PDA

View Full Version : ...m kujton...


HNna
17-05-08, 17:08
Nuk e fillova me shkornje t madhe, lash hapsir me tre pika qe fjalin mundeni me me fillu me fjal tjeter dhe me mbaru me tjetr, por n fjali gjithsesi t jet fjale "m kujton".

Qe tani mundeni me fillu, se: kush cka ju kujton; cili kend kujton; ku ne cka ju kujton; kujton sepse... etc...


Kujtime t mira! :tongue:

lovely
17-05-08, 17:29
mu me kujtohet kur u kujtojsha ktynehere qysh mu kujtojke qe kujtojsha me kujtu kutjimin .............................:tongue:

Gjumashja
17-05-08, 17:45
kujtoje, kend deshiron ta kujtosh... por vetem kend dua une ncuk...

lovely
17-05-08, 17:46
kujtoje, kend deshiron ta kujtosh... por vetem kend dua une ncuk...


kur kujtoj qka me ka thene njani nje dite..... hhhmmmmm......:biggrin:

Gjumashja
17-05-08, 17:47
veq mos e kujto... kujtimin qe kam per te...

Buqja_ch
17-05-08, 17:49
Kur e pash kt tem nuk mendova se dot shkruaj kaq shpejt i thash vetes t mendoi njher ..........
Por kur syri shikoi avatarin tnd nuk m la t qet ,,m kujton ni nat n Prishtin , aty e atje ku na ndriqoi hna rrugn,,,mua edhe Ty .........!!!!!!!!!!!


http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=24491&dateline=1209678630

lovely
17-05-08, 17:49
veq mos e kujto... kujtimin qe kam per te...


qka di une moj qka kujton ti per te??

une kujtoj qka t me kujtohet :biggrin:

HNna
17-05-08, 17:51
Kur e pash kt tem nuk mendova se dot shkruaj kaq shpejt i thash vetes t mendoi njher ..........
Por kur syri shikoi avatarin tnd nuk m la t qet ,,m kujton ni nat n Prishtin , aty e atje ku na ndriqoi hna rrugn te dyve ......mua edhe Ty !!!!!!!!!!!


http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=24491&dateline=1209678630


Ajo nat le t jet fillim dhe kur mos mbaroft pr ty dhe at!

Gjumashja
17-05-08, 17:52
po veq ti kujton goxha si une... veq me ma shume ngjyra...:tongue:

lovely
17-05-08, 17:53
po veq ti kujton goxha si une... veq me ma shume ngjyra...:tongue:


krejt color une se mi ka fal Virti nje pare syza ahahahahahahahahahahahhaa

Gjumashja
17-05-08, 17:54
me kujtohesh kur ke pas postu heren e pare.... goxha, e cakrrojshe bekspejsin...:tongue: ...

lovely
17-05-08, 17:57
me kujtohesh kur ke pas postu heren e pare.... goxha, e cakrrojshe bekspejsin...:tongue: ...


hahahahahahahahahahahahahahahaahahahaha

mori n fillim s guxojsha, thojsha mos ka ksajde nejfar hunleshi e po m qet n toke..

po jo, s kish sen ktu, krejt po i sjelli n gisht hahahahahahahahahahaha

tash qe besa edhe menja mu ka rrit... ncncncnc

m kujtohet kur erdha edhe mu, si gjynah, kush s me folke hiq :tongue:

selvija
17-05-08, 17:57
Me kujton.....per nje moment me humbi:frown: kujtimi..................(nese me bie nder mend do ju tregoj

Gjumashja
17-05-08, 17:58
me kujtohesh.... se boll e trent qeshtu ke qene prej fillimi.. i ke cill te gjithe edhe po i cill a ma tregon ate jemek...:tongue:

lovely
17-05-08, 18:00
me kujtohesh.... se boll e trent qeshtu ke qene prej fillimi.. i ke cill te gjithe edhe po i cill a ma tregon ate jemek...:tongue:


po n hamom, a deshte ti me ma marr mu krejt myshterine a? :biggrin:

Paradox_13
17-05-08, 18:00
Me kujton.....per nje moment me humbi:frown: kujtimi..................(nese me bie nder mend do ju tregoj


....asgje s'me kujtohet,nga podrumet e trurit tani fluturojn vetem zogje te fjetur..!!!

Gjumashja
17-05-08, 18:01
me kujtohet... kur kujtoshja qe kushtimisht ma tregon... ernekun... ama ncuk paskam enderru..

selvija
17-05-08, 18:05
....asgje s'me kujtohet,nga podrumet e trurit tani fluturojn vetem zogje te fjetur..!!!Ehh me kujtohet ajo arom e sapo gelqerosur te podrumit kan mbetur vetem kujtime si nje hije shum e zbehur..

Ty a po te kujtohet naj sendd apo gervishje...:biggrin:

Paradox_13
17-05-08, 18:18
Ehh me kujtohet ajo arom e sapo gelqerosur te podrumit kan mbetur vetem kujtime si nje hije shum e zbehur..

Ty a po te kujtohet naj sendd apo gervishje...:biggrin:

..te kerkova neper kujtes,diqka me thote se dikunde te kam pare ,apo jan veqse vrag kohe vijat mbi fytyren time.....

emine
17-05-08, 20:36
me kujton se duhemi te knaqemi cdo dite.....

Estella
20-05-08, 17:08
A me kujton koha iki..............na mbeti veq kujtimi

rafet llapjani
20-05-08, 19:02
Me kujton kurgju hiq

Murgesha
20-05-08, 19:06
Sa her q lexoj ndoj shkrim q m kujton ty, ndjej se ende t ndjej t afrt, t dashur ashtu siq ishe dikur.

emine
20-05-08, 19:07
Me kujton,se cdo dite e ma shume e meriton me te shkoq shpulla hahhahhaahhahahha

rafet llapjani
20-05-08, 19:08
Sa her q lexoj ndoj shkrim q m kujton ty, ndjej se ende t ndjej t afrt, t dashur ashtu siq ishe dikur.

mes a per dajn po shkrun qishtu o edi qe ti ike dasht dajt gjith ahahahahahhahahah

uliksi31
20-05-08, 19:08
Me kujtohet kur nxejsha peshqi ne drite te henes.

emine
20-05-08, 19:11
me kujtonnnnnnn..dhuraten me te cmushem ne bote *Perqafimet* e tua

http://i2.tagstat.com/image01/0/eec7/000I051AeX7.jpg

Diana007
20-05-08, 19:12
ISha sot te isha puna ku kam punu , mu kujtua shum gjera te mira qe kam kalu aty , mu kujtuna vitet qe kalova ne fd :wink: , mu kujtona shum qaste te mira qe kam kalu me shum miq ketu ... ehhhh :mad:

Agolli
20-05-08, 19:12
Me kujtohet kur nxejsha peshqi ne drite te henes.
Me kujtohet kur e pate zene i balen, e t'ju gjuva une rryp!:biggrin:

rafet llapjani
20-05-08, 19:12
Me kujtohet kur nxejsha peshqi ne drite te henes.

ahaahah Uliks e die vallahi se e kepas silkun e trash ani e gjujshe grepin me plum aghaghahgaghaghaghaghaghaghaghagh

emine
20-05-08, 19:13
ahaahah Uliks e die vallahi se e kepas silkun e trash ani e gjujshe grepin me plum aghaghahgaghaghaghaghaghaghaghagh

me kujton......dhijen e llabudit kure i lindi dy bineq hahahhahahahah

rafet llapjani
20-05-08, 19:15
me kujton......dhijen e llabudit kure i lindi dy bineq hahahhahahahah

aahahah qka spo te kujtohet ty oj Emine qada dy bineqt capa dulun ahgaghaghaghgh

uliksi31
20-05-08, 19:59
Me kujtohet kur e pate zene i balen, e t'ju gjuva une rryp!:biggrin:

Fort mire pom kujtohet qaj rryp, bile pom mungon shume kohen e fundit me la lesh en do gra qe jane bo pa rreh.:biggrin:

uliksi31
20-05-08, 20:00
ahaahah Uliks e die vallahi se e kepas silkun e trash ani e gjujshe grepin me plum aghaghahgaghaghaghaghaghaghaghagh

A pot kujtohet kur e gjuejshim ne Baatllave per sharan. Ahahahahaha

rafet llapjani
20-05-08, 20:02
A pot kujtohet kur e gjuejshim ne Baatllave per sharan. Ahahahahaha

ahahahah Uliks e qa patum hiq njeher qe menojshim qe nxanum nje sharan te madh kur dul gjysa e shporetit pa ringla aaghaghaghaghaghaghaghaghagha

halla e madhe
20-05-08, 20:06
Fort mire pom kujtohet qaj rryp, bile pom mungon shume kohen e fundit me la lesh en do gra qe jane bo pa rreh.:biggrin:


.....me kujton....Uliksi paska nise mu rrallu pasha zotin:eek: :biggrin:

uliksi31
20-05-08, 20:28
.....me kujton....Uliksi paska nise mu rrallu pasha zotin:eek: :biggrin:

E mori Halle, me kojtohesh kur je kon e re. Belivallha en kom u cova prej sikletit qysh je kon.:biggrin:

Breshka
20-05-08, 20:50
........me kujton te kaluaren

Jana
30-05-08, 01:07
Muaji Maj me kujton shum gjera te bukura.......

SheTa
30-05-08, 01:08
Emeri Yt...ma kujton nje person..

HNna
30-05-08, 01:09
Jana pse ma kujtove ket tem?? Se kjo tem m kujton shumcka!!!:frown:

Dreni30
30-05-08, 01:10
Hna pse e ke hap kete teme, se mu kujtua edhe mua dicka tash e nuk muj me fjet qy. hahahaah

Murgesha
30-05-08, 01:10
...Le q m kujton gjithka...

...Ama kujtimet po ikin tek nett e pagjumta....

HNna
30-05-08, 01:11
Hna pse e ke hap kete teme, se mu kujtua edhe mua dicka tash e nuk muj me fjet qy. hahahaah

Dren, mos pyet m mir a!!!

Ani cka t kujtoj ty???:biggrin:

HNna
30-05-08, 01:13
...Le q m kujton gjithka...

...Ama kujtimet po ikin tek nett e pagjumta....


Shum ke net t pagjumta a??

Mori t kishe thn dit ok, ditet jan pr pagjumsi am nete se!!

Dreni30
30-05-08, 01:13
Dren, mos pyet m mir a!!!

Ani cka t kujtoj ty???:biggrin:

Aiiiiiiiii mos me pyet as ti mu se nuk dua me te tregu. Ncuk. hahahaahahah

Murgesha
30-05-08, 01:14
Shum ke net t pagjumta a??

Mori t kishe thn dit ok, ditet jan pr pagjumsi am nete se!!

....O krejt Dardani kujtoj m ka ln pagjum, e tash kur mu kujtua hece mos e merr nj peshqir afr vete mi fshi lott...

HNna
30-05-08, 01:15
Aiiiiiiiii mos me pyet as ti mu se nuk dua me te tregu. Ncuk. hahahaahahah

Ok, t kuptoj ke qejf ti mbash pr vete.

HNna
30-05-08, 01:16
....O krejt Dardani kujtoj m ka ln pagjum, e tash kur mu kujtua hece mos e merr nj peshqir afr vete mi fshi lott...

Dardanin zoti e rujt q t paska pas mbyt pa gjum!!!:rolleyes:

Murgesha
30-05-08, 01:29
Dardanin zoti e rujt q t paska pas mbyt pa gjum!!!:rolleyes:

....Lre se tash m mbyte, ma kujtove edhe Dardanin.

Ps. A smunde me e korigju e me drejtu pak at fjal a???

HNna
30-05-08, 01:30
....Lre se tash m mbyte, ma kujtove edhe Dardanin.

Ps. A smunde me e korigju e me drejtu pak at fjal a???

Un skam kompentenca me korigju!!! :tongue:

Murgesha
30-05-08, 01:37
Un skam kompentenca me korigju!!! :tongue:


...A kujton se nuk mundesh s paku kur ta citojsh me e ndryshuar???

HNna
30-05-08, 01:43
...A kujton se nuk mundesh s paku kur ta citojsh me e ndryshuar???

Nuk guxoj dhe sm lejohet me ndryshu t drejtn e autorit,:tongue: pa qen kompetent, qoft edhe n citim!!!

Murgesha
30-05-08, 01:51
Nuk guxoj dhe sm lejohet me ndryshu t drejtn e autorit,:tongue: pa qen kompetent, qoft edhe n citim!!!


Eh `m kujtove kur n Dardani nuk pyetej e drejta e autorit http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

HNna
30-05-08, 01:53
Eh `m kujtove kur n Dardani nuk pyetej e drejta e autorit http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

Cka po flas po t kujtoj vec mos me shkru m!!!:redface:

Vjollca
30-10-08, 09:23
Bora si po bie po mi kjuton ditet e lumtura te femiris http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Jana
30-10-08, 11:27
...shiu qe ra dje...me kujton shum qaste te bukura....

Trina_1
30-10-08, 13:44
Me kujto gjith jeten ...

Giovanni
30-10-08, 13:57
nese ajo me kujton do te me kujton siq me ka pare heren e fundit me lot ne sy....

Albonita
30-10-08, 14:59
Me kujtohet vetem nje Cast..!

Giovanni
30-10-08, 15:14
Me kujtohet vetem nje Cast..!


Cilli qast bre te kujtohet....?

Albonita
30-10-08, 15:16
Cilli qast bre te kujtohet....?


Aahhaha


At dit kur me Tradhtoj..:redface:

Giovanni
30-10-08, 15:18
Aahhaha


At dit kur me Tradhtoj..:redface:

......... po ma kujton te kaluaren time breeeee.....

Albonita
30-10-08, 15:20
......... po ma kujton te kaluaren time breeeee.....


Aahahaa


Po mos e kujto breee me miree ..!

Murgesha
30-10-08, 15:21
Kjo tem m kujton HnNn, dhe po ndjej se kam mall pr te.....

Albonita
30-10-08, 15:24
Kjo tem m kujton HnNn, dhe po ndjej se kam mall pr te.....
Murgesha po mi kujton fshisen e Mbramshit ( ahhahahhahaa )

Murgesha
30-10-08, 15:34
Murgesha po mi kujton fshisen e Mbramshit ( ahhahahhahaa )


Albonita ma kujtoi edhe mua fshisn http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Albonita
30-10-08, 15:38
Albonita ma kujtoi edhe mua fshisn http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif


Murgesha..Mos ma Byll syrin ..se po te marr inat ( ahahaaa )


Me kujton e Nderuara Murgesha fjalet e bukra ne Mp..!

Giovanni
30-10-08, 15:38
Me kujtohet Murgesha duke qajtur ne airoport te prishtines......

Murgesha
30-10-08, 15:39
Murgesha..Mos ma Byll syrin ..se po te marr inat ( ahahaaa )


Me kujton e Nderuara Murgesha fjalet e bukra ne Mp..!


M kujton q mbyllja e synit qenka edhe burim inati hahahahahaahhaahah...

Albonita
30-10-08, 15:42
M kujton q mbyllja e synit qenka edhe burim inati hahahahahaahhaahah...


Aahhahahah vdiqa besom ahhahahah


Po se edhe aty me asht Rrok fshisa ..!

Murgesha
30-10-08, 15:43
Aahhahahah vdiqa besom ahhahahah


Po se edhe aty me asht Rrok fshisa ..!


M kujtove dy fshirjet q ti bra e po don me e ba namin hahahahahaahahahahahahahahah

Albonita
30-10-08, 15:50
M kujtove dy fshirjet q ti bra e po don me e ba namin hahahahahaahahahahahahahahah


Aahahhahaaaaa


Ma kujtove met than mos e rrok fshisen shpesh, se per bes pom dhimbesh s epo lodhesh shum se jo per diq....se bukur zor asht me pastru saba e akshom...hahahahhahahhhaaaaaa

ShEjToNkA
01-11-08, 22:52
Kjo tem m kujton HnNn, dhe po ndjej se kam mall pr te..... :@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Murgesha
01-11-08, 22:55
:@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@


Prap m,a kujtove, e ti si t duash mos plas veq kshtu @@@@@@@ po edhe kshtu http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

ShEjToNkA
01-11-08, 22:57
Prap m,a kujtove, e ti si t duash mos plas veq kshtu @@@@@@@ po edhe kshtu http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gifhttp://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gifhttp://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gifhttp://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gifhttp://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

MemphiSx
01-11-08, 23:00
Bash po ma kujtojka edhe mu Hnn,qysh hupi krejt edhe kjo qik :(

ShEjToNkA
01-11-08, 23:00
Bash po ma kujtojka edhe mu Hnn,qysh hupi krejt edhe kjo qik :( :@@@@@@@@@@@@@@@@@@ http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gifhttp://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gifhttp://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gifhttp://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gifhttp://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

MemphiSx
01-11-08, 23:05
:@@@@@@@@@@@@@@@@@@ http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gifhttp://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gifhttp://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gifhttp://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gifhttp://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gifHee moj qka ki???? PO t'vjen inati qe ka qen me e mir se ti aaa :D :D

ShEjToNkA
01-11-08, 23:06
Hee moj qka ki???? PO t'vjen inati qe ka qen me e mir se ti aaa :D :D Cka duhet me b shejtonka pr mos me kujtuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu hnn juuuuu?????????????????????????????????????????? :@ http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gifhttp://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gifhttp://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

Murgesha
01-11-08, 23:08
Cka duhet me b shejtonka pr mos me kujtuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu hnn juuuuu?????????????????????????????????????????? :@ http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gifhttp://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gifhttp://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif


Me u civilizu hahahahahahaahahahahahahah.

Me lan stupcin anash.

Me i dasht insont

e plot e prplot t meta t tjera q shejtonka i ka, po si kam pa te HNna.

MemphiSx
01-11-08, 23:09
Cka duhet me b shejtonka pr mos me kujtuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu hnn juuuuu?????????????????????????????????????????? :@ http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gifhttp://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gifhttp://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif


Me na qit ni bakllave sonte :D :D

ShEjToNkA
01-11-08, 23:12
Me u civilizu hahahahahahaahahahahahahah.
KURR</b>
Me lan stupcin anash.
KUUUUURR</b>
Me i dasht insont
KUURR HIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIICCCC</b>
e plot e prplot t meta t tjera q shejtonka i ka, po si kam pa te HNna. :@@@@@@@@@@22

ShEjToNkA
01-11-08, 23:13
Me na qit ni bakllave sonte :D :D A po e don me stupc apo me boksa?????????????????

Murgesha
01-11-08, 23:15
:@@@@@@@@@@22


Ani rri pra tr jetn @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@, se ti as te themrrat e HNns nuk vjen,

ShEjToNkA
01-11-08, 23:16
Ani rri pra tr jetn @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@, se ti as te themrrat e HNns nuk vjen, Pun e madhe shuuuuuuuuuuuuuuum nse nuk i vij, ihaaaaaaaaaaaaaaaaaaa se ajo dhe ju tjert si ajo e knaqett krejt :@

MemphiSx
01-11-08, 23:17
A po e don me stupc apo me boksa?????????????????


Jo kah na i qesin me pet :D :D hahaahahahahahahahahah

ShEjToNkA
01-11-08, 23:18
Jo kah na i qesin me pet :D :D hahaahahahahahahahahah Ani me pet po i qes edhe un por n vend aarrave t pyetaaaaaaaaaaaaaaa?????????????????????????????:@

MemphiSx
01-11-08, 23:22
Ani me pet po i qes edhe un por n vend aarrave t pyetaaaaaaaaaaaaaaa?????????????????????????????:@

N'vend t'arrav qit eplebija haahahahahahaahahahahah :D

ShEjToNkA
01-11-08, 23:23
N'vend t'arrav qit eplebija haahahahahahaahahahahah :D :@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

MemphiSx
01-11-08, 23:27
:@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@


Hna shum qik e mire valla,hahahahahahahahahaahahh :D

ShEjToNkA
01-11-08, 23:31
Hna shum qik e mire valla,hahahahahahahahahaahahh :D Shkoo shijoje baklavenn tek vendi e din tii ku shrbehet n dobi t shpinds:@@@@@

MemphiSx
01-11-08, 23:33
Shkoo shijoje baklavenn tek vendi e din tii ku shrbehet n dobi t shpinds:@@@@@


Mooo breee se moti skom shiju qasi bakllave hahahahah :D Prej teje durohet gjithqka,veq Hna ka qene me e mir hahahahahahh :D

ShEjToNkA
01-11-08, 23:35
Mooo breee se moti skom shiju qasi bakllave hahahahah :D Prej teje durohet gjithqka,veq Hna ka qene me e mir hahahahahahh :D Nesr kam ma ua sjell Hnn, dhe un viaaa papa nga ktuuuuuuuuuuuuuuuuu :@@@2

MemphiSx
01-11-08, 23:41
Nesr kam ma ua sjell Hnn, dhe un viaaa papa nga ktuuuuuuuuuuuuuuuuu :@@@2


Kush tha more Hena e mire :D :D Me tyy skaaaaaa breeeeeee :D Kur t'vjen Hna une kam me ike :D

Murgesha
01-11-08, 23:54
Nesr kam ma ua sjell Hnn, dhe un viaaa papa nga ktuuuuuuuuuuuuuuuuu :@@@2

Se a mos po na len keq a??? Ajo s paku stupca nuk sjell qy....

ShEjToNkA
04-11-08, 01:18
Se a mos po na len keq a??? Ajo s paku stupca nuk sjell qy....

:mad: :redface:


Ulikssssssss, hyn ketu ndgjo seri cka me kan thn Murgesha dhe Memphisi... :frown:

uliksi31
04-11-08, 01:38
:mad: :redface:


Ulikssssssss, hyn ketu ndgjo seri cka me kan thn Murgesha dhe Memphisi... :frown:

Me kon si ti, per inati tyne e kisha stupcue Hannen.:biggrin: Vec ruja at shkelqesin e saj, se une ja pata dhurue.:biggrin: Mos ta permendi tash se Dallandyshja hala eshte ksajt, e tani mos pe lyp edhe kjo stupcin si tjerat. Ahahahahahahahahaha

Dallandyshja_718
04-11-08, 01:42
Me kon si ti, per inati tyne e kisha stupcue Hannen.:biggrin: Vec ruja at shkelqesin e saj, se une ja pata dhurue.:biggrin: Mos ta permendi tash se Dallandyshja hala eshte ksajt, e tani mos pe lyp edhe kjo stupcin si tjerat. Ahahahahahahahahaha


Hajt se nuk t'eshte mbarua shkelqimi Ty jo joooo, bile vetem tuj t'u shtua eshte:biggrin:
Mua m'bon drite Uliksi...ups Ylli n'dach stupconi Hannen n'dachi zenje Diellin, se tybe mua boll mire po m'del edhe keshtu...:biggrin:

ShEjToNkA
04-11-08, 01:45
Hajt se nuk t'eshte mbarua shkelqimi Ty jo joooo, bile vetem tuj t'u shtua eshte:biggrin:
Mua m'bon drite Uliksi...ups Ylli n'dach stupconi Hannen n'dachi zenje Diellin, se tybe mua boll mire po m'del edhe keshtu...:biggrin:

Dallandyshshsja pr hatr timin shkon e stupcon hnn dhe zenje diellin se zemra malt m bhet mua po ua bre ashtuu hns dhe diellit!!!:biggrin:

uliksi31
04-11-08, 01:46
Hajt se nuk t'eshte mbarua shkelqimi Ty jo joooo, bile vetem tuj t'u shtua eshte:biggrin:
Mua m'bon drite Uliksi...ups Ylli n'dach stupconi Hannen n'dachi zenje Diellin, se tybe mua boll mire po m'del edhe keshtu...:biggrin:

Hajde ma kur po nise, a over time je sonde a?:biggrin:

Giovanni
04-11-08, 09:08
Shiu qe tani po bie me kujton lotet e mi ate diet kur mbeta pa y........

MemphiSx
10-09-09, 22:51
Fytyra jote....me kujton dashurin,qe sdo ta kem kurr!!

Estella
10-09-09, 22:58
Fytyra jote....me kujton dashurin,qe sdo ta kem kurr!!

kuku qfar ftyre paska pas se :P

Murgesha
10-09-09, 22:59
....M`u kujtua kur pat ardh HNna, e un si e civilizuar t`ja qndisa nj m/p, duke i thn oj ti qik bre shum e njohur po m dokesh, o kur ma kthej ajo prgjigjen e m/p-s e nema vetin ka mu desht q i shkrova kti dreqi se kjo jo q s`qenka shejton po vet Zoti e paska pajis me adete engjulli....

Nejse mir bre q na e kujtove kt tem o MemphiSx se po ma kujton tash ardhjen e Shejjtonks me nj stupc pr ty ha,hahaahahahahahahahaahaha

MemphiSx
10-09-09, 22:59
kuku qfar ftyre paska pas se :P


Qika e mir,mos bon hajgare me ftyra t'huja :P

Kaqanikasja
11-09-09, 14:45
ka spo me kujton bre

Jana
11-09-09, 16:57
....q'do gje...

emine
11-09-09, 16:57
...me shume dhembjen sa gezimin.....

Urata
11-09-09, 17:01
...emine, m'kujton bukurin/artin!

halla e madhe
11-09-09, 17:24
...emine, m'kujton bukurin/artin!

...nje shoqe te klases e kame pasur, qe Urata ne vend(me mendime) jo sikur ne avatar!:biggrin:

emine
11-09-09, 17:38
...emine, m'kujton bukurin/artin!

Urata me kujtone dashurin dhe embelsin e nenes:frown:

Urata
11-09-09, 22:44
Urata me kujtone dashurin dhe embelsin e nenes:frown:


....butesin/ngrohtesin e cikilushes!

Jana
12-09-09, 00:26
,,,netet e gjata,,,dhe shum biseda...

LaCoStA
12-09-09, 20:39
..... momentet e paharrueshme, te diteve te nxehta te veres.

Domira
12-09-09, 21:06
...pritje te pafund, drithmeri, djersitje, mall, lot, ngrohtesi, ftohje, perbuzje, embelsi, genjeshter, respekt (!), loje...

doGzona
12-09-09, 21:40
...vitet e humbura...zhgenjim...

thellenza
12-09-09, 21:43
..sa te kujtoj edhe une ty ?

Qika^Me^Kule
13-09-09, 15:04
Me kujtohet cdo sec,,,, fjala qe me the PO E VERTET ESHT....:frown: :frown:

thellenza
13-09-09, 22:04
...fjalet qe me lane pa text, sot e asaj dite!!!

Agolli
14-09-09, 06:52
...vitet e humbura...zhgenjim...
Hajt se do i gjejmi se bashku, per qata e ki-a, fli e qete dhe mendo per te ardhmen..Sha zoten pa shkunun e me t'i prunen qato vite te kaluar ste kum lonun :biggrin: , p'o deshte do t'i japi ca nga mi vive-ro, nashti mara kerset cfare enigme perpiluese.. :biggrin:

thellenza
14-09-09, 16:14
...qytetin tone.. ne mbremje, me dhe pa drita! :biggrin:

LaCoStA
14-09-09, 16:19
... netet e ftohta, pa gjume.

thellenza
14-09-09, 16:21
... gjera qe me bejne te permallohem. :frown:

LaCoStA
14-09-09, 16:28
... periudhen me te mire te jetes sime.

thellenza
14-09-09, 16:49
..edhe gjera qe une nuk dua t'i kujtoj.

LaCoStA
14-09-09, 16:54
... edhe momentet me te veshtira qe i kam pas deri tash.

thellenza
14-09-09, 16:55
...kohen kur ta kam falur zemren..

emine
23-09-09, 15:18
frigen,pasigurin,pritjen dhe shume gjera qe sote nuke do ti akceptoja ,,,,,,,

Idila
23-10-09, 13:01
Jam duke dgjuar kngn "n bankat e shkolls moj mike" ...kng e cila m kujton.......po po, thjesht m zgjoi nga gjumi!

emine
10-01-11, 23:37
...Dikend:frown::frown:

AliSia
10-01-11, 23:38
,,,, shume qka...!!:rolleyes:

Hajra
10-01-11, 23:40
pranveren

Janna
11-01-11, 00:51
... gjithqka qe ka te bej me ty ...

shfletuesi_
11-01-11, 01:21
...endrra dhe imagjinatat qe i benim se bashku... dikur

YanYan
11-01-11, 01:27
...ato gjana qe i ruj ne vendin ma te thelle te zemres!

shfletuesi_
11-01-11, 01:29
...flladin verore te bregdetit...

emine
15-05-11, 18:43
nje kohe perplote dhimbje

Buqja_ch
19-05-11, 21:09
.. qdo foto qe po shikoi po me kujton ditet para e mbas 1 Majit

.

Kalimero
19-05-11, 21:27
.. qdo foto qe po shikoi po me kujton ditet para e mbas 1 Majit

.

a jena dalen mir edejuze :biggrin::biggrin:

Buqja_ch
19-05-11, 21:32
a jena dalen mir edejuze :biggrin::biggrin:


.. po qe po ti nisi andej ahah

.

emine
19-05-11, 21:32
se koha nuk sherone dhimbjen,ne vetem jemi mesu te jetojme me te...

emine
20-05-11, 18:50
cdo cep i ktij qytetit me kujton......

emine
23-05-11, 22:17
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/150386_163849260312404_131012270262770_406918_1395 153_n.jpg

Jana
24-05-11, 00:03
... vendin ton seckret qe se din askush ...

Kaqanikasja
24-05-11, 09:01
qdo gje me kujton

jEtA_1
24-05-11, 09:21
Dita e sotit me kujton nje dit te veqant ne jeten time

Hajra
24-05-11, 10:21
....princeshen,

AliSia
24-05-11, 10:31
...........buzeqeshjen tende.!

Jana
24-05-11, 11:20
... veprat qe i blem ...

Kaqanikasja
26-05-11, 13:14
qdo gje te mire

tipi engjellor
26-05-11, 22:22
....nje heshtje....ne te pathenen.....

Hajra
08-08-11, 15:54
.......lumin e trazuar,

winona
08-08-11, 19:06
...veren e vititit '89...

Jana
08-08-11, 22:50
http://ts1.mm.bing.net/images/thumbnail.aspx?q=1058920797428&id=c8747bd75ecb644bdf30d9967b02314d&url=http%3a%2f%2fgeographic.org%2fphotos%2fkosovo% 2fdakovica-gjakova-kosovo_photo_wiki.jpg

Hajra
08-08-11, 22:58
.......nje periudhe qe nuk harrohet kurre edhe njemi vjet me jetu,

uck_aksh
08-08-11, 23:02
tash per momentin sen nuk po me kujtohet

emine
09-08-11, 17:58
dikush ne jeten reale me kujtone veten para disa vitev,si ka mundsi qe mundet dikush te mendoi apo te ket te njejtin karakter si une ,e pabesushme por e vertet