PDA

View Full Version : Citonie ndonjė thėnje tė anėtareve tė forumt .


Shpat
05-08-08, 17:32
po filloj unė :
Titulli: ēka eshte per Ju sfiduese?
Amina
Citim:


Pak me veshtire, apo sfiduese me duket perpjekja per te ju pershtatur njeres kultur apo shoqeri pa injoruar tjetren, dhe ne te kunderten.
Eshte shume e veshtire ti bashkosh keto dy botera, dhe eshte friga qe mbet : as anena, as knena!. E keshtu krijohet njefar dileme, edhe pse thell ne vete mendon qe e din kush je!

Shpat
05-08-08, 17:35
Titulli: Dashuria .....

--------------------------------------------------------------------------------

Citim:Turisti
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
DASHURIA eshte per ēdo kohe,ēdo gjenerate dhe ēdo situate. Vetem ajo mundet me naj afrue te gjitha gezimet dhe dashurite e kesaj bote.

Egzistojne njerez te pasur,por ne shpirt te varfun.Per pak lumturi te gjithat i kishin dhene,sepse me dashurine kurre nuk kan pas kontakt.....

Fshatari
05-08-08, 17:35
"Pasha mamin" nuk po mė kujtohet ndonjė thėnie e antarve se ua kisha raportue kėtu!

Po i lexoj edhe i herė e shohim ma vonė...!

Shpat
05-08-08, 17:46
Titulli: Anėtar nderi pėr muajin Korrik!

--------------------------------------------------------------------------------

Citim:Lyra2


Ndeshje interesante ky Sondazh.

..zoti na ruajte ,t'u afrohem kurrsesi,po do t' i kalon pa u afru hiq,prej kornerit nje gole :P:P.

Hajt se ka kohe,ne fillim kerkoja vetem kokrra kualitet,e kur i pashe keta fshataret e shpuzat qe veqw numri u interesonte,tash keni me pa edhe ju cka ben numri 6


Pra logjike e thjeshte:1+5=6,pak ju duket ju kjo rastesi aa??!!!!!
Mire keni be qe i keni mashtru keta me larte,BOLL MA,behuni me serioz tani

Votoni me te miren ,nuk do te pendoheni.
__________________

Shpat
05-08-08, 17:52
Titulli: A mund tė Dashurosh dy persona nė tė njejtėn kohė?

--------------------------------------------------------------------------------

Citim:Jadore

kadal bre , kadal Mentor, o pasha Zoten te bone vaki jo ne dy po edhe ma shume ..
qe mos besofsh veti antarte e Forumit e ta vertetojne ..

selvija
05-08-08, 17:52
Nje tem kesi e kemi shpati imitim,,,,prej nje shpati kur ti leshova sytttt..

Buqjaaaaaa muzikkkk muzikkk jam dalldis kuj vallazu e kenduuu

oo qajjjj me shereqe a pa sheqer limonnnnnnnnnnn ku me jeee
u thave u bane shkrum,,,,,,:tongue:

Shpat
05-08-08, 18:00
Titulli: Si tė vdiset

fshatari--------------------------------------------------------------------------------Jo, vdekje tė sjellshme me bereqet nuk ka. Vdekja ėshtė skandali mė i madhė qė godet qeniet e gjalla, veēanėrisht njeriun e mallkuar nga perėndia. Bile vetė pyes nė mėnyrė "obsecionale" : pse duhet tė lind njeriu i cili qė nga sekonda e parė e jetės ėshtė i dėnuar tė vdes njė ditė. Pra perėndia dėnon njeriun me vdekje tė sigurtė pėr tė vetmin krim qė ka bėrė: ka jetuar.
Tė lindėsh pra ėshtė skandal absurd. Tė jetosh ėshtė krim qė paguan me kokė.
Ndoshta pas vdekjes, kur fshatari shndėrrohet nė pluhur, e pluhuri nė pleh, plehu e ndihėmon bereqetin! Kjo ėshtė vlera e fshatarit...!Mjerė pėr tė!

Shpat
05-08-08, 18:03
Nje tem kesi e kemi shpati imitim,,,,prej nje shpati kur ti leshova sytttt..

Buqjaaaaaa muzikkkk muzikkk jam dalldis kuj vallazu e kenduuu

oo qajjjj me shereqe a pa sheqer limonnnnnnnnnnn ku me jeee
u thave u bane shkrum,,,,,,:tongue:
Lshoja sytė ti shpatit prej ku dush.Tema imitim i ngjan ,por nuk eshte sikur ta imitosh dike,sikur ta citosh me shprehje qė tė bėjnė,nervoz,tė qeshėsh apo tė mesosh diēka
Respekt Selvushe :wink:

Shpat
05-08-08, 18:08
Titulli: Shėtitja e juaj e preferuar ėsht...? Virti

--------------------------------------------------------------------------------

... neper zemra!
__________________

Shpat
05-08-08, 18:16
Titulli: Kush jemi ne?!!! Sherri

--------------------------------------------------------------------------------


Simbas Ideologut jo "marrsi i logjikon gjerat simbas logjikes"..pore vetem si i thot ai/per-ndryshe not kaluese nuk ke/
Ky "vet po prejka vet po qepka"asnje mendim ndryshe nuk merr not kaluese(pse kerkon debat ateher?) filozofia nuk matet me shablon zotri, ne ket shkrimin e fundit shifet mire kush jemi ne/Egoist....te gjitha duam ti dime, te gjitha duam ti kemi,te persosur,jo vetem ne krahasim me tjerat gjallesa,por edhe mes vete,kush i pari,c'do gje qe thuhet e se kam then une,nuk ka vler!?...
"kushe jemi ne"..qenjet me te qoroditura te planetit.
__________________

Shpat
05-08-08, 18:18
Titulli: Kush jemi ne?!!! Lyra2

--------------------------------------------------------------------------------

...jemi qenje shoqerore.Ne vijme ne kete bote si rezultat i veprimeve te tjereve.Mbijetojme me besim ne te tjeret .Duam apo s'duam,kemi nje moment te veshtire ne jete ateher kur nuk perfitojme nga te tjeret per kete shkak nuk eshte edhe aq qudi qe shumica e lumturise sone rrjedh nga mardhenjet me te tjeret.:)
__________________

Shpat
05-08-08, 18:21
Titulli: urime ..GURI SYLAJ--------------------------------------------------------------------------------

Ne pranvere -Lule
ne vere -Grunaje.
Ne vjeshte Vreshte me rrush
e ne dimer -Prush!
***********

vjeshta
05-08-08, 18:29
Shpat (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24637) vbmenu_register("postmenu_1428537", true);
Kosovarė

Anėtarėsuar: 27-05-08
Vendndodhja: Shteti me i ri.
Postime: 142


http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon1.gif Titulli: Njė mesazh pėr ty.
Krijoni miq,o miq,edhe pse janė tė rralle ti kerkojme ti gjejme dhe ti ruajmė ,ajo ėshtė jeta.

Shpat
05-08-08, 18:35
Shpat (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24637) vbmenu_register("postmenu_1428537", true);
Kosovarė

Anėtarėsuar: 27-05-08
Vendndodhja: Shteti me i ri.
Postime: 142


http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon1.gif Titulli: Njė mesazh pėr ty.
Krijoni miq,o miq,edhe pse janė tė rralle ti kerkojme ti gjejme dhe ti ruajmė ,ajo ėshtė jeta.
Falėnderoj pėr inkuadrim nė temė zonjė.:biggrin:

vjeshta
05-08-08, 18:37
Falėnderoj pėr inkuadrim nė temė zonjė.:biggrin:

Me nder qofesh ,e pash te udhes ta bej per mundin qe po e ben ti per tjeret .

Shpat
05-08-08, 18:43
Titulli: ēka eshte per Ju sfiduese? vjeshta ;)

--------------------------------------------------------------------------------Sfidimi qenka reciprok ,por nuk e di se sa mund ta quajm sfidim ,kur nuk jemi perball asnjehere.

Sfiduese eshte perballimi me te panjohuren (e bera nje korigjim te "vogel") ...

vjeshta
05-08-08, 18:45
Titulli: ēka eshte per Ju sfiduese? vjeshta ;)

--------------------------------------------------------------------------------Sfidimi qenka reciprok ,por nuk e di se sa mund ta quajm sfidim ,kur nuk jemi perball asnjehere.

Sfiduese eshte perballimi me te panjohuren (e bera nje korigjim te "vogel") ...

Flm ,borgjeli i shpejt qenke ...haha

Breshka
09-08-08, 08:01
hajt se po vi po t'shlipovati
qeshtu kur ta jep Zoti e sja merr osht

Rafeti hahahhahahhahahahaahahahahhahhahahaha

Prishtinasja_
09-08-08, 10:36
Titulli: Hajde me kallzu qka keni vesh sot ? Te kqyrmi kush ka shihje per garderob ?

Hajde me kallzu qka keni vesh sot ? Te kqyrmi kush ka shihje per garderob ?
qe qitash veq sa dola prej tushit e e kam veshen ni shllafruk ,e ma heret qi dola en qytet i pata nipar papuqe mercedeska asoshne me ni gisht ,nipar furmerk t kuqe ni duks tluls me kraosha llanocin 2 gisht 18 karat i parfumosum me joop t kuq edhe ty e hangren ni orbit. I kam kallen femrat shoq ,boll qat gishtin e madh npapuqe kur ma shishin. Shnetje


Sa kam qesh me kete postim te Tinkyt...:tongue: :tongue: :tongue:

Elina
14-08-08, 16:25
shihe shihe ti spongibob shoqi se jo linka hiq nuk mgjuen me goruzhd se e njoh une si qik t uert , po qy ku ka ardhen ky mentor kaqadredhi mum kercnue bash tu ankesat edhe hiq spo tutet prej moderatorave . ej kaqadredh Der mit dem Adina tanzt mit arbajten baunshtellen meshalicen mit mallterenzi kiriki kukuruzen mit shtafetenzi shtrejen per zidi . ish bin katundaren in a largen arbajten fushenzi . albanishen auslanderen na dellen mit majne schatzi .__________________
Jaaaaaaa,
njeri ndryshe nuk e di qysh des tuj keshe ....pos qeshtu.......marova tuj keshe me ket ankese te Tinkyt :biggrin:

lovely
14-08-08, 16:29
As piken e piks bilem sjam ka t besoj se je rencejk e pares dor . ani tha 10 shoqe , po bre nji shoqat ish formue dhe e kish hapen nji konto me firmen fondacioni per unazen e selvis . le bre selvi mos ja le nom se edhe testatura jeme po dridhet tu keshem me qesine renav pa kryp . kur vi nesra tu ujvari rejem diqka ma but se ta shti kryet en uj qe edhe unaza te del prej gazepit . shnetje
:biggrin: :biggrin:

kqyrja shnetjen bre hhahahahahahahahahahahahahaaa

selvija
14-08-08, 19:06
Nga Baba plak qe na knaqi me postime...:wink:

karimanke, hapi mir ata vesh e ngo ktu,

ja merrma n dor ja tybe nuk t duroj kshtu,, tu u honedon ka knu knusi. qysh je msu ti me qatrafilin ton, nuk m ha palla fort. ndash me t marr sivjet e me qit nej kusi uj nejher, ungje bishtin po t tham
__________________
ktyheherav mir o kan

lovely
15-08-08, 09:54
jo be arkez se qikjo qi po thue ti i bjen me konen e simpatiratme e ktu na po folim per dashnija ma shum se 2 3 minutshe. Se mir e ki ti se ka aso djali qe i len shtatzone femrat tu i kqyren po apet ajo nuk asht dashni. Zdi a pi kupton se shka jam ka foli se dashnia asht kur qafesh me dikandin edhe i bon 700 mij t zeza e tonashile edhe me qetrin qashtu njojt edhe mi dashten tu dyt periher. E qishtutne a ka a ska tu kosova. Une po thom se ka sa dush edhe me bollek bile. Shnetje:biggrin: :biggrin: :biggrin:

Arkza
15-08-08, 13:47
jo be arkez se qikjo qi po thue ti i bjen me konen e simpatiratme e ktu na po folim per dashnija ma shum se 2 3 minutshe. Se mir e ki ti se ka aso djali qe i len shtatzone femrat tu i kqyren po apet ajo nuk asht dashni. Zdi a pi kupton se shka jam ka foli se dashnia asht kur qafesh me dikandin edhe i bon 700 mij t zeza e tonashile edhe me qetrin qashtu njojt edhe mi dashten tu dyt periher. E qishtutne a ka a ska tu kosova. Une po thom se ka sa dush edhe me bollek bile. Shnetje:biggrin: :biggrin: :biggrin:Hhahahahahahhaha u Tera edhe une tu kesh me keta hahahahahahha :biggrin:

Arkza
15-08-08, 13:50
>>{SpOnGeBoB}<< (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22744) vbmenu_register("postmenu_1441846", true);
Born to be Fighter
<DIV class=smallfont>
<A href="http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22744">Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arkza
Dashuria eshte Ilaq i Shpritit tend por edhe njekohesisht eshte Vdekjepruse .....


o qka pe dijshe ti qka o dashnija. Dashnija t`knaq be Arkzo qfare vdekjepruse ajo osht ma omel se sirupi qe ta jep doktorrica kur te ftofesh a po kupton qitash qka osht dashnija :biggrin:
__________________
Ne bazen e performances prej qetashti e tutje i vendosim sankcionet unilaterisht edhe kur ti rrespektoni rezolutat tana e kqyrim...

Arkza
15-08-08, 13:54
Tinky-Winky (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24870) vbmenu_register("postmenu_1442314", true);
^ Lala. PO ^

http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=24870&dateline=1216305959 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=24870)

Anėtarėsuar: 17-07-08
Vendndodhja: Ne Teletabiese
Postime: 293


http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon1.gif Titulli: Dashuria .....
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arkza
Huahauhauhauhauhauhauha o pash Zotin shuj ti se deka tu kesh ....
Ehhhhhh Egiiiiiiii Duke une s'kam Lexuar askund ate qe e shkruva vet por e shkruva keshtu se qysh me erdhe nga Zemra se nje fare Forme poh tybe edhe e ombel por edhe e ithet po tyben... :S

Ev shoq qisajna arkzes spo i prejka sakica me i vend . Niher omel tonashile itht . Ty mesap ta ka zharit dikush keq se kto fjol dolin prej zemres plast ,po edhe tkam thonen bre arkez mos u shoqno me asishne qe hajn buk e spec para deres po nisja me naj gjentellmen si qifti jem pirshemull edhe tanaheret ka me tu doken dashnija e omel. Shnetje
__________________
ngjyres zeze sun i thom qe osht e bardhe, spo muj para syve, veten me bo budalle.
http://www.dardania.de/vb/upload/images/statusicon/user_offline.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/buttons/report.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/report.php?p=1442314)

Arkza
15-08-08, 13:55
>>{SpOnGeBoB}<< (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22744) vbmenu_register("postmenu_1442329", true);
Born to be Fighter
<DIV class=smallfont>
<A href="http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22744">Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arkza
Huahauhauhauhauhauhauha o pash Zotin shuj ti se deka tu kesh ....
Ehhhhhh Egiiiiiiii Duke une s'kam Lexuar askund ate qe e shkruva vet por e shkruva keshtu se qysh me erdhe nga Zemra se nje fare Forme poh tybe edhe e ombel por edhe e ithet po tyben... :Sqy deke tu keshe. A une te kallezova qka osht dashnija. Po nuk kini faj se qeshtu tu e lexu at turistin qka osht dashnia e ka bo dashnijen si mu kane budallaqe edhe mu doken bash si budallice kush ta shofin :biggrin::biggrin: E omel edhe te shnosh mori ti arkzo tana dhimbjet ti hjek dashnia, vetum kallezo si te dush halo kam qasine sirupi te dashnise e kom mushen ni tegell te madhe te turshijave :biggrin:
__________________
Ne bazen e performances prej qetashti e tutje i vendosim sankcionet unilaterisht edhe kur ti rrespektoni rezolutat tana e kqyrim...

Prishtinasja_
15-08-08, 14:45
shihe shihe ti spongibob shoqi se jo linka hiq nuk mgjuen me goruzhd se e njoh une si qik t uert , po qy ku ka ardhen ky mentor kaqadredhi mum kercnue bash tu ankesat edhe hiq spo tutet prej moderatorave . ej kaqadredh Der mit dem Adina tanzt mit arbajten baunshtellen meshalicen mit mallterenzi kiriki kukuruzen mit shtafetenzi shtrejen per zidi . ish bin katundaren in a largen arbajten fushenzi . albanishen auslanderen na dellen mit majne schatzi .__________________
Jaaaaaaa,
njeri ndryshe nuk e di qysh des tuj keshe ....pos qeshtu.......marova tuj keshe me ket ankese te Tinkyt :biggrin:

Elina se paskem pa une ende kete postim !

Phaaaaaa hahahahaha nuk ka postim te Tinkyt i cili nuk eshte qesharak !

lyra2
14-09-08, 21:45
Ndoshta nuk i pershtatet temes ,por e vlene te "citohet" kjo poezi...

jinal ėshtė bėrė nga Rezart Palluqi

Shqiptarė, vėllazėrohuni!
Pemėn stuhishkulur qindra herė,
lėreni tė zėrė rrėnjė thellė.

Shqiptarė, flakni tutje gjilpėrat syshpuse!
Rrėmbeni lopatat e kazmat!
Pemėn kombėtare mbilleni,
para se tė zgjohen orkanėt nacionalistė.

Shqiptarė! Lėrini lopatat e kazmat tė flasin shqip!
Rrėnjėt e kombit tė pijnė ujė nė pusin mė tė thellė.
Stuhitė nuk po flejnė.
Stuhitė shtegtuan pėrkohėsisht nėn qiejt e tjerė.

Stuhitė nuk do vonojnė.
Drejt qiellit tonė do fryjnė!
Midis degėve tė pemės tonė,
si shtrigė do tė fishkėllejnė.

Nėse stuhitė e pėrmbysin pemėn tonė mishtake,
si njė dorė gishtthyer,
le tė mos mallkojmė fatin tonė tė zi!

E mbollėt pemėn... mė pyesin stuhitė?


Rezart Palluqi


Holandė

flutra
15-09-08, 07:15
..qee qeee

desert
15-09-08, 10:45
jo po po :D

lyra2
15-09-08, 11:09
..jam shkretire e jo embelsire ..:P:P;)

baba-plak
15-09-08, 11:49
hohohohohohohoohoohohohhoh

teutaA
24-09-09, 04:36
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, spo me kujtohet asnje per momentin:smile:

Estella
24-09-09, 21:48
Xuki..........Ake msn :P ahahha

lovely
24-09-09, 21:50
..jam shkretire e jo embelsire ..:P:P;)

bana mi :biggrin:

shfletuesi_
24-09-09, 22:20
Per qudi vetem nje thenje e njeres me pelqen ketu edhe ate e ka nga vetja. Shumica ketu behen emitues te njeri tjetrit.

Estella
24-09-09, 22:21
Per qudi vetem nje thenje e njeres me pelqen ketu edhe ate e ka nga vetja. Shumica ketu behen emitues te njeri tjetrit.

trego de at thjenje :P

Xuki
24-09-09, 22:41
Xuki..........Ake msn :P ahahha

Jo paske gabu......unė them "a ma jep msn-in" hahahhahaaaaaa


Qe njė thėnje tė Estelles: "Nuk kam msn" saher ja lypi!!!

Estella
24-09-09, 22:42
Jo paske gabu......unė them "a ma jep msn-in" hahahhahaaaaaa


Qe njė thėnje tė Estelles: "Nuk kam msn" saher ja lypi!!!

ahahhahaha :P

emine
24-09-09, 22:45
Per qudi vetem nje thenje e njeres me pelqen ketu edhe ate e ka nga vetja. Shumica ketu behen emitues te njeri tjetrit.

konde breh e emitova une ,se tybeh veq ne mpaqin emitu,se qysh erdhe mas nje kohe te perqafova shpulla:tongue:

Urata
25-09-09, 19:10
ta ha loqken me buke e pashtet...(eminia)

gazi-de
30-09-09, 21:52
hahahahahahahahahahah
ahahahhahahahahahahahahahah
ahahhahahahahahahahahahahahahah
tu knaqt zemra (Urata)

emine
30-09-09, 22:23
ta ha loqken me buke e pashtet...(eminia)
ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ha,hahhahahhahhahhahahh
dada qeshtu keshet diqyshe:biggrin:

roadrunner
30-09-09, 23:24
Do t'ju ndeshkojme (Bert)

LuLjaa
01-10-09, 00:52
.. per dashni jam profesor ta marr zemren per 1 ore ..

lazdrani
01-10-09, 13:51
Pėr tė arritur gjer te Caku,
duhen;
Urtėsia e tė gjithė dijetarėve,
Mundi i tė gjithė tė palodhurve,
Durimi i tė gjithė tė pėrvuajturve,
Besimi i tė gjithė tė pathyerve,
Syēeltėsia e tė gjithė tė zgjuarve,
Begatia e tė gjithė tė pasurve,
Trimėria e tė gjithė kreshnikėve,
Madhėshtia e tė gjithė ngadhėnjimtarėve.

emine
01-10-09, 20:21
Do t'ju ndeshkojme (Bert)

hahhahahha,smunje tu kish ba berti ty

turisti
03-10-09, 01:31
.. per dashni jam profesor ta marr zemren per 1 ore ..

Nuk besoj,une jam :biggrin: ngelafsh :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

selvija
03-10-09, 08:30
Nuk jetoj dot pa misteret e mija,,,,,,turist aga:biggrin:

pirro
03-10-09, 08:30
patriotet shqiptar ( bert)

Artisti
03-10-09, 11:27
Do t'ju ndeshkojme (Bert)


Haaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhahahhahahahhaaaaaaa


pasha zotin berti edhe pse i vogėl na sakatojė.


.

pirro
03-10-09, 11:31
Haaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhahahhahahahhaaaaaaa


pasha zotin berti edhe pse i vogėl na sakatojė.


.

hahhahhahaha osht zhduk diqka kohve te fundit, osht ka thur plane hahahaha

roadrunner
03-10-09, 11:33
Ka shku me ba update listen e votuesve te ri....rujuni :P
Haaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhahahhahahahhaaaaaaa


pasha zotin berti edhe pse i vogėl na sakatojė.


.

Artisti
03-10-09, 11:36
hahhahhahaha osht zhduk diqka kohve te fundit, osht ka thur plane hahahahaKam menduar se jam mė i riu nė forum, po ky berti edhe pse 13 vjet, planet i kishė tė mdhaja dhe shumėrezultatpritėse.


.

roadrunner
03-10-09, 11:39
Jo be 29 tha i kam....ish rrit shpejt ishalla koft me ymer te gjat
Kam menduar se jam mė i riu nė forum, po ky berti edhe pse 13 vjet, planet i kishė tė mdhaja dhe shumėrezultatpritėse.


.

Artisti
03-10-09, 11:41
Jo be 29 tha i kam....ish rrit shpejt ishalla koft me ymer te gjat


Ka bė shaka, 13 vjet i kishė.


Ani nime kur po thotė Do tju ndėshkojmė, qysh po shkon tu mu rrit


hahahahaaaaaaaa.


.

pirro
03-10-09, 11:41
Kam menduar se jam mė i riu nė forum, po ky berti edhe pse 13 vjet, planet i kishė tė mdhaja dhe shumėrezultatpritėse.


.

Tallja me bertin dhe lirikun qe besa nuk osht shume frytsjellese, sepse perndryshe ata se bashku ishin ne perfundim te listes per ekzekutime te tradhetarve, mos shko rruges teme me perfundu ka i fundit ne ate lidte edhe ti. "Patritotet nuk pushojn se punuari, ti shpjerrim keta qeveritar qe po na vjedhin dhe mos te dalim ne zgjedhje"

roadrunner
03-10-09, 11:44
Mara aj a ki pa far femre kish pas, Xuki ja lypi msn e saj paj tybee nuk ja dha, u tut po ja marrim peng per fushat parazgjedhore :D

Ka bė shaka, 13 vjet i kishė.


Ani nime kur po thotė Do tju ndėshkojmė, qysh po shkon tu mu rrit


hahahahaaaaaaaa.


.

Artisti
03-10-09, 11:52
Tallja me bertin dhe lirikun qe besa nuk osht shume frytsjellese, sepse perndryshe ata se bashku ishin ne perfundim te listes per ekzekutime te tradhetarve, mos shko rruges teme me perfundu ka i fundit ne ate lidte edhe ti. "Patritotet nuk pushojn se punuari, ti shpjerrim keta qeveritar qe po na vjedhin dhe mos te dalim ne zgjedhje"Qy tiii, oooo tash jam tu e kuptueee ēka ka dashtė ai me thanė me atė.


Ooooo veq po mė rritet


hhhhhhhahahahahahaaahhhha

.

Dallandyshja_718
10-10-09, 17:10
(http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)Murgesha (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809) vbmenu_register("postmenu_1777401", true);
Nuk jam ksajde.

(http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=13809&dateline=1254161477 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=13809)

Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Gjinia: http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/Femer.gif Postime: 35,745


http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon1.gif Titulli: Oda e Guri Sylajt dhe Hallės sė madhe.
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uliksi31-jr.
Po por Shejtonka emnin tem se kish permend, zaher po don me qit bacin prej qylert, se hic spo rrin me ne. Ahahahahahahahaha


Bacin mos ma ngucni se ju nguci unė ty dhe Shejtonkėn.

Ani mo shejtonkėn a po e shef more qysh o ka na man virrė mu dhe ty ghaghaghaaghaghaghaghaghaghaghaghaghagahaGja nuk jam kah marr vesh, a ka kush qe m'a sqaron kete qe e citova sidomos ate fjali qe e veēova?:biggrin:

lovely
10-10-09, 17:12
Gja nuk jam kah marr vesh, a ka kush qe m'a sqaron kete qe e citova sidomos ate fjali qe e veēova?:biggrin:


o kjo vjehrra jem, qishtu kah t shkon sjell probleme me ate gjuhen e vet, veq me pa qka na pat bo me ni shpi tjeter me ni far selomi hahahahahahahahahahahahahaha

po thote e ka lan vjerr Shejtonka edhe Murgeshen edhe Uliksin, pse tybe n disha :biggrin:

shnetje ortakja jem e dashtne, moti s t kam pa :smile:

Dallandyshja_718
10-10-09, 17:21
Bofsh hajr, se jo vetem ortakesh por dore t'djathte t'kam, ani se ēma hoqe gajlen...se disi krejt dita "e zeze" kje tuj m'shkue puna e qasaj "vjehrres tan'e"...e paē me ymer...:biggrin:

P.S.Pershendetje e nderuar, keshtu me pune e halle, nuk po kam kohe per forum, me eshte ber shprehi sa t'a hap PC te kyēem, por nuk po me del mjaft kohe te percjell se ēfare ka t're...gjithhere po m'ik treni mua...:frown:

Murgesha
10-10-09, 17:21
Gja nuk jam kah marr vesh, a ka kush qe m'a sqaron kete qe e citova sidomos ate fjali qe e veēova?:biggrin:

Qysh ta paska spjegu reja jem qashtu osht oj Dalldyshe ha,hahahahaahahahahahaha!

Une dhe Uliksi jemi mbet teka, mu po me pelqen kjo jet po Uliksit pi vjen gjyna me me pa ashtu ha,hahahaahahahahahahaahha e te tjerat merri me mend :biggrin:

emine
13-10-09, 08:45
konti,taraku,qyshkkkkkkkkkkkkk******************** **************+ sguxoi me shenu ma :rolleyes:

roadrunner
13-10-09, 08:59
.....SETRA E KASHMIRIT................

taraku2

speci
13-10-09, 09:25
haaaaaaaahhhaahhahahaha


Urata

:biggrin:

emine
13-10-09, 09:26
haaaaaaaahhhaahhahahaha


Urata

:biggrin:

gabim je

ha,ha,hahahahahahhahahhahahahahhahhahahha

speci
13-10-09, 09:27
gabim je

ha,ha,hahahahahahhahahhahahahahhahhahahha

mos me t'pas ty mem permiresu qa kisha ba masanej kshtu i trullavt qysh jom

roadrunner
13-10-09, 09:28
qukshhhhhhhhhhhhhhhhh plakaaaaaaaaaaaaaa


hahahahahaha

speci
13-10-09, 09:30
mer


roadrunner

emine
13-10-09, 09:41
mos me t'pas ty mem permiresu qa kisha ba masanej kshtu i trullavt qysh jom

epo mos me te kallxu se i ke donet bethprap,ti as te humdija skishe pas viz me hy hahhahhhahhhah

speci
13-10-09, 09:42
kulet


eminja

Qika^Me^Kule
13-10-09, 16:39
epo mos me te kallxu se i ke donet bethprap,ti as te humdija skishe pas viz me hy hahhahhhahhhah

ghaaghaghaghaghaghaaghaghaghaghaghghagh

Peja-Boy
17-10-09, 17:58
Mshurdhofsh ....

Estella
17-11-09, 22:33
a ma jep msn :P (xuki)

Lapsi
18-11-09, 09:53
top fare (Anna)

rafet llapjani
18-11-09, 10:03
A mun u ngrehe ne ket mengjes(e_martumja)hahaahahaahahahahaahahahaahahaa hah

Qika^Me^Kule
18-11-09, 18:26
Dade urata........... ha , ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Peja-Boy Emo , dhe ket fjal e ka shprehi pasha besen

eminja cka te shenon pa e permend humdin se len ajo...

emine
18-11-09, 18:30
:frown:
ku je rrush,,,
kisssssssssssssss ty
du se je dreq
xemlen ty
kissssssssss prap
tufja asaj ....
pifffffffffffff
etj etj,,,,,,,:biggrin:

emine
18-11-09, 18:30
Dade urata........... ha , ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Peja-Boy Emo , dhe ket fjal e ka shprehi pasha besen

eminja cka te shenon pa e permend humdin se len ajo...


:biggrin:

Lapsi
18-11-09, 18:33
hiq mos beso se ika prej qetuhit (Emine)

elvio
25-06-10, 22:57
breshken e kosoves ta dergosh edhe ne angli-serish me hapin e breshkes ecen.


Lapsi

Oltiana1
26-06-10, 09:52
Shumė bukur (Shfletuesi , sa shpesh e cekė kėtė fjalė )

Lapsi
27-06-10, 12:15
hmmmmmmmmm ( Oltiana) :wink:

DEA
27-06-10, 12:19
Kafe me Ibrig...........Honesty (eh deri sa e kam marr veshe se qa eshte ibrigu)!

Lapsi
27-06-10, 12:32
Kafe me Ibrig...........Honesty (eh deri sa e kam marr veshe se qa eshte ibrigu)!Ibrik eshte ene qe sherben per uje
http://bascarsija.info/slike/zanati/ibrik.jpg

DEA
27-06-10, 12:38
Ibrik eshte ene qe sherben per uje
http://bascarsija.info/slike/zanati/ibrik.jpg

Veq mos e nxafsha Honestyn, se me ka thene qe Ibri (g) shkruhet dhe eshte per kafe diqka antike eu eu

Lapsi
27-06-10, 12:54
Veq mos e nxafsha Honestyn, se me ka thene qe Ibri (g) shkruhet dhe eshte per kafe diqka antike eu euPo, perdoret edhe per caj e kafe

Suelaa
27-06-10, 16:14
Jam i vetmuar, dua te nihem me ty.( teDUAty)

Suelaa
27-06-10, 16:15
Me gji men e ke. Peja-boy
hahahaha

Andetta
27-06-10, 16:18
" no coment " e thotė dikush nga anėtarėt e ndonjė forumi !

teutaA
10-07-10, 19:43
ehh more allah ti jep e na ha (by shfletuesi):smile:

Lapsi
21-07-10, 14:23
TOP FARE (Anna)

emine
21-07-10, 18:36
hiq mos beso se ika prej qetuhit (Emine)

hahahhahahhahhah,o sa kam kesh:tongue:

Qika^Me^Kule
22-07-10, 16:29
Diana...... cdo fjal e thot syn , syn :biggrin: te njejte gje e ka mesu e loqkin e vet ta perdore e ai ate fjale syn. syn syn...:tongue:

Peja-Boy
22-07-10, 16:58
Ani shihe breee... em ka than zemberr si tullumi vet aghaghaghaghaghaghaghagh thnx thnx.... te kam shkine.....
. e pse je bole e poshter.... por e di se si je....

Kjo eshte Thenja e Vitit 2010....

luckyman
24-07-10, 21:21
Se pari tė pergezoj pėr Temen Motrushe!! :biggrin:

teutaA
03-08-10, 20:46
qka ki me citu ejjj i ka hanger dreqi krejt cinik e injoranta jan ba kape njerin mshoj tjetrit ste len pershtypje as nje fjal e tyne perveq fyerjeve sharjeve ,,,skan faj tybe se kan vjet pak aa rriten e msohen :mad:

emine
03-08-10, 20:57
qka ki me citu ejjj i ka hanger dreqi krejt cinik e injoranta jan ba kape njerin mshoj tjetrit ste len pershtypje as nje fjal e tyne perveq fyerjeve sharjeve ,,,skan faj tybe se kan vjet pak aa rriten e msohen :mad:

na fal Teuta,me hiq menjeher prej ksaj liste ,se ti e dine qe sjam une me qta krejt:biggrin:

teutaA
03-08-10, 21:00
na fal Teuta,me hiq menjeher prej ksaj liste ,se ti e dine qe sjam une me qta krejt:biggrin:

tybe drejt me te than ti edhe qika me kule qe shkruni edhe tek temat serioze jeni met me ju lexu se tjert hiqq nerva po me shkojn spo them per te kafja :smile:

emine
03-08-10, 21:12
tybe drejt me te than ti edhe qika me kule qe shkruni edhe tek temat serioze jeni met me ju lexu se tjert hiqq nerva po me shkojn spo them per te kafja :smile:mos ka qen najher ndryshe ner shqiptare,mos ke lexu e degju gjana te bukura se ta knaqin shpirtin,,,shume pake,edhe ktu eshte e njejta atmosfer,mos me nenqmu tjeret e mos me ofendu tjeret shumica e shqiptarve skishin dal ne sabah,,,pra eshte fryme qe jetojne dhe derisa te zhduken kto gjenerata ke me vjedh shume her qka ke me degju prej (TE MEQEMVE) :rolleyes:

teutaA
14-08-10, 17:57
te frojdit a hahahahhah

elvio
14-08-10, 18:02
thenia e Lapsit ne lidhje me breshken s'me harrohet.


sa per shtat shkon shumehere ne te perditshmen

tipi engjellor
14-08-10, 19:17
spo di qka te citoj per momentin thenje te dikujt ok ju pershendes

Andetta
14-08-10, 19:18
spo di qka te citoj per momentin thenje te dikujt ok ju pershendes

As mua nuk mė kujtohet ndonjė nga thėnjet e anėtarėve !

tipi engjellor
14-08-10, 19:28
Jam i vetmuar, dua te nihem me ty.( teDUAty)
hahahah kujt ja ka thene ky shoku kete fjali suelaa

elvio
14-08-10, 21:23
Njeriu mund t'i lidhė pėrsėri penjtė e kėputur tė shoqėrisė,
por do ta ndjejė gjithnjė shtrėngimin e NYJES.

e citoj nje thenie te nje antari,por se besoj qe eshte i kesaj ane:rolleyes:

Andetta
14-08-10, 21:56
Nuk di !

elvio
14-08-10, 21:57
Nuk di !no coment:biggrin:

Andetta
14-08-10, 21:59
no coment:biggrin:

Kėtė thėnje e kishte njė miku im !

elvio
14-08-10, 22:00
nuk e di kush e thosh

por citova tenden qe rri indiferente e thua
nuk di

jo pa qellim

ti di

Andetta
14-08-10, 22:02
nuk e di kush e thosh

por citova tenden qe rri indiferente e thua
nuk di

jo pa qellim

ti di

Tė kuptoj

por aty mė kujtove njė mikun tim

qė e vlerėsoj dhe respektoj tejmase

por edhe qė tėrė atė vlerėsim dhe respekt e meriton !

elvio
14-08-10, 22:04
Tė kuptoj

por aty mė kujtove njė mikun tim

qė e vlerėsoj dhe respektoj tejmase

por edhe qė tėrė atė vlerėsim dhe respekt e meriton !

nuk e njoh.

do te me besh xheloz:redface:


psh

idila thote vazhdimisht


LOL:biggrin:

Kjo s'eshte thenie,por ja qe citova

thuaj ti nje

Andetta
14-08-10, 22:06
nuk e njoh.

do te me besh xheloz:redface:


psh

idila thote vazhdimisht


LOL:biggrin:

Kjo s'eshte thenie,por ja qe citova

thuaj ti nje

Nuk mundem se mė preke me atė thėnjen "no coment"

mė kujtove shumė cka !

tipi engjellor
14-08-10, 22:19
Nuk mundem se mė preke me atė thėnjen "no coment"

mė kujtove shumė cka !
veq me dashni paska lidhje kur te prek hahaha

DEA
14-08-10, 23:14
Ich mache mir keine Gedanken über Die Leute meiner Vergangenheit,,,,den es hat einen Grund,warum sie es nicht in meine Zukunft geschafft haben !

nga eminja, me la shume pershtypje!

Suelaa
16-08-10, 11:11
hahahah kujt ja ka thene ky shoku kete fjali suelaaHahaha, mua mu ka drejtuar disa her.

tipi engjellor
16-08-10, 11:19
Hahaha, mua mu ka drejtuar disa her.
po ate anetare se shoh ketu kurr dmth ju qenkeni moti ketu

Suelaa
16-08-10, 11:23
po ate anetare se shoh ketu kurr dmth ju qenkeni moti ketu

Jo- jo nuk kam kohe ktu, pak shum kam ardhe une, po se di ai nuk shenon as nje her me duket, dhe une kur u rregjistrova ne fillim, mu drejtua disa her.

LABI
16-08-10, 11:27
Po de po!
"Luje mace bishtin e kacise" ...:biggrin:

elvio
16-08-10, 11:55
Njeriu mund t'i lidhė pėrsėri penjtė e kėputur tė shoqėrisė,
por do ta ndjejė gjithnjė shtrėngimin e NYJES.moti s'ia shoh shkronjat atij antari te nderuar

Oltiana1
16-08-10, 16:45
Dje , sot , nesėr , pasnesėr , dėshmitar i ngjarjeve ( dihet kush e ka thėnė kėtė thėnie eee kush tjetėr pėrpos Shfletuesit ):):):)

Lapsi
17-08-10, 11:28
rren kofte se edhe per 12 copa mesazhe kam vend (dada emine)

Peja-Boy
17-08-10, 19:21
Suela ... Eshte Rrit kollomoqi Kogja andej nga Peja kogja ... Mashallah ...:tongue:

roadrunner
17-08-10, 19:26
ta shkruaj nje poezi mas iftarit


hahahahahahahahaahahahhah

Suelaa
18-08-10, 08:54
Suela ... Eshte Rrit kollomoqi Kogja andej nga Peja kogja ... Mashallah ...:tongue:

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: .... nuk po them gje.:tongue:

Lapsi
19-08-10, 16:25
ndoshta ka ardh momenti te mendoj edhe pak per veti (Teuta)... pasi qe ishte permalluar dhe kishte vendosur te degjoje nje kenge per qefin e saj

Peja-Boy
19-08-10, 17:37
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: .... nuk po them gje.:tongue:

Hahahahah jo jo ma mire :tongue:

teutaA
19-08-10, 19:36
ndoshta ka ardh momenti te mendoj edhe pak per veti (Teuta)... pasi qe ishte permalluar dhe kishte vendosur te degjoje nje kenge per qefin e saj

hahahaha kenga more se sthash un jo:wink:

Lapsi
02-09-10, 20:42
O nuk ka shanca me m'roke se ballkoni me mbron... (Turisti)

emine
02-09-10, 20:53
thash veq mos me ka citu najsend lapsi,se shumicen e rastev me citon mu ky:biggrin:

Lapsi
02-09-10, 21:09
shyqyr bafsh,metsh me kry ne zhivider (Emine)

Lapsi
03-09-10, 14:55
Ti me ngjason shume me dike qe njoh. (Yan Yan) - me ka thene mua:P

tipi engjellor
03-09-10, 17:14
rren kofte se edhe per 12 copa mesazhe kam vend (dada emine)
hahahahah kete bile mua ma ke thene eminja

shfletuesi_
03-09-10, 17:28
...pėr tė menduar-mendimi ėshtė ēelės i fuqisė . Oltiana1 :)

Lapsi
04-09-10, 17:16
teutaA, a paske shije hahahha (Shfletuesi te tema FUSTANE) e ka thėnė se nuk ka besuar se Teuta nuhat mirė

teutaA
04-09-10, 17:35
teutaA, a paske shije hahahha (Shfletuesi te tema FUSTANE) e ka thėnė se nuk ka besuar se Teuta nuhat mirė

ahhahaha ooo ciniski e ka than:wink:

shfletuesi_
04-09-10, 18:55
Mshudhofsh ti mue... by teutaA.
cilin vesh by shfletuesi_

teutaA
04-09-10, 18:57
Mshudhofsh ti mue... by teutaA.
cilin vesh by shfletuesi_

mi marresh te ligat :tongue:

emine
04-09-10, 19:01
ah madhi (made in jarani):P

lovely
04-09-10, 19:04
ah madhi (made in jarani):P


made in jaranesha e jaranit hahahahahahahaha

Minush, m ka marr malli per ty, qe qet kange ty po ta kushtoj :wink:


http://www.youtube.com/watch?v=gvmyTZEqlo8&feature=related

llovju

emine
04-09-10, 19:15
made in jaranesha e jaranit hahahahahahahaha

Minush, m ka marr malli per ty, qe qet kange ty po ta kushtoj :wink:


http://www.youtube.com/watch?v=gvmyTZEqlo8&feature=related

llovjuflm loqka minushit,lluv ju tu (K)

Lapsi
06-11-10, 20:40
ooo ciniski e ka than (TEUTA)

Lapsi
09-11-10, 17:01
hajt se po pegjigjna..
sepse, e dine qe dine dhe dine pse dine..
(ky esht kulmi..) (JADORE)

Peja-Boy
27-11-10, 18:30
P.... Shtremta (Hahahahaahahahahahahahhaha Qika_D)

Qika^Me^Kule
08-02-11, 11:01
Po te emitoi tezake time.. do rie ter diten... duke emitu ate aghaghaghaghaghagh

Dushku e ky ka shum gjera te ja emitoi... amo s'di a do ket deshir te ja bei publike?? :biggrin:

Speci me balin* cika balit. etj etj...

Rafeti aghaghaghghghghaaghagh paket kret ma shum se une...

Qika_DugagjiniT
08-02-11, 14:02
Po te emitoi tezake time.. do rie ter diten... duke emitu ate aghaghaghaghaghagh

Dushku e ky ka shum gjera te ja emitoi... amo s'di a do ket deshir te ja bei publike?? :biggrin:

Speci me balin* cika balit. etj etj...

Rafeti aghaghaghghghghaaghagh paket kret ma shum se une...

shka ki mim imtü maj se shat föli e thöm vürteten ahahahahah

Qika_DugagjiniT
08-02-11, 14:04
P.... Shtremta (Hahahahaahahahahahahahhaha Qika_D)

shika mara kütö ahahahahahahahahaah hade mara tpihüm e tböhem rrökötel pür ditlinde e mis pi viq vet dilingji

thellenza
08-02-11, 15:36
oj thellezke (gjini)

tipi engjellor
08-02-11, 17:27
"hej* pse mos me i jep thellenza flokve* ti kisha "folkt" sikur te ksaj edhe une ju kisha jep"
i ka floket shume te bukura

Qika^Me^Kule
08-02-11, 17:39
shka ki mim imtü maj se shat föli e thöm vürteten ahahahahah


Hat se tani te bei tel... dhe te tregoi vertete si te citoi.... ty....

Peja-Boy
08-02-11, 19:32
shika mara kütö ahahahahahahahahaah hade mara tpihüm e tböhem rrökötel pür ditlinde e mis pi viq vet dilingji

Hahaha ku je moj ti a edhe ne Msn block a ?? Hmmmmm

Hiq bre mes ta nin se edhe 1 muaj kom mu vizatu te kisha aty me killazh te Vodka*edhe kom met bo def :tongue:

Qika^Me^Kule
14-09-11, 19:16
Valla bre kinsa citu dikend , amo po kam frige mos me godite/gjuan me nje cope zemre se vete :redface: me mir po ndaloj veten :cool:!!

Daglasi
15-09-11, 23:28
E di,ski nevoj 100 me thon:tongue::tongue::tongue:,

hajt a po ja qelloni ,kush e ka than:smile:

Idealist
16-09-11, 17:36
Po te emitoi tezake time.. do rie ter diten... duke emitu ate aghaghaghaghaghagh

(Qika me kule)

Qika^Me^Kule
16-09-11, 17:42
Po te emitoi tezake time.. do rie ter diten... duke emitu ate aghaghaghaghaghagh

(Qika me kule)

Eheee.... ku more ti kete shenim de ??? :eek::biggrin:


P/s. rrofsh , kush e thote a e din ti ??

Pershendetje ty.... a mos je per me pi dicka ??

Idealist
16-09-11, 17:53
Eheee.... ku more ti kete shenim de ??? :eek::biggrin:


P/s. rrofsh , kush e thote a e din ti ??

Pershendetje ty.... a mos je per me pi dicka ??
e mora po ne kete teme

mundet nje kafe se sot nuk kam pi asnje :P

Qika^Me^Kule
16-09-11, 17:56
e mora po ne kete teme

mundet nje kafe se sot nuk kam pi asnje :P


E ti rrofsh sa kofshe gjalle :biggrin:

P/s. ku po e don caffee-n me ta qite ketu apo tek caff-ja amo mesazh me ta dergu??:biggrin:

Idealist
16-09-11, 18:02
E ti rrofsh sa kofshe gjalle :biggrin:

P/s. ku po e don caffee-n me ta qite ketu apo tek caff-ja amo mesazh me ta dergu??:biggrin:
nuk dua ti mundoj njerezit, keshtu qe ku te vjen me lehte

Artisti
17-09-11, 22:05
" Lexo pėr tė mėsuar, mėso pėr tė shkruar, shkruaj pėr tė lexuar"


Kjo thėnie mė ka mbet qe sa vite nė kokė.


.