PDA

View Full Version : Jam une ai/ ajo qe...............!


Prishtinasja_
05-08-08, 22:27
Jam une ajo qe hapa kete teme ! :biggrin:

Vazdhoni ! :wink:

MemphiSx
05-08-08, 22:29
Jam une ai qe t'uroj per temen!!

teutaA
05-08-08, 22:29
jam un ajo qe po shkruaj e dyta ne kete tem qe ka hap prishtinasjaa:smile:

hahahha mu dasht me ndryshu se memphis me i shpejt se un

Prishtinasja_
05-08-08, 22:31
Jam une ajo qe ju pershendes memphiSX dhe teuta...duke ju deshirua nje nate te qete ! :biggrin:

MemphiSx
05-08-08, 22:33
Jam une ai qe,krenohna qe kam mike si Prishtinasja dhe Teuta!

Agolli
05-08-08, 22:37
Jam une ai, bash une dhe ma i pari qe t'a ngjita emrin kokoroshko. :biggrin:

Prishtinasja_
05-08-08, 22:38
Jam une ai, bash une dhe ma i pari qe t'a ngjita emrin kokoroshko. :biggrin:

Jam une ajo, bash une edhe ma e para qe t'a ngjita emrin KOPUK ! :tongue::biggrin:

vendasi
05-08-08, 23:24
Jam une ajo, bash une edhe ma e para qe t'a ngjita emrin KOPUK ! :tongue::biggrin:
Jam un ai ,qe e di se ti ke diqka nga rethi i Gjilanit...:biggrin:

LuLjaa
05-08-08, 23:31
Jam une ajo ... qe vi gjithe here mas 12-ve ne FD uhuu

vendasi
05-08-08, 23:36
Jam une ajo ... qe vi gjithe here mas 12-ve ne FD uhuu
Jam un qe ta prisha..gjumin..?:smile:

Buqja_ch
05-08-08, 23:36
Jam une ajo ... qe vi gjithe here mas 12-ve ne FD uhuu


Jam une ajo qe shkova ne qytetin e Lules veq me pi kafe bashk

LuLjaa
05-08-08, 23:38
Jam un qe ta prisha..gjumin..?:smile:

Jam une ajo qe , gjumin sun ma prish kerkush :D deri sa t'qona vet hihii

LuLjaa
05-08-08, 23:40
Jam une ajo qe shkova ne qytetin e Lules veq me pi kafe bashk

Jam une ajo qe e prita Buqen ne shii hahahaa edhe une prit te hymja tjeter kjo kish shku te tjetra hahahahahaa menxi u murrum vesh uhaa :D

Buqja_ch
05-08-08, 23:42
Jam une ajo qe e prita Buqen ne shii hahahaa edhe une prit te hymja tjeter kjo kish shku te tjetra hahahahahaa menxi u murrum vesh uhaa :D


..... qe prap dote marr rrugen per te ti mos um shti met b be

LuLjaa
05-08-08, 23:49
..... qe prap dote marr rrugen per te ti mos um shti met b be

.... Qe t'priti me karh t'hapur , mos ban bee se t'besoj pasha agen :D

Amina
06-08-08, 20:56
Jam une ajo qe ju uron nje nate te kendshme te gjitheve qe jan ketu per momentin heheh

gazi-de
06-08-08, 20:59
Flm Amina,edhe ty nje mbremje te qete...Une jom ai djali nga mergimi..ahahahahhaah

Breshka
06-08-08, 21:12
.....................thom fjalen n'sy

gazi-de
06-08-08, 21:16
........qe i urrej genjeshtrat,apo genjeshtaret....

Breshka
06-08-08, 21:19
[quote=gazi-de]........qe i urrej genjeshtrat,apo genjeshtaret....[/quot

......................qe te vlersoj shum per ket valla edhe une shum i urrej ani ata qe rejn pa arsy hahahhaah

Estella
06-08-08, 23:58
Jam ajo qe ty tkam respektu...

MemphiSx
07-08-08, 00:00
Jam une ai qe t'du! :P

LABI
07-08-08, 00:09
Jam une ai " qe ta hapi deren hej , ai qe ta msheli deren " ( keto jane rimat e Getooo gooldddd) :rolleyes:

Prishtinasja_
08-08-08, 11:00
Jam une ajo qe sot e kam te lire ! !!! :biggrin:

flutra
08-08-08, 11:01
jam un ajo ...qe me mengjes e asisha lovelyn.....

Prishtinasja_
08-08-08, 11:02
jam un ajo ...qe me mengjes e asisha lovelyn.....
:eek::eek: Jam une ajo qe pyes se cfare dmth. kjo Flutura me kete se cfare ka shkrua me larte ?? :tongue:

flutra
08-08-08, 11:04
:eek::eek: Jam une ajo qe pyes se cfare dmth. kjo Flutura me kete se cfare ka shkrua me larte ?? :tongue:
jam un ajo qe ... e disponova lovelyn hhahaha

Prishtinasja_
08-08-08, 11:06
jam un ajo qe ... e disponova lovelyn hhahaha

Jam une ajo qe te kuptova tash se cfare ke dasht me thene me ate ! :tongue:

lovely
08-08-08, 11:06
jam un ajo ...qe me mengjes e asisha lovelyn.....

jam une ai qe t them flm qe m asishe me sabah hahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaha

romansa
08-08-08, 11:07
..Jam une ajo..anetare e re k etij forumi...erdha para disa diteve

flutra
08-08-08, 11:08
..Jam une ajo..anetare e re k etij forumi...erdha para disa diteve
jam un ajo qe e pershendes edhe romansen

romansa
08-08-08, 11:10
..jam une ajo ..qe ta kthej pershendetjen...

Oqeani
08-08-08, 16:04
Jam une ai qe me jep kete shiqim romantik?

lovely
08-08-08, 16:31
te njoh shpirtin...................

selvija
08-08-08, 18:56
Jam ajo qe me vjen keq per ty...:frown:

Estella
14-08-08, 10:36
jam ajo qe kam qen :)

Albonita
14-08-08, 14:43
Jam une ajo se jam shum e lodhur nga rruga... jam une se po iki nje her me ba nje sy gjum..!

SANTANA-29
14-08-08, 14:45
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e106.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a130.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/e088.gif

gazi-de
15-08-08, 14:07
Ai qe isha de....

LuLjaa
19-08-08, 14:54
.. Une jam ajo qe , i respektoj ata qe e meritojn.

Albonita
19-08-08, 15:40
Jam une ajoo se Lotet me kan dal duke kesh, ne msn gjat bisedes me MAMIN ..ojjj Mamai je ma mire beso se me shkrinee hahahhahahahahhahhaaaa vdiqaaaaaaaaaaa e skaaaaaaaaaaaaa maaaaa ..!!

romansa
19-08-08, 15:42
Jam une ajo qe ju pershendes..!

LuLjaa
19-08-08, 15:51
Jam une ajo qe ju pershendes..!

Edhe une jam ajo qe , t'pershendes ty edhe ata per here t'pare me doket :)

romansa
19-08-08, 15:52
jam..une duke te faliminderuar..ndoshta sdi...une te kam pa si nic

speci
19-08-08, 15:54
do te isha shijuar me mire nese do te me jipej rasti te shtypem,thojke Nastradimusi dikur

LuLjaa
19-08-08, 15:59
jam..une duke te faliminderuar..ndoshta sdi...une te kam pa si nic

... sps , po si nick t'kam pa edhe une, por me fol s'kemi fol as ni here
jo per tjeter po qe s'jemi taku ketu .. :)

romansa
19-08-08, 16:01
Jam..une ajo qe kam respekt per te gjith!

LuLjaa
19-08-08, 16:06
......... jam qe e pres njanin krah hapun

qafff selim ..

LaCoStA
19-08-08, 16:30
...... pe qafi Sabilen.

Qafffffff Sabile.

Albonita
22-08-08, 16:47
Jam une ajo se ika nje her..!

Rizuana
26-08-08, 22:27
Jam une ajo qe kam gabime shume.

LuLjaa
26-08-08, 23:27
Jam une ajo qe shpesh i ndrroj syretat :D

Rizuana
27-08-08, 08:07
Jam une ajo qe jam zgju sot heret, perkunder qe kam fjet vone.

lyra2
27-08-08, 08:08
Jam une ajo qe kam gabime shume.

..qe mendoj,nese i sheh gabimet veq nuk quhen me gabime :)

Rizuana
27-08-08, 08:12
..qe mendoj,nese i sheh gabimet veq nuk quhen me gabime :)


:smile: ...........

lyra2
27-08-08, 08:22
:smile: ...........
:wink:

Lona
27-08-08, 12:47
Jam une ajo qe po te pres ty te vish.!

Arkza
27-08-08, 13:05
....... Qe Luftoj shume ... por s'di deri kur dhe deri ku dote me qoje e gjithe kjo !!!

Jana
27-08-08, 13:09
Jam une kjo qe jam.....kshtu qysh jam....qysh em ka fal Zoti....

LuLjaa
29-08-08, 13:12
Une jam ajo qe ju pershnedes tash e kalofshi nje dite te mire , se ika ciaoo

Buqja_ch
29-08-08, 13:33
Une jam ajo qe ju pershnedes tash e kalofshi nje dite te mire , se ika ciaoo


Une jam ajo si e marr kete pershndetje edhe iku bashk me ty

Fshatari
29-08-08, 13:48
Une jam ajo si e marr kete pershndetje edhe iku bashk me ty
Pak e dyshimt kjo ikje "bashk me Lulen"!

desert
29-08-08, 15:23
... q do mbetem gjithhere e njejt !!!

LaCoStA
03-09-08, 09:10
........ qe nuk ndyshoj per askend

LuLjaa
03-09-08, 12:35
Pak e dyshimt kjo ikje "bashk me Lulen"!

qyyy , une jam ajo qe Buqen e kam motrush edhe pse ikum bashk s'don me than kurgja :D

Amina
06-09-08, 19:35
Jam une ajo qe ju pershendes te gjitheve ketu hehehehe

limpx
06-09-08, 19:39
jam une ai qe po pres me mu lajmru :P

Rizuana
06-09-08, 19:39
Jam une ajo qe ju pershendes te gjitheve ketu hehehehe

Une jam ajo qe te them flm shume ty Amina :smile:

Amina
06-09-08, 19:46
jam une ai qe po pres me mu lajmru :P

Jam une ajo qe te thote mos prit shume, lajmerohu vete :smile:

Amina
06-09-08, 19:47
Une jam ajo qe te them flm shume ty Amina :smile:

Jam une ajo me kete :biggrin: hehehe

limpx
06-09-08, 19:48
Jam une ajo qe te thote mos prit shume, lajmerohu vete :smile:jam une ai qe kur po ta sho ket foto spo guxoj as me tu lajmru hahahh

Amina
06-09-08, 19:52
jam une ai qe kur po ta sho ket foto spo guxoj as me tu lajmru hahahh

Jam une ajo qe e din ,se Jesica Albes po don me ju lajmeru, heheheheh

limpx
06-09-08, 19:53
Jam une ajo qe e din ,se Jesica Albes po don me ju lajmeru, hehehehehjam une ai qe spo kam zemer :P hahahaha

limpx
06-09-08, 19:56
jam une ai qe tu lajmrova e ti menove qe t`keqkuptova :P hahahaha

LuLjaa
15-09-08, 00:15
Une jam ajo , qe ma shume foli vet me veti se sa me gjin hahahahahaa

Oltiana1
02-03-10, 12:47
Jam un ajo q ju them , jetoni do dit sikur t jet dita e fundit ....

Jana
02-03-10, 19:13
Jam une ajo...qe lyftoj per ate qe du...edhe gjith fitoj...

Albonita
13-03-10, 09:08
Te sbuloj gjdo genjeshter dhe pa drejte ce behet ndja Njerzimit!

ssara
13-03-10, 09:09
.....qe fale gjithmon

LuLjaa
29-05-10, 00:39
... jam ajo qe jam kan edhe vjet , po poo

Buqja_ch
29-05-10, 22:36
... jam ajo qe jam kan edhe vjet , po poo


... ajo qe vi e te takoi edhe kete vite , po pooooooo

elvio
29-05-10, 23:23
qe pelqej kete instrument muzikor te lozur me mjeshteri te madhe nga Z.KAPAJ


http://www.youtube.com/watch?v=6ZDIAoPPYRQ

LuLjaa
30-05-10, 00:47
... ajo qe vi e te takoi edhe kete vite , po pooooooo

... jam ajo qe t'qafi ka t'sillna po ti apet s'ma din :biggrin: po, poooo vjen ti hahaa

thellenza
01-06-10, 15:42
..bash ajo, qe sa here po vi ketu po sillem veq vetem qeknej :(.

Dushku
02-06-10, 14:29
...lexoj cdo postim tendin :)

Estella
02-06-10, 15:30
Jam Un Ajo Qe Ju Pershndet Juve Te Gjithve....

LuLjaa
02-06-10, 18:14
Jam Un Ajo Qe Ju Pershndet Juve Te Gjithve....


.... qe dje m'ka shku menja per ty,, besoo :)

Lapsi
02-06-10, 18:18
po lexoj

LuLjaa
02-06-10, 18:19
... qe shkruj edhe pse s'jam Laps :tongue:

Lapsi
02-06-10, 18:20
qe e vizatoj lulen afer kojshive

LuLjaa
02-06-10, 18:23
... qe t'ja jap ni flet t'vizatimit Lapsit per mem vizatu se ky s'kish

Lapsi
02-06-10, 18:24
di te vizatoj edhe pula

LuLjaa
02-06-10, 18:28
Une s'di pulaa ve knujsii :D

Lapsi
02-06-10, 18:29
di te vizatoj edhe huta

Prishtinasja_
15-06-10, 21:24
Jam une ajo qe sot i bera 5 vite qe jam antare e keti forumi ! :smile:

E pershendes gjithe shoqerim time ketu !:biggrin:

shfletuesi_
15-06-10, 21:59
Jam une ajo qe sot i bera 5 vite qe jam antare e keti forumi ! :smile:

E pershendes gjithe shoqerim time ketu !:biggrin:...i pari te pergezoj per keto 5 vite.

Albonita
16-06-10, 06:31
Se do iki nga puna sot ne ora..14:00..domesdooooo ..ihaaa se nuk muj te punoj sot gjate:biggrin:

shfletuesi_
16-06-10, 07:45
....punoj edhe hiq nuk pritoj.

Idila
16-06-10, 07:47
...q i dua serenatat.

~AnnA~
16-06-10, 09:33
...q i dua serenatat.

....qe lexoj me endje postimet e tua!

Idila
16-06-10, 22:32
....qe lexoj me endje postimet e tua!
...q t respektoj dhe t dua!

Lapsi
16-06-10, 22:46
qe me pelqen heshtja, nganjehere

elvio
16-06-10, 23:16
qe nga fjalet e mencura te dikujt me jep frymezim
qe eshte i vecante i nderuar eshte vellai im
qe perpiqem te jem i vetedijshem,per c'do vendim
te jem FISNIK sikurse fisi im

teutaA
16-06-10, 23:17
,,,,,taman per neve shqipeve me u livdu pak kjo tem:tongue:

elvio
16-06-10, 23:20
s'me bie mendja te lavderohem askujt:cool:

teutaA
16-06-10, 23:21
,,,,qe e boj nomin krejt:tongue:

elvio
16-06-10, 23:22
quaj veten FISNIK

teutaA
16-06-10, 23:25
,,,e muj santanen ne poker:tongue:

SANTANA-29
16-06-10, 23:28
,,,e muj santanen ne poker:tongue:

:wink: A te dalim fer,,une e ti,,hahahahahahah,,

teutaA
16-06-10, 23:29
:wink: A te dalim fer,,une e ti,,hahahahahahah,,

,,,,qe guxoj me i dal fer keti tipit:tongue:

SANTANA-29
16-06-10, 23:34
,,,,qe guxoj me i dal fer keti tipit:tongue:

.---Qe nuk frigohem me dal ne mejdan ,kuku per ty qka ka met qet,,hahahahahaha:biggrin:

Lapsi
17-06-10, 09:10
qe nuk e prishe qetesin edhe kur fryen urragani

Qika^Me^Kule
17-06-10, 13:03
qe nuk me shkon asgje per pa e dite te sakten......

Qika^Me^Kule
14-01-11, 21:35
qe nuk me shkon asgje per pa e dite te sakten......

:wink:

emine
14-01-11, 21:42
s'me bie mendja te lavderohem askujt:cool:....:wink::wink:

tipi engjellor
14-01-11, 22:14
jam ai qe kishe mundohem per mire po badihava hahahha

Qika^Me^Kule
14-01-11, 22:21
****Hair inshall-llah vetem se vdica tu keshe......:biggrin:

emine
15-01-11, 17:51
qe nuk idhnohem lehte me njerzit qe i du*po me u idhnu * vdesin pergjithmone per mu*!!!

Daglasi
15-01-11, 20:07
Nuk hy ne ....ku te jam*pervec se kur te jam te shpaja.

lovely
15-01-11, 20:10
qe nuk idhnohem lehte me njerzit qe i du*po me u idhnu * vdesin pergjithmone per mu*!!!kush ta ka prish jaran?:rolleyes:

vjeshta
16-01-11, 11:19
...e perhershmja

Hajra
16-01-11, 11:22
..... qe dua te jem me gjith zemer

AliSia
08-03-11, 13:16
jam une ajo edhe keshtu do t'mbetem..!

LuLjaa
08-03-11, 21:09
... jam ajo qe narth shume ,, uvaaaa

Jana
08-03-11, 23:10
... qe e falenderoj Zotin per gjithqka qe une kam ...

Daglasi
09-03-11, 00:09
Nuk kqyri per pak,por kjo nuk do te thote qe duhesh ta teprosh,
Nuk me jet hatri per cikrime....

Oltiana1
09-03-11, 12:01
.................. q ju them " Falemnderit q jeni pjes e jets sime " :):):)

Dushku
10-03-11, 17:11
...ne emer te Zotit cdo pune ja filloj...

AliSia
10-03-11, 17:15
Une jam ajo qe sot ti dergova dy sms dhe prita shume por..!!

Jana
10-03-11, 23:49
... te dua pa fund ...

tipi engjellor
11-03-11, 14:08
....qe u mundova ne menyren me te mire per ty.....

AliSia
11-03-11, 14:09
...ajo qe nuk merem me gjera t'kota..!

Albonita
15-03-11, 07:23
Jam une ajo ..ce kur dikush vepron pa derjtesi..i cartem para ftyres!:smile:

Jana
15-03-11, 12:58
... qe kur hidherohem ... hidherohem keq...

Oqeani
15-03-11, 13:56
... qe kur hidherohem ... hidherohem keq...


ahahhaha bane zemren sikut timen - Xheloz po, e nervoz jo ahhahahah

Jana
15-03-11, 17:23
ahahhaha bane zemren sikut timen - Xheloz po, e nervoz jo ahhahahah


Hhahahhahahahhaa ncuk ... s'muj ndryshe jam une ...

Oltiana1
16-03-11, 10:22
................... t premtova shum gjra , q tr kohn do jem me ty , q gjithmon do jem un shkaku i buzqeshjs sate ..

Euuu , sa mir q e mbajta premtimin :)

Jana
16-03-11, 16:25
... qe t'du shum ...

Albonita
28-03-11, 06:49
Jam une ce them.. TE biesh ne dashuri eshte lehte, por ta mabish ate eshte e Veshtire..ather cendroni te sincert ne dashurin e vertet!

Qika^Me^Kule
30-03-11, 15:56
........ ce nuk mund ti japi vlersim...askujt nese nuk e meriton.... arsyeja... te me vlersoin mua....

Suelaa
30-03-11, 20:17
Nuk paragjykoj asken, se ne fund gjithkush tregon kapacitetin qe ka personi.

Albonita
11-09-11, 13:16
Une jam ajo, ce gjithmon kam cen e gatshme te bej cmos per Ju !

Edhe do jam ter jetnin time sepse ju dua shume!

tipi engjellor
11-09-11, 23:22
jam une qe ofrova kohen per ty......

Albonita
10-01-12, 15:51
Jam une , se ika nje here se pom thraisn Qanenaj!

emine
10-01-12, 15:54
vallahi,sjam ka di qka me ju than,se tutna i bije pizhman :biggrin:

Diana007
10-01-12, 15:56
Jam une , se ika nje here se pom thraisn Qanenaj!
.... se te uroj pun pa lodhje :wink:

Albonita
10-01-12, 15:57
Jam une kjo se te them Faliminderit..shumeeee...edhe mos harro Mere fshisen e permledhii kush ta prish qetesin hahahhahahahhahahahah

Ika

Diana007
10-01-12, 16:00
Jam une kjo se te them Faliminderit..shumeeee...edhe mos harro Mere fshisen e permledhii kush ta prish qetesin hahahhahahahhahahahah

IkaIk ik ma se veq sherrin ma sheh mu ahahaah ,,, boll te kam msu me nejt qiknenaj kur je ne pun ahahhah
Sjam maj e dhunshme un :biggrin: viq me dialoga ama spo di me fol :redface::biggrin:

LuLjaa
11-01-12, 19:08
Jam une ajo ... qe vi gjithe here mas 12-ve ne FD uhuu

.. Jaa tash edhe ma heret ka ni here :tongue:

emine
11-01-12, 19:19
kam mbesat dhe nipat qe si ka kush ne Bote

Jana
11-01-12, 21:04
... qe jetoj ashtu si dua vet ..dhe mundohem ta shfrytezoj q'do second te jetes sime ...

Artisti
11-01-12, 21:35
Ai q nuk prish lojn qoft edhe pr ku me dit ka..

Artisti
11-01-12, 21:36
Ai q u anku njher m duket n jetn time, pse mu ka fshi shkrimi, m kujtohet legenda dhe Lojtari e kan lyp nja tri jav at shkrim hahahahhahahahaha.
.

Hajra
12-01-12, 00:46
...qe ju them naten e mire juve, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Albonita
12-01-12, 07:32
Ohhhhhhh jam une kjo vet , se cka bei plan realizohet:biggrin:

winona
12-01-12, 16:40
Qe nuk i perkulem askujt!

tipi engjellor
12-01-12, 16:55
ja une ai respekt qdo kujt e zemren veresi askujt hahahahahahha

Jana
12-01-12, 17:03
..qe erdha ne FD...

emine
12-01-12, 22:50
qe kam keqardhje te madhe per disa njerz,,,,,

Dreni30
12-01-12, 22:58
,,,,,,,, q gzohem kur i shof njerzit t lumtur.

Jana
12-01-12, 23:11
...qe nuk e perkrahi padrjetesin ...

Oqeani
12-01-12, 23:18
... qe jetoj ashtu si dua vet ..dhe mundohem ta shfrytezoj q'do second te jetes sime ...N'gjum ;)

Jana
12-01-12, 23:28
N'gjum ;)


..qe po du mi pershendet xhezozin me te madh ne booot..hahahahaha

Oqeani
12-01-12, 23:32
..qe po du mi pershendet xhezozin me te madh ne booot..hahahahaha

Mos me xhelozu, nuk din me dashuru ;)......... qe pas nje kohe te gjate e ngacmova Janen ....

Albonita
18-01-12, 07:22
Jam Une kjo se qiknenaj me e para jam zgjua nga gjumi :biggrin:, fal Zotit vec tem prihet e mbara sote.!

emine
18-01-12, 08:03
qe hekur kpus me dhamb hahahhahhahahah

emine
18-01-12, 08:04
Jam Une kjo se qiknenaj me e para jam zgjua nga gjumi :biggrin:, fal Zotit vec tem prihet e mbara sote.!


Amen!
Hajte se e mara te prihet gjithmone ty se nuk je e keqja e askujt;)

guriko
18-01-12, 10:50
jam un q m shum se nj vit kam munguar ktu,mir se ju gjeta!

Albonita
18-01-12, 11:45
Amen!
Hajte se e mara te prihet gjithmone ty se nuk je e keqja e askujt;)

Jam une ce te them Faliminderit Moter..nuk kam cen dhe jam e bindur se nuk kam me cen kurr e kecja dikujt....por jam person ce ne gjerat e pa drejta regaoj meniher , ndoshta ketu gutem pak ...se e qet jam une zarm:biggrin:

emine
18-01-12, 11:55
Jam une ce te them Faliminderit Moter..nuk kam cen dhe jam e bindur se nuk kam me cen kurr e kecja dikujt....por jam person ce ne gjerat e pa drejta regaoj meniher , ndoshta ketu gutem pak ...se e qet jam une zarm:biggrin:

ani se ti zjarm e une barut ja qesim flaken krejt hahahahha

Albonita
18-01-12, 11:59
ani se ti zjarm e une barut ja qesim flaken krejt hahahahha


Bima shkrepsen hahahahahahhaha

emine
18-01-12, 12:07
Bima shkrepsen hahahahahahhaha

JAm ajo qe te kam ty ne zemer !
qysh thote kalimerka,gutu gutu qafum pur inati qatyne qatje hahahhahah

Albonita
18-01-12, 12:14
JAm ajo qe te kam ty ne zemer !
qysh thote kalimerka,gutu gutu qafum pur inati qatyne qatje hahahhahah


Po te perqafoj forteeeeeeee..se une vec dun ame ikk ..flm shuuuummmm per shoceri...

Ps. inshala na ban hallall e unta:biggrin::redface:

Albonita
28-01-12, 11:52
Une se Lirin time askush kun mund te ma ndal..askush nuk guxon te nderhyje.

emine
28-01-12, 11:54
Une se Lirin time askush kun mund te ma ndal..askush nuk guxon te nderhyje.

kush ta kercenone lirin,,,,,apo nuk e msuan karakterin tende e po lypin shkelma

Albonita
28-01-12, 12:29
kush ta kercenone lirin,,,,,apo nuk e msuan karakterin tende e po lypin shkelma

Ahahhahahahhaaa..ceshtu mendoj.. jo shkelma po me jav tharb hundet.

emine
28-01-12, 12:33
Ahahhahahahhaaa..ceshtu mendoj.. jo shkelma po me jav tharb hundet.

ja pasiqe kam studju pak karakterin tende,qe ngjan em timinmjer ata njerz qe nuk kuptojne ket qka thuasepse a veshtire te fusesh ne kafaz njerz te cillet kan horizont te paskajshem,tipat e njerzve te tille kerkojne besim sinqiritet,dhe pa asnje perpjekje rrin,qendrojne me knaqsin me te madhe,dhe kure detyrohen le qe tharbin hundet po vaj halli atyre qe mundone ne ket drejtim

emine
28-01-12, 12:34
Qeshtu jam,mendoni se gjithmone bi dakord me veten(jo tybe),,,,:tongue:

Albonita
28-01-12, 12:44
ja pasiqe kam studju pak karakterin tende,qe ngjan em timinmjer ata njerz qe nuk kuptojne ket qka thuasepse a veshtire te fusesh ne kafaz njerz te cillet kan horizont te paskajshem,tipat e njerzve te tille kerkojne besim sinqiritet,dhe pa asnje perpjekje rrin,qendrojne me knaqsin me te madhe,dhe kure detyrohen le qe tharbin hundet po vaj halli atyre qe mundone ne ket drejtim

Emine kur une , kam rujt lirin dhe karkterin tim gjat gjith ketyre vitev, dhe nuk kam pas vrejtje tek prindrit e mi..une nuk i kuptoj as nuk kam mi kuptua tjeret ce vertet mundohen..kush hamam jan ? kerkushi hiq, ce ju interson lirja ima jeta ime..kur une hapi e drroj e di si veproj ..edhe dikush po mundohet tem kshillon ..edhe une jav kaj majken , edhe nuk e degjoj cka po thot apo si po ndihet..un e prap vazhdoj drejtimin tiim kur vet ka me kthy secili me then ups gabim kokem kane! edhe skan me muit te arrisn cellim e vet ne ket drejtim..kam lirin time ce femi edhe do kem tash e tutje.. spo kerset per tjeret hiq ..hahhahahah

emine
28-01-12, 13:12
Emine kur une , kam rujt lirin dhe karkterin tim gjat gjith ketyre vitev, dhe nuk kam pas vrejtje tek prindrit e mi..une nuk i kuptoj as nuk kam mi kuptua tjeret ce vertet mundohen..kush hamam jan ? kerkushi hiq, ce ju interson lirja ima jeta ime..kur une hapi e drroj e di si veproj ..edhe dikush po mundohet tem kshillon ..edhe une jav kaj majken , edhe nuk e degjoj cka po thot apo si po ndihet..un e prap vazhdoj drejtimin tiim kur vet ka me kthy secili me then ups gabim kokem kane! edhe skan me muit te arrisn cellim e vet ne ket drejtim..kam lirin time ce femi edhe do kem tash e tutje.. spo kerset per tjeret hiq ..hahhahahah

e shpirto,njerzit mesojne,konkludojne,xhelozojne,dhe gjithmone do hasesh ne kto konflikte,jeta seshte kurre plotesisht e lire,na spari sjemi te lire me trupin tone,ndryshimet me vite bejne qe edhe trupi yne te funksionoi simbas deshires dhe nytares dhe jemi te roberune ne te,pastai nese dikush te kshillone,mos e merr gjithmone negative,une mundem te flas me ton te lart,dhe ti pengoi te tjeret pa vedijen time,andaj nese dikush me thote:te lutem ka mundsi me ton me te ulet,nuk shofe gabim,,,,poashtu ne shume situata na sjemi te vedishem dhe pse mendojme e njofim veten,na prap kemi nevoje ne raste te vecanta te degjojme kritika edhe pse sna pelqejne,ne kemi nevoje per njerz qe merakosen per ne,dhe ne per ta,mos i merr gjanat gjithmone si verejtje,

Albonita
28-01-12, 13:34
e shpirto,njerzit mesojne,konkludojne,xhelozojne,dhe gjithmone do hasesh ne kto konflikte,jeta seshte kurre plotesisht e lire,na spari sjemi te lire me trupin tone,ndryshimet me vite bejne qe edhe trupi yne te funksionoi simbas deshires dhe nytares dhe jemi te roberune ne te,pastai nese dikush te kshillone,mos e merr gjithmone negative,une mundem te flas me ton te lart,dhe ti pengoi te tjeret pa vedijen time,andaj nese dikush me thote:te lutem ka mundsi me ton me te ulet,nuk shofe gabim,,,,poashtu ne shume situata na sjemi te vedishem dhe pse mendojme e njofim veten,na prap kemi nevoje ne raste te vecanta te degjojme kritika edhe pse sna pelqejne,ne kemi nevoje per njerz qe merakosen per ne,dhe ne per ta,mos i merr gjanat gjithmone si verejtje,

Ncuk si marr negativee..por as nuk ja rrespktoj gjithkujt keshielln , une jam kshillua ne moshen te re , nese ai fol me ton te lart , pa vedije une ja kthej vedijen mara..e cetesoj pijun i jap..edhe e ul zerin..vec me ba me ngirt une zerin , ather e pat puna.hahhaha

Kritikat i degjoj i marr shum prasyshe ,me pelcyn sme pelcyn , amo duhet te ket arsyn kur te drejtohen me kritike... ..Emine mos me cit te foli me shume, se spo mui i jap emr kush me dyteroj te shenoj per lirin time..se prap dune mu perla me te...hahahaha..

Diana007
28-01-12, 13:37
Qe kam qesh me zoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo:biggri n:

Albonita
28-01-12, 13:42
Qe kam qesh me zoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo:biggri n:

:biggrin:

Diana007
28-01-12, 13:45
:biggrin:

Kam me te myt aahahahah mos me ndjej aq shum ahahahahaahhahahaah

emine
28-01-12, 14:38
Ncuk si marr negativee..por as nuk ja rrespktoj gjithkujt keshielln , une jam kshillua ne moshen te re , nese ai fol me ton te lart , pa vedije une ja kthej vedijen mara..e cetesoj pijun i jap..edhe e ul zerin..vec me ba me ngirt une zerin , ather e pat puna.hahhaha

Kritikat i degjoj i marr shum prasyshe ,me pelcyn sme pelcyn , amo duhet te ket arsyn kur te drejtohen me kritike... ..Emine mos me cit te foli me shume, se spo mui i jap emr kush me dyteroj te shenoj per lirin time..se prap dune mu perla me te...hahahaha..ncncncncnc,spo munem met duru se po mdoket jam ka shkruje me eminen hahahhahhahahhahahha

Jana
28-01-12, 18:10
... qe ............

MemphiSx
28-01-12, 18:12
.....ai qe dine me dit :P

LuLjaa
29-01-12, 00:56
.....ai qe dine me dit :P

.. sen s'je tu dit edhe ti ihaaaa :D
..... qe baj cka du vet

Domira
29-01-12, 01:11
....nuk kam qene do dit ksajde....

MemphiSx
29-01-12, 21:01
.. sen s'je tu dit edhe ti ihaaaa :D
..... qe baj cka du vet


....Se e di cka don to :D

Hajra
30-01-12, 00:22
......pa me majt kerkush ju them naten e mire, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Albonita
31-01-12, 15:17
Nje e ceshme me ze , me ka clodhe diq..hahahhahahhahahahhahaaaaa

Vdicqa bre pasha Babin. ahhahahahhahahahahahahaaa

LuLjaa
31-01-12, 15:19
.. psheee moj Albonita cka kiee :P

Albonita
31-01-12, 15:22
.. psheee moj Albonita cka kiee :P

Oh bre doja te tregoja amo , Ncuk nuk mundem , qiknenaj,:biggrin:

LuLije..te pershndes pac dite t emire rrush!

LuLjaa
31-01-12, 15:24
Oh bre doja te tregoja amo , Ncuk nuk mundem , qiknenaj,:biggrin:

LuLije..te pershndes pac dite t emire rrush!


Ani kallxom ne mp se qe pe qelii mu paska pas mshel e se kam dit hahahhaaa

Flm... edhe une ty te pershendes llokume flm...

Albonita
31-01-12, 15:29
Ani kallxom ne mp se qe pe qelii mu paska pas mshel e se kam dit hahahhaaa

Flm... edhe une ty te pershendes llokume flm...

Ahahahhahahhahaaaa..ce Mp e cel , vec me dite pse kam ceshe..hahahhahahha

Skucem met tregua edhe ne Mp oj Rrushe.. ce vec pak se mos mendoni diq.
Nje foto , shum intaresnate ...ajo me beri te ceshi

LuLjaa
31-01-12, 15:32
Ahahahhahahhahaaaa..ce Mp e cel , vec me dite pse kam ceshe..hahahhahahha

Skucem met tregua edhe ne Mp oj Rrushe.. ce vec pak se mos mendoni diq.
Nje foto , shum intaresnate ...ajo me beri te ceshi


Hahahahahahaa po dee per ty e qelaa edhe nam qe ma kujtvee se ishin munu gjinja me shkru e s'kishin mujt , kishin kujtu qe ja kam ba si Kalimero hahahaaaa

uuuuhh une menova tjeter sen, cka pash edhe vet hahahaaaaaaaaa

Diana007
31-01-12, 16:32
Nje e ceshme me ze , me ka clodhe diq..hahahhahahhahahahhahaaaaa

Vdicqa bre pasha Babin. ahhahahahhahahahahahahaaa


e pse nuk te niva un aaaahahhahaahahahahahahahahahahahh
se kesh ka bej detyrat :biggrin:

emine
31-01-12, 20:23
qe disa njerz nuk mundem ti dua,,,,

LuLjaa
19-02-12, 15:33
.... qe po e lypi Buqen tana ant e sun pe gjaj,, ku jeee moriii :S
jam ba marak mos ka ndodh najsen valla :)

emine
19-02-12, 15:38
qe gjej veten ne ket thenie


''Kam eleminuar njerz t ndryshm nga jeta ime. Njerz q i kujtoja thelbsor, pr ekzistencn time, njerz t krijuar nga shum premtime, e aspak veprime. E sa m shum kalon koha, v re q ai vendim sado i egr, ka qn vendimi m i mir. ''
|Fabio Volo|

thellenza
21-02-12, 15:03
.. u vonova per nje pune:rolleyes:

tipi engjellor
21-02-12, 15:05
........qe nganjehere po me ndryshojn njerzit sjelljet

Skyfter
02-04-12, 19:21
..... padyshim them qe magjia eshte lloj arti qe shkenca e religjioni lidhje s'ka!:wink:

Lona
12-09-12, 13:47
Ajo qe isha Dikur jam sot dhe neser..!

LaCoStA
12-09-12, 14:04
..... qe te kujtoj ne do moment!