PDA

View Full Version : Sot ? Qka ka“T“Re


Peja-Boy
07-06-08, 15:00
Sot Koha me diell,Te rejat spo e presin njera tjetren....
Me e reja me kapi Blitz duke u kthy nga Puna !!!

Arkza
07-06-08, 15:08
S'ka tek une 3 por 5 ...........:biggrin:

LuLjaa
07-06-08, 15:13
E reja te Arkza eshte qe e ka ndrru avatarin dhe shume keksi e ka qit ashtu qysh eshte vet :) apo

E te une sen s'ka hala, po presum edhe naj dit nashta kerset diēka hihi

Peja-Boy
07-06-08, 15:47
E reja te Arkza eshte qe e ka ndrru avatarin dhe shume keksi e ka qit ashtu qysh eshte vet :) apo

E te une sen s'ka hala, po presum edhe naj dit nashta kerset diēka hihi

Ndrroje Avantarin Hahahaha....

Mjafto qe gjoher e me shume je e Shoqerueshme ne Forum !

selvija
07-06-08, 17:31
Pres Muasafirt mu vonun pakez,,,

Jana
07-06-08, 17:39
Kojshikes i kish lind Vajz...........

Peja-Boy
08-06-08, 14:30
Sonte ne Stadion me shiku Futboll Croatia-Austria

LuLjaa
08-06-08, 14:54
Peja-Boy , hala kurgja te une s'ka t're, per qata s'kam shkru ketu ma :D

Albonita
10-06-08, 11:02
Sonte ne Stadion me shiku Futboll Croatia-Austria

Gjith ajo piskam...hahhaha se ishte te djellen po prap se prap ...Croatia


P/S...Diq te reja ska... veq se nuk.. kam dal as sot ne pun....! hahahaha

Peja-Boy
23-06-08, 17:52
Hiq pre se humb Kroacia krejt me te vjetra ka mbet !!

Jana
23-06-08, 18:32
Sot nje telefonat me gezoi shum......diqka qe se kam prit......

Peja-Boy
10-03-09, 18:10
Si gjdo dite ...dite e re Nafak e re ....


Edhe une sikur Stupcat po thirri kur po sgjohem


Oooo Bismila a je ksajde ??

teutaA
10-03-09, 19:57
ishin sha prap n forum:smile:

Qika^Me^Kule
10-03-09, 20:11
ishin sha prap n forum:smile:

Kush qenka shajt moj ???


Asgje,,,,,,, rehat

emine
10-03-09, 20:20
sote a,nervat ne qiell me kan shku:mad:

lovely
11-03-09, 17:36
hina n pune si psikologe n spital t Janes :biggrin:

Albonita
11-03-09, 18:13
Mundetet edhe me pas, te reja se as nje ditet sesh e njejte...ehmm

Giovanni
11-03-09, 18:29
Sot si te gjith ditet e tjera me te vjetra krejt..!!

Peja-Boy
11-03-09, 18:51
Sot ne gjume deri 17...

Ndoshta sonte mundet me pas te reja po presim ?

pirro
11-03-09, 19:02
Sot e kam pa Gilin ne sheher edhe kom kesh kur e kom pa

lovely
11-03-09, 19:04
Sot e kam pa Gilin ne sheher edhe kom kesh kur e kom pa

e ajo a keshi? :biggrin:

pirro
11-03-09, 19:06
Jo ajo nuk keshi veq ja nisi me e kendu kangen "me kast"

ShEjToNkA
11-03-09, 19:10
E e re e sotme kycja nė FD pas njė jave...:biggrin:

Peja-Boy
11-03-09, 19:13
Ma e reja se e pash Shejtonken ketu ... Kom mendu se Ka vdek ...

ShEjToNkA
11-03-09, 19:14
Ma e reja se e pash Shejtonken ketu ... Kom mendu se Ka vdek ...

Mirė qė ke mendu, por atė shkojė mendja me celė t'pame????????:redface::biggrin:

lovely
11-03-09, 19:15
Jo ajo nuk keshi veq ja nisi me e kendu kangen "me kast"

e ti qka bone tani? :biggrin:

Peja-Boy
11-03-09, 19:15
Mirė qė ke mendu, por atė shkojė mendja me celė t'pame????????:redface::biggrin:

Te them te drejten i kom qu fotot en Dugagjin me i ndreq ato letrat per Bandera e prej neser deshta me bo 3 dite te pame ...

lovely
11-03-09, 19:15
E e re e sotme kycja nė FD pas njė jave...:biggrin:

ku ke Shejtonke, t kam lyp me firon :biggrin:

ShEjToNkA
11-03-09, 19:18
Te them te drejten i kom qu fotot en Dugagjin me i ndreq ato letrat per Bandera e prej neser deshta me bo 3 dite te pame ...

O lumja unė paskam me bė njė poster, ani pse rahmetli s'ka deeeeeeeert :biggrin:

ShEjToNkA
11-03-09, 19:19
ku ke Shejtonke, t kam lyp me firon :biggrin:

Tė kam pa edhe me qiri dhe me pishė duke me kėrku:rolleyes::rolleyes: Isha pak do ditė nė deti, se pata mbetė verės pa u bė e rrezikshme.:biggrin::biggrin:

lovely
11-03-09, 19:20
Tė kam pa edhe me qiri dhe me pishė duke me kėrku:rolleyes::rolleyes: Isha pak do ditė nė deti, se pata mbetė verės pa u bė e rrezikshme.:biggrin::biggrin:

a je rreziku boll tash bile? :biggrin: edhe 1 vjet e mshoj vi detit mo :biggrin:

Peja-Boy
11-03-09, 19:20
O lumja unė paskam me bė njė poster, ani pse rahmetli s'ka deeeeeeeert :biggrin:

Deshtoj Plani se Gjall koke ...Po ktheu njeher me fetyr nga ne a spet vjen marre qe na ke kthy shpinden a ??

ShEjToNkA
11-03-09, 19:22
a je rreziku boll tash bile? :biggrin: edhe 1 vjet e mshoj vi detit mo :biggrin:

Vi pritova, ma lehtė me erdhi me i msho tre pika, jo pėr dic por helebete ndoshta vazhdon:biggrin::biggrin:

ShEjToNkA
11-03-09, 19:24
Deshtoj Plani se Gjall koke ...Po ktheu njeher me fetyr nga ne a spet vjen marre qe na ke kthy shpinden a ??

S'jam mėsu me pas sukses se pėr dėshtime edhe me japė veresi kam:redface: Po pse mė tregove e s'mė le me atė ymyd dhe gėzim.:biggrin::biggrin:

lazdrani
12-03-09, 15:44
Asgje te re vetm se Bore po bjen ....Kety ne Suedi Arusha te Bardha pashe...

Peja-Boy
12-03-09, 17:59
S'jam mėsu me pas sukses se pėr dėshtime edhe me japė veresi kam:redface: Po pse mė tregove e s'mė le me atė ymyd dhe gėzim.:biggrin::biggrin:

Ta besoj se seriozisht Shqiptarhonja kan vujt gjithmon e kan deshtu shume here .. pa marr parasysh ne qka ...

thellenza
12-03-09, 18:57
kurgje..:tongue:

lovely
13-03-09, 23:19
mosvet hiq :P:P

Domira
13-03-09, 23:23
Pak dicka dicka te re por jo kumedit se sa...

Oqeani
13-03-09, 23:34
Asgje !

Zhaneta
13-03-09, 23:42
.........Sen Hiq.......qyyqy

Domira
14-03-09, 11:01
Sot po me vin musafir...tani me lajmeruan.

Alkimisti_ch
14-03-09, 11:42
Sot po me vin musafir...tani me lajmeruan.

Hahah edhe mua sot me vin musafir dhe jam duke menduar se ēfar do tu pergadis per darke...thjesht me duhet te ngacmoj fantazine e kjo mvaret nga disponimi ditor

Domira
14-03-09, 12:13
Hahah edhe mua sot me vin musafir dhe jam duke menduar se ēfar do tu pergadis per darke...thjesht me duhet te ngacmoj fantazine e kjo mvaret nga disponimi ditor

Alkimisti i paske musafir te ftuar ski qare pa i prite me darke...e une i kam pa thirr hiq:biggrin:

aLbaChiCk
14-03-09, 13:24
Soootttt jam knaq tu fjet :smile:

Arkza
14-03-09, 13:28
Me e reja eshte sot qe me shtyri njoni me dyshu ne te [email protected]!!!!!!

gjini
14-03-09, 14:11
Arkeza, te ka shty per te keq apo per mire me dyshue??
po qka ka te re atje rranzes se bjeshkeve te sharrit

Arkza
14-03-09, 14:13
Arkeza, te ka shty per te keq apo per mire me dyshue??
po qka ka te re atje rranzes se bjeshkeve te sharritValla Dyshimi per te mir as qe e lodhim na kohen hmmm por po mendoj per te keq veq e nxoni une e nxoni dhe e sheh se kush o qika e babes :redface: :biggrin:

Zhaneta
14-03-09, 16:36
Kurgje.......:wink:

Peja-Boy
14-03-09, 17:14
Spo e Presin njera-tjeteren te rejat....

Giovanni
14-03-09, 20:54
Sote kam ble nje par jensa te ri hihihihihihihi

aLbaChiCk
14-03-09, 20:57
Sote kam ble nje par jensa te ri hihihihihihihi

I shkefsh upss asi i bajsh me shnet :biggrin:

Giovanni
14-03-09, 21:02
I shkefsh upss asi i bajsh me shnet :biggrin:
Flm...... i bajsha me shnet vallla.....

Jana
23-03-09, 14:41
..gati u shkri Bora....

lovely
23-03-09, 20:55
qamos qamos :P

Zana_ch
23-03-09, 21:09
Sot ? Qka ka“T“Re.........pasi qe lexova disa tema te reja dhe disa shkrimte disa antarve jam ka kam frigen se mos po falementon dardania .de

Zhaneta
25-03-09, 00:42
Per Momentin asgje te veqant............hmhmhmhm

Isinqerti25
25-03-09, 00:43
Per Momentin ende Asgje po presim me shpres se ndonje her do vin me kohen dhe te rejat

Peja-Boy
27-03-09, 17:56
Deri 12 Pune ne Baustele prej 12deri 16 Grill :PPPP

Isinqerti25
27-03-09, 20:51
Asgje ende me te vjetra....

aLbaChiCk
28-03-09, 14:33
Sot me ka pru Arkza nje lajm te mrekullueshem e qka qysh e tek spo kallxoj njiher :biggrin:

Zhaneta
28-03-09, 14:37
Sot ka T'Re veq Pastrimi........asgje veqant............:tongue: :wink:

Isinqerti25
28-03-09, 15:07
Asgje diqka shum me rendesi.......

Peja-Boy
01-04-09, 17:21
Nje Dite me Afer Pleqeris !!

rafet llapjani
01-04-09, 17:29
Sot aaaaaaaa o sot u kputun gjinja tu rrejt se tjera dit kkeq pe lajn veq sot me te madhe ahaahahaahahah

Jana
01-04-09, 18:06
Sot mu paraqit qifti jem hahahahhahahah pa prit e pa kujtu hahahahaha

romansa
01-04-09, 18:08
sot dita e rrenave..me shlire rreni kush e ka zakon

desert
01-04-09, 18:19
..kam berė njė rezervim bilete me fluturu ;)

Zhaneta
02-04-09, 10:23
Per momentin pune ......pak pauz........asgje me shummmm

aLbaChiCk
04-04-09, 11:44
E kam ndru frizuren :biggrin:

Domira
04-04-09, 12:43
Sot ka ndryshu koha, pranvere..

LuLjaa
04-04-09, 13:20
Sen hiq tybe,, veē nese bahet najsen dej n'aksham

Oqeani
05-04-09, 22:06
Me te vjetra !

Zhaneta
05-04-09, 22:09
Per momentin...asgje......

Oqeani
06-04-09, 10:57
Me erdhi keq per viktimat e termetit ne qender te Italise !

romansa
07-04-09, 10:56
asgje per momentin

aLbaChiCk
09-04-09, 14:35
deri te marten ne shpi more qka pom duhet ma shum kam mu qnak tu fjet :tongue:

Action
10-04-09, 13:11
Jam Fejue :P

Zhaneta
10-04-09, 13:42
Deri te Hanen jam Pushim....:wink:

Peja-Boy
12-04-09, 15:31
Dita e Pare ne Donau Insel ... :P

Albonita
14-04-09, 09:59
Ka shume te reja.. po e ceki vec nje te re ne mes familjes ton ..


Fejesa e Vllavit na ka gezua shume ..po edhe halle do behem seshpejti:biggrin:

Peja-Boy
05-05-09, 13:46
Dita me diell ... U Knaqem

Zhaneta
05-05-09, 16:15
Sot kam qen pushim....

Xuki
05-05-09, 22:53
Manchesteri fitoj kundėr Arsenalit 3 me 1!

Albonita
06-05-09, 19:08
Ka shume te reja.. po e ceki vec nje te re ne mes familjes ton ..


Fejesa e Vllavit na ka gezua shume ..


:frown:

Peja-Boy
08-05-09, 13:49
Me Plaka Marova ... Veq dola pak me i njek te rejat ...

Domira
08-05-09, 14:34
Pak te reja pak te vjetra...

Zhaneta
08-05-09, 14:37
Per momentin...asgje......!!

Jana
08-05-09, 17:08
Eheee...po vjen.................

Peja-Boy
12-05-09, 14:12
Krejt me T“Moqme :rolleyes:

Domira
12-05-09, 14:25
Ska hiq sen tre,,

Albonita
12-05-09, 17:15
Trina1.

Po han persheshe site ish bebe..kjo mu dok e re diq.

Trina_1
12-05-09, 17:18
Trina1.

Po han persheshe site ish bebe..kjo mu dok e re diq.

Po kam qef kur dora jote me jep :biggrin:

ALlma
12-05-09, 17:19
krejt pleq asnjo i ri :tongue:

Albonita
12-05-09, 17:19
Po kam qef kur dora jote me jep :biggrin:


Kur te dhash une moj :redface:

Trina_1
12-05-09, 17:23
Kur te dhash une moj :redface:

Moj tash , a nuk je ka sheh aa :rolleyes:

Peja-Boy
17-05-09, 19:28
E diele .....po vjen kjo dite e shume te reja po shihen !!

Peja-Boy
16-06-09, 17:39
Deshtime e Zhgenjime :redface:

Peja-Boy
20-06-09, 21:09
Wien-Linz-Salzburg-Wien....700Km Shetitje :P

desert
20-06-09, 22:25
pos qe jam zgju heret sot , asgje tjeter

shfletuesi_
20-06-09, 22:28
ShaZote ne qet forum veq plaka se t'reja mduket s'kish...

Peja-Boy
21-06-09, 20:17
Sot ma e reja em ka thirr Shoqja e Trines e pa Pritune huahahuahahuahahaahuaha :P

Peja-Boy
15-12-09, 15:19
Ftoht veq tu ndejt u knaqem :P

Zhaneta
15-12-09, 16:15
Asgje te veqant,

Oqeani
15-12-09, 16:28
Mengjesi me priti me ( -7°C ) http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Qika_DugagjiniT
15-12-09, 17:29
Mengjesi me priti me ( -7°C ) http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Te na pakez ma nxet küka kön mara :biggrin:

Oqeani
15-12-09, 17:31
Te na pakez ma nxet küka kön mara :biggrin:

Mua !http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

Jana
16-12-09, 02:12
...kur u zgjova kish pas ra Bor...

Oqeani
16-12-09, 07:41
Ende nuk e kam hapur dritaren se uvaaaa - tash po ia jam nje gjiro .... ēka do ket ne kete mengjes ! ( -4C°)

Agolli
16-12-09, 10:52
Gjithēka!
p.sh. sot eshte dite pune. :biggrin:

Idila
16-12-09, 11:00
Sot, dielli me dhėmbė kėrcėnuese, por megjithatė mė mirė kėshtu se hiē.

Diana007
16-12-09, 11:30
Nxemja u prish , e shum ftoht ne zyre :redface:

desert
16-12-09, 11:38
e kam vesh nje kemishe qe se kam dite qe e kam :D

Zhaneta
16-12-09, 11:48
Nje dite me Bor.....

Lapsi
16-12-09, 11:49
e gjeta nje shkrim qe kerkoja

Agolli
16-12-09, 17:06
Asgje, pse?

Zhaneta
16-12-09, 17:09
Per veq punes asgje......

Fshatari
16-12-09, 18:08
Per veq punes asgje......
Puna eshte pune e madhe moj ēike! Njerezia po vune per pune e ti thua "asgje"!
Edhe keta banoret e Marsit veshtire me i kuptue!

Idila
16-12-09, 19:24
Sot e hėngra njė dėnim 40Frėngėshe nė parking....

uliksi31
16-12-09, 19:36
Sot e hėngra njė dėnim 40Frėngėshe nė parking....

Sot jo por dje e kame henger une speeding ticket.

Idila
16-12-09, 19:40
Sot jo por dje e kame henger une speeding ticket.
Na bėftė mirė ty dhe mua. :biggrin:
Kėsaj i thonė, mend pėr tjetėr herė....

Diana007
16-12-09, 19:42
PO mirrem me politik :tongue:

uliksi31
16-12-09, 19:45
Na bėftė mirė ty dhe mua. :biggrin:
Kėsaj i thonė, mend pėr tjetėr herė....


Jo em beft mire mue sepse eshte $150 + points on licence. Pata me e pague edhe tenden vec mos me pas points.:biggrin:

uliksi31
16-12-09, 19:47
PO mirrem me politik :tongue:

Le politiken se une sot gabova e hyna atje e stem ka pa kush ma as per 5 vjet.:biggrin: Po due me ja zgjat jeten vetit ktu te zona e argetimit.:tongue:

Diana007
16-12-09, 19:53
Le politiken se une sot gabova e hyna atje e stem ka pa kush ma as per 5 vjet.:biggrin: Po due me ja zgjat jeten vetit ktu te zona e argetimit.:tongue:

O valla se ke keq , ama disa padrejtsi spo durohn be :smile:

uliksi31
16-12-09, 19:56
O valla se ke keq , ama disa padrejtsi spo durohn be :smile:

Disa as thonjzat spo i kuptojn po cka me bo.:biggrin:

Agolli
16-12-09, 20:50
Le politiken se une sot gabova e hyna atje e stem ka pa kush ma as per 5 vjet.:biggrin: Po due me ja zgjat jeten vetit ktu te zona e argetimit.:tongue:
Hahahahahahahahah__qajo Uliksi, kush ka mend s'mirret me politik. A-e pe Rafetin, u k'naq me llavaboja. :biggrin:

Zhaneta
16-12-09, 21:01
Puna eshte pune e madhe moj ēike! Njerezia po vune per pune e ti thua "asgje"!
Edhe keta banoret e Marsit veshtire me i kuptue!Ahahah jo bre nuk eshte edhe aq veshtir mem kuptuar se nuk jam UFO....:biggrin: :redface:

Nime sot per mua nuk ke asgje t're per veq punes..

Agolli
16-12-09, 21:05
Zhaneta na qenka ksajde.. :)
Zhani ēa ka 3? :biggrin:

LaCoStA
16-12-09, 23:42
Sot, pas nje kohe t'gjate, Gjumashja ish kan ksajde :smile:

Dukagjinas_i
17-12-09, 14:04
...ftohtė edhe sot,si dje!

Oqeani
17-12-09, 17:44
Tanime bora vuri mbulesen e pare ....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Peja-Boy
17-12-09, 18:54
Sot Gjume Gjithditen ...si kom Pa te rejat hiq !!

gazi-de
17-12-09, 19:03
hmmmmmmmmmmjo:biggrin:

desert
17-12-09, 19:09
po bie shi...

shfletuesi_
17-12-09, 19:18
Gjate ter rruges per ne shpi binte bore.

enrik
17-12-09, 19:52
sot krejt diten po bjen bor dhe shi

Zhaneta
17-12-09, 19:59
Nje mesazhe private,:rolleyes:

enrik
17-12-09, 20:08
nje qik e mir me tha po :lol:

premium
17-12-09, 21:31
.. sot 3 ka .. po bie bori ;)

Estella
17-12-09, 22:21
sot ska asgje te re perveq se pune shume edhe lodhje

uliksi31
18-12-09, 15:22
Hahahahahahahahah__qajo Uliksi, kush ka mend s'mirret me politik. A-e pe Rafetin, u k'naq me llavaboja. :biggrin:

Jo edhe Rafeti po shkon here pas here te politika, bile po ben mire se po i disponon nga pak.:biggrin:

Zhaneta
18-12-09, 15:25
Dola pak n'Qytet dhe bleva disa gjera per veti..

vjeshta
18-12-09, 21:59
Bora e parė .

Idila
18-12-09, 22:02
Vjeshtėn e paskemi online. :)

vjeshta
18-12-09, 22:08
Vjeshtėn e paskemi online. :)

Edhe Idila ...qe transmeton mirėsi .:)

Idila
18-12-09, 22:12
Edhe Idila ...qe transmeton mirėsi .:)
Mirėsi je vet , a more vesh? ;-)

Sot mė gjeti gripi, e pamundur sa u fsheha pėr tė mos mė hetuar...

vjeshta
18-12-09, 22:17
Mirėsi je vet , a more vesh? ;-)

Sot mė gjeti gripi, e pamundur sa u fsheha pėr tė mos mė hetuar...

E mora veshe ,u bėmė dy ...:biggrin: :smile:

Ruaju se te rigjene prap ,e vetmja menyre qe ti ikish eshte : mos ju fshehe.

Idila
18-12-09, 22:22
E mora veshe ,u bėmė dy ...:biggrin: :smile:

Ruaju se te rigjene prap ,e vetmja menyre qe ti ikish eshte : mos ju fshehe.
S`kam pėr t`i ikur por do t`i qėndroj ballė pėr ballė, nė dyluftim nė fushėn e mejdanit. :tongue:
Kam frikėn mos ėshtė gripi i derrit, se pėr Zotin e madhė, pa njė pa dy e vrava nė vend! :redface: :D

vjeshta
18-12-09, 22:28
S`kam pėr t`i ikur por do t`i qėndroj ballė pėr ballė, nė dyluftim nė fushėn e mejdanit. :tongue:
Kam frikėn mos ėshtė gripi i derrit, se pėr Zotin e madhė, pa njė pa dy e vrava nė vend! :redface: :D

Sot e re ...qe Idila qenka vrasese ...:biggrin:

Agolli
18-12-09, 22:39
Asgje, krejt me t'reja :tongue:

vjeshta
18-12-09, 22:40
Monotonia e Agollit ...:tongue:

Agolli
18-12-09, 22:45
Hahahahahahahha
Monologu me Vjeshten http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Agolli ; Vjeshta si jeni?
Vjeshta; ma mire se ti!
Agolli; po a?
Vjeshta; po de po!
Agolli; Ani :redface:

vjeshta
18-12-09, 22:56
Hahhahaaaaaaaaa

Vjeshta : Agolli qka po shikon ne qiell ?

Agolli : pulbardhat .

Vjeshta : ku bre ,po ku eshte qe nuk po e shohe ?

Agolli : shikoje ate bre me ngjyre te zeze ...hahahaa

Agolli
18-12-09, 22:59
Hahahahahahah, ani shikoje ate me ngjyre te zeze..o sa kam qesh :tongue:

vjeshta
18-12-09, 23:06
Qka s'ka n'qielli bre ...hahhaaaaaaa

Oqeani
18-12-09, 23:28
Bora rifilloi .... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

romansa
18-12-09, 23:29
Bora rifilloi .... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif
poa?...dale te shikoj a po bjen edhe ktu:smile:

Oqeani
18-12-09, 23:36
Nje francez fitoi Euromilionin ! !!!! 59,5 mil. Euro !!!! E une vetem 20 euro http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Oqeani
18-12-09, 23:37
poa?...dale te shikoj a po bjen edhe ktu:smile:

Nese nuk ka tek ju - po ju sjelle ... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

romansa
18-12-09, 23:39
Nje francez fitoi Euromilionin ! !!!! 59,5 mil. Euro !!!! E une vetem 20 euro http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
poa boll paske fituar:biggrin: ..une pasna harrua me lujt krejt

romansa
18-12-09, 23:40
Nese nuk ka tek ju - po ju sjelle ... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif
boll po na sjell telashe kjo qe eshte...

Oqeani
18-12-09, 23:40
poa boll paske fituar:biggrin: ..une pasna harrua me lujt krejt

Mos dashte me i nda http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

romansa
18-12-09, 23:42
Mos dashte me i nda http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
bash po me vjen inati qe nuk lujta
sa numra i qellove 3

Oqeani
18-12-09, 23:44
bash po me vjen inati qe nuk lujta
sa numra i qellove 3

Po, ti kisha pasur edhe 3 tjere - hmmmm i kisha nda me francezin 59,5 mil .... ( edhe ty ta kisha hapur nje n° te llog .... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif )

emine
18-12-09, 23:55
s'ju kallxoi:tongue:

Antika
18-12-09, 23:56
s'ju kallxoi:tongue:

kallxo dee
..hiq,krejt te vjetra te njohura :tongue:

Shqiptare_ne_Turqi
19-12-09, 00:03
s'ju kallxoi:tongue:hajt deeee !:biggrin:

Shqiptare_ne_Turqi
19-12-09, 00:04
kallxo dee
..hiq,krejt te vjetra te njohura :tongue:Antika qa theee !!!:biggrin: une jam nje Shqiptare ne Turqi,te lutem behu ma e kjarte,,,hahahhahaha

Zhaneta
19-12-09, 00:12
s'ju kallxoi:tongue:

Te Eminia ka t're se ika shitur "vot"..sot...:tongue:

Agolli
19-12-09, 11:46
E shita avatarin, per ta blere Boten. :biggrin:

Peja-Boy
17-06-10, 22:19
Ma e Reja se mori Fund Kampionati per Francen :tongue:

Buqja_ch
16-07-10, 16:35
Qka ka tre ....... ndegjo Sinanin te tregon

http://www.youtube.com/watch?v=mVJhzeqUu1U&feature=related

Lapsi
16-07-10, 18:56
deri me 22 korrik jam ne pushim :P

Peja-Boy
21-07-10, 20:40
u7KXE4semys

Kaqanikasja
21-07-10, 22:43
ei sod me e reja e kuptova qe isha ne listen e peja boy ehehhehehehe

Peja-Boy
21-07-10, 22:51
Ju tregon Kaqanikasja vet :tongue: Spo e tregoj une :P

Buqja_ch
07-08-10, 00:06
... po me kruhet ftyra,thojn e merr dikon ngryk rren e grave koka

LuLjaa
07-08-10, 00:14
... po me kruhet ftyra,thojn e merr dikon ngryk rren e grave koka

Jo qashtu thojn s'eshte rren, kqyre neser kan pe merr ngryk
e me tu kru veshii ēka thojn a e din Buqe

Buqja_ch
07-08-10, 00:17
Jo qashtu thojn s'eshte rren, kqyre neser kan pe merr ngryk
e me tu kru veshii ēka thojn a e din Buqe

.. vjen qata shiu i Elines te ti hahahhaha aaaaaa

Lule nje e re a !!ØFshatari ka qesh i kam than qe kam me te tregu http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

LuLjaa
07-08-10, 00:22
.. vjen qata shiu i Elines te ti hahahhaha aaaaaa

Lule nje e re a !!ØFshatari ka qesh i kam than qe kam me te tregu http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Hahahahaaa ishalla vjen ama naten jo diten se m'lag kur t'shkoj n'pune

Ka keshhh, hajdee per hajr hahahahaaa

tipi engjellor
07-08-10, 00:31
te re shuem ska tani erdha nga nje darsum e jam lodhe asgje me shume nornal ma shume tuj kercy jam lodhe .

Suelaa
07-08-10, 22:28
Te reja , kam nderrua looking.

Daglasi
07-08-10, 22:33
Po e pres neser,

e masneser ju tregoj:wink:

Buqja_ch
07-08-10, 23:07
...... 8 _ 8 _ 2010 ..... urime zemra ime

Skyfter
17-08-10, 12:23
Qenka kthy Maklefsh Taribani nga pushimi:wink: ......
Qysh kalove o Maklefsh oooo, tezet ty .....:wink:
Ps. mos ofendo se e prish ramazanin:biggrin:

AliSia
19-08-10, 10:47
Asgje..

Peja-Boy
26-08-10, 20:16
Jammmmmmmmm Lodhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

teutaA
26-08-10, 23:43
krejt me te vjetra:smile:

Daglasi
27-08-10, 11:39
Shi po bjen sa po mun.

AliSia
27-08-10, 16:59
Shuem cka...!:)

lovely
27-08-10, 20:46
sot e niva ni kange thojke qishtu diqysh;

po rri mrena oj shoqet e mija
se m ka lan dashnija :biggrin:

Elina
27-08-10, 21:15
sot e niva ni kange thojke qishtu diqysh;

po rri mrena oj shoqet e mija
se m ka lan dashnija :biggrin:Po vallahin edhe une e kam ni qat kange....diqysh u preka se me erdh gjynah prej saje qe ish met ne shpi ngujut :biggrin:Ps:super vjehrra...taksirate per shpin tane...paska me na sakatu :biggrin:

lovely
27-08-10, 21:18
Po vallahin edhe une e kam ni qat kange....diqysh u preka se me erdh gjynah prej saje qe ish met ne shpi ngujut :biggrin:Ps:super vjehrra...taksirate per shpin tane...paska me na sakatu :biggrin:


bina qat link bre, te ngojna na t ngujumet hahahahahahahahahahahahahaa :biggrin:

Elina
27-08-10, 21:25
bina qat link bre, te ngojna na t ngujumet hahahahahahahahahahahahahaa :biggrin:


Qe se menxi e gjeta..... cncnncncnncnncn:tongue:
http://www.youtube.com/watch?v=qzVN1YcE0Ns

Suelaa
27-08-10, 21:54
Se luhet shah edhe ne pune nuk e kisha dite....:biggrin:

AliSia
07-11-10, 00:33
Nje sms

Dreni30
07-11-10, 00:38
Nje sms


Hajr koftė, tek unė hiqqq, ncuk.

emine
21-08-12, 16:16
pas nje kohe pushim,nuk ma dojke punen,,

Buqja_ch
28-10-12, 12:51
... ka filluar dimri te ne bora nuk ka te ndalur !!!!

jadore
28-10-12, 20:18
nuk ju kallxoj , ama ka qene nje nder ditet me te gezuara ..

Murgesha
28-10-12, 20:21
nuk ju kallxoj , ama ka qene nje nder ditet me te gezuara ..

Qysh na e qon kurreshtjen ne kup te qiellit Jadorja :rolleyes:

emine
28-10-12, 20:28
nuk ju kallxoj , ama ka qene nje nder ditet me te gezuara ..


e ksaj dite i pasofshin edhe shume dite tjera te gzushme,,,,,:smile:

jadore
28-10-12, 21:13
e ksaj dite i pasofshin edhe shume dite tjera te gzushme,,,,,:smile:

faliminderit faliminderit Emine e Murgeshe .

p.s.
shpresoj qe po , uroj dhe une me ju qe vertete te ju pasojne dite te gezushme sepse jane njerze qe i dua me gjithe qenjen e qe gezimin e meritojne ..

LuLjaa
30-10-12, 00:45
... ka filluar dimri te ne bora nuk ka te ndalur !!!!


Po be qashtu than, e te na veē naten po bjen shi , a diten vere :cool:

Hajra
30-10-12, 01:09
....qka me than, sen valla qeshtu me do te reja, ama prej ma te mirave :biggrin:

Dardanesha
02-11-12, 19:58
Sot jam bėrė hallė :smile:...

LaCoStA
03-11-12, 21:11
Sot jam bėrė hallė :smile:...

Ihaaaaa, hajde more perhajr.

A ka naj kafe a najsen aaaa, ama aty ku t'kom than une, jo ku ke than ti :biggrin:

Dardanesha
03-11-12, 21:12
Ihaaaaa, hajde more perhajr.

A ka naj kafe a najsen aaaa, ama aty ku t'kom than une, jo ku ke than ti :biggrin:

Flm, flm, po more dil te kafja e FD e ki nje prej meje :biggrin:...

LaCoStA
03-11-12, 21:16
Flm, flm, po more dil te kafja e FD e ki nje prej meje :biggrin:...

Per qaty mos u korit, se tutna qe qohet nipi a mbesa e t'gjujn me najsen, t'thojn namin e ki bo :biggrin:

Dardanesha
03-11-12, 21:20
Per qaty mos u korit, se tutna qe qohet nipi a mbesa e t'gjujn me najsen, t'thojn namin e ki bo :biggrin:


Me fal shoki po ma anej sguxoj prej partise :biggrin:...:cool:...

emine
03-11-12, 21:22
per 3 dite,6-7-8 antare te ri:rolleyes:

LaCoStA
03-11-12, 21:22
Me fal shoki po ma anej sguxoj prej partise :biggrin:...:cool:...

Hajt pra n'bife t'ministris tem, nuk t'bertet kerkush :biggrin:

Dardanesha
03-11-12, 21:25
Hajt pra n'bife t'ministris tem, nuk t'bertet kerkush :biggrin:


O boll me me at byfe se me ke lodhe gaagagagagag :biggrin:...

LaCoStA
03-11-12, 21:28
O boll me me at byfe se me ke lodhe gaagagagagag :biggrin:...

Lodhu ti lodhu, une tu t'kursy ty edhe n'kohe edhe n'xhep, e ti lodhesh ....... S'kiii faaaaj tiiiiii :tongue:

Buqja_ch
04-11-12, 11:17
Nje befasi per mu e une per ty.. sot jemi bashk ne Thermalbad.zh

Hajra
04-11-12, 11:33
Nje befasi per mu e une per ty.. sot jemi bashk ne Thermalbad.zh

.....ku ne Zurzach, shkoni ne Alpamare ma mire,:biggrin: