PDA

View Full Version : Ēekia njeh sovranitetin e Kosovės


Fshatari
21-05-08, 16:08
Qeveria e Ēekisė sot ka njohur shtetin e Kosovės , ka kumtuar kryeministri ēek Miroslav Topolanek nė njė konferencė pėr media pas njė mbledhjeje nė Teklicė- njoftojnė mediat ēeke. "Ēekia do tė vendos marrėdhėnie diplomatike me Kosovėn", ka paralajmėruar Topolanek.
Mediat serbe nderkaq po ashtu njoftojė se komunistėt e pareformuar, nuk kanė arritur nė synimin qe qeverisė ēeke t’i ndalohet njohja e Kosovės.
Ende nuk ka konfirmim zyrtar pėr kėto raportime nga Qeveria e Kosovės. (RTK).

21 Maj 2008

Dilaver
21-05-08, 16:35
Kryeministri Ēek Topolanek e kishte fut nė rend dite njohjen e shtetit tė Ksoves edhe me 2 gusht por u pengua nga komunistėt.


Falenderojmė Qeverine Ēeke.

Dardan Kastrati
21-05-08, 16:39
Tė faleminderit Ēekia.

Artisti
21-05-08, 19:37
Qeveria e Ēekisė sot ka njohur shtetin e Kosovės , ka kumtuar kryeministri ēek Miroslav Topolanek nė njė konferencė pėr media pas njė mbledhjeje nė Teklicė- njoftojnė mediat ēeke. "Ēekia do tė vendos marrėdhėnie diplomatike me Kosovėn", ka paralajmėruar Topolanek.
Mediat serbe nderkaq po ashtu njoftojė se komunistėt e pareformuar, nuk kanė arritur nė synimin qe qeverisė ēeke t’i ndalohet njohja e Kosovės.
Ende nuk ka konfirmim zyrtar pėr kėto raportime nga Qeveria e Kosovės. (RTK).

21 Maj 2008


Po u tranojka MemphiSx-i se ai ka qejf me stagnue njohja e Kosoves si shtet nga shtetet tjera vetem e vetem per ta sulmue Qeverin.


Ēekin e falenderojme

.

Fshatari
21-05-08, 19:41
Po u tranojka MemphiSx-i se ai ka qejf me stagnue njohja e Kosoves si shtet nga shtetet tjera vetem e vetem per ta sulmue Qeverin.


Ēekin e falenderojme


.

Kush n'kėtė botė nuk munet as me stagnue as me bllokue njohjen e pavaresisė tź shtetit tė Pavarur dhe Sovran tė KOSOVES.
Kjo ēėshtje ka marrė fund, definitivisht.
Flm pėr kėtė qeverisė dhe kryesisė sė tanishme tė Kosovės.
Besoj se memfizi e ndan mendimin tanė.

Guri i madh
21-05-08, 19:41
falimenderit qeki kam qef me ndie mir per juve

Guri i madh
21-05-08, 19:44
Po u tranojka MemphiSx-i se ai ka qejf me stagnue njohja e Kosoves si shtet nga shtetet tjera vetem e vetem per ta sulmue Qeverin.


Ēekin e falenderojme


.
askush nuk ka qef me stagnue njohja ,po ku jan ato fjalt e mdhaja te kti rrencit kur thojke se po garojn shtet se kush do te na njoh ma shpejt pavarsi


kallxoj edhe fshatarit nese e sheh o artist

Veterani
21-05-08, 20:43
Ēdo njohje e Republikės sė Kosovės, ėshtė njė Grusht pėr skeptikėt, njė PIK Kanceri pėr Armiqėt. Njė tjegull pėr qetėsimin e Evropes juglindore. Pėr njė pėrfundim qatije tė shtėpis sė madhe, EVROPĖ !

Bjeshka1
22-05-08, 08:55
Sheti i trete sllav qe njeh Koosven... Kjo ka nje domethenje te veēante.

Gjumashja
23-05-08, 00:47
Thnx.......................... mire po shtohet numri...

Guri i madh
23-05-08, 00:50
Thnx.......................... mire po shtohet numri...


gjumashe ne shej falemenderimi per qekin du me ta dergue nji box cigare veq adresen ma jap posten e paguj une hhhaaaa

Gjumashja
23-05-08, 00:54
gjumashe ne shej falemenderimi per qekin du me ta dergue nji box cigare veq adresen ma jap posten e paguj une hhhaaaaKesaj radhe qaros pozita... opozita le te pushon... :tongue: