PDA

View Full Version : Hajde emitojm pak ..!!


selvija
03-06-08, 17:52
Se pari po filloj nga lovely

o jam qik e forte e madhe sa kerejt forumi jam per 7 burra e per 2 gra
nje burr e kam hanger e dytin jam si ne gjyset i kam shku i treti me radh tani vjeni i katrit nga veshta e pasti nga dimri e femrat ga pranvra pas ramazanit veqq shum shum jam e forte,,ska ma fote se une...:tongue:

Gazi-de Po de po une nguc qikat si tinxa ato ika pas nje muji sill e pshtill po jes vet me kepuc ne dor se kujt po i bjen taman..
ojjj kusherin veq te kam diqka te ngat se nuk te kisha leshu bre kurr ...:wink:

Hajt vazhdoni ju.....

Buqja_ch
03-06-08, 17:58
Shkrun shkrun fol nuk ndalet ,,qesh shum tregon drejt kthehet e rroket her me sherra e her me xekrra ...bértet e ja nis me grrith e gervish me ata thonj.........
medet don te ndalet nuk mundet shkon te ujvaret nuk flladitet nuk qetsohet ..........

kthehet ojjjjjj Buqe ni qaj ja diqka me pi se mu tha fyti

Mpuuuuqq Ty Selvije

lovely
03-06-08, 18:08
hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahah ahahahaha


kurr s kam thane qe jom per 7 burra, po jam sa 7 burra hahahahahahahahahaahahahahahaSherri; oj gra, a po ngrehni e me ik pej qisaj ode sa nuk e kapa stupcin e me iu njek??

Katunari; ooo me hanmin tem s ka, e maron pasulin pa kryp e e bon shume t gjelbt :biggrin:

Lyra; ooo kept e mia oo ma t mirat n katun

selvija
03-06-08, 18:10
Shkrun shkrun fol nuk ndalet ,,qesh shum tregon drejt kthehet e rroket her me sherra e her me xekrra ...bértet e ja nis me grrith e gervish me ata thonj.........
medet don te ndalet nuk mundet shkon te ujvaret nuk flladitet nuk qetsohet ..........

kthehet ojjjjjj Buqe ni qaj ja diqka me pi se mu tha fyti

Mpuuuuqq Ty Selvije Hhahahahahahah oo ti ma din zakonet breee...:biggrin:

Buqja,,atje larg,,,zeri ta degjova ,,oj dashni nje kaffe hajde ta lash me pi degjon muzik deri kup qejellit
oo mos ma ngucc dashnin se ti ndali qajat qe pije nje se goja tu tha.....lumooooooooo:biggrin:

lovely
03-06-08, 18:28
Uliksi;

O Lovel, po ku je kan ma heret bre qe s t kam zatet??

ooo qito grate e forumit m myten, mu kan gju si....................

hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahah ahahahahaha

uliksi31
03-06-08, 18:37
Uliksi;

O Lovel, po ku je kan ma heret bre qe s t kam zatet??

ooo qito grate e forumit m myten, mu kan gju si....................

hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahah ahahahahaha


Mu kan gju si cka...... Ahahahahahahahaha Runa Zot sherris grave......

selvija
03-06-08, 18:38
Paradoxi...prej ata thoj se na infektove krejt trupin e forumin,,,bre qafen ta thefsha:biggrin:

Naki.. kuje selvushe as spo ha as po pi tuj mendu per ty,,veq pite spo me qet demelicc une shkoj ku ka me hanger sahora hiq spritoj..:biggrin:

selvija
03-06-08, 18:39
Uliksi;

O Lovel, po ku je kan ma heret bre qe s t kam zatet??

ooo qito grate e forumit m myten, mu kan gju si....................


hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahhahahahaha ahahahhahahaha sa mir qe emiton..:biggrin:

lovely
03-06-08, 18:39
Mu kan gju si cka...... Ahahahahahahahaha Runa Zot sherris grave......


te tregoj ne mbremje i dashur :wink:

nese s ke gajret, hajde te bejm mbremjen qitash hahahahahaahahahahahahahahahaha

lovely
03-06-08, 18:40
hhahahahaha ahahahhahahaha sa mir qe emiton..:biggrin:mo moj mos ngjit fjale qishtu hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha


tybe ai veq mu n mujt me m qu boll e ka :biggrin: :biggrin:

selvija
03-06-08, 18:51
hhahahahaha ahahahhahahaha sa mir qe emiton..:biggrin:Uliksi une qesaj i hyna ne link se kjio veq mrapsht shkrun edhe per gjyste postimeve me ja bo auffff :biggrin:

uliksi31
03-06-08, 18:58
Uliksi une qesaj i hyna ne link se kjio veq mrapsht shkrun edhe per gjyste postimeve me ja bo auffff :biggrin:

Ajo tash mban titull e perfaqson dy njerz.:biggrin: Nuk lejohet ndryshime apo nderhyrja ne shkrime. Per qata i keni moderatoret, a spo jav mushin synin a? :biggrin:

selvija
03-06-08, 19:01
Ajo tash mban titull e perfaqson dy njerz.:biggrin: Nuk lejohet ndryshime apo nderhyrja ne shkrime. Per qata i keni moderatoret, a spo jav mushin synin a? :biggrin:Hhahahaahha ahahahahhahah kesaj kurr nuk ja dha @ se per ndryshe hor na ban me qka ka na skuq para ketij popullit patligjon na ban....oo me mujt qete sa her ja kam lyp Bondit me ka than ka me ta dhan veq prit edhe naj dit sa del vera :biggrin:

uliksi31
03-06-08, 19:07
Hhahahaahha ahahahahhahah kesaj kurr nuk ja dha @ se per ndryshe hor na ban me qka ka na skuq para ketij popullit patligjon na ban....oo me mujt qete sa her ja kam lyp Bondit me ka than ka me ta dhan veq prit edhe naj dit sa del vera :biggrin:


Po ajo ska nevoj per @, familjarizmi nuk eshte i lejum. Mjafton nje per shpi. Ahahahaha

selvija
03-06-08, 19:10
Po ajo ska nevoj per @, familjarizmi nuk eshte i lejum. Mjafton nje per shpi. AhahahahaHahahahaah pse a nuk ben dy dashnit me pas te njetet a...se pi lakmoj nganiher po thot une ma nalte a din ti se duhet mi pas drejat e barabarta,,,:biggrin:

Abetare
03-06-08, 20:38
Shumė deshiroi t'i imitoi shkronjat e Kryeshpuzės Shpogjit hahahaha :


Abetare po de Sami lushtakun e quten ne burg te dubraves nashta e bajn edhe atje komandant e shkuten atje njerzit i quten buke nga restoranti i skenderajit me hanger samia atje he marre i kofte , e ju pedekeja u gzuteke e ...:Blla blla se po pritoi mė gjatė me shkru ....!

teutaA
03-06-08, 22:46
turisti se leht me emitu

ahhahahahahhahahahhahahahahahahhahahahahhahahah hahahahahhahahhahhhhhaahahha

gazi-de
17-06-08, 18:31
Hej a po e doni nga nje mööölle,se pasha kuranin nuk te lus shum:biggrin:
teutaA..:smile:

teutaA
19-06-08, 01:50
Hej a po e doni nga nje mööölle,se pasha kuranin nuk te lus shum:biggrin:
teutaA..:smile:

e di, e di, po.....(masi po me shitet hahahah kishe un bukurosh):smile:

gazi de

selvija
19-06-08, 11:20
Une jam nje me gjyl ne koke dashnija jam sdi ku e ka vish ama me ka hjeshu deri ne pik te fundit,,
nje therr shpesh na hyn ne mesh ama po ka kputime therrat sen spo lejme me lendu

jam ma e miraaaaaaaaaaa me ere te fresket gjyliiiiiiiiiiii:biggrin:
http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=22007&dateline=1213820629 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)

lovely
19-06-08, 13:40
shejtoni

miiiireeeediiiitttttaaaaaaaaaaaa


eeeerdhaaaaaaa uuuuuunnnnnnnneeeeeeeeeeeee.... shpejt nje kafe mos me detyroni me perdor forcen, se e kam shume inat. :tongue:

une jam ma e mira, une jam ma e forta, hahahahahahahahahahahaha

faleminderit shume qe s me keni harru per 3 vjet rresht m keni permen n cdo teme :tongue:

oj lovely, kam me t shti me lshu forumin, kam me t da me burre :tongue:

ghahgagagagagagahaghaghahgahgagahgahaghag

ShEjToNkA
19-06-08, 13:50
shejtoni

miiiireeeediiiitttttaaaaaaaaaaaa


eeeerdhaaaaaaa uuuuuunnnnnnnneeeeeeeeeeeee.... shpejt nje kafe mos me detyroni me perdor forcen, se e kam shume inat. :tongue:


faleminderit shume qe s me keni harru per 3 vjet rresht m keni permen n cdo teme :tongue:

oj lovely, kam me t shti me lshu forumin, kam me t da me burre :tongue:

ghahgagagagagagahaghaghahgahgagahgahaghag


Veeeeeeeeeeeeeeeetėm atė cka e fshiva s'e ke qellu, pėrndrysheee unė nuk piskas kurrė dho forcė nuk pėrdori sepse e kam inaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat ė.:tongue:

Buqja_ch
19-06-08, 15:46
Une jam nje me gjyl ne koke dashnija jam sdi ku e ka vish ama me ka hjeshu deri ne pik te fundit,,
nje therr shpesh na hyn ne mesh ama po ka kputime therrat sen spo lejme me lendu

jam ma e miraaaaaaaaaaa me ere te fresket gjyliiiiiiiiiiii:biggrin:
http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=22007&dateline=1213820629 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)krejt ja ke qillu nime ashtu eshte a pooooooooooo
edhe pse te themi kajher ty therr ,,je shum e mir flm si na shoqron qdo her

Buqja_ch
01-07-08, 19:46
Mendon dikush se pom tut a ,, jo kurr as nuk ja lshoi rrugen as kujt ,boll e mir jom per te mirin
valla une qes shume her zjerm kalli qka te muj nuk merzitem haahahahah

Selvijaaaaaaaa

selvija
01-07-08, 19:51
O pasha dhamet e Murgeshes krejt ja ke qelluuuu hahahahhaaha:biggrin:

jam ajo qe jammmmm edhe do jem per gjithmon luften e kalle me 100 vet hahhahahahahaha...:biggrin:

lovely
01-10-08, 12:43
:cool: :cool:

Virti
01-10-08, 12:45
a mos eshte fjala per IMITIM? :cool:

lovely
01-10-08, 12:47
a mos eshte fjala per IMITIM? :cool:

ėhė:biggrin: :cool:

gazi-de
01-10-08, 16:07
lovely;puffffe pufffe :biggrin:

lovely
01-10-08, 19:17
lovely;puffffe pufffe :biggrin:


:eek: :eek: :eek:

Gazi; jo po ....e di e di po....:tongue: :biggrin:

teutaA
01-10-08, 21:47
ėhė:biggrin: :cool:

ahhahah i paske msu e me pika edhe ti a:smile:

lovely
02-10-08, 10:34
ahhahah i paske msu e me pika edhe ti a:smile:

po me menxi TeutaA :biggrin:

lyra2
02-10-08, 10:38
..........................

sherri
02-10-08, 10:50
********************

lovely
05-01-09, 17:21
Najkooo a mi blen nipar asi si t`bruce lee`s :biggrin: :biggrin:

teutaA
24-09-09, 04:24
hajde emitojm pak krejt keni harru:smile:

Dallandyshja_718
11-10-09, 16:10
Kush din t'me emitoj mue nji puthje e ka...njaso t'rreshktash:biggrin:

Oqeani
11-10-09, 16:12
Kush din t'me emitoj mue nji puthje e ka...njaso t'rreshktash:biggrin:

hahahah - brbrbrbrbbbrbrbrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr duke levizur !http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Dallandyshja_718
11-10-09, 16:15
Hė deee, Ti a njaqė lehtė kujtove se fitohen puthjet a!:biggrin: Nuk tregove se si pėrdredhem kur eci...hajt nėse din pastaj nuk te mbes borxh jo:biggrin:

Oqeani
11-10-09, 16:19
hahahha Dalldyshe .. hece silir se fellenze ... qeshesh sikur Miss.... shiqon sikur pėllumbeshe ...

( Sa e shtenjte qe je )

Linka_pz
11-10-09, 18:49
Dianen ne msn

Akej ,cka maj edhe ate duke shkrujt shpejt i perzin shkonjave ja ndrron vendet se eshte e zene me pune ahahhahah.

Oqeani
11-10-09, 18:50
Romansa - Hej shkovaaaaa

premium
11-10-09, 19:21
Sha Zote pis milet ish ???...

kush eshte ..........

~AnnA~
11-10-09, 20:28
Kush din t'me emitoj mue nji puthje e ka...njaso t'rreshktash:biggrin:


E itu n’dasem t' Urates me pat vnue syrin Uliks aga :D itu hashiqare po them une me veshje malsore , xhubleten , e Uliks trimi i vesh me cakcirt :smile: bile u rash syve kur e pash, jo qe kam syrin e keq, po ashtu… ja morrsha te keqijat ishalla, se bash te keqijat e tij po me mbajn gjalle :D
Boll po munohem me e pas kujdes , po si duket e kap ngajhere ai sikleti tensionit, e nuk po stabilizohet :D Hajt se diku kokrrat e doktorrit e diku dora e "majstorit" e ishalla i kalon :biggrin:

shfletuesi_
11-10-09, 20:54
hahaaaaaa,aaaa,aaaaaaaaaa

Dallandyshja_718
11-10-09, 21:50
E itu n’dasem t' Urates me pat vnue syrin Uliks aga :D itu hashiqare po them une me veshje malsore , xhubleten , e Uliks trimi i vesh me cakcirt :smile: bile u rash syve kur e pash, jo qe kam syrin e keq, po ashtu… ja morrsha te keqijat ishalla, se bash te keqijat e tij po me mbajn gjalle :D
Boll po munohem me e pas kujdes , po si duket e kap ngajhere ai sikleti tensionit, e nuk po stabilizohet :D Hajt se diku kokrrat e doktorrit e diku dora e "majstorit" e ishalla i kalon :biggrin:


hahahahahahahaha se ē'ma xierre gazin n'kete dite, he Ti u gezofsh hė, se t'tana fjalt e mia kjekan...

Prandaj shperblimi eshte i joti...:biggrin:

http://i147.photobucket.com/albums/r289/arupushe/hugs--kisses-0008.jpg

emine
11-10-09, 22:05
Sha Zote pis milet ish ???...

kush eshte ..........

sponq simpatiku:biggrin:

emine
11-10-09, 22:06
Najkooo a mi blen nipar asi si t`bruce lee`s :biggrin: :biggrin:

sherri vet pa majte kerkush:p

~AnnA~
12-10-09, 23:28
hahahahahahahaha se ē'ma xierre gazin n'kete dite, he Ti u gezofsh hė, se t'tana fjalt e mia kjekan...

Prandaj shperblimi eshte i joti...:biggrin:


http://i147.photobucket.com/albums/r289/arupushe/hugs--kisses-0008.jpg

Zoti te knaqt shpirtin ty he! :biggrin:
Ja Oqean, keshtu merren Hugs and Kisses me mund :smile:
Ty t'lumt se bash njikshtu si thue Ti asht!
(dhe kjo e fundit e marre nga dellendyshja):))
Radhen e ka Uliksi tani, po per sonte u be vone :)

~AnnA~
13-10-09, 19:08
Uliksi:
Dallendyshe,e vrava nji kaproll e thash me e shijue me Bacin e mysafiret tjere.Ti a fillove me hazrua darken, mos rri balmuc se jeta gjin ēi kane ardhe nuk lihen unt. Bile morra ne tergovac dhe do barovina per Anen se e kemi vegjetare. Po a rritet njeri me "barovina" aman, thojshin se "kiveti fitohet prej mishit" ..
Ftova bile dhe Fisniken e i thash det n'a vine me Mriken se tash kem pak kohe me n'ejt e me ē'prish e me tjerr...Shih dhe fli me receten qe te dha Shejtonka mos harro me hazrit, se e ka merak Baci me hallen :biggrin: Kuzhinen e kem pas maru sivjet, eshte e re kujdes mos sterrkat :biggrin:
Dallendyshe bej c’te besh vec mos harro Bile edhe shega t'xhgoglituna, fiq t'that me nxjerre, i ka qejf Urata e Shejtonka edhe mos harro caj medret (pelimit) te goditish :D bile amelcoj me mjelt medret, jashtu si e ka per qief Kercovari dhe Turisti.
Jeta fiq xhorash i kem tha e kulaēua me dallendyshen,por nuk i kem pa vu varg :biggrin: Jeta shega i kem pa bliedh n’vi t’mullinit e dallendyshja i ka pas fut n’stoj t’sans rrine ma mire...
Kah po pulishin Turisti e Tomorri, se kohe darke e ato s’jan ksajde...Hajt se do i presim pak, se une jam njeri i qete, bile amerikanet me thojne gentle giant. :biggrin:
More kjo Ana po e kuptoka edhe gjuhen malsorce, si te ish nga ktej Cemit :))

Virti
13-10-09, 19:24
me pengojne, sidomos titujt, kur nuk jane te shkruar ne menyre korrekte! :cool:

selvija
13-10-09, 19:26
:cool: :cool: dihet se kush

turisti
13-10-09, 19:51
turisti se leht me emitu

ahhahahahahhahahahhahahahahahahhahahahahhahahah hahahahahhahahhahhhhhaahahha

Po a ? hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahaha.

rafet llapjani
13-10-09, 20:21
Jo mazi sme paski emitue mue spakini bae kurgju hahahhahahah

emine
13-10-09, 20:31
Po a ? hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahaha.

qeshtu diqka

uliksi31
14-10-09, 03:00
Uliksi:
Dallendyshe,e vrava nji kaproll e thash me e shijue me Bacin e mysafiret tjere.Ti a fillove me hazrua darken, mos rri balmuc se jeta gjin ēi kane ardhe nuk lihen unt. Bile morra ne tergovac dhe do barovina per Anen se e kemi vegjetare. Po a rritet njeri me "barovina" aman, thojshin se "kiveti fitohet prej mishit" ..
Ftova bile dhe Fisniken e i thash det n'a vine me Mriken se tash kem pak kohe me n'ejt e me ē'prish e me tjerr...Shih dhe fli me receten qe te dha Shejtonka mos harro me hazrit, se e ka merak Baci me hallen :biggrin: Kuzhinen e kem pas maru sivjet, eshte e re kujdes mos sterrkat :biggrin:
Dallendyshe bej c’te besh vec mos harro Bile edhe shega t'xhgoglituna, fiq t'that me nxjerre, i ka qejf Urata e Shejtonka edhe mos harro caj medret (pelimit) te goditish :D bile amelcoj me mjelt medret, jashtu si e ka per qief Kercovari dhe Turisti.
Jeta fiq xhorash i kem tha e kulaēua me dallendyshen,por nuk i kem pa vu varg :biggrin: Jeta shega i kem pa bliedh n’vi t’mullinit e dallendyshja i ka pas fut n’stoj t’sans rrine ma mire...
Kah po pulishin Turisti e Tomorri, se kohe darke e ato s’jan ksajde...Hajt se do i presim pak, se une jam njeri i qete, bile amerikanet me thojne gentle giant. :biggrin:
More kjo Ana po e kuptoka edhe gjuhen malsorce, si te ish nga ktej Cemit :))


A thua kush te psou kshtu me kuvet.:biggrin: Zaher metaman ktej Cemit paske pa toll, se jeksisojit me ja qellua ska ba vaki djal.Edhe me pas pa le en mjedis t'Zanavedit.:biggrin:
Hajt se me kjen shnosh veren ci t'vijn jaty ke mem gjet atej cemit tue mu parit en shulla.Ater ti mos na kurse per i kapshat buke e qief se edhe me ctua i luge ma shume spo bahet gazepi.
Na edhe ka Xhorat mujm me shkua bile siellna i Tojeq si Jusi pas pllanicet.:biggrin:
Po mire jav paske pa vu meden kuvetit he burrneshe dheut. Skame cajre pa met shkrua atej en tjeter ane se jektu spo mudi me u shpreh taman si duhet. Po dua me thashun si ti paska pa dhan Zoti tana kto met.
P.S. Mos harro me marr edhe cellulair kur t'vish.:biggrin:

Makresh
14-10-09, 08:57
E citoj nje prej shume strofave perseritese (lol) :

"ahahaha pirro a ma gjen ni burr me fustan e me lesh ftyres se po du mu martue edhe une, shum pi du qata :smile: "

roadrunner
14-10-09, 09:36
Teuta hahhahaaha


E citoj nje prej shume strofave perseritese (lol) :


"ahahaha pirro a ma gjen ni burr me fustan e me lesh ftyres se po du mu martue edhe une, shum pi du qata :smile: "

O balit lene politiken se jau lishova cjap fuken :tongue:

shfletuesi_
14-10-09, 09:45
hagagagahhagagahaghagaghahgahgahgahghahga Sadri Llapjani

desert
14-10-09, 18:15
e po....:D

shfletuesi_
14-10-09, 18:48
e po....:D

Kush ke me qet - e po - breee :)

Qika^Me^Kule
14-10-09, 18:51
Emo..... emooooo

Fol moj shka ki.....????

premium
14-10-09, 18:54
halu halu tonve ;D

SA OMBėL THOTė ???.... KUSH...

premium
14-10-09, 18:56
Kush ke me qet - e po - breee :)
qaj njeri i thojke emo emooo

shfletuesi_
14-10-09, 19:38
qaj njeri i thojke emo emooo

Cili bree mos ban hajgareeeeee

~AnnA~
15-10-09, 09:37
A thua kush te psou kshtu me kuvet.:biggrin: Zaher metaman ktej Cemit paske pa toll, se jeksisojit me ja qellua ska ba vaki djal.Edhe me pas pa le en mjedis t'Zanavedit.:biggrin:
Hajt se me kjen shnosh veren ci t'vijn jaty ke mem gjet atej cemit tue mu parit en shulla.Ater ti mos na kurse per i kapshat buke e qief se edhe me ctua i luge ma shume spo bahet gazepi.
Na edhe ka Xhorat mujm me shkua bile siellna i Tojeq si Jusi pas pllanicet.:biggrin:
Po mire jav paske pa vu meden kuvetit he burrneshe dheut. Skame cajre pa met shkrua atej en tjeter ane se jektu spo mudi me u shpreh taman si duhet. Po dua me thashun si ti paska pa dhan Zoti tana kto met.
P.S. Mos harro me marr edhe cellulair kur t'vish.:biggrin:
He malesor he burre dheu, po ti qenke bash zemergjere :) se jemi ba me u marre n'gryk. Jeshtu i dalin pune robit, e nuk n'a del kohe me nejt e me ba muhabete :)
A nuk morre vesh per Ana-Shop? ahaha

ps. sa per celularin, kam heq dore :biggrin: kam produktin tim tani qe mund te bartet edhe ne cante edhe ne xhep :D. Ja fillova dhe une biznesit pa e pat fare ndermend, bile jam qe jam ketu t'a bej nji reklame:
Produkti im, nese nuk te ben mire, s'te ben as keq
nese nuk te ben engjell, s'te ben as dreq :redface:
Te pershendes njehere, nga Evropa deri atej (anes tjeter) Oqeanit :)

Idila
15-10-09, 15:26
...tfala kush t`vesin pėr mue. :biggrin:

premium
15-10-09, 18:38
T'ka bo fala ajo shoqja jote qė ishit me ni bank , ne klasen e I fillores???

uliksi31
16-10-09, 03:47
He malesor he burre dheu, po ti qenke bash zemergjere :) se jemi ba me u marre n'gryk. Jeshtu i dalin pune robit, e nuk n'a del kohe me nejt e me ba muhabete :)
A nuk morre vesh per Ana-Shop? ahaha

ps. sa per celularin, kam heq dore :biggrin: kam produktin tim tani qe mund te bartet edhe ne cante edhe ne xhep :D. Ja fillova dhe une biznesit pa e pat fare ndermend, bile jam qe jam ketu t'a bej nji reklame:
Produkti im, nese nuk te ben mire, s'te ben as keq
nese nuk te ben engjell, s'te ben as dreq :redface:
Te pershendes njehere, nga Evropa deri atej (anes tjeter) Oqeanit :)

A thua Dallandyshja ta ka shkrua kete shkrim.:biggrin: A po shkojm prap atej cemit me u registrua edhe me e pa V.... se edhe ti ke marak mu katrrua me ata t'mit. Ahahahahaha

~AnnA~
16-10-09, 16:07
A thua Dallandyshja ta ka shkrua kete shkrim.:biggrin: A po shkojm prap atej cemit me u registrua edhe me e pa V.... se edhe ti ke marak mu katrrua me ata t'mit. Ahahahahaha

Kur flas me malsoret, perdore fjalet e dellendyshes, se kuptohem ma mire :smile:
Shiko, kur te vij atej cemit, po erdhi puna me u perballe me V.... nderro rruge bashke me mua, se ndryshe me duhet te te huazoj pak ciften qe e ke marre per gjah :biggrin:
Epo cashtu, kush katrrohet me mua, nuk shkaterrohet kollaj :biggrin:

murrizi
16-10-09, 20:11
Loēka jeme, ma e mira jeme, ma e bukura jeme, intelektualja jeme, po ty tka hije me kon kryetare, joooo mozalla bash qashtu qysh po thu ti osht.....
Hajt qėllojani pėr kėndė ėshtė fjala...
hahahahahahahahaaaaaa obre diqa tuj kesh, (qekjo kona,vet shkruj vet kesh).

Jana
19-10-09, 15:56
...pelnima...
p,s A t'kam P.N...ejt...etj...