, 13:44
Paska edhe nga Shqiperia vota kundėr, ma merr mendja se ėshtė bėreØgabimisht!

Voto LIKE Albania.
PO shikoja sondazhin dhe me beri pershtypje rezultati i votimit dhe vnedet si kane votuar.

Pro shqiperise kane votuar me shume zvicra dhe shqiperia.

Ndersa kunder ne 90% kane votuar greket. Pra, 90% e votave ne total kundra shqiperise jane dhene nga greket.

Shikoni se c'far miqesie kemi me fqinjet wa befsha....!

Me kujtohet nje batute nga Portokalia ne top-channel. Greket nuk jane kaq te kiqinj jo, jane dhe me te keqinj...!

Kjo eshte nje imazh nga votimet.

Keto jane votat pro shqiperise. !

http://www.votethenation.com/images/graphics/like_87.png

Keto jane votat kunder shqiperise

http://www.votethenation.com/images/graphics/dislike_ALBANIA.png