PDA

View Full Version : **Nese sonte ndihesh vetem....**


Faqet : [1] 2 3 4

Estella
30-07-08, 23:38
Nese sonte ndiheni vetem....ejani ketu dhe shprehni gjithcka qe mendoni ne kete momente....e hidhur apo e gezueshme qofte....
ju mund te shprehni ate qe mendoni ne netet pa gjume apo kur ndiheni te vetmuar!

Nese sonte ndihesh vetem mos u shqeteso sepse dielli rrezon edhe per ty.
Nese sonte ndjhesh vetem flej gjum se do te jet ushqim per ty.
Nese sonte do te ndjehesh vetem ,ne mesin e shkronjave do te me gjesh,buzeqeshja do te bente mir.
Nese sonte do te ndjehesh e vetme,kuptoje realitetin e te vertetes sepse dikush ne kete nate ne nje dhom rri vetem aty do ta gjesh te vetmuar.
Nese ne kete nate do te jesh i/e vetmuar bindju urdherit miresi, gjdo gje do te jet per ty.






Jo te dilni jashte teme!

LABI
30-07-08, 23:46
Nese sonte ndihesh vetem dhe ke frike te shohesh endrra ;
shuaj driten ndize zemrendo te me gjesh mua brenda :biggrin:

Estella
30-07-08, 23:48
.....Nese sonte ndihesh vetem .....

.............. Kujto dy syt e mi dhe shkelqimin e tyre qe e kan vetem per ty .....

...................... Do te jem aty pran teje me shpirt dhe ndjenjen time te sinqert.....

Penelope
31-07-08, 03:05
Nese sonte ndiheni vetem....ejani ketu dhe shprehni gjithcka qe mendoni ne kete momente....e hidhur apo e gezueshme qofte....
ju mund te shprehni ate qe mendoni ne netet pa gjume apo kur ndiheni te vetmuar!

Nese sonte ndihesh vetem mos u shqeteso sepse dielli rrezon edhe per ty.
Nese sonte ndjhesh vetem flej gjum se do te jet ushqim per ty.
Nese sonte do te ndjehesh vetem ,ne mesin e shkronjave do te me gjesh,buzeqeshja do te bente mir.
Nese sonte do te ndjehesh e vetme,kuptoje realitetin e te vertetes sepse dikush ne kete nate ne nje dhom rri vetem aty do ta gjesh te vetmuar.
Nese ne kete nate do te jesh i/e vetmuar bindju urdherit miresi, gjdo gje do te jet per ty.








Jo te dilni jashte teme!

sa me pelqyn fjalet e Tua Estella, shume prekese..ndihesh vetem dhe osht veshtire nje situate e tille kur je vetem, ne kuptimin e plote te fjales, dhe se ke afer aske per te ndihmu ne vetmine tande, per ta ba ate me te lehte, me te durushme...

secili ndihet ndonjehere i vetmuar, fatkeqsisht.
por qdo gja ne jete kalon , edhe pse len vrrage te pashlyme...

LuLjaa
31-07-08, 11:40
Nese sonte ndihesh vetum ... shko kce pi katit 3-et, dhe e harron se ēka je kan tu menu :p

Arkza
31-07-08, 12:48
............. Ike ne Perqafim te Nėnes ... aty e gjen qetsin Shpitrore dhe ilaqin te pa fund ................:mad:

Estella
31-07-08, 14:26
Nese sonte ndihesh vetem ...dhe ke frik te shohesh endrra ..shuaje driten,,,Dheze compjuterin do te m'gjesh mua aty brenda.....:biggrin:

LuLjaa
31-07-08, 14:29
Estella shume kange e mire o kjo, pasha agen :)

........... a po vjen dalim me shtit :D

Estella
31-07-08, 14:33
Luljaaa nese sonte ndihesh vetem hajde te un se edhe un jam vetum

dhe mos dil prej teme se rrehesh :P

LuLjaa
31-07-08, 14:40
Estella sonte nuk jam vet, jam ne darsum kismet, e ti nese sonte ndihesh vetum hajde te une se knaqum qyh :D joo moj s'dal pi teme une s'jam tranu :D

Estella
31-07-08, 14:41
Luljaaa nese sonte sem len veteum ta di per ner:smile:

Dukagjinas_i
31-07-08, 14:43
...me lajmero :smile:

LuLjaa
31-07-08, 14:46
Luljaaa nese sonte sem len veteum ta di per ner:smile:

Nese sonte vjen qe t'thirra tash hallall ta boj :P

Lona
31-07-08, 14:55
Nese sonte ndihesh vetem eja tek une te kalojme naten..

gazi-de
31-07-08, 14:58
nese...............shko ne gjum :smile: :biggrin:

Estella
31-07-08, 15:18
.....Nese sonte ndihesh vetem .....

..........................................it's too late ....

:mad:

Virti
31-07-08, 15:29
per cdo titull te kengeve duhet te hapet nje teme! :cool:

Estella
31-07-08, 15:30
per cdo titull te kengeve duhet te hapet nje teme! :cool:

nese sonte ndihesh vetem ec kujtoju hape nje tem:biggrin:

Virti
31-07-08, 15:30
nese sonte ndihesh vetem ec kujtoju hape nje tem:biggrin:
jam antitalent... :cool:

Estella
31-07-08, 15:32
jam antitalent... :cool:

nese sonte ndihesh vetem,mos lejo met mbyt vetmia

lovely
31-07-08, 15:33
per cdo titull te kengeve duhet te hapet nje teme! :cool:


s ka rendesi a jam i pari :cool:

Virti
31-07-08, 15:35
nese sonte ndihesh vetem,mos lejo met mbyt vetmia
kisha pas qejf te jam vetem... :cool: :biggrin:

Estella
31-07-08, 15:35
heheh
ncncncnn

Virti
31-07-08, 15:35
s ka rendesi a jam i pari :cool:
ka rendesi a jam i fundit... :biggrin: :cool:

lovely
31-07-08, 15:37
ka rendesi a jam i fundit... :biggrin: :cool:

dije mire qka po te them, sonte je nafaka jem :cool:

Virti
31-07-08, 15:45
dije mire qka po te them, sonte je nafaka jem :cool:
hiēu sherro prej meje... :cool:

lovely
31-07-08, 15:47
hiēu sherro prej meje... :cool:


se mi lujte ment o pej kreje :biggrin: :cool:

p.s. heey, nuk jam une sherri more :tongue: :biggrin:

Fshatari
31-07-08, 16:28
...eja e festojmė bashkėrisht fitoren e fshatarit. Mos e lejo vetmine me te kaplue! Thuaj : Jo!

gazi-de
31-07-08, 22:07
Mendo pak ne mua e vi ndoshta ne enderre se keshtu.hmm..ahhahahaahh

Arkza
01-08-08, 15:57
........... Hidhu ne perqafimin tim..........:mad: :rolleyes:

Oqeani
01-08-08, 19:08
Me pershperit per deshirat tuaja !!!

mentor*
01-08-08, 19:25
ncuk e kam rrushin afer

Adina-R.Ks
01-08-08, 19:41
ncuk e kam rrushin afer
hije te jame bere hahah

gazi-de
01-08-08, 19:47
shko ne gjum,se po don vetem me qen qy:biggrin:

Penelope
02-08-08, 09:42
nese ndihesh vetem rri vetem, se sja ndin kerkujt, ashtu keshtu...

gazi-de
02-08-08, 09:55
ha molla...........ahahahahahhahaha

LaCoStA
02-08-08, 10:08
......... mos ke frikė te shohish endrra, shuaj driten, ndize zemren, do t’me gjesh mua brenda ....... sdi kush e knon qeta bre , mdoket Elita 5 a?

selvija
02-08-08, 14:00
Me ndihmoni me bani shoqri..( po nese dnihem vet,,dikur ma von se njeher kisha paq qef te jam fikall vet..:wink:

aLbaChiCk
02-08-08, 14:01
Me ndihmoni me bani shoqri..( po nese dnihem vet,,dikur ma von se njeher kisha paq qef te jam fikall vet..:wink:

ishalla nuk mbetesh vetun asnjiher se shum keq eshte.Ket po e perjetoj un keto dit shum rond qenka motrushe :rolleyes:

selvija
02-08-08, 14:04
ishalla nuk mbetesh vetun asnjiher se shum keq eshte.Ket po e perjetoj un keto dit shum rond qenka motrushe :rolleyes:hajde tek une bejm shoqri valla te mbaj deri mengjes,,knaqel llaf e muhavet:wink:
ishalla bashkoheni sa me shpejt e nuk ndin ate munges
,,,,,hahahah ahh qka kam qef nganiher me qen vetmi e errsire adin qysh ndihem shum mir,,ama shkurt jo gjat,,,

romansa
02-08-08, 14:05
nese ..ju vazhdoni..une ika ..kaloni mire!

aLbaChiCk
02-08-08, 14:07
hajde tek une bejm shoqri valla te mbaj deri mengjes,,knaqel llaf e muhavet:wink:
ishalla bashkoheni sa me shpejt e nuk ndin ate munges
,,,,,hahahah ahh qka kam qef nganiher me qen vetmi e errsire adin qysh ndihem shum mir,,ama shkurt jo gjat,,,

valla te ishe pak me afer kisha ardh me gjith qejf motrushe.Goja te lumt e ishalla fjala jote ne vesh te allahut.


Nese sonte ndjehesh vetun mendo ne mua dhe kohen qe e kaluam bashk do te qeshesh shum :smile:

lovely
02-08-08, 16:59
..lshoje muziken edhe kce qyqek :cool:

gazi-de
02-08-08, 17:02
Oooo leshoma nje ze,se qe eshte nevoja zhag kom me ardhe:biggrin:

romansa
02-08-08, 17:04
Nese sonte ndjehesh vetun..hyn ne kete forum..ske me u merzit hiq

teutaA
02-08-08, 20:29
nese sonte ndihesh vetem merre thiken mbyte veten:smile:

GURI SYLAJ
03-08-08, 17:47
nese sonte ndihesh vetem merre thiken mbyte veten:smile:

Au qike po keq po dishe me neme .
Jo , nese sonte ndihesh vetun,
mos e le naten me te tretun.
Merr nje Taxi qe ne mjes
edhe hajde ne kete Adrese.
Ketu ndiehesh si te shtepia
ju mirepret Dardania!

Arkza
03-08-08, 18:16
........ Ike ne gji te Nėėėėėnesssssssssss ......... :mad:

Penelope
04-08-08, 20:46
...mendo se nuk je vetem, ka plot qe ndihen si ti..

MemphiSx
04-08-08, 20:51
Nese sonte ndihesh vetem,mos prito thirrem t'boj shoqeri!!

Penelope
04-08-08, 20:54
Nese sonte ndihesh vetem , me mire rri vetem, ata qe i do prane jane larg..

Buqja_ch
05-08-08, 01:19
....... mendo per mua se edhe une ashtu po ndihem

teutaA
05-08-08, 01:28
nese sonte ndihesh vetem shuj knaqu ngoje Meden hahahah

BIG
05-08-08, 18:22
....eja pak mė afėr e rrėzo vetmin:biggrin:

egi
05-08-08, 19:19
Nese sonte ndihesh VETEM dije mire se une edhe me VETUN jam....krejt VET ne kete banesen e madhe..sepse te gjith jan ne Ks veq une VETUN!

Agolli
05-08-08, 19:28
..lexoje temen kam mesuar, ndoshta gjen ndonje inspirim per t'a sfiduar vetmine..:biggrin:

Breshka
05-08-08, 19:32
me mendje jam tek ti , e gjithmon ne vetmi

egi
05-08-08, 19:43
Oh bre...naten po tutna me flejt vetun....jam msu me familje gjith :frown: Vetem vetem mbeta sonte...edhe per 11 dit...

Oqeani
05-08-08, 20:37
....Trokit ne dritaren time !

teutaA
05-08-08, 20:42
,,,,,,,,,,,,,,,tranohu

Oqeani
05-08-08, 20:43
... frskohu ne dritare !!!

Breshka
06-08-08, 21:24
vi vi......t'boj shoqri

Oqeani
06-08-08, 21:29
vi vi......t'boj shoqri

Eja se e kam edhe nje pirun teper hehehehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Breshka
06-08-08, 21:33
Eja se e kam edhe nje pirun teper hehehehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

PSE APET PATLIGJON PO HAN AA??? hahahahaha

flutra
06-08-08, 21:35
vi vi......t'boj shoqri
hajde hajde veq merri edhe flijat me veti

Oqeani
06-08-08, 21:35
PSE APET PATLIGJON PO HAN AA??? hahahahaha

Ku me pa moj ahahhahahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Estella
06-08-08, 23:36
Nese sonte do te ndjehesh e vetme,kuptoje realitetin e te vertetes sepse dikush ne kete nate ne nje dhom rri vetem aty do ta gjesh te vetmuar.

MemphiSx
06-08-08, 23:56
Nese sonte ndihesh vetem,dije se njejt po ndihna dhe une!!

lyra2
07-08-08, 10:33
..ju kendon elita 5 nje kenge.

Breshka
07-08-08, 10:56
Ku me pa moj ahahhahahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

qy ku vet po tpash qysh kone bo fshije gojn se na tranove me patligjona ahahaahhahahahaahahah

lovely
07-08-08, 11:03
Mos u ndiej asnjehere vetem - ne mendime une jam prane teje...

Breshka
07-08-08, 11:06
Mos u ndiej asnjehere vetem - ne mendime une jam prane teje...

e di e di http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Estella
10-08-08, 22:40
Nese sonte ndihesh vetem mos u shqeteso sepse dielli rrezon edhe per ty.

Penelope
10-08-08, 22:43
nese sonte ndihesh vetem, mundohu thelle ne veten tende te gjesh shoqeri dhe ngushllim..

MemphiSx
10-08-08, 22:47
....Merre veten me t'mir...

Estella
10-08-08, 22:48
.....Nese sonte ndihesh vetem .....

.............. Kujto dy syt e mi dhe shkelqimin e tyre qe e kan vetem per ty .....

...................... Do te jem aty pran teje me shpirt dhe ndjenjen time te sinqert.....



:smile: :smile: :smile:

gazi-de
10-08-08, 22:51
Se paku shpreso ndoshta me she enderre,se,se.............

>>{SpOnGeBoB}<<
11-08-08, 14:24
hajde qitu jipja nji varg shkrolash

selvija
11-08-08, 15:15
I vetem e di qe je:frown:,,ama pse nuk vjen se di,,???:frown:

Fshatari
11-08-08, 17:58
Sonte kam fillue me u ndie shume i vetem po s'po di si me ja ba...!

baba-plak
11-08-08, 18:00
ku me gjet qat Karimonen se s po nihna vet kokrren

Breshka
11-08-08, 18:13
ku me gjet qat Karimonen se s po nihna vet kokrren

baba plak qka me bo une sonte qe po ndihem vet http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

baba-plak
11-08-08, 18:17
baba plak qka me bo une sonte qe po ndihem vet http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif




baba s po guxo me tho kurgja se Karimonja pi qo hunt pi bo llapqin

lyra2
11-08-08, 18:19
baba s po guxo me tho kurgja se Karimonja pi qo hunt pi bo llapqin

...e une cka me ba ,baba plak....:rolleyes:

baba-plak
11-08-08, 18:20
...e une cka me ba ,baba plak....:rolleyes:


as ty s guxoj me t asish babs...se ajo nuk zgjedh gjin hiq, ila me granim s don u me i nrru dy fjal hiq

Inxhja_Karimon
11-08-08, 18:31
Plakooooooo qa je azdis qyqja une,a mos ke pi asi hohohhohohohho spo tu bojka qarja sante

lyra2
11-08-08, 18:35
Plakooooooo qa je azdis qyqja une,a mos ke pi asi hohohhohohohho spo tu bojka qarja sante
uuu inxhe cka koke tii,po le moj se veq llaf po bajm ,e veta cka ban inxhja kur metet vet,a punon vek a del te plemja qyy

baba-plak
11-08-08, 18:38
Plakooooooo qa je azdis qyqja une,a mos ke pi asi hohohhohohohho spo tu bojka qarja sante

tybe veh do kumsht e pina Karimonjoooo. a ke pi ti qeter qka a?

Inxhja_Karimon
11-08-08, 18:52
uuu inxhe cka koke tii,po le moj se veq llaf po bajm ,e veta cka ban inxhja kur metet vet,a punon vek a del te plemja qyy
ahhhh qa ishe ti ani veq llaf po bajna...ma plako mos u qel se qekjo fjalt prej barku ti nxjerr

baba-plak
11-08-08, 18:54
ahhhh qa ishe ti ani veq llaf po bajna...ma plako mos u qel se qekjo fjalt prej barku ti nxjerr


mozotallah e liga, plaki veq me ty qelet e hapet :D

gazi-de
11-08-08, 20:33
Dritaren hapur po e le hajde qy,mos rri veten:biggrin:

aLbaChiCk
12-08-08, 21:20
............ Mos gabo mem thirr se nuk e mar tilifunin :biggrin:

Estella
12-08-08, 21:27
............ Mos gabo mem thirr se nuk e mar tilifunin :biggrin:

nese sonte ndihesh veteum alba hajde siss pina kafe deri n'saba

aLbaChiCk
12-08-08, 22:00
nese sonte ndihesh veteum alba hajde siss pina kafe deri n'saba

a thu a osht lipmx ktu me na qit fall haahahahahhaah

........ von eshte shummm tani :cool:

Arkza
13-08-08, 11:17
.... Hidhu ne Perqafimin tim ....

Dukagjinas_i
13-08-08, 11:19
....thirre 92-in , nese frigohesh......:)))

LuLjaa
13-08-08, 13:54
... shko n'bazend :P

SANTANA-29
13-08-08, 14:06
Tregom,,,:wink:

LuLjaa
13-08-08, 14:14
Ha ... http://www.journalstar.com/content/articles/2007/08/30/living/food/doc46cb60a296bf1533803281.jpg :D

lovely
13-08-08, 17:10
shkruje nje email

Breshka
13-08-08, 17:27
shkruje nje email

a bon pun ajo email http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

selvija
13-08-08, 17:27
Hy nen jorgan i nxej bile pak kembet se akull ikam,,:wink:

LuLjaa
13-08-08, 17:36
Msheli syt edhe menoje nanen ... :P

lovely
13-08-08, 18:16
kape flutren e mshoj breshkes hahahahahahahahahahahahaa

Oqeani
13-08-08, 19:50
...mos me xiglo ne vesh te majte !!!

Estella
23-08-08, 16:55
hajde forum dardania asnjher sje vetum :P

Arkza
23-08-08, 17:06
............Ike dikun ne Det ......

limpx
23-08-08, 23:14
sa her je ti ktu nuk ndihna kurr vetem :P

ShEjToNkA
23-08-08, 23:21
Nėse sonte ndihesh vetėm dhe ke frik tė shohish ėndrra shuja dritėn ndize zemrėn do mė gjesh mua brenda ....

Murgesha
23-08-08, 23:23
Edhe sonte nu ndifshit vetėm, kurr bvashkė mos u ndjefshit

ShEjToNkA
23-08-08, 23:24
Edhe sonte nu ndifshit vetėm, kurr bvashkė mos u ndjefshit
GHaghaghaghagahaghaghaghaghaghaghaghghagahgahaghag hgaghaagh((((Du är galen, jav lovar )))

Murgesha
23-08-08, 23:30
GHaghaghaghagahaghaghaghaghaghaghaghghagahgahaghag hgaghaagh((((Du är galen, jav lovar )))

haghaghaghaghaghahgahha o ty tė lafshin mendt ma mirė ho e rafsh nė pus sonte

ShEjToNkA
23-08-08, 23:31
haghaghaghaghaghahgahha o ty tė lafshin mendt ma mirė ho e rafsh nė pus sonte
O edhe ne rafsha ne puss sonte ndasht, vec qė tė pata ksajde dhe shkruajta me ty edhe me vdek se kam dert ghahgaghaghaghaghaghagahgahaghaghaghaghaghagha

DEA
23-08-08, 23:33
Kush done me deke, e kush me u gjujt ne pus?

Murgesha
23-08-08, 23:35
O edhe ne rafsha ne puss sonte ndasht, vec qė tė pata ksajde dhe shkruajta me ty edhe me vdek se kam dert ghahgaghaghaghaghaghagahgahaghaghaghaghaghagha

Jo loqki hiq mos vdis, se pastaj tė qet edhe ty nė kėngė Meda, se ke vdek jo pėr dashni po pėr forumiste hahahahaahahahahahah.

Dea, shejtonka po vdes e unė kysme du me u mbytė nė pus he pusi tė marrtė edhe ty bashkė me neve, se hiq sonte vetėm spo ndihemi hahahahahahahahahah

ShEjToNkA
23-08-08, 23:36
Jo loqki hiq mos vdis, se pastaj tė qet edhe ty nė kėngė Meda, se ke vdek jo pėr dashni po pėr forumiste hahahahaahahahahahah.

Dea, shejtonka po vdes e unė kysme du me u mbytė nė pus he pusi tė marrtė edhe ty bashkė me neve, se hiq sonte vetėm spo ndihemi hahahahahahahahahah
Ja tani ma largove vdekjen kur ma pėrmende Meden nga frika mos mė mė qitė ai nė kėngėėėėėė @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@Ojjj Deaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, po si tė kam be?????????????????

DEA
23-08-08, 23:36
Kesh tuj bo seri, edhe pse se disha kush don me e myte e kush me ra ne pus....thashe te jau zgjati doren e te ju nxjerri ne ledine:wink:

e_martumja
23-08-08, 23:37
a po doni me pi nje kafe ndoshta i bini pishman:biggrin:




nese ndihesh vetem eja ne fd tani lun dada me ty ahahhahaha:biggrin:


ps. ky mesazh eshte veq per drejt e forumit ahhahaha

ShEjToNkA
23-08-08, 23:39
Kesh tuj bo seri, edhe pse se disha kush don me e myte e kush me ra ne pus....thashe te jau zgjati doren e te ju nxjerri ne ledine:wink:
Ahhh, cka je ti cka je, vec mos m'u ndi vetėm sonte paska pas me na shpėtu @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Murgesha
23-08-08, 23:39
a po doni me pi nje kafe ndoshta i bini pishman:biggrin:




nese ndihesh vetem eja ne fd tani lun dada me ty ahahhahaha:biggrin:


ps. ky mesazh eshte veq per drejt e forumit ahhahaha


Pata me ardhė me lujt me ty, po mbasi qenka me tė drejta tė rezervume po rri vetum qetu qe. http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

DEA
23-08-08, 23:39
Qysh e pashe, thashe ma mire me ardhe ju te une, se une te ju hahahaha

ShEjToNkA
23-08-08, 23:41
Qysh e pashe, thashe ma mire me ardhe ju te une, se une te ju hahahaha
O pasha tė lumin s'e ke ti atė nafak me ardh te na, se na taksirat e kem me ardh tek ti ghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghagha

Murgesha
23-08-08, 23:42
O pasha tė lumin s'e ke ti atė nafak me ardh te na, se na taksirat e kem me ardh tek ti ghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghagha


A thu e kall moj Dea shporetin nė kėtė baksuz vakt me na ba kafe hahahaahahahahahahahaha

DEA
23-08-08, 23:43
Jo me pline po i qes mos ta nin, veq nje fije qibriti ma gjon ti hua....

ShEjToNkA
23-08-08, 23:43
A thu e kall moj Dea shporetin nė kėtė baksuz vakt me na ba kafe hahahaahahahahahahahaha
Vallha sic e njof unė Dean, jo vec shporetin por edhe saqat i kalle e na pjekė fli ghaghaghaghaghaghaghaghaghaghaghagahgahaghagha vec me pas atė taksirat e baksuz dakik me i shku

Murgesha
23-08-08, 23:45
Jo me pline po i qes mos ta nin, veq nje fije qibriti ma gjon ti hua....


Qy me qibrit me tė ardhė a hahaahahahahahahahahahah.

Valla unė e kam apalaqin e ndoshta shejtonka ka krone tė thata me vete hahahahahahahahahahahahaha

ShEjToNkA
23-08-08, 23:46
Qy me qibrit me tė ardhė a hahaahahahahahahahahahah.

Valla unė e kam apalaqin e ndoshta shejtonka ka krone tė thata me vete hahahahahahahahahahahahaha
Vec te marrim edhe njė taketuke, se sahora na thotė Dea dilni nė ballkon pini krrone ghaghaghaghaghaghaghaghaghagh se vet e kish lenė

DEA
23-08-08, 23:48
Po ja kam frigen zjarrfiksave qe vijne me na bo shoqni, kur te na shohin vetem se po i kisha bo krejt , qysh po thoni ju!

lovely
23-08-08, 23:53
Po ja kam frigen zjarrfiksave qe vijne me na bo shoqni, kur te na shohin vetem se po i kisha bo krejt , qysh po thoni ju!


qe vijn zjarrfiksat, bomni zo edhe mu :biggrin:

ShEjToNkA
23-08-08, 23:54
qe vijn zjarrfiksat, bomni zo edhe mu :biggrin:
Po e kjametit ish kjo qike e emri i allahit"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

DEA
23-08-08, 23:55
qe vijn zjarrfiksat, bomni zo edhe mu :biggrin:

Hade dheze zjermin ti e ata vinehahahhahaa, se mu nuk em dhezet se nuk ishin kone pa gzu hiq kur kam lind........

lovely
23-08-08, 23:55
Hade dheze zjermin ti e ata vinehahahhahaa, se mu nuk em dhezet se nuk ishin kone pa gzu hiq kur kam lind........


e dhezi vallahin une, boj nja 2 sahat, veq pa e dhez nuk e lo hhaahaahahahahahhaa

Murgesha
23-08-08, 23:56
Hade dheze zjermin ti e ata vinehahahhahaa, se mu nuk em dhezet se nuk ishin kone pa gzu hiq kur kam lind........


Ani mos tu pastė gzu ty nona nuk don me thonė qė s`pi gėzohesh taksiratit nė kėtė baksuz kohė hahahahahahahahahahaha

e_martumja
23-08-08, 23:57
oh mos e dhezni se eshte koha me lyp izen:biggrin:

ShEjToNkA
23-08-08, 23:57
Ani mos tu pastė gzu ty nona nuk don me thonė qė s`pi gėzohesh taksiratit nė kėtė baksuz kohė hahahahahahahahahahaha
Tregoj moter qė zjermin ua dhezim une dhe ti, jo qė janė gėzu kush pėr neve por ashtu na shkon nė dorėsh unė njė kokėr qibrit e ti e bėn plotė prushh ghaghaghaghaghaghaghahgaghaghaghaghagha

DEA
23-08-08, 23:58
Besa po harroj se eshte kthy bota mbrapsht............ mos me qene nganjeher FD,ja krejt harroj ahahahaha

Murgesha
24-08-08, 00:03
Tregoj moter qė zjermin ua dhezim une dhe ti, jo qė janė gėzu kush pėr neve por ashtu na shkon nė dorėsh unė njė kokėr qibrit e ti e bėn plotė prushh ghaghaghaghaghaghaghahgaghaghaghaghagha

Motro hiq pa qibrit e pa prush ne ja kallim edhe ballkonin hahahahahahahahahahahah, veq kur tė dalin mahalla me na ndėgju, ani qysh qeshemi unė dhe ti hahahahaahahahahaha.


Dea edhe ti pe din qė tė kallim pa qibrit a po jo hahahahahahaahahah qė po thu u kthy bota mbrapsht http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

ShEjToNkA
24-08-08, 00:06
Motro hiq pa qibrit e pa prush ne ja kallim edhe ballkonin hahahahahahahahahahahah, veq kur tė dalin mahalla me na ndėgju, ani qysh qeshemi unė dhe ti hahahahaahahahahaha.


Dea edhe ti pe din qė tė kallim pa qibrit a po jo hahahahahahaahahah qė po thu u kthy bota mbrapsht http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif
Ani unė me ghaghaghagha., si kanata kur derdhet ghaghaghagaghaghaghaghaghagha e ti me hahahah si kanta kur mbushet gahgaghaghaghaghaghaghaghaghagahgahgahgahgahgahagh agh

Jo pate frikė qė ja dhezėm zjarrin via internet e doli me shiku ballkonin...

DEA
24-08-08, 00:06
Motro hiq pa qibrit e pa prush ne ja kallim edhe ballkonin hahahahahahahahahahahah, veq kur tė dalin mahalla me na ndėgju, ani qysh qeshemi unė dhe ti hahahahaahahahahaha.


Dea edhe ti pe din qė tė kallim pa qibrit a po jo hahahahahahaahahah qė po thu u kthy bota mbrapsht http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Po de, krejt gjenat jane bo disi ma kollaj:biggrin:

Albonita
24-08-08, 21:10
.....Eja me ban shoqri nese don per ty e kom..hahahhaa

baba-plak
24-08-08, 22:13
Manke, hajde tu u

Breshka
24-08-08, 22:17
Manke, hajde tu u

NESE SONTE NDIHEM VET PO VI TE TI E TE INGJJA PO JU NMES QATY HAHAHAHAH

Inxhja_Karimon
24-08-08, 22:18
nese sante ndihesh vetem...plako mytu nbunar se tybe se kam njet me ardh

lyra2
24-08-08, 22:20
nese sante ndihesh vetem...plako mytu nbunar se tybe se kam njet me ardh
..uuuhh cka koke morii tiii :(

baba-plak
24-08-08, 22:22
..uuuhh cka koke morii tiii :(

a pe sheh bre bab qka po m bo? ncncnc
Breshko, hajde tu baba se baba vet sante

Zogu_1
24-08-08, 22:24
Baba-Plak a ta gjoj nje gjermonk edhe ty se ingjjes ka nis me i hi vetja ne huj me hansin,....veq lype qfare pe don.....hahahahaha

baba-plak
24-08-08, 22:27
Baba-Plak a ta gjoj nje gjermonk edhe ty se ingjjes ka nis me i hi vetja ne huj me hansin,....veq lype qfare pe don.....hahahahaha

po valla bre bab, gjoma ni qasi bardhokane se baba kurr s ka pas.. oj Shterrbajkoo, dil ktu, kqyre kit djalin ma gjet ni gjurmanke, hajt shko ti tu hansi sa dush

Zogu_1
24-08-08, 22:33
Baba-Plak a pe don me penzion ape don te re veq e ka nje behone se e ngre pak komen zhag....

Oqeani
25-08-08, 00:40
.... hape dritaren qe freskia te shoqeroj.

Jana
29-08-08, 15:52
Degjoje kete keng....

http://www.youtube.com/watch?v=1XXxwgVlGwY&feature=related

Angel_
08-09-08, 13:48
Nese sonte ndihesh vetem thirr najkan me te ba shoqni.

Jana
08-09-08, 17:04
Hin ne net...se nuk te lo vetem.....

Oqeani
08-09-08, 17:42
Hin ne net...se nuk te lo vetem.....

... a edhe sonte a !!!

.... shiqo tv !!

Jana
08-09-08, 22:35
... a edhe sonte a !!!

.... shiqo tv !!

Pse a ki net ti aa hahahha


Degjo muzik.....

Oqeani
08-09-08, 22:37
...mos u merzit shko ne gjum e shih enderra !!

Jana
08-09-08, 22:38
.....Hin e laju en Oqean amo ruju se po kop......

MemphiSx
08-09-08, 22:39
Nese ndihesh vetem,thirrem ne telefon,ta hjeki merzin...

Jana
08-09-08, 22:42
....Del en Qabrat e shetit pak..........

selvija
08-09-08, 22:57
me bene shoqri jorgani ska dert:wink:

lyra2
10-09-08, 16:04
..ndegjo Elita 5-ju kendon kete kenge ;)

Oqeani
11-09-08, 08:10
Ooooooo tash jam vetem.... Per sonte ta shoh ....

Lona
17-09-08, 14:30
Nese sonte ndihesh vetem shiko Televizor..

selvija
17-09-08, 15:13
Nese ndihem vetem Sonte,,,eja me shoqro mos me le ne vetmi,,:frown:

Estella
20-09-08, 22:01
eja ne forum.........

Oqeani
20-09-08, 22:05
.... se paku me pershendet !!!

Jana
22-09-08, 13:06
..Flej en gjum...........

gazi-de
22-09-08, 13:29
Me thirr ne emere se paku bile te pergjigjem(ne paqe zemere me me then emrin)!...

romansa
22-09-08, 13:32
nese sonte ndihesh vetun...merre lapsin shkruma nje leter!

Oqeani
22-09-08, 13:33
......... lexo vargjet e mia ...

Jana
22-09-08, 13:42
....mbylli syt dhe kujtom mua....

Oqeani
22-09-08, 13:45
Me fto ne shoqerim !

romansa
22-09-08, 13:46
me thirr me pi kafe hahaa

Oqeani
22-09-08, 13:48
....... me shiqo nga dritarja yte !

Jana
22-09-08, 13:48
....ngo muzik....

romansa
22-09-08, 13:49
...perkujto ēaste me te mira qe i ke kalue!

Oqeani
22-09-08, 13:49
........... me fto ne shoqrim !

Jana
22-09-08, 13:56
....Del pak....

Estella
01-12-08, 20:27
thirre miss smith

Jana
02-12-08, 16:28
Hajde te rrijm.....

gazi-de
02-12-08, 16:34
le hapur dritaren qy,se do te vi ......hahaahha

Jana
02-12-08, 16:36
Hhahahhaa jo se po rrxohesh...qyyy
Hajde se deren qel e ki....

gazi-de
02-12-08, 16:37
Per dere nuk guxoj qy,ahhaahahahhaah

Jana
02-12-08, 16:39
Hhahahha ps emer nuk guxon...ska per dritare ashiqare qeyy...haha ani kishe pi nga je ee qfar Tucani hahahahahahhaa

gazi-de
02-12-08, 16:41
Po tuta kan then u dal prej xheneti moj..hahahaah
po jo se ju atje mbani qen te sharit te shtir e rrezik qy..ahahahah

Jana
02-12-08, 16:44
Hhahahahhah nese sonte Tutesh me ardh rri rahat qaty ku je hahahaha

gazi-de
02-12-08, 16:47
Nese sonte ndihesh veten,,bile mos xhelozo qy se behet mire..ahahahaha

Jana
02-12-08, 16:49
Hhahhaha nese sonte ndihesh vetem ...mos em keqkupto qe s'muj me ardh ....

gazi-de
02-12-08, 16:53
........mendo me mua bile ne enderre ndoshta vi.....

Jana
02-12-08, 16:54
...degjo at kengen....besoj qe pi din cilen....

gazi-de
02-12-08, 16:58
Kendo kengen e sef duraj..ahahahah

Jana
02-12-08, 17:01
Hahhahahah...mos qaj qyyy hahahahha

gazi-de
02-12-08, 17:05
me thirre me ze te lart se.............ahaha

Jana
02-12-08, 17:06
...bani dy kaffe e thirrem.....

teutaA
02-12-08, 17:07
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,a hala se myte veten aaaa

selvija
02-12-08, 17:22
Eja ose vi te shoqroj..

Estella
03-12-08, 00:35
e din qka me bo tkom kallzu

SheTa
03-12-08, 00:38
S'kom Pse thirri ty si gjithmon :) po ashtu tregimi vlen dhe per ty

teutaA
03-12-08, 01:19
flej deeee:smile:

Jana
03-12-08, 01:31
Merre Ni Def e mshoj......

gazi-de
03-12-08, 01:50
Ejaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa de.........

Jana
03-12-08, 02:02
S'je vetem qyyyy......hhahahahah

gazi-de
03-12-08, 02:05
E di po hmmmmmmmm........ahahaha

Jana
03-12-08, 02:13
Nese edhe sonte ndihesh vetem mes vet per Ty HAHAHAHAHAH

Penelope
03-12-08, 08:23
Nese sonte ndihesh vetem, sfidoje vetmine

Giovanni
03-12-08, 08:49
Nese sonte ndihesh vetem, merre telefonin e thirrum....

Penelope
03-12-08, 10:28
Nese sonte ndihesh vetem,kujtoj qastet e lumtura

Emma-
04-12-08, 00:53
Nese sonte ndihesh vetm eja me kerko

Estella
04-12-08, 00:55
shko te qifti jot.... :)

Emma-
04-12-08, 01:04
Shko e flej :)

gazi-de
04-12-08, 11:54
me kujton,e....................................

Albonita
04-12-08, 12:43
Nese ..sonte ndihesh vetum... Mos harro shfletoj Kujtimet..!

Estella
05-12-08, 11:21
Nese ..sonte ndihesh vetum... Mos harro shfletoj Kujtimet..!

ahhah mire paske than :P

Trina_1
06-12-08, 23:37
Me shiko aty .... do te jem un ..........

Alkimisti_ch
07-12-08, 00:22
Nese sonte ndihesh vetem reflekto nga e kaluara e perbashket kujtimet me te mira e mbas tyre do te vij te te marr gjumi e do te shoqeroj deri ne mengjes me enderrat me te bukura, per tu zgjuar neser e buzeqeshur si dikur.....

Nese sonte ndihesh vetem kthej buzeqeshjet permes kujtimeve te atyre qe u ngjajne endrrave magjike, mbylli syt por mos flej vetem degjo meditueshem frymemarrjen dhe te rrahurat e zemres aty diku me gjen mua, krejte aty pran duke deshmuar pafajsine prej engjulli.....nese sonnnnnnnnnnnntttttttttttteeeeeeeeeeeeee.......... ......

Jana
07-12-08, 00:26
Nese sonte ndihesh vetem...Kujtom mua ....

LuLjaa
07-12-08, 00:39
..... futja gjume po ta nin ihhh

Jana
07-12-08, 01:40
...me enderro....

Oqeani
07-12-08, 02:45
... me thirr !

Estella
08-12-08, 01:59
myte veten...:P

SheTa
08-12-08, 02:01
Ndale Driten Fryja gjum e mos provoko :P

Estella
08-12-08, 02:08
shko dhome tone...

SheTa
08-12-08, 02:09
Ndale Drit e po t'pres ne dhom :)

ritta
08-12-08, 12:35
... me thir mua te te bej shoqeri..........

Penelope
08-12-08, 13:11
Nese sonte ndihesh vetem...dije qe nuk je vetem, ka te tjere qe ndihen si ti

Jana
09-12-08, 20:39
Degjoje ket keng......

http://www.youtube.com/watch?v=h_s1pp4UP5U&feature=related

Trina_1
09-12-08, 21:21
E di se me ke ne dhomen tend me shiko .... ani pse nuk flas ....:eek:

Albonita
09-12-08, 22:37
E di se me ke ne dhomen tend me shiko .... ani pse nuk flas ....:eek:


Me ke mua shum afer teje jam si nje egjnull brojts ..mbas shpines tende por ti nuk me shef:smile:

Trina_1
09-12-08, 22:43
Me ke mua shum afer teje jam si nje egjnull brojts ..mbas shpines tende por ti nuk me shef:smile:


Hallooooooooooo , je e omel moj je shiqer .........:wink:

Albonita
09-12-08, 22:47
Hallooooooooooo , je e omel moj je shiqer .........:wink:


Nese Sonte Ndihesh vetum ...Une doj jam shum afer teje te perqafoj shumee E me malle:smile:


Ti je RRezja e shpirtit tim..!

gazi-de
09-12-08, 23:48
Nese sonte ndihesh vetem e nuk ke rryme(ahahahhaha)kendoma kengen time,e une do te jem atu,se paku ne mendje tende..ahhahah

Penelope
12-12-08, 23:18
shko ne gjume se sjan nin kerkujt, i them vetes, kur ndihem vetem...

shfletuesi_
12-12-08, 23:20
shko ne gjume se sjan nin kerkujt, i them vetes, kur ndihem vetem...


Hahaha ta mora recepten....
Nga sonte edhe une do i them kshtu...

Trina_1
12-12-08, 23:34
shko ne gjume se sjan nin kerkujt, i them vetes, kur ndihem vetem...

E fort aa :wink:

Estella
12-12-08, 23:35
fike driten flej :P

SheTa
12-12-08, 23:41
Mendo Per mu ste nxan gjumi :)

Estella
13-12-08, 00:11
http://tbn2.google.com/images?q=tbn:rFg2CEdo-ZclrM:http://members.iinet.net.au/~sauterp/funny/smiley.gif

SheTa
13-12-08, 00:17
Mos u bon e rrezikshme e di qe kishe pas qef

Trina_1
14-12-08, 16:12
Nuk behet asgje hiq ,,,, :rolleyes:

Dallandyshja_718
14-12-08, 16:18
Eja te une se luajme domina...:biggrin:

Jana
14-12-08, 17:47
....Degjoje kengen time....

thellenza
14-12-08, 17:47
..mire tu bohet, shihe qysh e kam une kur ndihem vetem. :tongue:

Albonita
14-12-08, 21:43
**Nese sonte ndihesh vetem....**


Ndiju si gjith netet tjera se je ndie..!

selvija
14-12-08, 21:49
Po hajde qka po pret,,del ku del.

Albonita
14-12-08, 21:51
Po hajde qka po pret,,del ku del.Ø


Qelma Deren selvia te vija te ti ..ndosha nuk ndia sonte vetum ..me shoqrin tende..!

MemphiSx
14-12-08, 21:56
Loqkejk,mos u ndi vetem me neve qy :) E kemi Shejtonken se darsem e bon ktuhen :D

selvija
14-12-08, 21:57
Ø


Qelma Deren selvia te vija te ti ..ndosha nuk ndia sonte vetum ..me shoqrin tende..!Jo fare albonita per kundrazi ka me tknaq muhabet tan naten si turreci ,,meraklike ne muhabet sa dush..

ShEjToNkA
14-12-08, 21:58
Loqkejk,mos u ndi vetem me neve qy :) E kemi Shejtonken se darsem e bon ktuhen :D A te bėjm njė dasėm sonte edhe ashtu ėshtė e dielli, po e martojm Albonitėn mos tė lėjm mu ndje vetėm sonte hgaghaghaghaghaghaghaghaghghaghaghhaghaghaggha

Albonita
14-12-08, 21:58
Loqkejk,mos u ndi vetem me neve qy :) E kemi Shejtonken se darsem e bon ktuhen :D



Pse bre gjith fjala jot ..me qetson ....Nuk ndihem vet per moment kur jam afer Vellaut tim.!

Po thuj ta ban pak dasem se marum..

MemphiSx
14-12-08, 22:02
A te bėjm njė dasėm sonte edhe ashtu ėshtė e dielli, po e martojm Albonitėn mos tė lėjm mu ndje vetėm sonte hgaghaghaghaghaghaghaghaghghaghaghhaghaghaggha


Ooooo per Alboniten tupanat i shti qitash ahhahaahahah :D Po me kon pe martojme se :D Veshtir me gjet djale per te :(

ShEjToNkA
14-12-08, 22:06
Ooooo per Alboniten tupanat i shti qitash ahhahaahahah :D Po me kon pe martojme se :D Veshtir me gjet djale per te :( Po ia gjejm sonte njė, por tybe vėrtetė s'po di kend, se vėrtetė kėtė Alboniten e kam si rrush, edhe dicka hic meshkuj s'na kanė mbetė tė mirė janė martu janė rahatu e s'po dijnė mu shkorurzu mė ghaghaghaghahaghagaghaghaghaghaghaghaghaghaghagahg aghagha