PDA

View Full Version : Shprehja e ditės


Shpat
28-07-08, 20:54
Kėtu mund tė japim njė shprehje tė ditės,nga forumistet qė na pėlqeu,ose nga ndonjė mik.

Shpat
28-07-08, 20:55
Mė i mirė ėshtė njė armik i sinqertė, se sa nje mik i rrejshėm...???!!!!

Shpat
28-07-08, 21:02
megjithate, martesa dhe dashuri me persona kombesh tjera, ka pasur gjithmone dhe do te kete perderisa do te egzistoje njerezimi....nga Reana

Urata
30-05-09, 23:31
Luftėn e fitova , fenė e ruajta. (Shpati)

Murgesha
30-05-09, 23:33
Kurr su banem rahat me keta Mesengjera.

Elina
30-05-09, 23:35
Kurr su banem rahat me keta Mesengjera.

Pasha Mamin boll mire e ke :biggrin:

Tomori
30-05-09, 23:38
http://www.taninet.com/Foto%20per%20Dp%20Msn/shuj%20se%20ta%20futi%20ni%20puthje.JPG

Ignis
30-05-09, 23:40
e ditės dhe e ē'do dite shprehja ėshtė njė:- JETO ĒILTĖR!!!!!

Estella
30-05-09, 23:46
"It's a dream for you and me, this is not reality"

Ignis
30-05-09, 23:51
Gjithēka besojmė ėshtė realitet, durim vetėm duhet dhe jo tė humbim shpresėn!!!

Urata
31-05-09, 13:36
Te jesh i Sinqert,do te thote:
Edhe shokun me te ngusht,
duhet ta kritikosh
---kur e ka keq---

ARTISTI

shfletuesi_
31-05-09, 13:44
A nuk ke pune me te meēme se kjo e......

Jana
31-05-09, 13:55
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Ibrahim Rugova

Peja-Boy
31-05-09, 21:17
Mooooooooossssssssssss ma thuaj !!!!

thellenza
01-06-09, 22:57
Per sot per mua , "Thelleonora" :biggrin::biggrin: :rolleyes:

Makresh
01-06-09, 23:06
Per sot per mua , "Thelleonora" :biggrin::biggrin: :rolleyes:


Uh sa emer i mir :smile: :biggrin:

thellenza
01-06-09, 23:10
Uh sa emer i mir :smile: :biggrin:A po te pelqen ty, po ?

Makrepupi, me i bukur diqysh. :tongue::biggrin:

Makresh
01-06-09, 23:13
A po te pelqen ty, po ?

Makrepupi, me i bukur diqysh. :tongue::biggrin:


Fenomenal, qe pes her qe e lexoj :D


Makrepupi , jo se jam n'bele me to lol

Domira
01-06-09, 23:49
As me ty, as me ate as me kerkond:biggrin:

Urata
02-06-09, 04:13
Urrejtja ėshtė arma e atyre qė nuk kanė asnjė lloj arme tjetėr pėr tė ndihmuar vetveten............

IGNIS

speci
02-06-09, 14:53
nice po dukesh

Idila
17-06-09, 15:44
"Cdo gjė ka njė fund vetėm salcicja ka dy.."! Interesant a? Shumė e vėrtetė! :D

Jana
17-06-09, 15:49
..Sot aaa....

Aiiiiiiii muhalif aaaaaa...

Zhaneta
17-06-09, 15:59
po aaaaaaaa.....

Tomori
17-06-09, 17:41
Po de Zhaneta

desert
17-06-09, 20:28
upsss

shfletuesi_
17-06-09, 21:03
upsss

A mujte mu parku....:)

Pupi
17-06-09, 21:30
Die Zukunft gehört den Mutigen qė don tė thotė: Ardhmėria u takon Guximtarve.

At'her u ndala e u kujtova, si paska vendosur Makreshi ta fundos ardhmėrin e tijė duke mė shpallur mua "armik"?.

desert
17-06-09, 22:54
A mujte mu parku....:)


hahahhhahahaa...i kishin vizatu shenjat gabim ( me ngusht :P)

Paradox_13
18-06-09, 22:10
..pėr hajr...refren qe u perserit nga shumica e kalimtareve....

desert
18-06-09, 22:19
kaluese...

Diana007
19-06-09, 12:29
Jo she male me kalxu :biggrin:

desert
19-06-09, 12:33
...pihhhh...:D

Virti
04-07-09, 21:46
heeh bree :cool:

Zhaneta
04-07-09, 21:49
ME t'vertet me shkoni nerva.....:redface: :tongue:

Idila
04-07-09, 21:55
...shtazėt dhe shpendėt! :biggrin:

~AnnA~
04-07-09, 22:35
...shtazėt dhe shpendėt! :biggrin:

Puplat dhe Fletet :biggrin:

Idila
04-07-09, 22:42
Puplat dhe Fletet :biggrin:
Zemėr je Anush!

Shprehja e ditės, kėto mė lartė....de! :biggrin:

SANTANA-29
04-07-09, 22:48
Drras krej koke kan.............................:eek:

Jana
04-07-09, 23:00
,,,,qy qy shacat ....hahahahhaha

Diana007
04-07-09, 23:03
Shtrigan , te myta :biggrin:

SANTANA-29
04-07-09, 23:05
Schaci jem,,,,,,,,,,,,,,,,,,hahahahahaahahhhahahahha:wink :

Jana
04-07-09, 23:14
...iha era kredit ka nis me ardh en Gjakov....hahahahhaa

Fshatari
05-07-09, 12:18
Kryeministri Kosoves, Thaēi:"
"Investime cep mė cep (http://www.gazetaexpress.com/index.php/artikujt/lexo/10744/C4/C15/)" (Kroi i Vitakut).

Jana
05-07-09, 13:31
...e mi NON.....

Peja-Boy
05-07-09, 17:35
...e mi NON.....

Qka i keni do fore edhe ju Gjakovart hahahaha Po mundoheni mu Kullerizu pak e po ja tufni prej shikuesve krejt !!

Urata
07-07-09, 19:37
There is nothing that can't be done if we raise our voice as one....!

Michael Jackson

Jana
08-07-09, 13:17
Qka i keni do fore edhe ju Gjakovart hahahaha Po mundoheni mu Kullerizu pak e po ja tufni prej shikuesve krejt !!

O Pejon o Xheloz....mes shkruj mo kshtu se masnej pet gjon najsen hahahahahaha

emine
01-11-11, 14:12
edhe budalla e ka kryte si njeri

LuLjaa
01-11-11, 14:32
edhe budalla e ka kryte si njeri

.. e njeri qysh e ka :D

emine
01-11-11, 14:38
.. e njeri qysh e ka :D
lule munesh me mar me mend se kjo fillozofi ka te bej me njerz qe gjithe duken si njerz nga jasht po disa jan barok permbrenda,ket e dine apo mendove bana humore;)

LuLjaa
01-11-11, 14:39
lule munesh me mar me mend se kjo fillozofi ka te bej me njerz qe gjithe duken si njerz nga jasht po disa jan barok permbrenda,ket e dine apo mendove bana humore;)

Po tybee qashtu menova se hajgare si gjithe qe ban :)
t'paska ba nervozz dikush pom doket aaa hmm

Diana007
02-11-11, 18:27
marre sban me qkru :tongue:

Albonita
02-11-11, 18:30
Ohhhhhhhhhhhhhhhhhh,, . . . . ,, . . . !:biggrin:

Diana007
02-11-11, 18:32
Ohhhhhhhhhhhhhhhhhh,, . . . . ,, . . . !:biggrin:


Kret si un maj :tongue:

Albonita
02-11-11, 18:38
Kret si un maj :tongue:

Se besoi se ti ne ket gjuhe nuk shprehesh :biggrin:

Diana007
02-11-11, 18:43
Se besoi se ti ne ket gjuhe nuk shprehesh :biggrin:


Ani veq ne gjuhen qe flas ahahah

Albonita
02-11-11, 18:51
Ani veq ne gjuhen qe flas ahahah


Ahahhahahahhahahahahaaaaa..pooo

Diana007
02-11-11, 18:54
Ahahhahahahhahahahahaaaaa..pooo
Po de po ,,, a po nin mir aa :biggrin:

Hajra
02-11-11, 19:32
.....kesh ty ta dhan nje rep. ama nuk po mundem http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

YanYan
02-11-11, 23:20
“..Eshtė gabim ti lejosh njerėzit tė shkojnė shumė pranė zemres tėnde, sepse njerėzit pranė godasin gjithmonė nė shenjė..”
E.D.