PDA

View Full Version : Ēka bėni kur s'keni ēka me bė


Faqet : [1] 2

Estella
22-05-08, 14:39
Qka Boni Kur Skeni Qka Me Bo :P

LuLjaa
22-05-08, 14:48
Paj si psh. qeshtu sikur tash , kur s'kam ēka me ba hi ne forum
e qes 1 caffe rri ngoj muzik boj muhabet me dikan e qeshtu :)

Estella
22-05-08, 14:51
Paj si psh. qeshtu sikur tash , kur s'kam ēka me ba hi ne forum
e qes 1 caffe rri ngoj muzik boj muhabet me dikan e qeshtu :)

sa e mire je ti luljaaaa :)

LuLjaa
22-05-08, 14:54
sa e mire je ti luljaaaa :)

hehe , Estella jam musafire dikun knej okolla Vities, kem edhe n'Gjilan
tash u kthym ketu prap uhuu e kjo a eshte kur s'ki ēka me ba bon diēka :D

Estella
22-05-08, 14:56
hehe , Estella jam musafire dikun knej okolla Vities, kem edhe n'Gjilan
tash u kthym ketu prap uhuu e kjo a eshte kur s'ki ēka me ba bon diēka :D

qashtu dyqysh luljaaa koke knaq tu shteit :D

LuLjaa
22-05-08, 14:58
Ja po, po , po Estella tash ele pak nisna per n'sheher tem :D

Estella
22-05-08, 14:59
Ja po, po , po Estella tash ele pak nisna per n'sheher tem :D

oki luljaaa kalo bukur :)

SheTa
22-05-08, 15:00
Kur Skom qka Boj si P.sh Tash Shkoj punoj :D

Jana
22-05-08, 16:32
Kur skam sha me bo....
Flej en gjum....................

Virti
22-05-08, 16:39
kush eshte Boni dhe kush eshte Bo?!

MemphiSx
22-05-08, 17:25
Per sherr gjithmon po me del diqka me bo :frown:

Guri i madh
22-05-08, 17:43
une kur nuk kam qka me bae dal ne kopsht punoj diqka

Jana
22-05-08, 17:52
Kaniher dal e kcej....................shka me bo hajt ni rend valle qaty......

selvija
22-05-08, 18:11
Kur skam qka bej,,edhe kur kam qke me bo ,po rraesm qetu koha na shkoj

Breshka
22-05-08, 18:27
kcej po defit kush po mi bjen http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

valiii
22-05-08, 18:41
Hy ne FD dhe Lexoj e nganjeher edhe shkruaj .

Breshka
22-05-08, 18:46
Hy ne FD dhe Lexoj e nganjeher edhe shkruaj .

jo o njeri kallxo qka bon kur ske qa, se ktu osht diqka po bon ahahahahahha

valiii
22-05-08, 18:54
jo o njeri kallxo qka bon kur ske qa, se ktu osht diqka po bon ahahahahahha

Po de une Shqip me duket fola. ok qe edhe njeher ... Kur s'kam cka me bo ( a pe din ) ehhh... Dmth as nuk kam me shku ne pune, as me dal me shoqeri, as me pagu rryme/tel/kabllovik etj etj .... as ne TV nuk ka dicka interesant ... dmth mo hic bash hic skam cka me bo, atehere e hapi FD edhe kqyri se "cka o ka bohet" ... KAPISHI ??? :cool:

Breshka
22-05-08, 18:56
Po de une Shqip me duket fola. ok qe edhe njeher ... Kur s'kam cka me bo ( a pe din ) ehhh... Dmth as nuk kam me shku ne pune, as me dal me shoqeri, as me pagu rryme/tel/kabllovik etj etj .... as ne TV nuk ka dicka interesant ... dmth mo hic bash hic skam cka me bo, atehere e hapi FD edhe kqyri se "cka o ka bohet" ... KAPISHI ??? :cool:

ncuk hiq spo KAPISHI po qka kur ste bon as forumi psh......qka bon tani aaa???ahahahhahahahahahaha

Sy_kaltra
22-05-08, 18:59
...Boj asi, kur boj qe skom qka me bo :biggrin:

lyra2
22-05-08, 19:01
Kur nuk kam ēka me bė ,bash s'kam ēka bėj hiqq...mendoj :P:P

Cia-Ferizaj
22-05-08, 19:01
kurgjo valla.....pse a po u dashka me bo najsen kur ski qka ban a

lyra2
22-05-08, 19:06
Kur nuk kam ēka me bė ,bash s'kam ēka bėj hiqq...mendoj :P:P.

Cia-Ferizaj
22-05-08, 19:08
Kur nuk kam ēka me bė ,bash s'kam ēka bėj hiqq...mendoj :P:P.

e qka po mendojshe ,.,,, te mendohem edhe une pra

Agolli
22-05-08, 19:08
Cka-a, e ndjeki pulen e kojshise, phaaaaaa cfare kopilice eshte dejuzka as gjeli s'un e zen :tongue:

lyra2
22-05-08, 19:12
e qka po mendojshe ,.,,, te mendohem edhe une pra

..mendoj mendoooojjjj pse kshtu e pse ashtu e pse jo bash kshtu po bash ashtu ,po qysh breee a e mandej kalon koha kur s'pata cka me ba :(

Cia-Ferizaj
22-05-08, 19:13
..mendoj mendoooojjjj pse kshtu e pse ashtu e pse jo bash kshtu po bash ashtu ,po qysh breee a e mandej kalon koha kur s'pata cka me ba :(

ani de ti bile po bajshe diqka ......une hiq valla

valiii
22-05-08, 19:16
ncuk hiq spo KAPISHI po qka kur ste bon as forumi psh......qka bon tani aaa???ahahahhahahahahahaha

Ej mos mu bo ti mu mangup femer .. qy :biggrin: .... Ja fus gjume :cool:

Amina
23-05-08, 21:54
Rralle ka raste kur skam qka me ba. Ne ato raste shikoj TV. E po me bjen nder mend moti nuk kam shiku TV!

Elina
23-05-08, 22:35
Kur nuk kam ēka me bė ,bash s'kam ēka bėj hiqq...mendoj :P:P

Qashtu edhe une ..... fiqiroj :biggrin:

Murgesha
23-05-08, 22:50
Sdi vallahi ēka baj kur s`kam ēka me ba...

SheTa
23-05-08, 23:43
Kqyri Me Ja gjet Naj Pun vetes

LaCoStA
24-05-08, 01:23
Menoj cka me bo !!!

Dreni30
24-05-08, 01:25
Menoj cka me bo !!!

Dhe me hec ma mire treni.
hahahahahahaahahhh

LuLjaa
24-05-08, 03:02
Kur s'kam ēka me ba dal luj me femij t'mahalles kilikera :D

LuLjaa
24-05-08, 03:03
Kur s'kam ēka me ba dal luj me femij t'mahalles kilikera :D

Agolli
24-05-08, 10:19
Gjitheēka dhe asgje...

Lola
24-05-08, 10:23
..mendoj mendoooojjjj pse kshtu e pse ashtu e pse jo bash kshtu po bash ashtu ,po qysh breee a e mandej kalon koha kur s'pata cka me ba :(

e kur s ka as ca me mendu ca ban po m intereson pi tye ni pergjegjeje

selvija
24-05-08, 18:33
Kur ske qka bajm ,,hyjm ketu,,,qka po dojm na po bajm edhe kur bjen shi na knojm,,po thot Teuta...

http://www.youtube.com/watch?v=RIMTbC9hDE0

Breshka
24-05-08, 18:40
kur skom qka boj,,,kersiti gishtat krrup krrap http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Melania
24-05-08, 19:21
shka boj kur skom shka me bo? phaaa qfar pytje... i boj qato pun se um jesin pa bo kur tkom shka me bo :wink:

Diana007
24-05-08, 20:30
Skam ide .. se gjithmon del me bo diqka ......:biggrin:

Estella
24-05-08, 23:12
po hy forum edhe kur po kam qka me bo e le ma kur spo kam :P

Estella
25-05-08, 13:06
kur spo kam qka me bo op mendoj me dal najkah sot

Estella
25-05-08, 13:06
kur spo kam qka me bo op mendoj me dal najkah sot

Estella
25-05-08, 13:06
kur spo kam qka me bo op mendoj me dal najkah sot

vjeshta
26-05-08, 14:51
Nostalgjohem ...:tongue:

gazi-de
26-05-08, 14:53
Kendoj:tongue:

Estella
26-05-08, 14:53
ha molla :P

vjeshta
26-05-08, 14:54
Valla ,narthė ....:biggrin:

Agolli
26-05-08, 14:56
Shetitna neper male, asi neper fusha, mes pom del ka arrusha :biggrin:

gazi-de
26-05-08, 14:58
I bie fyllit:tongue:

vjeshta
26-05-08, 14:59
Shetitem neper pyje ,ndoshta ujkun e gjej aty ......:tongue:

Agolli
26-05-08, 15:01
E marr llovaqken me veti, per ēfaredo rasti, male hesapi :biggrin:

vjeshta
26-05-08, 15:04
Per qfardo rasti ,harkun e shtizen ....:biggrin:

Agolli
26-05-08, 15:08
E ungji koken, per ēfardo rasti.....m'shefna ne kaēuba sikurse RAMBO!!:biggrin:

Oqeani
26-05-08, 15:10
Ja futi gjum.... e pāstaj enderrat.......

vjeshta
26-05-08, 15:11
E valoj mindilin e bardhe ,shenje paqeje ......:biggrin:

Agolli
26-05-08, 15:13
Edhe une, s'kam tjeter rrugedalje.......ēa me bo kur s'ki ēka me ba, u dorezova!!:biggrin:

lovely
26-05-08, 15:14
Nostalgjohem ...:tongue:


hahahahahahhaa


gjithashtu :cool: :tongue:

Albonita
26-05-08, 15:32
Qe si tani ..P/s.. po pi caffe..cigi..po kaloj kohen ne fd...po shenoj doniher ne msn ..edhe qeshtu.. deri se te del naj ..termeni me dal naj kah ..hahahhaha

vjeshta
26-05-08, 15:33
hahahahahahhaa


gjithashtu :cool: :tongue:

Ju iki kopjimeve ...:tongue:

Estella
26-05-08, 15:37
po lypi nje avtar :P

aLbaChiCk
01-06-08, 13:31
Kurgja nuk boj :biggrin:

Agolli
01-06-08, 13:44
Cka-a, si zakonishte ndjeki, ubu! :biggrin:

aLbaChiCk
01-06-08, 13:45
Cka-a, si zakonishte ndjeki, ubu! :biggrin:

qka ndjek Agolli? :tongue:

SANTANA-29
01-06-08, 13:50
hahahaha,,i ndjek pulat agolli ,,,,,:tongue:

Agolli
01-06-08, 13:54
qka ndjek Agolli? :tongue:

Kur s'kam ēa me ba-a, ndjeki pulebardha me llovaqke :biggrin:

aLbaChiCk
01-06-08, 13:54
hahahaha,,i ndjek pulat agolli ,,,,,:tongue:

haahhahahahahhahahah masi spo ndjeka qura mir i paska punt ky :tongue:

SANTANA-29
01-06-08, 13:57
haahhahahahahhahahah masi spo ndjeka qura mir i paska punt ky :tongue:

hahahahhah,,,marak i ka,kodoshi,,,hahahahhahah:tongue: pulebardhat,,,,

aLbaChiCk
01-06-08, 13:59
hahahahhah,,,marak i ka,kodoshi,,,hahahahhahah:tongue: pulebardhat,,,,

Hahahahahahahahh SANTANA-29

Agolli me siguri me nji plumb dy i nxen hahaahahah :tongue:

Agolli
01-06-08, 14:01
haahhahahahahhahahah masi spo ndjeka qura mir i paska punt ky :tongue:
Jo,jo per qurra, kam ilaēin special..nje fishkllime mjafton :biggrin:

aLbaChiCk
01-06-08, 14:02
Jo,jo per qurra, kam ilaēin special..nje fishkllime mjafton :biggrin:

Haahahahahaahahahahhahahahahahaahahahaahahah deka tu kesh :tongue:

Estella
04-06-08, 16:21
po hy forum po kqyri qka ka

Jana
04-06-08, 16:31
Kur skam sha me bo Dal......e ja boj nje gjiro me Biciklet........

iliryan
04-06-08, 17:00
Kur skam sha me bo Dal......e ja boj nje gjiro me Biciklet........

Kur skam qka me bop e pershendeti nai kon spsh ju jana

Jana
04-06-08, 17:24
Kur skam qka me bop e pershendeti nai kon spsh ju jana

THNX....Te pershendes edhe une ty......

Breshka
04-06-08, 19:53
Kcej si pula pa kry http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Breshka
13-06-08, 23:24
http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

Alkimisti_ch
14-06-08, 00:27
Kur skam qa me ba meniher me kap HIPNOZA e Forumit te dradanise..!

Adina-R.Ks
14-06-08, 00:31
Kur skam qa me ba meniher me kap HIPNOZA e Forumit te dradanise..!
shpejt qenke infektu ti hahaha.

Kur nuk kame cfare beje kohen e kote e kaloj kote ketu, kur nuk e kame mentorin hahaha

rafet llapjani
14-06-08, 02:55
I kthehna per permas rikverc de re te boj diqka aghaghaghghghaghaghaghaghaghaghaghgh

Agolli
14-06-08, 06:42
Gjej diēka te re :biggrin:

Xuki
14-06-08, 10:09
Unė kur nuk kam ēka me bo nuk boj kurgjo....se me pasė e kisha bo qyy!!

Alkimisti_ch
16-06-08, 00:24
Sodis akrepat e ores mosperfillse.

Zero Cool
16-06-08, 11:46
Shfletoj FD-nė :tongue:

Breshka
16-06-08, 20:56
http://www.albeu.com/kartolina/images/image-ff5221d541807bb5fac57f302ab4ef72-bebek.jpg

Jana
16-06-08, 23:50
E kam ni def qaty e i mshoj.................

HėNna
16-06-08, 23:52
Kur skam cka me bė bėj atė cka kam pėr ta bėrė...

Alkimisti_ch
17-06-08, 02:54
E kam ni def qaty e i mshoj.................

Vallzoj sipas tingujve te qe sjell defi i Janes.

Albonita
17-06-08, 11:40
Luaje..Shah... ose lexoj diq...!

Agolli
17-06-08, 17:00
Mirrem me kreativitet! :biggrin:

Luciano
03-09-08, 08:25
Shkruaj ne forum, po de, krejt badijavxhi te jemi me duket :D:D:D:D

LaCoStA
03-09-08, 08:30
Kur skom cka me ba, ja futi gjume.

mentor*
03-09-08, 08:37
shkoj diku musafire

desert
03-09-08, 08:41
shkruaj nė forum :D

emine
03-09-08, 10:40
Qes fall;),,,,vizatoi ,pikturoi,pata e spata kohe ,,amo kure skam hiq qka me bo(shume rast i rradhe me ndodhe kjo) ja kersas gjum;););)

Rizuana
03-09-08, 11:12
...nese eshte nate i kqyri yjet n'qiell.

guri70
03-09-08, 11:35
...nese eshte nate i kqyri yjet n'qiell.
shihe shihe kjo qika po i kqyrka yzit.
Sa mirč?!

Zero Cool
03-09-08, 11:37
Hy ne FD :tongue:

Albonita
03-09-08, 11:43
Lexoj...Kot....!

MemphiSx
03-09-08, 14:13
I boj detyrat e Matematikes :P

aLbaChiCk
03-09-08, 19:17
e luj deren :biggrin:

Adrenalina
03-09-08, 19:32
e luj deren :biggrin:

Deren e dardanis a? :biggrin:

aLbaChiCk
03-09-08, 19:33
Deren e dardanis a? :biggrin:
jo te sokakut haaahahhah se me lon dern ktu qel dalin fmija hahaah

Adrenalina
03-09-08, 19:35
jo te sokakut haaahahhah se me lon dern ktu qel dalin fmija hahaah

po ska poj femi ketu:tongue:

aLbaChiCk
03-09-08, 19:37
po ska poj femi ketu:tongue:

hahahahahahaah aiii ska thot kjo

Adrenalina
03-09-08, 19:41
hahahahahahaah aiii ska thot kjo

ski faj se disa si femi po na duken hahaha

aLbaChiCk
03-09-08, 19:43
ski faj se disa si femi po na duken hahaha

ani de se shumica kan qef me u kthy ne ato kohra qe kan qen me heret me e jetu te pakten nje jet edhe pse eshte virtuale :tongue:

Adrenalina
03-09-08, 19:48
ani de se shumica kan qef me u kthy ne ato kohra qe kan qen me heret me e jetu te pakten nje jet edhe pse eshte virtuale :tongue:

ahahaha i kemi kthy kohrat mrapsht oj rrush.. jemi be prap si femi:biggrin:

aLbaChiCk
03-09-08, 19:50
ahahaha i kemi kthy kohrat mrapsht oj rrush.. jemi be prap si femi:biggrin:

ahahahahahah po valla

egi
03-09-08, 21:04
shtrehna ne toke edhe kqyri ne tavan :biggrin:

LaCoStA
04-09-08, 18:36
shtrehna ne toke edhe kqyri ne tavan :biggrin:

A po sheh najsen bile http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

mentor*
04-09-08, 18:41
edhe e thirri najkan ne tel

Linka_pz
04-09-08, 18:44
......tash psh ,po e shikoj filmin Era dhe Lisi, edhe po shikoj e po postoj ne forum.

Paradox_13
04-09-08, 18:59
..i sakatoj dhembet me nje rremojs sa qe edhe ftyra me eshte enjetur...!!!

deti_om :-)
04-09-08, 19:49
shkoj me lujt futboll !!

limpx
05-09-08, 00:47
munona me bo diqka qe skom qa me bo :P

LuLjaa
05-09-08, 00:59
Sen hiq s'boj, kur s'kam ēka me ba , rri

limpx
05-09-08, 01:01
Sen hiq s'boj, kur s'kam ēka me ba , rrio ti edhe mos me pas qa me bo bon naj sen qe me thon qe bone diqka hahahahaa

LuLjaa
05-09-08, 01:13
o ti edhe mos me pas qa me bo bon naj sen qe me thon qe bone diqka hahahahaa

Ama s'kallxoj se ēka boj hahahaa ,,
jo be s'kam ēka me ba po fjala po bjen qe kishe diēka poo :biggrin:

Xuki
06-09-08, 09:22
kurgjo....veq kshyri seri dhe fiqiroj!!

romansa
06-09-08, 09:25
..hy ne forum..

selvija
06-09-08, 13:54
Ja pershembull si qitash qe jam asnje kokerr energji s'me ke mbet,,edhe hya qetu nashta ec koha me shpejt:cool:

Fshatari
06-09-08, 14:21
Ja pershembull si qitash qe jam asnje kokerr energji s'me ke mbet,,edhe hya qetu nashta ec koha me shpejt:cool:
Sa pėr energji:
- Shko merri nja dy portokalle; shtrydhi mirė e piji pastaj! Kjo do t'i shtojė dukshėm kokrrat e energjisė( doktor fshatari)!
- Sa i pėrket kohės : medito vetėm i sekondė pėr dje dhe e sheh sa shpejt ka kaluar dita e premte, e cila, nė mėngjes, tė dukej aq e gjatė!
Pasi t'i kesh zgjidhur kėto dy ēėshtje tė natyrės sė ndryshme(materiale pėr energjinė dhe metafizike pėr stagnimin e kohės...) shko ēitma i kafe t'idhtė se ende gjumi nuk me ka dal!

I juaji i paharruari, fshatari, herė fizikant e herė meta-fizikant po gjithnjė katunar!

selvija
06-09-08, 15:40
Sa pėr energji:
- Shko merri nja dy portokalle; shtrydhi mirė e piji pastaj! Kjo do t'i shtojė dukshėm kokrrat e energjisė( doktor fshatari)!
- Sa i pėrket kohės : medito vetėm i sekondė pėr dje dhe e sheh sa shpejt ka kaluar dita e premte, e cila, nė mėngjes, tė dukej aq e gjatė!
Pasi t'i kesh zgjidhur kėto dy ēėshtje tė natyrės sė ndryshme(materiale pėr energjinė dhe metafizike pėr stagnimin e kohės...) shko ēitma i kafe t'idhtė se ende gjumi nuk me ka dal!

I juaji i paharruari, fshatari, herė fizikant e herė meta-fizikant po gjithnjė katunar!ahhaa more bedoo sa lun rol mjekut sa fizolofike sa katundar haha mos vet hiq,,

paj portokallin me duhet pas iftarit me shtrydh e ndrydh ndoshta ndoshta ben pune,,
e sa per kaffe ua urdhero pa pik sheqerit ca qe gjaku behet korb i zi,:biggrin:

http://img524.imageshack.us/img524/3581/imagespr8.jpg (http://imageshack.us/)

SheTa
06-09-08, 18:51
Bon , Bon Qka Sbon Kur Bon ,

Toni3
07-09-08, 10:07
Shih cfare teme ncncncn

Po a thua ne shqiptaret jemi aq te zenet me puna me gjera tjera dhe jemi te zenet.
Krejt rinia kosovare eshte e pa pune dhe cka ben kur eshte e lire? Me mire pyet cka beni kur jeni te zene se te lire jane te gjithe,.

Jana
07-09-08, 15:07
Kur skma sha me bo....rri.........

Elina
07-09-08, 15:18
Hy ne Forum :biggrin:

Gjumashja
07-09-08, 17:28
shikona ne pasqyre...

Jana
07-09-08, 20:23
p.s...
Ndonjeher dal en ballkon e kqyri kush po kalon aty pari......

Oqeani
07-09-08, 20:46
Shkoj nina-nina

Jana
07-09-08, 20:47
Lexoj ndonje prrall hahahahhaha

lovely
07-09-08, 21:34
ngoj muzike edhe kcej :P:P

Trina_1
01-11-08, 19:50
Shikoj foto te femijev .... qe ma knaqin shpirtin :smile:

Ł ć νD ī ĵ ä
01-11-08, 20:55
Sen sboj hhiq..veq nalna i hapi syt me ni ven edhe menoj:P

~~~vera~~~
01-11-08, 21:50
Kur skam cka me ba bie ne gjume :P

mentor*
01-11-08, 22:05
kur skame cka me ba, ja nisi me fshije banesen

Estella
01-12-08, 20:08
Flej.........

Xuki
01-12-08, 23:22
...mendoj me gjetė diēka pėr me bo!!

Jana
02-12-08, 14:55
Degjoj muzik...

e_martumja
02-12-08, 14:58
Flej...

Domira
02-12-08, 15:08
Mundohem me i gjet vetes pune sepse smundem me ndjet durkryq:biggrin:

Jana
11-12-08, 14:17
Kur s'kam sha me bo prap rri...
P.S si sot vetem en shpi...
Po shikoj TV....ktu en FD....

Estella
10-01-09, 00:04
hy forum dardanias

AlbaSoft
10-01-09, 00:32
Kur s`kam qka bej definitivisht vendos me ba diqka.

Virti
10-01-09, 01:18
shkruaj sms-a! :biggrin:

lovely
10-01-09, 01:59
flej.....

Virti
10-01-09, 02:01
flej.....
edhe ajo eshte pune ku harxhon shume kalori bile... :cool:

flutra
10-01-09, 09:05
pij kafe edhe vij ktu....

emine
10-01-09, 09:11
pij kafe edhe vij ktu....

merre moje ferteren edhe ec nimona,,,,

flutra
10-01-09, 09:17
merre moje ferteren edhe ec nimona,,,,
me ju pru kafe me fertere a...

emine
10-01-09, 09:19
me ju pru kafe me fertere a...


Jo mori mi puthe gjinin e shemtune me fertere,,,,hajde se vetem ti ke mbet pa perkrah grat e qikat,,,te lajm lesh ne ta:P

flutra
10-01-09, 09:21
Jo mori mi puthe gjinin e shemtune me fertere,,,,hajde se vetem ti ke mbet pa perkrah grat e qikat,,,te lajm lesh ne ta:P
hahahah jaa unee veq kafeee muj me ju pru..

emine
10-01-09, 09:24
hahahah jaa unee veq kafeee muj me ju pru..


hahhhhhhahahhah,ani de edhe kafet te mira jan,amo ti po harron me qite aparatin e kafes ne rryme,qysh me pi kafe na me gjesme a:P

flutra
10-01-09, 09:30
hahhhhhhahahhah,ani de edhe kafet te mira jan,amo ti po harron me qite aparatin e kafes ne rryme,qysh me pi kafe na me gjesme a:P
hahahhaha .. jaaa mos ki dert tash...edhe me gjezve per ty ...hajde tpijm e lej ferteret....

emine
10-01-09, 09:49
hahahhaha .. jaaa mos ki dert tash...edhe me gjezve per ty ...hajde tpijm e lej ferteret....

fill vi,po s'pe di ku je se???

Albonita
10-01-09, 12:22
Pi Caj..me largua gripin..!

GURI SYLAJ
10-01-09, 13:46
Kur nuk kam cka me ba eshte baras me demeline !
Demelise i kam ra shkelem e ne kete rast lexoj dicka!!!

romansa
10-01-09, 14:03
..hyj ne dardani ...lexoj,shkruaj,argetohem ketu me nje shoqeri shume te mire

lyra2
10-01-09, 14:04
..hiq s'di cka bej!!

Elina
10-01-09, 17:47
..hiq s'di cka bej!!

..........mendoj cka me bo :biggrin:

lovely
10-01-09, 17:54
ungjna edhe i kqyri rejat e mia :biggrin:

Elina
10-01-09, 17:55
ungjna edhe i kqyri rejat e mia :biggrin:

I qes Nanes kafe :biggrin:

gazi-de
10-01-09, 19:09
pi duhon:rolleyes:

Urata
10-01-09, 19:53
kyqem n'internet dhe n'forum ...

Estella
24-01-09, 15:46
forumin dardania vi....

Honesty^uk.
24-01-09, 15:50
bej ate qe smundem me e ba kur kam cka me ba ;)

Breshka
24-01-09, 15:56
valla punt spo kryhen kurr edhe kur bij me fjet gjum lo diqka keq punt perfundojn kur japim shpirtin e sdi a po gaboj

Arkza
24-01-09, 16:06
Keqyri Seri :D:D:S

gazi-de
24-01-09, 16:08
knoj :tongue:

romansa
24-01-09, 16:10
mundohem me e largue monotonin,me ēfare te kem mundesi

Arkza
24-01-09, 16:10
knoj :tongue:Ani Kno e une per kercej :P:D:D

gazi-de
24-01-09, 16:15
Ani Kno e une per kercej :P:D:D
jo se une kendoj shpejt,e tutna i the kembet ortake:biggrin:
:wink:

Arkza
24-01-09, 16:17
jo se une kendoj shpejt,e tutna i the kembet ortake:biggrin:
:wink:Hhahhaahhahahaha si Kaseta e prisht po knojshe ti a ? Hhahahahhaahahhahaha Hajte hajte mos ki Marake se kur te knojsh shpejt e mendoj se jam Dicko :P

gazi-de
24-01-09, 16:19
Hhahhaahhahahaha si Kaseta e prisht po knojshe ti a ? Hhahahahhaahahhahaha Hajte hajte mos ki Marake se kur te knojsh shpejt e mendoj se jam Dicko :P
qy kaset e prisht jo jo,po hmmmm me ja fillu ketu me kengu ma dhjedhin kengen qy:biggrin:

Arkza
24-01-09, 16:24
qy kaset e prisht jo jo,po hmmmm me ja fillu ketu me kengu ma dhjedhin kengen qy:biggrin:Qe qee qe O Pusi te marrt Ortaku jem po le ta Vjedhin Kangen veq mos te Vjedhin ty see se sa per Mue asiiii Kangen s'ka galje qy :P:D:D

selvija
24-01-09, 16:31
Si kete pas dite her ne shpin e her ne barke...nganjeher edhe keq qe ske qka ben..

Trina_1
24-01-09, 20:41
po ngoj muzik

Estella
06-05-09, 00:59
shkoj me flet..

Trina_1
08-05-09, 22:28
Po ngoj muzik ..http://www.youtube.com/watch?v=_fngnV83DqA&feature=related

ShEjToNkA
08-05-09, 22:31
Po ngoj muzik ..http://www.youtube.com/watch?v=_fngnV83DqA&feature=related

Nė pace ra nė halle dhe s'po dinė cka me be pasi s'je duke bė gje tė gjej njė punė unė, c'thua?:biggrin:

Trina_1
08-05-09, 22:35
Nė pace ra nė halle dhe s'po dinė cka me be pasi s'je duke bė gje tė gjej njė punė unė, c'thua?:biggrin:

Me shpeton per bes , se per momentin sen spo boj pos qe po ngoj keto muzika:mad:

Jana
08-05-09, 22:38
...ha Fara te zeza....

Oqeani
08-05-09, 22:39
Pi birraaaaaaahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

romansa
08-05-09, 22:41
po shfletoj forumin

Jana
08-05-09, 22:42
Po birraaaaaaahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Edhe Cigare....hahahaha

adi_pe
08-05-09, 22:45
E ha ni moll :D

p.s mos pini duhan hani molla :lol:

ShEjToNkA
08-05-09, 22:47
Me shpeton per bes , se per momentin sen spo boj pos qe po ngoj keto muzika:mad:

Cohu pėrvlona njė gjygm kaffe, pra:biggrin:

Jana
08-05-09, 22:47
E ha ni moll :D

p.s mos pini duhan hani molla :lol:

Jo po mir e ki....p.s une shkoj sipas keshilles tuaj...

Oqeani
08-05-09, 22:54
Edhe Cigare....hahahaha

Pse ma perkujtove me e dheze ... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Jana
08-05-09, 22:56
Pse ma perkujtove me e dheze ... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Spo kam se e ksiah bo tim edhe une njo....

Albonita
09-05-09, 04:27
Po ngoj muzik ..http://www.youtube.com/watch?v=_fngnV83DqA&feature=related


Edhe une njejt si ti ..Ndegjoj muzik..edhe po mendoj pse mbeta pa gjum:mad:


----> http://www.youtube.com/watch?v=olXo5rKHfpo

romansa
09-05-09, 08:00
boj dēka qe me ben te ndjehem mire

realisti64
09-05-09, 09:53
boj dēka qe me ben te ndjehem mire

aiii bash shume kureshtar na bone ;)

emine
09-05-09, 13:07
nisem per Holland:cool:

romansa
18-05-09, 22:44
hy ne forum relaksohem

Trina_1
19-05-09, 09:46
Sot i rregullova ca lule ne pun , i pastrova i uita ,,,, :smile:

Peja-Boy
19-05-09, 12:12
Si psh..tash spo kom qka me bo ... Langweiligggggggggggggggggggggggggg

HzVaD8OPfIU

ALlma
19-05-09, 12:14
Gjithe her del diqka me ba edhe kjo qe shenojm apo degjojm muzik diqka bejm prandaj edhe kur mendojm bejm diqka kshtu qe saher bejm diqka.....kur sjemi pa bere asgj....:smile:

rafet llapjani
19-05-09, 12:21
qka boj janisi me knue kenge e rexhes ahahahahahhahah

Peja-Boy
19-05-09, 12:22
qka boj janisi me knue kenge e rexhes ahahahahahhahah

hahahaahhaa

gQJAQV9uJk0&feature=related

rafet llapjani
19-05-09, 12:24
hahahaahhaa

gQJAQV9uJk0&feature=related

O Pejan o ska me ty po dihet bre qe pejon je i nderushem flm shum per keng

Estella
29-05-09, 23:18
shume rall po m'bjen me bo diqka kur spo kam qka me bo ahhha :P

Makresh
29-05-09, 23:25
Sonte mu kujtua qe dikur isha n'kosova.de :tongue:

Urata
30-05-09, 16:24
kyqem n'dardani me i 'ngacmue THAQISTAT...:biggrin:

Tomori
30-05-09, 16:43
kyqem n'dardani me i 'ngacmue THAQISTAT...:biggrin:

e moj Urata kte e di se ngacmohesh biles fort po ngacmohesh..e me ba puna vaki me u ngacmu me Tomorin ..atehers si te del llogaria ne fund moj e nderuara Urata..hahahaa

Peja-Boy
30-05-09, 16:47
Hyj ne Forum ....

Domira
30-05-09, 21:58
Dal dhe shetis...

thellenza
01-06-09, 23:04
Qka Boni Kur Skeni Qka Me Bo :Phahahhahah cka me ka shti ke kesh qekjo pyetje! Po me duket se i shkoj nerva atij/asaj qe e kam me se afermi. :tongue:

Makresh
01-06-09, 23:05
I ngjes emra antarve me lart :tongue: ahahahaa

thellenza
01-06-09, 23:08
I ngjes emra antarve me lart :tongue: ahahahaaBoll shijen e mire e kishe :biggrin:.

Makresh
01-06-09, 23:19
Boll shijen e mire e kishe :biggrin:.


Falimnderit, me ne fund dikush qe ka njohuri ne shije :biggrin:

Domira
01-06-09, 23:21
Kur skom cka me bo lexoj ata qe kan cka me bo:biggrin:

thellenza
01-06-09, 23:27
Falimnderit, me ne fund dikush qe ka njohuri ne shije :biggrin:"Me nder qofsh" :biggrin:

Estella
25-09-09, 00:42
kur skom qka boj hy internet ...

Agolli
07-10-09, 11:34
Ēka a?
Kshyri me ba diēka qe s'bohet. :D

jEtA_1
07-10-09, 11:57
kur skam cka bej ja qesi timin e dhezi ni cigare.......hahahahahah

premium
07-10-09, 12:39
numroj katroret en trotuar ???.

roadrunner
07-10-09, 12:42
Gjithmon kam qka me bo :D

Kaqanikasja
07-10-09, 19:50
RRi volla

premium
07-10-09, 20:17
Thirri hanėmshanė teme , tė ma tregon prralla ;P

Diana007
10-10-09, 09:58
Psh qetash , po mbaj doren ne faqe ,, po mendoj .... edhe po sillem nepr fd :rolleyes:

emine
10-10-09, 10:05
sikure nje here ta kisha jeten monotone dhe mos te kisha ide qka te bej,do tishte mire,po gjithmone kam diqka per te ber:rolleyes:

Agolli
14-10-09, 13:49
Ēa a??
Qetash jav karzoj..asi u tregojė!
Futem mara qetuqene ne www.tranohu.de (http://www.tranohu.de)

premium
14-10-09, 14:09
a' dini at lojė '' kapi maca minin'' ;P
qat loje i luj...........

Linka_pz
14-10-09, 14:15
Hy ne forum edhe kaloj kohen kur s`kam cka me bo :smile:.

premium
14-10-09, 14:19
Po , para se tė hapet faqja e forumit ,,, ēfare ban kur ski qa ban :smile:

Linka_pz
14-10-09, 14:22
Pres ,ndegjoj muzik ,shikoj tv .

roadrunner
14-10-09, 14:38
E kqyri jadore qysh po mi fshin reputacionet e derguara tek paneli im, edhe qysh e qet aty te kuqen pa asni tekst se spo i pelqen debati qe kemi kap :D hahahhahahahahahahhahahahhaaha

speci
14-10-09, 15:05
kur s'kom qka me ba,i kruej hundet:wink:

Idila
14-10-09, 15:48
Hiē!.....................

Jana
15-10-09, 12:06
...rri kot ashtu...

Domira
15-10-09, 15:07
Lexoj ne forum.

speci
15-10-09, 15:13
e kruaj veshin:wink:

Albonita
14-11-09, 21:13
E Rroki Ciftelin e ja krisi kenges...!

Abetare
14-11-09, 21:16
... e qes laptopin ne krevet e lexoi e lexoi e shikoi e qishtu here bahna nervoz here knaqna tu keshe ... veq me shkru shume zor valla se po livrit kreveti heheh

shfletuesi_
14-11-09, 22:59
...Veq interneti na hek nervozen.

premium
14-11-09, 23:10
luaj me grujen cici-mici ;)

Qika^Me^Kule
14-11-09, 23:11
shfletoj ne Fd... apo lexoj shum her , reth situates per kosoven.

premium
14-11-09, 23:14
N'vend se me qirru kompira pėr nesėr dreka .... shfleton faqet e politikės :wink:

Qika^Me^Kule
14-11-09, 23:17
N'vend se me qirru kompira pėr nesėr dreka .... shfleton faqet e politikės :wink:

Kujt po i drejtohesh me ket pstim?

premium
14-11-09, 23:23
Kujt po i drejtohesh me ket pstim?
Gruas teme bre ,,, nuk isha i koncetrum mirė :confused: ..
nė vend ēė tregoj me gojė ,, e paskna shkrujt kėtu pairi ...

a' mos u idhnove ti ???
nuk qirroni kompira ju A??

Qika^Me^Kule
14-11-09, 23:49
Gruas teme bre ,,, nuk isha i koncetrum mirė :confused: ..
nė vend ēė tregoj me gojė ,, e paskna shkrujt kėtu pairi ...

a' mos u idhnove ti ???
nuk qirroni kompira ju A??

Nejse, Jo, se ka kush mi qeron:smile:

Peja-Boy
15-11-09, 16:19
http://www.megavideo.com/?v=YK5WRSDR

Peja-Boy
15-11-09, 16:33
http://www.megavideo.com/?v=VM7BUY4D

:frown:

Lapsi
15-11-09, 16:47
e beje ate qe se beje

LaCoStA
17-11-09, 18:59
... menoj qka me ba ...

romansa
17-11-09, 22:48
..;vij ketu