PDA

View Full Version : Sondazh mbi anetarin me ... ?


Estella
14-06-08, 23:53
Qka mendoni kush eshte personi

1-me aktiv ne forum

2-me i komunikushem

3-me i sjellshem

4-me me dije

5-me i afrushem

6-me provokusi

dhe te kundertat e ketyre pikave
POSTIM TE MBARE

LuLjaa
15-06-08, 00:02
ivv Estella qysh me ja qellu se...

Nese foli per dikan tutna po gaboj se nuk eshte aj/o ,, une per veti kisha mujt me fol
vetum per keta qe rrin ketu te " Kafja e Forumit " se per tjeter kah s'di hiq ēka eshte ka bahet

MemphiSx
15-06-08, 00:07
Qka mendoni kush eshte personi

1-me aktiv ne forum

2-me i komunikushem

3-me i sjellshem

4-me me dije

5-me i afrushem

6-me provokusi

dhe te kundertat e ketyre pikave
POSTIM TE MBARE


Te gjashte pikat i plotesoj vete :P ahhahahahahahha :P

Murgesha
15-06-08, 00:11
Te gjashte pikat i plotesoj vete :P ahhahahahahahha :P

Mi paske marrė fjalėt e mia hahahahahaahahahahahahaha, e boll po mė vjen inat valla...

MemphiSx
15-06-08, 00:13
Mi paske marrė fjalėt e mia hahahahahaahahahahahahaha, e boll po mė vjen inat valla...


Hahahahahahaaahaha ani hajt dil para meje pra :D kam respekt per ty :D Ani pra Murgesha e para,une i dyti qe i plotesojm kto pika,dhe i kemi keto atribute!!

lyra2
15-06-08, 00:14
More si duket per mua menduat a??:P

MemphiSx
15-06-08, 00:17
More si duket per mua menduat a??:P

Bash per ty kem tuj fol,me hi e treta n'rend!! :)

lyra2
15-06-08, 00:18
..hiqq e treta ,po e para qyy :)

Dreni30
15-06-08, 00:21
Krejt llafin tem kokan tu e ba e une nuk po dij asgje, hahahahha

MemphiSx
15-06-08, 00:21
..hiqq e treta ,po e para qyy :)


Valla per te parin duhesh me bo fjal me Murgeshen hhahaha :P

Murgesha
15-06-08, 00:25
..hiqq e treta ,po e para qyy :)

Vallha mbasi Memphisi qė ke i pari ma lėshoi mua, nuk ta ke marr as ti si e treta ahahahahahahahahaha....

lyra2
15-06-08, 00:25
Valla per te parin duhesh me bo fjal me Murgeshen hhahaha :P
..a me rrotlla aa?? :biggrin:

MemphiSx
15-06-08, 00:27
..a me rrotlla aa?? :biggrin:


Pa rrota hiq hahahaah po direkt :D A po don e treta sa nuk osht ardhe HeNna :P

lyra2
15-06-08, 00:30
Pa rrota hiq hahahaah po direkt :D A po don e treta sa nuk osht ardhe HeNna :P
..o joooo.Murgesha ka kohe ,eshte te pika e parafundit ende... :)

Murgesha
15-06-08, 00:30
..a me rrotlla aa?? :biggrin:


Pa rrota hiq valla, MephiSxi ėshtė burrė dhe stė len me dalė ti e para mbasi ma foli mua atė vend hahahahahahahahaha

HėNna
15-06-08, 00:31
Te gjashte pikat i plotesoj HėNna :P ahhahahahahahha :P
Mi paske marrė fjalėt e mia hahahahahaahahahahahahaha, se me tė vertetė ashtu ėshtė valla...
Falim pėr kėto fjalė juve ahahahahahahahahaha

Murgesha
15-06-08, 00:32
Falim pėr kėto fjalė juve ahahahahahahahahaha


Spo ta falim hiq, po as mos shpreso me dalė e para hahahaahahahahahahahaah

lyra2
15-06-08, 00:34
Falim pėr kėto fjalė juve ahahahahahahahahaha
..pse ēik ky falenderim?/!!!
Pajtohesh me vendin e tret a?

HėNna
15-06-08, 00:38
..pse ēik ky falenderim?/!!!
Pajtohesh me vendin e tret a?
Oj Lyrė u bėra falenderim Memphisit dhe Murgeshės qė me kishin dhėn tė gjitha pikat nė fjalė!

Jana
15-06-08, 00:39
Qka mendoni kush eshte personi

1-me aktiv ne forum ---Ka shum.....

2-me i komunikushem ----Edhe ktu kam shum....p.s Ti je....

3-me i sjellshem -----Per mua te gjith P.S.Ti ..Lulja...Ssara...Dreni30etj...etj....

4-me me dije----Normal secili e ka dijen e vet,....

5-me i afrushem -----Jan shum,po disa me shum spi ceki me emra....

6-me provokusi----Jan do.....neyse.....

dhe te kundertat e ketyre pikave
POSTIM TE MBARE

.........................................

MemphiSx
15-06-08, 00:41
Murgesh a te thash se si t'vjen lomsh na bon :D Ma ka nderru edhe fjalin qe e kom thone hahahahhah

Murgesha
15-06-08, 00:43
Murgesh a te thash se si t'vjen lomsh na bon :D Ma ka nderru edhe fjalin qe e kom thone hahahahhah


Tash e pashė hahahahahahahahaah.

Unė e para

Ti i dyti,

Lyra e treta,


Uha HėNna ka ardhė e fundit hahahahaahahahahahahah

HėNna
15-06-08, 00:46
Ndasht Mempfis se e meriton hahahahahahahahaah.

HėNNa e para

HėNna i dyti,

HėNna e treta,


Uha HėNna dhe vetėm HėNna hahahahaahahahahahahah
Murgesha, mos se me skuqe edhe ti, po flm shumė.

lyra2
15-06-08, 00:47
Tash e pashė hahahahahahahahaah.

Unė e para

Ti i dyti,

Lyra e treta,


Uha HėNna ka ardhė e fundit hahahahaahahahahahahah

hiqqqq,s'du .ani e treta maaa,cfar e para edhe pike :mad:

Murgesha
15-06-08, 00:49
Murgesha, mos se me skuqe edhe ti, po flm shumė.


O pasha mamin koka shkru sonte me ta qitė njė qebe nė kry e mos me pa kush po tė mshon hahahahahahahahaaha...

Murgesha
15-06-08, 00:50
hiqqqq,s'du .ani e treta maaa,cfar e para edhe pike :mad:


E pse moj nuk erdhe e dyta, si e njof unė MemphiSxin nė vend tkish lonė me dalė e para hahahaahahahahahahah

lyra2
15-06-08, 00:52
E pse moj nuk erdhe e dyta, si e njof unė MemphiSxin nė vend tkish lonė me dalė e para hahahaahahahahahahah
..heh,pse a gare vrapimi ishte aa :biggrin:

Murgesha
15-06-08, 00:57
..heh,pse a gare vrapimi ishte aa :biggrin:


Qashtu diēka hahahahahahahahah. Krejt fajin e ka estella qė na ka pėrshkru ashtu qysh jemi hahahahahahahahahaha

MemphiSx
15-06-08, 00:58
..heh,pse a gare vrapimi ishte aa :biggrin:



Jo mer,kuiz diturie ishte,qe kjo Estella veq ne telashe po na qet!! A i ploteson ato pika qe i ka parashtru hahaahha :)

MemphiSx
15-06-08, 01:00
Qashtu diēka hahahahahahahahah. Krejt fajin e ka estella qė na ka pėrshkru ashtu qysh jemi hahahahahahahahahaha


Qyre tashh mi more fjalet e mija hahaahahaaahaahahahaah :D :D Edhe sjon krejt si na qy :D ahahahahahahah

lyra2
15-06-08, 01:01
Murgesha dhe MemphiSx (eii cfar emri i gjate ),jo qe i plotesoj nje here,por edhe nje her me u kthy prej fillimit bile :)

sherri
15-06-08, 01:02
A me takon ndoje pik prej catyne edhe mua a jo??lemnani nje kep bile:(

HėNna
15-06-08, 01:03
Murgesha dhe MemphiSx (eii cfar emri i gjate ),jo qe i plotesoj nje here,por edhe nje her me u kthy prej fillimit bile :)
Heu tė lumshin shkronjat po qė ua ke hek vehtėn prrej huji atyre dyve hahahhahahahahahahaha

vjeshta
15-06-08, 01:06
Qka mendoni kush eshte personi

1-me aktiv ne forum

2-me i komunikushem

3-me i sjellshem

4-me me dije

5-me i afrushem

6-me provokusi

7.me shumė nicka

dhe te kundertat e ketyre pikave
POSTIM TE MBARE


:cool: .

Murgesha
15-06-08, 01:08
Qyre tashh mi more fjalet e mija hahaahahaaahaahahahaah :D :D Edhe sjon krejt si na qy :D ahahahahahahah

jo de, por edhe pse po na kopjojnė spo din si na hahahahahahaahahahahah

lyra2
15-06-08, 01:08
:cool: .

heeee cka deshte me thene a??

Murgesha
15-06-08, 01:09
:cool: .


Edhe ti a??

So met mo kujt mi thonė qė e ke vetėm njė nik hahahahahahahahahahah

Murgesha
15-06-08, 01:10
A me takon ndoje pik prej catyne edhe mua a jo??lemnani nje kep bile:(

Pėr kepė shko tek Lyra jo vetėm njo po njė varg ta jep hahahahahahahahaah

vjeshta
15-06-08, 01:11
heeee cka deshte me thene a??

Qe i kam te kundertat ,se nuk paskna konkurrenc.:biggrin:

lyra2
15-06-08, 01:12
Pėr kepė shko tek Lyra jo vetėm njo po njė varg ta jep hahahahahahahahaah
qyyyyyyyy,a me kep t'mija pazar aaa
Vargu te hamari mi kosh ,..nalt bre :smile:

vjeshta
15-06-08, 01:12
Edhe ti a??

So met mo kujt mi thonė qė e ke vetėm njė nik hahahahahahahahahahah

Kisha thane ,por nuk po mundem .....hahhaaaaaaaa

lyra2
15-06-08, 01:13
Qe i kam te kundertat ,se nuk paskna konkurrenc.:biggrin:

..eeehh ,ma mori mendja qe hyre gabim :P:P:P:wink:

HėNna
15-06-08, 01:16
Tani lartė nga pallati mbretrorė jap urdher tė prerė qė ti pėrmbaheni temės se mjaftė u argėtuat!PS. mė mori pusi nga moderatort qė du me ua marr buken hahahahahahahahahahahahahah

MemphiSx
15-06-08, 01:16
heeee cka deshte me thene a??


Ka dasht me thon se vendi i tret me takon mu ahhhahaah

lyra2
15-06-08, 01:18
Ka dasht me thon se vendi i tret me takon mu ahhhahaah
..jo jo per mua e pat,definitivisht dhe sinqerisht ,ashtu mendoi hahahahh

Murgesha
15-06-08, 01:20
Tani lartė nga pallati mbretrorė jap urdher tė prerė qė ti pėrmbaheni temės se mjaftė u argėtuat!PS. mė mori pusi nga moderatort qė du me ua marr buken hahahahahahahahahahahahahah


Ha,hahahahaahhaah rri moj qaty nė pus e mos jep urdhėra mbi maja e pallatit tim hahahahahahaahahaha

Murgesha
15-06-08, 01:21
qyyyyyyyy,a me kep t'mija pazar aaa
Vargu te hamari mi kosh ,..nalt bre :smile:

Ēmimi i naltė a, hajt moj se pėr gyrbetqarė sbahet nami mi ngrit ēmimet hahahahahahaahahah

lyra2
15-06-08, 01:23
Ēmimi i naltė a, hajt moj se pėr gyrbetqarė sbahet nami mi ngrit ēmimet hahahahahahaahahah
..pse a speca po te doken aa??:biggrin:

Murgesha
15-06-08, 01:24
..pse a speca po te doken aa??:biggrin:

Edhe kept i blejmė, sado tė nalta me konė qesim moj pite me kepė Kosove.....

Dreni30
15-06-08, 01:47
A u kryen votimet ketu, jo more me falni se hyra gabimhttp://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon5.gif

qika_pejes
15-06-08, 09:54
Te gjashte pikat i plotesoj vete :P ahhahahahahahha :P
ahhahhahahhaha 6 pikat i ploteson ti jashta qesaj te 6

Estella
15-06-08, 11:37
Qka mendoni kush eshte personi

1-me aktiv ne forum

2-me i komunikushem

3-me i sjellshem

4-me me dije

5-me i afrushem

6-me provokusi

dhe te kundertat e ketyre pikave
POSTIM TE MBARE


MemphiSx

MemphiSx
15-06-08, 15:14
MemphiSx


Tanke,my simpatija :)

Estella
15-06-08, 15:16
Tanke,my simpatija :)

sps :P i ke more qato veti sta bona rafsh :P

MemphiSx
15-06-08, 15:18
sps :P i ke more qato veti sta bona rafsh :P


Seriozisht i marr fjalet tuja une :)

Estella
15-06-08, 15:19
Seriozisht i marr fjalet tuja une :)

hahaha seriozisht de thash edhe pse sjam vesh sot me veshje serioze :P

e_martumja
15-06-08, 15:27
Qka mendoni kush eshte personi

1-me aktiv ne forum = LOVELY

2-me i komunikushem = XUKI

3-me i sjellshem = DRENI30

4-me me dije = NAKI

5-me i afrushem = LOVELICA DISI TE NGREH AHAHAHAHH

6-me provokusi = TE GJITHE ATA QE HYJN TEK TEMAT POLITIKE DHE FEJE AHAHAHHAHA

dhe te kundertat e ketyre pikave
POSTIM TE MBAREE dhash mendimin time kurse une po hy ne qat ren me Murgeshen dhe Memphisin ska dert edhe e fundit me qen :biggrin:

teutaA
15-06-08, 17:30
jan disa qe kan keto karakteristika mirpo memphis me duket qe eshte me aktiv ne te gjitha temat pra mendimi im eshte memphis:smile:

MemphiSx
18-06-08, 21:30
jan disa qe kan keto karakteristika mirpo memphis me duket qe eshte me aktiv ne te gjitha temat pra mendimi im eshte memphis:smile:


Faleminderit shum Teuta,eshte nder per mu,kur thuhen keto fjale nga TI!!!


Ket epitet me dy duart ja dorezoj Shejtonkes!!!

ShEjToNkA
18-06-08, 23:04
Faleminderit shum Teuta,eshte nder per mu,kur thuhen keto fjale nga TI!!!


Ket epitet me dy duart ja dorezoj Shejtonkes!!!

Dhe shejtonka e ndanė s'bashku me ju, se pa juve as unė nuk do isha keshtu si jam. Keto epitete sė pari ju takojn juve, sepse ju jeni ata qe shejtonken e beni te tille e ne rend tė dytė i takojn shejtonkes!

Murgesha
18-06-08, 23:14
Faleminderit shum Teuta,eshte nder per mu,kur thuhen keto fjale nga TI!!!


Ket epitet me dy duart ja dorezoj Shejtonkes!!!


MempHiSxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gifhttp://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

ShEjToNkA
18-06-08, 23:16
MempHiSxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gifhttp://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif


Ai ishte i zėnė me politik, si gjithmonė. Psse a t'u deesht gjė a????????????????????????????????????????????????? ?:tongue:

Murgesha
18-06-08, 23:31
Ai ishte i zėnė me politik, si gjithmonė. Psse a t'u deesht gjė a????????????????????????????????????????????????? ?:tongue:


Ja kallxoj unė politikėn atij vetėm sa tė vjen ksajde.


Nime a fole gjė ti a?? http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

ShEjToNkA
18-06-08, 23:33
Ja kallxoj unė politikėn atij vetėm sa tė vjen ksajde.


Nime a fole gjė ti a?? http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

Jo vec qesha paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakk :tongue:

MemphiSx
18-06-08, 23:34
A m'thirriii kush aaaaaaaaaaaa

ShEjToNkA
18-06-08, 23:36
A m'thirriii kush aaaaaaaaaaaa

Murgeshaaaaaaaaaaa tė thiri me t'i jap do epiteteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:ton gue:

MemphiSx
18-06-08, 23:37
Murgeshaaaaaaaaaaa tė thiri me t'i jap do epiteteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:ton gue:


Ohhhh thuj Murgeshes,nuk m'kan met,veq n'daq qelsin me ta dhon si qytetare nderi e forumit ahahahah edhe ato neser kam me ja dhon hashmit ne tirane ahhahahaha

ShEjToNkA
18-06-08, 23:39
Ohhhh thuj Murgeshes,nuk m'kan met,veq n'daq qelsin me ta dhon si qytetare nderi e forumit ahahahah edhe ato neser kam me ja dhon hashmit ne tirane ahhahahaha


hgaghaghaghahgaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghagh hagaghhaggahahgaghhag


oj Murgesha eja merre celsin prej Memph:tongue:

Murgesha
18-06-08, 23:41
Ohhhh thuj Murgeshes,nuk m'kan met,veq n'daq qelsin me ta dhon si qytetare nderi e forumit ahahahah edhe ato neser kam me ja dhon hashmit ne tirane ahhahahaha

Qy ku dojka me ma qu mendjen te Hashimi e me pshtu pėr vete.

Kujt ja dhe ti titullin??? http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

Murgesha
18-06-08, 23:42
hgaghaghaghahgaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghagh hagaghhaggahahgaghhag


oj Murgesha eja merre celsin prej Memph:tongue:


ti trusu.com http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

MemphiSx
18-06-08, 23:44
Qy ku dojka me ma qu mendjen te Hashimi e me pshtu pėr vete.

Kujt ja dhe ti titullin??? http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif


Titullin ja dhash hashimit :P qy hashimit Shejtonkes moj :D (mos t'nin ajo,thash t'ja japi se su kon knej pari qe 3 vjet gjynah moj) huahauahuahahauh :) Ndane per gjys :D

Murgesha
18-06-08, 23:51
Titullin ja dhash hashimit :P qy hashimit Shejtonkes moj :D (mos t'nin ajo,thash t'ja japi se su kon knej pari qe 3 vjet gjynah moj) huahauahuahahauh :) Ndane per gjys :D


jo tybe nuk ja thash as qerekun e lėre mo gjysmėn hahahahaahahah

ShEjToNkA
19-06-08, 00:08
U-kėnaqa.com :tongue:

Diana007
19-06-08, 11:34
U-kėnaqa.com :tongue:

Qka me paska ra malli me i pa kete shkrime tua :biggrin:

MemphiSx
10-09-09, 22:44
Qka jom knaq tuj lexu qito epitete ahhahahahahah :D


Estella,per hajr te kofshin se qitash po ja marr Shejtonkes qit titull,e po ta dorezoj Ty :P

Estella
10-09-09, 22:45
E ku e gjete more kete tem ti tash ahahaahhah :P

MemphiSx
10-09-09, 22:46
E ku e gjete more kete tem ti tash ahahaahhah :P


Jon bo bajat qito tema,thash tkqyri ti gjej do t'vjetra,se jon shum t'mira :D bile me qito jom knaq tuj kesh :D

shfletuesi_
10-09-09, 22:47
E ku e gjete more kete tem ti tash ahahaahhah :P

Hiq spo e kuptoj qet teme.

Murgesha
10-09-09, 22:47
Qka jom knaq tuj lexu qito epitete ahhahahahahah :D


Estella,per hajr te kofshin se qitash po ja marr Shejtonkes qit titull,e po ta dorezoj Ty :P

Dhe prap ja dha pa mė vet mua ha,hahahahaahahahahahahaahahahahahaha

Estella
10-09-09, 22:48
Hiq spo e kuptoj qet teme.

shko faqen e pare lexojeee edhe e kupton

Estella
10-09-09, 22:48
Dhe prap ja dha pa mė vet mua ha,hahahahaahahahahahahaahahahahahaha

aaha Murgesha boll qe paksa dorzu se ky ne fillim kish than vet ti plotsopj qeto 6 pika :P

Murgesha
10-09-09, 22:50
aaha Murgesha boll qe paksa dorzu se ky ne fillim kish than vet ti plotsopj qeto 6 pika :P

Po bre po, po kur ja pat dhonė shejtonkės titullin e pat bo pa lejen time, e tash ta dha ty dhe prap pa lejen time ha,hahahahaahahahahahahaahahahahahah hec e mos e ha njė thes kripė e me plasė nė vend :redface:

shfletuesi_
10-09-09, 22:51
shko faqen e pare lexojeee edhe e kupton


Eeh tash e kuptova... Nuk qenkam une per ketu

Estella
10-09-09, 22:52
Po bre po, po kur ja pat dhonė shejtonkės titullin e pat bo pa lejen time, e tash ta dha ty dhe prap pa lejen time ha,hahahahaahahahahahahaahahahahahah hec e mos e ha njė thes kripė e me plasė nė vend :redface:

ooo ky sot ma jep mua titullin neser ma merr prap qashtu bon :Pahahaha

MemphiSx
10-09-09, 22:53
Dhe prap ja dha pa mė vet mua ha,hahahahaahahahahahahaahahahahahaha


Pajjj masi e ka hap vet qit tem,thash ta gezoj me qito epitete,edhe pernima e meriton,se une ia kisha shtu edhe nja 3-4 epitete tjera haahhahaha

Makresh
10-09-09, 22:54
Qka mendoni kush eshte personi

1-me aktiv ne forum

2-me i komunikushem

3-me i sjellshem

4-me me dije

5-me i afrushem

6-me provokusi

dhe te kundertat e ketyre pikave
POSTIM TE MBARE

Ku t'votoj ?

MemphiSx
10-09-09, 22:54
Voto per kon ta merr menja :D

Estella
10-09-09, 22:55
Voto per kon ta merr menja :D

cilat jan ato hajt shtoji :P

MemphiSx
10-09-09, 22:57
cilat jan ato hajt shtoji :P

7.e Bukur

8.E Dashuruar

9.Mendjemadhe :D

Estella
10-09-09, 23:00
7.e Bukur

8.E Dashuruar

9.Mendjemadhe :D

ahhahha ske dretj piken 7 e 8 e as 9

Murgesha
10-09-09, 23:01
7.e Bukur

8.E Dashuruar

9.Mendjemadhe :D


Hiq mendjemadhe tė gjitha i shkojnė pėr shtati ha,hahahahaahahahahahahaahha

Makresh
10-09-09, 23:01
Voto per kon ta merr menja :D

Hajt po votoj per ty, veq pse je i tmerrshem kur behet fjal per te ndjerin rugova :biggrin:


Po kutiat e votimit, s'pi shoh !

Estella
10-09-09, 23:03
Hiq mendjemadhe tė gjitha i shkojnė pėr shtati ha,hahahahaahahahahahahaahha

Kallzo bre Murgesha bilem qet piken 9 met madhe ma kan ngjit

se mo per 7 e 8 met nime e kan kto .........:P

Murgesha
10-09-09, 23:03
Hajt po votoj per ty, veq pse je i tmerrshem kur behet fjal per te ndjerin rugova :biggrin:


Po kutiat e votimit, s'pi shoh !


Makresh rri urtė, se kėtu nuk jemi te pulitika e pasha mamin tė kėrcet http://cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif qė mos vet

MemphiSx
10-09-09, 23:04
Makresh rri urtė, se kėtu nuk jemi te pulitika e pasha mamin tė kėrcet http://cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif qė mos vet




Faleminderit,per nderhyrje hahahahah

Murgesha
10-09-09, 23:04
Kallzo bre Murgesha bilem qet piken 9 met madhe ma kan ngjit

se mo per 7 e 8 met nime e kan kto .........:P



Bash qashtu si po thu ti oshtė ha,hahahaahahahahahaahaaaaaaaaaaaaaa

Makresh
10-09-09, 23:08
Makresh rri urtė, se kėtu nuk jemi te pulitika e pasha mamin tė kėrcet http://cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif qė mos vet


A te kafja jemi a ??? Kishe te sondazhet mare, e un pritsha me votue :tongue:

e lash pula tiken se s'jam i nxeht per mu rreh n'ket mesnat :redface:

Urata
11-09-09, 02:37
SHFLETUES thaqisti...!perveq pikes 4 ...!

shfletuesi_
11-09-09, 09:22
SHFLETUES thaqisti...!perveq pikes 4 ...!

Mu dasht me u kthy me kqyr cila ishte pika 4- Heu ty Zoti t'hekt 10 here e lexova kete tem akoma spo e kuptoj a eshte per mire a per keq.

Urata
11-09-09, 15:02
Mu dasht me u kthy me kqyr cila ishte pika 4- Heu ty Zoti t'hekt 10 here e lexova kete tem akoma spo e kuptoj a eshte per mire a per keq.


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....
o a munesh me marre me mend/me'm besue sa shishem kam qesh....!


ps: une per t'mire kam menue....!

Estella
16-09-09, 17:23
Bash qashtu si po thu ti oshtė ha,hahahaahahahahahaahaaaaaaaaaaaaaa

:P :P :P

teutaA
17-09-09, 02:17
Qka mendoni kush eshte personi

1-me aktiv ne forum

2-me i komunikushem

3-me i sjellshem

6-me provokusi


POSTIM TE MBARE

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,peja boy & shfletuesi

shfletuesi_
17-09-09, 03:21
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,peja boy & shfletuesi

Hiq sjam ka e kuptoj qete teme , a eshte per mire a per keq bre ?

teutaA
17-09-09, 03:25
Hiq sjam ka e kuptoj qete teme , a eshte per mire a per keq bre ?

me me than mue dikush komunikuese e sjellshme aktive tybe si kompliment e mar ncncncn veq me met tu te msue oj qyqe po ec shko veshi do trenerka se po hyn kush e po te sheh qysh koke ba ne pizhama ani flokt qysh tu kan qaravesh po ti a ne luft ke aaa:wink:

shfletuesi_
17-09-09, 03:27
me me than mue dikush komunikuese e sjellshme aktive tybe si kompliment e mar ncncncn veq me met tu te msue oj qyqe po ec shko veshi do trenerka se po hyn kush e po te sheh qysh koke ba ne pizhama ani flokt qysh tu kan qaravesh po ti a ne luft ke aaa:wink:

Oooooooojjjjjj shtrige mi shtine ethet e ku pom sheh moj hahahaha kqyr anej kqyr knej ku ka teutaA ti kerkund, hej moj a u trullu najkush me ta jap naj msn a jo.... qka je ka ban deri ne ket vakt - hahahahahahha -

teutaA
17-09-09, 03:33
Oooooooojjjjjj shtrige mi shtine ethet e ku pom sheh moj hahahaha kqyr anej kqyr knej ku ka teutaA ti kerkund, hej moj a u trullu najkush me ta jap naj msn a jo.... qka je ka ban deri ne ket vakt - hahahahahahha -

o spo rrihet bre 7:30 mbramje te un me heret hyna pak me kqyr a me ka shkru kush mp po ncuk u shkru me hy veten ne ket dimer

po ti qka po bon ne ket vakt

shfletuesi_
17-09-09, 03:35
o spo rrihet bre 7:30 mbramje te un me heret hyna pak me kqyr a me ka shkru kush mp po ncuk u shkru me hy veten ne ket dimer

po ti qka po bon ne ket vakt

A ka edhe me rrejt a, edhe po din me rrejt a... Kishe ti sdin keshtu... qysh bre 7:30 mbramje te ti ku je ka jeton me kete ORE ncncncnc..... MP qetash te shkruaj edhe pak sa te me kapin efektet e syfyrit.

E une Syfyrin de u qova me hanger.

teutaA
17-09-09, 03:38
A ka edhe me rrejt a, edhe po din me rrejt a... Kishe ti sdin keshtu... qysh bre 7:30 mbramje te ti ku je ka jeton me kete ORE ncncncnc..... MP qetash te shkruaj edhe pak sa te me kapin efektet e syfyrit.

E une Syfyrin de u qova me hanger.

hahahah e qka po mendon ti jam dhumpir un me nejt gjith naten quet aa po edhe me dasht se nuk me kish lan keku:wink:

shfletuesi_
17-09-09, 03:45
hahahah e qka po mendon ti jam dhumpir un me nejt gjith naten quet aa po edhe me dasht se nuk me kish lan keku:wink:

Po bre KEKU te une qe 9 ore e 52 minuta nuk qenka ndal.

Oh eshte ka me dhimbet ne shpirt qekjo qike... a te erdh nje mesazh ne MP

teutaA
17-09-09, 03:49
Po bre KEKU te une qe 9 ore e 52 minuta nuk qenka ndal.

Oh eshte ka me dhimbet ne shpirt qekjo qike... a te erdh nje mesazh ne MP

po bre ka vendos dikush me shku ne xhenet:wink:

shfletuesi_
17-09-09, 03:51
po bre ka vendos dikush me shku ne xhenet:wink:

Qyre bre qike Sevapet jan gjithqysh - hahahahaha - Edhe veq duhet me dite ku me i lyp e sonte ne MP tanin bana sevap.

Peja-Boy
17-09-09, 19:01
me i komunikushem

shfletuesi_
17-09-09, 20:07
Logjistik.

Amina
17-09-09, 20:50
1-me aktiv ne forum -emine

2-me i komunikushem -shfletuesi

3-me i sjellshem - gazi-de, luckyman

4-me me dije- Murgesha, phanta rhei,Arb, Anna, Memphisx, jadore etj.

5-me i afrushem -Prishtinasja, Elina, Linka,

6-me provokusi- Tomori



:wink:

Tomori
17-09-09, 21:02
1-me aktiv ne forum -emine

2-me i komunikushem -shfletuesi

3-me i sjellshem - gazi-de, luckyman

4-me me dije- Murgesha, phanta rhei,Arb, Anna, Memphisx, jadore etj.

5-me i afrushem -Prishtinasja, Elina, Linka,

6-me provokusi- Tomori



:wink:

Amina te lumshin gishtat po te qeras bozz per vlersimin tende te drejte..
http://www.bozausa.com/library/boza-cup.jpg

emine
17-09-09, 21:05
Amina te lumshin gishtat po te qeras bozz per vlersimin tende te drejte..
http://www.bozausa.com/library/boza-cup.jpg

TANA TE KQIJAT NI PASHQ ,JE GJYMERT NE GJENET KE ME SHKU ;)

Estella
19-09-09, 23:37
Humor....

Peja-Boy
20-09-09, 18:34
Komunikuese !!

Zana_ch
20-09-09, 18:38
ka ni her ka qef me zbulu gjanat por me kuptim te mir

Peja-Boy
20-09-09, 18:39
Mega e sjellshme !!

Estella
14-10-09, 23:02
Qka mendoni kush eshte personi

1-me aktiv ne forum

2-me i komunikushem

3-me i sjellshem

4-me me dije

5-me i afrushem

6-me provokusi

dhe te kundertat e ketyre pikave

teutaA
14-10-09, 23:08
Qka mendoni kush eshte personi

1-me aktiv ne forum

2-me i komunikushem

3-me i sjellshem

4-me me dije

5-me i afrushem

6-me provokusi

dhe te kundertat e ketyre pikave

qushtu me tona te mirat ska tjeter perveq meje a e kunderta e krejt qytyne eshte motra has :tongue: :smile:

lazdrani
14-10-09, 23:34
1-me aktiv ne forum -Shfletuesi

2-me i komunikushem -Urata

3-me i sjellshem -DEA


4-me me dije-Shejtonka

5-me i afrushem -Murgesha

6-me provokusi-Rafeti

teutaA
14-10-09, 23:35
1-me aktiv ne forum -Shfletuesi

2-me i komunikushem -Urata

3-me i sjellshem -DEA


4-me me dije-Shejtonka

5-me i afrushem -Murgesha

6-me provokusi-Rafeti

e e kuderta e ktyre ??:smile:

Urata
15-10-09, 06:01
e e kuderta e ktyre ??:smile:


kush sun ta kalon ty...! per t'mire a...!

emine
15-10-09, 21:18
kush sun ta kalon ty...! per t'mire a...!

qka me ba sondazh,mas emnines kjo dadushka jem,ka bajagi disa inaqar:tongue:

jadore
15-10-09, 21:32
Qka mendoni kush eshte personi

1-me aktiv ne forum ..roadruuner ( per momentin )

2-me i komunikushem ..Urata ,Anna,

3-me i sjellshem Elina ,Idila , Anna, Dea , Vjeshta , Lojtari, Paradoxi Valiii, romansa,( boll mo se nuk po me kujtohet )

4-me me dije...hawk, 4 peace, panta-rhei ,gentiani , reana ( ska mo )

5-me i afrushem .... rafeti ( i pari ne radhe ) lirik, tinky winky ,luana , selvia , murgesha , shfletuesi ,urata ,( prap) ::tjeret me rradhe vine ..

6-me provokusi.....spongebob, ( pa konkurence )

dhe te kundertat e ketyre pikave[/quote]

.................................................. .................................................. ..........................

realisti64
15-10-09, 21:42
Qka mendoni kush eshte personi

1-me aktiv ne forum ..roadruuner ( per momentin )

2-me i komunikushem ..Urata ,Anna,

3-me i sjellshem Elina ,Idila , Anna, Dea , Vjeshta , Lojtari, Paradoxi Valiii, romansa,( boll mo se nuk po me kujtohet )

4-me me dije...hawk, 4 peace, panta-rhei ,gentiani , reana ( ska mo )

5-me i afrushem .... rafeti ( i pari ne radhe ) lirik, tinky winky ,luana , selvia , murgesha , shfletuesi ,urata ,( prap) ::tjeret me rradhe vine ..

6-me provokusi.....spongebob, ( pa konkurence )

dhe te kundertat e ketyre pikave

.................................................. .................................................. ..........................[/quote]


Ti oj melaqe pse nuk e vleresove edhe anetarin ma realist e s'e ke pas zor me gjet... ;)

emine
15-10-09, 21:44
kisha dashte me pru nje vag qetu en fd e me hi mi mate popullaten,pale cilli/cilla ishin dal ma tuloshat (trashallukat )qetu:biggrin:

roadrunner
15-10-09, 22:47
Un nuk hyp valla se me bo me shkel naj inxhe me maje te kames, as parashut ma ska qe em bje te poshte hahahahahahaha....pertej havaje me 58 kg qe i kam

kisha dashte me pru nje vag qetu en fd e me hi mi mate popullaten,pale cilli/cilla ishin dal ma tuloshat (trashallukat )qetu:biggrin:

roadrunner
16-10-09, 12:10
Pasha Zotin gjeni je a. Per me ma shkru ketu emrin, qfar tu dasht? Me qen aktiv vet qe me konstatu cili osht ma aktivi, apo diqysh ata engjujt e tu mbi setren e kashmirit te treguan sa rrishe ne pisten e tu hutelit hahahahhah.....edhe nuk eshte roadruuner, por roadrunner, me dy NN e jo me dy UU :D

Qka mendoni kush eshte personi

1-me aktiv ne forum ..roadruuner ( per momentin )

emine
16-10-09, 12:15
Un nuk hyp valla se me bo me shkel naj inxhe me maje te kames, as parashut ma ska qe em bje te poshte hahahahahahaha....pertej havaje me 58 kg qe i kam

prit ti shtoj edhe nja dy kg te hypim ne vag pale po ja kalojme tashallukav:biggrin:

roadrunner
16-10-09, 12:18
Nuk na le metabolizmi i shpejt neve mu trash, se edhe rrojt i kena ashtu hahahah


prit ti shtoj edhe nja dy kg te hypim ne vag pale po ja kalojme tashallukav:biggrin:

emine
16-10-09, 12:21
Nuk na le metabolizmi i shpejt neve mu trash, se edhe rrojt i kena ashtu hahahah

hanem ishalla nuke zatetmi najher ne plazh me kta te ktuhit se na bahen paparaci,kshtuqe ikum msheftaz qatje najher:biggrin:

sontazh per rrotullaken ,a numer ni per gjithat.....
kjo a Junior inxhe:biggrin:

roadrunner
16-10-09, 12:29
Lej rehat le te rreziten qyh

http://farm4.static.flickr.com/3015/2845988841_5894dab322.jpg?v=0

Gjyna i ka djeg dilli :(

http://www.stickmanweekly.com/Characters/ThaiCharacter8.jpg
hanem ishalla nuke zatetmi najher ne plazh me kta te ktuhit se na bahen paparaci,kshtuqe ikum msheftaz qatje najher:biggrin:

sontazh per rrotullaken ,a numer ni per gjithat.....
kjo a Junior inxhe:biggrin:

jadore
16-10-09, 14:41
Pasha Zotin gjeni je a. Per me ma shkru ketu emrin, qfar tu dasht? Me qen aktiv vet qe me konstatu cili osht ma aktivi, apo diqysh ata engjujt e tu mbi setren e kashmirit te treguan sa rrishe ne pisten e tu hutelit hahahahhah.....edhe nuk eshte roadruuner, por roadrunner, me dy NN e jo me dy UU :D

sepse zonje ( kushedi sa je zonje , nima .. hajt se po te them e nderuar ma mire ) eshte fakt e nuk ka te keqe asgje , bile bile te jemi me se mirenjohese per aktivitetin , e nese flasim ne spektrin individual ( afro veshin ) po te gjelozoj , pakes jo shume ... a e di pse ..
sepse asesi kur po e shkruaj dhe po kalkuloj hesapet nuk po me dalin ne barazim ...x eshte ky .. si mundet nje femer te jete kaq e zonja ..24 ore onnline aktiviste ne forum , nene , bashkeshorte , shtylle e familjles demek amvise njekohesishte , pastaj aktiviste se i pate treguar do aktivitete e seminare inicime ,pastaj e punesuar ..beso tha qe edhe shkolles ju pate kthy ..?
une e ngrata veq sa erdhe edhe pa lone diqka keq spo eshte qahre ..!
P:S:
mos e merr me seklet per hotele e setra shtofi , shof qe Kosova eshte e stermbushur me hotell -e, edhe sekond hend ishit te mbushur , hiq me larg se dje me treguan keshtu qe ke rastin edhe ti ti provosh keto ndjesi ..

roadrunner
16-10-09, 14:54
Atyre hoteleve zonje ne i themi "No-tell Motel" hahahaha....edhe e kam shpijen une skam nevoj per hotele shyqyr zotit :D

Po be zonje, jam e martuar, kam thmi, gatuj, fshij, laj, tanat i boj, bashk me burrin,jam ne fakulltet, bile bile me ma pa indeksin quditesh hahaha...punen e kam para kompjuteri, kshtu qe edhe e mbaj FD te hapur dhe shkruaj. Me aktivitete mirrna si shum, shembull me kerre me motorra, me notim, peshkim, fiskullture, udhetime, me seminare me tanat, qka tme pelqen e baj. E qysh i arriti krejt keto? Valla spo di hiq qa u ba me ket energjine tem, ndoshta se i kam gjenet e babit, apo keto aktivitete kan zan vend prej kur kam qen e vogel dhe tash nuk kam te ndalur, por kan pak te bajn me perkrahjen familjare, diqysh askush sma prish se askujt sja prishi :D



sepse zonje ( kushedi sa je zonje , nima .. hajt se po te them e nderuar ma mire ) eshte fakt e nuk ka te keqe asgje , bile bile te jemi me se mirenjohese per aktivitetin , e nese flasim ne spektrin individual ( afro veshin ) po te gjelozoj , pakes jo shume ... a e di pse ..
sepse asesi kur po e shkruaj dhe po kalkuloj hesapet nuk po me dalin ne barazim ...x eshte ky .. si mundet nje femer te jete kaq e zonja ..24 ore onnline aktiviste ne forum , nene , bashkeshorte , shtylle e familjles demek amvise njekohesishte , pastaj aktiviste se i pate treguar do aktivitete e seminare inicime ,pastaj e punesuar ..beso tha qe edhe shkolles ju pate kthy ..?
une e ngrata veq sa erdhe edhe pa lone diqka keq spo eshte qahre ..!
P:S:
mos e merr me seklet per hotele e setra shtofi , shof qe Kosova eshte e stermbushur me hotell -e, edhe sekond hend ishit te mbushur , hiq me larg se dje me treguan keshtu qe ke rastin edhe ti ti provosh keto ndjesi ..

Linka_pz
16-10-09, 15:06
Qka mendoni kush eshte personi

1-roadrunner,premium

2-urata ,shfletuesi

3-Amina

4- , 4 peace, panta-rhei ,gentiani,urata

5-urata ,roadrunner

6-spongi (ne pergjithesi),shfletuesi

dhe te kundertat e ketyre pikave

Urata
16-10-09, 15:19
Qka mendoni kush eshte personi

1-roadrunner,premium

2-urata ,shfletuesi

3-Amina

4- , 4 peace, panta-rhei ,gentiani,urata

5-urata ,roadrunner

6-spongi (ne pergjithesi),shfletuesi

dhe te kundertat e ketyre pikave


ne piken 2, 3 dhe 5 inkludohesh dhe ti vete...!

Linka_pz
16-10-09, 15:31
ne piken 2, 3 dhe 5 inkludohesh dhe ti vete...!



Faleminderit Dadi.

Urata
16-10-09, 15:37
Atyre hoteleve zonje ne i themi "No-tell Motel" hahahaha....edhe e kam shpijen une skam nevoj per hotele shyqyr zotit :D

Po be zonje, jam e martuar, kam thmi, gatuj, fshij, laj, tanat i boj, bashk me burrin,jam ne fakulltet, bile bile me ma pa indeksin quditesh hahaha...punen e kam para kompjuteri, kshtu qe edhe e mbaj FD te hapur dhe shkruaj. Me aktivitete mirrna si shum, shembull me kerre me motorra, me notim, peshkim, fiskullture, udhetime, me seminare me tanat, qka tme pelqen e baj. E qysh i arriti krejt keto? Valla spo di hiq qa u ba me ket energjine tem, ndoshta se i kam gjenet e babit, apo keto aktivitete kan zan vend prej kur kam qen e vogel dhe tash nuk kam te ndalur, por kan pak te bajn me perkrahjen familjare, diqysh askush sma prish se askujt sja prishi :D


A e beson nje gje roadruuner...? sa here qe t'lexoj ketu e atje , e atje them me vete e shpesh edhe m'degjojne te tjeret : O Zot, ky inson te kete jete te gjate!

Inson me t'shpejte, t'thjeshte,sinqerte,komunikuese, afert, te ditur, Nene te DENJE, grua te shume dashur( flijohet burri dhe denohet per shpejtesi n'komunikacion vetem e vetem me ardhe e me t'qaf)shume aktive- sportive, gjuhetare( nje kosovare qe ska dal ne vende tjera eshte veshtire ta gjesh me aq anglishte fluente), profesion me nam, dhe akoma studente e ate e shkelqyer, biles...!

E lumja En... ke ka Nene! I lum A... ke ka grue! t'lumte ne qe t'njohim ...!

emine
16-10-09, 15:40
A e beson nje gje roadruuner...? sa here qe t'lexoj ketu e atje , e atje them me vete e shpesh edhe m'degjojne te tjeret : O Zot, ky inson te kete jete te gjate!

Inson me t'shpejte, t'thjeshte,sinqerte,komunikuese, afert, te ditur, Nene te DENJE, grua te shume dashur( flijohet burri dhe denohet per shpejtesi n'komunikacion vetem e vetem me ardhe e me t'qaf)shume aktive- sportive, gjuhetare( nje kosovare qe ska dal ne vende tjera eshte veshtire ta gjesh me aq anglishte fluente), profesion me nam, dhe akoma studente e ate e shkelqyer, biles...!

E lumja En... ke ka Nene! I lum A... ke ka grue! t'lumte ne qe t'njohim ...!

QKA PO HABITI PASH ni Zot,po si ka kjo 100 kg mos me mujte gjitha mi kry,po njerzit dallojne nga njerzit,disa pa net apo a asnje pune jane te marrune zanash,po sdi pse ju bahet dert statusi apo dhe vete jeta dikujna,nese o kaq problematike duhet fut qelsin forumit,si humbin askujte kohen;)

roadrunner
16-10-09, 15:48
Kom dal kom dal dade po kur te ulem ni dit kshtu per s'gjoni me fol, t'kallzoj kejt hahahahahahaha...e tash mu ka shtu edhe ni profesion hahahahah Aktiviste e FD hahahaahha

A e beson nje gje roadruuner...? sa here qe t'lexoj ketu e atje , e atje them me vete e shpesh edhe m'degjojne te tjeret : O Zot, ky inson te kete jete te gjate!

Inson me t'shpejte, t'thjeshte,sinqerte,komunikuese, afert, te ditur, Nene te DENJE, grua te shume dashur( flijohet burri dhe denohet per shpejtesi n'komunikacion vetem e vetem me ardhe e me t'qaf)shume aktive- sportive, gjuhetare( nje kosovare qe ska dal ne vende tjera eshte veshtire ta gjesh me aq anglishte fluente), profesion me nam, dhe akoma studente e ate e shkelqyer, biles...!

E lumja En... ke ka Nene! I lum A... ke ka grue! t'lumte ne qe t'njohim ...!

roadrunner
16-10-09, 15:52
O hajt oj hanme se kujt ti bahet dert per kit pune, le te dergojn nje kerkes per resume, edhe un ja baj copy paste pej "my records" edhe jau bashkangjiti qertifikatat dipllomant edhe mirnjohjet e tjera medalet e tonat hahahahahaha...

QKA PO HABITI PASH ni Zot,po si ka kjo 100 kg mos me mujte gjitha mi kry,po njerzit dallojne nga njerzit,disa pa net apo a asnje pune jane te marrune zanash,po sdi pse ju bahet dert statusi apo dhe vete jeta dikujna,nese o kaq problematike duhet fut qelsin forumit,si humbin askujte kohen;)

DEA
16-10-09, 16:04
O hajt oj hanme se kujt ti bahet dert per kit pune, le te dergojn nje kerkes per resume, edhe un ja baj copy paste pej "my records" edhe jau bashkangjiti qertifikatat dipllomant edhe mirnjohjet e tjera medalet e tonat hahahahahaha...

Lutem zotit ti kesh keto kualifikime, por me duhet te shtoj , se shume pak nga to reflektohen.

Urata
16-10-09, 16:16
Kom dal kom dal dade po kur te ulem ni dit kshtu per s'gjoni me fol, t'kallzoj kejt hahahahahahaha...e tash mu ka shtu edhe ni profesion hahahahah Aktiviste e FD hahahaahha


kam mendue te jetosh jashte Kosove ose ose t;kesh lind jashte ...! se e di qe jeton jeten dhe e e di qe shetit plot vende t'jera...!

ta hongte dada current titullin dhe job posting qe ke...! n'Dubaj skam qene kurre, a po organizohemi , mu ka bere merak ajo Fontana me music...! Ose , ose kete sene t're po e shqelmojme bashk me dhe te Minushi....!

ps: t'kam thene qe dynjalleku i yt, biles edhe Linka ka vulos...!

Urata
16-10-09, 16:21
QKA PO HABITI PASH ni Zot,po si ka kjo 100 kg mos me mujte gjitha mi kry,po njerzit dallojne nga njerzit,disa pa net apo a asnje pune jane te marrune zanash,po sdi pse ju bahet dert statusi apo dhe vete jeta dikujna,nese o kaq problematike duhet fut qelsin forumit,si humbin askujte kohen;)


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa...! cikilushe, duhet formue nje PARTI, n'Kosove i kem jadore dhe roadruuner edhe po ia msyjm QEVERISE per NDRYSHIM ( TIME FOR CHANGE)...

do benim ndryshim, besom!

ps: ty t'kishim ul vetem per hijeshi...!:wink:

tani, jam ne dyshim cilen per KRYETARE jador apo roadruuner...!

Urata
16-10-09, 16:26
Lutem zotit ti kesh keto kualifikime, por me duhet te shtoj , se shume pak nga to reflektohen.

DEA, roadruuner kyqet per plot njerez qe e njohin, e dim sa dhe si qendron dhe sa e cfare posedon...! e ka merzi, me "reflektue", besom!

te lutem shume mos t'keqkuptohemi!

DEA
16-10-09, 16:30
DEA, roadruuner kyqet per plot njerez qe e njohin, e dim sa dhe si qendron dhe sa e cfare posedon...! e ka merzi, me "reflektue", besom!

te lutem shume mos t'keqkuptohemi!“

Te drejtohem ty, me pergjigjet roadrunner.Nese i drejtohem roadrunners me pergjigjesh ti!

Ma thuaj te lutem si te mos keqkuptohemi?

p.s. me duhet edhe nje te shtoj, se une si nje person qe nuk e njoh fare roadrunner, as nuk e di nga vjen, e as ku shkon, mendoj se mundem ti vlersoj ma mire shkrimet e saj, e kjo eshte vetem nje kritik qe sikur ta mirrte , vetem sa do te mesonte nga ajo, duke mos ja ule vlerat vetit , siq po thuhet qe i ka !

Urata
16-10-09, 16:36


Te drejtohem ty, me pergjigjet roadrunner.Nese i drejtohem roadrunners me pergjigjesh ti!

Ma thuaj te lutem si te mos keqkuptohemi?

tu drejtova une vetem per nje arsye....! thjeshte e sinqerte po ta them, vetem e vetem per arsyen se e njoh roadruuner dhe vetem e vetem t'ja pres asaj mos t'pergjigjet...! E pse e tera kjo, sepse keto te rejat e sotit ma "t'serta" se ne, dhe ta kthejne pergjigjen "rrafsh"....!


DEA, po t'lexohet lexo, po t'shkruhet shkruaj ...por te lutem shume mos ndalo ne nicka!

shpresoj se kuptohemi!

Urata
16-10-09, 16:40


Te drejtohem ty, me pergjigjet roadrunner.Nese i drejtohem roadrunners me pergjigjesh ti!

Ma thuaj te lutem si te mos keqkuptohemi?

p.s. me duhet edhe nje te shtoj, se une si nje person qe nuk e njoh fare roadrunner, as nuk e di nga vjen, e as ku shkon, mendoj se mundem ti vlersoj ma mire shkrimet e saj, e kjo eshte vetem nje kritik qe sikur ta mirrte , vetem sa do te mesonte nga ajo, duke mos ja ule vlerat vetit , siq po thuhet qe i ka !

tu pergjigja pa bere ndryshim/shtim...!

une skam per te thene tjeter....! vetem se nuk do 'kundershtoja poqese ti e njeh nje njeri/antare dhe t'na tregoje se sa vlen se perndryshe keq jem "halit" tu shkrue alla"deshire"...!

roadrunner
16-10-09, 17:41
O dade, leje se tybe se kom njet un me rrit ktu vetin se kur tem pysin mu disa qe sme njohin qa ban ti, i tham pastruese per zotin se em vje palidhje se une jam e re edhe kom qef gjithqka me arrit ne jet se ja kam borxh atij se mka pru ne ket vend, se plasi me shku para tij e me than se mka qit sa me ranu ket toke. Tek e fundit kejt per veti i boj, e kujna i hy ne udhe ishalla i del ithati mu ne ma t'keqin ven se tybe qekjo roadrunner-i nuk merzitet per ate pune hiq se skom hy ktu me shit men po qef i njerit. Nuk po vajtoj kerkush me ba shyqyr per mue po thjesht po komunikojm, e nashta dikujt si duket asgja me fol thjesht, po dikush nashta mson se koka mir me hiq tremen e te shprehurit, e sidomos nje perqindje e femrave tona qe jon kan te shtypuna hahahha

Sa i perket Dubai, flasum ne venin tjeter per ket pune se ktu diqysh po naj zajn per tmadhe hahaha



tu drejtova une vetem per nje arsye....! thjeshte e sinqerte po ta them, vetem e vetem per arsyen se e njoh roadruuner dhe vetem e vetem t'ja pres asaj mos t'pergjigjet...! E pse e tera kjo, sepse keto te rejat e sotit ma "t'serta" se ne, dhe ta kthejne pergjigjen "rrafsh"....!


DEA, po t'lexohet lexo, po t'shkruhet shkruaj ...por te lutem shume mos ndalo ne nicka!

shpresoj se kuptohemi!

selvija
16-10-09, 18:09
O dade, leje se tybe se kom njet un me rrit ktu vetin se kur tem pysin mu disa qe sme njohin qa ban ti, i tham pastruese per zotin se em vje palidhje se une jam e re edhe kom qef gjithqka me arrit ne jet se ja kam borxh atij se mka pru ne ket vend, se plasi me shku para tij e me than se mka qit sa me ranu ket toke. Tek e fundit kejt per veti i boj, e kujna i hy ne udhe ishalla i del ithati mu ne ma t'keqin ven se tybe qekjo roadrunner-i nuk merzitet per ate pune hiq se skom hy ktu me shit men po qef i njerit. Nuk po vajtoj kerkush me ba shyqyr per mue po thjesht po komunikojm, e nashta dikujt si duket asgja me fol thjesht, po dikush nashta mson se koka mir me hiq tremen e te shprehurit, e sidomos nje perqindje e femrave tona qe jon kan te shtypuna hahahha

Sa i perket Dubai, flasum ne venin tjeter per ket pune se ktu diqysh po naj zajn per tmadhe hahahaHhahahahaha pasha mamin ma kujtove kete fjal kur kemi qen femi kush ma ka inati....... uperlajshim ne shkoll mes vajzave:biggrin:

roadrunner
16-10-09, 18:15
:biggrin::tongue:


Hhahahahaha pasha mamin ma kujtove kete fjal kur kemi qen femi kush ma ka inati....... uperlajshim ne shkoll mes vajzave:biggrin:

teutaA
16-10-09, 20:12
pata me ba nje list me krejt te kundertat e qatyne qe tha estella po me duhet nje her me formu nje ushtri ahhahahah me me dal ndihm :smile:

Estella
11-03-10, 01:44
Qka mendoni kush eshte personi

1-me aktiv ne forum

2-me i komunikushem

3-me i sjellshem

4-me me dije

5-me i afrushem

6-me provokusi

dhe te kundertat e ketyre pikave
POSTIM TE MBARE

:) :P

Fshatari
11-03-10, 01:48
:)
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Estella
Qka mendoni kush eshte personi

1-me aktiv ne forum

2-me i komunikushem

3-me i sjellshem

4-me me dije

5-me i afrushem

6-me provokusi

dhe te kundertat e ketyre pikave
POSTIM TE MBARE

Une kisha thene vete estella po kjo pika e 6 po ma prish krejt planin! Me duhet me mendu edhe i kohe derisa t'ia qelloj se pa e gjet nuk e le!

Estella
11-03-10, 01:50
Une kisha thene vete estella po kjo pika e 6 po ma prish krejt planin! Me duhet me mendu edhe i kohe derisa t'ia qelloj se pa e gjet nuk e le!

ahah Fshatari gjeje mos e le pa e gjet

Kaqanikasja
17-03-10, 21:37
Papapap krejt vehten ne rend te pare e paskan qit kadale ore se ka rend ketu...

shfletuesi_
17-03-10, 21:46
:tongue:

LuLjaa
18-03-10, 00:54
Qka mendoni kush eshte personi

1-me aktiv ne forum ... Ka plot por pe veēoj shfletuesin sa e di une ky eshte ma aktiv

2-me i komunikushem ... Per mu jan, Buqja, Jana, LaCoStA, Santana, Arkza u kan por tash qe mungon , edhe shfletuesi deri dikun :D

3-me i sjellshem ... Keta qe i permena po ka edhe tjeter nashta qe se di une

4-me me dije ... Une :D

5-me i afrushem ... Buqja, Jana, selimi

6-me provokusi ... s'di sen

dhe te kundertat e ketyre pikave
POSTIM TE MBARE

... Estella t'pershendes ty ketu, se ty nuk t'permena po ti je tjeter kun per mu :P

Oltiana1
18-03-10, 12:16
1. Mė aktiv nė forum : Ka shumė anėtarė nuk po i ceku me nofka fare .
2. Mė i komunikueshėm: Ka mjaft por unė do i ceku disa si :Idila ,Anna, Shfletuesi , Lapsi , Albonita , Diana dhe Oqeani .
3. Mė i sjellshėm : Ka shumė tė tillė e tė tilla .
4.Mė me dije : Qė nga fillimi kur kam hy kėtu shkrimet e tyra mė kanė bėrė tė mendoj qė janė tė zgjuar :Idila , Anna , Shfletuesi , Albonita , Lapsi , Diana , Oqeani , Jana dhe YanYan por ka edhe tė tjerė .
5.Mė i afrueshėm : Idila dhe Albonita .
6.Mė provokuesi : Nuk e di .

Lapsi
18-03-10, 12:17
do i pergjigjem pikes se gjashte- eshte Albonita :P