PDA

View Full Version : Kur kalon ti...


Faqet : [1] 2

Jana
28-06-08, 18:25
Kur kalon ti te ftoi per kafe....

Arb
28-06-08, 18:27
Kur kalon ti te ftoi per kafe....

edhe...

ShEjToNkA
28-06-08, 18:31
edhe...
... me ja vnu ...

Jana
28-06-08, 18:36
Tema ka per qellim ose mund te dikutohet ne lidhje me ate se si ndiheni kur pran jush kalon personi qe ju e pelqeni...OK....

Kur kalon ti me buzeqesh....

Fshatari
28-06-08, 18:49
... e kthej kokėn anash me i kursye sytė...!

selvija
28-06-08, 19:02
Kur kalon ti kendej,,,,une morra rrugen per Ujevare se me kapi vapa para perndimit te djellit pak me rreze akshamit,,,,ndriqusssssss...shkova.......

Fshatari
28-06-08, 20:43
Kur kalon ti kendej,,,,une morra rrugen per Ujevare se me kapi vapa para perndimit te djellit pak me rreze akshamit,,,,ndriqusssssss...shkova.......
Uh sa vape more sa vape! Shkova edhe une qatje n'flladitje pak se s'po durohet ma ...!

selvija
28-06-08, 21:36
Uh sa vape more sa vape! Shkova edhe une qatje n'flladitje pak se s'po durohet ma ...!O ti kollaj e ke gjuju bunarit -10 grad le mu flladit por arat kan me te pas malle me te pa---pas rreqethnjve...:wink:

lovely
28-06-08, 22:40
fryma m dahet gjyst per gjyst :biggrin:

Agolli
28-06-08, 22:42
.......t'thom mirenata..:tongue:

SANTANA-29
01-07-08, 14:10
Me vjen te qeshi,,,me ze :tongue:

Arkza
01-07-08, 14:13
Kur kalon ti .... me vjen marre Te shiqoj ne sy.............:biggrin: :rolleyes:

SANTANA-29
01-07-08, 14:15
Kur kalon ti,, Te shiqoj hiq sme vjen marre ,,,,,,,,,,,,,:tongue:

Arkza
01-07-08, 14:22
Kur Kalon ti dote bohem kishe spo te njoh ty hiqqqqq...... :biggrin: :tongue:

Arkza
01-07-08, 14:24
...........veq prite dhe dije ate shpull qe ta kam Premtu ki me marre ................

SANTANA-29
01-07-08, 14:30
uuuuuuuuuuuuuuupss,,,,,,,,,shpull me ke premtu,,hahahahhahah

ssara
01-07-08, 14:51
S'po te shof fare,,,me ke humbur dika...

SANTANA-29
01-07-08, 14:55
Jam shum afer teje ......................:wink:

ssara
01-07-08, 14:57
Ne mendimet shume afer,,,ppo

Arkza
01-07-08, 14:59
uuuuuuuuuuuuuuupss,,,,,,,,,shpull me ke premtu,,hahahahhahahUpsssssssssss ske per ty more nncncncncn hahahahahah !

Kur Kalon ti me dhambin syt kur te sho ...........:biggrin:

Dukagjinas_i
01-07-08, 15:01
Upsssssssssss ske per ty more nncncncncn hahahahahah !

Kur Kalon ti me dhambin syt kur te sho ...........:biggrin:
...e dridhe token , asi filgjanat n'tavolin desha t'them :biggrin:

SANTANA-29
01-07-08, 15:03
Kur kalon ti largsia sme duket asqe i harroj te gjitha ,,sikur te isha afer,,:smile:

Arkza
01-07-08, 15:03
...e dridhe token , asi filgjanat n'tavolin desha t'them :biggrin:Kur Kalon ti iku se kam tutje prej motorrit ...........:biggrin: :tongue:

SANTANA-29
01-07-08, 15:08
Upsssssssssss ske per ty more nncncncncn hahahahahah !

Kur Kalon ti me dhambin syt kur te sho ...........:biggrin:

Noj sysat mori,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,hahahahaahhahahahahhah ahaha,:cool::tongue:

selvija
01-07-08, 16:42
Me bije ndermend e kaluarja.......

Virti
25-08-08, 21:36
... vjen tjetra...! :cool: :wink:

selvija
25-08-08, 21:40
themii ehh ke e na shkoj:cool:

Virti
25-08-08, 21:43
them hajde rrina pak... :cool:

selvija
25-08-08, 21:47
Themi a ka vend??

Virti
25-08-08, 21:49
sa ma ngusht aq ma mire. :cool:

selvija
25-08-08, 21:51
Ja kam friken ngushllakut me rrok paniku,,:cool::rolleyes::wink:

Virti
25-08-08, 21:53
vend sa te duash... :cool: :biggrin:

desert
25-08-08, 22:06
nuk tė vėrej fare............:D

Dardan Kastrati
25-08-08, 22:08
....cdo gje ndryshon tek une .

desert
25-08-08, 22:09
...vėrej ndryshimet tek ti

Virti
25-08-08, 22:11
vjen aroma bakllave! :cool:

desert
25-08-08, 22:13
dua te tregoj se ėshtė fjala pėr Shkretirė jo Dezert

Virti
25-08-08, 22:16
vjen era pusto! :cool:

egi
25-08-08, 22:23
..te gjithat femnat kthehen ka ti :biggrin:

romansa
25-08-08, 22:24
..ma prish diten....

Oqeani
25-08-08, 22:27
... njoh aromen ..........

Jana
25-08-08, 22:46
Spe di cili je se pa te ndal se kisha lan haahahha..........

LuLjaa
02-09-08, 16:54
. . . ėhė

LaCoStA
03-09-08, 08:55
Po ma hup vetedijen .........

LuLjaa
03-09-08, 12:38
Po ma hup vetedijen .........

A met besu hahahahahahaa

speci
03-09-08, 13:15
kahere

Rizuana
03-09-08, 15:48
.... s'te shoh.

aLbaChiCk
03-09-08, 16:14
..... me dridhet zemra :smile:

Arkza
03-09-08, 16:16
........... ne Forum me bohet Qefi qe te sho ... Mpuqqqqqqqqqqqqqq Ojjj sisss po moti s'te kam pa , qysh te kam Alba ?

selvija
03-09-08, 16:22
Uhh nje pas gjat shat minuta po jes pa frymmmmmmmmmm

aLbaChiCk
03-09-08, 16:23
........... ne Forum me bohet Qefi qe te sho ... Mpuqqqqqqqqqqqqqq Ojjj sisss po moti s'te kam pa , qysh te kam Alba ?

mpuqqqqqqqqqqq back sis .Moj le un qe sjam kon ktu pari po ti ku ishe se as ty ste kam pa prej se kam ardh?

Kur kalon ti ktu pari gzohem shum

Arkza
03-09-08, 16:31
mpuqqqqqqqqqqq back sis .Moj le un qe sjam kon ktu pari po ti ku ishe se as ty ste kam pa prej se kam ardh?

Kur kalon ti ktu pari gzohem shumHhahahahha Sisss po bre prej te Premtes s'kam punu as une valla ... kam njet shpi se e kam Lyjt e kam la tepija e ren keshtu deri sot erdha ketu ... Qysh te kam ty a qysh kalon ?
...... Gjithashtu edhe une Gezohem qe te sho ty Online ... :smile:

aLbaChiCk
03-09-08, 16:32
Hhahahahha Sisss po bre prej te Premtes s'kam punu as une valla ... kam njet shpi se e kam Lyjt e kam la tepija e ren keshtu deri sot erdha ketu ... Qysh te kam ty a qysh kalon ?
...... Gjithashtu edhe une Gezohem qe te sho ty Online ... :smile:

Mir sis prej te hanes prap ne pun hmm hiq spo punohet po qka me bo...... Kur kalon ti e qon pluhun kaniher hahaahahahah

Arkza
03-09-08, 16:57
Mir sis prej te hanes prap ne pun hmm hiq spo punohet po qka me bo...... Kur kalon ti e qon pluhun kaniher hahaahahahahHhahahahahahha Sisss ani Pluhur , po ku mos me qu pash Zotin se sa me kishte marre malli per juve !
P/S Sis me fal se kesh nxan me pune !

Kur kalon ti me bon Zemra verrr e ferrr...

Shpat
03-09-08, 18:40
Mė shkon mendja tė pėrcjell deri nė amshim.

Paradox_13
03-09-08, 18:51
...te mahnitur nga bukuria yte edhe zogjet ndalojn se kenduari..!!

Adrenalina
03-09-08, 19:30
Kenga yte me zgjon nga gjumi....!!

Paradox_13
03-09-08, 19:33
...yjet me plot kureshtje veshtroj nga larte,eshte nate apo valle ata jan jerm....

Adrenalina
03-09-08, 19:44
..... si yll vjen me kfjell nga jeremllaku i nates!!

selvija
03-09-08, 19:50
Po mendoj se po me thirr ne qaj tash pasi perfundum iftarin

gazi-de
04-09-08, 21:35
Ndjej apo shijoj aromen edhe pse je larg:tongue: :cool:

romansa
04-09-08, 21:37
kur kalon ti..ta leshoj rrugen ..

Oqeani
04-09-08, 21:40
kur kalon ti..ta leshoj rrugen ..

Sa mire po ja bejshe , se kur po te shoh - Kembent nuk po me mbajne , e ruju se po perrplasem dika ....

limpx
04-09-08, 23:23
ni mahall pesh e qon :P ( tu ik prej teje :P )

Estella
24-01-09, 15:28
ni mahall pesh e qon :P ( tu ik prej teje :P )

:P ahaha

gazi-de
24-01-09, 16:05
Po trembem....:tongue:

selvija
24-01-09, 16:39
Pa qare mu ndal me shiku,,,se mos po humb rrugen gabimisht:wink:

Dallandyshja_718
25-01-09, 18:54
...i jep ere edhe rruges, nga parfumi qe perdor.:biggrin:

Oqeani
25-01-09, 18:57
I jap nje shiqim qiellit !

Paradox_13
25-01-09, 19:31
.......smuj pa mos kthy koken prapa edhe njehere....!!

lazdrani
25-01-09, 19:50
Kur kalon prane meje eshte e pamundure mos te qeshim se bashku...

Xuki
25-01-09, 23:58
Kur kalon ti rrugėn krejt ti hapin sytė! :D

Luana
25-01-09, 23:59
Kur kaloj unė ksajde , Ti ikėn prej meje ..!

Xuki
26-01-09, 00:12
Kur kalon ti nepėr ujė tutna qė po prehesh nė gurė! hihi

thellenza
26-01-09, 00:18
kur kalon ti andej ka kaloj edhe une, tutna se mos do te behet fjale per msn dicka!

Xuki
26-01-09, 00:24
Kur kalon ti kėndej sytė e mi vetėm msn-a shohin! hihi

Luana
26-01-09, 00:40
Kur kalon ti nepėr ujė tutna qė po prehesh nė gurė! hihi

Kur kalon ti rrethė meje , e di qe kam njė mbrotje tė mirė , pėr ate nuk u a kam frigėn as ujit e as gurėve ...

Luana
26-01-09, 00:55
Kur kaloni ti afėr meje , len nje hije imazhi tė tretur nė shpirtin tim...

Jana
03-02-09, 22:23
Pershendetemi.............

LuLjaa
03-02-09, 23:45
..... ta baj tungat

shfletuesi_
04-02-09, 01:12
Kur kalon ti afer meje me rrenqethet trupi dhe mbushem fryme...

LuLjaa
04-02-09, 01:18
Kur kalon ti t'kqyri pi balloknit ...

shfletuesi_
04-02-09, 01:20
Kur kalon ti une mshifem edhe te shikoj msheft qe ti mos mem vrejt...

Paradox_13
04-02-09, 12:06
....ne nje stine te ngrohte me shendrrone....

Jana
04-02-09, 12:24
....nganjeher nuk te verej.....

shfletuesi_
04-02-09, 13:28
..Me ben te marr diq te ftoht me pij...

emine
04-02-09, 13:32
Kure kalon ti ,,,,,,ka une nganjeher ste shofe ,sdi pse:tongue:

Trina_1
04-02-09, 15:51
:smile: me zgjatet jeta ........

ritta
04-02-09, 17:10
..... une shtangem .........

Oqeani
04-02-09, 17:11
Turperohem me te shiquar !

romansa
04-02-09, 17:13
..te pershendes

shfletuesi_
04-02-09, 17:32
..me ngjall nostalgji....

Breshka
05-02-09, 00:58
..........................mundohem te jem e shpejt sikur ti

Dallandyshja_718
05-02-09, 00:59
...shkeli frenat mos me t'a prish "shtepine"...:biggrin:

Breshka
05-02-09, 01:04
...shkeli frenat mos me t'a prish "shtepine"...:biggrin:

shkeli malsore shkeli se e kom shtepin mezi e kom ndertu me therra http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

gazi-de
06-02-09, 14:46
Me qellu nate,po ma nxjerr gjumin..ahahahah

emine
06-02-09, 14:53
......................ka dera emines,vjen e pin kafe :cool: :biggrin:

Breshka
06-02-09, 14:55
[quote=emine]......................ka dera emines,vjen e pin kafe te une qy:cool: :biggrin: [/quote

.........mos kersit me taka ti qiko shum se mtranove http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

gazi-de
06-02-09, 14:57
le qe nuk me shikon.po ase per kafe nuk me lut qy..ahahaha

emine
06-02-09, 15:00
[quote=emine]......................ka dera emines,vjen e pin kafe te une qy:cool: :biggrin: [/quote

.........mos kersit me taka ti qiko shum se mtranove http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

kure kalone breshka ka dera jeme,nuke e ftoje nganjeher per kafe sepse mundem me pas dikonde aty e bahemi 3-sha hahahah:biggrin:

ps,e taket si hjeki se shkojne me kule:biggrin:

Giovanni
06-02-09, 15:21
Kur kalon ti afer meje frymemerrja me ndalet zemra me ligshtohet...........

Jana
06-02-09, 16:48
...pet shikoj a mes ki ndryshu najsen......

Albonita
06-02-09, 16:50
Jo Jo Nuk kam ndryshuaa..hahah


Kur Kalon Jana...kendej une epershndes shumeeee...!

Jana
06-02-09, 16:58
Tash a mes i ki pre flokt hahahahha

Kur kalon ti en FD ....krijon atmosfer shum te mir...
te pershendes edhe une ty shum Albonita...

LuLjaa
06-02-09, 16:59
Kur kalon ti ... ( jo ti Albonita as Jana po dikush tjeter ) :D
e kthej kryt me ni ane kishe s'pot shohh :P

Albonita
06-02-09, 17:00
Äahahaha po pak i kam pre..edhe i kam ngjyrose ahhahaahhah


Te faliminderti shumeee...


Kur kalon Janaaa..e embelson ter Forumin..sepse asht Nje Vajz shum e Omel..!

Albonita
06-02-09, 17:02
Kur kalon ti ... ( jo ti Albonita as Jana po dikush tjeter ) :D
e kthej kryt me ni ane kishe s'pot shohh :P


Qy..sa e keqe mos na ban me hile moj edhe me na cek emrat edhe mos me than as gjee..hahahah


Kur kalon Lulja me kujtohen shum shkrem te burka se ja kom lezuaa....po tash nuk po kalon diq shpesh ketu...hahahahha

Jana
06-02-09, 17:03
Kur kalon ti krejt per kqyrin.....hmmm erdh Chicca Gjakovare.......

Duhe me thon Mashalla kur jemi na knej.....Gjakovare......dihet hahahahah

Lulja kur kalon krejt Forum mbushet arom Trendafili....

Albonita
06-02-09, 17:04
Kur po kalon Jana kendej po kam qef edhe une te njejtn Rruge me kaluaa..;)

LuLjaa
06-02-09, 17:04
Hahahaa Albonita nuk ke e mire qajo fjal per qata nuk thash per juve
se kur kaloni ju ju kqyri se kthej kryt anash qyhh hahaaa

Ti s'ke kalu moti ksajde qata as nuk i sheh ma shkrimet, edhe ma mire qe si sheh se ēka po ka tash hahahaaa :P

LuLjaa
06-02-09, 17:06
Kur kalon ti krejt per kqyrin.....hmmm erdh Chicca Gjakovare.......

Duhe me thon Mashalla kur jemi na knej.....Gjakovare......dihet hahahahah

Lulja kur kalon krejt Forum mbushet arom Trendafili....

Ma moj mos um livdoni kaq shume se s'jam bash qashtu :smile:

Kur kalon ti ketu um hidhet menja me ardh e met ... qaf ni here

shfletuesi_
06-02-09, 17:07
... me vjen me tesh..aa phqiuuuuuuu

Albonita
06-02-09, 17:08
Ande ke me than nje fjal te miree..hahahah mandje me vazhdue at fjal se ki pas ne Mend hahaaha

SHAKA

Kur kalon Luljaa..ter forumi ka freski sepse ka aromen e Luleve..!

Giovanni
06-02-09, 17:43
*********** vjen era profum .........!!

Jana
06-02-09, 17:45
Shum stilin e mir....

Giovanni
06-02-09, 17:45
........gjdo gje shendrit.....!!

shfletuesi_
06-02-09, 17:48
...me shepjtohen rrahjet e zemres ..

Jana
06-02-09, 18:49
S'te verej........................

PeJ0N
08-02-09, 15:57
S'te verej........................

..... Sa keq :D

aLbaChiCk
21-03-09, 16:48
Kur kalon ti edhe diellit ja mer rrezet

Fshatari
21-03-09, 16:53
Kur kalon ti edhe diellit ja mer rrezet
Mos e ke teprue pak qitu!

Zhaneta
21-03-09, 16:53
Kur kalon ti te them se ste kuptova ...........:wink:

aLbaChiCk
21-03-09, 16:54
Mos e ke teprue pak qitu!

Nuk besoj se e harroj diellin ateher


kur kalon ti i jep freski forumit

lazdrani
21-03-09, 16:58
Vetedija po me humbe.....

aLbaChiCk
21-03-09, 17:15
Kur po kalon ti po me duket se un skam fjet hiq :smile:

romansa
21-03-09, 18:20
..;po ēon peshe nje mahalle

Paradox_13
21-03-09, 18:25
....bora nga kulmet rreshqet po shyqyr qe nuk te nxen...

Zhaneta
21-03-09, 18:33
Kur kalon ti me shiko nje here mua .............:wink:

Jana
21-03-09, 23:59
... hmmmm ca i mil.....

LuLjaa
22-03-09, 00:58
........ nuk t'njohh

lazdrani
22-03-09, 01:28
....me behet qefi http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Jana
22-03-09, 12:01
....lazdrona.........hhahhaha

Isinqerti25
22-03-09, 12:04
Ende skam dal me kalua rrruges apo me ndonje femer kur te dal me kalua ju tregoj ahaha
Respket

lazdrani
22-03-09, 12:08
....lazdrona.........hhahhaha


Krejte lagjen e qone peshe haaaaaa

ssara
22-03-09, 12:27
............gezohem

Zhaneta
22-03-09, 12:31
............Un do te falenderoja ..........:wink:

Isinqerti25
22-03-09, 12:34
Une do te Ftoja per kafe?

Zhaneta
22-03-09, 12:39
Kur kalon ti te them se ste kuptova.........hmhmhm:wink:

Isinqerti25
22-03-09, 12:41
Kur Kalon ti te them eja Ne anen tjeter te rruges se jam duke te pritur per kafe?

Zhaneta
22-03-09, 12:44
Kur kalon ti me shiko nje here mua................:biggrin: :wink:

Isinqerti25
22-03-09, 12:47
Sigurisht qe do te ju shikoj kurte ma ipet mundesia qe te ju njo me mir nga ana e juaj se edhe tash po ju shkoj por spo kam mundesi te ju njo


Kur te kaloj shpresoj qe do ju shikoj dhe do ju perqfaoj shum qe me keni mungaur dhe sju kam par me vi te

Zhaneta
22-03-09, 12:50
Kur kalon ti i harroj t'gjitha............hahaha:wink:

Isinqerti25
22-03-09, 12:56
Kur te kalon ti Nuk ndegjojh dhe nuk sho asgje tjeter vetem ty?

Zhaneta
22-03-09, 12:59
Kur kalon ti te baj te njejten pytje ..........:wink:

Isinqerti25
22-03-09, 13:00
Kur kalon ti dua qe te jem shum shpejt me ty?

Zhaneta
22-03-09, 13:07
Kur kalon ti me siguri qe po lexon librat e shkolles ..... mbase ndonje revist......hmhmhm

Isinqerti25
22-03-09, 13:09
Kur kalon ti mendoj perse smundem qe te njo ty me mir

Jana
30-03-09, 14:23
...shkelqen..........

LuLjaa
30-03-09, 15:28
...... me pas mundesi met paa ohh s'kisha dasht ma shume

shfletuesi_
30-03-09, 15:35
Ka kohė qė stė kam parė dukė kaluar... vetėm nė kujtesė tė kam... Kur kaloshe ti me buzėqeshte i terė trupi...

desert
30-03-09, 17:19
...skuqem :D

Zhaneta
30-03-09, 17:20
Kur kalon ti te them se ste kuptova ...........:wink:

shfletuesi_
30-03-09, 17:23
...skuqem :D

Mirė shumė se njeriu kur skuqet kanjė nivel te lart tė karakterit dhe moralit...Kur kalon ti gegohėm pa masė... them tash flasim me te ne MSN :D :biggrin:

desert
30-03-09, 17:28
Mirė shumė se njeriu kur skuqet kanjė nivel te lart tė karakterit dhe moralit...Kur kalon ti gegohėm pa masė... them tash flasim me te ne MSN :D :biggrin:me djalin e vllaut apo ???:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

shfletuesi_
30-03-09, 17:38
me djalin e vllaut apo ???:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

Sigurisht... atė e kam xhanush.... pse mė ke kujtove ti :) :biggrin: :biggrin: :biggrin:

desert
30-03-09, 17:40
po ashtu edhe unė mendova veqse thash mos kam harru...pleqėria :D

shfletuesi_
30-03-09, 17:44
Mė duket vetja i ri.....

emine
02-04-09, 20:37
te njohe prej 200 metrav:smile:

Jana
17-09-09, 12:49
...ndina mir...

Oqeani
17-09-09, 13:05
... zemla me leshon e hajthttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

roadrunner
17-09-09, 13:09
pse? Kur kalon?

aLbaChiCk
17-09-09, 18:19
...... te shendrit ftyra tu u cirit :biggrin:

Peja-Boy
17-09-09, 18:58
I Habitur me Mend e nuk te shoh !!

thellenza
17-09-09, 21:06
..me perzihen ndjenjat.

emine
17-09-09, 21:38
pse? Kur kalon?

e kan pase fjalen per xhenazen kure ta qojne te vorret,,,:tongue:

Tomori
17-09-09, 21:41
e kan pase fjalen per xhenazen kure ta qojne te vorret,,,:tongue:

shuj tu thafte goje jarabi..tu thane keshtu ja bane kobin kercovarit e qove te vorri,,

emine
17-09-09, 21:43
shuj tu thafte goje jarabi..tu thane keshtu ja bane kobin kercovarit e qove te vorri,,
tomor kure kalone ti duhet me lexu ka temat se ka gjithmone diqka interesante:biggrin:

Tomori
17-09-09, 21:47
tomor kure kalone ti duhet me lexu ka temat se ka gjithmone diqka interesante:biggrin:

normal mesuesja ime kur kalon ti mesuesja ime emine, mua tane floket me ngrihen perpjet...

emine
17-09-09, 21:59
normal mesuesja ime kur kalon ti mesuesja ime emine, mua tane floket me ngrihen perpjet...

po terqethshe si maqok hahahhahhahhahhaahhahhaahhahhah

realisti64
17-09-09, 22:04
kurpo kalon ti mbi mu, pordh e piskam po shkon....

Jana
24-09-09, 12:40
...ta njoh aromen e parfumit...

roadrunner
24-09-09, 13:23
Ja Kam Nis Mos Me Te Vrejt Hahahha

thellenza
24-09-09, 17:54
...behem kanjhere kishe nuk po te shoh.. por vetem behem ashtu :wink:

emine
24-09-09, 17:55
...qeshtu kure kalojshe me bijke ka ni dhome,tash s'kome ma dhame ne goje:tongue:

realisti64
24-09-09, 19:04
...qeshtu kure kalojshe me bijke ka ni dhome,tash s'kome ma dhame ne goje:tongue:

eeeeeeeeeeeeee...tash po u dufka me ti ngjit njo ka njooooooooo ahahahhahahahha

Zana_ch
24-09-09, 19:39
.....ta msheli njonin sye e ti bahesh kuq si speci i xerxes ..hahahahahah

Oqeani
24-09-09, 19:40
.... mos u skuq se nuk te njoh http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

Zana_ch
24-09-09, 19:42
.........ty ta kisha hjek cigaren prej gojes

Oqeani
24-09-09, 19:44
...... e kisha hjeke vete, e te kisha thene - a ke nje cigare - vetem e vetem me te fole ...

Zana_ch
24-09-09, 19:48
.....t'kish thon m'fal po un se pij cigaren se sdua te kem kancer ma vone, adin qa te lutem leje edhe ti se jam e bindur se ni dit do te me falenderohesh se e kam per te miren e shendeti dhe te xhepit tate

realisti64
24-09-09, 20:04
.....ta msheli njonin sye e ti bahesh kuq si speci i xerxes ..hahahahahah

pse a snajperiste je ti aaa?

jaaa speci edhe me mu skuq s ma sheh ahahahhahahahahah

Idila
27-10-09, 09:42
Kur kalon rrugės me naze si lule zambak, ndalu pak e hidhma syrin ē`mė je bė marak...:biggrin:

rafet llapjani
27-10-09, 09:47
Kur kalon ti une ngeli se hiq sun qindroj jam i ligsht jam njeri me emocjne qe vin prej funit te barkut ahahaahahahahahahahahahahahahahha

desert
27-10-09, 22:13
... te vijne nje tufe dhi pas :D

MemphiSx
27-10-09, 22:35
....as fryme nuk mare :D

Albonita
28-10-09, 16:25
Kur kalon Ti Me duke se....jam ne Gjakove.

emine
28-10-09, 16:27
kure kalove ti m'hypen mollat qe i bleva,lypi naper sheher s'disha ku i kam harru:biggrin: ev hijen e ron e ke pas :biggrin:

emine
28-10-09, 18:03
nuke te shifsha ,se i vogel shum:tongue:

shfletuesi_
28-10-09, 18:05
qon pluhur me dymija dimija asi Kule breee

Idila
28-10-09, 18:48
...dridhet Dardania. :D

Oqeani
28-10-09, 18:49
... shiqimi me verbohet !

Idila
28-10-09, 18:56
.....pėrshėndetja nuk mungon.

shfletuesi_
28-10-09, 18:57
...zbukuron gjuhen dhe ... pa letersin shqipe...

Idila
28-10-09, 18:58
...mė ngjall frymėzim...

vendasi
28-10-09, 19:08
me bjen ndermend qe je gjalle...:biggrin:

Idila
28-10-09, 19:10
....mė zgjon kėrshėrin :biggrin:

ssara
28-10-09, 19:11
...te pershendes

Idila
28-10-09, 19:14
Kur kalon ti rrugės sime dhe mė pėrshėndet, m`i fal zemrės shumė gėzime, ti je engjulli vet.....

vendasi
28-10-09, 19:46
....mė zgjon kėrshėrin :biggrin:
Hiq s'kuptova ndoshta ke kohe per perkthim..??:biggrin:

halla e madhe
28-10-09, 19:49
Hiq s'kuptova ndoshta ke kohe per perkthim..??:biggrin:


.....ma kujtove vjehrren me corapa te leshta:tongue:

ps; te pershendes kudo qe je!

Idila
28-10-09, 19:52
Hiq s'kuptova ndoshta ke kohe per perkthim..??:biggrin:
E harrova ēfarė thashė....harroje dhe ti :biggrin:

Kur kalon kjo halla plot me naze, zemrėn na e rrėmben. :biggrin:

Oqeani
28-10-09, 19:55
kėrshėrin

Kėrshėri - Kurreshtje

Idila
28-10-09, 19:58
kėrshėrin

Kėrshėri - Kurreshtje
Kur kalon ti, kalo dhe mos bė zė! :wink:

Oqeani
28-10-09, 20:00
...... valėt qetėsohen !

Albonita
29-10-09, 07:27
---> Me kujtohet fjala e Keqe:biggrin:

emine
30-10-09, 14:22
..........e ndjeja hapin tende dhe pa te pare....

Peja-Boy
30-10-09, 15:36
Sexy Hips, Nasty Lips , High Class And Nice A** :rolleyes:

Jana
30-10-09, 16:17
...em buzqesh...pastaj....

vjeshta
06-12-09, 20:47
..edhe Hėna e kthėn kokėn .

Idila
06-12-09, 20:53
..edhe Hėna e kthėn kokėn .
...thėllima mė rrėqeth trupin. :biggrin:

ssara
06-12-09, 20:54
............ndjesi e bukur..

shfletuesi_
06-12-09, 20:57
Me freskon shpirtin

turisti
06-12-09, 20:59
...i len gjurmet e pashlyera............

Idila
06-12-09, 21:00
Kur kalon ti edhe lisat tė pėrkulen.

vjeshta
06-12-09, 21:03
...thėllima mė rrėqeth trupin. :biggrin:

...i lėnė pa mėnd .:biggrin:

Idila
06-12-09, 21:07
...i lėnė pa mėnd .:biggrin:
.....djelmoshat befason e trumcakėt trumbetojnė. :biggrin:

vjeshta
06-12-09, 21:09
.....djelmoshat befason e trumcakėt trumbetojnė. :biggrin:

...te vdekurin e gjallon te semurin e sheron .:biggrin:

halla e madhe
06-12-09, 21:33
...te vdekurin e gjallon te semurin e sheron .:biggrin:....

vjeshten e bene vere:smile:

turisti
06-12-09, 21:35
Kur kalon ti....i vjen era :biggrin: kafe :biggrin: ................,hahahahahahahahahahahahahahahahah a.

halla e madhe
06-12-09, 21:42
Kur kalon ti....i vjen era :biggrin: kafe :biggrin: ................,hahahahahahahahahahahahahahahahah a.


...kur kalon ti,vjen era sapun:biggrin:

vjeshta
06-12-09, 21:49
....

vjeshten e bene vere:smile:

..sjellė ngrohtėsi ..:smile:

turisti
06-12-09, 21:51
...kur kalon ti,vjen era sapun:biggrin:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha,po a,flm.Nashta eshte ashtu shkaku i :biggrin: fotografive :biggrin: te shumta.......

halla e madhe
06-12-09, 22:02
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha,po a,flm.Nashta eshte ashtu shkaku i :biggrin: fotografive :biggrin: te shumta.......


...kur kalon ti,me kujtohet oborri i cmendurise:tongue:

LaCoStA
07-12-09, 00:35
..... krejt pi hapin syt, e po t'kqyrin...

ssara
07-12-09, 18:53
.....me buzeqesh

Peja-Boy
07-12-09, 20:08
Era shkrum Gumave !!!

Lapsi
14-12-09, 10:14
kur kalon ti neper varre
me fustanin zvere-zvare
te vdekurit i gjalle
mua me le te vdekur fare

Idila
14-12-09, 10:15
...ngjall elegji. :D

rafet llapjani
14-12-09, 10:15
kur kalon ti neper varre
me fustanin zvere-zvare
te vdekurit i gjalle
mua me le te vdekur fare

O lapssssssssssss bre qata pot thet bali kqyr me kule se me fistana le qe te lajn te vdekur po edhe met ti hupin aghaghaghaghghaaghgh

Lapsi
14-12-09, 10:20
kur kalon ti rruga behet llastik :P

LaCoStA
15-12-09, 00:02
... krej mbesin pa frymė.

Fshatari
15-12-09, 14:10
...kaloj ne anen tjeter te rruges

Idila
15-12-09, 14:10
...edhe lisat tė pėrkulen/nderojnė.

Fshatari
15-12-09, 19:57
...edhe lisat tė pėrkulen/nderojnė.
Lisat po, po cila eshte Idila ?

~AnnA~
15-12-09, 20:21
Lisat po, po cila eshte Idila ?

..atehere vrehen te gjitha nuancat e ngjyrave te respektit, miresise, bujarise dhe lartesise!!!

Lapsi
15-12-09, 20:22
ka miresi

~AnnA~
15-12-09, 20:25
ka miresi

...vrej ngjyren e ndergjegjes :)

Lapsi
15-12-09, 20:31
me bie ndermend gjermania

Agolli
15-12-09, 21:45
Kur kalon ti,..uuuuuu ani kur kalon ti!! Tema Blla blla blla mo.,

Lapsi
16-12-09, 12:14
me kujtohet Dritero Agolli

Agolli
16-12-09, 22:08
..e mbaj gomen ne gishta.. :biggrin:

Xuki
16-12-09, 22:36
Kur kalon ti rrugėn unė e kam semaforin kuq!

LaCoStA
16-12-09, 23:23
..... une t'vi mrapa :smile:

thellenza
18-12-09, 18:53
..te shikoj prej dritares :tongue:

LaCoStA
18-12-09, 19:15
... fryma po m'nalet :P

elvio
12-06-10, 23:05
kur kalon ti ,me hapin tend te lehte
hapin tend gjithkush e ndien
edhe pse here here eshte hap i zbehte
edhe mjaft here ai hap shkelmon e fyen

por te pranoj se s'mund te bej tjeter
i drejtohem vetes i qete e guxim
qendroji mire atij hapi te pashmangshem
ajo eshte KOHA,shijoje edhe pse me provokim:smile:

Buqja_ch
12-06-10, 23:52
........ edhe fd bene drite Lulee ec te qafi mire se erdhe me fal ta prisha qetsin

LuLjaa
12-06-10, 23:59
........ edhe fd bene drite Lulee ec te qafi mire se erdhe me fal ta prisha qetsin

.. hajdee qaff edhe ty, jo be shuj se boll mire bane qe um thirre se bash su nejke n'qetesi :)

elvio
13-06-10, 00:03
ferizajlike kur kalon
kenget e TRIX ti degjon:cool:

LuLjaa
13-06-10, 00:26
ferizajlike kur kalon
kenget e TRIX ti degjon:cool:

..... s'muj me shkru ( fol ) se nuk te pelqejn femnat e Ks.. ne shkrim :biggrin: