PDA

View Full Version : Sierra Leona


Fokus
31-05-08, 19:08
http://www.mesazhi.com/images/news/5483.jpg
Sierra Leone njeh Republikėn e Kosovės


Sierra Leone ėshtė shteti 43 tė i cili ka njohur Republikėn e Kosovės.

E shtunė, 31 Maj 2008 15:16

Mesazhi - Burimet e agjencive tė ndryshme bėjnė tė ditur se Sierra Leone ka njohur Republikėn e Kosovės duke e njohur sovranitetin e shtetit mė tė ri nė arenėn ndėrkombėtare.

Sierra Leona gjendet nė Afrikėn perėndimore dhe ka shpallur pavarėsinė e tij nga Mbretėritė e Bashkuara tė Anglisė nė vitin 1961.

http://www.mesazhi.com/images/news/5484.jpg

Guri i madh
31-05-08, 20:13
falimenderit SIERRA LEONE

Shpat
31-05-08, 20:26
Faleminderit S.L..........................

uck_aksh
01-06-08, 13:49
http://www.mesazhi.com/images/news/5483.jpg
Sierra Leone njeh Republikėn e Kosovės


Sierra Leone ėshtė shteti 43 tė i cili ka njohur Republikėn e Kosovės.

E shtunė, 31 Maj 2008 15:16

Mesazhi - Burimet e agjencive tė ndryshme bėjnė tė ditur se Sierra Leone ka njohur Republikėn e Kosovės duke e njohur sovranitetin e shtetit mė tė ri nė arenėn ndėrkombėtare.

Sierra Leona gjendet nė Afrikėn perėndimore dhe ka shpallur pavarėsinė e tij nga Mbretėritė e Bashkuara tė Anglisė nė vitin 1961.

http://www.mesazhi.com/images/news/5484.jpg


Fokus nga e morre ket lajm

Fokus
01-06-08, 14:51
Fokus nga e morre ket lajm

Uck_aksh, lajmin e morra nga:mesazhi.com

http://www.mesazhi.com/news.php?cid=30

Guri i madh
01-06-08, 18:35
Fokus nga e morre ket lajm


ket lajm e kam ndegjue edhe ne lajmet qendrore te RTKes