PDA

View Full Version : Lithuania


uck_aksh
06-05-08, 14:55
Lithuania sot ka njohur zyrtarisht Republikėn e Kosovės http://www.rtklive.com/img/cnt/news/lithuania_flag-170X130.gif Parlamenti i Republikės se Lithuanisė ka marrė sot vendim pėr njohjen zyrtare tė Republikės sė Kosovės dhe gjithashtu i ka rekomanduar Qeverisė sė kėtij vendi qė tė fillojė procedurėn pėr vendosjen e marrėdhėnieve diplomatike mes Lituanisė dhe Kosovės. Pas shpalljes sė pavarėsisė sė Kosovės, presidenti i Lithuanisė inicioi procedurėn parlamentare pėr njohjen e Republikės sė Kosovės

Virti
06-05-08, 16:25
flm Lituanisė! :smile:

Bjeshka1
06-05-08, 18:31
Gur, gur ,behet mur...

Dardan Kastrati
06-05-08, 18:42
Tė flm Lituani .

Dilaver
06-05-08, 21:34
Lajm i mirė.

Lithuanisė ju rrit ndera, se boll fort ja paska qėllu.

PipeX
06-05-08, 22:45
Thank You Lituania.. Faleminderit!

Giovanni
08-05-08, 11:20
Who recognized recently?

Labai ačiū
Lithuania