PDA

View Full Version : Doni te dini se kujt personi te famshem i ngjani?


Estella
22-05-08, 14:33
NESE DONI TE DINI KUJT PERSONI VIP I NGJANI KLIKONI KETU

http://www.myheritage.com/


VENDOSNI FOTON TUAJ ATJE DHE JU THOTE SE KUJT! PROVOJENI :biggrin:

Dukagjinas_i
22-05-08, 14:53
NESE DONI TE DINI KUJT PERSONI VIP I NGJANI KLIKONI KETU

http://www.myheritage.com/


VENDOSNI FOTON TUAJ ATJE DHE JU THOTE SE KUJT! PROVOJENI :biggrin:

Estella,,,e vendosa foton, e ata t'famshmit po thone ,,, duken si une VIP :biggrin: :wink:

Estella
22-05-08, 14:55
Estella,,,e vendosa foton, e ata t'famshmit po thone ,,, duken si une VIP :biggrin: :wink:

heheheh kallzo tash kujt i perngjan :D

SheTa
22-05-08, 14:58
Per Kta Lart e'di :) per veti sdi :D

Estella
22-05-08, 18:12
Spo ju kallzoj kujt se mendoni qe e kom rrit mendjen :P

DritonPR
22-05-08, 21:24
vin diesel, david beckham, bruce willis, Jason Statham :D

ama si vin dieseli op :D

Estella
23-05-08, 16:10
vin diesel, david beckham, bruce willis, Jason Statham :D

ama si vin dieseli op :D

woooo :P

lovely
23-05-08, 16:18
mu po m thojne si Princese Diana........:wink: :biggrin:

Estella
23-05-08, 16:19
mu po m thojne si Princese Diana........:wink: :biggrin:

ahahaa lovely e mire koke :P

DritonPR
23-05-08, 17:22
woooo :P

a spo i tutesh tipave si vin dizel a ? :D

sunrise
23-05-08, 23:07
me firzure/imazh te re/ri ..... 97% si kjo
http://img143.imageshack.us/img143/6497/sandrabullockju4.jpg (http://imageshack.us)

SheTa
23-05-08, 23:29
http://picnic.ciao.com/uk/2938551.jpg

Me syza dal qishtu :P diqka

Murgesha
23-05-08, 23:36
E provova me foton e parė qė gjeta nė kompjuterin tim dhe nė mes tjerash po ngjajsha me Bill Gates, hahahahahahaah
E kur e provova me njė foto me shminka e frizurė tė rregulluar dola si Margaret Thejēėr dhe njė kėngėtare turke qė spo mė kujtohet emri.


Valla nė rastin e parė u shokova kur mė doli Bill Gatesi hahahahahaahahahahahah

Luana
24-05-08, 00:13
Mua me dolen disa , Charlize Theron 74% Jessica Alba 72 % Ornela Muti 72% . and Faith Hill 89 % http://images.askmen.com/photos/faith-hill/53215.jpg

teutaA
24-05-08, 00:16
postoni edhe foton kur te beni krahasimin

SheTa
24-05-08, 00:38
teutaA Kurr Qfar Problemi nuk eshte :) po e'di se shumica nuk i qesin foto :)

teutaA
24-05-08, 00:46
deri tash tu u mundu po spo ma pranon spo di me save

po do e gjej naj menyr edhe e postoj edhe pse nuk pengjaj hiq valla me qato qe me qiti ahhahahahha sjam aq e mir un veq hajt masi tema qashtu

teutaA
24-05-08, 00:49
qe e qitaa menxi

ooo prap spo me ben

SheTa
24-05-08, 00:54
E mir sa me ja bo adetin temes :D

Zero Cool
24-05-08, 01:01
sdi kujt i perngjaj, veq Luana e din :P:P:P:P:P

Dreni30
24-05-08, 01:08
Sen nuk mora vesh ketu, more qysh me i perngja dikujt kur nuk e kemi as ne fis e fare, ncncnnccncnn edhe me fol keq. hahahahah
Ja nisa me ba dicka ketu, kur te me erdhen jo ky e qeky e qekjo e mos vet ma shume, qyyy
hahahahaahahahaahahahahaahahah

Zero Cool
24-05-08, 01:10
Sen nuk mora vesh ketu, more qysh me i perngja dikujt kur nuk e kemi as ne fis e fare, ncncnnccncnn edhe me fol keq. hahahahah
Ja nisa me ba dicka ketu, kur te me erdhen jo ky e qeky e qekjo e mos vet ma shume, qyyy
hahahahaahahahaahahahahaahahah

hihihihihih a ske ni qe fmija i perngjajn kojshis a ? E kanihere koijshia e ka shpien shum larg :tongue:

Dreni30
24-05-08, 01:18
hihihihihih a ske ni qe fmija i perngjajn kojshis a ? E kanihere koijshia e ka shpien shum larg :tongue:

Qyre ky cka flet tash, hahahahahaahahahaahahahahahahaah
Athu breeeeeeeee.................. hahahahaah

Zero Cool
24-05-08, 01:21
Qyre ky cka flet tash, hahahahahaahahahaahahahahahahaah
Athu breeeeeeeee.................. hahahahaah

hihihihihihihihi so qashtu a qy :P:P a e ke pa qysh tbel kojshia lipistra shpesh ahahahahahah , ka diqka ai thi :P:P

LuLjaa
24-05-08, 01:43
Hiq kerkujt tybee s'besoj qe jam si dikush,, une jam tip n'veti :D

LaCoStA
24-05-08, 01:58
Mue kerkush nuk pom perngjajke http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

LuLjaa
24-05-08, 02:03
Mue kerkush nuk pom perngjajke http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Une t'perngjaj pak, vlla t'kisha pas nuk t'kisha perngja qashtu :D

LaCoStA
24-05-08, 02:07
Une t'perngjaj pak, vlla t'kisha pas nuk t'kisha perngja qashtu :D
Upssss, une e pata fjalen per persona t'famshem moj.

LuLjaa
24-05-08, 02:23
Upssss, une e pata fjalen per persona t'famshem moj.

Ani moj ēka ka lidhje me shpreh menimin tem
per qasi persona edhe une kam fol per veti se kerkujt si perngjaj ... e ty po :D

LaCoStA
24-05-08, 02:29
Ani moj ēka ka lidhje me shpreh menimin tem
per qasi persona edhe une kam fol per veti se kerkujt si perngjaj ... e ty po :D
Ja po, ashtu po ........... bile ke harru me than qe jemi si me na pas bo nje nėnė hahaha

LuLjaa
24-05-08, 02:35
Ja po, ashtu po ........... bile ke harru me than qe jemi si me na pas bo nje nėnė hahaha

ama gatii hahahaa a thash se t'kisha pas vlla pernime nuk ishum te njejt keshtu hahahahahahaa

LaCoStA
24-05-08, 02:49
ama gatii hahahaa a thash se t'kisha pas vlla pernime nuk ishum te njejt keshtu hahahahahahaa
Ma mire moj qe nuk kemi qellu vlla e moter se tani nuk kishim mujt mu ba qift hahahaha

LuLjaa
24-05-08, 02:54
Ja po mire e ki, edhe ti je si dikush ama s'po ja di emrin atij qe met kallxu
edhe per qata jam ba qift me ty, veē qe je si aj hahahaa

LaCoStA
24-05-08, 03:12
Ja po mire e ki, edhe ti je si dikush ama s'po ja di emrin atij qe met kallxu
edhe per qata jam ba qift me ty, veē qe je si aj hahahaa
Hahahahaha, ani nese t'bjen men mos harro mem kallzu te kqyri kush eshte si une (asi, si kush jam une hahaha)

Estella
24-05-08, 21:19
apappapap

lovely
24-05-08, 21:23
E provova me foton e parė qė gjeta nė kompjuterin tim dhe nė mes tjerash po ngjajsha me Bill Gates, hahahahahahaah
E kur e provova me njė foto me shminka e frizurė tė rregulluar dola si Margaret Thejēėr dhe njė kėngėtare turke qė spo mė kujtohet emri.


Valla nė rastin e parė u shokova kur mė doli Bill Gatesi hahahahahaahahahahahahhahahahhahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaahhaahahahahahahahhahahahah ahahahahahahahahahahahahaahahaha


u paka tu kesh

MemphiSx
24-05-08, 21:30
Phaaaaaa Mel Gibsonit 76% po me thot edhe Shumaherit 59% hahahah

Estella
24-05-08, 21:34
Phaaaaaa Mel Gibsonit 76% po me thot edhe Shumaherit 59% hahahah

ahahahahahhhha :P mashume gibson gati 80%

MemphiSx
24-05-08, 21:40
ahahahahahhhha :P mashume gibson gati 80%


Po breee per ni moment,fantazova tuj lujt filma ne Hollivud :P

Estella
24-05-08, 21:41
Po breee per ni moment,fantazova tuj lujt filma ne Hollivud :P

ahaa fanatziat t'bejen mire nagnjehr :)

HėNna
24-05-08, 21:41
E provova me foton e parė qė gjeta nė kompjuterin tim dhe nė mes tjerash po ngjajsha me Bill Gates, hahahahahahaah
E kur e provova me njė foto me shminka e frizurė tė rregulluar dola si Margaret Thejēėr dhe njė kėngėtare turke qė spo mė kujtohet emri.


Valla nė rastin e parė u shokova kur mė doli Bill Gatesi hahahahahaahahahahahah


hahahahahaha kinse vetėm mua mė doli foto e mashkullit, por pasdi edhe ty tė paska dalė po tregoj se edhe mua mė doli foto e Lance Bass :rolleyes: edhe ika nga aty ma nuk provova.:redface:

lovely
24-05-08, 21:52
o vallahin mu m dul ni kinez edhe Marilyn Monroe :rolleyes: :tongue:

teutaA
25-05-08, 02:21
pata me postu po mi ka qit do artiste te bukura hahahhahaahah e spo du me ofendu vehten

edhe nime po u varke prej fotos

uliksi31
25-05-08, 02:34
pata me postu po mi ka qit do artiste te bukura hahahhahaahah e spo du me ofendu vehten

edhe nime po u varke prej fotos

Te shqiptar po shume mvaret.:biggrin: Vallha po don me dal ti ma e mencimja prej grupit ton. Ahahahahahahaha . Ti i ke kuptu ne esence punt.:biggrin:

uliksi31
25-05-08, 02:35
o vallahin mu m dul ni kinez edhe Marilyn Monroe :rolleyes: :tongue:

Thash se t'ka thon dikush tjeter, se kinezt nuk ngjehen. :biggrin:

teutaA
25-05-08, 05:02
Te shqiptar po shume mvaret.:biggrin: Vallha po don me dal ti ma e mencimja prej grupit ton. Ahahahahahahaha . Ti i ke kuptu ne esence punt.:biggrin:

ahhahahah sa kam kesh me ty edhe dikun ke than se shqiptari kqyr ne baz te fotos ne avatar ahhahahahahh

lovely
25-05-08, 16:54
Thash se t'ka thon dikush tjeter, se kinezt nuk ngjehen. :biggrin:


a jo a?

ahahahahahahahahahahahaahahahahaha

selvija
25-05-08, 16:59
Mu kurgjo spo me thot bre veq qe me del fotoja asgje nuk shkrun,,

DEA
25-05-08, 17:32
Eliza Dushku mbi 80%

Estella
25-05-08, 23:21
Eliza Dushku mbi 80%


ahhahaa bilem ti nje shqiptatres :P

Estella
26-06-09, 23:51
lule kqyre kujt pi perngjan edhe tregom hajt :P

LuLjaa
26-06-09, 23:53
Nuriss ,, e ti kujt?

SANTANA-29
26-06-09, 23:55
http://3.bp.blogspot.com/_yr3xF4J1UVg/RofMM1J2QiI/AAAAAAAAANI/SaEXtqILatY/s400/Tom_Cruise.jpg,pak ashum,,,:biggrin:

LuLjaa
26-06-09, 23:58
veeeeeee , mashallahh po pershtatshum na :D

SANTANA-29
27-06-09, 00:03
veeeeeee , mashallahh po pershtatshum na :D

Lule a ja kam qellu ,,????HAHAHAHAHHAHHAAHAHA

LuLjaa
27-06-09, 00:05
Lule a ja kam qellu ,,????HAHAHAHAHHAHHAAHAHA

A ma merr menja qe po, se nuk e di une hala st'kam paa :D

Jana
27-06-09, 11:17
Une....aaaaaaaaa askujt Unike jam...

YanYan
02-12-09, 02:20
Kate Winslet 97%

Haha..shume veta me thojne se i ngjaj shume:)

Albonita
02-12-09, 07:48
----> 80 % :cool:
http://img6.imageshack.us/img6/3496/rosalinda149.jpg (http://img6.imageshack.us/i/rosalinda149.jpg/)

speci
02-12-09, 07:57
i perngjaj Isa Mustafes,kuptohet kur te plakem hahhaha

Artisti
02-12-09, 08:26
NESE DONI TE DINI KUJT PERSONI VIP I NGJANI KLIKONI KETU

http://www.myheritage.com/


VENDOSNI FOTON TUAJ ATJE DHE JU THOTE SE KUJT! PROVOJENI :biggrin:
Vetem desha te informoje e nderuara Estella se " kujt" ne Titull e shkruar duhet te zevendesohet me " cilit".


I tere Titulli do te dukej keshtu:


Doni te dini se cilit VIP i ngjani, klikoni ketu


.

Idila
02-12-09, 09:12
Vetem desha te informoje e nderuara Estella se " kujt" ne Titull e shkruar duhet te zevendesohet me " cilit".


I tere Titulli do te dukej keshtu:


Doni te dini se cilit VIP i ngjani, klikoni ketu


.
Nuk ka faj Estella dhe as ti:biggrin: , po si nuk ua vrasin syrin moderatorėve gjithė kėta tituj qė duhet korrigjuar xhanėm?

Ajo "karrika e n`xeht" tek rubrika e diskutimeve shoqėrore ngeli po e njėjta.

lovely
02-12-09, 09:21
Nuk ka faj Estella dhe as ti:biggrin: , po si nuk ua vrasin syrin moderatorėve gjithė kėta tituj qė duhet korrigjuar xhanėm?

Ajo "karrika e n`xeht" tek rubrika e diskutimeve shoqėrore ngeli po e njėjta.

qa dmth xhanėm? qfare guhe osht kjo? :biggrin:

Idila
02-12-09, 09:25
qa dmth xhanėm? qfare guhe osht kjo? :biggrin:
Mė dogje xhanin moj Lovely. :biggrin:
Qė dmth, mė dogje shpirtin, qė rrjedh nga gjuha turke xhan-shpirt, thjesht e pėrdor sa pėr dekorim. :biggrin:
(si fjalė pėrkėdhelėse)

lovely
02-12-09, 09:27
Mė dogje xhanin moj Lovely. :biggrin:
Qė dmth, mė dogje shpirtin, qė rrjedh nga gjuha turke xhan-shpirt, thjesht e pėrdor sa pėr dekorim. :biggrin:
(si fjalė pėrkėdhelėse)

une mendoj se edhe fjala "xhanėm" duhet korrigjuar :biggrin:

ps; ma mire tingllon shpirt bre :redface:

Idila
02-12-09, 09:29
une mendoj se edhe fjala "xhanėm" duhet korrigjuar :biggrin:

ps; ma mire tingllon shpirt bre :redface:
Oh xhan tė kam ty bre. (haha)

Ika prej kėtu se na vrau Estella, ia bėmė lėmsh temėn. :d

Oqeani
02-12-09, 13:58
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:mIleFU7OXtbXhM:http://www.monroegallery.com/showcase/images/paul_newman.jpg (http://images.google.com/imgres?imgurl=http://www.monroegallery.com/showcase/images/paul_newman.jpg&imgrefurl=http://www.monroegallery.com/showcase/index26.cfm&usg=__ZAe2V2veac_CPqJjvsYwjFBN6NM=&h=450&w=308&sz=53&hl=fr&start=58&um=1&itbs=1&tbnid=mIleFU7OXtbXhM:&tbnh=127&tbnw=87&prev=/images%3Fq%3DPaul%2BNewman%26ndsp%3D20%26hl%3Dfr%2 6rls%3Dcom.microsoft:fr-be:IE-SearchBox%26rlz%3D1I7MEDA_fr%26sa%3DN%26start%3D40 %26um%3D1)

[/URL]

[URL="http://images.google.com/imgres?imgurl=http://brokefolk.files.wordpress.com/2008/09/paul-newman-bw1.jpg&imgrefurl=http://brokefolk.wordpress.com/2008/09/27/sometimes-nothin-can-be-a-pretty-cool-hand/&usg=__acAeDS8chLelaakpJKUJbrTFnaY=&h=400&w=370&sz=33&hl=fr&start=76&um=1&itbs=1&tbnid=9Lzl-MBDoFRwUM:&tbnh=124&tbnw=115&prev=/images%3Fq%3DPaul%2BNewman%26ndsp%3D20%26hl%3Dfr%2 6rls%3Dcom.microsoft:fr-be:IE-SearchBox%26rlz%3D1I7MEDA_fr%26sa%3DN%26start%3D60 %26um%3D1"]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:9Lzl-MBDoFRwUM:http://brokefolk.files.wordpress.com/2008/09/paul-newman-bw1.jpg (http://images.google.com/imgres?imgurl=http://i84.photobucket.com/albums/k10/travis001_photos/celebrities_csg009_paul_newman.jpg&imgrefurl=http://www.hexali.fr/index.php%3Fshowtopic%3D61881&usg=__-C3D_A0Shp77HH1fHR93EeX4EXs=&h=319&w=425&sz=20&hl=fr&start=41&um=1&itbs=1&tbnid=MipXKhUNwcqwxM:&tbnh=95&tbnw=126&prev=/images%3Fq%3DPaul%2BNewman%26ndsp%3D20%26hl%3Dfr%2 6rls%3Dcom.microsoft:fr-be:IE-SearchBox%26rlz%3D1I7MEDA_fr%26sa%3DN%26start%3D40 %26um%3D1)

Diana007
02-12-09, 14:11
Si me qen binake me kete http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=16660&dateline=1258664647 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=16660) :tongue:

Fshatari
02-12-09, 18:28
Mbeta i vetmuar! S'i gjasoj askujt...!

Qika^Me^Kule
02-12-09, 18:33
tybe me tregu se kujt i ngjaj nuk besojn se thon po ren kjo..... edhe me rejt hiq so shej e mir... amo shqiptari e ka te leme renat fillim....

Ai qe me njeh mir e din se kujti i ngjaj......

~AnnA~
02-12-09, 18:55
http://www.myheritage.com/


VENDOSNI FOTON TUAJ ATJE DHE JU THOTE SE KUJT! PROVOJENI :biggrin:

Ku te vendos foto???:confused:
S'morra vesh gje!!!!

Lapsi
02-12-09, 18:57
kjo larte ngjane sikur nje MISS qe nuk ia di emrin

~AnnA~
02-12-09, 19:03
kjo larte ngjane sikur nje MISS qe nuk ia di emrin

S'ka gje se s'ja din emerin asaj Miss-it...se te gjithe Miss-et te bukura jane :smile:

shfletuesi_
02-12-09, 20:03
Unee aaa se di as vet hajde ju qe mekeni pare tregoni kujt i ngjasoj :)

Qika^Me^Kule
02-12-09, 20:05
Unee aaa se di as vet hajde ju qe mekeni pare tregoni kujt i ngjasoj :)

Edhe une e hash me mir esht te pershkruan ata/ajo te me njohin.... disi si me lavdru veten po i bien kjo tem

Qika^Me^Kule
08-04-11, 21:27
Jam e vecant :tongue::tongue: (hajgare)

Guri i madh
08-04-11, 21:29
une te madhit e te djathtes evropjane miku ma i mir i kombit shqiptar


Adolf Hi


nese qoni naj ngjyr te kuqe te reputacioni e di se nga kush vjen

une si gjithmin nuk harroj e kerkoj mementin

tipi engjellor
09-04-11, 07:46
qenka fore e forte more kjo hahahhahaha ani vendose foton besa ide te forte hahahah

emine
09-04-11, 09:04
huh une kam ngja babit tim,ai ka qen dhe do jete njeriu me i famshem ne jeten time,

tipi engjellor
09-04-11, 13:48
se di se kujt i ngjaj me e qit foton hahahhaha me nifar frizure te qart krejt hahahhaha qishtu livdohet njeri......

Bujari#
29-05-11, 20:40
http://img694.imageshack.us/img694/2089/johnnydeppy.png
Mu po me thot qe i pergjaj 82% Johnny Depp.

falas app edhe per iphone: MyCeleb (http://itunes.apple.com/us/app/myceleb/id353947935?mt=8)
http://a.mhcache.com/FP/Assets/Flash/MyCeleb/MyCelebApp5.swf

uck_aksh
29-05-11, 23:02
mu me ket me krahasoj vetem qe ky tullac
http://i40.photobucket.com/albums/e215/Lizz126/Michael_rosenbaum.jpg

LuLjaa
29-05-11, 23:24
.... evvv qe kurr s'mujta me dit qet sen ēka eshte

LuLjaa
29-05-11, 23:25
mu me ket me krahasoj vetem qe ky tullac
http://i40.photobucket.com/albums/e215/Lizz126/Michael_rosenbaum.jpg

E pra s'koka e vertet

rastesishT
29-05-11, 23:28
Me thon qe i ngjasoj antonio banderasit.

Hajra
30-05-11, 10:17
....mua me thone i ngjaj babushit hahahah...

elvio
30-05-11, 10:18
Me i famshem,edhe me hero se ai qe me solli ne jete s'kam kujt ti ngjaj!

emine
19-02-12, 15:49
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/167232_1694460035940_1070991627_31795163_8293916_n .jpg:tongue:

LuLjaa
19-02-12, 16:16
Me i famshem,edhe me hero se ai qe me solli ne jete s'kam kujt ti ngjaj!

:smile: .. edhe su doke ma ti


PS. emine shume e mire ti qysh te kam pa ne foto bash si qajo je hehe

emine
19-02-12, 16:19
:smile: .. edhe su doke ma ti


PS. emine shume e mire ti qysh te kam pa ne foto bash si qajo je hehe
pa hehe he hiq:biggrin:

LuLjaa
19-02-12, 17:16
pa hehe he hiq:biggrin:


Hahahahaaa , kjo " hehe " nime se rrok mire, ama une pernime thash hahaaa
qysh koke si une, hiq se du qet hehe :D