PDA

View Full Version : Pika e dobet e imja eshte......


Faqet : [1] 2

lovely
21-05-08, 18:07
shikues te nderuar mirembrema:biggrin:

ejani dhe tregona piken e dobet :wink:pika te dobta te kendshme :wink:

Naki
21-05-08, 18:49
lexuese e nderuar edhe ty mirėmbrėma!

-nga njė herė nuk nijė dhe nuk shohė haaaaaahaaaaaaaa

Melania
21-05-08, 18:52
lexuese e nderuar edhe ty mirėmbrėma!

-nga njė herė nuk nijė dhe nuk shohė haaaaaahaaaaaaaa

pika jote e dobt pom doket ish qajo se po kishe qef shum mi editu postimet e huja :D

lovely
21-05-08, 18:52
lexuese e nderuar edhe ty mirėmbrėma!

-nga njė herė nuk nijė dhe nuk shohė haaaaaahaaaaaaaa


hahahahahahahahaah

nom qe paske pa kete teme pra hahahahhahaahahah

selvija
21-05-08, 18:57
Mem xiglit perfundi kames dessss,,

°Avan_Turist°
21-05-08, 18:59
Mem xiglit perfundi kames dessss,,

Kamės majt apo djathtė? ;D:cool:

selvija
21-05-08, 19:05
Kamės majt apo djathtė? ;D:cool:Dyqysh si dyjat...:tongue:

uliksi31
21-05-08, 19:12
Pike te dobt e kame anen e majt.:biggrin:

selvija
21-05-08, 19:15
Pike te dobt e kame anen e majt.:biggrin:Hhahaah qysh i paskem piet e njeta hahahhaha,, me pas kan ma ngat tinxaaa me te shashtris..:biggrin:

Estella
21-05-08, 19:17
kaiher nervoza :)

Melania
21-05-08, 19:17
nersjetullat dhe brrylat... qmendna mem prek qaty... qinserisht, asi bre, sinqerisht :wink:

lovely
21-05-08, 19:21
Pike te dobt e kame anen e majt.:biggrin:


hahahahahahahahahahahahhahahahh hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

lovely
21-05-08, 19:22
nersjetullat dhe brrylat... qmendna mem prek qaty... qinserisht, asi bre, sinqerisht :wink:


qinserisht fort po ma kana mu ty hahahahahahahahahahahaahhah


pika jem e dobt do me mu bo melania

Melania
21-05-08, 19:23
qinserisht fort po ma kana mu ty hahahahahahahahahahahaahhah


pika jem e dobt do me mu bo melania

kush je bre ti? :D hahaahahahaha

Murgesha
21-05-08, 19:42
Pikė tė dobėt; kur jam nė shtėpi sun rri rahat hiq, veq shpurthi me ba ndoj punė....

Lola
21-05-08, 19:46
e jemja oshtė ,kam qef mi thonė ne fytyrė ca menoj,bohem nervozė ..mos me i thonė

sunrise
21-05-08, 19:50
hmmm.... nuk fali leht; dhe nuk mundem me i duru njerzit qe mundohen me cdo kusht me kon en qender te vemendjes

rafet llapjani
21-05-08, 20:13
jo sju kallxoj kurr se ska ma keq se me ta gjet piken e dob ani qkan qef do me sille ne pleksus qe ta hup frymen ahgaghaghaghagha

lovely
21-05-08, 20:32
e jemja oshtė ,kam qef mi thonė ne fytyrė ca menoj,bohem nervozė ..mos me i thonė


kajhere drejtesia t kthehet pingul e drejt n ftyre :biggrin:

Fshatari
21-05-08, 21:21
Ende se kam zbulue. Ju tregoj kur ta gjej.

emine
21-05-08, 21:23
MASHKULLI! po tutna me met tan jeten ky ves:p

Jana
21-05-08, 21:28
Ncuk....sban me tregu....hehehhehe

emine
21-05-08, 21:28
Buza e Dikujna mmmmmmmmm.....

Dreni30
22-05-08, 00:26
Buza e Dikujna mmmmmmmmm.....

Qu moj e mos kshyr ashtu se po gemavesh najkah, hahahahahah

Piken e dobet aa, nuk e di valla. hahahaahhah

lovely
22-05-08, 09:10
Qu moj e mos kshyr ashtu se po gemavesh najkah, hahahahahah

Piken e dobet aa, nuk e di valla. hahahaahhah


gemavesh hahahahahahahahahahahahahahahahahahhaaa

e_martumja
22-05-08, 09:27
Piken e dobt kam qe fmit spo muj mi mshu edhe kaniher lypin nonen me ja kajt:biggrin: Familja ime thojn me kete durim kam me jetu 100 vjet pa penges ahahhahaah

Agolli
22-05-08, 10:27
Ata/ato qe perpiqen ''mundohen'' ose tentojne, t'ma gjejn piken e dobet, shpesh here ua rasi piken ēuditse!!

Preshevar
22-05-08, 11:22
Me pika zhongloj ... !!! :cool:

selvija
22-05-08, 11:33
Lakmija ne kafeee,,kur sma qet kush...http://www.qake1.com/images/smile/emo/drool.gif (javascript:void(0);)

emine
23-05-08, 07:30
Kpuct............................e s'mute mas kpucve;)

DEA
23-05-08, 07:44
qe rri offline:smile:

halla e madhe
23-05-08, 16:02
...gjumi:biggrin:

emine
23-05-08, 16:03
Njanin......................:smile:

qika_pejes
23-05-08, 16:48
pika jem e dobet eshte per te mire, se i respektoj njerzit pa hile pa sherr edhe ma keqperdorin e sdin me vleresu te miren tem

lovely
25-05-08, 16:38
mashklli, veq nje dakik para se me e humb kontrollen :biggrin: :biggrin:

lovely
08-08-08, 21:26
mashklli, veq nje dakik para se me e humb kontrollen :biggrin: :biggrin:


:rolleyes: :redface:

Arkza
09-08-08, 11:23
Pa-Drejtsin........ edhe edhe jam ne gjendje me bo qmos qe ta Mposhti kete pa Drejtsi ....

Virti
27-08-08, 23:45
thembra (e akilit) :cool:

Jana
27-08-08, 23:51
Skam Pik...veq nje Presje,

Virti
27-08-08, 23:57
Skam Pik...veq nje Presje,
kush te ka pre? :cool:

LuLjaa
28-08-08, 00:05
Skam Pik...veq nje Presje,

Hey, qysh pi bjen kjo " Pika ma e dobet " bee :smile:

Oqeani
28-08-08, 00:08
Hey, qysh pi bjen kjo " Pika ma e dobet " bee :smile:

Pika de ... (.) qeshtu a ke naj pike ....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon3.gif - kshyre me kete llampe ... se terr e ke ti nuk ke rryme tash !! ahhaha

LuLjaa
28-08-08, 00:27
hahahaha ncnc qysh um shtin apet met than ashtu .........

qeto pika ..... pe di qysh jan, po veta ndryshe nejse

Jo s'kam pik ni here kqyri ma von mos pom del naj nja

vjeshta
28-08-08, 00:28
Pika nė zėmer...:biggrin:

LuLjaa
28-08-08, 00:43
Pika n'zog t'kames me shkoj tash se ma heret s'pata pika :P

speci
28-08-08, 06:30
femrat e bukura

romansa
28-08-08, 07:28
...tolerante shume..por spo duhet nga njeher.

Lona
28-08-08, 09:44
qe nuk dij te rrejjj po duhet me u meso se jeta te meson gjithcka..

Rizuana
28-08-08, 12:08
... qe fali njerzit edhe atehere kur nuk e meritojne.

lyra2
28-08-08, 12:09
... qe fali njerzit edhe atehere kur nuk e meritojne.

..njerzit e medhej falin ;)

lovely
28-08-08, 12:10
kom me lyp qat pike edhe pa e gjet nuk e lo :biggrin:

Elina
28-08-08, 12:16
kom me lyp qat pike edhe pa e gjet nuk e lo :biggrin:

A per pika koka fjala a ? :biggrin:
Lovely e lumja ti..tybe une ftyren plot pika e kam :biggrin:

lyra2
28-08-08, 12:19
A per pika koka fjala a ? :biggrin:
Lovely e lumja ti..tybe une ftyren plot pika e kam :biggrin:

...po ndoshta nuk i ki te dobta bre ?!

lovely
28-08-08, 12:20
A per pika koka fjala a ? :biggrin:
Lovely e lumja ti..tybe une ftyren plot pika e kam :biggrin:

edhe une e kam pas nje pike qitu n dore, po tu u rrit m ka shku pika te gishti :biggrin:

Elina
28-08-08, 12:22
...po ndoshta nuk i ki te dobta bre ?!

A? per nga pesha bre a qysh?
Jaaa... leje krejt se nuk po marr vesh kurgjo :tongue:

lyra2
28-08-08, 12:23
A? per nga pesha bre a qysh?
Jaaa... leje krejt se nuk po marr vesh kurgjo :tongue:
:biggrin: :smile: :wink:

selvija
28-08-08, 13:45
Kur pi shof tuj ngreh shpagatat perpjet

Dardan Kastrati
28-08-08, 13:54
Kur pi shof tuj ngreh shpagatat perpjet
:eek: :mad:

Rizuana
01-09-08, 20:04
....ai

baba-plak
01-09-08, 20:24
Manka

vjeshta
01-09-08, 22:39
Memoria e shkurtė.

romansa
01-09-08, 22:43
toleranca e tepert aty ku duhet

desert
02-09-08, 10:06
mirėsjellja e njerzve mė vėrbon pėr te parė prapavijen

Zero Cool
02-09-08, 10:28
havn ` t

Fshatari
02-09-08, 10:31
mirėsjellja e njerzve mė vėrbon pėr te parė prapavijen
Mirėsjellje e shtirur qenka ajo! Mirėsjellja e sinqertė nuk fsheh kurfarė kurthi!

emine
02-09-08, 10:34
S'kam....;)(normal qe rrejta)

desert
02-09-08, 10:37
Mirėsjellje e shtirur qenka ajo! Mirėsjellja e sinqertė nuk fsheh kurfarė kurthi!

fshatari

bota ėshtė e tillė, dhe jo rastėsisht kanė thėnė pėr tė njohur dikė duhet ngrėn njė thes krip me tė...

Fshatari
02-09-08, 12:22
fshatari

bota ėshtė e tillė, dhe jo rastėsisht kanė thėnė pėr tė njohur dikė duhet ngrėn njė thes krip me tė...
Ah sikur t'ish kon sheqer e kisha que diēush ama kripė! Hiē s'ma ka huji

Fshatari
02-09-08, 12:23
Nuk e kam ne qejf kripėn!

ShEjToNkA
02-09-08, 12:34
Pika ime e dobtė ėshtė se zgjohem herėt nė mėngjes....

Fshatari
02-09-08, 12:45
Pika ime e dobtė ėshtė se zgjohem herėt nė mėngjes....
Kjo asht pikė shumė e fortė. Edhe unė jam "zgjuekenues"!
Fshatari i hershem!

lyra2
02-09-08, 12:47
..ende me pelqejne perrallat e femijeve,s'di pse??!!!!

Murgesha
02-09-08, 12:48
Pika ime e dobtė ėshtė se zgjohem herėt nė mėngjes....

Ndėrsa e imja qė flej vonė e zgjohem heret

ShEjToNkA
02-09-08, 12:48
..ende me pelqejne perrallat e femijeve,s'di pse??!!!!
Biles mua edhe filmat vizatimor.

ShEjToNkA
02-09-08, 12:50
Kjo asht pikė shumė e fortė. Edhe unė jam "zgjuekenues"!
Fshatari i hershem!
Jo po Fshatari, s'ka mė mirė shumė pikė e fort ėshtė vallaa, edhe kėnaqesi ėshtė qė m'u zgju e para para tjerve okollaa drekės! :d

ShEjToNkA
02-09-08, 12:51
Ndėrsa e imja qė flej vonė e zgjohem heret
ooo prap se prap e imja mė e mirė unė s'fjeti fare por zgjohem vonė.... hghaghaghaghaghaghaghagh

Albonita
02-09-08, 13:18
Pika e dobet ..A. ehhh..shum veshtir mem nxen kush ne pik te dobet..! ahahahaa

Adrenalina
02-09-08, 13:43
...qe jam shume demelic :)

Estella
02-09-08, 17:42
pika dobt e imja eshte se smundem me vepru njejt si veprohet ndaj meje.... prap se prap....

DritonPR
02-09-08, 21:59
im an emotional guy :( but a tough guy as well

Urata
28-12-08, 00:27
...pika jem e dobet ngucakeqet!

Virti
28-12-08, 00:29
kokefortesia! :cool:

emine
28-12-08, 21:18
Fjala e dikujte:d

^katunari^
29-12-08, 09:07
Une s'kam hiq asi pike, veq pikequditse

shfletuesi_
29-12-08, 10:32
Pika e dobet ..A. ehhh..shum veshtir mem nxen kush ne pik te dobet..! ahahahaa
Ta gjejn ta gjejn te gjith e kan nje pike te dobet... Sa vjet i ke nime...

emine
29-12-08, 10:34
Mashkullin:tongue:

shfletuesi_
29-12-08, 10:37
femrat kur me ngucin...

rafet llapjani
29-12-08, 16:51
Mashkullin:tongue:

femra pik ma te dobt skom ahahaahahaha

selvija
29-12-08, 17:07
Po kam frik se po mi nukin floket,,tuj hjek kuroren nga kokarrokjaaaa:biggrin:

Urata
29-12-08, 18:39
pike imja e dobet: qaje lehte , sduroj t'shoj njerez me dhe n'dhimbje...!

Action
29-12-08, 19:34
Pika me e dobet jane vajzat me minifunde :biggrin:

Estella
04-01-09, 20:19
nje pike dobt qe kam pas kam fillu me be me te fortt sse pash qe sbojke me lshu zemren gjithmon....

Prishtinasja_
04-01-09, 20:47
Kryt qyski :biggrin:

Estella
04-01-09, 20:48
Kryt qyski e kam ! :biggrin:

ahahahha gjithashtu edhe un

Paradox_13
07-01-09, 09:58
...s'muj e duroj dote eren e lakrave,sidomos kure fillojn te prishen nga te nxehtit......

Giovanni
07-01-09, 10:08
Jam shume i ndishem dhe si ndal dot lotet, edhe filmat ne TV me bejn te qaj. Kjo mendoj se eshte pik e dobet e imja.

emine
07-01-09, 10:48
Domlla i rafte,se s#po mkujtohet:rolleyes:

Giovanni
07-01-09, 10:49
Domlla i rafte,se s#po mkujtohet:rolleyes:


A ta perkujtoj une ...??? :smile:

SANTANA-29
07-01-09, 16:03
Qe besoj shum,.---por ish gabim,,,

Binasa
07-01-09, 17:46
Mu qu ne 6 te sabahit.

shfletuesi_
07-01-09, 18:48
Kur me thon ta kena gjet nje Nuse..... Sdua nuse une dua qike beqare , s'jam tranu akoma une te marr nusen e dikujt tjeter qyh...

Albonita
07-01-09, 20:27
Ncuk..shum veshtir asht ..me sbulu piken e dobet..timen ..!

rafet llapjani
07-01-09, 20:36
Me ma qit qajn e let aghaghaghaaghaghaghaghaghaghaghaghgh

vjeshta
07-01-09, 20:53
Se besoj qe kam !:biggrin:

emine
07-01-09, 20:57
Me ma qit qajn e let aghaghaghaaghaghaghaghaghaghaghaghgh


ty veq emushka te dobson:P

ps,ku je oj qyski qe te lan dhijet malev,,,,,

emine
07-01-09, 20:58
une nuk di mu shit frajeric,me kula kam me dek;)

Mashkullin...
mashkullin
Mashkullin,
T'fala prej emines...

rafet llapjani
07-01-09, 21:00
ty veq emushka te dobson:P

ps,ku je oj qyski qe te lan dhijet malev,,,,,

ahahaah ku jam ne mejdon jam tut prit hahahaahahahah

rafet llapjani
07-01-09, 21:02
une nuk di mu shit frajeric,me kula kam me dek;)

Mashkullin...
mashkullin
Mashkullin,
T'fala prej emines...


Jo emine smuj te let paske po a e din ti hiq kush eka marue mashkullin aghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghagh

emine
07-01-09, 21:05
Jo emine smuj te let paske po a e din ti hiq kush eka marue mashkullin aghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghagh


hahhahhahhah mos ma ligshto shpyrtin,,,se prej teje heqa dore

ktu ke fjala per mashkujte tjer(se spo merr vesh ni her e qyskija keqe):P

Pike te dobte e kam ferteren me marre ne dore e mi puthe shymtyranat :P

rafet llapjani
07-01-09, 21:07
hahhahhahhah mos ma ligshto shpyrtin,,,se prej teje heqa dore

ktu ke fjala per mashkujte tjer(se spo merr vesh ni her e qyskija keqe):P

Pike te dobte e kam ferteren me marre ne dore e mi puthe shymtyranat :P

aghagahaghaghgh o mu duhet me mavizatu me shkronja te mdha se sma rrok kanjeher aghaaghaghaghaghgh

emine
07-01-09, 21:10
aghagahaghaghgh o mu duhet me mavizatu me shkronja te mdha se sma rrok kanjeher aghaaghaghaghaghgh


nncncnncncn,,,,,spo muje shkepi gazeta,se mkane nxerr prej pune,se qojsha asoje (te flliqta) pe di ,e mkane kercnu ,tash sun ta vizatoi valla,,,,,kape fotografoje vet;)


fmijet e vegjel,sidomos vajzat i kam shume pike te dobte nuke mundem pa jau nuk faqet:biggrin:

Luana
07-01-09, 21:39
Kur ti hesht !

Virti
12-01-09, 22:18
themra :biggrin:

shfletuesi_
12-01-09, 22:31
duhet pune per te zbuluar piken e dobet te shfletuessit

Murgesha
13-09-09, 21:07
Sa po them qekjo eshte, po del tjetra e spo di cilen me e konsideru si me te dobten!

shfletuesi_
13-09-09, 21:08
Kur femrat e ftojn shfletuesin_ , per kafe,
per darke
ne Kino Etj etj femrat i kam pike te dobet. :D

thellenza
13-09-09, 21:54
...haa me dite ju :biggrin::tongue:

Paradox_13
13-09-09, 22:10
..e qeshura ne vehte....

emine
13-09-09, 22:15
kam nje fustan me pika:tongue:

Tomori
13-09-09, 22:28
kam nje fustan me pika:tongue:


Fustani I cmuar perfaqeson fitoren e emines , konkuruese qe perfitoje zemren e Tomorit.

Pra emine je pika e dobet e imja...

http://www.shqiperia.com/foto/Image/Revista-Kulture/fustani-kartmonedha.jpg

Peja-Boy
14-09-09, 14:16
Deshtimi :redface:

~AnnA~
14-09-09, 14:20
Qe kam durim dhe kur plas, te lej pasojat si ne Hiroshima dhe Nagasaki....

GURI SYLAJ
14-09-09, 15:08
...nuk muj me e "prangose" fjalen per hater te lajkes!!

gazi-de
14-09-09, 15:12
nganjehre disi behem nervoze pa lidhjeeee:rolleyes:

romansa
14-09-09, 15:14
tolerante(edhe spo bon mu kon shume)

GURI SYLAJ
14-09-09, 15:24
tolerante(edhe spo bon mu kon shume)

Dhomen mbushe plot tolerance po edhe nje stupc mas dere se nuk i dihet hallit!!

thellenza
14-09-09, 15:25
tolerante(edhe spo bon mu kon shume)kete dobesi e kam edhe une :rolleyes:
Dhomen mbushe plot tolerance po edhe nje stupc mas dere se nuk i dihet hallit!!hahahahahahah hahahah

Buqja_ch
24-03-11, 21:30
nganjehre disi behem nervoze pa lidhjeeee:rolleyes:


Ky e ka gjet ILAQIN e nervozes hahah ooo Diana


... shoh andrra pa lidhje hahah

.

Hajra
24-03-11, 21:33
.....dhezna shpejt,

AliSia
24-03-11, 21:36
..kur idhnohem me dikon pa more parasysh jam shume e keqqqqqqqqqqqq,nuk foli me muaj...:rolleyes:

Hajra
24-03-11, 23:08
......qe kur te idhnohem nuk ndreqm ma kurr, e harroi at njeri edhe te aferm me e pas,

tipi engjellor
24-03-11, 23:09
.....nuk tregoj pika te dobeta se ata qe dojn em um njoft ja nisin nga ketu hahahahah

Jana
24-03-11, 23:09
...qe jam rrebele..

Hajra
24-03-11, 23:12
.....nuk tregoj pika te dobeta se ata qe dojn em um njoft ja nisin nga ketu hahahahah

....po valla Tipi mire e ke, qysh me i heq qato qe i shkrova bre hahahahah...

Hajra
24-03-11, 23:13
...qe jam rrebele..


....ti je rrebele prej te mirave hahahah...

tipi engjellor
24-03-11, 23:14
....po valla Tipi mire e ke, qysh me i heq qato qe i shkrova bre hahahahah...
besa ti mire ke thane se te rrin gati ste idhnojn se i ke paralajmru hahahahha

Jana
24-03-11, 23:15
....ti je rrebele prej te mirave hahahah...
...hahahhahahhaaha nganjeher edhe pi t'kqijave..

lovely
25-03-11, 00:20
fėmijėt :))

LuLjaa
25-03-11, 00:38
... mu qu heret

Daglasi
25-03-11, 12:22
Pranvera:biggrin:

Buqja_ch
03-04-11, 11:07
... edhe kur jame merzit apo jam nervoz ndegjoi muzik shume

.

rafet llapjani
03-04-11, 11:08
kur i pareqtnem nje femre diqka ligna krejt aghaghghaghaghaghaghaghagh

rastesishT
03-04-11, 11:10
Peshngritjen :D para duarsh smundem me majt hiē :)

AliSia
03-04-11, 11:13
..kur idhnohem me dikon pa more parasysh jam shume e keqqqqqqqqqqqq,nuk foli me muaj...edhe pers e kam respektuar apo shume cka..!!..por jam aq e durshme.!!

Hajra
03-04-11, 11:14
......qe nuk e ngas askend por me ma be te padrejten kurr nuk ja harroi deri sa ia kthej shumfish ma keq.

premium
03-04-11, 11:15
kur i pareqtnem nje femre diqka ligna krejt aghaghghaghaghaghaghaghagh
... hiē nuk ma mer mendja ... ti je shtat fish hahaha

rastesishT
03-04-11, 11:16
..kur idhnohem me dikon pa more parasysh jam shume e keqqqqqqqqqqqq,nuk foli me muaj...edhe pers e kam respektuar apo shume cka..!!..por jam aq e durshme.!!


Muaji ėshtė shumė i gjatė. Ndrroje 3 ditė maximumin , nese kalohet mė shumė se 3 ditė mund te vijn pasojat mandej. Psh hidherohesh me te dashurin dhe vazhdon ashtu me muaj kjo mund te shkaktoj me ndarje. :D 3 ditė zemerimi mjafton. :D e mira smirės ėshtė qė as njė ditė.


Kthehem ne teme.
Pika ime e dobėt ėshtė ndjeshmeria qė kamė.

rafet llapjani
03-04-11, 11:16
..kur idhnohem me dikon pa more parasysh jam shume e keqqqqqqqqqqqq,nuk foli me muaj...edhe pers e kam respektuar apo shume cka..!!..por jam aq e durshme.!!


Veq qitu paskem dallim une ti jo une e harroj gjith te kalum edhe vetum shikoj per te ardhmen nag e kalura kush sak dobi .

elvio
03-04-11, 11:23
HUMBJA:smile:

tipi engjellor
03-04-11, 11:36
...po kerkoi shum besim nga njerzit........

rafet llapjani
03-04-11, 11:39
... hiē nuk ma mer mendja ... ti je shtat fish hahaha


ahaahaha po thue a premium se me vones e pash ket postim jo jo ligna shum ani me pas bukuri te fort mun me ndhodh qe edhe syt me xixllojn aghaghaghaghaghaghaghagh

Zana_ch
03-04-11, 11:43
se nuk ju besoi mashkujve aspak

rafet llapjani
03-04-11, 11:46
se nuk ju besoi mashkujve aspak

Po edhe sduhet me ju beso jo hahaahahaahhaah

kisha pas nje pytje kush e ka marue mashkullin ne qoft si beson mashkullit ase veht vehtes si beson se mashkulli vjen prej femres aaghaghaghaghaaghaghaghaghghaghaghaghaghaghagh

rastesishT
03-04-11, 11:46
se nuk ju besoi mashkujve aspak


Me fal qe te citova por ketu ke nje kompliment.
Nuk eshte pike e dobet por e fort as qe duhet ju zene bese ketyre far lajkatarėve.

Hajra
03-04-11, 11:46
...qe ju besoi njerezve shume, nisem nga vetja por gabim ishte.

AliSia
03-04-11, 11:50
se nuk ju besoi mashkujve aspak


sepse shume Aktroin ...:biggrin:..edhe kete paskem harruar me cek por tash po e ceku ju bashkangjita Zanes..;)

Shume paske pika te mira Zana deshta te thom te dobet ..;) pershendetj

Zana_ch
03-04-11, 11:51
Po edhe sduhet me ju beso jo hahaahahaahhaah

kisha pas nje pytje kush e ka marue mashkullin ne qoft si beson mashkullit ase veht vehtes si beson se mashkulli vjen prej femres aaghaghaghaghaaghaghaghaghghaghaghaghaghaghagh

i nderuar kerkoi falje se nuk u shpjegova ma thell ne shkrimin tim ...kisha fjaln per ata tipa se per nje secon ti thon 100 te bukura e ne fakt asnje nuk e kan .jan tipa te rangut ma te ult qe un i konsideroi .....kerkoi falje nga disa por sha me ba kshtu jam un ...........!

rafet llapjani
03-04-11, 11:57
i nderuar kerkoi falje se nuk u shpjegova ma thell ne shkrimin tim ...kisha fjaln per ata tipa se per nje secon ti thon 100 te bukura e ne fakt asnje nuk e kan .jan tipa te rangut ma te ult qe un i konsideroi .....kerkoi falje nga disa por sha me ba kshtu jam un ...........!


Ok ske qka kerkon falje se edi qe ka asi tipa por kurr nuk duhet mu nis nga e keqja dhe mu mar shembull , se ata dodo jan pakic edhe dallohen me shikimin apo biseden e par nuk ke qka kerkon falje hiq se eke te drejt ne qofse ata merren shembull por tek ta ka deshtime te mdhaj qe nga femiria edukat dhe kultura .Vetem deshta qe te bej nje sqarim sikur p.s une te them per krejt femrat qe d.m.th kur flase per krejt femrat keq flase edhe per nene time moter etj

respek per ty Zanushe

Kaqanikasja
04-04-11, 14:39
Jane njerezit qe sjane real shkurt qe genjejne se po me vjen keq me thon rrejn

Jana
04-04-11, 14:41
... qe jam rrebele ...

Peja-Boy
05-04-11, 22:23
Kur njeriu tregohet diqka qka nuk eshte ne Realitet!!!

tipi engjellor
07-04-11, 12:46
kur mendojen njerzit me genjy e qe me detyrojne te jua them qe sben keshtu po tani po ju ngelet hatri po skam qka me ju ba....

Peja-Boy
07-04-11, 19:50
Mem nguc ndonje Femer ...Komt em lshojn pi marres :biggrin:

Oqeani
07-04-11, 20:07
Qe nuk di me rrejte !

emine
07-04-11, 21:06
Mem nguc ndonje Femer ...Komt em lshojn pi marres :biggrin:
hahhahahhah qysh kesh perpak ka t besoi

Peja-Boy
08-04-11, 20:17
hahhahahhah qysh kesh perpak ka t besoi

Hahahahahhahahaa....Pse a spo beson a ??

luckyman
22-04-11, 21:02
Kur shoh Tentene ....

Luana
23-04-11, 23:06
Kur dikush me perserit fjalen qe e thom ...

emine
23-04-11, 23:08
Kure njerzit perdorin dhune ndaj femijve ,dhe lejne anash femijte i maltretojne,ato momente mos qofsha afer se sdo kisha mshire per njerz te till

Luana
23-04-11, 23:09
Kure njerzit perdorin dhune ndaj femijve ,dhe lejne anash femijte i maltretojne,ato momente mos qofsha afer se sdo kisha mshire per njerz te till

valla edhe une jam keshtu , ndoshta ma zi se ti jam ...

Naki
24-04-11, 21:38
Kur shohe popullin tim te vuajtur nga lufta per karrika!

Hajra
24-04-11, 22:08
......e them ate qka mendoi,

AliSia
24-04-11, 22:10
Shume pak ju besoj Njerzve ..per veq me qeni i/e familjes apo ndonje ilake.:) se per ndryshe ncncncn

emine
25-04-11, 11:11
meshkujt intelektuall:biggrin:

AliSia
25-04-11, 11:12
meshkujt intelektuall:biggrin:


Shume e paske Emine bre kete pike te dobet..!:biggrin:.;)

emine
25-04-11, 11:14
Shume e paske Emine bre kete pike te dobet..!:biggrin:.;)
e qka me ba se klima perreth i ka fajet me plas spo ka qoban me mu ba pike e dobte veq qesoje me dure te buta:tongue:

AliSia
25-04-11, 11:16
e qka me ba se klima perreth i ka fajet me plas spo ka qoban me mu ba pike e dobte veq qesoje me dure te buta:tongue:

ahahahhahahhahhahahhahhahahahhahahahhahahah po po ashtu eshte ta besoj Emine.:tongue:

speci
25-04-11, 11:54
femrat e bukura...(pse a ka femra t'kqija aaaa?)

Jana
25-04-11, 14:05
Nena ime ...

emine
25-04-11, 14:57
ahahahhahahhahhahahhahhahahahhahahahhahahah po po ashtu eshte ta besoj Emine.:tongue:
:biggrin::tongue:

AliSia
25-04-11, 17:37
Shume pak ju besoj Njerzve ..per veq me qeni i/e familjes apo ndonje ilake.:) se per ndryshe ncncncn:smile:!!!!!!!!

Hajra
25-04-11, 17:56
:smile:!!!!!!!!


.....as muu nuk me beson a ? hahahah...

tipi engjellor
25-04-11, 18:02
:smile:!!!!!!!!
veq mua me beson kjo e di une hahahahah se e kum pas ndreq niher liftin ....

Qika^Me^Kule
25-04-11, 18:02
S'kam pika une !

AliSia
25-04-11, 18:05
.....as muu nuk me beson a ? hahahah...

Jo kur nuk njifem !! ahhahha

Hajra
25-04-11, 18:08
Jo kur nuk njifem !! ahhahha

....e pra hajde njoftohemi mandej me beson hahahahah...

romansa
25-04-11, 18:09
...frigacake :)

AliSia
25-04-11, 18:10
....e pra hajde njoftohemi mandej me beson hahahahah...
Aaahhahaahahhahahhahahhahahhahahhaha po edhe mu njoftuar une jam ajo qe nuk besoj shume ne askend.!! Qe thojn nje Fjale Besnik banu e Bes mos i zen kuj..!!

Hajra
25-04-11, 18:14
Aaahhahaahahhahahhahahhahahhahahhaha po edhe mu njoftuar une jam ajo qe nuk besoj shume ne askend.!! Qe thojn nje Fjale Besnik banu e Bes mos i zen kuj..!!


.....besnik banu bes nxi hahahaha.....

Hajra
25-04-11, 18:15
...frigacake :)


...romansa pi redbull edhe te kalon friga hahahaha.....

tipi engjellor
25-04-11, 18:15
....qe intuita me reflekton mire......

AliSia
25-04-11, 18:15
.....besnik banu bes nxi hahahaha.....
Besnik banu e bes mos i nxin .!!! ahhahahhahahhah keshtu ka cen dhe keshtu do t'mbetet tek un..!!! ..;);)

romansa
25-04-11, 18:16
...romansa pi redbull edhe te kalon friga hahahaha.....

hiq spo ben pune asgje hahaha

tipi engjellor
25-04-11, 18:17
hiq spo ben pune asgje hahaha
e di se qfare te ben pune....besim besim se pari ne vetevete e ec lirisht se je ne hapa te sigurt....

romansa
25-04-11, 18:19
e di se qfare te ben pune....besim besim se pari ne vetevete e ec lirisht se je ne hapa te sigurt....

besim ne vetveten kam,aty ska dyshim...:redface:

tipi engjellor
25-04-11, 18:21
besim ne vetveten kam,aty ska dyshim...:redface:
ashtu duhet se ne rrugen qe pershkon ste lekund asgje.....

romansa
25-04-11, 18:22
...zemerbute

Jana
25-04-11, 22:51
..edhe LOQK valla...

Qika^Me^Kule
01-05-11, 15:19
Me duket ce ne nje postim e kam then se s'ka pika te dobeta tek une/vetja ime :biggrin: (te roboti asgje nuk dallohet) njejt po thuajse e tek une :tongue:

emine
01-05-11, 15:37
zemer gur

Peja-Boy
01-05-11, 16:19
Kur me ngacmon ndonje Femer :tongue:...

Zana_ch
01-05-11, 16:26
nuk duroi shum nese me ngacmon ndonje pa nevoi ........ev ev rrnoshin kpucat me maje

Elina
01-05-11, 16:40
Kam shume :biggrin:

tipi engjellor
01-05-11, 17:48
Kam shume :biggrin:
skam vrejt niher asgje hahahhahah e mire je....

AliSia
02-05-11, 12:26
Shume pak ju besoj Njerzve ..per veq me qeni i/e familjes apo ndonje ilake.:) se per ndryshe ncncncn......:rolleyes: shume e shume pak besoi ..!!

Domira
02-05-11, 13:18
...nuk mund te pajtohem me padrejtesin.

tipi engjellor
02-05-11, 13:20
...qe jo vetem qe nuk pajtohem por edhe e deshmoj perndryshe se quaj hiq drejtsi.....

Jana
02-05-11, 13:25
... qe kur e fshi dikand o grimcat s'mundet kush me ja gjet ...

rastesishT
02-05-11, 13:29
Ketu jam i perkryre.

~AnnA~
02-05-11, 14:56
Kam shume pika te dobeta, sikurse dhe shume avantazhe :smile:

Thojne qe njeri perfekt nuk ka, por ja qe e paskan gabim:)
rastesishT qenka pa asnje te mete :biggrin:

valiii
02-05-11, 17:12
Une e kam pike te dobet qitu diku ngat nersjetllave... Me bo mem prek qaty dal n tjeter hesap, po mendoje ciglitna shume ose pejonqe- gilicatna :))
Kam shume :biggrin:

Si psh; E ato jane ??? :biggrin:

Kam shume pika te dobeta, sikurse dhe shume avantazhe :smile:

Thojne qe njeri perfekt nuk ka, por ja qe e paskan gabim:)
rastesishT qenka pa asnje te mete :biggrin:

Hajde permendi disa prej tyre :P

Qika^Me^Kule
02-05-11, 17:27
Une e kam pike te dobet qitu diku ngat nersjetllave... Me bo mem prek qaty dal n tjeter hesap, po mendoje ciglitna shume ose pejonqe- gilicatna :))


Si psh; E ato jane ??? :biggrin:Hajde permendi disa prej tyre :P

Cfar pika te dobeta pase :biggrin::tongue:

Albonita
13-05-11, 15:09
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa pike ime aaa..

Ja kur te cartem unee le se dua me thy tavolinen po ju kthehm keshtu me fjale..

Trego cilen fetyre don ta perdorish sot e tutja?? aaaaaaaaaaaaaa Ma thuaj ce te pakten da dija sse te cila te Pshtyje :cool:

AliSia
26-05-11, 14:46
Jam e qete veq kur bohem nervoz jam e keqe breee..:(

Kalimero
26-05-11, 16:02
Jam e qete veq kur bohem nervoz jam e keqe breee..:(

qa the be qituqene ,tibe s'mora vesh :biggrin:

LuLjaa
26-05-11, 16:07
qa the be qituqene ,tibe s'mora vesh :biggrin:


Ka than se nuk eshte e keqe don me than s'ka kurfar pike te dobet :D
po vetum kur bahet nervozzz,, a din ēka o nervozaa e qashtu
tani bahet e keqe qe s'duron sen hiq :D


PS. As mu sum merr vesh garant hahahaa edhe pse shqip shkruj :D

Giovanni
26-05-11, 16:09
Mu qu von nga gjumi ...

LuLjaa
26-05-11, 16:13
Mu qu von nga gjumi ...


Pershendetje ty eej

n`12 jam qu sot s'di mire a keq, veē qe s'mujta ma heret mu qu tash trupi llom mu ka ba phiii

Giovanni
26-05-11, 16:18
Pershendetje ty eej

n`12 jam qu sot s'di mire a keq, veē qe s'mujta ma heret mu qu tash trupi llom mu ka ba phiii


Ne 12 jam kan lodhe m epun eune per bese e ende jam n epun e:(

Tjeta edhe ty ...

LuLjaa
26-05-11, 16:24
Ne 12 jam kan lodhe m epun eune per bese e ende jam n epun e:(

Tjeta edhe ty ...


Po, po kur t'jesh n'pune qashtu eshte

emine
26-05-11, 20:53
Vedati i stupcav :biggrin:

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/167933_176818795687283_107012889334541_342744_2762 289_n.jpg

lovely
28-05-11, 23:58
fėmijėt :))

Hajra
29-05-11, 08:30
.....nuset kah kcejn, http://1.1.1.4/bmi/www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

emine
29-05-11, 08:32
muzika :cool:IgLcQmlN2Xg

Hajra
29-05-11, 18:25
.....ata ose ato qe e kan trunin me vjam, i urrej

Kaqanikasja
30-05-11, 10:52
ato qe i dijne te gjitha e perpara te bohen kishe spo din kurgjo bash

jEtA_1
30-05-11, 11:22
......kur shoh njerz te varfer smundem pa ju ndihmu e ndoshta ka disa qe ter kohen rrine neper kafene dhe e len familjen pa kushte elementare por prap se prap kam dhimbje

emine
30-05-11, 17:17
meshkujt e gjat ,te hijshum,ta t'hollojne gjakin:biggrin:

Hajra
30-05-11, 20:51
.......ironija,

Zero Cool
01-06-11, 17:29
havn't

Albonita
02-06-11, 11:50
Kur zemra me ben Bam..per ate ce dua shume !

tipi engjellor
02-06-11, 17:23
Kur zemra me ben Bam..per ate ce dua shume !
ashtu ishalla nuk dashurohesh se bam kur te ben ma si mbetet as atij asgje ma.....hahahhaha

Jana
02-06-11, 17:44
...Nena ime ...

Oqeani
02-06-11, 17:46
...Nena ime ...

Sa mendva: Vjehrra ime http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Jana
02-06-11, 17:48
Sa mendva: Vjehrra ime http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

hahahahahah ... ani sokeq edhe ata si Non e ki ...

Oqeani
02-06-11, 17:51
hahahahahah ... ani sokeq edhe ata si Non e ki ...


hahahhaha - Ku po e din se hhahha

Jana
02-06-11, 17:56
hahahhaha - Ku po e din se hhahha

..e di nga pervoja hahahahahaha...

Zero Cool
02-06-11, 18:05
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRbriAxT1FLULplxof7k4x2dZWJ7Ckh5 TqSqqPFzEoqFsBiq-VB

Giovanni
02-06-11, 18:07
NUk mund ndalem pa fole kur shof budallaqe ....

emine
02-06-11, 18:07
kur merzitem nuk i flas askujt....http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/73281_1578640460523_1070991627_31557502_3547261_n. jpg

Albonita
02-06-11, 19:01
ashtu ishalla nuk dashurohesh se bam kur te ben ma si mbetet as atij asgje ma.....hahahhaha

Vall bre tipi jam dashuru e ka pas puna imee..por Zemra gjithnje me luan vendit per ata ce i dua..mer pjes familja ne ket shenim!

AliSia
02-06-11, 21:35
Kur ndegjoi duke folur mbase shpineeeeeeeeeee....,Per mua nuk eshte pike e dobet por ,qe me shkatrron (Zemren):mad:.:frown:

Albonita
03-06-11, 11:06
Ihaaaaaa..... ehmmmmm..

Jana
03-06-11, 13:45
...lekura ....

tipi engjellor
04-06-11, 10:36
Vall bre tipi jam dashuru e ka pas puna imee..por Zemra gjithnje me luan vendit per ata ce i dua..mer pjes familja ne ket shenim!


ajo eshte dashuri e vjeter po dashuri te re qe ste len as me flejt e qohesh e shetitesh neper oborr hahahahahah

Kaqanikasja
04-06-11, 12:57
spo tregoj me mire hahahahhah

AlbaSoft
04-06-11, 12:58
Lakmoj e bukuren

emine
06-06-11, 19:00
veq valla:tongue:

emine
20-06-11, 19:07
kur njerzit me mendimet e tyre shfaqin nje realitet te rrem mbi jeten tende,,,

Zanzi/M
20-06-11, 19:14
Po u dashka me e prek trupin ne gjitha "pikat" qe me e dite iu eshte pika dobet