PDA

View Full Version : Ēka i mungon FD-sė??


Faqet : [1] 2 3 4

luckyman
09-07-08, 17:14
*****:smile: *****

Agolli
09-07-08, 17:50
Oxhaku :biggrin:

e_martumja
09-07-08, 18:21
Shpejtsija dhe radio me pershendetje:biggrin: :biggrin:

selvija
09-07-08, 19:01
*****:smile: *****Nje princet me ti nuk ngadal qeto musteqe...qysh paske siii siii sisiisisisis:biggrin:

gazi-de
09-07-08, 19:22
Nje deti :rolleyes: :biggrin:

Trina_1
09-07-08, 19:41
Un deri tash :tongue:

gazi-de
09-07-08, 19:43
Un deri tash :tongue:
:tongue: :wink:

Trina_1
09-07-08, 19:47
:tongue: :wink:


E di e di poo ...... :cool:

gazi-de
09-07-08, 19:53
E di e di poo ...... :cool:
po........:rolleyes: :biggrin:

teutaA
09-07-08, 20:12
hiqni maskat.......:smile:

Cia-Ferizaj
09-07-08, 20:15
kurgjo krejt senet i kish

Breshka
09-07-08, 22:06
200-220 veq

Murgesha
09-07-08, 23:09
kafja http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

e_martumja
09-07-08, 23:11
200-220 veqbreshk ske me pa kete kurre te ti ahahhaaha

Murgesha
09-07-08, 23:15
breshk ske me pa kete kurre te ti ahahhaaha


Njėmend a ju mungon breshkav shpejtėsia??

lyra2
09-07-08, 23:19
Njėmend a ju mungon breshkav shpejtėsia??
..nuk besoj,kurr nuk jane per gute .:)

Murgesha
09-07-08, 23:20
..nuk besoj,kurr nuk jane per gute .:)


Nejse se as Dardanisė nuk i mungojnė Breshkat hahahahahaah

LABI
09-07-08, 23:23
Mendoj qe i mungon nje shank/banak .... :biggrin:

Dreni30
10-07-08, 00:01
Ketu tek une po i mungon nje anije bre se krejt vale vale po shkon, keshtu qe me pas nje anije me mire kisha arrit ne cak.

e_martumja
10-07-08, 00:02
i mungon xuki, vjeshta paradoxi dhe luana:mad:

upssssssss shkrretova kjo qenka mungesa ime ahahhahahah

Oqeani
10-07-08, 00:04
Ketu tek une po i mungon nje anije bre se krejt vale vale po shkon, keshtu qe me pas nje anije me mire kisha arrit ne cak.

Valet i ke dhurate ng

Dreni30
10-07-08, 00:06
Valet i ke dhurate ng

Po bre, por nuk e kam dite se eshte bere dardania deti, hahahh

teutaA
10-07-08, 00:31
shejtonka:smile:

Murgesha
10-07-08, 01:01
shejtonka:smile:


Teutė a s`po tė mushi unė sy a??

emine
10-07-08, 08:21
lovely jem...........:frown:

rafet llapjani
10-07-08, 09:34
Nje tertaq mi fuzat krejt mi que ne erskurzjon ahgahgahgaaaaahgahgahgahgah

Gjumashja
10-07-08, 10:42
Veq edhe katragjysherit...:biggrin:

gazi-de
10-07-08, 11:06
Autobusi de:rolleyes: :biggrin:

Arkza
10-07-08, 11:14
Gjykasti , Avokati , dhe Burgu !!!!
Se shum Hajnia kishte ketu , une dua te jem Gjykaste !:biggrin: :tongue:
Dua te Denoj perjetsisht Murgeshen , Shejtajken dhe Dea qe po i Vjedhin Avataret te huj ...........:tongue: :tongue: :tongue:

Gjumashja
10-07-08, 11:15
Gjykasti , Avokati , dhe Burgu !!!!
Se shum Hajnia kishte ketu , une dua te jem Gjykaste !:biggrin: :tongue:
Dua te Denoj perjetsisht Murgeshen , Shejtajken dhe Dea qe po i Vjedhin Avataret te huj ...........:tongue: :tongue: :tongue:a ben une me e mbajt ate qekiqin hahahaha

selvija
10-07-08, 11:17
Nje tertaq mi fuzat krejt mi que ne erskurzjon ahgahgahgaaaaahgahgahgahgahKah don me na qu rafet veq ne boj shokovices qofsh isha ardhe me plote deshire se shum me pat pelqy,hahaha:biggrin:

Arkza
10-07-08, 11:23
a ben une me e mbajt ate qekiqin hahahahaBon bon , qysh joo veq po tutna su e qon ti Qekiqin .... :biggrin: :biggrin:
Me mir po te boj ty Avokate .... :wink:

e_martumja
10-07-08, 11:25
e-martumja kur eshte offline:biggrin:

lovely
10-07-08, 12:07
qamos valla i mungon :biggrin:

Dardan Kastrati
10-07-08, 12:10
KOmunikimi radiofonik .

lovely
10-07-08, 12:12
KOmunikimi radiofonik .


hahahahahahah

me pas qasi senash e me i pas krejt lidhjet e qelta permenihere a thu a ish marr vesh nejsen?? ooo po muj me paramendu, si pulat ne telefon :biggrin: veq ish dasht me nejt qut gjithe naten per me prit me flejt njerazimi, per me mujt me fol me dikon privat kshtu :biggrin:

Dardan Kastrati
10-07-08, 12:30
hahahahahahah

me pas qasi senash e me i pas krejt lidhjet e qelta permenihere a thu a ish marr vesh nejsen?? ooo po muj me paramendu, si pulat ne telefon :biggrin: veq ish dasht me nejt qut gjithe naten per me prit me flejt njerazimi, per me mujt me fol me dikon privat kshtu :biggrin:Oj ti qik edhe aty ka nje rend dhe rregull ska ashtu siq mendon ti si pula ne telefon qy qa koke e te kane hup papuqet a qa te ka gjete keshtu ehhhhhhuuuuuuuu :tongue: :biggrin:

lovely
10-07-08, 12:32
Oj ti qik edhe aty ka nje rend dhe rregull ska ashtu siq mendon ti si pula ne telefon qy qa koke e te kane hup papuqet a qa te ka gjete keshtu ehhhhhhuuuuuuuu :tongue: :biggrin:

o ti djale, mos harro qe je kan burri jem, hahahahahahahahahahaha

une s du rend, une du qashtu si pa kry :biggrin: , ti bile duhet me dit kete pune :tongue: :biggrin: :biggrin:

Dardan Kastrati
10-07-08, 12:47
o ti djale, mos harro qe je kan burri jem, hahahahahahahahahahaha

une s du rend, une du qashtu si pa kry :biggrin: , ti bile duhet me dit kete pune :tongue: :biggrin: :biggrin:Ehh qeshtu si pa kry spo mundesh me nxane vend kerkun hiq trrrrrrtttt ..:biggrin:

Rozafa
10-07-08, 12:51
o ti djale, mos harro qe je kan burri jem, hahahahahahahahahahaha

une s du rend, une du qashtu si pa kry :biggrin: , ti bile duhet me dit kete pune :tongue: :biggrin: :biggrin:

..bobo cfare degjovaaaa........:rolleyes:

Murgesha
10-07-08, 15:44
Gjykasti , Avokati , dhe Burgu !!!!
Se shum Hajnia kishte ketu , une dua te jem Gjykaste !:biggrin: :tongue:
Dua te Denoj perjetsisht Murgeshen , Shejtajken dhe Dea qe po i Vjedhin Avataret te huj ...........:tongue: :tongue: :tongue:"Burgu i forumit" e kemi kėtė temė dikund se nuk o hera e parė qė po na i vjedhin firmat e avatarėt, e atje mundesh me na burgos nėse ke fakte.
Avatarin tondė po e ruajmė me e marr kur tė jemi tė tria bashkė ksajde, e atėherė si tė duash me na burgos burgun e ke gadi hahahahahaahahahahahahahahah.

Cia-Ferizaj
10-07-08, 16:20
rilindaaaaaaaaaaaaa

Arkza
10-07-08, 16:27
"Burgu i forumit" e kemi kėtė temė dikund se nuk o hera e parė qė po na i vjedhin firmat e avatarėt, e atje mundesh me na burgos nėse ke fakte.

Haj tyben kurr se kam pa qat Burgun une jo !!!! Por kam Fakte kam bile bile edhe Deshimtare e Deshimtar .... :biggrin: veq Bohu Gati ti per Gurbet asii Burge moj ... :biggrin:
Avatarin tondė po e ruajmė me e marr kur tė jemi tė tria bashkė ksajde, e atėherė si tė duash me na burgos burgun e ke gadi hahahahahaahahahahahahahahah.

Ehhhhhh sa per Avatarin teme s'ka lidhje se une veq e Ndrroj nuk rri hiq ajo e njeta me juve jo jaaaa :tongue: :biggrin:
Ehhh ju trijat u bofshit bashke e mos u zgjedhshit kurr jarabi hooooo :biggrin:

jEtA_1
10-07-08, 16:27
Mungesa e shume antarve te vjeter te forumit perbese po e bene forumin te zbeht edhe pse fal zotit cdo dite po radhiten antare te rinje por prap se prap antart me aktiv te forumit kur po mungojn po zbehet forumi pra ne keto momente beje apel te te gjithe antart e forumit dardan qe te jen her pas here aktiv sepse etu na lidhin vite te tera edhe pse ju kuptoj qe obligimet e jetes ndonjiher nuk te japin mundesin te futesh ketu por prap se prap ndonjiher eshte mir te dokeni ksajde ja une vet i koh skam pas mundesi te jem ketu por prap se prap kame ardhur edhe pse ter diten e kam te ngarkume ndonjiher po vi ksajde te shoh a jeni shendoshe e mir te gjithe .

Murgesha
10-07-08, 16:47
Haj tyben kurr se kam pa qat Burgun une jo !!!! Por kam Fakte kam bile bile edhe Deshimtare e Deshimtar .... :biggrin: veq Bohu Gati ti per Gurbet asii Burge moj ... :biggrin:
Ehhhhhh sa per Avatarin teme s'ka lidhje se une veq e Ndrroj nuk rri hiq ajo e njeta me juve jo jaaaa :tongue: :biggrin:
Ehhh ju trijat u bofshit bashke e mos u zgjedhshit kurr jarabi hooooo :biggrin:


Ke tė drejtė se edhe pse e kėrkova smunda ta gjej atė temė, sigurisht ėshtė mbushur plot e pėr atė shkak e kemi mbyllė hahahahahahahaahahah.

Ama ka qenė Burg se jo mahi, krejt kush e prishke qetėsinė publike nė kafe e mbyllnim atje, me sa mė kujtohet Kėrēovari ka pas mbet banor i pėrhershėm atje hahahahahahahahaahahha.

Jo jo nuk ban ta ndėrrosh avatarin kur ta marrim ne se pastaj nuk dihet kush jemi mo hahahaahahahahahahahahahahahahahaahahah.

Valla ma ka qefi mu bo bashkė ne trija, tė lidhta mirė jemi e se kemi ndėrmend me u zgjidh hiq hahahahaahahahahahahahahaah

Arkza
10-07-08, 16:53
Ke tė drejtė se edhe pse e kėrkova smunda ta gjej atė temė, sigurisht ėshtė mbushur plot e pėr atė shkak e kemi mbyllė hahahahahahahaahahah.

Ama ka qenė Burg se jo mahi, krejt kush e prishke qetėsinė publike nė kafe e mbyllnim atje, me sa mė kujtohet Kėrēovari ka pas mbet banor i pėrhershėm atje hahahahahahahahaahahha.

Jo jo nuk ban ta ndėrrosh avatarin kur ta marrim ne se pastaj nuk dihet kush jemi mo hahahaahahahahahahahahahahahahahaahahah.

Valla ma ka qefi mu bo bashkė ne trija, tė lidhta mirė jemi e se kemi ndėrmend me u zgjidh hiq hahahahaahahahahahahahahaahAmin amin bre ishala edhe per Flokesh kapnu heeeee :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Murgesha
10-07-08, 16:57
Amin amin bre ishala edhe per Flokesh kapnu heeeee :biggrin: :biggrin: :biggrin:


Pėr flokėsh!!!!!!!!!!!!!!!!

Ai Arkza po ti spo na njifshe moj qyyyyyyyyyyyyyy hahahahahahahaahahahahahahahaha

Arkza
10-07-08, 16:59
Pėr flokėsh!!!!!!!!!!!!!!!!

Ai Arkza po ti spo na njifshe moj qyyyyyyyyyyyyyy hahahahahahahaahahahahahahahahaNncncncncncncncnncn c Ndresa ti spo me Kupton !!!!!!!
Te njoh moj shume mir veq Lutja ime eshte keshtu ,dhe keshtu e kam parasysht me ju pa qyyyy :biggrin:

Elina
10-07-08, 17:04
Edhe nje anetare qeshtu si une :biggrin:

Murgesha
10-07-08, 17:04
Nncncncncncncncnncnc Ndresa ti spo me Kupton !!!!!!!
Te njoh moj shume mir veq Lutja ime eshte keshtu ,dhe keshtu e kam parasysht me ju pa qyyyy :biggrin:


Valla mė vjen keq boll qė duhet me tė thonė ski shancė me na pa ashtu hahahahahahahaha. Po pėr hatėrin tėnd e bėjmė sahora njė temė ku ndeshemi na trija e ti veq vjen me na kqyrė hahahahahahahahahahahaahah http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Murgesha
10-07-08, 17:05
Edhe nje anetare qeshtu si une :biggrin:


Jo ski faj valla se boll e zoja je hahahahahaahahahahahahah

Arkza
10-07-08, 17:10
Valla mė vjen keq boll qė duhet me tė thonė ski shancė me na pa ashtu hahahahahahahaha. Po pėr hatėrin tėnd e bėjmė sahora njė temė ku ndeshemi na trija e ti veq vjen me na kqyrė hahahahahahahahahahahaahah http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gifVeqqqq e ke paaaaaa qat vend deeee Ne Burge hajte ecccc qaty me gjiteh qato te trijat edhe mos u nakoh veq keqyr se qka kam shkru .... :biggrin: :tongue:

Elina
10-07-08, 17:12
Jo ski faj valla se boll e zoja je hahahahahaahahahahahahah

Moj,mos ti lexojsha keto te keshmet tuja... kesh tuj zane bese qe po mendon pernime .....po tash nuk po e di a jam e zonja simbas teje a jo :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :d:d:d:d:d

Murgesha
10-07-08, 17:14
Moj,mos ti lexojsha keto te keshmet tuja... kesh tuj zane bese qe po mendon pernime .....po tash nuk po e di a jam e zonja simbas teje a jo :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :d:d:d:d:d


O pasha mamin e keshmja mu ka ngjitė si gripi, a fjalėve besoju tė gjithav, se nuk jam ajo qė i baj lajka tė kota dikujt.

Elina
10-07-08, 17:18
O pasha mamin e keshmja mu ka ngjitė si gripi, a fjalėve besoju tė gjithav, se nuk jam ajo qė i baj lajka tė kota dikujt.

Hhahahhaha...jo bre hajgare bana, mos ta ndine :smile:


E cka po i mungon Forumit???
Mendoj se po i mungojne me shume beqar e beqaresha :biggrin:

Mesiguri kan shku ne pushim...nuk e di kah hupen dodo :)

selvija
10-07-08, 17:29
Nje Pilottttttttttttttttttttttt.......

LaCoStA
10-07-08, 17:54
Ni teren i futbollit edhe ni bazen (ose pishin qe pi thojn tash) qe mu la masi t'lujna futboll.

Gjumashja
10-07-08, 20:46
Nje WC.......:biggrin: ...

uliksi31
10-07-08, 21:26
Nje WC.......:biggrin: ...

Ka WC, qysh jo.:biggrin:

http://ava7.com/images/funny-toilet-pictures/toilet-seat2.jpg

Diana007
10-07-08, 21:30
Nje WC.......:biggrin: ...

:biggrin: e smut je ti :biggrin:

Gjumashja
10-07-08, 21:33
:biggrin: e smut je ti :biggrin:ose ndertoje... ose bej duart grusht hahahhaha

Diana007
10-07-08, 21:38
ose ndertoje... ose bej duart grusht hahahhaha

ahaaahaahaaaahah smujoooooooooooooo


qe
http://www.kiss-textil.de/wc5k.jpg

Gjumashja
10-07-08, 21:41
ahaaahaahaaaahah smujoooooooooooooo


qe
http://www.kiss-textil.de/wc5k.jpghahahahahha s`po me pelqejka... pa muzike se du..

gazi-de
10-07-08, 21:43
a u rahatut bre:rolleyes: :tongue: :biggrin:

Gjumashja
10-07-08, 21:43
a u rahatut bre:rolleyes: :tongue: :biggrin:jo se po mungon dick aty...

Diana007
10-07-08, 21:45
hahahahahha s`po me pelqejka... pa muzike se du..

A mos po don muzik live me te bo :biggrin:GAz le qe po mungon WC por tash edhe muzik po duhet me i bo kesaj ahahhahahhahahahaaahhhahha

Gjumashja
10-07-08, 21:46
normal muzika e une po mungoj aty qy

gazi-de
10-07-08, 21:51
A mos po don muzik live me te bo :biggrin:GAz le qe po mungon WC por tash edhe muzik po duhet me i bo kesaj ahahhahahhahahahaaahhhahha
po moj edhe muziken ja bejn qy
http://de.youtube.com/watch?v=nTGJuHW6yBA
Gjumashja qe muzika:rolleyes: :biggrin:

Gjumashja
10-07-08, 21:54
feshtete feshtiiii opaaaaaaaaa... hahahahaha keni me lyp me i nderru vendet ama nuk kam me ju leshu rend hiq...


eee tash po mungojn pampersa t per juve...

Cia-Ferizaj
10-07-08, 21:58
qe erdh nje pampersssssssssss
hahahhaha

Diana007
10-07-08, 21:59
po moj edhe muziken ja bejn qy
http://de.youtube.com/watch?v=nTGJuHW6yBA
Gjumashja qe muzika:rolleyes: :biggrin:


Veq edhe kjo muzik ke mangu ketu ahahhahaa


Gjumashe argetim te mir :biggrin:

Gjumashja
10-07-08, 22:00
qe erdh nje pampersssssssssss
hahahhahaqashtu bre se na mbyti era hahahaha paskan henger ve te zime garant

LaCoStA
10-07-08, 22:15
qashtu bre se na mbyti era hahahaha paskan henger ve te zime garant
Qite prej ores qata qe pi vjen era....

Gjumashja
10-07-08, 22:17
Qite prej ores qata qe pi vjen era....pej kur paskan dal keto ora qe nuk po di une

LaCoStA
10-07-08, 22:20
pej kur paskan dal keto ora qe nuk po di une
Prej sot, qati qe pi vjen era, veq hin 45 min (nje ore mesimore) edhe ik e nuk vjen ka nje jave !

Gjumashja
10-07-08, 22:23
Prej sot, qati qe pi vjen era, veq hin 45 min (nje ore mesimore) edhe ik e nuk vjen ka nje jave !une po mundohna si me reduktu ket ere. ama mire e paske mendu ti... po edhe dicka cka po mungon tjeter a e din a se din

LaCoStA
10-07-08, 22:26
une po mundohna si me reduktu ket ere. ama mire e paske mendu ti... po edhe dicka cka po mungon tjeter a e din a se din
Valla nashta mungojne shume sene, po per cka je ka menon ti, nuk pe di !

Cia-Ferizaj
10-07-08, 22:27
hahahahahahahaa ti sje normal

Gjumashja
10-07-08, 22:28
Isha cudit me pas thene qe e din... se per qe se din e di

LaCoStA
10-07-08, 22:30
Isha cudit me pas thene qe e din... se per qe se din e di
Po per mos mu qudit ti e thash qe nuk e di !

Cia-Ferizaj
10-07-08, 22:34
lacosta me gjumashen i mungojn forumit

Gjumashja
10-07-08, 22:37
o cia a ne tavan une e lacosta jemi tani a hahahha

ShEjToNkA
10-07-08, 23:53
Shejtonkaaaaaaaaaaaa, nganjhere :tongue: :tongue:

LuLjaa
11-07-08, 00:34
Shejtonkaaaaaaaaaaaa, nganjhere :tongue: :tongue:

... ama bash :)

Shpat
11-07-08, 09:50
Shpesh KULTURA ndėrkomunikuese ndėrmjet gjinive.

gazi-de
11-07-08, 18:07
Shehidja:rolleyes:

Breshka
11-07-08, 21:55
dardanis hiq asgjo po mu kaniher po me mungon dardania se dy dit e fundit so kah ban mir , a ka dikush ket problem?? apo une kom qellu e vogel http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif E SPO I MUSHI SY

Dreni30
11-07-08, 23:54
dardanis hiq asgjo po mu kaniher po me mungon dardania se dy dit e fundit so kah ban mir , a ka dikush ket problem?? apo une kom qellu e vogel http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif E SPO I MUSHI SY

Hhahhhaahahahah o edhe dy metra me u ba se sy nuk eshte duke i mbush askush dardanise, hahahahaah, por ka problemet e veta.

Elina
11-07-08, 23:58
dardanis hiq asgjo po mu kaniher po me mungon dardania se dy dit e fundit so kah ban mir , a ka dikush ket problem?? apo une kom qellu e vogel http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif E SPO I MUSHI SY

Valla Breshka..une kogja e madhe jam...po as une nuk po i mushi sy...qe sa dit edhe un po jes perjashta...:tongue:

Dreni30
12-07-08, 00:05
Valla Breshka..une kogja e madhe jam...po as une nuk po i mushi sy...qe sa dit edhe un po jes perjashta...:tongue:

Plote shpija gru qysh thojshin ketyne here, hahahahah me fal nese kam gabu. hahahahah

............... por prap kot aaaaaaa????

Elina
12-07-08, 00:09
Plote shpija gru qysh thojshin ketyne here, hahahahah me fal nese kam gabu. hahahahah

............... por prap kot aaaaaaa????

Nje here po ben.... te kshyrim neser ...a eshte ne disponim me na pranu si duhet :tongue:

Dreni30
12-07-08, 00:11
Nje here po ben.... te kshyrim neser ...a eshte ne disponim me na pranu si duhet :tongue:Po me shprese se po e ta shofim si eshte mengjesi, hahahahah

teutaA
13-07-08, 04:55
forumit realiteti ndersa disa antarve kultura e te shprehurit

Gjumashja
13-07-08, 10:31
Dyqani i bikineve...:tongue: ...

Fshatari
13-07-08, 10:47
I mungon Legenda! Bile shumė i mungon!

Breshka
13-07-08, 10:48
dikush po............http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif.

Murgesha
13-07-08, 11:12
Unė i paskam munguar e asgjė tjetėr http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Pupi
13-07-08, 11:23
Unė i paskam munguar e asgjė tjetėr http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Uaaaaau, ēfar zoje qenka bėrė njana.............

A ban me ti qu msit moj bukuroshe :wink:

Upaaaa, gabova Temen....

Murgesha
13-07-08, 11:27
Uaaaaau, ēfar zoje qenka bėrė njana.............

A ban me ti qu msit moj bukuroshe :wink:

Upaaaa, gabova Temen....


Ēka po thuuuuuuuuuuuuuuuuu?

Artisti
13-07-08, 11:28
Mos u kacafytni hhhhhhhhhahahahahhaa


ngone kengen deri ne fund


http://de.youtube.com/watch?v=7qkAzeVVSUE

Pupi
13-07-08, 11:30
Ēka po thuuuuuuuuuuuuuuuuu?

Mos bėrtit mi, se mshurdhove....

Hė, a thash najsen a ?

Jo tybe tastjeri nė gjuhė tė huaj e mi paska "drejtuar "shkronjat ashtu...

Murgesha
13-07-08, 11:31
Mos bėrtit mi, se mshurdhove....

Hė, a thash najsen a ?

Jo tybe tastjeri nė gjuhė tė huaj e mi paska "drejtuar "shkronjat ashtu...


Mendova more mos po mi qon msit avatarit se kurgjo nuk kam jo hahahaahahahaha...

Murgesha
13-07-08, 11:32
Mos u kacafytni hhhhhhhhhahahahahhaa


ngone kengen deri ne fund


http://de.youtube.com/watch?v=7qkAzeVVSUE


Qekjo ma zanzi tu koka hahahahaahahahahaha!

Pupi
13-07-08, 11:36
Mendova more mos po mi qon msit avatarit se kurgjo nuk kam jo hahahaahahahaha...

Ani a ja shtoj "dozėn" pak pro, mos po i mbet hatri najkuj se ?

Ēka me bo unė, njeri po bahet budall (kujtoj kur mė thoshte nėna mos mėso-lexo shumėse bahesh budall) e mua mu kujtua ta kem lexuar diku !

Gruas sė KREHME, dhe rrugės sė RREHME mos ju ndaj :wink:

Murgesha
13-07-08, 11:38
Ani a ja shtoj "dozėn" pak pro, mos po i mbet hatri najkuj se ?

Ēka me bo unė, njeri po bahet budall (kujtoj kur mė thoshte nėna mos mėso-lexo shumėse bahesh budall) e mua mu kujtua ta kem lexuar diku !

Gruas sė KREHME, dhe rrugės sė RREHME mos ju ndaj :wink:


Gabim ish konė kjo fjalė more Pupi...
Gruaja e krehme nė ditė tė sotme tė qon nė atė vend ku sdon me shku hahahahahaha

luckyman
13-07-08, 11:38
chill out Room :biggrin:

Pupi
13-07-08, 11:45
ēka doli more ky outseider ksajde pari, une e kam prit dikė tjetėr ?!

Nashta nashta ke tė drejt, fundja kush mund ta dinė mė mirė se ti vetė !
E hajt tash banu i meqem e zgjidh nga kėto tė dyjat:
Thėnja ime e cituar,
dhe
ksaj qė po thua ti tash
???

Murgesha
13-07-08, 11:50
ēka doli more ky outseider ksajde pari, une e kam prit dikė tjetėr ?!

Nashta nashta ke tė drejt, fundja kush mund ta dinė mė mirė se ti vetė !
E hajt tash banu i meqem e zgjidh nga kėto tė dyjat:
Thėnja ime e cituar,
dhe
ksaj qė po thua ti tash
???

S`i paskam munguar unė kėtij forumi, veq Pupi me kėto analiza tė thukta po vallahi ahhaahahahahahahahahahaha.

Unė tė kisha tregu bre Pupi por unė kurr nuk i ndjeki gratė, as ato tė krehmet e as ato tė pakrehmet e tė bjen ty me e pranu ose mohu thėnien time ose-ose me tregu mė shumė pėr atė thėnie.

Ps. Outsederin po e lomė aty ku ėshtė hahahahahaah http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Pupi
13-07-08, 12:01
S`i paskam munguar unė kėtij forumi, veq Pupi me kėto analiza tė thukta po vallahi ahhaahahahahahahahahahaha.

Unė tė kisha tregu bre Pupi por unė kurr nuk i ndjeki gratė, as ato tė krehmet e as ato tė pakrehmet e tė bjen ty me e pranu ose mohu thėnien time ose-ose me tregu mė shumė pėr atė thėnie.

Ps. Outsederin po e lomė aty ku ėshtė hahahahahaah http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

"Kohna t'kqija" kanė ardhur:

HYP se t'vrava, ZHDRYP se t'vrava

Prej qė u pata bėrė "esnaf" nuk ja pash edhe aq hajrin, e thash hajt ta kthej nė tė "pėrparshmėn" edhe kshtu spo del hesapi diqysh, kurrsesi njė barazim i rragfshuar. Pa mbet nja shifer prapa presjes prap spo jetė.
phhhhhyyyyyy.......ha "matemmatik" e fshtirė qė ishe.........

luckyman
13-07-08, 12:08
ēka doli more ky outseider ksajde pari, une e kam prit dikė tjetėr ?!

ncncncncncn,haj more Pupi po problem ishe?!

selvija
13-07-08, 20:05
I mungon nje dit pazari

per shtije blerje,, nje vend per takime,,per bisnise etj etj..

Agroni22
18-07-08, 23:51
i mungon djalogu i shkurte

LuLjaa
19-07-08, 00:32
... Hashim Thaēi hihii

selvija
19-07-08, 09:34
Nje gjel...me zgju njerzimin me heret,,,gjith ja paska fut gjumit deri gjys dite,,,cncncncncc:tongue:

kikiririiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,,,,

Fshatari
19-07-08, 09:46
Nje gjel...me zgju njerzimin me heret,,,gjith ja paska fut gjumit deri gjys dite,,,cncncncncc:tongue:

kikiririiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,,,,
Kenuesa kam plotė!Hajde merri nja 4-5 se vesht po mi shurdhojnė nė 5 te mengjesit!

selvija
19-07-08, 09:51
Kenuesa kam plotė!Hajde merri nja 4-5 se vesht po mi shurdhojnė nė 5 te mengjesit!edhe une pula kam bollll kootttt koootttt:biggrin:

a bajm nje ndrrim nje me nje mos i lam damazi...:biggrin:

lovely
19-07-08, 09:53
nja kamere me i pa njerzit :biggrin:

selvija
19-07-08, 09:56
qka me pa lovely me shum se gjys deshun,,,,marre ka me te ardh pasandej...:biggrin:

lovely
19-07-08, 09:58
qka me pa lovely me shum se gjys deshun,,,,marre ka me te ardh pasandej...:biggrin:

po per qka marre moj???:biggrin:

vjeshta
19-07-08, 11:31
...pastrimi gjeneral ...:biggrin:

Agolli
19-07-08, 23:00
...pastrimi gjeneral ...:biggrin:
:biggrin: :biggrin: :biggrin:

Xuki
19-07-08, 23:09
Unė i kam mungu bre....por tash mos u mėrzitni, se jam kthy qy hihihi

vjeshta
20-07-08, 00:14
:biggrin: :biggrin: :biggrin:

Fore ishte kjo ...deshta me jau ba nje myshteri tezakve qe e kishin nje firme pastrimi ....:biggrin:

Agolli
20-07-08, 00:24
Fore ishte kjo ...deshta me jau ba nje myshteri tezakve qe e kishin nje firme pastrimi ....:biggrin:
hahahahahah, valla na kishi pshtu, do do shkronja po kapen, me siguri nga yndyra ose pluhuri i madh :biggrin:

vjeshta
20-07-08, 00:25
hahahahahah, valla na kishi pshtu, do do shkronja po kapen, me siguri nga yndyra ose pluhuri i madh :biggrin:

....me siguri edhe nga sheqeri ...:tongue:

lazdrani
20-07-08, 00:28
Disa sigurime qe ne moshen e vjeter te kemi nga nje pension per gjithe kete mundim dhe kohe qe dhurojme FD.Hahahahahahaah grrrrrrrrrrrrr,mua personalisht ndonjhere me mungon nje shpuzore dhe automati i zigareve.http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Edhe disa numra te telefonave te disave qe po mungojne ti thirrja privathttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Agolli
20-07-08, 00:37
....me siguri edhe nga sheqeri ...:tongue:
Qe de, hahahahahah ani nga sheqeri, o sa kam qeshe :tongue:

vjeshta
20-07-08, 00:46
Qe de, hahahahahah ani nga sheqeri, o sa kam qeshe :tongue:

Me fal ,ishte shkrim spontan ..,hahaha:tongue:

lovely
20-10-08, 21:14
novejtorja :biggrin: :biggrin: :mad:

LABI
20-10-08, 21:18
Nje pastrim kimik !

teutaA
21-10-08, 01:15
realiteti:smile:

Dallandyshja_718
21-10-08, 01:22
novejtorja :biggrin: :biggrin: :mad:

hahahah nuk ke faj valla se kur po ulna para PC po pritojm me shkue large...

uliksi31
21-10-08, 01:25
hahahah nuk ke faj valla se kur po ulna para PC po pritojm me shkue large...

Po na i kemi shpernda tutet (uturakat) e ti ke ardh von. Tash bonja caren qysh t'mujsh.:biggrin:

Banderi
21-10-08, 08:17
une...........:biggrin:

desert
21-10-08, 10:25
njerz tė moshes madhore (psiqikisht)

Vjollca
25-10-08, 10:19
ndoshta un http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Trina_1
25-10-08, 10:23
ndoshta un http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifNime e kam verejt se diqka po .... a ti qe nuk je konn aaa ahahhahhha

Domira
25-10-08, 10:40
Mbasi shoqeria e mir ne FD, nuk i mungon asgje tjeter.

sherri
25-10-08, 10:57
Edhe nje sherraxhike!

rafet llapjani
25-10-08, 18:22
Edhe nje sherraxhike!

Po a bal jo bal boll po na del ti veq edhe sherraxhikja ncukkkkkkkkkkkkk nuk na mungon neve senddddddddddddd tonat me bollak i kem bal mos qit kfinta po hajde te shipja mus mu shetit posht nalt se nusja po te pret me nje thollus kuku per ty po qysh sum gave ahaahahahahahahahhhha

vjeshta
25-10-08, 19:06
Nje pusė nafte ,kshtu qe kishim jetu si sheikat ...:biggrin:

selvija
26-10-08, 17:09
Nje pusė nafte ,kshtu qe kishim jetu si sheikat ...:biggrin:Po veq sheikat vjeshta kan merak ne qika t'mira,tyben ishalla nuk sillen kendej se nje ska me na met ne FD pastaj mungesa veq sa shtohet,,,aniii qysh je ti puntore ne vjelje te paren kan me te grabit,,:wink::tongue:

Zana_ch
26-10-08, 17:11
ni goce sherre si un noshta i ka mungue FD ................hahahahahahaah

Albonita
27-10-08, 13:48
Shum ..!


Linka _pz, Rilinda, SpOnGeBoB, Agolli,Tinky-Winky, Egi. Preshevari,BE_LK,Daradn-Kastrati.Z.C,( Fshatari)

Keta i mungojn shum ne Fd dardania...se vertet kan dhen gjallri ne fd DARDAN..!

teutaA
27-10-08, 18:38
veq neve nese na mungon forumi se tybe per forumin gjithmon ka bodihavgji qe kan me u sjell ksajde:smile:

rafet llapjani
27-10-08, 23:05
kurgju ma baba plak u qu dhompir e erdh tash ka mu ba tollovi ktu ven ska me na lan ani po thojke me martu edhe njeher qyre more aj po menon qe ule perzdytsh aghaaghaghaghaghaghaaaghaghaghaghaghaghaghaghaghag hagh

lovely
27-10-08, 23:07
kurgju ma baba plak u qu dhompir e erdh tash ka mu ba tollovi ktu ven ska me na lan ani po thojke me martu edhe njeher qyre more aj po menon qe ule perzdytsh aghaaghaghaghaghaghaaaghaghaghaghaghaghaghaghaghag hagh

oo le ti baben plak po kqyre vehten :biggrin: :biggrin: :biggrin:

rafet llapjani
27-10-08, 23:13
oo le ti baben plak po kqyre vehten :biggrin: :biggrin: :biggrin:

ahhah jo jo due me que te zizonjaaaaaaaaaaaaaa aghaghaghaghaghaghaghgh

lovely
27-10-08, 23:17
ahhah jo jo due me que te zizonjaaaaaaaaaaaaaa aghaghaghaghaghaghaghgh

rafet, qitu po t thom naten e mire e flm per sonte, se knaq jam tu kesh.....:smile:

rafet llapjani
27-10-08, 23:19
rafet, qitu po t thom naten e mire e flm per sonte, se knaq jam tu kesh.....:smile:

sps gjith ashtu edhe une jam knaq me ty dreq je aghaaghghaaghaghagha

gjum te embel dhe endrra te bukra jo me baben plak ahaghaghaaghaghghagh

lovely
27-10-08, 23:20
sps gjith ashtu edhe une jam knaq me ty dreq je aghaaghghaaghaghagha

gjum te embel dhe endrra te bukra jo me baben plak ahaghaghaaghaghghagh


stekfurullah :biggrin: :biggrin: :biggrin:

lazdrani
28-10-08, 01:23
Mendoje nje Sauna dhe Whirlpoolhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif Relaksim hesapihttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Dukagjinas_i
29-10-08, 13:39
une,,,po m'duket :wink:

LuLjaa
29-10-08, 14:07
.. edhe une pom doket :)

LuLjaa
29-10-08, 14:16
Jo joo Une jo :P:D:D
Ke dasht me than po nashtaa e je habit :P

Dukagjinas_i
29-10-08, 14:18
.. edhe une pom doket :)

..mendova veq une,,,s'qenkam vetem me mungesa :biggrin:

lovely
29-10-08, 14:20
ni dugoj ushqimore :biggrin:

LuLjaa
29-10-08, 14:24
Jo jo nuk jam Habit veq jam Trullue :P:D
Per mu trullu s'eshte gajle e mu habit s'ban :D

LuLjaa
29-10-08, 14:25
..mendova veq une,,,s'qenkam vetem me mungesa :biggrin:
Ja, ja s'je vet mos ta nin, ti ma shume ke mungu veē edhe une do dite po :)

Dukagjinas_i
29-10-08, 14:29
Ja, ja s'je vet mos ta nin, ti ma shume ke mungu veē edhe une do dite po :)
..a ta kan thirre prindin me i arsyetu ,se une boll po tutna :biggrin:

LuLjaa
29-10-08, 14:31
..a ta kan thirre prindin me i arsyetu ,se une boll po tutna :biggrin:
A une arsyje kam, e ti s'di :)

Zana_ch
29-10-08, 19:39
Mendoje nje Sauna dhe Whirlpoolhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif Relaksim hesapihttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.giflazdran nese pranon ti me kon bodyguard im kisha ardhe ....se valla un svi vetem ne sauna apo Whirlpoo :rolleyes: :eek:

Prishtinasja_
27-01-09, 11:00
Per mendimin tim, i mungojn postimet e........

Rilindes, Egit, Preshevarit, BE_LK,Arb-it,Agolli-it, ari_03, Gentiani-it, Legendes,
Tinky-it,Shqiptartes,vendasi-it,albanian_expert-it. Prishtinasi-it,
Dukagjinasi-it,Kalt,jeta_1,Amazones,adrenalines,Laliloli-it,Dea_A,
Banu ne jete e sinqert dhe Lijanna!!!

Postimet e te cileve i kam lexua gjithmone me kenaqesi !

shfletuesi_
27-01-09, 11:14
Nje Autostrade....

Trina_1
28-01-09, 15:19
Albonita valla ..:mad:

Breshka
28-01-09, 15:42
Albonita valla ..:mad:

http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif po deeeeeeeeeeeeeeehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif edhe diana kaniher

romansa
27-06-09, 22:22
nje mister cash hehehehe

Diana007
27-06-09, 22:45
Sy_kaltra :frown:

Dani11
27-06-09, 23:46
shumeqka!

Prishtinasja_
27-06-09, 23:54
Tinky Winki...

romansa
27-06-09, 23:56
nje taxi,na kish shetit neper tema,

Tomori
28-06-09, 00:00
nje taxi,na kish shetit neper tema,
e vertete romansa kjo mengun..

Dani11
28-06-09, 00:10
.....nje flladitse

Dani11
28-06-09, 00:21
...kendi I Njoftimeve

aLbaChiCk
28-06-09, 18:22
...kendi I Njoftimeve

osht more dikund kjo teme

Peja-Boy
28-06-09, 18:25
I mungojn shume Gjera ... Solariumi se qikat se bojn Hapin pa te hiq..edhe nje Frizer !!!

GURI SYLAJ
28-06-09, 18:29
Ajo qe i mungon keti Forumi eshte vetem te kemi edhe pak me shume rrespekt per njeri tjetrin !! Sepse rrespekti per tjetrin eshte nderim per veteveten!!

Dani11
28-06-09, 18:41
osht more dikund kjo teme

E kam fjalen per nje kende te njoftimeve te mirfillt dhe serioz, nje vend ku te interesuarit do te regjistroheshin me emra te vertete.Te interesuarit do te paguanin nje shume simbolike parashe (gebühr).Ne kete menyre dalngadal ky forum do te ishte ne gjendje te vetefinancohej.Nga ana tjeter te rinjet dhe te rejat shqiptare nga mbare bota do te kishin nje vendtakim ku do te kishin mundesi te gjenin njeriun e jetes.Kjo do te ishte edhe nje shanse me shume qe rinija jone te martohen me shqiptare.

aLbaChiCk
28-06-09, 18:45
E kam fjalen per nje kende te njoftimeve te mirfillt dhe serioz, nje vend ku te interesuarit do te regjistroheshin me emra te vertete.Te interesuarit do te paguanin nje shume simbolike parashe (gebühr).Ne kete menyre dalngadal ky forum do te ishte ne gjendje te vetefinancohej.Nga ana tjeter te rinjet dhe te rejat shqiptare nga mbare bota do te kishin nje vendtakim ku do te kishin mundesi te gjenin njeriun e jetes.Kjo do te ishte edhe nje shanse me shume qe rinija jone te martohen me shqiptare.

aha me fal e pasna keqkuptuar une

Peja-Boy
28-06-09, 19:12
I Mungon nje vend per me shume se 50Mp se po ju mbushet Kollaj Antarve !!!

Ignis
29-06-09, 00:38
.......sinqeriteti......njerėzillėku......mendimi pėr tjetrin.......

rafet llapjani
29-06-09, 08:28
Mamut Ferati i mungon ahhaahhahaahhah

Giovanni
29-06-09, 08:50
Mamut Ferati i mungon ahhaahhahaahhah
edhe Shyhretja more se mahmuti nuk vjen vetem

rafet llapjani
29-06-09, 08:52
edhe Shyhretja more se mahmuti nuk vjen vetem

ani bash mire e bim edhe Shkurten

Giovanni
29-06-09, 08:52
ani bash mire e bim edhe Shkurten
Me mire Adelinen se e kall venin krejt hahahah

rafet llapjani
29-06-09, 08:55
Me mire Adelinen se e kall venin krejt hahahah

ahahahhah jo jo se duhet me lyp partner me vallzue ktu janen se kom ksajde e mos po bie pahiri me kon ktu ne bele aahahahahhhah

Dani11
29-06-09, 09:22
valla po me duket i mungon edhe nje Xhezemti hahahah.......

rafet llapjani
29-06-09, 09:23
valla po me duket i mungon edhe nje Xhezemti hahahah.......

Me hamamxhikaaaaaaaaaaaa ahahhah

Dani11
29-06-09, 21:11
hahahah......ani de ni udhe edhe dy pune e shofim a e kan ba keyeqytet prizrenin a jo hahahah.......

LABI
30-06-09, 17:23
1hahahah...qe besa edhe ni aher i madh i mungon se sa lopen e kemi ktu lirisht ni koperativ me e qel ni zemzadrug hahahah......
2ni ka te madh me pirsing hahaha.......zemzadruga e kerpimehit hahahahah...

Shejtank apo cili/a do cofte qe ka vlersu qe replikat e larteshenuara jane jasht standardit dhe denjesise relative t'komunikimit ;

A nuk ju duken, nuk vlersoni qe edhe format , casjet dhe sjelljet e larte-cituara nuk perkojne me standardin dhe kodeskin ne komunikim ???

A nuk mendoni qe nuk eshte fyerje e pergjitheshme per mbare KOMUNITETIN DARDANE . (n'vecanti per femrat ) e keti forumi qe t'denigrohen dhe te fyhen deri ne ate mase, saqe krijon pershtypje qe behet fjale per poēavra dhe objekte/ikona te renditura ne kete hapsire virutale ...E JOO per persona qe perfaqesojne (per aq sa ) nje integritet dhe dinjitet personal ????

Apo mbase vertete ju komuniteti i respektuar dardane , e n'vecanti ju gjina femrore lejoni qe t'krahasohni dhe (t'baraz) vleresoheni dhe respektohni = me LOPEE ??!!


E nderuare (shejtanke) s'e ndine veten pjese e komunitetit te fyer n'kete rast te pakten si personazh qe perfaqeson kjo nofke ne kete komunitet virtual , apo inkurajoni ETIKETEN QE I STAMPOHET GJINISE FEMRORE SI PJESEMARRESE NE KETE KOMUNITET VIRTUAL ???!!


(falemnderit per perkujdesin dhe perfilljen e "standardit dhe "denjesise" prej moderatoreje )!!!!

ShEjToNkA
30-06-09, 18:41
1
2

Shejtank apo cili/a do cofte qe ka vlersu qe replikat e larteshenuara jane jasht standardit dhe denjesise relative t'komunikimit ;

A nuk ju duken, nuk vlersoni qe edhe format , casjet dhe sjelljet e larte-cituara nuk perkojne me standardin dhe kodeskin ne komunikim ???

A nuk mendoni qe nuk eshte fyerje e pergjitheshme per mbare KOMUNITETIN DARDANE . (n'vecanti per femrat ) e keti forumi qe t'denigrohen dhe te fyhen deri ne ate mase, saqe krijon pershtypje qe behet fjale per poēavra dhe objekte/ikona te renditura ne kete hapsire virutale ...E JOO per persona qe perfaqesojne (per aq sa ) nje integritet dhe dinjitet personal ????

Apo mbase vertete ju komuniteti i respektuar dardane , e n'vecanti ju gjina femrore lejoni qe t'krahasohni dhe (t'baraz) vleresoheni dhe respektohni = me LOPEE ??!!


E nderuare (shejtanke) s'e ndine veten pjese e komunitetit te fyer n'kete rast te pakten si personazh qe perfaqeson kjo nofke ne kete komunitet virtual , apo inkurajoni ETIKETEN QE I STAMPOHET GJINISE FEMRORE SI PJESEMARRESE NE KETE KOMUNITET VIRTUAL ???!!


(falemnderit per perkujdesin dhe perfilljen e "standardit dhe "denjesise" prej moderatoreje )!!!!

I nderuar Lab, tė falenderoj pėr ndėrhyrjen, ndėrsa unė tė them sinqerisht se jo vetėm dy postimet e cituara nga ti kanė desh tė fshihen por kanė qene edhe ca tjera nė shėnjestėr qe pėr momentin edhe vet habitem si me paskanė ikur ( nuk thonė kot se me mend veprohet/shifet dhe mė pas veprimit s'iu kam kthyer temės ta shiqoj pasiqė mendimi ishte se i fshira tė gjitha), qellimi ishte qė tė fshihen qė tė gjitha ato postime, pėrfshirė kėto dyja qė ke citu ti dhe ca tjera!

Kėrkoj ndjes dhe paraprakisht tė falenderojė pėr ndėrhyrjen!

Gjumashja
30-06-09, 19:08
nje W(N)C :biggrin:

emine
30-06-09, 20:10
nje ballkone:biggrin:

Peja-Boy
30-06-09, 20:33
nje W(N)C :biggrin:

Bre qka po vjen Era... Gjumashe na bone hor e ty toka te lshoft !!

aLbaChiCk
30-06-09, 20:43
Bre qka po vjen Era... Gjumashe na bone hor e ty toka te lshoft !!

Mos je kon ti e po i thu Gjumashes :tongue: :tongue:

Peja-Boy
30-06-09, 20:46
Mos je kon ti e po i thu Gjumashes :tongue: :tongue:

Jo more ajo mbase kryjti Pune pyeti per W(n)C ....Pffffffffffffffffffffff Paska Honger Pasul a ku me dijt qka ::....

aLbaChiCk
30-06-09, 20:47
Jo more ajo mbase kryjti Pune pyeti per W(n)C ....Pffffffffffffffffffffff Paska Honger Pasul a ku me dijt qka ::....

hihiihiihiiihihihiiihihi

Dani11
30-06-09, 20:47
..ngonja muhabetin

LABI
30-06-09, 21:04
I nderuar Lab, tė falenderoj pėr ndėrhyrjen, ndėrsa unė tė them sinqerisht se jo vetėm dy postimet e cituara nga ti kanė desh tė fshihen por kanė qene edhe ca tjera nė shėnjestėr qe pėr momentin edhe vet habitem si me paskanė ikur ( nuk thonė kot se me mend veprohet/shifet dhe mė pas veprimit s'iu kam kthyer temės ta shiqoj pasiqė mendimi ishte se i fshira tė gjitha), qellimi ishte qė tė fshihen qė tė gjitha ato postime, pėrfshirė kėto dyja qė ke citu ti dhe ca tjera!

Kėrkoj ndjes dhe paraprakisht tė falenderojė pėr ndėrhyrjen!


Falemnderit per korrektsi dhe mirekuptim !

Besoj qe (vet) kritika sherben si (vet) korrektur , s'ka asgje te keqe...

TE MIREN E PERBASHKET , DUHET T'A RUAJME T'GJITHE (gjerat personale, te mbahen dhe te mbeten ne suaza te sferes personale , private ) !!

romansa
30-06-09, 22:22
nje klim..

teutaA
01-07-09, 00:11
i mungon me se pari qe smundesh me shly profilin tend ose me mbyll per nje koh se qushtu qysh eshte taman si forum komunist po me doket

Dani11
01-07-09, 06:21
i mungon me se pari qe smundesh me shly profilin tend ose me mbyll per nje koh se qushtu qysh eshte taman si forum komunist po me doket

Valla bre teuta sa qe kerkon forum tipik komunist te propozoi te shkosh te kodova.de, ndersa sa i perket keti forumi i mire eshte sepse nuk kemi ma te mire.

Sa per temen mendoi qe keti forumi i mungon ni Koqak i pulave me vig hahah...

rafet llapjani
01-07-09, 08:56
Valla bre teuta sa qe kerkon forum tipik komunist te propozoi te shkosh te kodova.de, ndersa sa i perket keti forumi i mire eshte sepse nuk kemi ma te mire.

Sa per temen mendoi qe keti forumi i mungon ni Koqak i pulave me vig hahah...


ahahahha qy koqak aki itioll se ne koqak te pulave ka edhe morra ahhahaahahahhahahahahah

breshkani
01-07-09, 09:20
ma shume humor

Dani11
01-07-09, 09:40
ahahahha qy koqak aki itioll se ne koqak te pulave ka edhe morra ahhahaahahahhahahahahah

pleshta jo morra hahahahah....ani kurr te hypin ne vig hahaha..

rafet llapjani
01-07-09, 09:47
pleshta jo morra hahahahah....ani kurr te hypin ne vig hahaha..

qy pleshta a edhe qasi aaaaaaaa ishalla nuk te hin ner tesha se ushal aushla te bajn ahahahahahahah


Valla qysh po doket do itioll po mungon jo me pakic po me shumic ani ky dani ka qit koqakun bre sherrin ktuhja ja sheh kti ahahahaahhaahahahhhahahah

Dani11
01-07-09, 09:52
hahahah....po harron ti djali i llapit qe dardania ka nevoi per lek e ka kap edhe kta kriza globale, hahahah...e thash me koqak bajm pare ty shit vo hahahah... her te zime her pa zi hahahahah.......

rafet llapjani
01-07-09, 09:54
hahahah....po harron ti djali i llapit qe dardania ka nevoi per lek e ka kap edhe kta kriza globale, hahahah...e thash me koqak bajm pare ty shit vo hahahah... her te zime her pa zi hahahahah.......

Dan pasha kuranin i mequm je ani me ba shfercovanje e ku i marrum gjith ato voooooo more Dan une sa di kush nuk i jep me qef ahaghaaghghaghaaghaghhgahg

Dani11
01-07-09, 09:56
hahahah....po me pula more kemi boll sa te dush do i kem te lodhta e te nukta po ka ni vo ne javte e bajn hahahahah.........

rafet llapjani
01-07-09, 09:57
hahahah....po me pula more kemi boll sa te dush do i kem te lodhta e te nukta po ka ni vo ne javte e bajn hahahahah.........

ahahhahahaahahhahahahah qy kini boll akin qafcullake more dan aaghaghaghaghaghghahagaghghaghahggh

Dani11
01-07-09, 09:59
ahahhahahaahahhahahahah qy kini boll akin qafcullake more dan aaghaghaghaghaghghahagaghghaghahggh

hahahahahah....o edhe ....culake ne dash hahahahahah..........ku ku na myte e hajt hahahah

rafet llapjani
01-07-09, 10:02
hahahahahah....o edhe b....culake ne dash hahahahahah..........ku ku na myte e hajt hahahah

ahahahaahh pse te myta po qato me dokun ma te mira ahahahhahaahahahahaahahahhhhahhahah

pasha kuranin tonat i paska dani sjom tu dit me vet ma qka na mungon

Dan knus nemci akini me kaqurot perpjet ahahahahaahahahah

Dani11
01-07-09, 10:03
hahahaha....veq nte bafshim ty hahahahah........i kishe sos ty i rujt pulat hahahaha.......

rafet llapjani
01-07-09, 10:05
hahahaha....veq nte bafshim ty hahahahah........i kishe sos ty i rujt pulat hahahaha.......

ahahahaahh pse qysh mun mem bae mue adin sehire ti aaaaaaaaaaaa jo ne dish sehire kallxom e tani du me te thna qka mem bae ahahahhahahahhahahahahahahhahhahah

Dani11
01-07-09, 10:10
hahahah.. jo more qfar po ti me nejt si kujdestar, me u sjell qasajde hahahah...

rafet llapjani
01-07-09, 10:12
hahahah.. jo more qfar po ti me nejt si kujdestar, me u sjell qasajde hahahah...

a Kurrilaaaaaaaaaaaa jo se nuk kom krye shkoll aqe shum se atu duhet me rreh zilen saher dakik hahahahahhahahha

dan me sakatove djal diqa tu kesh ahaahhahahhahaahah

Dani11
01-07-09, 10:16
a Kurrilaaaaaaaaaaaa jo se nuk kom krye shkoll aqe shum se atu duhet me rreh zilen saher dakik hahahahahhahahha

dan me sakatove djal diqa tu kesh ahaahhahahhahaahah

hahahaha..valla edhe ti mu po ktu na kan qillu do qyryka e po na e prishin atmosferen hahahah

KLM

rafet llapjani
01-07-09, 10:17
hahahaha..valla edhe ti mu po ktu na kan qillu do qyryka e po na e prishin atmosferen hahahah

KLM

Flm edhe ti o ktu osht kafja tu sabit agaaaaaaaa kafe pa dorza hiq ahahahaahhahahahahh

emine
01-07-09, 11:30
Flm edhe ti o ktu osht kafja tu sabit agaaaaaaaa kafe pa dorza hiq ahahahaahhahahahahh

qet keshne llafetit me ja ndalu,po ska sen ne dyje qe munet:biggrin: msa emines:tongue:

Peja-Boy
01-07-09, 17:08
Mu Flladit pak se na shkrumoj Te nxehtit e Dashnia ...

http://www.seller-keller.de/werkzeugtechnik/Media/Shop/ska3502.jpeg

Luana
01-07-09, 20:55
Nje dru i mungon !

Dani11
01-07-09, 20:56
A e ke fjalen per stupc? Apo dru peme qe me ba hije ?

Luana
01-07-09, 20:57
A e ke fjalen per stupc? Apo dru peme qe me ba hije ?

Stupc ..biles bashk me ty :biggrin:

romansa
01-07-09, 20:58
nje gjykate

Dani11
01-07-09, 20:59
hahaha.. ku ku qka po foli edhe une.

Qfar gjykate romansa komunale apo e qarkut?

Luana
01-07-09, 21:02
hahaha.. ku ku qka po foli edhe une.

Qfar gjykate romansa komunale apo e qarkut?

Danit nje avatar me sexi se kjo photo po me bajka nervoz :biggrin:

Dani11
01-07-09, 22:27
Danit nje avatar me sexi se kjo photo po me bajka nervoz :biggrin:

Po me vjen keq po nuk mundem ky eshte "Robert De Niro" i tu Kosoves, prodhim vendor hahaha..

speci
02-07-09, 06:36
transparenca

Zhaneta
02-07-09, 07:41
Albonita Motrusha ime po i mungone..

Prishtinasja_
03-07-09, 22:45
Disa antarė te "vjeter" te cilet nuk jane me aktiv ne forum !:rolleyes:

Urata
04-07-09, 03:41
BARBAROZA
BIG BACI
PROGONI
ZANA e MALIT
XHEBRAILI

Murgesha
04-07-09, 10:50
Disa antarė te "vjeter" te cilet nuk jane me aktiv ne forum !:rolleyes:

T`paskan rrejtė oj Prishtinase qė nuk janė aktiv, tė gjithė i ke kėtu me ftyra tė reja.

BARBAROZA
BIG BACI
PROGONI
ZANA e MALIT
XHEBRAILIMė ktheve nė kohė tė shkuar oj e Uruar. Gjebraili na doli shumė i vendostė qė spo duket kėndej.

Urata
04-07-09, 13:12
dite te mira e pasherr ishin ato dite oj Murgeshe...! nime mire bane qe ma kujtove se Gjebraili shkruhej e jo Xhebraili....!!!:wink:


m'ka marre malli per te gjithe ata oj Murgeshe!

Qika^Me^Kule
09-07-09, 18:19
Nje stupc per do te fd-s :biggrin:

Albonita
09-07-09, 18:23
Albonita Motrusha ime po i mungone..


Si Gjithmon edhe une kam Ndie Mungesen tende....Rrespekt per ty e Maturin tende...Te Cafi shumee..!

Peja-Boy
09-07-09, 18:48
Kur une nuk hy :P

Zhaneta
09-07-09, 18:58
..VEQ EDHE NJE PARTY I MUNGON PER T'BASHKUAR T'GJITHE SHOQERIN E FD.........:biggrin:

Peja-Boy
09-07-09, 19:16
..VEQ EDHE NJE PARTY I MUNGON PER T'BASHKUAR T'GJITHE SHOQERIN E FD.........:biggrin:

Tamon Puna....ghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaa

q10--HaCE7M

aLbaChiCk
09-07-09, 19:19
Tamon Puna....ghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaa

q10--HaCE7M

nbofsha me zon dhijen mazi qe qekjo kam me ja bo :tongue: :biggrin:

Peja-Boy
09-07-09, 19:21
nbofsha me zon dhijen mazi qe qekjo kam me ja bo :tongue: :biggrin:

ghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghghahgahagh nuk ishin bo 2 ore e kishim prish ate party une e ti !!!

0K0byK-me3c

Albonita
09-07-09, 19:22
Mos jam ka mungoj edhe ketu une...ahhahahhahahahha

aLbaChiCk
09-07-09, 19:22
ghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghghahgahagh nuk ishin bo 2 ore e kishim prish ate party une e ti !!!

0K0byK-me3c

hahahahahahahaahahahahahaahahahahahaahahahahhhah po valla

Peja-Boy
09-07-09, 19:24
Mos jam ka mungoj edhe ketu une...ahhahahhahahahha

Ik moj se po ta thejn edhe tjetren dore .... shiko Tek Politika e Forumit qka po Bohet hahahahahahaa

0K0byK-me3c

Albonita
09-07-09, 19:27
Ik moj se po ta thejn edhe tjetren dore .... shiko Tek Politika e Forumit qka po Bohet hahahahahahaa

0K0byK-me3c


Nuk e percjelli fort Politiken une..se adin si asht politika ..si femra e pa vendost se ndrron Burrat gjdo nat..;)


Mendova mos po ju mungoj edh eketu me shkure...hahahahhahahhha

emine
10-07-09, 15:12
RRespekti...toleranca...

Peja-Boy
15-07-09, 16:06
http://farm4.static.flickr.com/3179/2540390825_1f490f0dc0.jpg

Qika^Me^Kule
15-07-09, 16:07
RRespekti...toleranca...

shum fjal em vend...

Peja-Boy
15-07-09, 16:12
shum fjal em vend...

As kush nuk i ka Mendimet e njejta... por disa qe kundershtohen ne tema edhe e mendojn se ka munges Respekti ... Mendoj se FD eshte bo qetash sikur nje Grupo shoqerie e cila i ka te gjitha te mirat e te kqijat por ne fund prap se prap te pa hidheruar !!

Ka disa persona se flasin per diqka edhe presin vetem Perkrahje te mendimit te tyre,e prap e them se askush se ka te njejtin mendim !!

Dallandyshja_718
15-07-09, 16:26
I mungon nje "AC" (Air Conditioner) e forte per me e freskua mire:biggrin:

Peja-Boy
15-07-09, 16:27
I mungon nje "AC" (Air Conditioner) e forte per me e freskua mire:biggrin:

Mos Po e kap Permaja Ndokend ??